Wszystko o Oriflame cz. IV - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-10, 22:31   #4321
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

mam pytanie
czy jesli mam do zamowienia dodane zdrapki, oznacza to iz je fizycznie (w paczce) otrzymam a nastepnie takze produkty ktore sobie "wydrapie"?
Czy jednak moze sie okazac ze na fakturze sa, bo spelnilam warunki ale jednak ich nie otrzymam

Prosze o odpowiedz
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 22:33   #4322
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

witajcie mam do was sprawę, kiedyś pytałam się o krem do rąk Hand Protection Concentrate i kilka osób pisało że miało.
Ja go kupiłam, jest fajny ale........... dostałam używany! Nie ma z połowy :/ i niestety odkryłam to dzisiaj w domu, bo stał na parapecie i wszystko było widać ;/
i teraz już go nie oddam bo mi nikt nie uwierzy :/

No chyba że tego kremu jest tak mało?

Wszystko powinno być lepiej zapakowane, w jakieś foli czy coś ;/
i chyba nie sa tak bezczelni że reklamacje dają na magazyn ??
__________________





Edytowane przez Karolinka18222
Czas edycji: 2010-02-10 o 22:36
Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 22:46   #4323
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ania1367 Pokaż wiadomość
Witam
Czy jak wbijacie kody ze zdrapek pokazuję się one od razu w koszyku bo ja teraz wbiłam i nic mi się nie dodało:-(
Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
mam pytanie
czy jesli mam do zamowienia dodane zdrapki, oznacza to iz je fizycznie (w paczce) otrzymam a nastepnie takze produkty ktore sobie "wydrapie"?
Czy jednak moze sie okazac ze na fakturze sa, bo spelnilam warunki ale jednak ich nie otrzymam

Prosze o odpowiedz
Wydaje mi się, że jeśli fizycznie są na fakturze i w paczce to oznacza, że tą nagrodę będziesz mieć którą sobie wydrapiesz.
Mi nie chciały 2 kody wejść - bo je źle wpisywałam
Teraz mam jeszcze zamówienie, ale zdrapki już się nie dołączają do faktury, więc pewnie się skończyły i stąd powyższy wniosek.

Przepraszam za błąd ale jednak tak nie jest jak pisałam. Zdrapka mi się nie dodała ponieważ wrzuciłam do koszyka produkt spoza katalogu. Jak wrzucam z katalogu to zdrapki nadal dodają się na fakturę.
Mam nadzieję, że jeśli się skończą to przestaną się fizycznie dodawać, bo to było by głupie. Dawałabym klientce zdrapkę, której notabene nie mogłabym zrealizować. Oby ori zachowało rozwagę w tej kwestii
Produkty oczekujące z poprzedniego katalogu nie sumują się do zdrapek. Nie wiem jak z tego...

Edytowane przez wskazówka
Czas edycji: 2010-02-10 o 22:55
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 22:58   #4324
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Karolinka18222 Pokaż wiadomość
witajcie mam do was sprawę, kiedyś pytałam się o krem do rąk Hand Protection Concentrate i kilka osób pisało że miało.
Ja go kupiłam, jest fajny ale........... dostałam używany! Nie ma z połowy :/ i niestety odkryłam to dzisiaj w domu, bo stał na parapecie i wszystko było widać ;/
i teraz już go nie oddam bo mi nikt nie uwierzy :/

No chyba że tego kremu jest tak mało?

Wszystko powinno być lepiej zapakowane, w jakieś foli czy coś ;/
i chyba nie sa tak bezczelni że reklamacje dają na magazyn ??
No cóż... Nie chce mi się wierzyć, żeby reklamacje dawali na magazyn, ale wszystko jest możliwe Osobiście dostałam kiedyś pomadkę, która miała nieoryginalnie zakończony skos (wyglądała na używaną) oraz dosyć niedawno podkład ujędrniający GG z upaćkanym i zaschniętym dozownikiem (najgorsze, że był zapakowany w kartonik i taki dałam klientce) Na szczęście obie moje klientki nie chciały oddać tych produktów, w zamian za co pierwszej dałam 30% rabatu, a druga dostała prezent

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jeśli fizycznie są na fakturze i w paczce to oznacza, że tą nagrodę będziesz mieć którą sobie wydrapiesz.
Mi nie chciały 2 kody wejść - bo je źle wpisywałam
Teraz mam jeszcze zamówienie, ale zdrapki już się nie dołączają do faktury, więc pewnie się skończyły i stąd powyższy wniosek.

Przepraszam za błąd ale jednak tak nie jest jak pisałam. Zdrapka mi się nie dodała ponieważ wrzuciłam do koszyka produkt spoza katalogu. Jak wrzucam z katalogu to zdrapki nadal dodają się na fakturę.
Mam nadzieję, że jeśli się skończą to przestaną się fizycznie dodawać, bo to było by głupie. Dawałabym klientce zdrapkę, której notabene nie mogłabym zrealizować. Oby ori zachowało rozwagę w tej kwestii
Haha! Ale mnie wystraszyłaś Ja czekam z drugim zamówieniem jeszcze na dwie klientki i ciągle boję się o to, że zabraknie tych zdrapek i o mało z fotela nie spadłam jak przeczytałam, że się skończyły
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 23:02   #4325
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość

Haha! Ale mnie wystraszyłaś Ja czekam z drugim zamówieniem jeszcze na dwie klientki i ciągle boję się o to, że zabraknie tych zdrapek i o mało z fotela nie spadłam jak przeczytałam, że się skończyły
Przepraszam Ale sama też się wystraszyłam jak zdrapka się nie dodałam i jeszcze krem z kodu nie wchodził. Aż ciśnienie mi wzrosło
Tak to jest jak jest się w gorącej wodzie kąpanym
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 06:35   #4326
dianulaa
Zadomowienie
 
Avatar dianulaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 1 136
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

a moja paczusie lezy sobie w filii i czekaaa i czeka na mnie
dianulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 07:29   #4327
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Karolinka18222 Pokaż wiadomość

Wszystko powinno być lepiej zapakowane, w jakieś foli czy coś ;/
i chyba nie sa tak bezczelni że reklamacje dają na magazyn ??
oczywiście, że są tak bezczelni! ja już nie raz dostałam krem z lekko naderwaną folią, widocznie zużytą kolorówkę albo inne cuda :/ dlatego za każdym razem jak jestem w oddziale, otwieram każdy kartonik, każdy słoiczek po kolei i żmudnie sprawdzam, żeby potem nie było niespodzianek.
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 07:54   #4328
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Ludzie, czy Wy myślicie, że oni wywalają kosmetyki, które są zwracane? Chyba żartujecie. ABSOLUTNIE... To były by dla nich za duże koszty. Dlatego z powrotem oddają to na magazyn
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 07:58   #4329
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
oczywiście, że są tak bezczelni! ja już nie raz dostałam krem z lekko naderwaną folią, widocznie zużytą kolorówkę albo inne cuda :/ dlatego za każdym razem jak jestem w oddziale, otwieram każdy kartonik, każdy słoiczek po kolei i żmudnie sprawdzam, żeby potem nie było niespodzianek.
no ja też wszystko sprawdzam ale z kremami to jest różnie bo jak mają jakieś kolorowe opakowanie to ciężko zobaczyć. Ale teraz będę czujna bo to już przegięcie.
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 07:59   #4330
CherryM
Raczkowanie
 
Avatar CherryM
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-a.
Wiadomości: 155
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Kurcze, czy ja coś źle napisałam? Przecież mówię, że jak się składa zamówienie pierwszego dnia, kiedy mają bardzo dużo zamówień, to paczki przychodzą z opóźnieniem nawet tygodniowym, jak to było przed świętami... Ale to nie jest wina kuriera, tylko ori, bo się nie wyrabiają z pakowaniem.
Natomiast w połowie katalogu (o taki termin chodziło przecież młodemu), jak już mają mniej pracy, jak złożysz zamówienie do godziny 11, to bardzo prawdopodobne, że dostaniesz je już następnego dnia! Bez znaczenia jest wtedy czy paczkę dostarcza kurier DHL czy też OPEC, bo obie firmy dostarczają paczkę w 1 dzień. Chodzi o to, że to ori wysyła już tego samego dnia, bo dają radę się wyrobić z zapakowaniem, a nie jak twierdził młody, że tylko OPEC dostarcza paczki w jeden dzień... Czy coś jest nadal niejasne?
przepraszam ja również nie chciałam Cię o nic posądzać. chyba nawet pomyliłam fakty w takim razie. sorka
__________________


CherryM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 08:00   #4331
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
Ludzie, czy Wy myślicie, że oni wywalają kosmetyki, które są zwracane? Chyba żartujecie. ABSOLUTNIE... To były by dla nich za duże koszty. Dlatego z powrotem oddają to na magazyn
powinni wystawiać w filii albo w biurze do kupienia taniej, albo nie wiem co.

a kremy do rąk powinny mieć takie zabezpieczenie ze sreberka czy czegoś tam tak jak np. kremy do twarzy
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 08:04   #4332
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Kiedyś u mojej konsultantki było tak, że sprawdziła wszystko w filii - liczba i asortyment się zgadzało a w domu jak pootwierała wszystko to się okazało, że jedne perfumy są PUSTE! I w dodatku bez atomizera. Nic się w paczce nie odkręciło ani nie wylało bo wszystko było suche i nie zniszczone. Tylko tyle, że pusta buteleszka. SZOK!
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 08:12   #4333
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Kiedyś u mojej konsultantki było tak, że sprawdziła wszystko w filii - liczba i asortyment się zgadzało a w domu jak pootwierała wszystko to się okazało, że jedne perfumy są PUSTE! I w dodatku bez atomizera. Nic się w paczce nie odkręciło ani nie wylało bo wszystko było suche i nie zniszczone. Tylko tyle, że pusta buteleszka. SZOK!

<szok> ;/ co z tym fantem zrobiła ??

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2010-02-11 o 08:14
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 08:18   #4334
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

co do kremu do rak, tego skoncentrowanego, w zielonym opakowaniu, to mam go od samego poczatku jak pojawil sie w ofercie i rowniez wygladal tak jakby nie byl pelny; ale nie wygladal na uzywany, nie byl nigdzie upackany, ta dziurka nie byla umazana ani zapchana...ja mysle ze te kremy po prostu tak maja...
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 08:28   #4335
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez aiyyo Pokaż wiadomość
co do kremu do rak, tego skoncentrowanego, w zielonym opakowaniu, to mam go od samego poczatku jak pojawil sie w ofercie i rowniez wygladal tak jakby nie byl pelny; ale nie wygladal na uzywany, nie byl nigdzie upackany, ta dziurka nie byla umazana ani zapchana...ja mysle ze te kremy po prostu tak maja...

hmm no możliwe. tak szczerze to nie pamiętam czy coś było umazane bo wieczorem użyłam troszeczkę i rano dopiero zauważyłam że nie jest pełny.
Dzięki za odpowiedź
już więcej go nie kupię
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 08:45   #4336
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Karolinka18222 Pokaż wiadomość
hmm no możliwe. tak szczerze to nie pamiętam czy coś było umazane bo wieczorem użyłam troszeczkę i rano dopiero zauważyłam że nie jest pełny.
Dzięki za odpowiedź
już więcej go nie kupię
jak dla mnie jest za drogi nawet dla nas konsultantek ale jest też bardzo dobry ja go kupiłam za 5 zł i jeżeli jeszcze będę miała okazję kupić w tej cenie to skorzystam ale z katalogu nie
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 08:52   #4337
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Dlatego ja sie tak ciesze ze skakanki:P
Fajne są te akcesoria sportowe tylko drogie. W sklepie sportowym można kupić o wiele taniej.

Cytat:
Napisane przez anecia120 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej jeśli faktycznie potrzebujesz codziennej pielęgnacji. Seria hair x jest naprawdę dużym osiągnięciem firmy. Jako jedna z niewielu na polskim rynku dostępnym dla klienta z przecietnymi dochodami zawiera tak dużo substancji z górnej półki.oczywiście szampon skojarzony z odżywka wspomaga efekt.
Tekst jak z ulotki reklamowej. A tak na poważnie masz jakiś produkt Hair X i mogłabyś wkleić skład? Oglądałam jeden produkt na szkoleniu i w składzie było pełno silikonów (które nie służą włosom) więc ciekawa jestem jakie tam są jeszcze "substancje z górnej półki".

Cytat:
Napisane przez Karolinka18222 Pokaż wiadomość
Wszystko powinno być lepiej zapakowane, w jakieś foli czy coś ;/
i chyba nie sa tak bezczelni że reklamacje dają na magazyn ??
Albo cofają zwroty na magazyn albo pracownicy sobie "próbują". Pisałam już o tym że dostałam kiedyś cień wyrażnie "przejechany" palcem.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 09:19   #4338
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez duszyczka Pokaż wiadomość
Witam! Codziennie was podczutuję,ale jakoś nie mam weny,by napisać.Dziś naptsałam bo interesuje mnie wasze zdanie na temat-jaki krem do rąk z Oriflame jest najlepszy? Pytam,bo wypróbowalam jak narazie dwa i na moje straaaasznie wysuszone dłonie nie działają :-(
A musi być z Oriflame? Kup sobie w rossmanie Isana Urea - krem z mocznikiem rewelacyjny dla naprawdę suchych dłoni - kosztuje 6zl.

A żeby nie było, że offtopuję, to ja obecnie mam z Ori krem do rąk wiśniowo-kawowy ( limitowanka walentynkowa). Bardzo przyjemny w użyciu, ładnie wygładza, przyjemnie pachnie, ale na mocno wysuszone dłonie stanowczo za slaby.
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 09:19   #4339
fifcia15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cześć jestem tu nowa i mam do was pytanie i proszę o odpowiedź... skąd wziąć te zdrapki?? bardzo proszę o szybką odpowiedź...
fifcia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 09:25   #4340
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

A oto szybka odpowiedź - ostatnie pare stron wątku poświęcone jest także tym zdrapkom, wystarczy poczytać
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 09:26   #4341
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
A musi być z Oriflame? Kup sobie w rossmanie Isana Urea - krem z mocznikiem rewelacyjny dla naprawdę suchych dłoni - kosztuje 6zl.

A żeby nie było, że offtopuję, to ja obecnie mam z Ori krem do rąk wiśniowo-kawowy ( limitowanka walentynkowa). Bardzo przyjemny w użyciu, ładnie wygładza, przyjemnie pachnie, ale na mocno wysuszone dłonie stanowczo za slaby.
dokładnie, ori to nie jedyna firma kosmetyczna
ten walentynkowy krem też mam ale na zimę jest za słaby i zostawiłam go sobie na cieplejsze dni
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 09:31   #4342
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
dokładnie, ori to nie jedyna firma kosmetyczna
ten walentynkowy krem też mam ale na zimę jest za słaby i zostawiłam go sobie na cieplejsze dni
Dokładnie, kremik wiśniowy używam tylko w pracy, bo zapach uprzyjemnia mi pracę i dłonie nie kleją mi się do klawiatury. Ale jako podstawowa pielęgnacja, zwlaszcza w zimę, to zdecydowanie za słabo, te kremy pachnące migdałami ( do rąk i paznokci oraz do wysuszonych dloni ) też nie sprawdzają się do końca.

Z Ori najbardziej pasowała mi kuracja Swedish spa, ale oczywiście musieli ją wycofać Mam nadzieję, że następca bedzie równie dobry...
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 09:33   #4343
Kfiatuszek12345
Raczkowanie
 
Avatar Kfiatuszek12345
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 409
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Nie wiem czy ktoś pytał...ale kody ze zdrapek trzeba wpisać na zamówieniu przy zamawianiu w nastepnym katalogu czy jak?
Kfiatuszek12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 09:37   #4344
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kfiatuszek12345 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś pytał...ale kody ze zdrapek trzeba wpisać na zamówieniu przy zamawianiu w nastepnym katalogu czy jak?
Jak nie wiesz, to sprawdź . Pytał już .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 09:51   #4345
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

a ja uzywam tego skoncentrowanego zielonego do rak i ogolnie jestem zadowolona; jest przyjemny, ladnie pachnie, dosc szybko sie wchlania i co najwazniejsze porzadnie nawilza suche dlonie; ja mam ogolnie dosc zniszczone rece, szczegolnie ostatnimi czasy, poniewaz studiuje taki kierunek, gdzie calymi dniami babram sie w chemikaliach w laboratorium i bez kremu niestety ani rusz na codzien uzywam balsamu Milk and Honey Gold, ma rozne opinie, ale dla mnie jest bardzo dobry, natomiast na noc uzywam tego skoncentrowanego
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 09:51   #4346
Kfiatuszek12345
Raczkowanie
 
Avatar Kfiatuszek12345
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 409
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kfiatuszek12345 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś pytał...ale kody ze zdrapek trzeba wpisać na zamówieniu przy zamawianiu w nastepnym katalogu czy jak?

nie mogę znaleźć..czy byłby ktoś tak miły i odpowiedział?
Kfiatuszek12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 09:53   #4347
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Dokładnie, kremik wiśniowy używam tylko w pracy, bo zapach uprzyjemnia mi pracę i dłonie nie kleją mi się do klawiatury. Ale jako podstawowa pielęgnacja, zwlaszcza w zimę, to zdecydowanie za słabo, te kremy pachnące migdałami ( do rąk i paznokci oraz do wysuszonych dloni ) też nie sprawdzają się do końca.

Z Ori najbardziej pasowała mi kuracja Swedish spa, ale oczywiście musieli ją wycofać Mam nadzieję, że następca bedzie równie dobry...
a ja mam jeszcze jedną sztukę zachomikowaną pewnie będzie dostępny na wyprzedażach
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 09:55   #4348
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Hej dziewczyny chcę zrobić zamówienie na biuro regionalne i oprócz produktu,który mam sobie wybrać nalicza mi jeszcze opłatę detaliczną 5zł. Zawsze tak jest? Myślałam,ze jak wybieram produkt za który płacę to już nie ma żadnych innych opłat.
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 09:57   #4349
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kfiatuszek12345 Pokaż wiadomość
nie mogę znaleźć..czy byłby ktoś tak miły i odpowiedział?
Kody, jeśli już masz, możesz wpisywać już w tym katalogu. Dziewczyny już pisały, że odbierały prezenty.

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chcę zrobić zamówienie na biuro regionalne i oprócz produktu,który mam sobie wybrać nalicza mi jeszcze opłatę detaliczną 5zł. Zawsze tak jest? Myślałam,ze jak wybieram produkt za który płacę to już nie ma żadnych innych opłat.
Nie zawsze. Zobacz na pierwszą stronę - tam są opłaty opisane.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 09:57   #4350
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

jak dla mnie kremy do rąk z ori są słabe ;/ ten kawowy to porażka nie powiem czym śmierdzi dla mnie;/ zadowolona jestem z jednego typu, ta seria świąteczna z aniołkiem zapach i działanie dobre ale już nie można go kupić nawet poza katalogiem;/
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.