Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy! - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-22, 09:51   #1831
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: depilacja bikini a sex

ja tam lubie byc zawsze wygolona na 0, moj TZ tez tak lubi, wogole nie wyobrazam sobie byc tam zarosnieta gdy np uprawiamy seks oralny to by bylo nie do pomyslenia, tak samo nogi, nie wyobrazam sobie zeby facet przejechal mi reka po nodze i zamiast ekstra gladkiej skory poczul klojace klaki. A wogole lubie byc wygolona na 0 nie tylko ze wzgledu na seks, po prostu wtedy czuje sie swiezo, zadbana, zwlaszcza jesli tez chodzi o czas kiedy mam okres. Jestem zawsze wszedzie gladka: okolice bikini, nogi, pachy - zawsze, i nie tylko dla mojego TZ ale przede wszystkim dla wlasnego komfortu
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 09:59   #1832
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: depilacja bikini a sex

Ja się tak zastanawiam - dlaczego w tej rozmowie wszystkie przeciwniczki niegolenia zakładają, że jak ktoś sobie czegoś nie goli to znaczy, że jest zarośnięty kłakami? Ja np. mam włosy na nogach w ilości śladowej pomimo tego, że jestem brunetką i gdybym ich nie goliła to mój tż długo by się w tym nie zorientował.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 10:27   #1833
pieluchomajtek
Rozeznanie
 
Avatar pieluchomajtek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 928
Dot.: depilacja bikini a sex

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ja się tak zastanawiam - dlaczego w tej rozmowie wszystkie przeciwniczki niegolenia zakładają, że jak ktoś sobie czegoś nie goli to znaczy, że jest zarośnięty kłakami? Ja np. mam włosy na nogach w ilości śladowej pomimo tego, że jestem brunetką i gdybym ich nie goliła to mój tż długo by się w tym nie zorientował.
Moze same sa tak owlosione
Mnie tez zastanawia dlaczego te osoby przedstawiaja "nie golace sie" jako bande niezadbanych flejtuchow
__________________
jeśli kochasz to wybacz
jeśli wybaczysz to nie wypominaj
jeśli nie masz sił to odejdź od niego
jeśli odejdziesz to już nie wracaj
jeśli chcesz być z nim mimo wszystko to przeczekaj
zestarzeje się i już nie będzie zdradzał
lecz swoje najpiękniejsze lata stracisz na czekaniu na jego starość
pieluchomajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 17:41   #1834
GlosemSerca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Exclamation Owłosienie

Myślę, że dużo kobiet ma z tym problem, ale ciężko tak na prawdę z tym żyć. Otóż problem polega na tym, że moje owłosienie jest strasznie gęste, twarde i szorstkie. Nawet kiedy się ogolę bardzo dobrą maszynką czuć szorstkie małe igiełki, natomiast kremy do depilacji w ogóle ich nie łapią, ani nawet wosk To okropne, bo chciałabym mieć gładką skórę a szczególnie w miejscach bikini.
Strasznie krępujące jest kochanie się z chłopakiem kiedy w miejscach bikini są malutkie drażniące i kłujące włoski co robić?? jak je osłabić i się ich pozbyć??
Proszę o pomoc i pozdrawiam
GlosemSerca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 18:01   #1835
nieznosna1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 278
Dot.: Owłosienie

mam to samo
nieznosna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 18:18   #1836
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Owłosienie

Jest wiele wątków na ten temat wystarczy tylko poszukać, nawet nie trzeba się bardzo wysilać! Wystarczyło wpisać "depilacja"

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=depilacja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=depilacja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=depilacja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=depilacja
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 21:33   #1837
diwa82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 262
GG do diwa82
Dot.: Owłosienie

Ja stosuję depilację woskiem takim, jak tu: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/_WOSK_DO_DEP...0ML_p4069.html Niedrogi sposób, a bardzo efektywny!
diwa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 21:38   #1838
anngaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja bikini a sex

media tak kształtuja naszą kulture ze zawsze wszystko musi byc idealnie gładkie beż zadnych włosków, i tka juz jest ze media maja ogromny wpływ na człowieka i one ukształtowały tą mode na depilacje bo jesli nam ktos cigle bedzie wmawaił ze czerwony to jednak jest niebieski to my w koncu w to uwiezymy, a za ta cała depilacja ida wielkie pieniadze wydawane na kremy do depilacji itd
anngaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 22:14   #1839
Gweneth_P
Raczkowanie
 
Avatar Gweneth_P
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 327
Dot.: Owłosienie

Po pierwsze i najważniejsze polecam wizytę u endokrynologa(-ginekologa), ponieważ może to być spowodowane jakimiś zmianami w gospodarce hormonalnej Mowię z autopsji Skąd jesteś? Jeśli Warszawy to polecam szpital na ul. Karowej, skierują Cię tam na trzydniowe badania pod każdym kątem i jeśli przyczyna tkwi w samym organizmie, to na pewno ją znajdą
Jeśli w Twojej rodzinie (rodzice, dziadkowie) występuje duże owłosienie, to może być to po prostu genetyczne.
Jeśli z Twoimi hormonami wszystko w porządku to niestety jedynym ratunkiem jest depilacja, np. woskiem Poczekaj aż trochę odrosną i dopiero wtedy spróbuj je nim złapać
Gweneth_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 22:17   #1840
asiunia^^
Raczkowanie
 
Avatar asiunia^^
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 109
Dot.: Owłosienie

a depilator, wiem że może boleć ale to tylko 2 pierwsze depilacje a potem włosy osłabione no i rzadsze
asiunia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 23:27   #1841
Jasmin85
Raczkowanie
 
Avatar Jasmin85
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 143
Dot.: Owłosienie

Witaj Gweneth_P ja też mam problem z nadmiernym owłosieniem. Do którego lekarza się udać na Karowej? Czy jest potrzebne skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu lub ginekologa?
Jasmin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 11:07   #1842
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Owłosienie

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Połączyłam te wątki
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:35   #1843
lipstik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina OZzz
Wiadomości: 65
GG do lipstik
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

co do owłosienia...
niestety jestem bogato obdarzona przez naturę jeśli chodzi o owłosienie...
mam je od paluszków u stóp, po kolana, bikini, ręce, po meszek nad ustami. Wiem i jestem świadoma tego że może to być spowodowane zbyt dużą ilością hormonów męskich dlatego też nie mogę się depilować tak często jakbym chciała. Nie wyrobiłabym finansowo na kremy do depilacji i woskowanie bo i tak w takich wypadkach muszę depilować się min 1 w tyg (jeśli chodzi o wosk) a 3x w tyg -przy użyciu kremu....(czyli tak co 2-3 dzień). w takich wypadkach moje włoski są za małe by je wydepilować a są już wystarczająco duże by je czuć. Mam wrażliwą skórę i często czym bym się nie depilowała mam tzw."zapalenie mieszka włosowego".... Wiem też że nigdy nie będę gładka na całym ciele i muszę z tym żyć....
Na szczęście nie przeszkadza to mojemu TŻ nawet jeśli spod majteczek wystaje mi włos fakt, faktem przez to nie daję mu się dotknąć np moich nóg ale z czasem kto wie..... ?
dodam też że mi osobiście nie przeszkadzają mężczyźni o dość pokaźnym owłosieniu, nawet to lubię bo wiem że mam doczynienia z prawdziwym facetem
lipstik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 17:42   #1844
Gweneth_P
Raczkowanie
 
Avatar Gweneth_P
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 327
Dot.: Owłosienie

Cytat:
Napisane przez Jasmin85 Pokaż wiadomość
Witaj Gweneth_P ja też mam problem z nadmiernym owłosieniem. Do którego lekarza się udać na Karowej? Czy jest potrzebne skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu lub ginekologa?
Witaj Jeśli nie masz nic przeciwko, to wszelkie informacje na ten temat prześlę Ci na PW późnym wieczorem, nie chcę zaśmiecać tematu takimi szczegółami
Gweneth_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 14:49   #1845
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Raczej włosy tylko na głowie
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:55   #1846
nussia551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Dziewczyny mam pytanie .
Zamierzam właśnie spróbować depilacji intymnej albo pensetą albo depilatorem i boje się czy nie dostane żadnych chorób okolic intymnych bo przecież po coś są te uprzykrzające nam życie włoski. Proszę o pomoc ; )
nussia551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 22:16   #1847
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nussia551 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie .
Zamierzam właśnie spróbować depilacji intymnej albo pensetą albo depilatorem i boje się czy nie dostane żadnych chorób okolic intymnych bo przecież po coś są te uprzykrzające nam życie włoski. Proszę o pomoc ; )
Kiedyś poszłam do gin. z infekcją i jak zobaczył, że się tam golę to faktycznie stwierdził, że może to być dodatkowy czynnik mojego problemu. Wtedy akurat były to jednak pigułki ant.
Myślę, że nie powinnaś mieć żadnego problemu o ile użyjesz po depilacji kremu i będziesz nosić bawełniane majtki.
Pęseta??? Dla mnie to jakiś masochizm, ale jak kto lubi...
Ja używam zwykłej damskiej maszynki i nigdy się nie zacięłam, a malutkie odrosty, które nie przeszkadzają mojemu TŻ - mam dopiero na 2,3 dzień...
Po depilatorze podobno wrastają włoski w skórę i bardzo boli...ale jakie już są na to sposoby to nie wiem bo nie stosuję tej metody...
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 22:20   #1848
nussia551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Tylko że po maszynce jest nieprzyjemne uczucie na następny dzień ; /.
i po za tym nie trwały efekt bo już na 2 dnień małe czarne kropeczki ; (

Edytowane przez nussia551
Czas edycji: 2010-02-09 o 22:23
nussia551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:57   #1849
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Kiedyś stosowałam depilator,ale woskowy i rzeczywiscie baaardzo bolało,nie polecam. Zdecydowanie najlepsza jest wg mnie tradycyjna maszynka.
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 15:06   #1850
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

ja mam ciągły problem,z tym ze nawet po goleniu na skórze posostają czarne kropki tak jakby cebulki włosa,a nawet po goleniu maszynką i tak nie jestem gładka czy golicie tylko wzgórek czy również całą resztę łacznie z włoskami wokół odbytu i miedzy pośladkami.przepraszam,wi em ze nie brzmi to przyjemnie,ale mam z tym naprawde duzy problem
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:34   #1851
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
ja mam ciągły problem,z tym ze nawet po goleniu na skórze posostają czarne kropki tak jakby cebulki włosa,a nawet po goleniu maszynką i tak nie jestem gładka czy golicie tylko wzgórek czy również całą resztę łacznie z włoskami wokół odbytu i miedzy pośladkami.przepraszam,wi em ze nie brzmi to przyjemnie,ale mam z tym naprawde duzy problem
Jak to problem, nie wiesz ile włosków zgolić i czy tak albo inaczej Ci się podoba?
Albo zgolisz tylko wzgórek lub zrobisz "zebrę" tylko dlatego że my tak robimy?
Rób tak jak podoba się Tobie.
Ps. wystarczy przeczytać kilka stron wstecz i miałabyś odpowiedz na swoje pytanie jeśli już chcesz robić tak jak podoba się innym...
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:47   #1852
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Nie chce robic tak jak podoba się innym,po prostu pytam jak golicie się tam głębiej i jak zrobic zeby było gładko i bez czrnych kropek i ostrych jeżyków,mimo golenia..
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:55   #1853
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Nie chce robic tak jak podoba się innym,po prostu pytam jak golicie się tam głębiej i jak zrobic zeby było gładko i bez czrnych kropek i ostrych jeżyków,mimo golenia..
Jedne golą się na zero inne robią paseczki a jeszcze inne fantazyjne i wymyślne fryzurki.
Po goleniu maszynką u większości kobiet pojawiają sie kropki lub jeżyk. Ty masz do tego najwidoczniej predyspozycje. Ja kropek nie mam, nawilżam tylko kremem nivea. Aby tego efektu nie było trzeba zainwestować w inną metodę depilacji usuwającą włoski z cebulkami.
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:04   #1854
Panna_Asia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 40
Dot.: depilacja bikini a sex

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
ja tam lubie byc zawsze wygolona na 0, moj TZ tez tak lubi, wogole nie wyobrazam sobie byc tam zarosnieta gdy np uprawiamy seks oralny to by bylo nie do pomyslenia, tak samo nogi, nie wyobrazam sobie zeby facet przejechal mi reka po nodze i zamiast ekstra gladkiej skory poczul klojace klaki. A wogole lubie byc wygolona na 0 nie tylko ze wzgledu na seks, po prostu wtedy czuje sie swiezo, zadbana, zwlaszcza jesli tez chodzi o czas kiedy mam okres. Jestem zawsze wszedzie gladka: okolice bikini, nogi, pachy - zawsze, i nie tylko dla mojego TZ ale przede wszystkim dla wlasnego komfortu
Podziwiam Cię, ja okolice bikini mogę golić góra raz na tydzień, bo jak częściej to mnie strasznie boli i krwawię. Używasz jakiegoś specjalnego preparatu czy coś?
__________________
Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

Panna_Asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:34   #1855
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

paseczek jest fajny ale jesli chce sie uprawiać sex oralny to raczej trochę to przeszkada..?przepraszam, ale jestem zielona w tym temacie mimo,iz nie jestem juz nastolatką.
I ciągle nie uzyskałam odpowiedzi na najbardziej nurtujące mnie pytanie..Ze wzgórkiem,wargami jakos sobie poradzę,ale tam niżej,głębiej jak to robicie?
__________________
zmieniać..

Edytowane przez LauraS.
Czas edycji: 2010-02-10 o 16:35
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:49   #1856
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
paseczek jest fajny ale jesli chce sie uprawiać sex oralny to raczej trochę to przeszkada..?przepraszam, ale jestem zielona w tym temacie mimo,iz nie jestem juz nastolatką.
I ciągle nie uzyskałam odpowiedzi na najbardziej nurtujące mnie pytanie..Ze wzgórkiem,wargami jakos sobie poradzę,ale tam niżej,głębiej jak to robicie?
Mojemu nie przeszkadza. A jak chcesz wiedzieć czy twojemu będzie przeszkadzał paseczek to go zapytaj.
Jak to głębiej, w pochwie i między wargami sromowymi włosy nie rosną.
Jak nie masz wprawy to pomóż sobie lusterkiem przy goleniu między pośladkami.
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:56   #1857
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Oczywiscie miedzy wargami nie rosną.Pisząc głębiej miałam na myśli miesjca poniżej warg,okolice odbytu.Chyba,ze tylko mi tam rosną
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:59   #1858
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Oczywiscie miedzy wargami nie rosną.Pisząc głębiej miałam na myśli miesjca poniżej warg,okolice odbytu.Chyba,ze tylko mi tam rosną
Nie tyko Tobie Pomóż sobie lusterkiem - na początku też tak robiłam. Teraz już nie potrzebuje.
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 18:00   #1859
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Nie chce robic tak jak podoba się innym,po prostu pytam jak golicie się tam głębiej i jak zrobic zeby było gładko i bez czrnych kropek i ostrych jeżyków,mimo golenia..
Tam głębiej to po prostu jadę się na wyczucie. Lusterka nigdy nie próbowałam.
Powoli, kawałek po kawałeczku, co raz dalej-głębiej się podgalam i jak dotąd przez kilka lat ani raz się nie zacięłam.Musisz spróbować, to zobaczysz jak to będzie Ci wychodziło.

I paseczek w oralu nic nie przeszkadza

Po goleniu nie ma co liczyć na gładką skórę przez kilka dni. U mnie już na drugi dzień włoski odrastają i drapią

Po goleniu wzgórka też mam czarne kropki od widocznych włosów, dlatego wolę pęsetę Raz na 2 tygodnie mam spokój.
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 18:08   #1860
futura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 365
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Lick The Lollipop Pokaż wiadomość
Tam głębiej to po prostu jadę się na wyczucie. Lusterka nigdy nie próbowałam.
Powoli, kawałek po kawałeczku, co raz dalej-głębiej się podgalam i jak dotąd przez kilka lat ani raz się nie zacięłam.Musisz spróbować, to zobaczysz jak to będzie Ci wychodziło.

I paseczek w oralu nic nie przeszkadza

Po goleniu nie ma co liczyć na gładką skórę przez kilka dni. U mnie już na drugi dzień włoski odrastają i drapią

Po goleniu wzgórka też mam czarne kropki od widocznych włosów, dlatego wolę pęsetę Raz na 2 tygodnie mam spokój.
zawsze podziwiałam dziewczyny depilujące się pęsetą. przecież tych włosków tam jest całe mnóstwo. ileż to czasu
futura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 00:09:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.