Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-19, 12:54   #571
ladybalbina_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 31
Dot.: Kawitacja Dezynfekująca

Powiedzialabym, ze do skutku ,kiedy zobaczysz ze skora jest juz czysta jakies 15 do 20 min.
ladybalbina_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 17:56   #572
louve14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 68
Dot.: peeling kawitacyjny

Byłam dzisiaj wreszczcie u kosmetyczki na peelingu. I hm..szczerze to nie widze żadnych efektów. Twarz jest gładka i miękka w dotyku, usunięty został martwy naskórek, a na końcu zaaplikowana została nawilżająca ampułka, zmniejszająca produkcję serbum. Ale szczerze to taki sam efekt osiągneła bym zwykłym peelingiem i jakąs maseczką nawilżającą. Zaskórniki jak były tak są. Jedynie to co pani kosmetczka usuneła mi "ręcznie" zniknęło. NIe wiem możeliwe że efekt osiąga się dopiero po paru zabiegach ale nie jestem pewna czy to jest warte czasu i pięniędzy. Sam zabieg kosztuje 50 zł+20 zł za ampułke. Ja dzisiaj zapłaciłam 55 zł ze względu na to że w salonie był mały młyn i spędziłam tam 2 h ;/Jak wasze wrażenia? Piszcie dziewczęta!
louve14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 20:08   #573
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: peeling kawitacyjny

Ja generalnie lubie ten peeling ale wiadomo dziewczyny po jednym razie oczekuja nie wiadomo jakich efektow, a tak na prawde to wszystkie zabiegi wymagaja powtarzania i systematycznosci, a przy okazji i prawidlowej pielegnacji domowej. Ja odkad zaczelam chodzic do szkoly kosmetycznej, a teraz jestem na drugim roku poprawilam sobie cere i mam nadzieje, ze z dnia na dzien bedzie robic sie jeszcze lepsza
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:56   #574
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

ja tez sie ciagle zastanawiam czy wybrac sie na kawitacje czy na kwasy moze alb jeszcze na cos innego..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 20:02   #575
astrid30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Peeling kawitacyjny we Wrocławiu gdzie i za ile??

Ja zaczełam chodzić na peeling kawitacyny bo mam problemy z trądzikiem a słyszałam, że to dobrze oczyszcza i sterylizuje skóre. Po pierwszym zabiegu skóra była gładsza, teraz jestem po 3 zabiegu dopiero zaczełam widzieć znaczną poprawę, bo nie wychodzi mi już tyle pryszczy co kiedyś. Narazie chodzę raz w tygodniu a potem wystarczy już tylko raz w miesiącu żeby podtrzymać efekt.
Za pierwszy zabieg płaciłam 90 zł potem zmianiłam miejsce i teraz płacę 60 zł za zabieg postawowy. Zastanawiam się jeszcze nad zabigiem z wprowadzeniem ampułki rozjaśniającej żeby rozjaśnić przebarwienia, czy któraś z was miała taki zabieg z ampułką? jakie efekty?
astrid30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 08:05   #576
dosia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wągrowiec
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Ja mam pytanie dotyczącą własnie zabiegów kawitacyjnych. Czy możliwe jest że po zabiegu za 2-3 dni pojawiają mi się wykwity skórne. Co to oznacza? Mam złą kosmetyczkę która nie dba o czystość sprzętu, czy może moja cera jest taka że po odblokowaniu porów pojawiają się wykiwty. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam
dosia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 11:42   #577
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez dosia11 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie dotyczącą własnie zabiegów kawitacyjnych. Czy możliwe jest że po zabiegu za 2-3 dni pojawiają mi się wykwity skórne. Co to oznacza? Mam złą kosmetyczkę która nie dba o czystość sprzętu, czy może moja cera jest taka że po odblokowaniu porów pojawiają się wykiwty. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam
Już odpowiadam- choć we wcześniejszych postach pisałyśmy o tym. W ciągu kilku dni po zabiegu może wyskoczyć kilka krostek- skóra została pobudzona zabiegiem i wydala to co siedziało w głębszych warstwach. U mnie to były takie małe krostki, tak więc bez tragedii.
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 21:45   #578
gemmini29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 210
Cool Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Hej dziewczyny, miałam dwa zabiegi peelingu kawitacyjnego (za tydzień wyberam się na 3ci) i muszę powiedzieć, że efekty są świetne. Nie mam problematycznej cery (czasem w TE dni wyskoczy pojedynczy pryszczyk i tyle) ale w wakacje nabawiłam się (podczas pracy w solarium) liszajca na buzi i zostały mi dwa przebarwienia czerwone nad łukiem brwiowym, muszę powiedzieć, że peeling ładnie je 'wygładził', rozjaśnił. Twarz po zabiegu jest mięciutka i gładka.

Na pewno zabieg nie jest dla osób z większymi problemami, bo jest zbyt mało inwazyjny ale dla kogoś, kto chce ogólnie rozjaśnić cerę i może pozbyć się lekkich przebarwień.
gemmini29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 21:11   #579
carrmen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
GG do carrmen
Exclamation Dot.: wazne pytanie - zabieg u kosmetyczki

Uporczywe spamowanie forum (ban)

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-01-12 o 09:17
carrmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 21:24   #580
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: wazne pytanie - zabieg u kosmetyczki

o ale tanio to sie oplaca
szkoda ze nie w Lodzi..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 22:23   #581
carrmen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
GG do carrmen
Dot.: Re: Oczyszczanie ultradźwiękowe

Uporczywe spamowanie forum (ban)

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-01-12 o 09:17
carrmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 13:21   #582
agnieszka_r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Znalazłam takie urządzenia do kawitacji w domu:

http://www.allegro.pl/item895164200_...onoforeza.html

http://www.allegro.pl/item879545169_...drgan_sek.html

http://www.allegro.pl/item879547281_...uty_warto.html

Nie wiem czym one właściwie się różnią i które wybrać, może ktoś mi podpowie, please

A gdzie można kupić ampułki do sonoforezy?
agnieszka_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 15:16   #583
allein
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 70
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Jak myślicie, czy różnica cenowa oznacza różnicę w jakości zabiegu ? Dokładnie chodzi mi o peeling kawitacyjny. Znalazłam w Krakowie salon, który oferuje :
Peeling kawitacyjny w zabiegu 50 zł
Twarz (serum + ultradźwięki) 80 zł
Twarz (serum + ultradźwięki + maska kremowa) 120 zł
To oznacza, że za peeling + ultradźwięki zapłacę 80 zł, tak?

Chciałabym się jeszcze zapytać o blizny po trądziku, jedne z nich są b.płytkie ledwo widoczne, inne jednak są jeszcze "świeże" niekoniecznie głębokie, ale z pewnością widoczne. Być może ten wątek był już poruszany ale przeglądnęłam kilkanaście stron i odpowiedz stricte na to pytanie nie znalazłam

z góry dziękuję za odp.


allein jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 11:59   #584
newjersey1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: CK :)
Wiadomości: 32
Dot.: Re: Peeling kawitacyjny :-)

"Pytanie do kosmetyczki"
Bardzo proszę o szczerą poradę. Zmagam się z zaskórnikami i z wągrami, które po oczyszczaniu u kosmetyczki wracają po 2 tygodniach do swojej pierwotnej "doskonałości", a przez to ja tracę cierpliwość, nerwy i pieniądze ( Aby utrzymywać skórę w czystości, musiałabym się pojawiać u kosmetyczki chyba co 3 tydzień przynajmniej, a to dla mnie bardzo kosztowne. Wpadłam na pomysł, aby zainwestować w urządzenie do kawitacji (bardzo dobrze działa na moją cerę). Koszt 290zł. Bardzo proszę o wyrażenie opinii np. na temat tej oferty.
http://allegro.pl/show_item.php?item...2+wys%C5%82any.
Obsługa tego urządzenia nie jest skomplikowana, ale czy opłaca się kupić do celów prywatnych i czy mam uzasadnione prawo sądzić, że stosując 2-3 razy w tygodniu kawitację w domu stan mojej cery znacząco się poprawi?
__________________
"Baby, don't cry!
Even when the road is hard...
-never give up!"

[2PAC]

Edytowane przez newjersey1989
Czas edycji: 2010-02-07 o 12:01
newjersey1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 13:40   #585
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: Re: Peeling kawitacyjny :-)

Cytat:
Napisane przez newjersey1989 Pokaż wiadomość
"Pytanie do kosmetyczki"
Bardzo proszę o szczerą poradę. Zmagam się z zaskórnikami i z wągrami, które po oczyszczaniu u kosmetyczki wracają po 2 tygodniach do swojej pierwotnej "doskonałości", a przez to ja tracę cierpliwość, nerwy i pieniądze ( Aby utrzymywać skórę w czystości, musiałabym się pojawiać u kosmetyczki chyba co 3 tydzień przynajmniej, a to dla mnie bardzo kosztowne. Wpadłam na pomysł, aby zainwestować w urządzenie do kawitacji (bardzo dobrze działa na moją cerę). Koszt 290zł. Bardzo proszę o wyrażenie opinii np. na temat tej oferty.
http://allegro.pl/show_item.php?item...2+wys%C5%82any.
Obsługa tego urządzenia nie jest skomplikowana, ale czy opłaca się kupić do celów prywatnych i czy mam uzasadnione prawo sądzić, że stosując 2-3 razy w tygodniu kawitację w domu stan mojej cery znacząco się poprawi?

Jak mam być szczera to bym nie polecała kupować tego sprzetu moja znajoma sie kiedys pokusila na taka niby domowa kawitacje niestety jej moc jest zbyt mala aby poprawnie wykonac kawitacje ,pozatym zeby po zabiegach byly widoczne efekty nie jest potrzebny tylko sprzet ale jeszcze pare innych rzeczy ,
Najlepsze efekty sa po 7 zabiegach kawitacji i takie serie polecam robic
pozdrawiam
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 15:49   #586
newjersey1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: CK :)
Wiadomości: 32
Dot.: Re: Peeling kawitacyjny :-)

Cytat:
Napisane przez kociaczek88 Pokaż wiadomość
Jak mam być szczera to bym nie polecała kupować tego sprzetu moja znajoma sie kiedys pokusila na taka niby domowa kawitacje niestety jej moc jest zbyt mala aby poprawnie wykonac kawitacje ,pozatym zeby po zabiegach byly widoczne efekty nie jest potrzebny tylko sprzet ale jeszcze pare innych rzeczy ,
Najlepsze efekty sa po 7 zabiegach kawitacji i takie serie polecam robic
pozdrawiam
Dziękuję Ci za odpowiedź. Faktycznie, może to głupi pomysł. Z tym, że ja już mam kosmetyczek dość, bo wiem, że przy moich rozszerzonych porach (podatnych na tworzenie się wągrów) niemożliwością jest chodzić do kosmetyczki tak często, aby mieć zadowolenie ze swojej cery. Na pewno będę próbować ten olejek pichtowy, chociaż mam bardzo sceptyczne podejście, że po potarciu wacikiem te wszystkie zanieczyszczenia zostają na watce. Jakoś to nie wierzę...
__________________
"Baby, don't cry!
Even when the road is hard...
-never give up!"

[2PAC]
newjersey1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:52   #587
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

mam pytanie czy mozna zrobic od razu dwa zbaiegi?tj najpierw peeling kawitacyjny a potem mikrodermabrazje?

bo jedna z moich kosmetyczek uwaza,ze nie-ze jak juz to na zamine w zaleznosci od potrzeby a druga zaproponowala mi,zeby zrobic dwa zabiegi jeden po drugim wiec sama nie wiem...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:59   #588
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
mam pytanie czy mozna zrobic od razu dwa zbaiegi?tj najpierw peeling kawitacyjny a potem mikrodermabrazje?

bo jedna z moich kosmetyczek uwaza,ze nie-ze jak juz to na zamine w zaleznosci od potrzeby a druga zaproponowala mi,zeby zrobic dwa zabiegi jeden po drugim wiec sama nie wiem...
mozna
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 20:07   #589
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

dziekuje za info

to jednak dobrze przy mojej suchej i wrazliwej cerze oraz niestety okropnych zaskornikach ;/ zrobienie najpierw kawitacyjnego i "rozpulchnienie" cery bedzie lepsze uff

jak sie w koncu umowie opisze wam efekty
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 20:49   #590
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

miejmy nadzieje ze kosmetyczka dobrze to zrobi
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 21:06   #591
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez kociaczek88 Pokaż wiadomość
miejmy nadzieje ze kosmetyczka dobrze to zrobi
oby...bo juz od jakiegos czasu bardzo chce ale juz raz spanikowalam...mam bardzo "wybredna" i boje sie czy mi krzywdy nie zrobi ;/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 00:29   #592
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Hej dziewczyny!
Po przeczytaniu większości postów udałam sie do kosmetyczki na pierwszy peeling kawitacyjny.
Ogólnie nie miałam bardzo zanieczyszczonej buzi, ale ta paskudna zima spowodowała dość sporo brzydkich krostek na czole. Co mnie doprowadzało do szału..
I.. kosmetyczka byla ogolnie bardzo mila, wytlumaczyla wiele rzeczy. Sam zabieg nie jest zły, efekt bardzo ładny. Buzka jest oczyszczona (nosek prawie czysciutki) z czola zeszly krostki (zostalo kilka ale nie sa takie drażniące). Delikatna jak pupcia niemowlaka.. Chciałam umówić sie na drugi peeling, ale Pani Kosmetyczka doradziła mi peeling migdałowy. Na początek 3-4 serie. Zobaczymy, bo idę za półtora tyg. Ogólnie jestem na tak
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 00:00   #593
allein
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 70
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Buzka jest oczyszczona (nosek prawie czysciutki) z czola zeszly krostki (zostalo kilka ale nie sa takie drażniące). Delikatna jak pupcia niemowlaka..
Tzn. pozbyłaś się wągrów na nosie ? Walczę z tym od zawsze. A pory? Moje sa dosyć widoczne, zastanawiam się jak taki zabieg na nie działa
allein jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 00:20   #594
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Dzis zrobilam fote zębow bo kupilam paski wybielajace i fotka jest taka dziwna bo susze zeby, ale pokaze ci chociaz jak wygladalam dzien po.
Szkoda ze nie mam przed, ale nosek mialam w czarne kropki, a pory byly zanieczyszczone. Ogolnie to nie mam takich sporych porow, moze przy tym usmiechu tak wyszly, bo wyglada to paskudnie
I nie mam nic na buzi, oprocz zanieczyszczen zycia codziennego, bo bylo to przed kąpielą.
Ogolnie to teraz tak na zime mi sie pogorszylo, bo znalazlam fotki z listopada i tam tak zle nie wygladalam. A swoja droga za tydzien ide na serię kwasow migdalowych... zobaczymy wtedy jak beda wygladac moje pory ;-)

Moze jutro postaram zrobić fotki calej buzi, zebys zobaczyla..

Edytowane przez Tinka*
Czas edycji: 2010-02-10 o 00:21
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 18:15   #595
mia_gf
Raczkowanie
 
Avatar mia_gf
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 93
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Hej dziewczyny!!
Mam pytanie. Umówiłam się na oczyszczanie ultradźwiękami i powiedziano mi że koszt to 30zł, a tutaj wszyscy piszą że płacą w granicach 100zł. Czy do tych 30zł będę musiała jeszcze coś dopłacac za coś?? I jeśli tak, to mniej więcej ile??
__________________

mia_gf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 18:22   #596
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez mia_gf Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!
Mam pytanie. Umówiłam się na oczyszczanie ultradźwiękami i powiedziano mi że koszt to 30zł, a tutaj wszyscy piszą że płacą w granicach 100zł. Czy do tych 30zł będę musiała jeszcze coś dopłacac za coś?? I jeśli tak, to mniej więcej ile??
umowilas sie normalnie w salonie kosmetycznym ??
jesli 30 zł to moze chodzic o sama kawitacje ale gdzie do tego kosmetyki i algi np na koniec nie wiem moze zadzwon i sie upewnij co wchodzi w sklad zabiegu ??
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 18:45   #597
mia_gf
Raczkowanie
 
Avatar mia_gf
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 93
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Tak, normalnie w salonie kosmetycznym. A ile te dodatkowe kosmetyki itp. moga kosztować?
__________________

mia_gf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 18:48   #598
Kanno
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Polecam D'Arsonval- dla osób z intensywnym trądzikiem.
Wiem, że takie zabiegi wykonują kosmetyczki po czyszczeniu skóry bo prądy d'Arsonvala działają odkażająco. Bardzo dobrze zwężają pory i wygładzają buzię. Zaraz po zabiegu trzeba stosować krem nawilżajacy albo odżywczy. Zabiegi te są na tyle bezpieczne, że mozna je samemu wykonywac w domu.

Urządzenia są teraz w przystępnej cenie (wiem, bo sama kupowałam niedawno). Trudno mi było znaleźć sprzedawcę,ale oczywiście jest ALLEGRO. Dostałam też próbki glinki zielonej.
Kanno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 21:35   #599
ninkaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 9
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cześć dziewczyny śledziłam ten wątek od jakiegos czasu i strasznie napaliłam się na kawitację.

Narazie sama kawitacja (twarz, szyja i dekold) 60 zł. Może nastepnym razem zdecyduje sie na coś więcej .

Tym bardziej że moja twarzyczka już od bardzo dawna wymaga "interwencji" zawsze jednak szkoda mi było kasy na wizytę u kosmetyczki.
Mam cerę mieszaną a ostatnio po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych znacznie powiększył mi się trądzik i tak dzisiaj byłam pierwszy raz na zabiegu więc jestem świeżo po szłam z nastawieniem na ponowną wizytę za tydzień ponieważ wyczytałam że kawitację najlepiej robić 1 w tygodniu przez okres 5-6 tygodni więc z takim zamiarem dziś poszłam do salonu, kosmetyczka jednakzamieszała mi w głowie mówiąc że to zbyt często i że raz w miesiącu wystarczy więc mam przyjść za miesiąc :conf used: (dodam że mam mam sporo zaskórników).

Pyt 1 : Czy mimo wszystko powinnam za tydzień lub dwa pójśc na powtórny zabieg czy też posłuchać sugestii kosmetyczki ?

Pyt 2 : Jestem ok 3 godz po zabiegu i troszkę mnie swędzi twarz czy to normalne ?

doradźcie plisssssssssssssss
ninkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 09:52   #600
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

mia_gf za 30 złotych masz podstawowy zabieg: zmycie makijażu, peeling i na koniec krem. Ja najtaniej za taki prosty zabieg płaciłam 50 zł. Za maskę algową dopłacisz od 30-50zł, ampułki to koszt kilkunastu złotych. Najlepiej zadzwoń albo weź do kosmetyczki trochę wiecej pieniędzy i przed zabiegiem ustalicie co i jak.

ninkaa1 co tygodniowa seria zabiegów na pewno będzie skuteczniejsza, jeżeli chcesz zrobić porządek z buzią to lepiej chodzić częściej, pewnie wyjdą jakieś głęboko ukryte niespodzianki ale potem będzie lepiej. Zabieg raz w miesiący ma raczej charakter odświeżający. Szczypanie może być efektem oczyszczenia porów, chyba że to uczulenie na któryś z kosmetyków

Mam nadzieję że pomogłam trochę.
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.