Wiosenne zakochanie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-31, 09:35   #1
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Talking

Wiosenne zakochanie :)


Kochane Wizażanki, tak się zastanawiam czy przydarzyło się Wam tej wiosny perfumeryjne zakochanie? Niekoniecznie w perfumach, które są nowością, może ten zapach stał na półce "od zawsze", ale nie miałyście odwagi lub chęci wcześniej do niego podejść. Wczoraj byłam z centrum handlowym z moim mężem, którego wyciągnęłam do sephory. Od pewnego czasu chciałam poznać Truth Kleina. Nie zrobiłam tego wcześniej, gdyż czytając opis nut wydawały się kompletnie nie moje; wetiwer, bambus, drzewo sandałowe odstraszały mnie. Jednak gdy spryskałam nadgarstek to odpłynęłam Poczułam piękny, świeży (tak jak lubię), zapach wiosennej łąki rozgrzanej jeszcze nieśmiałymi promieniami słońca. Zapach mienił się i przeobrażał niemal z minuty na minutę, aż w końcu pozostał delikatnym tchnieniem wiosennego wieczoru. Wyczuwałam drzewo sandałowe, ale takie nieśmiałe, ukryte. Na plan pierwszy wysunęła się wanilia, ciepła, kobieca, otulająca, a przy tym wcale nie dusząca. Truth to zapach ciepła, miękkości, pełen jest kobiecej zmysłowości. Wiosennie się zakochałam Portfel niestety świeci pustkami, ale kto wie może wygram w totolotka

Zachęcam do wpisywania swoich wiosennych odkryć, marzeń i pragnień...
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 12:01   #2
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

ja miałam tak z Chanel Chance. Zapach bardzo podobał mi się na mojej koleżance, jak dla mnie wydawał się jednak zbyt ciężki. Psiknęłam sobie nim nadgarstki i muszę powiedzieć, że zapach jest super - zupełnie inaczej na mnie pachnie, tak bardziej kwiatowo, wcale nie jest ciężki i duszący. Odkąd go mam spotykam się z wieloma komplementami na temat tego zapachu
i pomyśleć, że dobrze dobrany perfum potrafi tak wiele zdziałać
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 13:42   #3
wiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 66
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Może nie zakochanie ... ale .... i też akurat wczoraj.
L'eau par kenzo - nabyłam go całkiem przypadkiem latem zeszłego roku , użyłam może dwa razy. Zupełnie mi nie podszedł. O ile mroźną zimą czuję potrzebę ogrzewania się perfumami , tak latem chłodzenie zapachem zupełnie nie jest mi potrzebne. Dlatego woda przestała całe lato/jesień/zimę na półce. Wczoraj mnie naszło i "popsiukałam". Idealnie zapach zgrał się z wczesnowiosennym słońcam , wiatrem , taką chwilą po zimie kiedy zdaje się , że można wszystko , że chce sie oddychać pełną piersią , kiedy budzi się nowe , świeże. Dziwne ale byłam w tym zapachu: chłodny , świeży , przestrzenny. Tak ładnie mi wczoraj zagrało , że polubiłam , spodobało mi się. Od wczoraj ten zapach pasuje mi , ale wbrew powszechnej opinii - nie na upalne lato (wtedy pachnie jak przegrzany ogórek , albo rozmokniete mydło).
A może mój nos jakiś dziwny jest...
wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 15:50   #4
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Le Feu Lght! To moje wielkie zakochanie. Nigdy bym go chyba nie powąchała, bo butelka moim zdaniem jest szkaradna, gdyby nie wizażowe zachwyty nad czerwonym Le Feu. Niedostępny w sklepach, ale to chociaż sobie powącham to Light- pomyślałam. No i dawno, a w zasadzie nigdy nie czułam czegoś tak obezwładniejącego, a jednocześnie lekkiego, subtelnego, słodkiego, niewinnego, trochę kuszącego. Poczułam się tak jakbym się w jakimś facecie zakochała a nie w zapachu
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 16:40   #5
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Odkryłam na nowo Nu i BC DK.W sam raz na wiosnę
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 19:01   #6
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Myślałam,że nie dla mnie jak dostałam próbeczke od przemiłej Wizażanki ...
Ale naszła mnie wielka ochota na przetestowanie,w końcu co mi szkodzi...no i bach
Fendi chodzi za mną jak cień
Moja głowa zazwyczaj nie toleruje tego typu woni,ale tym razem zostałam oczarowana,jak to miało miejsce w przypadku Coco
Wyczuwam w nich śliwkę a orientalny charakter zapachu pięknie współgra z moją skórą...prawdopodobnie to właśnie ona wyczarowywuje śliwkę,bo oczywiście nie ma jej w składzie
Wpadłam właśnie jak śliwka w kompot
Żeby sie zadowolić tej wiosny musze ją mieć i to jak najszybciej...
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 19:11   #7
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Cytat:
Napisane przez kizia mizia
Odkryłam na nowo Nu i BC DK.W sam raz na wiosnę

Pierwszym zapachem, w którym zakochałam się tej wiosny jest Nu.
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 07:17   #8
goldioo
Raczkowanie
 
Avatar goldioo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Cytat:
Napisane przez wiss
Może nie zakochanie ... ale .... i też akurat wczoraj.
L'eau par kenzo - nabyłam go całkiem przypadkiem latem zeszłego roku , użyłam może dwa razy. Zupełnie mi nie podszedł. O ile mroźną zimą czuję potrzebę ogrzewania się perfumami , tak latem chłodzenie zapachem zupełnie nie jest mi potrzebne. Dlatego woda przestała całe lato/jesień/zimę na półce. Wczoraj mnie naszło i "popsiukałam". Idealnie zapach zgrał się z wczesnowiosennym słońcam , wiatrem , taką chwilą po zimie kiedy zdaje się , że można wszystko , że chce sie oddychać pełną piersią , kiedy budzi się nowe , świeże. Dziwne ale byłam w tym zapachu: chłodny , świeży , przestrzenny. Tak ładnie mi wczoraj zagrało , że polubiłam , spodobało mi się. Od wczoraj ten zapach pasuje mi , ale wbrew powszechnej opinii - nie na upalne lato (wtedy pachnie jak przegrzany ogórek , albo rozmokniete mydło).
A może mój nos jakiś dziwny jest...
Ja też!Ostatnio używałam w wieku ...14 lat
Sentymentalny powrót do przeszłości - idealnie wkomponowuje się w wiosenny klimat...
__________________
CIOCCOLATO
goldioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 12:45   #9
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Wczoraj znów spryskałam nadgarstek i blotter Truth CK. Pachniał o wiele intensywniej niż dzień wcześniej, chyba że to tylko moje wrażenie Tak jak z opisu, zapach jest kompletnie nie mój, tak na mojej skórze pachnie niebiańsko. Pierwszy raz spotykam się z perfumami tak pełnymi sprzeczności, wydają się lekkie, zwiewne, delikatne, kuszące,, ale drzemie w nich olbrzymi potencjał, pokusa, nieprzyzwoitość, luksus, tajemnica. Nie chcę myśleć co by mogły wywołać, gdyby tak przesadzić z ilością Dziś zmysłowo i uwodzicielsko pachną mi pod nosem, na rękawie bluzy. Marzę. Już w tym tygodniu do mnie przyfruną... Ehhh co by to było gdyby nie kochany mąż
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 13:04   #10
Sauvignon
Raczkowanie
 
Avatar Sauvignon
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 489
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Tendre Poison! Pachnę nim właśnie z próbki już drugi dzień i podoba mi się bardzo. Co prawda to chyba takie wiosenne zakochanie bez zobowiązań, bo nie planuję nowych perfum na razie, ale dołącza - na razie czysto mentalnie - do "moich" perfum. Kto by pomyślał, Dior i w dodatku jedna z trucizn. Pamiętam, że pisałam na tym forum, że Dior to zupełnie nie mój klimat, "zbyt ostentacyjne". No to już mi się zmieniło. A, podobno jeszcze nie lubię tuberozy. Tja...

Bardzo, bardzo mi się podoba. Gorzkawe, soczyste, bardzo wiosenne...
Sauvignon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 12:09   #11
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

a mnie coś napadło na organzę, tak jak kiedyś była dla mnie za ciężka- raczej zimowa, tak teraz jak ją noszę na sobie czy na apaszce, to czuję się jak rozkwitający pączek - wiosenny
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-03, 13:52   #12
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Napadło mnie ostatnio RubyLips Daliego Brrr na póleczce stoja teraz te obrzydliwe nosousta.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 14:13   #13
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

W niczym nie mogę się zakochać!
Sęk w tym, że większość zapachów, na które mam chrapkę, nie jest w moim zasięgu i nawet nie mogę powąchać, by skonfrontować chrapkę z rzeczywistością... Z dostępnych wpadły mi w oko (w nos ) Pleasures (klasyczne) i klasyczna Chloe. Pierwsze kuszą nutą bzu i delikatnością bez cienia słodyczy (już mam dość słodkiego, brrrr), natomiast drugie na skórze rozwijają się przepięknym drzewem sandałowym wzbogaconym ciepłem brzoskwini... Ale to nie miłość, lecz flirt niewinny, z nudów raczej
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:05   #14
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Ja, tak jak eiri, zakochałam się w "Pleasures" !
Takiego zpachu szukałam!
Po prostu kwiatowego, nie zbytnio świeżego, nie kwastkowatego czy owocowego .
"Przyjemność" po prostu oszałamia bukietem kwiatów !
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 08:34   #15
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Kenzo Le Monde est beau - poprostu ześwirowałam. Teraz to juz chodze jak nacpana i chce je miec szybko szybko. Na razie mam tylko odpsik 4 ml, ale wiem ze tego lata to bedzie mój zapach (choć znając moje pokrecenie moze za miesiąc mi sie odwidziec ale raczej wątpię).
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 09:29   #16
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Mnie zachwycila Miss Dior Cherie-drogą targowiskowej wymiany od Mariqa. jest tak sliczna, że aż mi szkoda jej używać
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 13:36   #17
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Wiosenna miłość to Angel. Zauroczenie absolutne, tak silne jak wcześniejsza niechęć.Od olu głowy i mdłości ( tak, tak) do otulajacej słodyczy. Rozmnaża sie na mojej toaletce jak Gremliny, powstaje armia linii kąpielowej.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 20:03   #18
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Cytat:
Napisane przez zapalka
Ja, tak jak eiri, zakochałam się w "Pleasures" !
Takiego zpachu szukałam!
Po prostu kwiatowego, nie zbytnio świeżego, nie kwastkowatego czy owocowego .
"Przyjemność" po prostu oszałamia bukietem kwiatów !
Właśnie, bukiet kwiatów Cóż lepszego można wymyślić na wiosnę?

Przypomniałam sobie o jeszcze jednej fascynacji... Cashmere Mist! Sam w sobie jest prześliczny, a do tego kojarzy mi się z dzieciństwem i mamą, choć mama nigdy go nie używała Nie wiem, kiedy go kupię, ale kupię na pewno!
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 12:12   #19
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Moje wiosenne zakochanie w Truth trwa, przeradzając sie w miłość
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 13:30   #20
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Wiosennie się zakochałam Portfel niestety świeci pustkami, ale kto wie może wygram w totolotka
Nie może być - jako że jestem przekonana, że wygram ja Tyle czasu próbuję, to wreszcie musi mnie spotkać nagroda. Ale może wygramy obydwie, w dwóch kumulacjach?

Ad rem jednak - owszem, spotkało mnie wiosenne zakochanie, a raczej olśnienie - czytając forum, przypomniałam sobie o testowanym jakieś osiem lat temu zapachu Plus Plus firmy Diesel. Ach, powróciły wspomnienia, sama nie wiem, czemu go kiedyś nie kupiłam (a może wiem - mała ze mnie była dziewczynka, jeszcze mi perfumy nie były w głowie). Pobiegłam więc do perfumerii i powąchałam jeszcze raz.
To niezwykły, ciepły, mleczny, kojący zapach. Nie drażni żadną nutą, ma w sobie i świeżość i słodycz zarazem, a wszystko to takie delikatne i miękkie. Na pewno w najbliższym czasie go nabędę - ma też tę zaletę, że nie należy do drogich (zwłaszcza w wersji testerowej na Allegro).
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 13:40   #21
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Cytat:
Napisane przez Eenax
Kenzo Le Monde est beau - poprostu ześwirowałam. Teraz to juz chodze jak nacpana i chce je miec szybko szybko. Na razie mam tylko odpsik 4 ml, ale wiem ze tego lata to bedzie mój zapach (choć znając moje pokrecenie moze za miesiąc mi sie odwidziec ale raczej wątpię).
Eenax To ukochany zapach mojej Mamy - nie jest znawczynią perfum i nawet nieszczególnie ją obchodzi, czym pachnie i CZY pachnie. Wszystkie zapachy kupił jej mój Tata. Jednak te perfumy Kenzo to jej wielka miłość, właśnie skończyła kolejną buteleczkę.
Nie spotkałam jeszcze nikogo poza nią, kto używałby "Le monde est beau" - jak fajnie o tym przeczytać! Ja też bardzo go lubię, a butelka taka fikuśna

Pozdrawiam
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 20:38   #22
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Miedzy innymi dlatego ze spotkanie kogoś kto tym pachnie jest prawie niemozliwe to tak bardzo mi sie podoba tenzapach Kenzo.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 21:09   #23
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Loulou blue
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 22:20   #24
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Wiosenne zakochanie :)

Ja zakochuję sie niemal za każdym razem jak wchodze do perfumeriiNaprawdę gdybym miała kupić tylko te zapachy które naprawdę BARDZO mi się podobają to chyba musiałabym czas do końca życia spedzic o chlebie i wodzieTeraz zakochałam sie ponownie w Gucci EDP II.Powąchałam także 5th Avenue Arden i też chciałabym je mieć.Powąchałam Voile d`Ambre Yves Rocher wczoraj i cudownie się rozwinęły.A jutro powącham Provocative Woman Arden i In Black Pozo- i pewnie też na nowo sie zakocham.Strasznie mnie też korci zapach Eau de Charlotte Annick Goutal-nadal nie wiem co to za smakowita nutka się w nich kryje a sa naprawdę mniamuśneNo i Ombre Rose Brosseau..Ehhh
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.