Wyprzedaże jesień-zima 2009 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 13:05   #2491
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość

A co do outletu - w Factory w Ursusie nie ma Inditeksu? Zdawało mi się, że Mango tam jest (ale nigdy tam nie byłam bo mieszkam w zupełnie innej części Warszawy - słyszałam tylko od koleżanek; w ogóle to warto tam się wybrać?)
Ale Mango nie należy do grupy Inditex

Co do Factory- pojedź i sama ocenisz , bo co człowiek to inna opinia. Moim zdaniem wyjazd tam to strata czasu, chociaż czasami można jakąś pojedynczą fajną i tanią rzecz dorwać.
__________________
~~KaWoHoLiCzKa~~


kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:10   #2492
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

pronunciation, ja po prostu piszę, aby odrzucić zarzuty, ze coś jest przechowywane w magazynach 2 sezony i potem dawane na sklep, bo takich sytuacji nie ma. A co do kolekcji to jest tak, ze np. w Hiszpanii mają nieco inne rzeczy w tych sklepach, w Polsce też nie każdy sklep dostaje te same produkty, niektóre kolecje trafiają do jednych sklepów, a inne do drugich. Niektóre rzeczy znikają w ciagu paru godzin i się nie pojawiają a potem jakieś resztki przysyłane są na wyprzedaży. Dla Ciebie metka nie ma znaczenia, ale juz dla sprzedawcy ma, bo to już produkt z nowej kolekcji, uszyty czasem z innego materiału, czasem inny kolor albo jakaś aplikacja a czasem praktycznie ten sam, ale nie zmienia to faktu, że nie jest starociem wyciagniętym z magazynu tylko produktem z nowej kolekcji i o to mi chodzi...

Edytowane przez kukimonster
Czas edycji: 2010-01-24 o 13:12
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:15   #2493
novocaine870
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 983
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
wiesz, gdyby one były takie świetne jakościowo to większość ludzi kupowałaby 1 płaszcz i 1 buty raz na rok/dwa/trzy (no oprócz zakupoholiczek ), a tak to trzeba częściej, bo nawet jeśli nie masz takiej "wewnętrznej"potrzeby to często musisz bo buty się rozwalają/są niewygodne/ przemakają, a w płaszczu zimno itp.
Wiem, że o to im właśnie chodzi. Tylko taki proceder nie jest na polskie zarobki -u nas Zara to sklep górnopółkowy, a za granicą to taki "standard", jakość ubrań primarkowych jest fatalna - ale za tą cenę można kupić ( oczywiście za granicą, bo na all przesadzają z tymi cenami).
__________________

The future starts today, not tomorrow.
novocaine870 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:18   #2494
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
pronunciation, ja po prostu piszę, aby odrzucić zarzuty, ze coś jest przechowywane w magazynach 2 sezony i potem dawane na sklep, bo takich sytuacji nie ma. A co do kolekcji to jest tak, ze np. w Hiszpanii mają nieco inne rzeczy w tych sklepach, w Polsce też nie każdy sklep dostaje te same produkty, niektóre kolecje trafiają do jednych sklepów, a inne do drugich. Niektóre rzeczy znikają w ciagu paru godzin i się nie pojawiają a potem jakieś resztki przysyłane są na wyprzedaży. Dla Ciebie metka nie ma znaczenia, ale juz dla sprzedawcy ma, bo to już produkt z nowej kolekcji, uszyty czasem z innego materiału, czasem inny kolor albo jakaś aplikacja a czasem praktycznie ten sam, ale nie zmienia to faktu, że nie jest starociem wyciagniętym z magazynu tylko produktem z nowej kolekcji i o to mi chodzi...
ja się zgadzam co do faktu, że w każdym kraju są trochę inne rzeczy i nie pisałam, że rzeczy trzymane są na magzaynie w danym sklepie, ale ogólnie marka posiada swoje magazyny w Hiszpanii i tam jest część rzeczy przechowywana z tego co się nie sprzeda i jest planowane rzucić do innego kraju...
w nowych kolekcjach są oczywiście kopie z poprzednich sezonów, są wykonane trochę w inny sposób i tu nie mam wątpliwości, ale też zdarzają się rzadko, ale jednak przypadki identycznych rzeczy, i to wtedy nie jest nowa kolekcja tylko..., właśnie nawet nie wiem jak to nazwać bo jeśli jest po cenach wyprzedażowych to ok, gorzej jeśli w cenie regularnej jest sprzedawana
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:20   #2495
Alekss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 131
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
czy nikt nie widział podróbek emu w żadnej sieciówce?
Widzialam w Carry w kolorze szarym. Cena chyba ponizej 100 zl, ale nie jestem pewna.
Alekss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:22   #2496
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
w nowych kolekcjach są oczywiście kopie z poprzednich sezonów, są wykonane trochę w inny sposób i tu nie mam wątpliwości, ale też zdarzają się rzadko, ale jednak przypadki identycznych rzeczy, i to wtedy nie jest nowa kolekcja tylko..., właśnie nawet nie wiem jak to nazwać bo jeśli jest po cenach wyprzedażowych to ok, gorzej jeśli w cenie regularnej jest sprzedawana [/COLOR][/FONT][/B]
No właśnie próbuję Ci wytłumaczyć dlaczego tak jest
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:27   #2497
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez novocaine870 Pokaż wiadomość
Wiem, że o to im właśnie chodzi. Tylko taki proceder nie jest na polskie zarobki -u nas Zara to sklep górnopółkowy, a za granicą to taki "standard", jakość ubrań primarkowych jest fatalna - ale za tą cenę można kupić ( oczywiście za granicą, bo na all przesadzają z tymi cenami).
dokładnie ale to jest sieć ogólnoświatowa, więc oni nie kierują się warunkami ekonomicznymi poszczególnych krajów tylko ustalają je odgórnie gyby były ceny niższe w Polsce niż np. Niemczech to wtedy byłby nalot na Polskę itd. Zara w Polsce to marka, za granicą marka do Versace, Gucci itp

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
No właśnie próbuję Ci wytłumaczyć dlaczego tak jest
powiedz, a jak miałaś do czynienia z zarą to co wam mówiono co z tymi rzeczami się dzieje po odesłaniu?
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 13:31   #2498
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
dokładnie ale to jest sieć ogólnoświatowa, więc oni nie kierują się warunkami ekonomicznymi poszczególnych krajów tylko ustalają je odgórnie gyby były ceny niższe w Polsce niż np. Niemczech to wtedy byłby nalot na Polskę itd. Zara w Polsce to marka, za granicą marka do Versace, Gucci itp


powiedz, a jak miałaś do czynienia z zarą to co wam mówiono, że z tymi rzeczami się dzieje po odesłaniu?
No niestety koszty produkcji są takie same, niezależnie od docelowgo kraju zbytu...

Hmm... Właściwie takie sprawy to tajemnica firmy Niemniej jednak w innych krajach jest wiele firmowych outletów i tam te produkty można znaleźć.
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:34   #2499
novocaine870
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 983
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
dokładnie ale to jest sieć ogólnoświatowa, więc oni nie kierują się warunkami ekonomicznymi poszczególnych krajów tylko ustalają je odgórnie gyby były ceny niższe w Polsce niż np. Niemczech to wtedy byłby nalot na Polskę itd. Zara w Polsce to marka, za granicą marka do Versace, Gucci itp

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------


powiedz, a jak miałaś do czynienia z zarą to co wam mówiono, że z tymi rzeczami się dzieje po odesłaniu?
Dokładnie

Nigdy się w to jakoś nie zagłębiałam - wiem, że są odsyłane na magazyn, a potem przy kolejnej wyprzedaży Hiszpania rozdziela i przesyła towar do sklepów. Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie jest rozdzielane etc.
__________________

The future starts today, not tomorrow.
novocaine870 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:35   #2500
paula_333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 37
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

w Indetexie nie spotkałam się nigdy z taką sytuacją, ale kiedyś kupiłam sweter w HOUSIE za 29.99zł z przeceny a za neicały rok pojawił się on w nowej kolekcji HOUSA już za 69.99zł...

Wie ktoś może po ile są buty zimowe i płaszcze jesienno-zimowe w bershce?

Edytowane przez paula_333
Czas edycji: 2010-01-24 o 14:02
paula_333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:38   #2501
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
ktoś mi wczoraj napisał, że może być kiepsko, szczególnie jeśli ma się częsty rozmiar (na nieszczęście mam najszybciej schodzące s), ale sama mam zamiar się jednak wybrać (teraz sesja mi nie pozwala). Zawsze na początku lutego coś tam jednak zostaje.

Mam pytanie do dziewczyn, które były w reserved i carry:
1. po ile są teraz spódnice w RE?
2. Czy w Carry są jeszcze przeceny, czy już tylko nowa kolekcja (upatrzyłam tam sobie kilka sukienek, ale ciągle nie mam czasu pojechać).
W Carry są jeszcze przeceny.
Ale jak długo nie wiem. Jak masz coś upatrzonego to lepiej jedź bo już b.kiepsko z rozmiarami.
Cytat:
Napisane przez Alekss Pokaż wiadomość
Widzialam w Carry w kolorze szarym. Cena chyba ponizej 100 zl, ale nie jestem pewna.
Ja widziałam na początku wyprzedaży po ok.35zł. Teraz już ich u mnie nie ma Były tylko błękitne.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 14:13   #2502
kremowa chmurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 80
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
ktoś mi wczoraj napisał, że może być kiepsko, szczególnie jeśli ma się częsty rozmiar (na nieszczęście mam najszybciej schodzące s), ale sama mam zamiar się jednak wybrać (teraz sesja mi nie pozwala). Zawsze na początku lutego coś tam jednak zostaje.

Mam pytanie do dziewczyn, które były w reserved i carry:
1. po ile są teraz spódnice w RE?
2. Czy w Carry są jeszcze przeceny, czy już tylko nowa kolekcja (upatrzyłam tam sobie kilka sukienek, ale ciągle nie mam czasu pojechać).

w RE są spódniczki za 19.90 sama sobie kupiłam, :P ogólnie są rożne ceny bo i 29,90, 39,90 ) bardzo różne , mi się podobają takie fajne buty ale stoją na razie 129,90
kremowa chmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 14:44   #2503
dronkabie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 116
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
dokładnie ale to jest sieć ogólnoświatowa, więc oni nie kierują się warunkami ekonomicznymi poszczególnych krajów tylko ustalają je odgórnie gyby były ceny niższe w Polsce niż np. Niemczech to wtedy byłby nalot na Polskę itd. Zara w Polsce to marka, za granicą marka do Versace, Gucci itp


powiedz, a jak miałaś do czynienia z zarą to co wam mówiono co z tymi rzeczami się dzieje po odesłaniu?
ja zwatpilam w Zare po tym jak zobaczylam jakie ceny naklejaja pod spodem 29.99 E a cena 199.99 zl! to nawet jakby euro bylo za 6 zl. to i tak sie nie kalkuje, szkoda gadac..zostaja tylko wyprzedaze
dronkabie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 15:02   #2504
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Ponawiam pytanie: Czy biżuteria w Aldo jest przeceniona?
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 15:32   #2505
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez dronkabie Pokaż wiadomość
ja zwatpilam w Zare po tym jak zobaczylam jakie ceny naklejaja pod spodem 29.99 E a cena 199.99 zl! to nawet jakby euro bylo za 6 zl. to i tak sie nie kalkuje, szkoda gadac..zostaja tylko wyprzedaze
Pewnie to była hiszpańska cena... niestety, ale Inditex ma ceny inne na hiszpanie/portugalie a inne na reszte państw (znacznie wyższą)
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 15:41   #2506
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez szaramieta Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie: Czy biżuteria w Aldo jest przeceniona?
tak, dzisiaj widziałam na stojaku/regale informację o przecenie.
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 16:06   #2507
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez dronkabie Pokaż wiadomość
ja zwatpilam w Zare po tym jak zobaczylam jakie ceny naklejaja pod spodem 29.99 E a cena 199.99 zl! to nawet jakby euro bylo za 6 zl. to i tak sie nie kalkuje, szkoda gadac..zostaja tylko wyprzedaze
zazwyczaj ceny rzeczy w Euro, które pochodzą z Niemiec, UK w przeliczeniu na złotówki wychodzą podobnie Euro liczone jest średnio razy 4zł
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 16:09   #2508
agniieesszzka
Zakorzenienie
 
Avatar agniieesszzka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3 002
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez kusia20 Pokaż wiadomość
Takiego małego off topa zrobię- czy istnieją w ogóle outlety Inditexu w PL ? Bo byłabym baaaardzo zaintersowana

I jeszcze jedno- czy tylko mnie rażą ceny niektórych rzeczy z nowych kolekcji? Nie uważacie ze np krótka spódniczka w Zarze za 99 zł to lekka przesada ? Albo t-shirty za 59 zł ?

I ostatnie- DLACZEGO W PL NIE MA PRIMARKU ? To tak bardzo niesprawiedliwe!
w toruniu widziałam jakiś outlet i na wystawie była napisana min. marka zara ;p
agniieesszzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 16:12   #2509
paula_333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 37
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

a ja ponawiam pytanie.
jakie ceny płaszczy i kozakow w bershce? ew. pull and bear, zara ?
paula_333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 16:14   #2510
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez paula_333 Pokaż wiadomość
a ja ponawiam pytanie.
jakie ceny płaszczy i kozakow w bershce? ew. pull and bear, zara ?
płaszcze w zarze od 129 do ok. 240 zł kozaki różnie w zalezności czy przecenione czy nie, ok. 200-300 zł
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 16:21   #2511
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez novocaine870 Pokaż wiadomość
jakim bonem? jeśli inditexowym to nie możesz wymienić, jeśli jakimś innym możesz wymienić lub reklamować. Nie ma zwrotów na bony
Nic podobnego. Sama miałam bona do Zary i początkowo kupiłam za niego jeansy, jednak po namyśle wymieniłam je na koszulę, a różnica została mi zwrócona w gotówce. Myślę że cały Inditex działa na tych samych zasadach.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 16:41   #2512
dronkabie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 116
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
zazwyczaj ceny rzeczy w Euro, które pochodzą z Niemiec, UK w przeliczeniu na złotówki wychodzą podobnie Euro liczone jest średnio razy 4zł
199 nie rowna sie 29,99 x 4, prosta matematyka..
dronkabie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 17:01   #2513
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
zazwyczaj ceny rzeczy w Euro, które pochodzą z Niemiec, UK w przeliczeniu na złotówki wychodzą podobnie Euro liczone jest średnio razy 4zł
Tylko, że dla Niemców 1 euro jest warte tyle co dla nas 1 zł więc jeśli np spodnie kosztują 20 euro to u nas cena jest ok 100 zł a w Niemczech to nadal 20 euro - czyli tak jakby u nas 20 zł...
A teraz porównajcie zarobki...
__________________
~~KaWoHoLiCzKa~~


kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 17:22   #2514
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

czy ktoś wie jak wyglądają ceny swetrów w Terranovie? czy spadły poniżej 39zł? chodzi mi o te nierozpinane.
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 18:00   #2515
paula_333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 37
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

a znajde gdzieś kozaki do 120zł ?
paula_333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 18:18   #2516
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez kremowa chmurka Pokaż wiadomość
w RE są spódniczki za 19.90 sama sobie kupiłam, :P ogólnie są rożne ceny bo i 29,90, 39,90 ) bardzo różne , mi się podobają takie fajne buty ale stoją na razie 129,90
pokaż spódniczki, które kupiłaś
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 18:24   #2517
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Hmmm i ja już nie wiem co robić,
czy pojechać wtorek-środa, czy poczekac do tego 1 lutego
noszę rozmiar 32, ale nie chcę resztek.
a w tally weijl do kiedy są wyprzedaze?
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 18:32   #2518
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez dronkabie Pokaż wiadomość
199 nie rowna sie 29,99 x 4, prosta matematyka..
ja nie pisałam o cenie jaką Ty widziałaś, tylko na podstawie obserwacji cen Zary w krajach takich jak Niemcy czy UK... zawsze przy przeliczaniu zawyżają trochę w górę, ale nigdy nie spotkałam się z ceną 29,99E czyli ok. 129 zł
Cytat:
Napisane przez kusia20 Pokaż wiadomość
Tylko, że dla Niemców 1 euro jest warte tyle co dla nas 1 zł więc jeśli np spodnie kosztują 20 euro to u nas cena jest ok 100 zł a w Niemczech to nadal 20 euro - czyli tak jakby u nas 20 zł...
A teraz porównajcie zarobki...
tu się zgadzam, ale cóż na to poradzić... już nie raz były dyskusje na ten temat... to jest sieciówka, więc ceny są wszędzie identyczne
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma

Edytowane przez pronunciation
Czas edycji: 2010-01-25 o 08:18
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 18:41   #2519
Paulinak01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z mojej wyobraźni
Wiadomości: 373
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

w jakich sieciówkach nie można zwracać/wymieniać ubrań kupionych na wyprzedazy?
Paulinak01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 19:11   #2520
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

carry podobno, siostra mi mówiła że zwrócic na pewno nie można
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.