Vampire Diaries - serial - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-06, 08:19   #511
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Vampire Diaries - serial

Ja też już jestem po 13 odc
Alaric, chyba wreszcie sobie zda sprawę, że wampiry są niebezpieczne A z resztą ciekawi mnie jak się dogadał ze Stefanem, co ten mu obiecał. Miny i teksty Damon'a - świetne Wkurzyło mnie, że Damon nic nie zrobił tej Annie. I scena jak sobie w kuchni gotuje, po prostu idealna Jer, trochę taki ogłupiały przez całe towarzystwo, bo każdy coś od niego chce, a on nie wie o co chodzi Zastanawia mnie fakt, że skoro oni pojmali Kate, to jak ona braci przemieniła? Z tego co pamiętam, to już kiedyś była taka retrospekcja o ich przemianie. Bardzo mnie ciekawi co się stanie z Bonnie i Eleną. A swoją drogą, to teraz chce żeby otworzyli kryptę, będzie ciekawie
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 10:12   #512
Juliett05
Zadomowienie
 
Avatar Juliett05
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 229
Dot.: Vampire Diaries - serial

Cytat:
Napisane przez wink737 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie fakt, że skoro oni pojmali Kate, to jak ona braci przemieniła? Z tego co pamiętam, to już kiedyś była taka retrospekcja o ich przemianie.

Mnie wydaje się się, że to był jakoś tak:
Oni pili jej krew. Później została pojmana. A jak chcieli ją uratować z tego kościoła to zostali zastrzeleni, czy coś takiego, w każdym bądź razie umarli. Tam jakoś w 4 odcinku Damon opowiadał tą historię, niby o pierwotnych bariach Salvatore, tylko że nie pamiętam dokładnie. Na pewno musieli pić jej krew przed pojmaniem.
Juliett05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 10:24   #513
killerzin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 321
Dot.: Vampire Diaries - serial

a ja mam obiekcje co do ostatniej sceny z retrospekcji, jak pojmali już Kathy oraz Pearl. Wtedy Stefano przenosi wzrok na Emily trzymającą Annabelle, a wiedźma z kolei KIWA NA NIEGO GŁOWĄ, jakby dawała polecenie by teraz coś zrobił. widać było, że to zrozumiał.

dywagując - teraz Emily pewnie musiała ich jakoś uwolnić, by pomóc ukryć w tym grobowcu oraz zamknąć tam zaklęciem. tak sobie pomyślałam widząc ten dziwny gest, że może to Stefano czując się odpowiedzialny za całą sytuację, pomógł te wampiry uwolnić, a potem wraz z Emily je 'zaklął'? W końcu pewnie chciał 'odpokutować za winy'. Poza tym jak widzimy z czarownicami ma czasem aż za dobre kontakty, widać że rozumie o czym mówią, jak działają no i do tego od razu wytłumaczył Elenie czym jest kryształ.
chociaż szedł do Damona by się upewnić, co z nim zrobił, a ten mu wytłumaczył, że jest drogą do uwolnienia Katherine.

jak wy to widzicie? dziwna sprawa -.-

Cytat:

Oni pili jej krew. Później została pojmana. A jak chcieli ją uratować z tego kościoła to zostali zastrzeleni, czy coś takiego, w każdym bądź razie umarli. Tam jakoś w 4 odcinku Damon opowiadał tą historię, niby o pierwotnych bariach Salvatore, tylko że nie pamiętam dokładnie. Na pewno musieli pić jej krew przed pojmaniem.


a ja wciąż marzę by było tak jak w książce - czyli jeden zabił drugiego, choć to tragiczne, takie rozwiązanie b. mnie wzruszyło, uważam, że jest romantyczne i nietypowe




Edytowane przez killerzin
Czas edycji: 2010-02-06 o 10:27
killerzin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 10:34   #514
Juliett05
Zadomowienie
 
Avatar Juliett05
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 229
Dot.: Vampire Diaries - serial

Cytat:
Napisane przez killerzin Pokaż wiadomość
jak wy to widzicie? dziwna sprawa -.-
Ja pomyśląłam, że to może chodziło o to, iż Anna tez jest wampirem. No bo gdyby nie była, to chyba Pearl nie kazała się jej kryć, bo kompas i tak by jej nie wskazał. Sama nie wiem...


Cytat:
Napisane przez killerzin Pokaż wiadomość
a ja wciąż marzę by było tak jak w książce - czyli jeden zabił drugiego, choć to tragiczne, takie rozwiązanie b. mnie wzruszyło, uważam, że jest romantyczne i nietypowe
Byłoby romantyczne i fajne ale wnioskuję po tym co powiedział Damon:
"Stefan i Damon mieli kogoś, kogo bardzo kochali w tym kościele. A kiedy ruszyli na ratunek zostali zastrzeleni."
Juliett05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 11:36   #515
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Vampire Diaries - serial

Ja dziś obejrzę 13 odcinek, a tymczasem polecam Wam oglądnięcie 1 odcinka 6 serii serialu LOST gdzie jest Boone (z pierwszej serii) grany oczywiście przez naszego Damona i wygląda wcale nie gorzej
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 11:40   #516
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 376
Dot.: Vampire Diaries - serial

W nocy wrzuciłam 13 odcinek...
Pierwsze co to gratulacje dla Niny Dobrev za wcielenie się w Kath (bardzo mi się podobało, śliczna dziewczyna z krwią na twarzy )... więc w rzeczywistości też potrafi pokazać pazura, a Elena widać ma być taka ciapowata w scenariuszu.
Damon w kuchni, ach ten aktor jest niesamowity... te jego miny, gesty no nie mogę! Strasznie lubię ten jego łobuzerski uśmiech
Stefan w scenie z Alariciem, no w końcu pokazał trochę męskości coś czuję że się chłopaki dogadają, niestety na niekorzyść Damona
Scena wykopywania trumny
Retrospekcje: Nie podobał mi się Damon, o niee... straszna charakteryzacja...
ale teraz wiemy już, dlaczego D. tak nienawidził S. (w sumie nie chodziło o miłość bo potrafili się dzielić Kath, ale o zdradę)

No i jeszcze jeden motyw... żona Alarica była parapsychologiem zdaje się że też telepatką, a Elena takich zdolności nie ma, więc może to tylko zbieżność imion?
No i najważniejsze, skoro D. zabrał ciało Isabelli to może się okazać że i ona jest wampirem?


Już chce kolejny odcinek...
_divinity_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 12:00   #517
killerzin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 321
Dot.: Vampire Diaries - serial

Cytat:
Napisane przez Juliett05 Pokaż wiadomość
Ja pomyśląłam, że to może chodziło o to, iż Anna tez jest wampirem. No bo gdyby nie była, to chyba Pearl nie kazała się jej kryć, bo kompas i tak by jej nie wskazał. Sama nie wiem...




Byłoby romantyczne i fajne ale wnioskuję po tym co powiedział Damon:
"Stefan i Damon mieli kogoś, kogo bardzo kochali w tym kościele. A kiedy ruszyli na ratunek zostali zastrzeleni."
<ściana> no taaaak!
jak zwykle doszukuje się jakiś podstępnych, zawiłych wątków w fabule wybaczcie, to już silniejsze ode mnie

a co śmierci braci -> zapewne tak będzie, niestety jakby jeden zabił drugiego... ahhh czyż to nie byłaby wspaniała, wyciskająca łzy scena? no chyba, że zostali zastrzeleni przez siebie, Damon wściekły za zadradę, Stefano zapewne narzucający swoją pomoc, by odkupić winę... i boom!

Cytat:
No i najważniejsze, skoro D. zabrał ciało Isabelli to może się okazać że i ona jest wampirem?
bo ona jest wampirem i pojawi się już ponoć w 15 odc

Ale mam jedną, BARDZO NIEPRZYJEMNĄ INFORMACJĘ.

Cytat:
Cytat: Vampire Diaries and Supernatural will go on hiatus after the Febuary 11th episode and won't be back till March 25th. On the bright side as on March 25th they will have no breaks until the season finales on May 13th.
dla nie znających ang, po polsku:

Cytat: Vampire Diaries i Supernatural będą miały przerwę po epizodzie wyemitowanym 11lutego i nie wrócą aż do 25Marca (!!!). Lepszą wiadomością jest to, że od 25marca nie będą miały już żadnej przerwy aż do finałów sezonów (które odbędą się 13maja).
i co wy na to? ja szczerze mówiąc jestem już wściekła, nie dość że dopiero co skończyliśmy pierwszą przerwę trwającą ponad 2miesiące, to teraz dosłownie PO 14EPIZODZIE mamy następną, wcale nie taką krótszą!
spodziewałam się jeszcze jednej przerwy, ale 2-3tyg, a kolejna tak długa... nie wiem czyja to wina, ale zdecydowanie przesadzają -.- załamiemy się nerwowo!
ale w sumie czego oczekiwałyśmy, kończą na epizodzie w którym pod koniec zostaniemy wprowadzeni do grobowca i to idealna pora na kolejny, załamujący i niecierpliwiący CLIFFHANGER! pewnie nawet nie będzie nam dane dowiedzieć się czegoś więcej, bo to przyjdzie dopiero po 6tyg! -.- ehhhhh...
killerzin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 12:03   #518
Juliett05
Zadomowienie
 
Avatar Juliett05
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 229
Dot.: Vampire Diaries - serial

Właśnie przed chwilą czytałam ta informację. Nie podoba mi się. Dopiero co była przerwa, a teraz kolejna. Na dodatek bardzo czekam na odcinek 15, bo to z niego była tamta fotka Alarica i Isobell. A mnie ich wątek bardzo interesuje



Cytat:
Napisane przez killerzin Pokaż wiadomość
bo ona jest wampirem i pojawi się już ponoć w 15 odc
> Ja nie chcę, no chyba że jest dobrym wampirem... <

Edytowane przez Juliett05
Czas edycji: 2010-02-06 o 12:05
Juliett05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 13:32   #519
Wajola
Zakorzenienie
 
Avatar Wajola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W Polsce;D
Wiadomości: 3 562
Dot.: Vampire Diaries - serial

Hej
dopiero teraz wpadlam na ten watek wogole nie wiedzialam ze istniejexD ale znalazlam i jestem oczywiscie jestem fanka VD ;D same 10 odcinkow obejrzlaam w 2 dni xD jestem fanka od niedawno bowiem od grudnia mam nadzieje ze mniep przyjmiecie

Ps. sorki ze tak bez ladu i skladu napisalam
__________________

"- zobacz , ocean , podoba Ci się ?
- piękny jest
- on nic nie musi"<3

Agusia^^
Wajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 13:39   #520
Juliett05
Zadomowienie
 
Avatar Juliett05
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 229
Dot.: Vampire Diaries - serial

Cytat:
Napisane przez Wajola Pokaż wiadomość
Hej
dopiero teraz wpadlam na ten watek wogole nie wiedzialam ze istniejexD ale znalazlam i jestem oczywiscie jestem fanka VD ;D same 10 odcinkow obejrzlaam w 2 dni xD jestem fanka od niedawno bowiem od grudnia mam nadzieje ze mniep przyjmiecie

Ps. sorki ze tak bez ladu i skladu napisalam
Witaj
A kogo lubisz najbardziej?
Juliett05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 13:42   #521
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Vampire Diaries - serial

a ja bym chciała, żeby I. była wampirem zrobiło by się całkiem ciekawie a właściwie jeszcze bardziej ciekawie niż teraz
a tak sobie dzisiaj myślałam nad tym odc, i nagle przyszła mi do głowy scena jak S. był w łóżku z K. jakie on odgłosy wydawał

I muszę poprzeć, że Damon w retrospekcjach wyglądał tragicznie. I jeszcze jakiś taki przestraszony był :P
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 13:54   #522
Wajola
Zakorzenienie
 
Avatar Wajola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W Polsce;D
Wiadomości: 3 562
Dot.: Vampire Diaries - serial

Cytat:
Napisane przez Juliett05 Pokaż wiadomość
Witaj
A kogo lubisz najbardziej?

ja oczywiscie Damona
__________________

"- zobacz , ocean , podoba Ci się ?
- piękny jest
- on nic nie musi"<3

Agusia^^
Wajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:10   #523
777lenka777
Raczkowanie
 
Avatar 777lenka777
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Opole/Nottingham
Wiadomości: 202
Dot.: Vampire Diaries - serial

A mnie najbardziej w tej chwili ciekawi
czy ta zona A okaze sie wampirzycą, pewnie tak... i czy jest w koncu ona matką E... pewnie nie dowiemy sie o tym tak szybko ;P
777lenka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 16:25   #524
daggi69
Wtajemniczenie
 
Avatar daggi69
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 284
Dot.: Vampire Diaries - serial

no odcinek mega mega, jeszcze nie mogę ochłonąć, trochę spraw się wyjaśniło, a inne dalej czekają np. to dlaczego Elena jest taka podobna do Kate. Też strasznie mi było szkoda Damona w wiadomej scenie , aż byłam zła na S i E, chociaż wiem, że chcieli dobrze. Nawet jakby się okazało że żona A. jest matką E. to co w takim razie ona ma wspólnego z K. (bo zakładam że to podobieństwo musi być z pokrewieństwa). No nic trzeba czekać do następnego odcinka
daggi69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 16:58   #525
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Vampire Diaries - serial

Scena nad grobem ojca Salvatorów mną trochę wstrząsnęła. Szczerze mówiąc, byłam przekonana, że Damon zabije Elenę mimo wszystko. Nie czytałam książek, więc nie wiem, czy oni w końcu uwolnią Katherine, ale mam przeczucie, że jeśli to zrobią, to ona oleje Damona. Przecież w ogóle jej na nich nie zależało, więc...
Podobał mi się dialog Jenny i Eleny w kuchni, kiedy Damon grał z Jeremy'm w gry video xD Haha, ten jego połowiczny uśmiech


Cytat:
Napisane przez killerzin Pokaż wiadomość
Ale mam jedną, BARDZO NIEPRZYJEMNĄ INFORMACJĘ.



i co wy na to? ja szczerze mówiąc jestem już wściekła, nie dość że dopiero co skończyliśmy pierwszą przerwę trwającą ponad 2miesiące, to teraz dosłownie PO 14EPIZODZIE mamy następną, wcale nie taką krótszą!
spodziewałam się jeszcze jednej przerwy, ale 2-3tyg, a kolejna tak długa... nie wiem czyja to wina, ale zdecydowanie przesadzają -.- załamiemy się nerwowo!
ale w sumie czego oczekiwałyśmy, kończą na epizodzie w którym pod koniec zostaniemy wprowadzeni do grobowca i to idealna pora na kolejny, załamujący i niecierpliwiący CLIFFHANGER! pewnie nawet nie będzie nam dane dowiedzieć się czegoś więcej, bo to przyjdzie dopiero po 6tyg! -.- ehhhhh...
Ojj, niedobrze, niedobrze :/ Kolejny serial idzie w odstawkę :/

Cytat:
Napisane przez wink737 Pokaż wiadomość
I muszę poprzeć, że Damon w retrospekcjach wyglądał tragicznie. I jeszcze jakiś taki przestraszony był :P
E-e, dla mnie wyglądał świetnie Świetne włosy, to z pewnością :P A przynajmniej widać, jak strasznie go zmieniła cała sprawa z K. i zmiana w wampira, jaki był wcześniej, zanim stał się mściwym, cynicznym lekkoduchem.
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 17:34   #526
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Vampire Diaries - serial

Ja w końcu obejrzałam wcześniejsze odcinki i już oglądam na bierząco
No i przeczytałam pierwszy tom książki, ale zupełnie mi nie podchodzi

Serial mnie wciągnął i trochę szkoda, że znowu będzie przerwa
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 17:56   #527
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 376
Dot.: Vampire Diaries - serial

Cytat:
Napisane przez daggi69 Pokaż wiadomość
no odcinek mega mega, jeszcze nie mogę ochłonąć, trochę spraw się wyjaśniło, a inne dalej czekają np. to dlaczego Elena jest taka podobna do Kate. Też strasznie mi było szkoda Damona w wiadomej scenie , aż byłam zła na S i E, chociaż wiem, że chcieli dobrze. Nawet jakby się okazało że żona A. jest matką E. to co w takim razie ona ma wspólnego z K. (bo zakładam że to podobieństwo musi być z pokrewieństwa). No nic trzeba czekać do następnego odcinka
No to wtedy albo ojciec albo matka E. byli spokrewnieni z K. normalnie jak telenowela brazylijska

Czy oni oszaleli z tymi przerwami? Jak tak można bawić się fanami serialu?
_divinity_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 18:05   #528
Wajola
Zakorzenienie
 
Avatar Wajola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W Polsce;D
Wiadomości: 3 562
Dot.: Vampire Diaries - serial

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Scena nad grobem ojca Salvatorów mną trochę wstrząsnęła. Szczerze mówiąc, byłam przekonana, że Damon zabije Elenę mimo wszystko. Nie czytałam książek, więc nie wiem, czy oni w końcu uwolnią Katherine, ale mam przeczucie, że jeśli to zrobią, to ona oleje Damona. Przecież w ogóle jej na nich nie zależało, więc...
Podobał mi się dialog Jenny i Eleny w kuchni, kiedy Damon grał z Jeremy'm w gry video xD Haha, ten jego połowiczny uśmiech

ojj.. tak zgadzam sie
to w kuchni bylo zaje
tak.. ten usmiech xD
__________________

"- zobacz , ocean , podoba Ci się ?
- piękny jest
- on nic nie musi"<3

Agusia^^
Wajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 19:48   #529
natalia10010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 35
Dot.: Vampire Diaries - serial

a orientujecie się może gdzie w internecie można przeczytać tą książkę w całości??
__________________
Im lepiej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta...
natalia10010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 20:04   #530
Juliett05
Zadomowienie
 
Avatar Juliett05
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 229
Dot.: Vampire Diaries - serial

Cytat:
Napisane przez natalia10010 Pokaż wiadomość
a orientujecie się może gdzie w internecie można przeczytać tą książkę w całości??
Na chomiku powinnaś znaleźć.
Juliett05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 20:09   #531
natalia10010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 35
Dot.: Vampire Diaries - serial

dzięki, zaraz poszukam
__________________
Im lepiej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta...
natalia10010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 20:13   #532
Juliett05
Zadomowienie
 
Avatar Juliett05
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 229
Dot.: Vampire Diaries - serial

Cytat:
Napisane przez natalia10010 Pokaż wiadomość
dzięki, zaraz poszukam
Proszę bardzo. Mam nadzieję, że znajdziesz
Juliett05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 21:17   #533
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Wink Dot.: Vampire Diaries - serial

Gdyby nie to, że w tym samym czasie oglądałam Czystą rew, to pewnie bym się zachwycała tym serialem, a tak... ^_^""
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 21:23   #534
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Vampire Diaries - serial

Konopia - te włosy, to moim zdaniem były okropne

Jeśli chodzi o przerwę, to zapewne jest ona spowodowana zimową olimpiadą. Większość seriali schodzi z anteny, albo jeszcze dłużej nie wraca, bo stacje, nie chcą tracić oglądalności. Nawet takie Lost'y co dopiero weszły, zaraz znowu powiedzą papa.

Ja czystą krew oglądam na bieżąco, co znaczy, że obecnie czekam na czerwiec i 3 serię. Według mnie te dwa seriale, poza tym, że opowiadają o wampirach, nie mają za bardzo wspólnego, dlatego nie ma jak ich porównywać.

Stacja CW z VD robi seriale dla młodszych odbiorców, a HBO to wiadomo
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 21:26   #535
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 376
Dot.: Vampire Diaries - serial

Cytat:
Napisane przez HarajukuChilli Pokaż wiadomość
Gdyby nie to, że w tym samym czasie oglądałam Czystą rew, to pewnie bym się zachwycała tym serialem, a tak... ^_^""
Ja też oglądam True blood (długo każą na siebie czekać z kolejnym sezonem ) i nie zmienia to faktu, że zachwycam się VD
Tak jak napisała wink, to są dwa różne światy...

Edytowane przez _divinity_
Czas edycji: 2010-02-06 o 21:28
_divinity_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 22:13   #536
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Vampire Diaries - serial

Cytat:
Napisane przez Juliett05 Pokaż wiadomość
Na chomiku powinnaś znaleźć.
Potwierdzam

Cytat:
Napisane przez HarajukuChilli Pokaż wiadomość
Gdyby nie to, że w tym samym czasie oglądałam Czystą rew, to pewnie bym się zachwycała tym serialem, a tak... ^_^""
Ojj ja widziałam może ze 4 odcinki i mnie te wampiry i serial w ogóle nie kręcą. Sookie jest głupią dziewuszką jak nie z tej epoki, nie wiem co w niej może kogokolwiek pociągać. Główny wampir (widzicie, nawet nie pamiętam imienia Ben, Bob?) jakiś taki wiecznie niedomyty, a reszta wampirów to jakieś wampirze wieśniaki. Nie mają w sobie nic z takiego choćby magnetycznego, pociągającego i niebezpiecznego zarazem Damona. Im nie dała bym się ugryźć ale co kto lubi, może za mało widziałam.

A co do przerwy...ehhh..szkoda gadać,chyba też odświeżę sobie książki
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 07:06   #537
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Vampire Diaries - serial

Bill

W sumie to TB się w późniejszym okresie rozkręca, jest to specyficzny serial, ale moim zdaniem warty obejrzenia. Chociaż ja oglądam bardzo wiele różnych seriali
W sumie, to ja tak jedynie bym się Godrikowi dała ugryźć, a VD to miałabym trudny orzech do zgryzienia, którego wybrać
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 10:45   #538
Juliett05
Zadomowienie
 
Avatar Juliett05
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 229
Dot.: Vampire Diaries - serial

Cytat:
Napisane przez wink737 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o przerwę, to zapewne jest ona spowodowana zimową olimpiadą. Większość seriali schodzi z anteny, albo jeszcze dłużej nie wraca, bo stacje, nie chcą tracić oglądalności. Nawet takie Lost'y co dopiero weszły, zaraz znowu powiedzą papa.
Przepraszam, że zboczę z tematu, ale o LOST nic nie słyszałam i mam nadzieję, że jednak zostają.
Juliett05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 11:08   #539
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 376
Dot.: Vampire Diaries - serial

Cytat:
Napisane przez wink737 Pokaż wiadomość
Bill

W sumie to TB się w późniejszym okresie rozkręca, jest to specyficzny serial, ale moim zdaniem warty obejrzenia. Chociaż ja oglądam bardzo wiele różnych seriali
W sumie, to ja tak jedynie bym się Godrikowi dała ugryźć, a VD to miałabym trudny orzech do zgryzienia, którego wybrać
O tak, tylko Godric i Eric zasługują na uwagę, co nie zmienia faktu że lubię ten serial... dużo w nim krwi i seksu, ale dlatego że nastawiony jest na trochę starszych odbiorców niż Zmierzch... za to VD są tak po środku - dla tych którzy nie lubią za dużo krwi a lubią się czasem wystraszyć za to obsada w VD jest jak najbardziej pod nastolatków (ja nastolatką nie jestem, a lubię sobie pooglądać Damona, a co )
_divinity_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 11:27   #540
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Vampire Diaries - serial

Cytat:
Napisane przez _divinity_ Pokaż wiadomość
O tak, tylko Godric i Eric zasługują na uwagę, co nie zmienia faktu że lubię ten serial... dużo w nim krwi i seksu, ale dlatego że nastawiony jest na trochę starszych odbiorców niż Zmierzch... za to VD są tak po środku - dla tych którzy nie lubią za dużo krwi a lubią się czasem wystraszyć za to obsada w VD jest jak najbardziej pod nastolatków (ja nastolatką nie jestem, a lubię sobie pooglądać Damona, a co )
Serial może i pośrodku, ale obsada zdecydowanie pod nastolatki. W sumie Ian pasuje tam tylko dlatego, iż nie wygląda na swoje lata

Cytat:
Napisane przez Juliett05 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że zboczę z tematu, ale o LOST nic nie słyszałam i mam nadzieję, że jednak zostają.
A jednak masz rację Sprawdziłam, i mają grać bez przerw. Ale kiedyś, bodajże na popcornerze pisało, że mają zostać przeniesieni. W sumie to dobrze, że zostają
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było

Edytowane przez wink737
Czas edycji: 2010-02-07 o 11:28
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.