Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-23, 00:01   #31
msroczka
Raczkowanie
 
Avatar msroczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

ja mam biust 75 G i bardzo go lubie wcale nie uważam, ze powinien byc mniejszy. jestem dość szczupłą osobą, więc moje piersi wygladają przez to na jeszcze wieksze niż sa.
jedyny problem jaki mam to biustonosze i komplety (zakiet + spodnie). Rozmiar spodni mam 36, a żakiet 40 w biuście (tylko cała reszta jest za duża tzn. rekawy za długie itp)
msroczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 06:46   #32
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

a ja mam maly biust chcialabym zeby byl chociaz o jeden rozmiar wiekszy ale coz zrobic
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 10:01   #33
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Mysle, ze moj biust do mnie pasuje. Nie jest jakis imponujaco wielki. Moim zdaniem normalny, bo do calkiem malutkich tez chyba nie nalezy.
Juz dawno go zaakceptowalam. Z reszta cala jestem malutka, tylek mam drobny, wiec idiotycznie wygladalabym z E itp.
A ostatnio uslyszalam nawet komplement od znajomego, wiec nie bede narzekac.
Mysle, ze gdy kobety nie powinny marudzic, bo w wiekszosci biusty pasuja do ich sylwetek. Ale nam zawsze za malo, albo za duzo. Malo jest takich ewenementow przeciez, ktore waza 45 kg i maja miseczke E, albo sa bardzo postawne a nosza A. Chociaz tacy nawet czesciej sie akceptuja niz ludzie, ktorzy na 1 rzut oka nie powinni miec zadnych kompleksow
Pzdr wszystkie biusty
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 13:29   #34
Magdalaena
Raczkowanie
 
Avatar Magdalaena
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Cytat:
Napisane przez stowka Pokaż wiadomość
oj meczy sie kregoslup ,meczy ...wiem cos o tym :-(.nie mam takich jak na zdjeciach,ale 75 C przy 165 cm wzrostu i 48kg wagi to duzo nie ?
Czy nie wydaje Ci się, że przyczyną zmęczenia jest źle dobrany stanik ? Nie wyobrażam sobie, jak możesz nosić staniki 75, jeśli ważysz 48 kilo. ja ważę prawie dwa razy tyle co Ty, noszę rozmiary 44/46 i 75F jest na mnie dobre. Uświadom sobie, że rozmiar stanika oddaje wielkość paska przed rozciągnięciem, a nie po. Zmierz się ścisło pod biustem odejmij z 5 - 7 cm i kup sobie np. 65G.
Po dalsze instrukcje zapraszam tu:
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203
Magdalaena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 13:57   #35
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

o jejku chyba się nie doceniałam (wnioskuje to z tej strony...) a przynajmniej zawsze wiadomo że facet lubi cię nie ze względu na twoje cycki
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 14:09   #36
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

witajcie
ja niestety mam problem dużego biustu tzn. bardzo chcialbym by był on mniejszy i jak sięgam pamiecia zawsze juz nawet w podstawowce slyszalam glupie uwagi na ten temat.
Wiec ani duzy anio super malusi jest najlepszy....
mnie naprawde krepuja i denerwuja uwagi lub głupie spojrzenia na mój biust, szczegolnie latem...
ale co zrobic tak natura mnie obdarzyla i tyle...
mam nadzieja zw kiedyś schudne 10 kg i on automatycznie tez zleci!!!
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 11:07   #37
pio2a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
GG do pio2a
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Witam wszystkie Panie. Czytam wasze uwagi na temat małych/dużych piersi, i staram się je zrozumieć. Nie moge sie zgodzić ze wszystkimi opiniami np; że my tj. Chłopcy wolimy dziewczyny z dużym biustem.
Ilu jest mężczyzn tyle jest poglądów na ten temat. Dla mnie rozmiar biustu nie liczy się tak bardzo jak charakter. Wybierając partnerki, z którymi byłem, kierowałem się głównie tym jakie były, jak mówiły, jak się zachowywały, a nie jak wyglądały. Los tak chciał, że prawie wszystkie mialy miseczkę A.
Moim skromnym zdaniem nie powinnyście się zamartwiać rozmiarem swoich piersi, tylko rozglądać się za odpowiednimi panami, którzy cenią sobie nie tylko wasz wygląd zewnętrzny ale i czułość, wierność, i poczucie humoru!

PS.
sylwia18 jeśli wypieki z podanego przez Ciebie linku są Twojej roboty, to już dziś proszę Cię o rękę
pio2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 14:15   #38
sSyLwIuSkAa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

masz racje ciężko znalezc ladna bielizne ja mam rozmiar 80DD i nie cierpie swojego biustu buuu!!
sSyLwIuSkAa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:03   #39
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

A mnie prawdę mówiąc to przeraziły te ooooogromne brodawki na jednym ze zdjęć
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:05   #40
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

zgadzam się z tym co piszecie, że jeśli facet wartościuje dziewczyny patrząc na rozmiar biustu to jest do niczego, że rozmiar nie jest ważny i każde piersi mogą być ładne jeśli są zadbane. w pełni to popieram.
AlE
może i się czepiam ale wkurzają mnie takie wątki. sama mam rozmiar d, nie jest to biust taki ogromny jak na tych zdjęciach ale dziewczyny... widziałyście kiedyś żeby osoby z dużym biustem zakładały wątki w którym znajdowały by jakieś niekorzystnie wyglądające zdjęcia małego biustu żeby w ten sposób leczyć sowje kompleksy? to nie jest przyjemne, oglądanie setnego watku na temat: ale super że mam mały biust niz jakieś cyce. przeciez duży biust też może być ładny! nie wszystkie są jakieś obwisłe do pasa itp...
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 16:03   #41
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Cytat:
Napisane przez nice6irl Pokaż wiadomość
Mysle, ze moj biust do mnie pasuje. Nie jest jakis imponujaco wielki. Moim zdaniem normalny, bo do calkiem malutkich tez chyba nie nalezy.
Juz dawno go zaakceptowalam. Z reszta cala jestem malutka, tylek mam drobny, wiec idiotycznie wygladalabym z E itp.
A ostatnio uslyszalam nawet komplement od znajomego, wiec nie bede narzekac.
Mysle, ze gdy kobety nie powinny marudzic, bo w wiekszosci biusty pasuja do ich sylwetek. Ale nam zawsze za malo, albo za duzo. Malo jest takich ewenementow przeciez, ktore waza 45 kg i maja miseczke E, albo sa bardzo postawne a nosza A. Chociaz tacy nawet czesciej sie akceptuja niz ludzie, ktorzy na 1 rzut oka nie powinni miec zadnych kompleksow
Pzdr wszystkie biusty
O matko, ja tu mówiłam o E, a już doszłam do D.
No i oczywiście wszędzie sporo zbędnych kg. Lepiej czułam się w poprzedniej sylwetce.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 11:51   #42
beatkapr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Unhappy Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

nie przejmujcie sie

Edytowane przez beatkapr
Czas edycji: 2008-07-08 o 11:55 Powód: pomyłka
beatkapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 18:50   #43
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Mam duzy biust-miseczka E.Nie moge go.Odkad mam chloapka i tak mi torche minelo i jakos z tym sobie daje rade,ale teksty chlopaka,ze mam wyjatkowy biust,bo taki piekny,ze zadna dziewczyna go nie ma nie podnosi mnie na duchu tylko msyle,ze taki ogromny,ze nie spotyka sie dziewczyn z takim biustem.
Odchudzam sie ile moge i trace ze wszystkiego tylko nie z biustu i tak nosze rozmiar s na tylku,a na biuscie to ojej tragedia.
Ostatnio i tak podbudowuje sie tym,ze widze duzo dziewczyn z duzym biustem,ale kiedys to sie zalamywalam.
Chlopak mi bardzo pomogl(oprocz tych tekstow,ktore inaczej odczytuje),ale tak naprawde denerwuje mnie pojscie na plaze,bo kolesie sie patrza,jakby im mialy oczy z orbit wyskoczyc.
Moj chlopak mowi,ze to duma miec taka dizewczyna,ale ja nie moge na ten biust patrzec.Odnosze sie do niego bardzo nieladnie etc.
Wszystkie panny mi mowia,ze mam super biust,ale tak by,m chcial miec b albo chociaz c.
Juz nie wiem jak sie z tym pogodzic/
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 18:58   #44
Aangella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Nie ważne sa czyjeś poglądy najważniejsza aby samej dobrze czuć się we własnym ciele

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Ja mam miseczke E przy małym obwodzie bo 70 i mam cholerny problem z doborem odpowiedniego biustonosza. Zazdroszcze dziewczynom z miseczką C. Jak dla mnie jest to rozmiar idealny i wystarczający.
Aangella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 20:53   #45
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Jeżeli masz problemy z doborem stanika zapraszamy do wątku stanikowego - link w moim podpisie. Na pewno razem coś wymyślimy.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 07:41   #46
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Jak patrzę na te zdjęcia to się cieszę z mojego 75B . Ja tam lubię swój biust . Kiedy byłam młodsza to z zazdrością patrzyłam na koleżanki hojnie obdarzone przez naturę, a teraz jestem zadowolona z tego jak wyglądają moje piersi. TŻowi też się podobają .
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 09:30   #47
nadziejka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

przed ciaza mialam 75F wtedy je lubilam lecz gdy po ciazy przytylam mam 95H. to moj koszmar bo wybór stanika na taki potezny biust jest bardzo niewielka w swoim miescie nic wiekszego niz 80e nie dostane. zamawiajaac przez internet nigdy niewiadomo jak bedzie lezec. juz tak kilka razy sie spaarzylam stanik ladny na zdjeciach a jednak fiszbiny strasznie niewygodne material zbyt twardy a cienie staniki szybko sie rozciagaja i mam dwa wiszace wory. do tego dochodza ubraniaa jestem mloda mam 23 lata i z pwoodu biustu nie moge kupic sobie nic fajnego bo zamiast rozmaru 40-42 musze nosic 50 aby zmiescic pod blzka takie ogromne piersi . a co do facetow bardzo wielu boi sie az tak ogromnych
nadziejka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 11:45   #48
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

a ja powiem wam tak... moj facet z tego co wiem nie lubil zbyt duzego biustu a ja mam 75 GG (przynajmniej taki ostatnio zakupilam) i powiem ze mierzylam takze 75J i byl dobry, jedynie troszke uwieralo mnie zapiecie- zwyczajnie byl inaczej uszyty i nie podpasowal mi :PP i wiecie co wam powiem, ze mimo ze taka niby duza miska wcale jak dla mnie nie jet taki duzy... wrecz chciala bym miec wiekszy .
a teraz co do rozmiarowki.. bzdura, ze nie dostanie sie wiekszych stanikow... to zaden problem jednak trzeba sie liczyc, ze taki stanik nie bedzie kosztowal 20 zl i nie dostaniemy takiego na bazark, ja osobiscie za stanik w/w zaplacilam 120zl z firmy Kris i jestem bardzo zadowolona. Stanik na zamowienie? Owszem jesli nosisz stanik wiekszy niz rozmiar M bo do takiego r.staniki sa szyte Tak wiec stanik to zaden problem wystarczy wejsc do dobrego.. zaznaczam DOBREGO sklepu z bielizna i panie z duzym biustem znajda dla siebie co tylko chca a co najwazniejsze... staniki sa ladne, nie ma mowy o "babcinym" kroju ) ale wiadomo.. duze rozmiary sa bardziej zabudowane by dobrze przytrzymac nasze skarby )
buziaczki!)


ps. aha... ja mialam jedynie problem z gorsetem, pani w sklepie powiedziala mi, ze moge o takowym zapomniec.. pozostaje szycie na miare
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:37   #49
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Cytat:
Napisane przez nice6irl Pokaż wiadomość
Mało jest takich ewenementow przeciez, ktore waza 45 kg i maja miseczke E, albo sa bardzo postawne a nosza A.
Taak? Jakbyś na mnie popatrzyła to byś powiedziała"ot, normalnie zbudowana dziewczyna", a przecież noszę 65ff ! to 3 miski więcej niż e! Ważę 50kg! o kurczę, ewenement na skalę światową
A moja przyjaciółka jest jak to określiłaś postawna i biust ma mały, jeszcze jeden ewenement, razem dwa ewenementy i to obok siebie

Biusty są zróżnicowane wszystkie, będzie około 60-ciu rozmiarów, a nie tylko 70-80- a-d.
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 21:59   #50
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Cytat:
Napisane przez greenaurie Pokaż wiadomość
Biusty są zróżnicowane wszystkie, będzie około 60-ciu rozmiarów, a nie tylko 70-80- a-d.
Ja tylko malutkie sprostowanie. Rozmiarów to jest sporo ponad sto, w tych tabelkach => http://spreadsheets.google.com/pub?k...aEKk9Hw&gid=31 <= jest 240 (górna) i 270 (dolna).
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 06:17   #51
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Aale ze mnie gapa, zapomniałam zupełnie o szerszych obwodach
Oczywiście masz racje
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 09:21   #52
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

ja noszę 75D i miałam kompleks na tym punkcie bo twierdziłam uparcie że mam za duże piersi... ale odkąd jestem z moim facetem mój kompleks się zmniejszyl bo on mnie cały czas ustwierdza że mam piękny biust, nie otwiera mi się stronka ze zdjęciami z pierwszego postu ale takie piersi co wkleiłam pomadka to masakra... normalnie jak je zobaczyłam to cieszyłam się z moich...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 11:46   #53
Sheril
Zadomowienie
 
Avatar Sheril
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 096
GG do Sheril
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Ja tam do swoich nic nie mam, mi pasują Współczuje dziewczynom, które mają duży biust, to musi być naprawdę męczące...
__________________
Starannie obieram ze skórki warianty życia.

WWW.DOGOMANIA.PL - zainteresuj się losem zwierząt!

www.nailsbymagda.pinger.pl Mój blog pazurkowy. Moja pasja. Zapraszam!
Sheril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 09:50   #54
agatka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 65
GG do agatka24
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Ja mam 70 G zazwyczaj, czasem wcisnę się w 70F. Jejj jak bardzo chciałabym mieć mniejsze. Na obecną chwilę zaczynają przypominać skarpety z piachem. nie wiem jak sobie z nimi poradzić, czy jak je ujędrnić. Nawet zaczęłam się dodatkowo odchudzać, ale niestety/na szczeście spada mi tylko brzuszek, uda, cycki na miejscu zostają i są tak samo duże.

Powoli zastanawiam się czy nie odłożyć kiedyś na silikony, już mój TŻ się smiał, że jak tak bardzo mi na tym zależy. Jestem załamana, co to będzie jak dziecko mieć będę.kremy, ćwiczenia wg mnie nic nie dają.
Jak mam stanik to ślicznie wygląda biust, a jak ubieram miękkie bikini, to masakra.
Dodam jeszcze, że w pasie mam 68 cm.
Ehhh nawet nie wiem czy ktoś mi coś poradzi, bo wątek dawno nie oglądany
agatka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 17:32   #55
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

agatka24, a próbowałaś może bieliźnianych kostiumów kąpielowych? Robią je zarówno Freya jak i Panache...
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 07:42   #56
agatka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 65
GG do agatka24
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Cytat:
Napisane przez greenaurie Pokaż wiadomość
agatka24, a próbowałaś może bieliźnianych kostiumów kąpielowych? Robią je zarówno Freya jak i Panache...
Nie próbowałam, tzn ja bardzo lubię strój trójkąciki. Resztę ciała mam oki, tylko te cycki. Ehh. Ale musiałabym poszperać w necie, może na podanych przez ciebie stronach coś znajdę ciekawego.
agatka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 08:53   #57
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Fantasie miało (ma?) w swojej ofercie bikini trójkąciki, tyle że na fiszbinach. Może to jest rozwiązanie?
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 14:13   #58
agatka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 65
GG do agatka24
Dot.: Duże piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Muszę popatrzeć, sezon niedługo się zbliża, a jakoś tak najszybciej z półek sklepowych i sklepów internetowych znikają duże rozmiary.
W najgorszym wypadku poszukam ladne doniczki.
agatka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.