Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju :D - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-28, 21:35   #61
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez nika_88 Pokaż wiadomość
No niekoniecznie musi sie zakonczyc powrotem do siebie... A skoro zaprosila kolege i skamala, ze to nie jej chlopak, wiec cos tu nie halloo, ale mniejsza o to
Nie no,Nika...
Obie wiemy,co znaczy termin "przerwa".
Gdyby nie chcieli wracać do siebie,napisałaby "zerwaliśmy".
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 21:43   #62
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Nie no,Nika...
Obie wiemy,co znaczy termin "przerwa".
Gdyby nie chcieli wracać do siebie,napisałaby "zerwaliśmy".
Ale ja akurat wiem to z wlasnego doswiadczenia, bo tez mialam "przerwe" z chlopakiem, po ktorej rozstalismy sie, wiec.... hehh no nie wiem, albo mi sie zas cos wydaje
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 08:15   #63
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim po

Cytat:
Napisane przez nika_88 Pokaż wiadomość
Ale ja akurat wiem to z wlasnego doswiadczenia, bo tez mialam "przerwe" z chlopakiem, po ktorej rozstalismy sie, wiec.... hehh no nie wiem, albo mi sie zas cos wydaje
No to faktycznie bardzo istotne czy oni zerwali czy zrobili przerwe i kto w tym wszystkim zawinil w wątku o najglupszych i najsmieszniejszych rzeczach znalezionych przez TZ w Twoim pokoju!
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:25   #64
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Re: Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Tw

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
No to faktycznie bardzo istotne czy oni zerwali czy zrobili przerwe i kto w tym wszystkim zawinil w wątku o najglupszych i najsmieszniejszych rzeczach znalezionych przez TZ w Twoim pokoju!
Ja nie zaczelam w to wnikac, wiec raczej nie do mnie to oburzenie powinno bys skieronawe... A to, że pisze sie na inne tematy, niz jest w tytule to na wizazu juz norma, wiec skad te zaskoczenie
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:44   #65
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

to ja wroce do tematu
moj kiedys wrocil z lazienki ze strasznie zdziwiona mina :P pytam sie co sie stalo a on "o co chodzi z ta szczoteczka do zebow?"
dopiero po chwili zrozumialam o co mu chodzi. szczoteczke ktora myje zeby trzymam w ksmetyczce, ale w trzymadelku na szczoteczki stoi inna szczoteczka - ta ktora sobie czasem brwi przeczesuje ^^ jak zle mi sie kredka nalozy to nia czesze i jest ok xD no wiec TZ w miejscu gdzie powinna byc zwykla szczoteczka, obok pasty do zebow, zobaczyl taka, ktorej wloski byly brazowo-czarne i wyswiechtane do granic mozliwosci xD
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 15:04   #66
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez rybkad Pokaż wiadomość
Na początku naszego bycia razem mój TŻ ze zdumieniem odkrył za telewizorem siekierę.
Po prostu kiedyś miałam tę siekierę wynieść do piwnicy,zadzwonił ktoś do drzwi a ja nie chcąc otwierać drzwi z takim narzędziem w ręce schowałam ją prędko w pierwsze miejsce jakie mi przyszło do głowy czyli za telewizor.Odłożyłam i zapomniałam i tak sobie leżała dopóki TŻ jej nie odkrył
Hahah musiał miec niezla mine
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:59   #67
werka883
Raczkowanie
 
Avatar werka883
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 84
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Mój Tż kiedyś znalazł na moim łóżku moje majteczki ;D
Nie wiem jak one się tam znalazły do dzisiaj, chyba moja mama mi je przyniosła ( bo się wysuszyły)
Ale obróciłam to w smaczny żart i to mu było głupio ;D hehe
werka883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 13:18   #68
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

up up
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 13:50   #69
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Nie wiem, ja u siebie też czasem nie zauważam :P Mam podłogę z drewna, z mnóstwem naturalnych wzorków (sęki i takie tam), co nieco utrudnia sprawę bo np tuńczyk nieźle sie maskuje, a okruszki czekolady to już masakra, jak jem to od razu zamiatam, żeby na tym później nie usiąść
Nie mogłam się powstrzymać, bardzo fajnie to opisałaś
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 16:48   #70
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez ainka87 Pokaż wiadomość
kiedys moj byly znalazl u mnie na balkonie zatyczke czy tam korek od taniego wina. nie wiem skad ona sie tam wziela musiala spasc z balkonu wyżej. no ale sie zdziwił
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 17:41   #71
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

fajny wątek
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 08:04   #72
fallintoyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 241
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

śniadanie z tygodnia pod biurkiem.
fallintoyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 17:57   #73
Agnes140489
Zadomowienie
 
Avatar Agnes140489
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 438
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

mój Tż kiedyś znalazł papierosy u mnie, a jeszcze wtedy nie wiedział że palę, ale to było już kilka lat temu i zdarzyłam się pozbyć nałogu...
nic innego sobie nie przypominam żeby znalazł
__________________


It is the first step that is troublesome
Agnes140489 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 18:00   #74
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Mój tż kiedyś wpadł na pomysł żeby się u mnie przespać, a że było mu zimno to chciał się przykryć kołdrą... Nie wiedział tylko, że zawsze pod kołdrą trzymam swoją piżamę... Mam do niej sentyment, jest seledynowa w fioletowe dinozaury i trochę już stara dlatego spodnie mają kilka małych dziurek na szwie po boku nogawki... TŻ był w stanie wydukać tylko 'eee.... to właśnie w tym śpisz taa?'...
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 18:01   #75
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

La candy haha pewnie byl wielce zawiedziony, bo myslal, ze spisz w jakiejs szekszi fikusnej koszulce
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 17:16   #76
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
La candy haha pewnie byl wielce zawiedziony, bo myslal, ze spisz w jakiejs szekszi fikusnej koszulce
No dokładnie.. chyba o wiele inaczej ją sobie wyobrażał, mówił mi później że myślał o tym czy by mi nie kupić jakiejś koszulki nocnej...
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 18:25   #77
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Mojego TŻ podczas pierwszej wizyty u mnie rozbawił szczerze widok pęku lisich kit w różnych barwach i wielkości, uwieszonych niczym winne grono u mojej półki z książkami. Podobnie reagują znajomi mojej siostry.

Iks lat temu mój TŻ urządzał imprezę urodzinową u siebie w domu. I jego znajomi zaśmiewali się do łez na widok stojącej na regale małej choinki z bombkami. Nie byłoby to niczym dziwnym, gdyby nie to, że był to środek maja :d
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 10:45   #78
Agnes140489
Zadomowienie
 
Avatar Agnes140489
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 438
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Iks lat temu mój TŻ urządzał imprezę urodzinową u siebie w domu. I jego znajomi zaśmiewali się do łez na widok stojącej na regale małej choinki z bombkami. Nie byłoby to niczym dziwnym, gdyby nie to, że był to środek maja :d
u mojej babci też taka choinka stoi cały rok
__________________


It is the first step that is troublesome
Agnes140489 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 14:54   #79
cornels
Raczkowanie
 
Avatar cornels
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza.
Wiadomości: 246
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

bielizna i skarpety na dywanie .
__________________
Więcej jest we mnie romantyczki niż realistki,
zdecydowanie wybieram ślepą wiarę zamiast chłodnej logiki.
cornels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 10:35   #80
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Hmm...
- koszulka nocna w żabki (nie wiem co go tak zdziwiło, fajna jest)
- krem przeciwzmarszczkowy (mojej mamy, nie wiem jakim cudem się u mnie znalazł ale Tżta trochę zatkało)
- zdjęcia z dzieciństwa moich kolegów (wiecie, w podstawówce do "złotych myśli" dawało się zdjęcia na pamiątkę, a ja na śmierć o nich zapomniałam)
- laleczka w różowej sukience made by me (lubiłam ją i nie mogłam tak po prostu wyrzucić ulubionej zabawki z dzieciństwa)
... w sumie jak tak sobie teraz czytam to żadna z tych rzeczy nie wydaje mi się śmieszna albo dziwna, ale Tż miał niezły ubaw...
faceci są dziwni
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 21:07   #81
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Hmm nie mam w domu niczego czego mogłabym się wstydzic. Moze tylko erotycznych gadzetow na samym początku znajomosci? Ale te mam elegancko schowane.

Za to mam kolezanke, do ktorej przychodze i bardzo ja lubie ale zawsze ma okropny syf. Brudne reczniki, brudna wanne, brudny zlew, wlosy i kurz walaja sie po podlodze w wielkich klebach a raz nawet popijalysmy sobie herbatke i zajadalysmy ciasteczka a na stole lezal kot a obok niego pelna wlosow szczotka - wiec nie mówcie mi, że porządek lub jego brak o nas nie świadczy.

Ja też jestem bałaganiarą ale czułabym się okropnie skrępowana gdyby moim goście czuli się jak ja u niej. Dlatego też zawsze staram się miec czysto najwyzej sa porozrzucane rzeczy ale nigdy brud.

Cos czego moglabym sie ew wstydzic to moje nieudane obrazy. Maluje dla relaksu ale nie chcialabym zeby ktos to oglądał bo wiem, że to nie jest moja mocna strona...
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 01:30   #82
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

ogromne gatki ala Bridget Jones (na mrozy), piosenki z bajek z dzieciństwa zostawione dla sentymentu ale było mi glupio, raz jak mi sie długo nie chcialo posprzatac a przyjechal niespodziewanie -tone albo i wiecej kurzu ;P:P

---------- Dopisano o 02:28 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------

Cytat:
Napisane przez cornels Pokaż wiadomość
bielizna i skarpety na dywanie .
haha znam skąś

---------- Dopisano o 02:30 ---------- Poprzedni post napisano o 02:28 ----------

skądś *
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 14:39   #83
andziulka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 145
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

wielkiego nadmuchiwanego teletubisia z dziwnym kształtem za glowie zapytał tylko "co ty z tym robisz?"
__________________
andziulka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 16:36   #84
be_kissable
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 149
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez andziulka21 Pokaż wiadomość
wielkiego nadmuchiwanego teletubisia z dziwnym kształtem za glowie zapytał tylko "co ty z tym robisz?"



moje zdjęcie z zerówki. na tablicy korkowej. wyglądam na nim jak oszołom powiedział, że byłam "śliczna"
__________________
Szepczemy w ciemności naszym przyjaciołom sekret.
Szukamy pocieszenia wszędzie gdzie się da.
I mamy nadzieję, wbrew całej logice,
wbrew całemu doświadczeniu.
Jak dzieci – nigdy nie tracimy nadziei.


Zawsze, gdy telefon nie dzwoni, wiem, że to Ty...
be_kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 18:39   #85
kala289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Świdnik/Biłgoraj
Wiadomości: 178
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

szczoteczka do zębów pod poduszką.... do tej pory nie mam pojęcia jak się tam znalazła, ale nabija się ze mnie jak tylko sobie o tym przypomni
kala289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 21:10   #86
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

a mój tż wchodząc do mojej łazienki zobaczył biały proszek w woreczku na lustrze i wyszedł z dziwną miną pytając czy zazywam narkotyki-ten proszek to biała czysta glinka którą rozrabiam z wodą mineralną na maseczkerozwalił mnie tym pytaniem i do dziś jak ide do apteki po glinki to rzuca hasło:"znowu ci brakło prochów"

Edytowane przez nnikka
Czas edycji: 2010-01-27 o 21:11
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 09:00   #87
andziulka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 145
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez be_kissable Pokaż wiadomość
jak sie ma młodszego brata wszystko jest możliwe
__________________
andziulka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 18:03   #88
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez andziulka21 Pokaż wiadomość
wielkiego nadmuchiwanego teletubisia z dziwnym kształtem za glowie zapytał tylko "co ty z tym robisz?"
hahaha
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 18:44   #89
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

U mnie żaden były nigdy nic nie znalazł,ale za to słyszałam od nich,że jestem strasznie sterylna,więc wiecie bałaganiara źle,zbyt porządnicka też źle
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 21:59   #90
Shikinata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 876
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Co prawda tż już nie mam ale eks kilka rzeczy" znalazł " :
- standart bielizna do tej pory nie wiem co ja robiłam poprzedniego wieczoru ,że stanik wisiał na lampie i to jeszcze najbrzydszy jaki miałam
- moją ukochaną piżame jeszcze z podstawówki ze snoopym , strasznie sie z niej śmiał , a sam miał w misie hipokryta
-nożyczki za poduszką ,o zgrozo spałam z nimi przez pare dni , dziwne że nic nie poczułam
-mój pamiętnik z podstawówki chyba 4 klasa troszke 5 ,dobrze ,że brzydko pisze to za dużo nie wyczytał
-bluze męską w dodatku mocno pachnąca parfumami , ojj musiałam sie długo tłumaczyc ,że to była bluza mojego korepetytora z matematyki który mi ją pożyczył bo sie zrobiło zimno i padało , a daleko mieszkałam to nie chciał żebym zmarzła ,szkoda że dziewczyne ma bo to niemalże ideał
Shikinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.