Miłość z przyjacielem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-19, 11:08   #1
ja250163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Exclamation

Miłość z przyjacielem...


Witam jestem załamana nie wiem co mam robić...
juz od dziecka kochałam sie w meżczyznie moich moich marzeń jest to chłopak, z krórym mam bardzo dobry kontakt ma z moja koleżanką dziecko-dlatego bardzo czesto sie widujemy piszemy smski itd...ale on nie jest z ta dziwczynka i wiem, ze mnie bardzo kocha sam mi to mowi on bardzo dobrze wie o moich uczucich, ale jest problem bo ja mam chłopaka wiem też ,że stoja nam przeszkody bycia razem co mam robic??prosze dajcie mi jakies rady... kocham go ,on mnie tez jego dziecko nie ma znaczenia przeciez to nic złego.Ta dziewczyna nie jest moja przyjaciółka ,po prostu zwykła koleżanka szanuje ja, ale ona jest w anglii i oni nie sa razem ona go zdradziła,on mi wszystko mowi pisze ze mna ,rozmawia przy nim czuje sie pewnie,ale moj chłopak, nie wiem czy nas jeszcze cos łączy:confuse d: on nie jest polakiem ,nasze relacje nie sa dobre czeste kłótnie itd...a wszystko dla tego ze teraz mam lepszy kontakt z tym kolesiem...
ja250163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 11:21   #2
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Miłość z przyjacielem...

jeśli jesteś pewna że nie kochasz swego chłopaka, to z nim zerwij, po co masz go ranić a on napewno widzi zmianę w twoim zachowaniu.
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 11:21   #3
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Miłość z przyjacielem...

skoro nie kochasz swojego chlopaka to powiedz mi po diabla go oszukujesz i dlaczego nadal z nim jestes?
Zostaw go i zwiąż się z kolegą, skoro uważasz że go kochasz. Nie widzę tu problemu...
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 11:23   #4
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Miłość z przyjacielem...

" bo ja mam chłopaka wiem też ,że stoja nam przeszkody bycia razem co mam robic?"- przyspawali cię do tego chłopaka? Jeśli go nie kochasz, to się rozstańcie, będziesz mogła być z przyjacielem, którego kochasz, no i jak piszesz- on ciebie też. W czym problem?
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 11:24   #5
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Miłość z przyjacielem...

Cytat:
Napisane przez ja250163 Pokaż wiadomość
Witam jestem załamana nie wiem co mam robić...
juz od dziecka kochałam sie w meżczyznie moich moich marzeń jest to chłopak, z krórym mam bardzo dobry kontakt ma z moja koleżanką dziecko-dlatego bardzo czesto sie widujemy piszemy smski itd...ale on nie jest z ta dziwczynka i wiem, ze mnie bardzo kocha sam mi to mowi on bardzo dobrze wie o moich uczucich, ale jest problem bo ja mam chłopaka wiem też ,że stoja nam przeszkody bycia razem co mam robic??prosze dajcie mi jakies rady... kocham go ,on mnie tez jego dziecko nie ma znaczenia przeciez to nic złego.Ta dziewczyna nie jest moja przyjaciółka ,po prostu zwykła koleżanka szanuje ja, ale ona jest w anglii i oni nie sa razem ona go zdradziła,on mi wszystko mowi pisze ze mna ,rozmawia przy nim czuje sie pewnie,ale moj chłopak, nie wiem czy nas jeszcze cos łączy:confuse d: on nie jest polakiem ,nasze relacje nie sa dobre czeste kłótnie itd...a wszystko dla tego ze teraz mam lepszy kontakt z tym kolesiem...

Tak w punktach bo ja słabo ogarniam:

1) Chłopak marzeń tak całkiem przypadkiem zapewne ma dziecko z Twoją koleżanką, ale to żaden problem
2) Wyznajecie sobie płomienne uczucia,w międzyczasie Ty dalej jesteś ze swoim chłopakiem a chciałabyś być z tamtym.
3) W związku Ci się nie układa więc nagle od słowa do słowa od esemeska do esemeska zapałałaś do kumpla wielką miłością.
4) Ona mieszka w Anglii on też, wnioskuję, że Ty też skoro taki dobry kontakt macie.
5) Skoro oni nie są razem to co ma do tego fakt, że ona nie jest Twoją przyjaciółką?

Co robić? Dorosnąć, przestać zdradzać chłopaka, dowiedzieć się czego chcesz od życia, prześwietlić "chłopaka marzeń" bo dla mnie on takie marzenie jak z koziej dupy trąba i podjąć jakąś decyzję.

P.s A chłopaka zostawić tak czy siak. Kochać to Ty go na pewno nie kochasz.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 11:58   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Miłość z przyjacielem...

Trochę ciężko się połapać, no ale

Ja tu nie widzę wielkich przeszkód, wystarczy rozstać się z chłopakiem i związać z przyjacielem, łatwizna
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 12:23   #7
ja250163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: Miłość z przyjacielem...

I to jest ten problem ....
my raczej nie mozemy byc razem...
jego mama nie chce by on mial inna dziewczyne i nie zniosła by mysli ze on jest z inna a ma dziecko on znowu mysli inaczej bardzo chce byc ze mna ,ciagnie sie nam juz to trzy lata i nie wiem co mam robic macie racje ,ja nie kocham mojego chłopaka jestem z nim juz rok ale to nie jest milosc tylko zwykle przyzwyczajenie ,"nie zdradzam go bo z przyjacielem nie spałam...
chociaz mam czasami taka ochote...
moj chlopak ma na moim punkcie jajo...
kocha mnie z salego serca ,jestem jego pierwsza miłoscia ...to jest problem on mnie szantarzuje ze jak go zostawie to on sie zabije(((
boli mnie to co mowi...on wie ze ja sie zmienilam juz nie jestem taka jaka dla niego bylam,ale nie dopuszcza sobie mysli ze moglabym go opuscic...ale co to za zycie bez ,miłosci????
mowilam juz mu ze ma wracac do domu bo ja nie chce z nim byc ale nie skutkuje((
ja250163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 12:26   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Miłość z przyjacielem...

Nie rozumiem, a co ma jego mama do gadania?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 12:40   #9
zamszowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: Miłość z przyjacielem...

(Na poczatku przepraszam za brak polskich znakow, ale klawiatura mi sie popsula.)

A ten Twoj przyjaciel to ma 12 lat, ze mamusia mu znajomych i dziewczyny wybiera? Na randki tez z nim chodzi? A moze byla przy poczeciu dziecka?

Skoro oboje czujecie to samo to sprobujcie byc razem, nadal nie widze tu zadnego problemu.

Nie wiem czemu tak lekko podchodzisz to tego ze on ma juz dziecko. Bo w takiej sytuacji dla mnie osobiscie byloby to dosc wazne. Ojcem bedzie juz do konca zycia, nie wiadomo jak beda ukladac sie relacje Twoje i dziecka. Pomimo ze nie jest juz z matka dziecka to i tak w pewnych sprawach musi sie z nia kontaktowac, wiec wasze relacje tez powinny byc jakos unormowane.
zamszowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 12:49   #10
ja250163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: Miłość z przyjacielem...

ja wiem ze on ma dziecko ale kocham go pomimo to wpadł z nia niestety dziecko tu nie jest niczemu winne,podchodze do tego z lekka ,poniewaz oni nie maja miedzy soba kontaktu na pewno nigdy nie beda razem,a dziecko z nia bedzie ,wiec jak to ojciec musi miec kontak ze swoim synem,jest to dziwna sytuacja boje sie tez zaczac to ,nie wiem czy nam sie uda musze pisac sie na to ze strace kumpele i w jej oczach bede dzi... ale przeciez ona go zdradzila...
ona niche mu odebrac prawa do dziecka nie wiem dlaczego skoro to ona poszla na lewo ....jestem glupia ale tak jest nie dostrzegamy tego co mamy ,dopiero jak to stracimy bedziemy wiedzieli co mielismy...
ja250163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 12:59   #11
asiek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 360
Dot.: Miłość z przyjacielem...

Cytat:
Napisane przez ja250163 Pokaż wiadomość
I to jest ten problem ....
my raczej nie mozemy byc razem...
jego mama nie chce by on mial inna dziewczyne i nie zniosła by mysli ze on jest z inna a ma dziecko on znowu mysli inaczej bardzo chce byc ze mna ,ciagnie sie nam juz to trzy lata i nie wiem co mam robic macie racje ,ja nie kocham mojego chłopaka jestem z nim juz rok ale to nie jest milosc tylko zwykle przyzwyczajenie ,"nie zdradzam go bo z przyjacielem nie spałam...
chociaz mam czasami taka ochote...
moj chlopak ma na moim punkcie jajo...
kocha mnie z salego serca ,jestem jego pierwsza miłoscia ...to jest problem on mnie szantarzuje ze jak go zostawie to on sie zabije(((
boli mnie to co mowi...on wie ze ja sie zmienilam juz nie jestem taka jaka dla niego bylam,ale nie dopuszcza sobie mysli ze moglabym go opuscic...ale co to za zycie bez ,miłosci????
mowilam juz mu ze ma wracac do domu bo ja nie chce z nim byc ale nie skutkuje((
1.Jego mama nic do jego decyzji nie ma, chyba że on jest na jej utrzymaniu, wtedy troszke tak
2. Twój chłopak stosuje bardzo niskie chwyty, ale raczej nic sobie nie zrobi. Wytłumacz mu że go nie kochasz a tylko ranisz. Litością i szantażem cię do miłości nie zmusi.
3. Prześwietl tego swojego chłopaka marzeń, bo co innego być zauroczoną, a co innego razem żyć.
4. To że ma dziecko to nie jest nic złego, ale pamiętaj, że przez to on ma wiele innych obowiązków od "wolnego"- że tak się wyrażę chłopaka. Te obowiązki odbiją się także na tobie - np. co dwutygodniowe weekendowe wizyty dziecka u was, czy się z dzieckiem domówicie i takie inne sprawy, więc mocno się nad tym zastanów.

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ja250163 Pokaż wiadomość
ja wiem ze on ma dziecko ale kocham go pomimo to wpadł z nia niestety dziecko tu nie jest niczemu winne,podchodze do tego z lekka ,poniewaz oni nie maja miedzy soba kontaktu na pewno nigdy nie beda razem,a dziecko z nia bedzie ,wiec jak to ojciec musi miec kontak ze swoim synem,jest to dziwna sytuacja boje sie tez zaczac to ,nie wiem czy nam sie uda musze pisac sie na to ze strace kumpele i w jej oczach bede dzi... ale przeciez ona go zdradzila...
ona niche mu odebrac prawa do dziecka nie wiem dlaczego skoro to ona poszla na lewo ....jestem glupia ale tak jest nie dostrzegamy tego co mamy ,dopiero jak to stracimy bedziemy wiedzieli co mielismy...
Żeby odebrać mu prawa rodzicielskie musi udowodnić, że się dzieckiem nie zajmuje, nie widuja i na dziecko nie łoży. To czy ona poszła na lewo czy on nie jest istotne. Moim zdaniem najmniej powinnaś się przejmować co ona pomyśli tylko zastanowić się nad końcem obecnego swojego związku, a jesli chcecie być razem to on powinien zakończyć jakoś tamten związek w sposób bardziej oczywisty. Z twoich postów wynika, ze twój chłopak marzeń nie jest z tamta dziewczyną, ale później że jego mam nie uwobraża, żeby był z inną - nie wiem już czy ten twój chłopak marzeń ma dziewczynę czy nie.
asiek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 13:03   #12
zamszowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: Miłość z przyjacielem...

Po pierwsze: uprzadkuj swoje sprawy z obecnym chlopakiem. Bo nie powinnas zaczynac nowego zwiazku poki jestes w starym.

Po drugie:Porozmawiaj z przyjacielem na temat jego dziecka. Czy zamierza o nie walczyc (pisalas ze matka chce odebrac mu prawa rodzicielskie),czy chce brac udzial w jego wychowaniu itp.
zamszowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 13:12   #13
ja250163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: Miłość z przyjacielem...

tak moj chlopak moze sobie cos zropbic ma wiatrowke i nawet ostatnio wlozyl naboj straszy mnie wiesz bardzo sie boje to nie jest polak i bede ja mniela wtedy problemy ....
nie ten moj chlopak marzen nie ma juz dziewczyny zakonczyl tamten zwiazek,masz racje powinnam porozmawiac z nim na ten temat,jeszcze dzis to zrobie dziekuje ci pomoglas mi ))
napisze ci jutro czy mi sie udalo....
pozdrawiam...
ja250163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 13:20   #14
asiek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 360
Dot.: Miłość z przyjacielem...

Cytat:
Napisane przez ja250163 Pokaż wiadomość
tak moj chlopak moze sobie cos zropbic ma wiatrowke i nawet ostatnio wlozyl naboj straszy mnie wiesz bardzo sie boje to nie jest polak i bede ja mniela wtedy problemy ....
nie ten moj chlopak marzen nie ma juz dziewczyny zakonczyl tamten zwiazek,masz racje powinnam porozmawiac z nim na ten temat,jeszcze dzis to zrobie dziekuje ci pomoglas mi ))
napisze ci jutro czy mi sie udalo....
pozdrawiam...
Ile ten twój chłopak ma lat? I jeśli nie jest polakiem to kim? Może uda ci się w jakiś dyskretny sposób porozmawiać z jego rodzicami, znajomymi, kims kto może na niego wpłyną i wytłumaczyć że szantażem cię nie zmusi do pokochania go, ze to definitywny koniec. Próbuj, ale na pewno nie powinnas z nim być i na razie nie zaczynaj nowego związku, bo wszystko może zdenerwować twego chłopaka i coś sobie zrobi, a z tego co rozumiem ty boisz się konsekwencji jego czynu.
asiek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 13:25   #15
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 081
Dot.: Miłość z przyjacielem...

Cytat:
Napisane przez ja250163 Pokaż wiadomość
jest to dziwna sytuacja boje sie tez zaczac to ,nie wiem czy nam sie uda musze pisac sie na to ze strace kumpele i w jej oczach bede dzi... ale przeciez ona go zdradzila...
to kumpela czy nie kumpela w koncu?
jak jakas zwykla byle jaka kolezanka to co sie nia przejmujesz i jej zdaniem? jesli przyjaciolka - nigdy nie dotknelabym faceta, obecnego czy bylego, przyjaciolki.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 13:28   #16
ja250163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: Miłość z przyjacielem...

tak boje sie i to bardzo(
nie mam z kim pogadac bo on u mnie teraz mieszka (
nie zaczne nowego zwiazku zanim sie wszystko nie uspokoji on ma 22lata i jest rumunen...(((jest ladny czarny i czysty...bo ta nazwa moze kojarzyc ci sie z brudasami ale tak nie jest bylam tam u niego i jest zupelnie inaczej no ale ja nie dogadam sie z jego rodzina po ich jezyku a tez dokladnie nie rozumie jak on rozmawi co mowi itd...my dogadujemy sie po angelsku i on bardzo uzo po polsku umie wiesz dobrze ,ze ja z nim nie mam dziecka bo juz calkiem bym na niego byla skazana
ja250163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 13:39   #17
asiek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 360
Dot.: Miłość z przyjacielem...

Cytat:
Napisane przez ja250163 Pokaż wiadomość
tak boje sie i to bardzo(
nie mam z kim pogadac bo on u mnie teraz mieszka (
nie zaczne nowego zwiazku zanim sie wszystko nie uspokoji on ma 22lata i jest rumunen...(((jest ladny czarny i czysty...bo ta nazwa moze kojarzyc ci sie z brudasami ale tak nie jest bylam tam u niego i jest zupelnie inaczej no ale ja nie dogadam sie z jego rodzina po ich jezyku a tez dokladnie nie rozumie jak on rozmawi co mowi itd...my dogadujemy sie po angelsku i on bardzo uzo po polsku umie wiesz dobrze ,ze ja z nim nie mam dziecka bo juz calkiem bym na niego byla skazana
1. NIDGY nie jestes skazana na chłopaka, nawet jak masz z nim dziecko.
2. Możesz wyprowadzić się, albo powiedzieć mu że ma sie wyprowadzić - ale na to chyba masz marne szanse.
3. Nie dyskryminuje nikogo ze względu na to z jakiego kraju pochodzi. Najważniejsze jednak jest wychowanie oraz kultura w jakiej się wychowywał, a jak wiadomo Rumuni są dość zaparci w miłości. Ale ciągle próbuj i na pewno powinniście zamieszkać oddzielnie, żeby zrozumiał że to już koniec.
asiek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 13:43   #18
ja250163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: Miłość z przyjacielem...

bliska kumpela z jednej klasy ale nie przyjaciolka...
bo ja jej nie ufałam nigdy...
moje przyjaciółka tez sie z nia trzyma ale popiera to co ja czuje...

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

masz racje on za tydzien wyjezdza do pracy do belgii wtedy mu powiem zeby juz nie wracał...mam nadzieje ze pojedzie....
dzieki Ci serdecznie za te rady...
od razu mi lzej,jeszcze raz dzieki**
ja250163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 13:57   #19
asiek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 360
Dot.: Miłość z przyjacielem...

Prosze bardzo i trzymaj się. Tylko ty decydujesz o swoim życiu nie zapomnij o tym. Powodzenia.
asiek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 14:03   #20
Hefrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 400
Dot.: Miłość z przyjacielem...

Cytat:
Napisane przez ja250163 Pokaż wiadomość
ja wiem ze on ma dziecko ale kocham go pomimo to wpadł z nia niestety dziecko tu nie jest niczemu winne,podchodze do tego z lekka ,poniewaz oni nie maja miedzy soba kontaktu na pewno nigdy nie beda razem,a dziecko z nia bedzie ,wiec jak to ojciec musi miec kontak ze swoim synem,jest to dziwna sytuacja boje sie tez zaczac to ,nie wiem czy nam sie uda musze pisac sie na to ze strace kumpele i w jej oczach bede dzi... ale przeciez ona go zdradzila...
ona niche mu odebrac prawa do dziecka nie wiem dlaczego skoro to ona poszla na lewo ....jestem glupia ale tak jest nie dostrzegamy tego co mamy ,dopiero jak to stracimy bedziemy wiedzieli co mielismy...
Mówisz że dziewczyna nie jest twoją przyjacółką, tylko koleżanką, w dodatku oni nigdy nie będą razem- więc czemu miałaby cię zacząć uważać za dzi...?? Facet jest wolny, może robić, co chce. Swojego faceta nie kochasz, a to, że ten nagle wymyśla że sobie coś zrobi- dla mnie ściema, zwykły szantaż emocjonalny, bo ludzie którzy chcą sobie coś zrobić naprawdę, nie mówią o tym, tylko ewentualnie dają jakieś znaki. Wyjścia masz dwa- porozmawiać z przyjacielem, być z nim szczęśliwa ( jeśli to prawdziwa miłość i obydwoje tego chcecie), albo pozostać w tym chorym układzie i dać się szantażować i płakać w poduszkę. Dla mnie sprawa prosta. PRZESTAŃ SIĘ BAĆ I WYMYŚLAĆ.
Hefrena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 17:35   #21
SiemaszSkarbie
Rozeznanie
 
Avatar SiemaszSkarbie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 720
Dot.: Miłość z przyjacielem...

cześć, jestem w podobnej sytuacji można powiedzieć, tyle że u mnie to TŻ stoi na pierwszym miejscu Tyle że ja się nad swoim związkiem zastanawiam.
Co do tematu to powiedzieć mogę Ci tyle że jeśli nie kochasz swojego chłopaka i wiesz ze z przyjacielem było by Ci lepiej to proponowałabym Ci skończyć ten związek jak najszybciej. Pomyśl jak Ty byś się czuła na miejscu Tża. Czy chciałabyś aby on ten 'fauszywy' związek (bo tak chyba mogę powiedzieć) dalej się ciągnął, czy żeby każde z was znalazło szczęście w kimś innym, moze właśnie to w tej odpowiedniejszej osobie
__________________
Nie można wyjść od, tak
W połowie snu i w pół marzenia

SiemaszSkarbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 18:29   #22
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Miłość z przyjacielem...

Cytat:
Napisane przez ja250163 Pokaż wiadomość
Witam jestem załamana nie wiem co mam robić...
juz od dziecka kochałam sie w meżczyznie moich moich marzeń jest to chłopak, z krórym mam bardzo dobry kontakt ma z moja koleżanką dziecko-dlatego bardzo czesto sie widujemy piszemy smski itd...ale on nie jest z ta dziwczynka i wiem, ze mnie bardzo kocha sam mi to mowi on bardzo dobrze wie o moich uczucich, ale jest problem bo ja mam chłopaka wiem też ,że stoja nam przeszkody bycia razem co mam robic??prosze dajcie mi jakies rady... kocham go ,on mnie tez jego dziecko nie ma znaczenia przeciez to nic złego.Ta dziewczyna nie jest moja przyjaciółka ,po prostu zwykła koleżanka szanuje ja, ale ona jest w anglii i oni nie sa razem ona go zdradziła,on mi wszystko mowi pisze ze mna ,rozmawia przy nim czuje sie pewnie,ale moj chłopak, nie wiem czy nas jeszcze cos łączy:confuse d: on nie jest polakiem ,nasze relacje nie sa dobre czeste kłótnie itd...a wszystko dla tego ze teraz mam lepszy kontakt z tym kolesiem...

Po pierwsze nie rozumiem czemu nie zerwiesz z obecnym chłopakiem jeśli wiesz ze kochasz innego?
Jeśli on g\faktycznie nie jest z matką dziecka, to dziecko niekoniecznie musi być przeszkodą. A ten twój ukochany jak widzi wspólną przyszłośc? i co ma jego matka do tego?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 08:25   #23
ania_1988
Raczkowanie
 
Avatar ania_1988
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 299
GG do ania_1988
Dot.: Miłość z przyjacielem...

on ma 22 lata a Ty?
Związek jest po to aby dwojgu ludzi było lepiej a Ty się w swoim chyba męczysz więc nie wiem po co to dalej ciągniesz... Skończ z obecnym chłopakiem i porozmawiaj szczerze z przyjacielem. Zdaniem koleżanki bym się nie przejmowała skoro to tylko znajoma. Pomyśl czego Ty chcesz zamiast przejmować się co będą myśleć inni. O swoje szczęście czasem trzeba zawalczyć
__________________
jest 62kg -------> cel 56kg
Hania
ania_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 08:47   #24
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Miłość z przyjacielem...

Widać że obecnego chłopaka nie kochasz po wszystkich postach np. w sposobie jak piszesz o jego potencjalnym samobójstwie że "miałabyś problemy". Zazwyczaj w takich sytuacjach się pisze że miałabyś wyrzuty sumienia, byłoby Ci źle ale nie tak jakby Cię miała później policja ścigać. No nie wiem takie odniosłam wrażenie. W każdym razie widać że nie tylko go nie kochasz ale też już nie czujesz do niego nawet nici sympatii co sprawia że dalszy związek byłby męczarnią. On stosuje wobec Ciebie szantaż emocjonalny, nie zrobi sobie nic bo za dużo o tym mówi żeby rzeczywiście miał coś zrobić. Urwij z nim kontakt i zakończ najpierw jedno żeby rozpocząć drugie-tylko i wyłącznie tak będzie fair.

Jeśli ten Twój chłopak marzeń słucha się mamusi w takich sprawach-dla mnie to by nie było żadne marzenie, raczej koszmar Bo mama tu nie ma nic do gadania. Także porozmawiaj z nim o tym poważnie bo myślę że to później może być dla Ciebie większy problem niż dziecko, koleżanka i obecny chłopak razem wzięci. Takie maminsynki to coś strasznego.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 09:36   #25
ja250163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: Miłość z przyjacielem...

tak masz racje z zupełnoscia sie zgodze ,widzialam sie wczoraj z przyjacielem i szczerze z nim rozmawiałam ,powiedział mi ze kocha mnie ponad wszystko i jego mama sie nie liczy tylko ''ja''wiec w tym nadzieja ze moze nam sie udać,z moim chłopakiem porozmawiam i powiem mu jasno żeby go nie okłamywać,powiem w prost ,że juz go nie kocham...ale nie powiem mu ,ze mam innego bo wtedy bedzie jeszcze gorzej...
zakoncze ten zwiazek i po czasie rozpoczne nastepny...)
dziekuje za rade)
ja250163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 10:02   #26
Hefrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 400
Dot.: Miłość z przyjacielem...

Cytat:
Napisane przez ja250163 Pokaż wiadomość
tak masz racje z zupełnoscia sie zgodze ,widzialam sie wczoraj z przyjacielem i szczerze z nim rozmawiałam ,powiedział mi ze kocha mnie ponad wszystko i jego mama sie nie liczy tylko ''ja''wiec w tym nadzieja ze moze nam sie udać,z moim chłopakiem porozmawiam i powiem mu jasno żeby go nie okłamywać,powiem w prost ,że juz go nie kocham...ale nie powiem mu ,ze mam innego bo wtedy bedzie jeszcze gorzej...
zakoncze ten zwiazek i po czasie rozpoczne nastepny...)
dziekuje za rade)
Bardzo dobrze, że z nim porozmawiałaś- już wiesz co i jak. Dobrze też że w końcu zrywasz z z facetem, którego już nie kochasz. Mam nadzieję, że wam się ułoży. Powodzenia
Hefrena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 10:18   #27
ja250163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: Miłość z przyjacielem...

a ja ma 20lat...juz rozmawiałam z przyjacielem i jestem wiecej niz pewna ze nam sie uda dla tego masz racje musze sprawe jasno postawic,nie moge mojej miłości zucic w kad i zyc w udrece.nie moge sie bac ...
musze walczyc o to co kocham...dziekujeza porade))

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Nie bede kolezanko Ci dziekować ,zeby tego nie zapeszyc ale walczyc trzeba to jest postawa ,dziekuje ci za pomoc,,,,bardzo mi pomogła
pozdrawiam...

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

widzisz tak to juz jest ,ja go kiedys kochałam wsmie tylko jak byłam z nim daleko z dala od mojego przyjaciela ... teraz kidy wrociłam do [polski]to wszystko zaczeło sie psuc i moze dobrze bo jakbym wyszla za maz za niego to bym nie byla szczesliwa,tylko bym sie meczyła ty tak samo wal o to co twoje...
zycie nauczyło mnie walki i wiele jeszcze przed nami teraz wiem ze nie mozna miec przyjaciela <czyli chłopaka>bo zawsze sie w sobie zakochaj....)
rowniez zycze ci powodzonka **
ja250163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 15:23   #28
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: Miłość z przyjacielem...

No dziewczyny nie zartujcie sobie, przeciez to prokowacja zajezdza z 5 kilometrow!
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 00:53   #29
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Miłość z przyjacielem...

Cytat:
Napisane przez magd00sinek Pokaż wiadomość
No dziewczyny nie zartujcie sobie, przeciez to prokowacja zajezdza z 5 kilometrow!
nawet na 10 ;p
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 20:06   #30
lenka asr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: Miłość z przyjacielem...

Witam.
Jestem pierwszy raz na tym forum jako osba która się odzywa. Nawet nie wim czy piszę w odpowiednim miejscu. Potrzebuję pomocy. Niejednokrotnie czytałam różne posty na tym forum ale niestety nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania. Mam bardzo poważny problem. 5 lat temu poznałam Go. Miły, kulturalny, sympatyczny. Zakochałam się od pierwszego spotkania. Bardzo nieśmiały wtedy 20 letni chłopak. Poznaliśmy się na studiach. Częste spotkania w towarzystwie. On traktował mnie jak kolezankę a ja wzdychałam. Po 1-wszym roku w wakacje zaczęło się coś rozwijać. Odwiedził mnie w moim rodzinnym mieście. Imprezy, koncerty i inne wypady. Wtedy też odezwał się ten Drugi. Zaczął pisać, bajerować, wyskoczył spod ziemi. Chłopak z mojego miasta. Byłam tak zmęczona sytuacją z Pierwszym że dałam szansę temu Drugiemu. I tak utkwiłam po ponad 4 latach związku z Drugim w uczyciu do Pierwszego. Zawsze nasila się to spotkam mojego obecnego przyjaciela. Nie mogę spać po nocach, myślę tyko o nim. Mój facet niczego się nie domyśla. Ale też Pierwszy nie kwapi się do jakiegoś posunięcia, nie dziwię się, bo jestem zajęta a to nie jest w jego stylu. Z drugiej strony nie mogę zostawić Chłopaka, bo wbrew mojej mamie zamieszkałam z nim. Teraz by było że miała rację i że wróciłam do domu z podkulonym ogonem. Chciałabym żeby stosunki między mną a moim przyjacielem się ociepliły i to bardzo. Nie wiem jak to zrobić. On jest nieśmiały, ja też mam jaąś przed nim (tylko przed nim) blokadę. Nie wiem czy mu na mnie zależy. Mam nadzieję że tak. Chyba buziaki w policzek, przytulanki to chyba coś znaczą prawda? Proszę o pomoc Bedę bardzo wdzięczna. Lenka asr
lenka asr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.