Jak zarobić trochę pieniędzy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-10, 15:33   #1
ermina93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 9
GG do ermina93

Jak zarobić trochę pieniędzy?


Mam 17 lat i chodzę do liceum. chciałabym sama zdobyć trochę pieniędzy, ale nie wiem jak. Od dziadkow odpada, od rodziców też...
ermina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:45   #2
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez ermina93 Pokaż wiadomość
Mam 17 lat i chodzę do liceum. chciałabym sama zdobyć trochę pieniędzy, ale nie wiem jak. Od dziadkow odpada, od rodziców też...
Możesz zostać konsultantką Avon lub Oriflame, mają prowizję od sprzedanych kosmetyków, nie wiem dokładnie ile.... Za efektywną sprzedaż dostają też prezenty
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:50   #3
ermina93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 9
GG do ermina93
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

chyba 30% ale to nie wypali, bo u mnie w środowisku jest już sporo konsultantek i skąd wezmę klientów;P Myslałam o tym, ale to odpada
ermina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:10   #4
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

rozdawanie ulotek ?
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:13   #5
vanes
Wtajemniczenie
 
Avatar vanes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 2 462
GG do vanes
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

troche kasy mozesz zarobic na roznoszeniu ulotek ale w sumie wychodza groszowe kwoty.

mozesz tez zarabiac jako kelnerka na weselach urodzinach itd (praca weekendowa i za jeden dzien pracy masz jakies 100zl
popytaj po restauracjach itd

ja pracowalam jako barmanka od 17 roku zycia ale bylo badzo ciezko najpierw szkola potem praca i to do 2 w nocy wiec odradzam
__________________
główny cel: powrót do dawnej sylwetki

80 79 78 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66
6564 63 62 61 60 59 58 57 56 55
vanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 17:02   #6
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

- Ulotki/gazetki. Lekka praca i zazwyczaj możesz sobie godziny dobrać.
- Korki dla młodszych (podstawówka/gimnazjum)
- allegro Przejrzyj książki jakie masz i posprawdzaj ich ceny na allegro (oraz ich ilość na allegro - jeśli mało, większe szanse, że pójdą) - ja kiedyś sprzedając książki po 5-7zł zarobiłam ok. 70zł możesz to samo zrobić z ciuchami, których nie nosisz a są w dobrym stanie
- Wyprowadzanie psów/robienie zakupów starszym - powieś ogłoszenia z rozsądną stawką i może ktoś się zgłosi
- robienie biżuterii - tylko trzeba smykałki i zainwestowania pewnej kwoty w narzędzia

Oczywiście możesz też poszukać "lżejszej" pracy np. w kawiarniach, kebabach, lodziarniach
__________________
Bzium Bzium i Tadam!



Edytowane przez skimos
Czas edycji: 2010-02-10 o 17:03
skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 18:50   #7
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

hostessa. ale to zazwyczaj trzeba mieć książeczke sanepidowska
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 20:51   #8
anecia120
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ŁÓDZ
Wiadomości: 155
GG do anecia120
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez ermina93 Pokaż wiadomość
chyba 30% ale to nie wypali, bo u mnie w środowisku jest już sporo konsultantek i skąd wezmę klientów;p myslałam o tym, ale to odpada
wiesz ja mieszkam w małej miejscowości jest tu juz duzo konsultantek ja jednak sporo na tym zarabiam. Wiec nie zrażaj sie warto spróbować. Jak by co służe pomocą i rada
anecia120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:54   #9
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

-na promocjach w supermarkecie z tego co wiem wyciąga się niezłe pieniądze
-z jakiego przedmiotu jesteś dobra? Może udzielałabyś korepetycji? Też opłacalne no i samemu można się sporo nauczyć i zdobyć doświadczenie
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:19   #10
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

Pozwolę sobie zacytować własną odpowiedź na podobne pytanie

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że w wieku 16 lat możesz już pracować na jakichś promocjach jako hostessa. Ja mam 18 lat i pamiętam, że w gimnazjum kilka moich koleżanek tak sobie dorabiało w weekendy, sama nawet wyrobiłam sobie książeczkę sanepidu, ale na dobrych chęciach się skończyło - pani z poleconej agencji dzwoniła do mnie kilkakrotnie, ale terminy mi akurat nie odpowiadały. Jeżeli znajdziesz zaufaną i porządną agencję, to polecam. Koszty, które musisz ponieść to ok. 50 zł na wyrobienie książeczki sanepidu, trzeba przeprowadzić badanie kału przez 3 dni z rzędu i otrzymujesz wpis ważny chyba przez rok. Potem w agencji wypełniasz ankietę z Twoimi danymi, wymiarami i specyfiką pożądanej pracy - podajesz np. interesujące Cię godziny czy minimalne zarobki - nie ma co oczekiwać cudów, ale zdarzają się akcję, na których zarobisz nawet kilkanaście złotych za godzinę. Możesz np. wygospodarować sobie jeden dzień w tygodniu na taką pracę, dajmy na to soboty - przez pozostałe dni tygodnia i część niedzieli powinnaś uporać się z licealnymi obowiązkami, zostanie też kilka godzin za zasłużony odpoczynek. Jeżeli masz poza szkołą jakieś inne obowiązki, musisz realnie spojrzeć, czy masz na to czas. No i weź pod uwagę, że jednak stanie na promocjach kilka godzin jest jednak męczące, czasem musisz mieć też specjalny strój, czy obcasy.
Równolegle możesz zapisać się np. do Avonu albo Oriflame i dorabiać jako konsultantka. Sprzedając ich kosmetyki np. wśród koleżanek ze klasy, nie czynisz praktycznie żadnego wysiłku (nie jeździsz specjalnie do klientek, tylko zanosisz katalogi do szkoły), a masz jakąś konkretną kasę z marży (o ile oczywiście nie ulegniesz pokusie, żeby samej wykupywać całą ofertę, i będziesz miała na tyle klientek, że odpadną Ci koszty wysyłki itp, a więc będzie to opłacalne).
Poza tym, jeżeli masz jakieś twórcze hobby, to zgłoś się do jakichś galerii internetowych. Raczej nie ma co liczyć na stały zysk, ale jak sama mówisz, każda kasa się przyda. Przy czym, jeżeli nigdy się nie zajmowałaś szeroko pojętym "hendmejdem", to raczej nie zaczynaj z myślą o natychmiastowej sprzedaży, bo niestety konkurencja nie śpi, a i galerie wolą bardziej doświadczonych autorów, z wypracowanym własnym stylem i profesjonalnymi pracami. Chyba, że tworzysz coś bardzo unikatowego
Przebierz też szafę itd. może uda się coś sprzedać na allegro
co do Oriflame, to jeśli jesteś w stanie poświęcić trochę czasu na budowanie grupy, to to przynosi o wiele większe korzyści niż sama sprzedaż. Musisz tylko trafić na dobrego Sponsora
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 15:14   #11
xxxxMarinexxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 119
GG do xxxxMarinexxxx
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

Hej - co do All- ile kosztuje wystawienie aukcji - najprostszej - i jak potem pokryć te koszty? Nie mam konta w banku, nigdy nie sprzedawałam na Allegro, jestem w podobnej sytuacji co autorka wątku i chciałabym sprzdać kilka ciuchów bo są niezniszczone ale dużo leży ich nienoszonych w szafie;/
xxxxMarinexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 15:20   #12
xxxwitchyouxxx
Rozeznanie
 
Avatar xxxwitchyouxxx
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 928
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez ermina93 Pokaż wiadomość
chyba 30% ale to nie wypali, bo u mnie w środowisku jest już sporo konsultantek i skąd wezmę klientów;P Myslałam o tym, ale to odpada
To może BETTERWARE?Zasady podobne jak w avon czy oriflame tylko większa szansa na zarobek ponieważ konsultantek jest o wiele,wiele mniej niż np.w avon.
__________________
26.08.2006 wtedy wszystko się zaczęło....
Kocham!

PRAWKO ZDANE(20.01.10)!!!
xxxwitchyouxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:09   #13
Pfff34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 5 029
GG do Pfff34
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

Cytat:
Hej - co do All- ile kosztuje wystawienie aukcji - najprostszej - i jak potem pokryć te koszty? Nie mam konta w banku, nigdy nie sprzedawałam na Allegro, jestem w podobnej sytuacji co autorka wątku i chciałabym sprzdać kilka ciuchów bo są niezniszczone ale dużo leży ich nienoszonych w szafie;/
To zależy czy licytacja, kup teraz czy z ceną minimalną itp. Wszystko znajdziesz na allegro w dziale pomoc Zwykle ok 20gr. Płaici się raz na miesiąc jeżeli kwota przekroczy 10zł na poczcie. Nie musisz miec konta bankowego
Pfff34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:00   #14
xxxxMarinexxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 119
GG do xxxxMarinexxxx
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Pfff34 Pokaż wiadomość
To zależy czy licytacja, kup teraz czy z ceną minimalną itp. Wszystko znajdziesz na allegro w dziale pomoc Zwykle ok 20gr. Płaici się raz na miesiąc jeżeli kwota przekroczy 10zł na poczcie. Nie musisz miec konta bankowego
Aha dzięki, a jesli chodzi o Kup Teraz, wystawie tę aukcję, to jak potem załatwię te groszowe sprawy, rozumiem, że również jedynie przez Pocztę?
__________________
He ate my heart...
He ate my heart....!
xxxxMarinexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:25   #15
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 985
GG do apollinka
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez xxxxMarinexxxx Pokaż wiadomość
Aha dzięki, a jesli chodzi o Kup Teraz, wystawie tę aukcję, to jak potem załatwię te groszowe sprawy, rozumiem, że również jedynie przez Pocztę?
no przez pocztę albo konto internetowe, choć ono będzie Ci potrzebne i tak, bo jak ludzie mają Ci zapłacić za zakupione towary?
apollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:44   #16
a4sq
Zadomowienie
 
Avatar a4sq
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 306
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

Mam pytanie, nie bede zakładać nowego wątku bo to tylko orientacyjnie

mieszkamy z chłopakiem w małej miejscowości i chcemy na wakacje wyjechać do wiekszego miasta do pracy. Tzn On chce jest już dorosły i bedzie szukał tam pracy, zapewne ją znajdzie, ale problem ze mną. Co ja mogę robić? tzn, w wieku 17 lat skonczonych? pewnie supermarkety i cos z czego mogły by być pieniądze odpadają? nie boje sie "fizycznej" pracy. Tylko jestem ciekawa gdzie mogła bym pracowac?
a4sq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:58   #17
anecia120
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ŁÓDZ
Wiadomości: 155
GG do anecia120
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie zacytować własną odpowiedź na podobne pytanie



co do Oriflame, to jeśli jesteś w stanie poświęcić trochę czasu na budowanie grupy, to to przynosi o wiele większe korzyści niż sama sprzedaż. Musisz tylko trafić na dobrego Sponsora
dokładnie zgadzam sie z koleżanką. sponsor który jak za ręke poprowadzi przez świat oriflame to połowa sukcesu. ja barzdzo dziękuje mojej mentorce za wsparcie. mysle że moje osiągnięcia sż tego najwiekszym wyrazem. dlatego staram się być jak najlepszym sponsorem dla moich konsultantek i nie tylko. więc spróbujcie nic nie tracicie. a jeśli macie ochotę zapraszam pomogę odnależć sie w tym biznesie każdemu kto pragnie zarobić a nawet szybko awansować. pozdrawiam i podaje mój firmowy meil aneta.szymanowska@oriflam e.biz

Edytowane przez anecia120
Czas edycji: 2010-02-11 o 20:00 Powód: bład po wysłaniu powinno być oriflame pisane razem bez spacji
anecia120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 20:18   #18
xxxxMarinexxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 119
GG do xxxxMarinexxxx
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez apollinka Pokaż wiadomość
no przez pocztę albo konto internetowe, choć ono będzie Ci potrzebne i tak, bo jak ludzie mają Ci zapłacić za zakupione towary?
a no tak <- patrz av....
__________________
He ate my heart...
He ate my heart....!
xxxxMarinexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 18:25   #19
a4sq
Zadomowienie
 
Avatar a4sq
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 306
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

ponawiam pytanie
a4sq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 20:47   #20
tyija
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 68
GG do tyija
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

Jako kelnerka w ośrodku możesz pracować
tyija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 07:25   #21
Bibitka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

przestępstwo - organizacja piramidy finansowej
kopia zachowana dla policji

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-07-02 o 09:07
Bibitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 10:09   #22
Oliffka
Zakorzenienie
 
Avatar Oliffka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 606
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

zarabiać możecie przez oglądanie reklam. jeśli macie poleconych, to oni na was też zarabiają i możecie szybko uzyskać sporą sumkę. na miesiąc możecie nawet do 40-50zł zarabiać. oczywiście też więcej, wszystko zależy od waszej aktywności i liczby poleconych jeśli chcecie się zarejestrować :http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠com/pages/index.php?refid=oliffka
__________________
wymiana

proszę, odpisz u mnie
Oliffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 11:45   #23
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

Dziewczyny, co sądzicie o robieniu biżuterii? Mianowicie chodzi mi o kolczyki. Czy ktoś może próbował?
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 09:53   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez ermina93 Pokaż wiadomość
Mam 17 lat i chodzę do liceum. chciałabym sama zdobyć trochę pieniędzy, ale nie wiem jak. Od dziadkow odpada, od rodziców też...
Sprzątanie, mycie okien. Przed świętami szczególnie się szuka dodatkowej pomocy. Wyprowadzanie psów. Generalnie usługi. Oczywiście umawiasz się na konkretną stawkę, ustalasz wszystko od a do z.

Sorry, dopiero teraz widzę, że ktoś odkopał wątek, aby wstawić jakąś beznadziejną reklamę.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-12-04 o 09:55
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 16:51   #25
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 641
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

A co można zrobić w sytuacji gdy nie mogę podjąć pracy ani żadnych drobnych zleceniówek typu sprzatanie itd, z powodu choroby?
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 23:39   #26
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
A co można zrobić w sytuacji gdy nie mogę podjąć pracy ani żadnych drobnych zleceniówek typu sprzatanie itd, z powodu choroby?
Rozdawać ulotki, wyprowadzać psy na spacer, zostać nianią, sprzedawać kosmetyki, zostać galerianką. W ostateczności wziąć szpadel i wykopać sobie dół.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 23:49   #27
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
A co można zrobić w sytuacji gdy nie mogę podjąć pracy ani żadnych drobnych zleceniówek typu sprzatanie itd, z powodu choroby?
Jakieś rękodzieło. Albo sprzedawanie w internecie.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 05:59   #28
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Jak zarobić trochę pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
A co można zrobić w sytuacji gdy nie mogę podjąć pracy ani żadnych drobnych zleceniówek typu sprzatanie itd, z powodu choroby?
Pozostaje uczyć się dobrze i ukończyć prestiżowy kierunek na prestiżowej uczelni. A potem zaczekac na taką pracę, na jaką stan zdrowia pozwoli
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 10:06   #29
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 641
Jak zarobić trochę pieniędzy?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Pozostaje uczyć się dobrze i ukończyć prestiżowy kierunek na prestiżowej uczelni. A potem zaczekac na taką pracę, na jaką stan zdrowia pozwoli

Ale ja nie powiedziałam ze nie mam wykształcenia ani perspektyw chciałam cos wymyślec na czas choroby zeby dorobić (pomijając fakt ze peoiedzialam ze moj stan zdrowia nie pozwala w chwili obecnej na siedzenie na uczelni lub jak ktoś wcześniej mi napisał spacery z psami)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Rozdawać ulotki, wyprowadzać psy na spacer, zostać nianią, sprzedawać kosmetyki, zostać galerianką. W ostateczności wziąć szpadel i wykopać sobie dół.

Bardzo miła rada walnij sie w łeb, akurat umierająca nie jestem, raka tez nie mam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-15 11:06:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.