Ugg Boots - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-20, 15:36   #241
Braga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
Dot.: Ugg Boots

a ja sie nie zgadzam i bede polecac tego sprzedawce i ten sklep internetowy. Ty jesteś jedna ze swoja opinia a ja i innych 300 kupujących jest zadowolonych i nie podwaza oryginalnosci i jakości tych butów !!!! wiec 1/300 to dla mnie mało przekonująca proporcja !
Braga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 19:08   #242
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez Braga Pokaż wiadomość
a ja sie nie zgadzam i bede polecac tego sprzedawce i ten sklep internetowy. Ty jesteś jedna ze swoja opinia a ja i innych 300 kupujących jest zadowolonych i nie podwaza oryginalnosci i jakości tych butów !!!! wiec 1/300 to dla mnie mało przekonująca proporcja !

Ta osoba sprzedaje takie podrobki, ze jak je dostalam to nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac. Polacy, nie oszukujmy sie nie znaja sie na UGG i stad te pozytywne komentarze. Zastanawiam sie czy gdzies nie zglosic tej Pani za handel tymi podrobkami. I nie kloc sie bo my naprawde wiemy lepiej. Mialam te buty caly dzien i nawet moja mama po powrocie z pracy nie mogla powstrzymac smiechu co ta kobieta wygaduje przez telefon. Teraz jeszcze strone zalozyla, jestem zbulwersowana. Ostatnio w autobusie spotkalam dziewczyna, ktora kupila u niej buty. Podeszlam do niej i poinformowalam ja, ze ma podrobki. Ona bardzo sie zdziwila bo tez twierdzi, ze kupila oryginaly bo to "niby jedyny diler UGG w Polsce". UWAGA! W POLSCE NIE MA DILERA UGG CHYBA, ZE SPRZEDAJE NA ALLEGRO POJEDYNCZE SZTUKI (1,2), ALE MA DO NICH PARAGONY ZE SKLEPOW. Mam nadzieje, ze teraz nie bedzie problemow z tym czy ta Pani sprzedaje oryginaly czy tez nie.
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 20:46   #243
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Ugg Boots

A co z firmą Bearpaw ? Dzisiaj mierzyłam brązowe i są super. Zarówno w środku jak i na zewnątrz. Futerko w środku w kolorze skóry.
Czy oni produkują z całości merytosów ?
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 22:13   #244
Braga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez HelloKittyHello Pokaż wiadomość
Ta osoba sprzedaje takie podrobki, ze jak je dostalam to nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac. Polacy, nie oszukujmy sie nie znaja sie na UGG i stad te pozytywne komentarze. Zastanawiam sie czy gdzies nie zglosic tej Pani za handel tymi podrobkami. I nie kloc sie bo my naprawde wiemy lepiej. Mialam te buty caly dzien i nawet moja mama po powrocie z pracy nie mogla powstrzymac smiechu co ta kobieta wygaduje przez telefon. Teraz jeszcze strone zalozyla, jestem zbulwersowana. Ostatnio w autobusie spotkalam dziewczyna, ktora kupila u niej buty. Podeszlam do niej i poinformowalam ja, ze ma podrobki. Ona bardzo sie zdziwila bo tez twierdzi, ze kupila oryginaly bo to "niby jedyny diler UGG w Polsce". UWAGA! W POLSCE NIE MA DILERA UGG CHYBA, ZE SPRZEDAJE NA ALLEGRO POJEDYNCZE SZTUKI (1,2), ALE MA DO NICH PARAGONY ZE SKLEPOW. Mam nadzieje, ze teraz nie bedzie problemow z tym czy ta Pani sprzedaje oryginaly czy tez nie.
nie bardzo wiem czemu jestes tak negatywnie nastawiona! kazdy może miec swoje zdanie, ale jesli ktoś robi cos dobrego (sprowadza towar którego nie mozna kupic w PL), robi to legalnie i do tego ma samych zadowolonych klientów... to wybacz ale Cie nie rozumiem. Kontaktowałam sie z ta Pania i wcale nie twierdzi ze jest jedynym dilerem w Polsce, bo jak sama powiedziała w Polsce nie ma autoryzowanego przedstawicielstwa UGG. Z tego co mi mowila (i chciała nawet wysłac dokumenty) buty przechodza odprawe celna a każda paczka poddawana jest rewizji i kontroli. Wybacz ale chyba oni (Urzad Celny) wiedza lepiej. Nie mam zamiaru sie z nikim kłocic tylko nie lubie jak ktos zachowuje sie tak jak Ty. Jesli jestes niezadowolona - ok - Twoja sprawa, ale pozwól sie cieszyc innym świetnymi ORYGINALNYMI !!! butami, które można kupić u tej Pani. I dalej twierdze że 1/300 to kiepska proporcja zeby mnie przekonać. A uwierz mi Polacy nie sa głupi i dobrze znaja sie na markowym towarze, bo granice nie sa pozamykane i ludzie jeżdza po swiecie !!!!
Braga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 07:56   #245
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Ugg Boots

to są kiepskie podróbki...
zarejestrowałaś się tylko po to, żeby zareklamować tego oszusta?
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 10:27   #246
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez joaa12 Pokaż wiadomość
A co z firmą Bearpaw ? Dzisiaj mierzyłam brązowe i są super. Zarówno w środku jak i na zewnątrz. Futerko w środku w kolorze skóry.
Czy oni produkują z całości merytosów ?
Merynosy sa w Australii, a Bearpaw sa amerykanskie, wiec sa w calosci z jakiejs innej, amerykanskiej owieczki.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 10:49   #247
Braga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
to są kiepskie podróbki...
zarejestrowałaś się tylko po to, żeby zareklamować tego oszusta?

zarejestrowalam sie zeby porozmawiac z normalnymi ludzmi, ale chyba zle trafilam !!!! Ja wiem swoje czy Wam sie to podoba czy nie !!! Buty sa SWIETNE a sprzedawca jest przesympatyczny i uczciwy i nie mam nic z tego że tak pisze. Zwyczajnie pisze prawde !!! ktora potwierdzaja komentarze sprzedajacego ! mysle ze to wszytsko w tym temacie !
Braga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 12:04   #248
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez Braga Pokaż wiadomość
zarejestrowalam sie zeby porozmawiac z normalnymi ludzmi, ale chyba zle trafilam !!!! Ja wiem swoje czy Wam sie to podoba czy nie !!! Buty sa SWIETNE a sprzedawca jest przesympatyczny i uczciwy i nie mam nic z tego że tak pisze. Zwyczajnie pisze prawde !!! ktora potwierdzaja komentarze sprzedajacego ! mysle ze to wszytsko w tym temacie !
zgadza się - źle trafiłaś. Tutaj się oszustów nie popiera.
Jak chcesz wykup nawet cały ŚWIETNY asortyment tego UCZCIWEGO sprzedawcy. i wyobrażaj sobie, że masz oryginalne uggi.:hah aha:

z mojej strony EOT
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 13:40   #249
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Ugg Boots

Mnie smiesza takie osoby.
Ale coz zrobic, niech kupuje dalej.
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 15:01   #250
Ugg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez Braga Pokaż wiadomość
nie bardzo wiem czemu jestes tak negatywnie nastawiona! kazdy może miec swoje zdanie, ale jesli ktoś robi cos dobrego (sprowadza towar którego nie mozna kupic w PL), robi to legalnie i do tego ma samych zadowolonych klientów... to wybacz ale Cie nie rozumiem. Kontaktowałam sie z ta Pania i wcale nie twierdzi ze jest jedynym dilerem w Polsce, bo jak sama powiedziała w Polsce nie ma autoryzowanego przedstawicielstwa UGG. Z tego co mi mowila (i chciała nawet wysłac dokumenty) buty przechodza odprawe celna a każda paczka poddawana jest rewizji i kontroli. Wybacz ale chyba oni (Urzad Celny) wiedza lepiej. Nie mam zamiaru sie z nikim kłocic tylko nie lubie jak ktos zachowuje sie tak jak Ty. Jesli jestes niezadowolona - ok - Twoja sprawa, ale pozwól sie cieszyc innym świetnymi ORYGINALNYMI !!! butami, które można kupić u tej Pani. I dalej twierdze że 1/300 to kiepska proporcja zeby mnie przekonać. A uwierz mi Polacy nie sa głupi i dobrze znaja sie na markowym towarze, bo granice nie sa pozamykane i ludzie jeżdza po swiecie !!!!
Braga, nie chcę nikogo obrażac, ale ty dziewczyno jestes naprawde naiwna. Czy wierzysz, ze straz celna sprawdza kazda paczke jaka przychodzi poczta z Chin, Tajlandi itp, itd? Nie czarujmy sie... Celnicy nie robiliby chyba nic innego jak sprawdzali paczki mbyourpartner
Po tym jak otrzymalam buty od tego sprzedawcy, od razu do niej zadzwonilam i powiedzialam ze sa to podroby, ona oczywiscie chciala wcisnac mi ta sama bajke co tobie - ze KAŻDĄ paczke sprawdza Urzad Celny --- ŚMIECHU WARTE!!!!!! Po tym jak podalam moje argumenty - stwierdzila, ze zwroci pieniadze.
APELUJE DO WSZYSTKICH DZIEWCZYN - NIE KUPUJCIE U TEGO SPRZEDAWCY BUTÓW!
w zalaczeniu wysylam wam buty ktore dostalam wlasnie od mdyourpartner - zanim je odeslalam zrobilam fotki (na pamiatke )
Porownajcie te zdjecia ze zdjeciami z jej strony. Moim zdaniem NIEBO A ZIEMIA!

Edytowane przez Ugg
Czas edycji: 2010-01-21 o 15:02
Ugg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 15:36   #251
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Ugg Boots

Ja tez robilam fotki, ale wkleje dopiero za tydzien bo jestem za granica.
Mnie takze mowila to samo a na koniec rozmowy dodala, ze nie ma ochoty ze mna dyskutowac na ten temat.
Dziewczyny, zglaszamy masowo aukcje Mb do allegro?
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 16:45   #252
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez Braga Pokaż wiadomość
zarejestrowalam sie zeby porozmawiac z normalnymi ludzmi, ale chyba zle trafilam !!!! Ja wiem swoje czy Wam sie to podoba czy nie !!! Buty sa SWIETNE a sprzedawca jest przesympatyczny i uczciwy i nie mam nic z tego że tak pisze. Zwyczajnie pisze prawde !!! ktora potwierdzaja komentarze sprzedajacego ! mysle ze to wszytsko w tym temacie !
A w jakim celu sie wydzierasz? To taka metoda przekonywania ociekajaca frustracja?
Osob o normalnosc/nienormalnosci na jakiej podstawie wydajesz, przepraszam?
Dla Ciebie proporcje 300:1 wygladaja kiepsko. Dla innych nawet ten 1 negatywny moze o czyms swiadczyc. No i niestety, ale mnostwo osob nabiera sie na podroby - nie wszyscy siedza i zaglebiaja sie w temat podrobek/oryginalow kupujac online (widza 'porzadnie' zrobiona aukcje, pozytywne komentarze, odpowiednia cene, niby czego chciec wiecej?). Dostaja, rozpakowuja, buty dla nich wygladaja w porzadku na pierwszy rzut oka, to nie draza dalej i stad moga brac sie pozytywy.

A my wiemy swoje, czy Ci sie podoba czy nie. I co teraz?

Btw. zaczelam sie zastanawiac czy ta osoba jest naprawde jedynie nadgorliwa klientka, czy moze to jej aukcje
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 17:03   #253
evacska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: Ugg Boots

Witam,
Jestem tu nowa. Tez chcę sobie kupic Ugg'y ale nie wiem gdzie. Na allegro sa ostatnio po ok 250 zl . Cena bardzo atrakcyjna a tlumacza to tym, ze buty sa kupione np w Niemczech na wyprzedazy. Najlepiej bylo by kupic buty u producenta tylko ze cena to 190 funtow za classic tall a to kupa kasy... Nie wiecie czy w Anglii w zwyklych sklepach jest taniej ? A jesli tak to dlaczego, czy maja podrobki czy po prostu oryginalna strona Ugg zdziera z ludzi kase. Przegladnelam juz tyle roznych stron, przeczylalam wiele opini i juz cala jestem glupia gdzie kupowac zeby sie nie dac oszukac....
evacska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 17:06   #254
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Ugg Boots

I znowu od nowa.
Nie ma takiego czegos jak ugg za 250 zl. Owszem, czasami zdaza sie obnizka ugg o 5-30%, ale to tylko na stronach internetowych, w niezwyklych, aczkolwiek zadkich przypadkach w sklepie. Ugg kupujemy w sklepie stacjonarnym lub na polecanej przez Ugg stronie.
Polecam asos.co.uk.

Edytowane przez HelloKittyHello
Czas edycji: 2010-01-21 o 17:08
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 17:13   #255
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Ugg Boots

W sklepach niestety tyle wlasnie kosztuja. Chyba ze ma sie farta i trafi na wyprzedaz. A trafiaja sie. Najtansze jakie w lapce mialam byly za £89.99
http://www.cloggs.co.uk/invt/1258
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2010-01-21 o 17:14
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 18:58   #256
Ugg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Ugg Boots

z ostatniej chwili!
konto
mb-your-partner na Allegro - ZAWIESZONE


I wszystko jasne

jeszcze mam radę, nie kupujcie jezeli fotki nie sa REAL, tylko widac ze ewidentnie sciagniete z neta. To juz powinno dac do myslenia. Raz sie nabralam - wlasnie kupujac u mbyourpartner - nigdy wiecej

Edytowane przez Ugg
Czas edycji: 2010-01-21 o 19:00
Ugg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 22:37   #257
Braga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
Dot.: Ugg Boots

ojjj ciezko sie z Wami rozmawia, jesli to atakowanie ludzi w ogole mozna nazwac rozmowa ! Przeciez każdy ma prawo do swojego zdania i swojej opini na temat produktu, wiec nie bardzo rozumiem czemu tak bardzo nie podoba Wam sie moje stanowisko?? ja jestem z zakupów zadowolona i myśle ze temat sie już wyczerpał.
zawieszenie konta tego sprzedawcy jest z zupełnie innego powodu. Nie wiesz to nie pisz, chcesz wiedziec to sie zapytaj, tak jak ja!
A propo zdjec - zawsze prosilam o real fotki i zawsze takie dostawlam wiec jak widzicie mamy zupelnie inne wspomnienia z tych samych transakcji.
A jeśli chodzi o Urzad Celny to nie macie racji, gdyz wiekszosc (90%) dużych firmowych paczek jest REWIDOWANA ! Ale żeby to wiedziec trzeba troche poczytac!
Każdy ma prawo wyboru i może robić zakupy tam gdzie chce... i niech tak pozostanie !
Braga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 12:38   #258
Ugg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez Braga Pokaż wiadomość
zawieszenie konta tego sprzedawcy jest z zupełnie innego powodu.
widze, ze jestes dobrze poinformowana
To moze zdradzisz nam wszystkim jaki to powod
Ugg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 14:30   #259
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Ugg Boots

Powodem jest wlasnie to, ze sprzedaje podrobki. Ludzie juz sie o tym dowiedzieli i na allegro sie boi. Dlatego zalozyla sklep internetowy, nikt raczej jej nie skontroluje. Latwiej wygrac sprawe wlasnie na duzym serwisie.

A z tym urzedem celnym to bajeczki. Znam osobe ktora zamawia hurtowe ilosci podrobek diora z Chin i jakos urzad celny go przepuszcza, czasami nawet nie sprawdza, bo sa to ilosci do 100-200 sztuk.
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 14:57   #260
Ugg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez HelloKittyHello Pokaż wiadomość
A z tym urzedem celnym to bajeczki. Znam osobe ktora zamawia hurtowe ilosci podrobek diora z Chin i jakos urzad celny go przepuszcza, czasami nawet nie sprawdza, bo sa to ilosci do 100-200 sztuk.
Dokladnie, gdyby zamialo sie kontener, albo calego TIRa
Ugg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 15:44   #261
Braga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
Dot.: Ugg Boots

Dziewczyny piszecie mega bzdury na temat Urzedu Cenlnego !! Poczytajcie najpierw troche, zapytajcie madrzejszych a potem ogłaszajcie swiatu swoje wiadomosci.
Gdy sprowadzasz towar na firme to kazda paczka nawet najmniejsza musi byc odprawiona na specjalnym dokumencie SAD. Żeby przeszla kontrole musi byc zrewidowana aby potwierdzila sie faktura zakupu, zgloszenie przez odbiorce i prawdziwa zawartosc paczki !!! Nikt na słowo co est w środku nie ocli Ci paczki, z które towar trafia do obrotu !!! Na każdym takim dokumencie SAD jest też odpowiednia adnotacja że "przesyłka po rewizji". Tylko przesyłki wysylane jako tzw "gift" na osobe prywatna, do 6kg, moga sie przemknac przez Urzad Celny, a nie duze, ciezkie paczki których odbiorca jest firma.
Jesli macie jeszcze jakies watpliwosci w tej sprawie chetnie Wam odpowiem, bo akurat na tym sie znam.

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Ugg Pokaż wiadomość
widze, ze jestes dobrze poinformowana
To moze zdradzisz nam wszystkim jaki to powod
skoro jestes ciekawa to sama zapytaj tego sprzedawce. ja sie nie bede bawic w pomidora
Braga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 16:54   #262
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: Ugg Boots

Od razu widac, ze pogroby. Nie trzeba tych zdjec porownywac ze strona UGG. Ta pani z allegro nabila Cie w balona.
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 16:55   #263
evacska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: Ugg Boots

Dziękuję dziewczyny za odpowiedz !
jeszcze jedno pytanko na koniec . A skad wiecie ze te sklepu w Anglii nie sprzedaja podróbek skoro ich nie ma na oficjalnej liscie sklepów UGG's ? A tak w ogole to troche bez sensu ze wszystkie autoryzowae sklepy sa w USA skad bardzo drogo jest sprowadzic taki towar...
evacska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:02   #264
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez evacska Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za odpowiedz !
jeszcze jedno pytanko na koniec . A skad wiecie ze te sklepu w Anglii nie sprzedaja podróbek skoro ich nie ma na oficjalnej liscie sklepów UGG's ? A tak w ogole to troche bez sensu ze wszystkie autoryzowae sklepy sa w USA skad bardzo drogo jest sprowadzic taki towar...
Jak chcesz na 100% oryginalne Ugg'sy to wejdź na wątek zakupowy sklepu NORDSTROM. W następnym tygodniu będzie organizowane zamówienie i możesz zamówić sobie Ugg'sy z najnowszej kolekcji wiosna/lato 2010 (są takie śliczne różowe i zielone ).
cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:16   #265
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Ugg Boots

W Anglii jest troche inaczej niz w Polsce. Zeby kupic jakiekolwiek podrobki trzeba sie dobrze naszkac.
Miedzynarodowym sieciom sklepow raczej nie oplaca sie bawic w podrabiane uggi.
Ten sklep do ktorego podalam linka to nie jest tylko sklep internetowy. Maja sklepy w centrach handlowych. Jestem ich stala klientka

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Jeszcze te sklepy w moim miescie ma UGGi
http://www.footasylum.com/Shoes-and-Boots-CFW_CASUAL/
http://www.schuh.co.uk/womens/ugg
To sa wiodace sieci sklepow na rynku brytyjskim.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2010-01-22 o 17:17
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 20:25   #266
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Ugg Boots

Cytat:
Napisane przez Braga Pokaż wiadomość
Dziewczyny piszecie mega bzdury na temat Urzedu Cenlnego !! Poczytajcie najpierw troche, zapytajcie madrzejszych a potem ogłaszajcie swiatu swoje wiadomosci.
Gdy sprowadzasz towar na firme to kazda paczka nawet najmniejsza musi byc odprawiona na specjalnym dokumencie SAD. Żeby przeszla kontrole musi byc zrewidowana aby potwierdzila sie faktura zakupu, zgloszenie przez odbiorce i prawdziwa zawartosc paczki !!! Nikt na słowo co est w środku nie ocli Ci paczki, z które towar trafia do obrotu !!! Na każdym takim dokumencie SAD jest też odpowiednia adnotacja że "przesyłka po rewizji". Tylko przesyłki wysylane jako tzw "gift" na osobe prywatna, do 6kg, moga sie przemknac przez Urzad Celny, a nie duze, ciezkie paczki których odbiorca jest firma.
Jesli macie jeszcze jakies watpliwosci w tej sprawie chetnie Wam odpowiem, bo akurat na tym sie znam.

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------



skoro jestes ciekawa to sama zapytaj tego sprzedawce. ja sie nie bede bawic w pomidora

Wlasnie napisalam, ze osoba zamawia, czyli czytanie ze zrozumieniem sie klania. Sa to drobne rzeczy, oznaczone giftem, wiec przechodza bez problemu. Dlaczego wiec ma nie przechodzic kilka paczek butow? Mysle, ze sa one zamawiane oddzielnie badx po kilka (gora 5) bo czas oczekiwania 21 dni roboczych. Akurat tyle mniej wiecej zajmuje sprowadzenie ich ze wschodu.

A co do zabawy w pomidora, o co w tym chodzi?

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez evacska Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za odpowiedz !
jeszcze jedno pytanko na koniec . A skad wiecie ze te sklepu w Anglii nie sprzedaja podróbek skoro ich nie ma na oficjalnej liscie sklepów UGG's ? A tak w ogole to troche bez sensu ze wszystkie autoryzowae sklepy sa w USA skad bardzo drogo jest sprowadzic taki towar...
Mysle, ze zadna angielska marka nie chcialaby sie tak skompromitowac. Dla nich 190 funtow to tylko co dla nas ok 100 zl.
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:15   #267
Braga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
Dot.: Ugg Boots

[QUOTE=HelloKittyHello;166 46903]Wlasnie napisalam, ze osoba zamawia, czyli czytanie ze zrozumieniem sie klania. Sa to drobne rzeczy, oznaczone giftem, wiec przechodza bez problemu. Dlaczego wiec ma nie przechodzic kilka paczek butow? Mysle, ze sa one zamawiane oddzielnie badx po kilka (gora 5) bo czas oczekiwania 21 dni roboczych. Akurat tyle mniej wiecej zajmuje sprowadzenie ich ze wschodu.


no własnie czytanie ze zrozumieniem sie kłania. Przeciez napisalam ze ten sprzedawca zamawia ogromne firmowe paczki po kilkadziesiat par. Zanim zakupiłam buty dokładnie sie o wszytsko wypytałam, a poza tym było wszytsko napisane na aukcjach. Nie wiem czemu sie tak strasznie upieracie przy swoich wersjach i nawet na temat odprawy celnej macie swoja teorie. To nie jest normalne. Pogadajcie najpierw z ta kobieta a pozniej wypisujcie swoje teorie. Ja nie mam zamiaru byc adwokatem. Opieram sie jedynie na faktach jak wyglada firmowa odprawa paczek na dokumencie SAD, a nie "giftów". Poczytajcie troche teorii na temat odpraw celnych a pozniej bedziemy mogły dyskutowac.
A nie sadzilas ze na buty trzeba czekac tak dlugo bo musi sie uzbierac zamowienie??? Ludzie... kto pyta nie błądzi.
Braga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 23:30   #268
Ugg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Ugg Boots

[QUOTE=Braga;16648589]
Cytat:
Napisane przez HelloKittyHello Pokaż wiadomość
Wlasnie napisalam, ze osoba zamawia, czyli czytanie ze zrozumieniem sie klania. Sa to drobne rzeczy, oznaczone giftem, wiec przechodza bez problemu. Dlaczego wiec ma nie przechodzic kilka paczek butow? Mysle, ze sa one zamawiane oddzielnie badx po kilka (gora 5) bo czas oczekiwania 21 dni roboczych. Akurat tyle mniej wiecej zajmuje sprowadzenie ich ze wschodu.


no własnie czytanie ze zrozumieniem sie kłania. Przeciez napisalam ze ten sprzedawca zamawia ogromne firmowe paczki po kilkadziesiat par. Zanim zakupiłam buty dokładnie sie o wszytsko wypytałam, a poza tym było wszytsko napisane na aukcjach. Nie wiem czemu sie tak strasznie upieracie przy swoich wersjach i nawet na temat odprawy celnej macie swoja teorie. To nie jest normalne. Pogadajcie najpierw z ta kobieta a pozniej wypisujcie swoje teorie. Ja nie mam zamiaru byc adwokatem. Opieram sie jedynie na faktach jak wyglada firmowa odprawa paczek na dokumencie SAD, a nie "giftów". Poczytajcie troche teorii na temat odpraw celnych a pozniej bedziemy mogły dyskutowac.
A nie sadzilas ze na buty trzeba czekac tak dlugo bo musi sie uzbierac zamowienie??? Ludzie... kto pyta nie błądzi.
chyba temat sie wyczerpal ...
Braga - nie wazne go napiszesz, my i tak wiemy lepiej
Slodkich snow zycze
Ugg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 10:37   #269
Braga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
Dot.: Ugg Boots

[QUOTE=Ugg;16651649]
Cytat:
Napisane przez Braga Pokaż wiadomość

chyba temat sie wyczerpal ...
Braga - nie wazne go napiszesz, my i tak wiemy lepiej
Slodkich snow zycze
temat się wyczerpał, bo skończyły sie argumenty???
Różne rzeczy możecie wiedziec lepiej, ale na temat odpraw celnych nie macie zielonego pojecia. Wiec najpierw zapraszam do lektury, a pozniej do dyskusji... juz nie na temat samych butów UGG, a na temat wprowdzania i dopuszczania do obrotu towarów sprowadzanych do Polski.
Braga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 11:29   #270
evacska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: Ugg Boots

Dzięki wielkie ! Jak nazbieram kaske to sobie kupie w jednym z tych sklepow .
evacska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-15 02:07:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.