Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-28, 18:25   #2131
Cherry90
Rozeznanie
 
Avatar Cherry90
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 633
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Z przepisywaniem ocen naprawdę bywa różnie. Czasem nazwa przedmiotu minimalnie się różni i już nie chcą się zgodzić. Albo jest inny wymiar godzin, albo po prostu prowadzący czy wręcz uczelnia nie uznaje przepisywania.

Nie mam bladego pojęcia, co można robić po etnologii (no może w jakimś muzeum pracować czy coś), ale po TiRze nie oczekiwałabym też jakichś oszałamiających perspektyw. Studia pewnie przyjemne, ale nie wiem, czy wiele wnoszą. No bo gdzie pracować? W biurze podróży? Znajoma podobno załapała się tam po samej maturze. W jakimś hotelu? Głównie pewnie na znajomość języków obcych patrzą.
Dokładnie No mozna być niby też pilotem wycieczek itp ale to aj nawet też mogę taki kurs zrobic i nie potrzebuję do tego studiow
Co do przepisywania to przedmiot musi sie tak samo nazywac i tak naprawde to zalezy od woli wykladowcy
Cherry90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:29   #2132
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Nawet nie chodzi o takie samo nazewnictwo, bo niby i ja i wy macie technologię informacyjną, ale ja na technologii uczłam się obsługi systemów unix oraz języka latex2e, a wy rzeczy zueplnie innych, to takze zalezy od syllabusa.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:31   #2133
Cherry90
Rozeznanie
 
Avatar Cherry90
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 633
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Nawet nie chodzi o takie samo nazewnictwo, bo niby i ja i wy macie technologię informacyjną, ale ja na technologii uczłam się obsługi systemów unix oraz języka latex2e, a wy rzeczy zueplnie innych, to takze zalezy od syllabusa.

Brzmi groźnie
a ja technologię mam na 4 roku
Cherry90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:31   #2134
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Ja TI nie mam, u mnie są za to Podstawy informatyki
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:34   #2135
marcia1003
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 13 134
GG do marcia1003
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Nawet nie chodzi o takie samo nazewnictwo, bo niby i ja i wy macie technologię informacyjną, ale ja na technologii uczłam się obsługi systemów unix oraz języka latex2e, a wy rzeczy zueplnie innych, to takze zalezy od syllabusa.
jej masakra nawet nie wiem o czym mówisz .
u mnie TI polegała na exelu, wordzie i power poincie ..
__________________
Razem
Zaręczeni



marcia1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:36   #2136
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

No właśnie A potem jedziemy z koksem i będziemy miec języki programowania Po prostu na uniwerkach takie technologie infomacyjne to zapchaj dziury, tak jak u mnei filozofia.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:36   #2137
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez marcia1003 Pokaż wiadomość
jej masakra nawet nie wiem o czym mówisz .
u mnie TI polegała na exelu, wordzie i power poincie ..
A u mnie tylko exel i word xD
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 18:36   #2138
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ksh Pokaż wiadomość
Vinka, myślisz, że wykładowcy będą tak chętnie przepisywać oceny? Nieraz są problemy z przepisaniem oceny na tej samej uczelni, a co dopiero z prywatnej na państwową, niestety
i jeszcze... gdzie chciałabyś pracować po tirze?
co do przepisywania ocen to wiem że może być trudno, ale teraz nas się wszyscy pytali czy już nie studiowaliśmy i czy nie chcemy mieć np przepisanej oceny..

po tirze to albo biuro podróży, hotel, restauracja itd ale przede wszystkim usługi turystyczne.
Po samej maturze jasne że można pójść do biura podróży ale wtedy robi się najprostsze rzeczy, takie jak sprzedaż wycieczek, a po studiach robisz już inne rzeczy np: jeździsz po Hotelach i sprawdzasz jakie są np jedziesz sobie do Egiptu i jeździsz od hotelu do hotelu i sprawdzasz czy pokoje są ok, obsługa itd

muszę się nad tym zastanowić, wypisać sobie wszystkie + i - no i zobaczymy jak to będzie
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:39   #2139
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Vinka a nie możesz poprawić matury i pójść na dzienną etnologię?
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:43   #2140
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

właśnie się dowiedziałam ze zwolnili u mnie dziś 10 osób
to mogę zacząć powoli przeglądać Gumtree..
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:44   #2141
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Ja też jestem na prywatnej uczelni, ale wcale nie żałuje. Może i wg większości ludzi jestem gorsza niż ci z państwowych studiów no ale cóż. Nie dostałam się na pańswową, akurat na mój kierunek nie dość, że jest masa chętnych, to wysoki próg punktowy, a na wyjazd do innego miasta nie było mnie stać.Więc poszłam na prywatną na dzienne. A i gówno prawda, że studia na prywatnej są na pewno droższe niż zaoczne na uniwerkach Ja za mój kierunek musiałabym zapłacić 6350 zł za zaoczne, albo 10500 za wieczorowe. A płace 4800. I może są tu osoby które są byle zaliczyć i mieć papier. Ale ja taką osobą nie jestem i na pewno dużo z tych studiów wyniose. A pracować można i przy dziennych studiach jak ktoś chce.Dla mnie zaoczne studia też nie mają tego klimatu... no i jest ciężej. Materiał do nadrabiania, od rana do wieczora na uczelni. Nie, to nie dla mnie.A znowu ja też na swoich studiach tak super łatwo nie mam. Mimo że większość myśli że jak się jest na prywatnych to płaci się i się zdaje. Nieprawda Przez całe liceum nie uczyłam się tyle co teraz. I nawet jak ci z państwowych się opieprzali, to ja ciągle musiałam coś robić.Prywatna uczelnia prywatnej uczelni nie równa jak i państwowy uniwerek innemu państwowemu nie równy.
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 18:46   #2142
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Vinka a nie możesz poprawić matury i pójść na dzienną etnologię?
nie poprawie matury, bo nie miałam HistSztuki na 1 semestrze... i nie napiszę lepiej bez przygotowania... a na dzienną Etno jest 60miejsc, na zaoczna 120 więc na zaoczną dostanę się bankowo (tak myslę )
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:52   #2143
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Z tego wszystkiego zapomniałam napisac że zaliczyłam egzamin na 4 xD
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:54   #2144
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Vinka, tak czy siak chociaz złóż papiery na poprawę - nic nie tracisz.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:54   #2145
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
nie poprawie matury, bo nie miałam HistSztuki na 1 semestrze... i nie napiszę lepiej bez przygotowania... a na dzienną Etno jest 60miejsc, na zaoczna 120 więc na zaoczną dostanę się bankowo (tak myslę )
Do maja jest jeszcze trochę czasu
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:05   #2146
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Dzięki Dziewczyny za wszystkie za i przeciw moich decyzji pomogłyście mi na prawdę porozmawiałam z Mamą, co ona o tym wszystkim myśli. Powiedziała że jeżeli czuję że ta szkoła mi nie odpowiada, to mam składać na Etnologię i na dzienne i na zaoczne tylko że na zaocznych będę musiała iść koniecznie do pracy, żeby mieć na połowę czesnego. Także nie jest źle. Zastanowię się jeszcze czy poprawiać maturę z HS, bo faktycznie mogę tylko zyskać. Dziękuję jeszcze raz

Nikki, a Ty poprawiasz maturę w końcu? I któraś z Was poprawia?

Ania, kiedy idziemy wyrabiać książeczkę sanepidowską? bo nie pamiętam jak się w końcu umawiałyśmy gratuluję 4

Arki, nie smutaj się Kochana

i w ogóle muszę znaleźć jakąś dorywczą pracę, na pare dni.
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:07   #2147
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ksh, mam jutro masakryczny egzamin, źle się czuję i nawet nie mam siły robić ściąg jak inni.. Chyba zrobię tak jak koleżanka i sie po prostu pomodlę trochę
Nicru, głowa w górę, będzie co będzie, ja trzymam kciuki, a sama matmę przewaliłam, ktoś musiał, więc Tobie już dobrze pójdzie
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:09   #2148
Marguerita
Zakorzenienie
 
Avatar Marguerita
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Hej Mazuryyy ;p
Wiadomości: 5 035
GG do Marguerita
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
co do przepisywania ocen to wiem że może być trudno, ale teraz nas się wszyscy pytali czy już nie studiowaliśmy i czy nie chcemy mieć np przepisanej oceny..

po tirze to albo biuro podróży, hotel, restauracja itd ale przede wszystkim usługi turystyczne.
Po samej maturze jasne że można pójść do biura podróży ale wtedy robi się najprostsze rzeczy, takie jak sprzedaż wycieczek, a po studiach robisz już inne rzeczy np: jeździsz po Hotelach i sprawdzasz jakie są np jedziesz sobie do Egiptu i jeździsz od hotelu do hotelu i sprawdzasz czy pokoje są ok, obsługa itd

muszę się nad tym zastanowić, wypisać sobie wszystkie + i - no i zobaczymy jak to będzie
ja i bez studiów mogła bym to zrobić ale tylko dzięki zdanemu egzaminowi zawodowemu. Ale mnie jakoś nie ciągnie do hotelu czy restauracji za dużo napatrzyłam się na praktyce na ta pracę.

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Ja też jestem na prywatnej uczelni, ale wcale nie żałuje. Może i wg większości ludzi jestem gorsza niż ci z państwowych studiów no ale cóż. Nie dostałam się na pańswową, akurat na mój kierunek nie dość, że jest masa chętnych, to wysoki próg punktowy, a na wyjazd do innego miasta nie było mnie stać.Więc poszłam na prywatną na dzienne. A i gówno prawda, że studia na prywatnej są na pewno droższe niż zaoczne na uniwerkach Ja za mój kierunek musiałabym zapłacić 6350 zł za zaoczne, albo 10500 za wieczorowe. A płace 4800. I może są tu osoby które są byle zaliczyć i mieć papier. Ale ja taką osobą nie jestem i na pewno dużo z tych studiów wyniose. A pracować można i przy dziennych studiach jak ktoś chce.Dla mnie zaoczne studia też nie mają tego klimatu... no i jest ciężej. Materiał do nadrabiania, od rana do wieczora na uczelni. Nie, to nie dla mnie.A znowu ja też na swoich studiach tak super łatwo nie mam. Mimo że większość myśli że jak się jest na prywatnych to płaci się i się zdaje. Nieprawda Przez całe liceum nie uczyłam się tyle co teraz. I nawet jak ci z państwowych się opieprzali, to ja ciągle musiałam coś robić.Prywatna uczelnia prywatnej uczelni nie równa jak i państwowy uniwerek innemu państwowemu nie równy.
zgadzam się nie koniecznie na Państwowej uczelni musi być drożej mój Tż płaci 300 zł miesięcznie x 9 miesięcy to jest 2700 to nie jest wcale dużo a i uczyć się musi świadczy o tym że powtarzał 1 rok.

Vinka wg mnie poprawiaj maturę i składaj na dzienną etnologię jak ci nie pójdzie to pójdziesz na zaoczną

Dzikun jak mi brakowało twojego avka

Boże kopnijcie mnie w tyłek bo zamiast uczyć się socjologii znowu oglądałam Czarodziejkę i objadałam się ptasim mleczkiem
__________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością,
umysł traci swoją zdolność kontroli,
a ciałem zaczyna kierować serce."


Piję pokrzywę

Edytowane przez Marguerita
Czas edycji: 2010-01-28 o 19:11
Marguerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:10   #2149
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za wszystkie za i przeciw moich decyzji pomogłyście mi na prawdę porozmawiałam z Mamą, co ona o tym wszystkim myśli. Powiedziała że jeżeli czuję że ta szkoła mi nie odpowiada, to mam składać na Etnologię i na dzienne i na zaoczne tylko że na zaocznych będę musiała iść koniecznie do pracy, żeby mieć na połowę czesnego. Także nie jest źle. Zastanowię się jeszcze czy poprawiać maturę z HS, bo faktycznie mogę tylko zyskać. Dziękuję jeszcze raz

Nikki, a Ty poprawiasz maturę w końcu? I któraś z Was poprawia?

Ania, kiedy idziemy wyrabiać książeczkę sanepidowską? bo nie pamiętam jak się w końcu umawiałyśmy gratuluję 4

Arki, nie smutaj się Kochana

i w ogóle muszę znaleźć jakąś dorywczą pracę, na pare dni.
ja 15 lutego wracam do wrocka więc wtedy możemy zrobic kiedy ci tylko pasuje
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 19:16   #2150
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ksh Pokaż wiadomość
Nicru, głowa w górę, będzie co będzie, ja trzymam kciuki, a sama matmę przewaliłam, ktoś musiał, więc Tobie już dobrze pójdzie
Oby.. Dziś śmiałyśmy się, że na pierwszy termin idziemy tylko po to, żeby zobaczyć jak to wygląda...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:18   #2151
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość

Nikki, a Ty poprawiasz maturę w końcu? I któraś z Was poprawia?
Poprawiam, ale tylko piszę polski rozszerzenie, właśnie we wtorek idę z przyjaciółką zmienić deklarację

W ogóle wiecie co? Wpisałam sobie na grafik cały przyszły tydzień, że będę pracować [wypełniamy grafik dwa tygodnie przed, więc trudno jest cokolwiek przewidzieć, prawda ] i poprosiłam o wolne jednak we wtorek właśnie dlatego, że do szkoły muszę iść i muszę zostawać w pon, śr, czw i pt w przyszłym tygodniy po pracy, żeby godzinowo się zgadzało... nigdy nie odpocznę
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:26   #2152
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Marguerita Pokaż wiadomość
ja i bez studiów mogła bym to zrobić ale tylko dzięki zdanemu egzaminowi zawodowemu. Ale mnie jakoś nie ciągnie do hotelu czy restauracji za dużo napatrzyłam się na praktyce na ta pracę.


Vinka wg mnie poprawiaj maturę i składaj na dzienną etnologię jak ci nie pójdzie to pójdziesz na zaoczną
tak właśnie zapomniałam napisać że po technikum też można

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
ja 15 lutego wracam do wrocka więc wtedy możemy zrobic kiedy ci tylko pasuje
ok to może 16 pojedziemy po pojemniczki?

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Poprawiam, ale tylko piszę polski rozszerzenie, właśnie we wtorek idę z przyjaciółką zmienić deklarację

W ogóle wiecie co? Wpisałam sobie na grafik cały przyszły tydzień, że będę pracować [wypełniamy grafik dwa tygodnie przed, więc trudno jest cokolwiek przewidzieć, prawda ] i poprosiłam o wolne jednak we wtorek właśnie dlatego, że do szkoły muszę iść i muszę zostawać w pon, śr, czw i pt w przyszłym tygodniy po pracy, żeby godzinowo się zgadzało... nigdy nie odpocznę
własnie, tylko że ja bylam w szkole wycofac moja deklaracje, ale sie okazalo ze sekretarka ja zgubila i teraz mam znowu jechać do szkoły i prosić o przyjecie deklaracji? myslicie że mi pozwolą?

Nikki,
ta praca jest okropna, szukasz czegoś innego?
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:28   #2153
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Vinka, no widzę że już decyzję podjęłaś myślę że tak będzie dobrze jeśli masz jakieś lepsze opcje do wyboru

Dzikun cześć myślałam ostatnio o Tobie, co tam słychać i w ogóle



Cytat:
Napisane przez marcia1003 Pokaż wiadomość
jej masakra nawet nie wiem o czym mówisz .
u mnie TI polegała na exelu, wordzie i power poincie ..
u mnie był jeszcze access
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:48   #2154
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Vinka, no widzę że już decyzję podjęłaś myślę że tak będzie dobrze jeśli masz jakieś lepsze opcje do wyboru

Dzikun cześć myślałam ostatnio o Tobie, co tam słychać i w ogóle





u mnie był jeszcze access
Heej
Jak idzie u Ciebie? Kiedy ferie?
Ja dzisiaj po trzecim egzaminie, a tak naprawdę po drugim, bo matmę zawaliłam i mam poprawkę
Cytat:
Napisane przez Marguerita Pokaż wiadomość



zgadzam się nie koniecznie na Państwowej uczelni musi być drożej mój Tż płaci 300 zł miesięcznie x 9 miesięcy to jest 2700 to nie jest wcale dużo a i uczyć się musi świadczy o tym że powtarzał 1 rok.



Dzikun jak mi brakowało twojego avka


Również zgadzam się z dziewczynami, cokolwiek by nie mówiono. Jeśli komuś zależy, a po prostu nie dostał się na państwową uczelnię, to wyniesie coś z prywatnej uczelni. A stereotypy potrafią być krzywdzące.
Zaskakujące jest, że na zachodzie panuje odwrotna tendencja...
Z otwartymi ramionami chcą ludzi po prywatnych uczelniach. Wiecie może, dlaczego?
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:49   #2155
Cherry90
Rozeznanie
 
Avatar Cherry90
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 633
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
tak właśnie zapomniałam napisać że po technikum też można



ok to może 16 pojedziemy po pojemniczki?



własnie, tylko że ja bylam w szkole wycofac moja deklaracje, ale sie okazalo ze sekretarka ja zgubila i teraz mam znowu jechać do szkoły i prosić o przyjecie deklaracji? myslicie że mi pozwolą?

Nikki, ta praca jest okropna, szukasz czegoś innego?
Na pewno pozwolą, jaki by mieli interes, zeby Ci tego nei udostępnić?
Co do prywatnych i państwowych szkół, to zgadzam sie w 100% z shewą, że są prywatne bardzo dobre, ale tez i takie gdzie wystarczy zapłacić, żeby zdać, szkoła szkole nie rowna

wkurza mnie to czekanie za wynikami
Cherry90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:50   #2156
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość



własnie, tylko że ja bylam w szkole wycofac moja deklaracje, ale sie okazalo ze sekretarka ja zgubila i teraz mam znowu jechać do szkoły i prosić o przyjecie deklaracji? myslicie że mi pozwolą?

Nikki,
ta praca jest okropna, szukasz czegoś innego?
Na bank będziesz mogła złożyć, bo przecież to nie Twoja wina, że ktoś to zgubił

a jak chodzi o pracę to nie mogę szukać czegoś innego, bo wszędzie chcą, żeby pracować w łikendy, mimo, że szukają osób uczących się
Tutaj nie muszę chodzić w sobotę ani w niedzielę i tylko to mnie tutaj trzyma codziennie wychodzę stamtąd z bólem głowy, także...
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:51   #2157
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość






u mnie był jeszcze access
Z nim podobno w drugim półroczu będzie starcie
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:53   #2158
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

dziewczyny ja jestem w prywatnej szkole, za którą niemało płacę, a ćwiczeniowiec mi ostatnio powiedział, że płacimy i dziekan każe wymagać, żebyśmy się czegoś nauczyli, takim oto sposobem mogę pożegnać się ze stypendium, bo rzeczony ćwiczeniowiec wychodzi z założenia, że im niższą ocenę nam wystawi na koniec tym więcej się nauczymy [oczywiście nie mówił tego wprost, ale jego zachowanie na to wskazuje niestety...]

w ogóle mam od dłuższego czasu okres narzekania...
i mimo, że w sobotę mam koło z historii, od którego zależy zaliczenie przedmiotu to robię wszystkie inne prace do szkoły tylko tego się nie uczę, bo na samą myśl mnie skręca
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:55   #2159
marcia1003
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 13 134
GG do marcia1003
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja jestem w prywatnej szkole, za którą niemało płacę, a ćwiczeniowiec mi ostatnio powiedział, że płacimy i dziekan każe wymagać, żebyśmy się czegoś nauczyli, takim oto sposobem mogę pożegnać się ze stypendium, bo rzeczony ćwiczeniowiec wychodzi z założenia, że im niższą ocenę nam wystawi na koniec tym więcej się nauczymy [oczywiście nie mówił tego wprost, ale jego zachowanie na to wskazuje niestety...]

w ogóle mam od dłuższego czasu okres narzekania...
i mimo, że w sobotę mam koło z historii, od którego zależy zaliczenie przedmiotu to robię wszystkie inne prace do szkoły tylko tego się nie uczę, bo na samą myśl mnie skręca

każda z nas to ma
tylko ja np nie robię czegoś innego do szkoły tylko np latam do kuchni po coś do picia, jedzenia, odświeżam wizaż itp itd
__________________
Razem
Zaręczeni



marcia1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:59   #2160
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Sesja?! Nie, dziękuję, czyli Maturzyścia '09 w styczniu i nie tylko cz. XIX

Cytat:
Napisane przez marcia1003 Pokaż wiadomość
każda z nas to ma
tylko ja np nie robię czegoś innego do szkoły tylko np latam do kuchni po coś do picia, jedzenia, odświeżam wizaż itp itd
no po picie itp to swoją drogą, na szczęście mam podzielność uwagi i tak np. dzisiaj przy pierwszej miłości machnęłam alfabet [który swoją drogą trzeci raz będę zaliczać...] ale pomalowałam go farbami i pewnie znów będzie źle

Już nie wiem czy mam po prostu pozaliczać chociażby na 3 ten semestr z reszty przedmiotów i cieszyć się, że w ogóle z głowy?
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.