Wszystko o Avonie - część 10 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 08:59   #961
kati81
Raczkowanie
 
Avatar kati81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ღ♥ღLUBLINღ♥ღ
Wiadomości: 484
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez 83evelinka Pokaż wiadomość
Jak tylko otrzymam paczuszke,to natychmiast wysmaruję się kremikiem SSS,na który mnie namówiłyscie.
Jeśli mowa o tym nowym kremie "Dotyk jedwabiu" to ja też się dałam namówić i wzięłam aż 3 szt., bo koleżanki zamawiały produkty z podanych stron, ale kremu nie chciały, to ja wzięłam... tylko nie wiem po co mi aż tyle
__________________
Konsultantka AVON i Oriflame
kati81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:02   #962
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

ja chyba jestem dziwna, ale mi nie przeszkadza, ze w tym watku jest tyle wiadomosci i duzo dziewczyny pisza, wrecz uwazam, ze jest to zaleta, na inne takie watki, gdzie pojawi sie 5 wiadomosci na dzien nie chce mi sie nawet wchodzic, a tu lubie poczytac o wrazeniach, o wszystkim, nawet jak w pracy jestem.
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:11   #963
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez kati81 Pokaż wiadomość
Jeśli mowa o tym nowym kremie "Dotyk jedwabiu" to ja też się dałam namówić i wzięłam aż 3 szt., bo koleżanki zamawiały produkty z podanych stron, ale kremu nie chciały, to ja wzięłam... tylko nie wiem po co mi aż tyle
Zaszalałaś ,ale skoro sa takie dobre,napewno szybko je zużyjesz.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna822 Pokaż wiadomość
ja chyba jestem dziwna, ale mi nie przeszkadza, ze w tym watku jest tyle wiadomosci i duzo dziewczyny pisza, wrecz uwazam, ze jest to zaleta, na inne takie watki, gdzie pojawi sie 5 wiadomosci na dzien nie chce mi sie nawet wchodzic, a tu lubie poczytac o wrazeniach, o wszystkim, nawet jak w pracy jestem.
O ja też tak mam i lubię czytać o wszystkich avonovych sprawach,tych duzych i tych małych. Dla mnie też jest zaletą rozwijający się wątek, jest ciekawy.
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:17   #964
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
pojawiają się bo nie znają odpowiedzi, może gdyby dać wszystkim czarno na białym w pierwszym poście odpowiedzi na najważniejsze pytania by było inaczej
ja myślę, że to dobry pomysł, wszystkie przecież możemy pomóc w stworzeniu takiej strony Na pewno trochę by to odciążyło wątek bo zawsze przy zadanym pytaniu będzie można odsyłać do pierwszego postu. Często też pojawiają się pytania "chcę wstąpić do avonu opowiedzcie mi z grubsza jak to jest" i odpowiadając wychodzi z tego całe wypracowanie a niektórym zwyczajnie nie chce się tyle pisać. W takim przypadku odsyła się do pierwszej strony wątku i wszystko jest już jasne.

Z drugiej strony zastanawiam się czy warto taką stronę tworzyć bo jest przecież strona konsultantki, na której są wszystkie informacje (co prawda dostępna tylko dla konsultantek) a niektórzy i tak z niej nie korzystają tylko wolą napisać posta z pytaniem na tym wątku, bo tak pewnie łatwiej, szybciej i ktoś inny się naszuka Rzadko kiedy forumowiczki korzystają też z wyszukiwarki bo zwyczajnie im się nie chce lub nie potrafią

Z tego co pamiętam to chyba kolciag kiedyś taką stronę informacyjną zrobiła tylko nie pamiętam linka. Może tego linka wstawić do pierwszego postu tego wątku i w miarę potrzeb uzupełniać informacje.
Myślę, że mimo wszystko warto taką stronę stworzyć. Wszystkie możemy pomóc, ale decyzja należy do Hosenki.
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:44   #965
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna822 Pokaż wiadomość
ja chyba jestem dziwna, ale mi nie przeszkadza, ze w tym watku jest tyle wiadomosci i duzo dziewczyny pisza, wrecz uwazam, ze jest to zaleta, na inne takie watki, gdzie pojawi sie 5 wiadomosci na dzien nie chce mi sie nawet wchodzic, a tu lubie poczytac o wrazeniach, o wszystkim, nawet jak w pracy jestem.
ja też lubię czytać o wrażeniach, emocjach związanych z czekaniem na paczkę itp., sama często o tym piszę - chodziło mi o w kółko zadawane te same pytania - mi np. już się nie chce na takie odpowiadać, skoro np. stronę wcześniej była o czymś mowa.
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:53   #966
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna822 Pokaż wiadomość
ja chyba jestem dziwna, ale mi nie przeszkadza, ze w tym watku jest tyle wiadomosci i duzo dziewczyny pisza, wrecz uwazam, ze jest to zaleta, na inne takie watki, gdzie pojawi sie 5 wiadomosci na dzien nie chce mi sie nawet wchodzic, a tu lubie poczytac o wrazeniach, o wszystkim, nawet jak w pracy jestem.
Cytat:
Napisane przez 83evelinka Pokaż wiadomość
O ja też tak mam i lubię czytać o wszystkich avonovych sprawach,tych duzych i tych małych. Dla mnie też jest zaletą rozwijający się wątek, jest ciekawy.
z tym się zgodzę, ja też lubię czytać posty o nowinkach, o kosmetykach, o wrażeniach z ich używania, obejrzenia, dotknięcia, powąchania, o brakach w paczkach, o wzajemnym nakręcaniu się na zakupy itp. (sama tez o tym piszę), ale ta pierwsza strona ze wszystkimi informacjami tylko ułatwiłaby nowym, przyszłym lub nawet "starym" konsultantkom, które akurat zapomniały lub się zagubiły, uzyskanie potrzebnych informacji w szybki sposób

Przecież istnienie tej strony nie spowodowałoby, że zakończą się dyskusję na temat avonu na tym wątku, musieli by nas chyba odłączyć od internetu
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:00   #967
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
z tym się zgodzę, ja też lubię czytać posty o nowinkach, o kosmetykach, o wrażeniach z ich używania, obejrzenia, dotknięcia, powąchania, o brakach w paczkach, o wzajemnym nakręcaniu się na zakupy itp. (sama tez o tym piszę), ale ta pierwsza strona ze wszystkimi informacjami tylko ułatwiłaby nowym, przyszłym lub nawet "starym" konsultantkom, które akurat zapomniały lub się zagubiły, uzyskanie potrzebnych informacji w szybki sposób

Przecież istnienie tej strony nie spowodowałoby, że zakończą się dyskusję na temat avonu na tym wątku, musieli by nas chyba odłączyć od internetu
Oczywiście, zgodzam się z tym co piszesz i tez uwazam że taka strona przydałaby się nam wszystkim, oby wtedy każda zainteresowana zaglądała na tę stronkę. I też mi się czasami nie chce pisać po raz dziesiąty na ten sam temat .

O taak, musielby nas siłą odciagnąć od neta, a i nie wiem czy to by coś pomogło.
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona

Edytowane przez 83evelinka
Czas edycji: 2010-02-24 o 10:02
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 10:02   #968
jblaszczyk11
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez jblaszczyk11 Pokaż wiadomość
dziendoberek wszystkim mam pyt czy polecilybyscie kremy solusion dojrzale piekno pani ok 50 ze skora naczynkowa czy lepiej nie????? zainteresowal ja ten zestaw z kat 3 na str129 i nie wiem co jej powiedziec dzieki
sorki ze ponawiam pytanko ale potrzebuje odpowiedzi bo wiecie jak duzo zalezy od tego czy klientka bedzie zadowolona
jblaszczyk11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:09   #969
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez jblaszczyk11 Pokaż wiadomość
sorki ze ponawiam pytanko ale potrzebuje odpowiedzi bo wiecie jak duzo zalezy od tego czy klientka bedzie zadowolona
Ja osobiscie sprzedawałam tę seria dla takich dojrzałych pań, i bardzo sobie ją chwalą , ale żadna nie ma problemu z naczynkami. Moim zdaniem te kremy są za silne, mogłyby jeszcze pogorszyc sprawe.. A może najpierw zaproponuj klientce próbki tej serii do wypróbowania, może jednak będą pasowały dla Twojej klientki.
Ale moim zdaniem nie ma w avonie zadnych dobrych kremów do tak problematycznej cery.
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:18   #970
a_nnuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 61
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Witajcie drogie Wizażanki
Ja chyba jednak jestem już uzależniona od Avonu i Waszych avonowych dysput

Mam pytanie o tą nową (?) serię do włosów ciemnych, bo tak się zastanawiam, kusi mnie..
Chodzi mi głównie o maseczkę i balsam - domyślam się, że maseczkę trzeba spłukać, ale po jakim czasie?
A czy balsam jest też do spłukiwania? A jeśli nie to nakładać na suche czy mokre włosy?
Jakie są Wasze wrażenia dotyczące tych kosmetyków, czy jest szansa, że faktycznie "wydobędą fascynujący wielotonowy blask" włosów?

Pozdrowienia dla avonomaniaczek
a_nnuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:20   #971
kati81
Raczkowanie
 
Avatar kati81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ღ♥ღLUBLINღ♥ღ
Wiadomości: 484
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez 83evelinka Pokaż wiadomość
A może najpierw zaproponuj klientce próbki tej serii do wypróbowania, może jednak będą pasowały dla Twojej klientki.
No własnie, to chyba najsensowniejsze wyjście Nie ma co ani wciskać na siłę, jakby miały okazać się nieodpowiednie, ani odradzać bez przetestowania
__________________
Konsultantka AVON i Oriflame
kati81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 10:23   #972
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez a_nnuszka Pokaż wiadomość
Mam pytanie o tą nową (?) serię do włosów ciemnych, bo tak się zastanawiam, kusi mnie..
Chodzi mi głównie o maseczkę i balsam - domyślam się, że maseczkę trzeba spłukać, ale po jakim czasie?
A czy balsam jest też do spłukiwania? A jeśli nie to nakładać na suche czy mokre włosy?
Jakie są Wasze wrażenia dotyczące tych kosmetyków, czy jest szansa, że faktycznie "wydobędą fascynujący wielotonowy blask" włosów?
3min.pisze na opakowaniu.
balsam tez splukujemy.
na mokre, umyte włosy.
czy wydobędą-polecam sprawdzić.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:32   #973
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Aż dziw. Te co ja dostałam pachną tylko i wyłącznie różą. Wszystkie klientki stwierdziły, że róża chyba przyćmiła brzoskwinię. I o dziwo cieszą się dużym powodzeniem (sprzedałam 8 w tym 6 dla jednej klientki, znaczy pewnie dla jej rodziny też).
to moje subiektywne odczucie, nie przepadam za zapachem brzoskwini i być może dlatego wydaje mi się ona silniejsza

mam pytanie odnośnie Intensywnej kuracji antycellulitowej, rewelacyjna cena premierowa 39zł przy wydaniu 29,90zł ale produkt dostępny także w cenie specjalnej to chyba chodzi tu o ta cenę 69zł, mam rozumieć że na obie te kwoty obowiązuje ten sam kod produktu 43802 i w zależności od ogólnej kwoty zamówienia oni liczą produkt po 39 lub 69zł
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:39   #974
a_nnuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 61
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Dziękuję aneszna
Sprawdzę na pewno
a_nnuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:41   #975
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez renia0809 Pokaż wiadomość
cena premierowa 39zł przy wydaniu 29,90zł ale produkt dostępny także w cenie specjalnej to chyba chodzi tu o ta cenę 69zł, mam rozumieć że na obie te kwoty obowiązuje ten sam kod produktu 43802 i w zależności od ogólnej kwoty zamówienia oni liczą produkt po 39 lub 69zł
jesli bedziesz miala zamowienie z katalogu na 29,90 to przy kodzie 43802-policzą ci po 39,9-10%
i wielokrotnie przy zamowieniu np 150,00 mozesz zamowic 5 kuracji a szósta bedzie po cenie 69zł,
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:43   #976
kingusiusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 939
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Do enia0809
Tak, dobrze rozumiesz.
Oprócz tego jest program dla konsultantek, gdy sprzedamy 3 sztuki tego produktu, dostaniemy jeden z trzech produktów wiem że serum czerwone jest do wyboru, ten krem antycellulitowy i coś jeszcze. I to niezależnie za ile sprzedasz... za 39 czy 69. Tylko gdy sprzedasz za 39 masz na nie tylko 10% opustu

Edytowane przez kingusiusia
Czas edycji: 2010-02-24 o 10:46
kingusiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:48   #977
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

ok, rozumiem dzięki dziewczyny
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:03   #978
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez jblaszczyk11 Pokaż wiadomość
sorki ze ponawiam pytanko ale potrzebuje odpowiedzi bo wiecie jak duzo zalezy od tego czy klientka bedzie zadowolona
moja mama ma skórę naczynkową i jest po 50 i wielokrotnie używała tego kremu i powraca do niego od czasu do czasu. Teraz jak na razie przeszła na serię czerwoną z anew, ale jak pojawia się ta wersja 2 w 1 opakowaniu to kupuje. Nic jej się nie dzieje, ale może weź w I terminie próbkę podwójną na noc/na dzień i daj klientce do wypróbowania a jak jej się spodoba to pełnowartościowe opakowanie kupisz jej w II terminie.


Cytat:
Napisane przez 83evelinka Pokaż wiadomość
Oczywiście, zgodzam się z tym co piszesz i tez uwazam że taka strona przydałaby się nam wszystkim, oby wtedy każda zainteresowana zaglądała na tę stronkę. I też mi się czasami nie chce pisać po raz dziesiąty na ten sam temat .
O taak, musielby nas siłą odciagnąć od neta, a i nie wiem czy to by coś pomogło.
nawet jeśli zada pytanie to można jej napisać, że odpowiedź znajdzie w pierwszym poście tego wątku a nie znowu pisać wypracowanie

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2010-02-24 o 11:09
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:15   #979
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
ja myślę, że to dobry pomysł, wszystkie przecież możemy pomóc w stworzeniu takiej strony Na pewno trochę by to odciążyło wątek bo zawsze przy zadanym pytaniu będzie można odsyłać do pierwszego postu. Często też pojawiają się pytania "chcę wstąpić do avonu opowiedzcie mi z grubsza jak to jest" i odpowiadając wychodzi z tego całe wypracowanie a niektórym zwyczajnie nie chce się tyle pisać. W takim przypadku odsyła się do pierwszej strony wątku i wszystko jest już jasne.

Z drugiej strony zastanawiam się czy warto taką stronę tworzyć bo jest przecież strona konsultantki, na której są wszystkie informacje (co prawda dostępna tylko dla konsultantek) a niektórzy i tak z niej nie korzystają tylko wolą napisać posta z pytaniem na tym wątku, bo tak pewnie łatwiej, szybciej i ktoś inny się naszuka Rzadko kiedy forumowiczki korzystają też z wyszukiwarki bo zwyczajnie im się nie chce lub nie potrafią

Z tego co pamiętam to chyba kolciag kiedyś taką stronę informacyjną zrobiła tylko nie pamiętam linka. Może tego linka wstawić do pierwszego postu tego wątku i w miarę potrzeb uzupełniać informacje.
Myślę, że mimo wszystko warto taką stronę stworzyć. Wszystkie możemy pomóc, ale decyzja należy do Hosenki.
Myśle, że to nic nie da Osoby nie czytają pierwszych postów - wystarczy przypomnieć choćby pytania o link do wątku ze zdjeciami - przeciez jest w pierwszym poscie każdej nowej części tego wątku.

Tak samo jest z wątkiem ze zdjęciami - w pierwszym poście są podane zasady a i tak rzadko kto czyta i bezmyślnie piszą posty z prośbami, opiniami itp ... Już nie wysyłam PW z upomnieniem, tylko wlepiam punkty bo aż jestem w szoku jak ktoś pisze post w jakimkolwiek wątku bez zapoznania się z pierwszym postem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 11:16   #980
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

ja rowniez lubie poczytac to, co napiszecie wczoraj poszlam na seminarium z mikrobiologii od 18 do 20;30 i sie oplacilo z tego wzgledu, ze musialam II termin z k3 robic i to na 200zl
emza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:20   #981
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Myśle, że to nic nie da Osoby nie czytają pierwszych postów - wystarczy przypomnieć choćby pytania o link do wątku ze zdjeciami - przeciez jest w pierwszym poscie każdej nowej części tego wątku.

Tak samo jest z wątkiem ze zdjęciami - w pierwszym poście są podane zasady a i tak rzadko kto czyta i bezmyślnie piszą posty z prośbami, opiniami itp ... Już nie wysyłam PW z upomnieniem, tylko wlepiam punkty bo aż jestem w szoku jak ktoś pisze post w jakimkolwiek wątku bez zapoznania się z pierwszym postem
zgadza się, nie czytają, ale nawet jeśli ktoś zada pytanie to można mu napisać, że odpowiedź znajdzie w pierwszym poście tego wątku a nie znowu pisać wypracowanie

nie chodzi o to czy ktoś czyta, czy nie czyta pierwszego postu chodzi o to, że dla naszej wygody i szybkiego sprawdzenia tego co nas interesuje warto stworzyć pierwszy post z podstawowymi informacjami na temat avonu, bo niektórym łatwiej będzie znaleźć wszystko na jednej stronie niż szukać w strefie, do której i tak wiemy, że rzadko kto zagląda albo nie może czegoś znaleźć

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2010-02-24 o 11:29
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:37   #982
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie jaki to by musiał być długi post z tymi pytaniami. Przeczytałabyś go? Bo ja nie. Teraz też można przeszukać wątek jak Cię coś interesuje, a ludzie i tak tego nie robią. Myślę, że nawet w pierwszym poście by tego nie szukali bo a dużo informacji by tam było.
A ja tak. Poza przeszukiwaniem wątku jest coś takiego, jak Ctrl+F. Poza tym gdyby była pierwsza strona z pytaniami/odpowiedziami, to osobę, która pyta o coś n-ty raz, po prostu odsyłałoby się od razu do pierwszej strony, a nie odpowiadało na pytanie i w końcu by się takie osoby nauczyły, gdzie mają szukać odpowiedzi na podstawowe pytania.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna822 Pokaż wiadomość
ja chyba jestem dziwna, ale mi nie przeszkadza, ze w tym watku jest tyle wiadomosci i duzo dziewczyny pisza, wrecz uwazam, ze jest to zaleta, na inne takie watki, gdzie pojawi sie 5 wiadomosci na dzien nie chce mi sie nawet wchodzic, a tu lubie poczytac o wrazeniach, o wszystkim, nawet jak w pracy jestem.


Chociaż czasem męczące jest nadrabianie wątku Ostatnio wyjechałam na 4 dni w góry i wtedy to już w ogóle szalałyście i musiałam trochę czasu poświęcić na czytanie tego, co mnie ominęło...
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny

Edytowane przez Nusia7
Czas edycji: 2010-02-24 o 11:34
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:39   #983
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Padł chyba rekord odp. na pytanie ze strefy, które zadałam 4 lutego, mniej więcej o tej godzinie

Cytuję, bo może komuś się ta informacja przyda
Cytat:
Napisane przez Obsługa Internetu
W odpowiedzi informujemy, iż produkty z Różową Wstążką oraz produkty Stop Przemocy wliczają się do kwoty kwalifikacyjnej Avon Club.
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:40   #984
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
zgadza się, nie czytają, ale nawet jeśli ktoś zada pytanie to można mu napisać, że odpowiedź znajdzie w pierwszym poście tego wątku a nie znowu pisać wypracowanie

nie chodzi o to czy ktoś czyta, czy nie czyta pierwszego postu chodzi o to, że dla naszej wygody i szybkiego sprawdzenia tego co nas interesuje warto stworzyć pierwszy post z podstawowymi informacjami na temat avonu, bo niektórym łatwiej będzie znaleźć wszystko na jednej stronie niż szukać w strefie, do której i tak wiemy, że rzadko kto zagląda albo nie może czegoś znaleźć
Któraś z Was miała w podpisie link do takich właśnie pytan i odpowiedzi. Moze w 1 poście umiescić ten link za jej zgodą.

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
A ja tak. Poza przeszukiwaniem wątku jest coś takiego, jak Ctrl+F. Poza tym gdyby była pierwsza strona z pytaniami/odpowiedziami, to osobę, która pyta o coś n-ty raz, po prostu odsyłałoby się od razu do pierwszej strony, a nie odpowiadało na pytanie i w końcu by się takie osoby nauczyły, gdzie mają szukać odpowiedzi na podstawowe pytania.
Jedna się nauczy a po niej pojawi sie kilkadziesiąt nowych.

Już pomijam fakt, że w watku ze zdjęciami kilka postow po moim przypomnieniu że sie nie umieszcza tam pytań pojawiły się now pytania. Rece opadają
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:44   #985
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
A ja tak. Poza przeszukiwaniem wątku jest coś takiego, jak Ctrl+F. Poza tym gdyby była pierwsza strona z pytaniami/odpowiedziami, to osobę, która pyta o coś n-ty raz, po prostu odsyłałoby się od razu do pierwszej strony, a nie odpowiadało na pytanie i w końcu by się takie osoby nauczyły, gdzie mają szukać odpowiedzi na podstawowe pytania.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------





Chociaż czasem męczące jest nadrabianie wątku Ostatnio wyjechałam na 4 dni w góry i wtedy to już w ogóle szalałyście i musiałam trochę czasu poświęcić na czytanie tego, co mnie ominęło...
Z tego co sie orientuje taka sciaga jest na stronie pierwszej watku o oriflame ( sciaga dotyczacych zasad) ale i tak sie pytania pojawiaja, wiec kwestia poprostu czytania watku i uczenia tego.

POzatym ja czesto czytam watek, najabardziej opinie o produkcie najpierwsz szukam w wyszukiwarce (przeszukaj watek) potem sie pytam wiec naprawde nic trudnego.

W sobote dopiero dostane zamowienie z 3 bo jestem chora i nie mam jak sie spotkac z kolezanka
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:46   #986
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Myśle, że to nic nie da Osoby nie czytają pierwszych postów - wystarczy przypomnieć choćby pytania o link do wątku ze zdjeciami - przeciez jest w pierwszym poscie każdej nowej części tego wątku.

Tak samo jest z wątkiem ze zdjęciami - w pierwszym poście są podane zasady a i tak rzadko kto czyta i bezmyślnie piszą posty z prośbami, opiniami itp ... Już nie wysyłam PW z upomnieniem, tylko wlepiam punkty bo aż jestem w szoku jak ktoś pisze post w jakimkolwiek wątku bez zapoznania się z pierwszym postem
ja myślę że może mało osób czyta pierwszego posta bo jeston mało czytelny? Panuje w nim lekki chaos i patrząc się na niego nie wiemy o czym on jest i czy znajdziemy informację nas interesującą.

wkleję jeszcze raz linka do postu orihttps://wizaz.pl/forum/showpost.php?...65&postcount=1
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:47   #987
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
A ja tak. Poza przeszukiwaniem wątku jest coś takiego, jak Ctrl+F. Poza tym gdyby była pierwsza strona z pytaniami/odpowiedziami, to osobę, która pyta o coś n-ty raz, po prostu odsyłałoby się od razu do pierwszej strony, a nie odpowiadało na pytanie i w końcu by się takie osoby nauczyły, gdzie mają szukać odpowiedzi na podstawowe pytania.
No właśnie. A nawet jeśli komuś nie chce się czytać całego postu to przecież może znaleźć i przeczytać tylko ten jego kawałek, który go interesuje. A poza tym co nam szkodzi stworzyć taki post

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość

Chociaż czasem męczące jest nadrabianie wątku Ostatnio wyjechałam na 4 dni w góry i wtedy to już w ogóle szalałyście i musiałam trochę czasu poświęcić na czytanie tego, co mnie ominęło...
i między innymi dlatego większość osób nie "nadrabia zaległości" tylko zadaje ponownie pytanie, które np. było stronę wcześniej

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Któraś z Was miała w podpisie link do takich właśnie pytan i odpowiedzi. Moze w 1 poście umiescić ten link za jej zgodą.

Jedna się nauczy a po niej pojawi sie kilkadziesiąt nowych.

Już pomijam fakt, że w watku ze zdjęciami kilka postow po moim przypomnieniu że sie nie umieszcza tam pytań pojawiły się now pytania. Rece opadają
kolciag miała ten link w podpisie ale już się tu nie udziela od jakiegoś czasu.

w końcu się wszystkie nauczą łatwiej odsyłać do pierwszego postu niż pisać wypracowanie
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:47   #988
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Któraś z Was miała w podpisie link do takich właśnie pytan i odpowiedzi. Moze w 1 poście umiescić ten link za jej zgodą.


Jedna się nauczy a po niej pojawi sie kilkadziesiąt nowych.

Już pomijam fakt, że w watku ze zdjęciami kilka postow po moim przypomnieniu że sie nie umieszcza tam pytań pojawiły się now pytania. Rece opadają
Dokladnie rece opadaja widzialam to i . Ja bymtyle cierpliwosci nie miala.
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 12:18   #989
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Myśle, że to nic nie da Osoby nie czytają pierwszych postów - wystarczy przypomnieć choćby pytania o link do wątku ze zdjeciami - przeciez jest w pierwszym poscie każdej nowej części tego wątku.

Tak samo jest z wątkiem ze zdjęciami - w pierwszym poście są podane zasady a i tak rzadko kto czyta i bezmyślnie piszą posty z prośbami, opiniami itp ... Już nie wysyłam PW z upomnieniem, tylko wlepiam punkty bo aż jestem w szoku jak ktoś pisze post w jakimkolwiek wątku bez zapoznania się z pierwszym postem
Tylko że jak ktoś wbija w google jakies słowo dotyczące avonu i to jest na stronie np nr 25 to skąd nowa osoba ma wiedzieć że na pierwszej stronie są opisane jakieś zasady. Na innych forach np tak nie ma. Sama się zdziwiłam jak dostałam punkt karny. Uważam że najpierw powinno byc przypomnienie że sa obowiązujące zasady a póxniej punkty
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 12:33   #990
krystell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Tylko że jak ktoś wbija w google jakies słowo dotyczące avonu i to jest na stronie np nr 25 to skąd nowa osoba ma wiedzieć że na pierwszej stronie są opisane jakieś zasady. Na innych forach np tak nie ma. Sama się zdziwiłam jak dostałam punkt karny. Uważam że najpierw powinno byc przypomnienie że sa obowiązujące zasady a póxniej punkty
Ale nie ma co dziwić się, że Hosenka daje punkt karny w sytuacji, gdy korzystając z forum Wizażu zgadzamy się z jego warunkami i zasadami, a skoro ktoś niby zgadza się, a nie czyta zasad i nie stosuje się do takowych to niech nie oczekuje, że za każdym razem będzie miał post z informacją:
"Zajrzyj na stronę nr 1 tego wątku - tam znajdziesz odpowiedź", bo połowa postów powinna być z takim napisem, nie mówiąc o kolejnych, gdzie sporej większości KK tudzież i nowych LS nie chce się przeczytać informacji ze strefy KK/LS, gdzie sporo rzeczy jest wyjaśnionych.

Sądzę, że gdyby usunąć powtarzające się posty to byśmy miały wątek Avonu nie nr 10, a może nawet nr 4 czy nr 5. Ostatnio naczelnymi sprawami są wątki o zwrotach, zasadach współpracy, dostawcach, którzy przyjadą, przyjechali, odjechali itp. Faktycznie 1 dzień nieobecności na forum i mamy powtórkę z rozrywki
krystell jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.