Rossmann - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-08, 14:32   #2431
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
hmmm nie pomyślałam, żeby na włosy to stosowac. Jakie daje efekty?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 16:48   #2432
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: rossmann

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2010-02-08 o 16:59
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 17:37   #2433
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
hmmm nie pomyślałam, żeby na włosy to stosowac. Jakie daje efekty?
Nawilża włosy, podkreśla skręt, sprawia, że szybciej rosną, zagęszcza. Podobno, bo jak chciałam go kupić to już go nie było...
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja dopiero odkryłam cudowne właściwości tego żelu bo dorwałam go na CND. Szkoda, że wycofują. Na szczęście kupiłam 2 tubki.
Jestem głupia Co to CND?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 17:46   #2434
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Nawilża włosy, podkreśla skręt, sprawia, że szybciej rosną, zagęszcza. Podobno, bo jak chciałam go kupić to już go nie było...

Jestem głupia Co to CND?
CND= "cena na do widzenia"
ja dorwałam aż 4, ale 2 poszłam zwrócić- były ważne do grudnia 2009 (a tak się cieszyłam, jak wracałam do domu z 4 żelami Palomy )
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 18:02   #2435
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
ja sobie kupilam 2 kremy rival de loop z figa kaktusowa - na dzien i na noc. moja buziuncia super wyglada tylko zapach troche nie teges, tz okreslil to - zygi (przepraszam
nie szczypią cię po nim oczy?
z tym zapachem to trochę przesadziłąś
fakt jest nieprzyjemny

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
nie zrozumiałam, sorki
a nie ma za co przepraszac mi ise przydało
nie jestem jeszcze tak obcykana na forum,
nawet nie wieziałam, ze sa tu wszystkie skłądy
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 21:49   #2436
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mmajkaa3 Pokaż wiadomość
nie szczypią cię po nim oczy?
z tym zapachem to trochę przesadziłąś
fakt jest nieprzyjemny
Uwazajcie dziewczyny bo na wszystkich chyba kremach RdL znajduje sie informacja by nie stosowac ich na okolice "oczne" wiec nie dziwie sie, ze moga szczypac
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 22:00   #2437
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

czego oni tamnapakowali, ze nie można tegow okolicach oczu stosować??
raczej ten krem to nic ciekawego
jeśli się nie myle to ma dużo parabenów
już go nie kupię

co polecacie nawilżającego w dobrej cenie?
ziaja calma, alertic Q czy jakoś tak?
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 07:05   #2438
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
CND= "cena na do widzenia"
ja dorwałam aż 4, ale 2 poszłam zwrócić- były ważne do grudnia 2009 (a tak się cieszyłam, jak wracałam do domu z 4 żelami Palomy )
ahhhaa

Ja dorwałam ostatni - i również oddałam, bo do grudnia. W efekcie nie mam żadnego, a czuję, że by się przydał Znacie jakieś zamienniki Palomy?

Co do nawilżających kremów - Humektan i droższy Physiogel ale w ross nie uświadczysz.

Edytowane przez Charlotte95
Czas edycji: 2010-02-09 o 07:06
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 08:37   #2439
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: rossmann

Te dwa żele Palomy co dorwałam mają datę do maja... i tak krótku moim zdaniem. Dlatego wzięłam dwa i nie szukałam więcej bo nie jestem w stanie wykorzystac więcej do tego czasu.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 10:41   #2440
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: rossmann

kupiłam sobie mleczko rival de Loop Selection i powiem szczerze, że nie jestem zachwycona. Mam po nim jakoś lekko zaczerwienioną twarz, choć skład jest przeciez ok. Lepiej mi służyły mleczka, które niestety miały w swoim składzie jakąs chemie:/

Na KWC wyczytałam, że dziewczyny polecaja Rival de Loop, Hydro Pflegekapseln -tygodniowa kuracja pielęgnacyjna w ampułkach. Kupiłam, bo mam dosyć suchą cerę, ale kapsułki zamiast mi polepszyć cerę to mi j,a pogorszyły... Skóra mi schodziła w okolicach ust i nos:/ odżyła dobiero po maseczce daxa z miodem
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 18:19   #2441
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: rossmann

subskrybcja
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 19:41   #2442
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: rossmann

Co do żelu Palomy owszem rossmann go wycofuje, ale można go dorwać (z normalnymi datami ważności) w drogeriach natura
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 20:12   #2443
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: rossmann

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 20:47   #2444
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: rossmann

A do czego poza włosami używacie tego żelu ?
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 20:55   #2445
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
A do czego poza włosami używacie tego żelu ?
Ja na twarz. Na włosy nie używałam bo nei wiem jak... zostawic czy splukac? Może ktoś podpowie?

Na twarz działa mi dobrze, ale wolę jednak żel HA...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:16   #2446
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja na twarz. Na włosy nie używałam bo nei wiem jak... zostawic czy splukac? Może ktoś podpowie?

Na twarz działa mi dobrze, ale wolę jednak żel HA...
Ja wsmarowuję w skórę glowy i normalnie zostawiam, stosuję jak wcierkę. Czasem też trochę żelu do podkreślenia skrętu wlosów używam, zamiast zwykłych żeli do włosów (których nigdy nie używam). Wiem, że niektóre dziewczyny rozcieńczaly i robiły z niego spray do włosów lub dodawały do masek na włosy.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 06:42   #2447
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
Co do żelu Palomy owszem rossmann go wycofuje, ale można go dorwać (z normalnymi datami ważności) w drogeriach natura
byłam już w dwóch naturach i panie o nim nie słyszały...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 08:04   #2448
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
byłam już w dwóch naturach i panie o nim nie słyszały...
u mnie tez nie ma
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:06   #2449
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: rossmann

Gdy byłam jakieś 2tyg temu, były dostępne w naturze.
Lecz w rossmanie nie ma już po nich śladu (a byłam dziś w 2) wiec być może zostaną wycofane wszędzie.
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 16:07   #2450
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Moje Drogie...zakupiłam dziś oliwkę Babydrem dla mam

No więc siedzę sobie nad tą oliwką i myślę: "Otworzę i spróbuję trochę wylać, żeby sprawdzić, jak pachnie i jaką ma konsysntencję. Dziewczyny na forum pisały, że wylewa się zawsze określona ilość..hm.."..... i jaaak chlusnęło mi na twarz, nos i spodnie..."dziewczyny miały rację :mur " Koniec historii

no ja tak kiedys zreobilam w rossmanie zeby zobaczyc jaki on ma zapach i chlustneło mi na włosy itd
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 17:28   #2451
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
no ja tak kiedys zreobilam w rossmanie zeby zobaczyc jaki on ma zapach i chlustneło mi na włosy itd
hehe Mojej Mamie stało się dziś prawie to samo, tylko, że do nosa jej wleciało....także ostrzegam
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 17:52   #2452
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
hehe Mojej Mamie stało się dziś prawie to samo, tylko, że do nosa jej wleciało....także ostrzegam
Niekapki naprawde wkurzaja... ja mialam tez kilka takich przygod z hippem jak zmienili opakowanie, ale w koncu nauczylam sie je obslugiwac. Trzeba przycisnac butelke doslownie na moment - nie za mocno, lecz zdecydowanie


Cytat:
Napisane przez cyn@monk@ Pokaż wiadomość
kupiłam sobie mleczko rival de Loop Selection i powiem szczerze, że nie jestem zachwycona. Mam po nim jakoś lekko zaczerwienioną twarz, choć skład jest przeciez ok. Lepiej mi służyły mleczka, które niestety miały w swoim składzie jakąs chemie:/

Na KWC wyczytałam, że dziewczyny polecaja Rival de Loop, Hydro Pflegekapseln -tygodniowa kuracja pielęgnacyjna w ampułkach. Kupiłam, bo mam dosyć suchą cerę, ale kapsułki zamiast mi polepszyć cerę to mi j,a pogorszyły... Skóra mi schodziła w okolicach ust i nos:/ odżyła dobiero po maseczce daxa z miodem
Mnie w mleczku Selection wkurza ta twarda butelka i zbita konsystencja - naprawde sie trzeba nemeczyc zeby je wycisnac. Wole "lejace" mleczka... I dlatego nie wiem czy je jeszcze kupie mimo, ze poza tym sprawuje sie dobrze i ma fajny skład.

Jesli chodiz o ampulki, to rossmannowskie nie zachwycaja... polecam Dermogal. Prosty skład, wydajne w stosunku do ceny i poprawiaja kondycje zarowno cery tradzikowej jak i regeneruja sucha, co mozna łatwo zaobserwowac jak ktoś ma buzke mieszaną

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-02-10 o 18:02
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 18:17   #2453
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez cyn@monk@ Pokaż wiadomość
kupiłam sobie mleczko rival de Loop Selection i powiem szczerze, że nie jestem zachwycona. Mam po nim jakoś lekko zaczerwienioną twarz, choć skład jest przeciez ok. Lepiej mi służyły mleczka, które niestety miały w swoim składzie jakąs chemie:/

Na KWC wyczytałam, że dziewczyny polecaja Rival de Loop, Hydro Pflegekapseln -tygodniowa kuracja pielęgnacyjna w ampułkach. Kupiłam, bo mam dosyć suchą cerę, ale kapsułki zamiast mi polepszyć cerę to mi j,a pogorszyły... Skóra mi schodziła w okolicach ust i nos:/ odżyła dobiero po maseczce daxa z miodem
Ja kupiłam ostatnio te ampułki RDL po raz pierwszy, przez przypadek i powiem Ci że jestem zadowolona
Z tym że nie mam problemów ze skórą, mam gładką cerę troszkę suchą i wrażliwą. Po zastosowaniu ampułki czuję że skóra jest fajnie nawilżona
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:18   #2454
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość




Mnie w mleczku Selection wkurza ta twarda butelka i zbita konsystencja - naprawde sie trzeba nemeczyc zeby je wycisnac. Wole "lejace" mleczka... I dlatego nie wiem czy je jeszcze kupie mimo, ze poza tym sprawuje sie dobrze i ma fajny skład.

Jesli chodiz o ampulki, to rossmannowskie nie zachwycaja... polecam Dermogal. Prosty skład, wydajne w stosunku do ceny i poprawiaja kondycje zarowno cery tradzikowej jak i regeneruja sucha, co mozna łatwo zaobserwowac jak ktoś ma buzke mieszaną
no własnie, mnie też denerwuje konsystencja tego mleczka. Zastanawiam się na mleczkiem z Lierene do cery wrażliwej. ma dosyć pozytywne opinie, więc może się skusze.

Co do ampułek Dermogal to wypróbuję można je dostac w rossmanie, tak? przejrzałam sobie recenzje, ale nikt nie wspomniał, gdzie je zakupił, więc obstawiam rossmann
Zastanawiam się, czy jeżeli na ten olejek zastosuje krem przeciwzmarszczkowy z farmony trfule i szampan, czy to nie będzie czasem za dużo. Musze poprawić kondycję skóry na czole, bo niestety przemęczenie i długotrwaly stres spowodował, że skóra nie jest już taka super jędrna jak kiedyś

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ostatnio te ampułki RDL po raz pierwszy, przez przypadek i powiem Ci że jestem zadowolona
Z tym że nie mam problemów ze skórą, mam gładką cerę troszkę suchą i wrażliwą. Po zastosowaniu ampułki czuję że skóra jest fajnie nawilżona
tak to własnie jest, że jednej kobiecie coś bedzie super odpowiadać,a innej nie. Pozostaje mi wypróbowąc ten Dermogal. Ja generalnie też nie mam większych problemów z cerą. Podobnie jak Ty mam cerę suchą i wrażliwą, ale bez trądziku, choć ostatnio mnie właśnie po czymś wysypało, jak nigdy:/
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:41   #2455
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: rossmann

Oj nie wiem czy dostaniesz w rossie Dermogal - ja obstawiam, że nie, chyba że coś się zmieniło. Ja z ponad rok temu upolowałam Dermogal w aptece, a i tak musialam nieźle się nabiegać - kiepska dostępność
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:56   #2456
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

Dermogal najprędzej na allegro, czsami bywa w aptekach. w rossmanie nie ma
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:24   #2457
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez cyn@monk@ Pokaż wiadomość
Co do ampułek Dermogal to wypróbuję można je dostac w rossmanie, tak? przejrzałam sobie recenzje, ale nikt nie wspomniał, gdzie je zakupił, więc obstawiam rossmann
Zastanawiam się, czy jeżeli na ten olejek zastosuje krem przeciwzmarszczkowy z farmony trfule i szampan, czy to nie będzie czasem za dużo. Musze poprawić kondycję skóry na czole, bo niestety przemęczenie i długotrwaly stres spowodował, że skóra nie jest już taka super jędrna jak kiedyś
cynamonko, tak jak dziewcyzny napisały - Dermogal dostaniesz tylko w aptece . Ja nie mialam nigdy problemu z jego dostepnoscia, ale w razie co jest na stronie doz, po cenie ok 3 złote nizszej niz gdzie indziej
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p1039-Gal_D...sulkach_48_szt
Ze strony ☠☠☠☠☠☠☠ zamawiasz leki czy kosmetyki na min 20 zł, wybierasz z listy najblizsza Ci aptece doz, i zazwyczaj juz po 24 godzinach dostajesz wiadomosc, ze zamowienie jest gotowe do odbioru. Nie ma zadnych dodatkowych opłat, płacisz tylko za produkty

Co do Dermogalu - tak jak pisałam swietny produkt, który bardzo poprawił kondycje mojej tradzikowej, a jednoczesnie przesuszonej przez zimowo-kaloryferową aurę skóry. Mimo ze olejek z wiesiołka nie jest komedogenny, dla bezpieczenstwa mialam stosowac co 2 dni, uzywam jednak codziennie od prawie 2 tygodni i zero objawow zapchania, nie wyskakuja niespodzianki, stare sie goja, zniknely tez suche skórki.
Wiadomo, co jednemu działa, drugiemu nie koniecznie pasuje, ale patrzac na składy jest wieksza szansa na skutecznosc tych ampułek niz rossmannowskich
O rybkach był nawet osobny watek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358279

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-02-11 o 14:38
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 15:20   #2458
Peggys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: rossmann

A czy wazelinę ziaji dostanę w rossmanie?
Tyle się naszukałam a tu nic...
Peggys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:08   #2459
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Oj nie wiem czy dostaniesz w rossie Dermogal - ja obstawiam, że nie, chyba że coś się zmieniło. Ja z ponad rok temu upolowałam Dermogal w aptece, a i tak musialam nieźle się nabiegać - kiepska dostępność
Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
Dermogal najprędzej na allegro, czsami bywa w aptekach. w rossmanie nie ma

dzięki Kochane

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
cynamonko, tak jak dziewcyzny napisały - Dermogal dostaniesz tylko w aptece . Ja nie mialam nigdy problemu z jego dostepnoscia, ale w razie co jest na stronie doz, po cenie ok 3 złote nizszej niz gdzie indziej
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p1039-Gal_D...sulkach_48_szt
Ze strony ☠☠☠☠☠☠☠ zamawiasz leki czy kosmetyki na min 20 zł, wybierasz z listy najblizsza Ci aptece doz, i zazwyczaj juz po 24 godzinach dostajesz wiadomosc, ze zamowienie jest gotowe do odbioru. Nie ma zadnych dodatkowych opłat, płacisz tylko za produkty

Co do Dermogalu - tak jak pisałam swietny produkt, który bardzo poprawił kondycje mojej tradzikowej, a jednoczesnie przesuszonej przez zimowo-kaloryferową aurę skóry. Mimo ze olejek z wiesiołka nie jest komedogenny, dla bezpieczenstwa mialam stosowac co 2 dni, uzywam jednak codziennie od prawie 2 tygodni i zero objawow zapchania, nie wyskakuja niespodzianki, stare sie goja, zniknely tez suche skórki.
Wiadomo, co jednemu działa, drugiemu nie koniecznie pasuje, ale patrzac na składy jest wieksza szansa na skutecznosc tych ampułek niz rossmannowskich
O rybkach był nawet osobny watek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358279
Sprawdziłam na stronie internetowej, którą mi podałaś i zauważyłam, że maja bardzo tanią serię Ziaja Med! krem nawilżający widziałam ostatnio po 18zł, a u nich 10, 66 zł. Przejrzałam sobie listę ich aptek i okazuje się, że jedna z nich znajduje się na moim osiedlu i to całkiem niedaleko - 10 min. piechotką. Jutro z samego rana przed pracą podejde sobie do tej apteki i osobiście sprawdzę, czy mają Dermogal na stanie. Nie będę składać zamówienia,bo do jutra moga go jeszcze nie zrealizować. Jeżeli nie dostanę go jutro to wieczorkiem złożę zamówienie.

Przeczytałam sobie wątek o rybkach i początkowo będę je stosować co 2 dzień. Po tych wszystkich komenatrzach doszłam do wniosku, że być może ampułki rossmannowskie spowodowały u mnie takie chrostki na brodzie rzadko kiedy mi coś wyskakuje, a tu nagle tyle niespodzianek
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:24   #2460
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

co do witaminy A i E można taą zwykła apteczną do łykania rozciąć i wcisnąć do maseczki czy kremu?
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.