Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 09:40   #3061
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Hej kobietki, ale piszecie, jak szalone doslownie...
co do super rzeczy dla dzieciaczkow, to duzo duzo rzeczy teraz bedzie w REALU od jutra...

My się właśnie wybieramy na spacer, bo jest przepięknie... a rano nic nie zapowiadało takiej pogody w każdym bądź razie nawet dałam radę przy Łucji zrobić z Grzesiem zadania trochę... i tak jeszcze mu bardzo dużo zostało. Matmy z tej co on ma to ja nie kumam, nie rozumie niektórych poleceń hahaha a tak wogole w drugiej klasie podstawówki oni już mają niewiadome... niezle...

Idziemy na spacer, przy okazji może do ciuchacza wpadniemy... nie spamujcie za dużo
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:42   #3062
alutka78
Rozeznanie
 
Avatar alutka78
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 951
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

No wlasnie kawa. Przed ciaza pilam duzo kawy. Obecnie pije 1 mala z jednej lyzeczki. Bez kawy czuje sie jak mucha po zimie. W ogole to mam niskie cisnienie. Jak nie wypije chicby jednen malej kawki odczuwam bol glowy.
alutka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:45   #3063
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Lilka___ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

zuziunia gratulacje chłopca

U Was też dzisiaj taka szarówa? Wczoraj tak pięknie było, a dzisiaj bleee.

Co do kawy to ja odkąd jestem w ciąży nie pijam, przeszło mi, a wypijałam 2 czarnuchy dziennie, teraz ewentualnie capucino i do śniadania owocową herbatkę malina z cytryną z vitaxu-pycha.

Jeżeli chodzi o problem samotnej matki, to ja mam koleżankę w opiece społecznej i się dopytałam. Status samotnej matki jest wtedy gdy ojciec jest NN, lub wyrzeknie się dziecka, albo jest orzeczenie o alimentach. Też chciałam z tego skorzystać, bo nie mamy ślubu, ale niestety się nie należy. Jedynie każdemu należy się becikowe w wys. 1000 zł. A i jak dochód na członka rodziny jest mniejszy niż 500 zł to jest miesięczna zapomoga chyba 400 zł.
Szarówa.. ale ciepło
No właśnie, też miałam podobne info na temat samotnej matki, dobrze że potwierdziłaś u wiarygodnego źródła.

Becikowe (w małżeństwie) przysługuje obydwojgu rodzicom? A nie jednemu czasem?
A ta zapomoga 400zł to co to jest? Wychowawczy? Eeee... nie rozumiem.

Własnie chciałam zapytać Was bo nie mam kogoś znajomego na odpowiednich stanowiskach..
Jak jestem zatrudniona od sierpnia na umowę o pracę, wczesniej miałam um. zlecenie ze wszystkimi ponoć składkami... po urodzeniu dziecka co mi sie należy?
Becikowe, wypłata z ubezpieczenia PZU (grupowe z pracy), macierzyńskie przez 18 tygodni (płaci pracodawca albo ZUS) a wychowawcze płatne? Jak to załatwić żeby nie siedzieć z dzidzą za darmo na wychowawczym?
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:53   #3064
Lilka___
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 893
GG do Lilka___
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Siala o becikowym napisałam każdemu bo chodziło mi, że bez znaczenia czy jest samotną matką czy nie, ale masz rację jednemu z rodziców w wys. 1000 zł.
A ta zapomoga należy się wtedy gdy np. Ty nic nie zarabiasz a Twój np. zarabia 1200 zł, rodzi się dziecko, dzielicie wtedy dochód na 3 osoby czyli na członka rodziny wychodzi 400 zł czyli mniej niż tak górna granica 500 zł. Wiem masło maślane, ale tak jest. Na prawie pracy się nie znam więc nie wiem jak kto jest z wychowawczym, bo macierzyński się należy skoro masz umowę o pracę.
Lilka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:58   #3065
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość

Becikowe (w małżeństwie) przysługuje obydwojgu rodzicom? A nie jednemu czasem?
A ta zapomoga 400zł to co to jest? Wychowawczy? Eeee... nie rozumiem.

Własnie chciałam zapytać Was bo nie mam kogoś znajomego na odpowiednich stanowiskach..
Jak jestem zatrudniona od sierpnia na umowę o pracę, wczesniej miałam um. zlecenie ze wszystkimi ponoć składkami... po urodzeniu dziecka co mi sie należy?
Becikowe, wypłata z ubezpieczenia PZU (grupowe z pracy), macierzyńskie przez 18 tygodni (płaci pracodawca albo ZUS) a wychowawcze płatne? Jak to załatwić żeby nie siedzieć z dzidzą za darmo na wychowawczym?

Becikowe dostajesz jedno, nie na każdego rodzica. 1000 zł niezależnie od dochodów,
niektóre gminy dają jeszcze drugie swoje - musisz sprawdzić
czy w Twojej tak jest i czy dostają wszyscy czy jest kryterium dochodowe.

Zlecenie do niczego Ci się nie liczy, ale umowa o pracę już tak. Macierzyński trwa teraz 20 tyg (i jest płatny, dostajesz bodajze średnią płacę z ostatnich 6 miesięcy), plus dodatkowo mozesz, ale nie musisz dobrać sobie 2 tyg,
ojcu należy się dodatkowy tydzień z okazji narodzenia dziecka. Jeśli na umowie o pracę będziesz mieć przepracowane pół roku możesz skorzystać z wychowaczego - max 3 lata - wtedy masz składki zdrowotne od państwa, pensji już nie. Jeśli Ci się nie należy to albo wracasz do pracy albo z niej rezygnujesz i już muisz sobie zapewnić sama składki (np. przez ubezpiecznie męża, ale nie zarabiasz nic na emeryturę).

To jest wszystko w kodeksie pracy, ale nie mam pod ręką linka

a, są jesczze jakieś zasiłki jak masz niskie dochody, ale tu się nie orientuję.

Edytowane przez entertete
Czas edycji: 2010-02-24 o 10:03
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:59   #3066
lazurowa
Wtajemniczenie
 
Avatar lazurowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lazurowe Wybrzeże :P
Wiadomości: 2 026
GG do lazurowa
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Paszteciczku mój wiem, że z Bytomia jest prosta droga do Katowic.. kiedyś, jak byłam piękna i młoda, tamtędy jechałam ale chyba nie pamiętam trasy a nie chciałabym wylądować w Rudzie Śląskiej
Spokojnie, nie zostawię Was na pastwę losu, w końcu ochrona ja jestem Postaram się rozplanować dzień tak by do Was zajrzeć... tyle, że ja to taki burak jestem co to się między ludzi nie nadaję ale skoro chcecie
A gdzie ta przymiarka? Bo ja mieszkam na granicy Chorzowa z Bytomiem i jak kieruję się na Katowice to mam drogę prościutką
__________________
Miłość ma nowe owocowe imię- Jagoda
lazurowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:00   #3067
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

czesc mamuski! jestem od dzisiaj do piatku na L4, nie chcieli mnie z jakis dwoch prawie pieciogodzinnych rad pozwalniac, wiec sama im dostarczylam zwolnienie! i zaraz nadrabiam zaleglosci
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 10:01   #3068
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Lilka___ Pokaż wiadomość
Siala o becikowym napisałam każdemu bo chodziło mi, że bez znaczenia czy jest samotną matką czy nie, ale masz rację jednemu z rodziców w wys. 1000 zł.
A ta zapomoga należy się wtedy gdy np. Ty nic nie zarabiasz a Twój np. zarabia 1200 zł, rodzi się dziecko, dzielicie wtedy dochód na 3 osoby czyli na członka rodziny wychodzi 400 zł czyli mniej niż tak górna granica 500 zł. Wiem masło maślane, ale tak jest. Na prawie pracy się nie znam więc nie wiem jak kto jest z wychowawczym, bo macierzyński się należy skoro masz umowę o pracę.
No teraz to ja i mój tż zarabiamy najniższe krajowe ale to i tak dochód przekroczy te 500zł.
Tylko pytanie czy jak mamusia jest na macierzyńskim, wychowawczym (płatnym albo niepłatnym) dodać zarobki tatusia to czy wtedy można się starać o tą zapomogę? Nie wiem ile się dostaje na macierz. i wychow. :/
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:04   #3069
Lilka___
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 893
GG do Lilka___
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Siala tak bardzo się już nie zagłębiałam bo mnie niestety macierzyński nie dotyczy, bo jestem bezrobotna. Jak masz czas to wybierz się do waszego ośrodka pomocy społecznej tam Ci wszystko ładnie wyjaśnią i dokładnie powiedzą co ci się należy jak przedstawisz swoją sytuację
Lilka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:05   #3070
lazurowa
Wtajemniczenie
 
Avatar lazurowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lazurowe Wybrzeże :P
Wiadomości: 2 026
GG do lazurowa
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Dziewczyny sukces!
Zmobilizowałam się: umyłam, umalowałam, wyprostowałam włosy i nawet tył mi się chciało natapirować i ładnie ułożyć na lakierze. Normalnie nie ten sam człowiek
Teraz problem w co się ubrać... ehhh...
__________________
Miłość ma nowe owocowe imię- Jagoda
lazurowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:06   #3071
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
Becikowe dostajesz jedno, nie na każdego rodzica. 1000 zł niezależnie od dochodów,
niektóre gminy dają jeszcze drugie swoje - musisz sprawdzić
czy w Twojej tak jest i czy dostają wszyscy czy jest kryterium dochodowe.

Zlecenie do niczego Ci się nie liczy, ale umowa o pracę już tak. Macierzyński trwa teraz 20 tyg (i jest płatny, dostajesz bodajze średnią płacę z ostatnich 6 miesięcy), plus dodatkowo mozesz, ale nie musisz dobrać sobie 2 tyg,
ojcu należy się dodatkowy tydzień z okazji narodzenia dziecka. Jeśli na umowie o pracę będziesz mieć przepracowane pół roku możesz skorzystać z wychowaczego - max 3 lata - wtedy masz składki zdrowotne od państwa, pensji już nie. Jeśli Ci się nie należy to albo wracasz do pracy albo z niej rezygnujesz i już muisz sobie zapewnić sama składki (np. przez ubezpiecznie męża, ale nie zarabiasz nic na emeryturę).

To jest wszystko w kodeksie pracy, ale nie mam pod ręką linka

a, są jesczze jakieś zasiłki jak masz niskie dochody, ale tu się nie orientuję.
Z wychowawczego jeśli mam pół roku przepracowane.. pracuję siódmy miesiąc już z tym, że teraz mam L4 to też się liczy?
Ja pierdykam ale to wszystko zagmatwane.
A wogóle gdzie się można zgłosić po poradę w tych sprawach? Gdzie się załatwia becikowe zwykłe a gdzie to drugie od gminy?
Gdzie pytać o to co mi przysługuje, w Urzędzie Pracy, w ZUSie, w Urzędzie Miasta, w MOPSie ? Nie wiemnawet gdzie zapukać i o co pytać.

Cytat:
Napisane przez lazurowa Pokaż wiadomość
A gdzie ta przymiarka? Bo ja mieszkam na granicy Chorzowa z Bytomiem i jak kieruję się na Katowice to mam drogę prościutką
Na Przemysłowej
A do szkoły chodziłam na Chorzowską (Kolegium Nauczycielskie) i pamiętam, że stamtąd kiedyś jechałyśmy do Katowic na praktyki
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 10:06   #3072
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Zastanawiam się czy nie zrobić sobie ciemnych włosów jak kiedyś...
zapodam wam zdj zaraz...
potrzebuję jakiejś zmiany... a zresztą mam tak suche i zniszczone włosy że rozjaśnianie to chyba niezbyt dobry pomysł...
pomóżcie z decyzją...

link: http://img692.imageshack.us/gal.php?...6ca88558cb.jpg

Jak mi ładniej ?????
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:07   #3073
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
A wrzucam obiecane kiedyś zdjęcie ciuszków.
Sliczne, a body gdzie kupilas?
Cytat:
Napisane przez Lilka___ Pokaż wiadomość

Jeżeli chodzi o problem samotnej matki, to ja mam koleżankę w opiece społecznej i się dopytałam. Status samotnej matki jest wtedy gdy ojciec jest NN, lub wyrzeknie się dziecka, albo jest orzeczenie o alimentach. Też chciałam z tego skorzystać, bo nie mamy ślubu, ale niestety się nie należy. Jedynie każdemu należy się becikowe w wys. 1000 zł. A i jak dochód na członka rodziny jest mniejszy niż 500 zł to jest miesięczna zapomoga chyba 400 zł.
To szkoda

Ale chyba jeszcze sa odliczenia jak ulga prorodzinna, ktora sie rozlicza w picie.
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:07   #3074
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość





I ile kochana kosztowały?
Bo za takie spodenki zapłaciła moja mamcia coś ok 24 czy 26zł. Tyle że są takie cieplejsze, z weluru czy coś... taki misio materiał
Dziewczyny, macie gdzies pepco? takie spodenki z bawełny koło 6 zł
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:08   #3075
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
jak dla mnie w ciemnych Ci ładniej
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:09   #3076
lazurowa
Wtajemniczenie
 
Avatar lazurowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lazurowe Wybrzeże :P
Wiadomości: 2 026
GG do lazurowa
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość

Na Przemysłowej
A do szkoły chodziłam na Chorzowską (Kolegium Nauczycielskie) i pamiętam, że stamtąd kiedyś jechałyśmy do Katowic na praktyki
Ja skończyłam dwa lata temu Kolegium Nauczycielskie w Bytomiu
No z Kolegium to masz caaaaały czas prosto do Katowic.
Nawet jakby Ci się udało tą przymiarkę ustawić wcześniej to ja bym mogła podjechać pod KN i stamtąd byśmy sobie razem pojechały do Silesii
__________________
Miłość ma nowe owocowe imię- Jagoda
lazurowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:10   #3077
Lilka___
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 893
GG do Lilka___
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

zuziunia ładnemu we wszystkim ładnie
Siala zacznij od pukania do ośrodka pomocy społecznej
Zmykam robić obiad, bo mój się do pracy szykuje i trzeba go nakrmić

Edytowane przez Lilka___
Czas edycji: 2010-02-24 o 10:11
Lilka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:15   #3078
jusdan77
Zadomowienie
 
Avatar jusdan77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 1 167
GG do jusdan77
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Witam Was mamuśki!!!

Zazdroszczę niektórym z Was ładnej pogody bo mam ogromną ochotę na spacer a u mnie od wczoraj pogoda "pod psem", wczoraj padało i w nocy padało , teraz jest mokro, ponuro i brzydko Co do kawy to ja piję każdego dnia taką zwykłą, w moim ulubionym kubku tylko że jedną dziennie i z mlekiem a zawsze piłam czarnuchę bez mleka.
Martwię się troszkę bo od dwóch dni moje maleństwo prawie wcale się nie kręci w brzuszku, może na nie też tak działa ta pogoda i woli sobie spać
Już raz miałam takiego stresa przed wizytą bo przez parę dni dzidzi "zamilkło" a okazało się że wszystko w porządku.


Martuś jak tam Twój kaszel? lepiej???

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie gdzies pepco? takie spodenki z bawełny koło 6 zł
Ja mam PEPCO
jusdan77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:15   #3079
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez lazurowa Pokaż wiadomość
Ja skończyłam dwa lata temu Kolegium Nauczycielskie w Bytomiu
No z Kolegium to masz caaaaały czas prosto do Katowic.
Nawet jakby Ci się udało tą przymiarkę ustawić wcześniej to ja bym mogła podjechać pod KN i stamtąd byśmy sobie razem pojechały do Silesii
no niiiieeee I cała familia Barczyków
Ja chodziłam w latach 2005/2008 ale na 2 roku rzuciłam studia, rzuciłam przyszłego, byłego, niedoszłego męża i tak sobie żyłam sama dla siebie przez jakiś czas

Ta przymiarka to zależy od mojej mamy.. ale ze mnie mamincórcia xD
Ale chciałabym żeby ona wprawnym okiem spojrzała czy wszystko z sukienką ok. I to wygląda tak, że tata musi przyjść zastąpić ją w sklepie, a to zależy kiedy ona będzie miała dostawy towarów - ojciec temu nie podoła i musi być mama, ale jak ją ojciec zastąpi to z mamą pojedziemy mierzyc sukienkę. Mam nadzieję, że załatwię to jak najwczśniej
i popołudnie spędzę z Wami

Cytat:
Napisane przez Lilka___ Pokaż wiadomość
zuziunia ładnemu we wszystkim ładnie
Siala zacznij od pukania do ośrodka pomocy społecznej
Pomoco Społeczna nadchodzę
Dziękuje, napewno tam zajrzę
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 10:16   #3080
lazurowa
Wtajemniczenie
 
Avatar lazurowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lazurowe Wybrzeże :P
Wiadomości: 2 026
GG do lazurowa
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez jusdan77 Pokaż wiadomość
Witam Was mamuśki!!!

Zazdroszczę niektórym z Was ładnej pogody bo mam ogromną ochotę na spacer a u mnie od wczoraj pogoda "pod psem", wczoraj padało i w nocy padało , teraz jest mokro, ponuro i brzydko Co do kawy to ja piję każdego dnia taką zwykłą, w moim ulubionym kubku tylko że jedną dziennie i z mlekiem a zawsze piłam czarnuchę bez mleka.
Martwię się troszkę bo od dwóch dni moje maleństwo prawie wcale się nie kręci w brzuszku, może na nie też tak działa ta pogoda i woli sobie spać
Już raz miałam takiego stresa przed wizytą bo przez parę dni dzidzi "zamilkło" a okazało się że wszystko w porządku.


Martuś jak tam Twój kaszel? lepiej???

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------


Ja mam PEPCO
Nie denerwuj się, stres szkodzi dzidziusiowi.
__________________
Miłość ma nowe owocowe imię- Jagoda
lazurowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:17   #3081
jusdan77
Zadomowienie
 
Avatar jusdan77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 1 167
GG do jusdan77
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nie zrobić sobie ciemnych włosów jak kiedyś...
zapodam wam zdj zaraz...
potrzebuję jakiejś zmiany... a zresztą mam tak suche i zniszczone włosy że rozjaśnianie to chyba niezbyt dobry pomysł...
pomóżcie z decyzją...

link: http://img692.imageshack.us/gal.php?...6ca88558cb.jpg

Jak mi ładniej ?????
Moim zdaniem zdecydowanie ładniej Ci w ciemnych
jusdan77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:17   #3082
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

lazurowa lubisz SDM czy to tylko przypadek ten podpis?
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:18   #3083
jusdan77
Zadomowienie
 
Avatar jusdan77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 1 167
GG do jusdan77
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez lazurowa Pokaż wiadomość
Nie denerwuj się, stres szkodzi dzidziusiowi.
Staram się , powtarzam sobie ciągle że wszystko będzie dobrze skoro ostatnio też tak było, może po prostu to mały leniwiec jest i tyle
jusdan77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:20   #3084
lazurowa
Wtajemniczenie
 
Avatar lazurowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lazurowe Wybrzeże :P
Wiadomości: 2 026
GG do lazurowa
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
no niiiieeee I cała familia Barczyków
Ja chodziłam w latach 2005/2008 ale na 2 roku rzuciłam studia, rzuciłam przyszłego, byłego, niedoszłego męża i tak sobie żyłam sama dla siebie przez jakiś czas

Ta przymiarka to zależy od mojej mamy.. ale ze mnie mamincórcia xD
Ale chciałabym żeby ona wprawnym okiem spojrzała czy wszystko z sukienką ok. I to wygląda tak, że tata musi przyjść zastąpić ją w sklepie, a to zależy kiedy ona będzie miała dostawy towarów - ojciec temu nie podoła i musi być mama, ale jak ją ojciec zastąpi to z mamą pojedziemy mierzyc sukienkę. Mam nadzieję, że załatwię to jak najwczśniej
i popołudnie spędzę z Wami



Pomoco Społeczna nadchodzę
Dziękuje, napewno tam zajrzę
Barczyków też przeżyłam
Ja dobrze wspominam KN, za to Uniwersytet Śląski to jakaś wielka pomyłka jak dla mnie.

No to postaraj się, bo jak nie to...

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
lazurowa lubisz SDM czy to tylko przypadek ten podpis?
Bardzo, bardzo, bardzo lubię
__________________
Miłość ma nowe owocowe imię- Jagoda
lazurowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:21   #3085
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Mam dzisiaj dzień nostalgii i obaw.
Czytam o tym jak Wasze maleństwa się ruszają, jak czujecie bąbelki, motylki itp.
U mnie nic ... (17tc)
Boję się, że coś będzie nie tak, że coś się zmieni
Pierwszy raz mam tak długą przerwę między jednym a drugim USG.

Moja sytuacja jest trochę skomplikowana. Lekarze od początku mówili, że nie będzie łatwo...

Nie będę opisywała szczegółów.
Dla zainteresowanych mój pierwszy post:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post16474335

Jestem silną osobą i głęboko wierzyłam, że wszystko będzie dobrze, że skoro ja jestem silna to maluch też będzie i poradzi sobie z nieco trudniejszą sytuacją.

Dzisiaj mam obawy...
To chyba taki dzień ((((((((((((((
__________________
HAART.pl blog DIY


hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:21   #3086
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez lazurowa Pokaż wiadomość



Bardzo, bardzo, bardzo lubię
Ja też kocham ten zespół- cudowny głos, muzyka i te teksty!
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:26   #3087
lazurowa
Wtajemniczenie
 
Avatar lazurowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lazurowe Wybrzeże :P
Wiadomości: 2 026
GG do lazurowa
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj dzień nostalgii i obaw.
Czytam o tym jak Wasze maleństwa się ruszają, jak czujecie bąbelki, motylki itp.
U mnie nic ... (17tc)
Boję się, że coś będzie nie tak, że coś się zmieni
Pierwszy raz mam tak długą przerwę między jednym a drugim USG.

Moja sytuacja jest trochę skomplikowana. Lekarze od początku mówili, że nie będzie łatwo...

Nie będę opisywała szczegółów.
Dla zainteresowanych mój pierwszy post:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post16474335

Jestem silną osobą i głęboko wierzyłam, że wszystko będzie dobrze, że skoro ja jestem silna to maluch też będzie i poradzi sobie z nieco trudniejszą sytuacją.

Dzisiaj mam obawy...
To chyba taki dzień ((((((((((((((
Rozumiem, że masz obawy i są one uzasadnione, ale naprawdę trzeba myśleć pozytywnie.
Jedne dziewczyny czują ruchy czy motylki wcześniej inne później, to nie zależy od nas.
Jeśli masz obawy to może pójdź do lekarza.

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Ja też kocham ten zespół- cudowny głos, muzyka i te teksty!
Tak. Dla mnie tekst piosenki musi mieć sens a ich teksty są piękne i mają w sobie tyle prawd...
__________________
Miłość ma nowe owocowe imię- Jagoda
lazurowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:28   #3088
jusdan77
Zadomowienie
 
Avatar jusdan77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 1 167
GG do jusdan77
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj dzień nostalgii i obaw.
Czytam o tym jak Wasze maleństwa się ruszają, jak czujecie bąbelki, motylki itp.
U mnie nic ... (17tc)
Boję się, że coś będzie nie tak, że coś się zmieni
Pierwszy raz mam tak długą przerwę między jednym a drugim USG.

Moja sytuacja jest trochę skomplikowana. Lekarze od początku mówili, że nie będzie łatwo...

Nie będę opisywała szczegółów.
Dla zainteresowanych mój pierwszy post:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post16474335

Jestem silną osobą i głęboko wierzyłam, że wszystko będzie dobrze, że skoro ja jestem silna to maluch też będzie i poradzi sobie z nieco trudniejszą sytuacją.

Dzisiaj mam obawy...
To chyba taki dzień ((((((((((((((
Właśnie pisałam wyżej że moje maleństwo też mało ruchliwe, tylko że ja już czułam porządne ruchy a teraz prawie nic. Pocieszam się tym że przed ostatnim USG też tak było że kilka dni było bez ruchów a na badaniu okazało się że dzidzia fika tylko ja tego nie czuję- pewnie u Ciebie też tak jest, widocznie ma jeszcze tyle miejsca że nie musi się rozpychać ...zresztą masz czas ja przy pierwszym poczułam w 19 tygodniu
jusdan77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:30   #3089
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj dzień nostalgii i obaw.
Czytam o tym jak Wasze maleństwa się ruszają, jak czujecie bąbelki, motylki itp.
U mnie nic ... (17tc)
Boję się, że coś będzie nie tak, że coś się zmieni
Pierwszy raz mam tak długą przerwę między jednym a drugim USG.

Moja sytuacja jest trochę skomplikowana. Lekarze od początku mówili, że nie będzie łatwo...

Nie będę opisywała szczegółów.
Dla zainteresowanych mój pierwszy post:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post16474335

Jestem silną osobą i głęboko wierzyłam, że wszystko będzie dobrze, że skoro ja jestem silna to maluch też będzie i poradzi sobie z nieco trudniejszą sytuacją.

Dzisiaj mam obawy...
To chyba taki dzień ((((((((((((((
Kochana, aż mi łzy poleciały jak przeczytałam Twój pierwszy post Postaraj się nie martwić, musisz wierzyć, że wszystko będzie dobrze! Ja swoją pierwszą dzidzię straciłam w lipcu ubiegłego roku (te zdjęcia co mam na naszej klasie w górach, to wtedy miałam w brzuszku pierwszą dzidzię), straciłam ją w pociągu wracając z wakacji...
Teraz też cały czas boję się przed kolejną wizytą u gina, panikuje jak dzidzia się nie rusza, sprawdzam co chwilę czy nie mam krwawień itp.
ja wiem, że mięsniak to poważniejsza sprawa, ale ja wierzę, że urodzisz zdrową i sliczną dzidzię

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez lazurowa Pokaż wiadomość


Tak. Dla mnie tekst piosenki musi mieć sens a ich teksty są piękne i mają w sobie tyle prawd...
Tak, nadają się do przemyśleń... Tylko często łapie przy nich doła
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:30   #3090
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez lazurowa Pokaż wiadomość
Barczyków też przeżyłam
Ja dobrze wspominam KN, za to Uniwersytet Śląski to jakaś wielka pomyłka jak dla mnie.

No to postaraj się, bo jak nie to...

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------



Bardzo, bardzo, bardzo lubię
Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj dzień nostalgii i obaw.
Czytam o tym jak Wasze maleństwa się ruszają, jak czujecie bąbelki, motylki itp.
U mnie nic ... (17tc)
Boję się, że coś będzie nie tak, że coś się zmieni
Pierwszy raz mam tak długą przerwę między jednym a drugim USG.

Moja sytuacja jest trochę skomplikowana. Lekarze od początku mówili, że nie będzie łatwo...

Nie będę opisywała szczegółów.
Dla zainteresowanych mój pierwszy post:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post16474335

Jestem silną osobą i głęboko wierzyłam, że wszystko będzie dobrze, że skoro ja jestem silna to maluch też będzie i poradzi sobie z nieco trudniejszą sytuacją.

Dzisiaj mam obawy...
To chyba taki dzień ((((((((((((((
Kochana, ja poczułam cokolwiek dopiero wczoraj czyli po skończeniu 19 tygodni i 5 dni Książkowo w 20 tygodniu
Wszystko będzie dobrze
Mnie się wcześniej wydawało, ze czuję coś tam, bąbelki czy inne motylko ale to nie to co wczoraj, wczoraj to były łaskotki
Cierpliwości
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.