Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-) - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-27, 19:10   #2251
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
Dziękuję


Najpierw mieszkałam na zamojskiego (niebieski wierzowiec) a potem przeprowadzilismy sie na poniatowskiego (okolice Łukasza) A TY też z Zamościa?
karolówka
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:13   #2252
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
Ps. dysk dziękuję za pomysł zmixowania glorii maski i emulsji- w tym połączeniu naprawdę o wiele lepiej się sprawdza!
Ależ proszę bardzo
Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o maski Wella sp to użyte same działają tak sobie. Natomiast w połączeniu z serum Keratin Oil lub Silk Essence Wella sp działają rewelacyjnie. Pięknie nabłyszczają włosy. Wiem, że tak własnie przeprowadzana jest sauna w salonach przy użyciu tych dwóch produktów.
Dzięki za wieści.. Polecono mi właśnie Wellę i chętnie spróbuję
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:01   #2253
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Moja kolekcja
Ale fajna kolekcja
Możesz powiedzieć coś o serum L'Oreala Lumino Contrast? Czaję się na nie już od jakiegoś czasu
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:57   #2254
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Moja skromna obecnie kolekcja, większość to zapasy.
Szał kupowania i totalnej włosomanii mam już za sobą.
Na zdjęciach widać:
1.odżywkę Lorys, shea butter - ok, trochę obciąża, mnie troszkę podrażnia skórę głowy, podejrzewam,że to wina kompozycji zapachowej. Zużywam ale kolejnego zakupu nie planuję.
2. maskę Kallos crema al latte - obecnie zużywam resztki. Uwielbiam ją mój włosowy must have.
3.lekką maseczkę ekspresową Garnier Nutri-Gładki- ok, da się w niej wyczuć woski owocowe, które tworzą warstewkę ochronną na włosach. Nie podrażnia i nie obciąża. Ponoć dobra dla kręconych włosów. Ja kupiłam w ciemno na wyjeździe z braku czegoś innego w wiejskim sklepie. Możliwe,że jeszcze kiedyś do niej wrócę. Ale raczej latem.
4. serię L'oreal Volume Expand- ma sls i troszkę drażni skórę głowy przy zbyt częstym stosowaniu ale na wielkie wyjścia naprawdę świetnie dodaje włosom objętości. Na zdjęciu szampon i odżywka. raczej zagości w moich zbiorach na stałe
5.serię Brown True Color CeCe of Sweden, kupiłam dla wzmocnienia mojego naturalnego brązu, troszkę przeraża mnie zalecenie by używać jej w ochronnych rękawiczkach, jeszcze nie testowałam ponieważ od alergii miałam niedawno mocno podrażnioną skórę głowy ale niedługo mam zamiar przetestować. Dam znać jak wrażenia i czy faktycznie wzmacnia kolor. Ja chcę przyciemnić ale bez żadnych rudości dlatego wybrałam to a nie np. Timotei z henną, które towrzy rudawe refleksy
6. mgiełkę Radical blask koloru- używam do ochrony UV latem, to pozostałości z lata. Obecnie używam jej do rozczesywania włosów jeśli ich nie suszę. Jest średnia. Obciąża bardziej niż mgiełka wzmacniająca też widoczna na zdjęciu, ta mniejsza butelka z napisem radical. Obecnie jest w niej mleczko jedwabne do włosów z Biochemii Urody. Ono obciąża jeszcze bardziej i nie wiem czy jeszcze do niego wrócę. Chyba przerzucę się na keratynę i jedwab. CHI albo WAX
Na pewno nie biosilk bo moje włosy najwyraźniej nie lubią alkoholu ( patrz- czemu moje włosy są jak siano i nie wiadomo skąd mam nagle suchy łupież, szczególnie nad czołem). A i Radical i jedwab biosilk mają alkohol w składzie
7.odżywke z jedwabiem Profi Silk ( zapas, jeszcze nie testowałam)
8. WAX do włosów wypadających ( zapas, jeszcze nie testowałam, niedługo zacznę kurację. Jest w nim próbka jedwabiu WAX więc zdam relację z testów obu specyfików)
9.olejek kokosowy Vatika Dabur ( zapas, jeszcze nie testowałam, niedługo zacznę kurację.)
10. 2 odżywki Joanna, Joanna Rzepa wzmacniająca- kupiona przez przypadek, chciałam kupić szampon z tej serii ale się pomyliłam i nabyłam odżywkę. Nie wiem kiedy przetestuję. Narazie leży w zapasach i czeka na swoją kolej. Joanna odżywka wzmacniająca do włosów wypadających z apteczki babuni- ma chyba w sobie naftę kosmetyczną, coś w niej mnie trochę drażni ale używam. Mam wrażenie,że faktycznie wzmacnia ale jest dziwna, bardzo wodnista i jakoś szczególnie nie przypadła mi do gustu. Wolę gęstsze odżywki. Tą trudno mi odmierzyć tak by nałożyć właściwą ilość. Ale plus za skład.

No i myślałam i myślałam bo wykańczam właśnie szampon Pantene Intensywna Regeneracja i przydałoby się nabyć jakiś szampon i chyba najbardziej skłaniam się po lekturze tego wątku i po lektorze składów przeanalizowanych kosmetyków ku nabyciu do mojej kolekcji następujących specyfików:
1. Błoto do włosów Bielenda
2.Balsamu do włosów Petrole, zapewne w duecie z szamponem
3.maski regenerującej Nano Effect
4.serii Seboradin z naftą kosmetyczną ( to chciałabym kupić teraz w promocji- lioton, balsam i szampon) Może ktoś już to stosował? W KWC jeszcze nie ma. Jeśli kupię,obiecuję recenzję
5.szamponu Organic Aloe Vera Shampoo, Aloe Pura Laboratories- planuję kupić zapas 2 sztuk bo często myje włosy i przydałoby się coś łagodnego do codziennej pielęgnacji. Specyfik ma 200 ml, dla mnie mało ale bardzo dobry ziołowy skład
6. jedwab- tu waham się między CHI a WAX ale chyba na początek przetestuję WAX, w końcu mam próbkę.
No i uzupełnię na pewno Kallos crema al latte. Ale to dopiero po zużyciu maski WAX i może zmęczeniu w końcu maski Lorys shea butter, która po zakupie Kallosa szybko poszła w odstawkę i teraz trochę mi jej szkoda,że tak się marnuje i stoi nieużywana zbyt często

Szybki update: moja kolekcja właśnie wzbogaciła się po wielu kalkulacjach i przemyśleniach o następujące produkty Inter Fragrances:
1. Seboradin z Naftą Kosmetyczną Balsam do włosów zmęczonych, pozbawionych witalności
2. Seboradin z Naftą Kosmetyczną Lotion do włosów zmęczonych, pozbawionych witalności
3. Seboradin z Naftą Kosmetyczną Szampon do włosów zmęczonych, pozbawionych witalności
4. Nano Effect Maska do włosów regenerująca
5. Petrole szampon do włosów ciemnych z chlorofilem
I tak w cenie 2 zachodnich produktów mam 5 polskich. Zdam relację z użytkowania.Ale sądząc z analizy składów powinnam być raczej zadowolona z zakupu.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en

Edytowane przez All_that_jazz
Czas edycji: 2010-02-27 o 22:25
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 22:06   #2255
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Moja skromna obecnie kolekcja, większość to zapasy.
Szał kupowania i totalnej włosomanii mam już za sobą.
nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować fajowej kolekcji i silnej woli ja wciąż nie potrafię się*oprzeć i kupuje kupuje i kupuje nie wiem kiedy to zużyje szczególnie, że włosy mam za ramiona, więc nie potrzebują aż tyle odżywki/maski


Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
maskę Kallos crema al latte - obecnie zużywam resztki. Uwielbiam ją mój włosowy must have.
ja też mam i też bardzo ją lubię za zapach i dzialanie niestety, mam tylko odlewkę zwymianki i już mi się*po mału kończy....
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 22:40   #2256
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Moja skromna obecnie kolekcja, większość to zapasy.
Szał kupowania i totalnej włosomanii mam już za sobą.
Fajna kolekcja.. Ja pewnie wykończę to co mam i zrobię minimalistyczną kolekcję.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 23:31   #2257
zebra_bez_paskow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Ale pokaźne kolekcje!! Ja przy Was mam naprawdę skromną kolekcję, z tego co pamiętam to mam następujące produkty:
- płyn prostujący włosy, Marion
- odżywka w spray'u Gliss Kura, ta różowa
- szampon Nivea zwiekszający objętość włosów
- odżywka z jedwabiem Biosilk
- maska Wax rainforest, do włosów zniszczonych
Załaczam też zdjecia tych kosmetyków. A co do oceny to powiem tak: płynu juz nie uzywam, bo staram sie nie uzywac prostownicy, włosy mam już trochę zniszczone, ale nie jest najgorszy. Odżywka w spray'u ma tez nabłyszczać a u siebie zauwazylam tylko łatwe rozczesywanie włosów po umyciu. Szampon porażka i mam zamiar szybko zmienić. Dlaczego? Obciąża włosy, pewnie zawiera silikon, i szybciej przetłuszczają się włosy. Odżywka, sa efekty ale bardzo minimalne, przynajmniej u mnie, ale np. kuzynka chwali sobie Biosilk, ma gęste, grube włosy, po niej bardzo dobrze rozczesują sie włosy. A maseczka? Szczerze to nalezy do mojej mamy Ale mama sobie ją bardzo chwali, ja natomiast mam po niej zbyt miekkie włosy, nie pasuje do mojego rodzaju włosów.
Mam zamiar powiekszyć swoją kolekcję i zmienić na lepsze kosmetyki, próbowac, kombinować Pozdrawiam!
zebra_bez_paskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 07:19   #2258
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Załącznik 2906977

Załącznik 2906978

Załącznik 2906980
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 07:40   #2259
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Astra85 zadowolona jesteś z maski kallosa- frutta?

Bo jakoś naszła mnie chęć na przetestowanie różnych maseczek kallosa
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 07:47   #2260
Shili
Rozeznanie
 
Avatar Shili
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 575
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)


Świetne kolekcja . Jesteś zadowolona z szamponu Yung z kofeiną? I jak się sprawuje ta odżywka Himalaya?
__________________




Shili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 08:59   #2261
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Shili dziekuje
szampon yong mam od niedawna,wczesniej mialam alpecin tez z kofeina ,ale mi sie skonczyl i w zastepstwie kupilam yunag bo tanszy a tez ma kofeine,uzylam pare razy i jestem zadowolona,dobrze oczyszcza wlosy i daje na skorze glowy uzucie swiezosci
odzyywka himalaya ładnie pachnie,dobrze sie wlosy rozczesuja i sa mekkie,takze nie mam zarzutow,oprocz tego ze moglaby byc troche tansza (kosztowala 17zl z groszami)
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 09:23   #2262
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

astro bardzo ładna kolekcja, jak sie spisuje maska Mypy?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 09:34   #2263
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
Astra85 zadowolona jesteś z maski kallosa- frutta?

Bo jakoś naszła mnie chęć na przetestowanie różnych maseczek kallosa
nie narzekam,wlosy po niej sa sliskie,pachnace,latwe w rozczesaniu,slabo nawilza,ale producent tego nie obiecuje
dobrze nawilza kalos latte,placenta tez

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
astro bardzo ładna kolekcja, jak sie spisuje maska Mypy?
dziekuje
ta maska ma gesta ,jakby tlustawa konsystencje,bardzo ladny zapach,ale niestety nie pasuje moim wlosom,po niej mam takie tepe,matowe wlosy,ciezko je rozczesac,spodziewalam sie czegos lepszego po niej
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 09:48   #2264
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Astra
jak dłużej potestujesz young z kofeiną to daj znać jak się sprawuje i czy jest porównywalny do alpecinu
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:31   #2265
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Fajna kolekcja.. Opowiesz mi o CHI Kreatin Mist?
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:36   #2266
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

mam juz ta mgielke okolo 8 miesiecy mimo psikania po kazdym myciu,takze wydajna jest.nie obciaza,nie przetlusza wlosow,
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:37   #2267
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
mam juz ta mgielke okolo 8 miesiecy mimo psikania po kazdym myciu,takze wydajna jest.nie obciaza,nie przetlusza wlosow,
a łatwiej się po niej czesze włosy?
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:41   #2268
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

ja zawsze po myciu uzywam masek/odzywek i dzieki temu mnie mam problemu z rozczesaniem,dlatego nie wiem czy ulatwia rozczesywanie bo psikam juz na rozczesane wlosy
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:43   #2269
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Dziękuję za opinię to narazie odpuszczę sobie kupno jej.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 10:44   #2270
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
ja zawsze po myciu uzywam masek/odzywek i dzieki temu mnie mam problemu z rozczesaniem,dlatego nie wiem czy ulatwia rozczesywanie bo psikam juz na rozczesane wlosy
Ja też używam, choć zawsze mi się plączą mimo to i szukam zamiennika dla Lilliputza
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:54   #2271
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

sklad ma w porzadku ,takze moze warto wyprobowac
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:09   #2272
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Astra, jak sprawuje się odżywka w sprayu Elseve? Obciąża włosy?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:23   #2273
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Dziękuję Bardzo mi miło .

Zarówno o szamponach Barwy, jak i Petrole pisałam stronę wcześniej . I szampony, i balsamy mogę polecić z czystym sumieniem . Co do pienienia się, to pienią się świetnie, ale trzeba wlać trochę do zakrętki, dolać wody i pomieszać, bo jeśli wleje się na rękę, to nie pienią się nic a nic . Natomiast metodą "zakrętkową" pienią się cudownie .

Jeśli chodzi o silikony, to aż wstyd się przyznać, ale moja wiedza w tym zakresie jest bardzo ograniczona i szczerze mówiąc, nie wiem . Wydaje mi się, że nie ma. Tutaj jest skład Petrole z chlorofilem i azulenem, mam nadzieję, że uda Ci się coś z tego wyedukować .
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez joasia1428 Pokaż wiadomość
moja uaktualniona kolekacja (kilka rzeczy pominełam bo mieszkają w innym miejscu )

1. szampony
2. odżywki
3. inne

oprócz tego :
-mleczko dove wygładzające włosy - tylko przed prostowaniem
- jedwab joanny
- odżywka panten do suchych i zniszczonych - okazjonalnie, ale uwielbiam ją
- odżywka z revlona do suchych włosów - nie warta swojej ceny
- szampon wax.a do suchych i zniszczonych - jak dla mnie średni
- szampon naphera wzamacniający - tragedia strasznie wysusza, ma w składzie nafte kosmetyczną może dlatego
- produkty do stylizacji, pianki, lakiery, spray loreala termoochronny do loków - staram się używać okazjonalnie
- wax angielski - fajny mój pierwszy krok do zdrowych włosów, więc mam do niego duży sentyment
-szampon h&h lubię go, użyty od czasu do czasu chroni mnie przed łupierzem
jak ci się sprawuję szampon Eva do włosów wypadających i ampułki Radcial? Zmniejszyły wypadanie włosów?


Astro, jak sprawują się odżywki Ziaja? Nawilżają troche? Obciążają?
Jak oceniasz kompres Joanny z AB?
I jeszcze jak oceniasz szampon kofeinowy Yung i szampon z Ziai?
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka



Edytowane przez klada
Czas edycji: 2010-02-28 o 11:33
klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:32   #2274
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość


Astro, jak sprawują się odżywki Ziaja? Nawilżają troche? Obciążają?
Jak oceniasz kompres Joanny z AB?
I jeszcze jak oceniasz szampon kofeinowy Yung i szampon z Ziai?
z ziaji najbardziej lubie odzywke witamina,ale wszystkie nie obciazaja mi wloswo,a mam cienkie,troche nwawilzaja.
kompres Ab jest fajny ,ja go trzymam w cieple tzn folia i recznik,fajnie nawilza i wlosy sa blyszczace
szampon ziaja dobrze oczyszcza,ale placze wlosy,dobra maska czy odzywka i jest ok.yunga mam od niedawna jak juz pisalam i daje uczucie chlodu na skorze glowy i dobrze oczyszcza

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Astra, jak sprawuje się odżywka w sprayu Elseve? Obciąża włosy?
nie lubie tej odzywki,mam cienkie wlosy a po niej mam przyklapniete
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:34   #2275
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

astra85 gdzie kupiłaś himalaykę?)
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:36   #2276
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Cytat:
Napisane przez Hlaskoida przy czystej Pokaż wiadomość
astra85 gdzie kupiłaś himalaykę?)
w Euro Aptece,sa rozne rodzaje
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:51   #2277
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

dzieki
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:53   #2278
joasia1428
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 151
GG do joasia1428
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Dziękuję Z tą Vatiką nie wiem za bardzo o co chodzi, na zdjęciu jej nie ma, nie pomyliłaś przypadkiem nazwy?
pokręciła oczywiście chodziło mi o tą z zieloną nakrętką z napisem hair mask
Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Jak się sprawuje balsam Mrs. Potters?
używam go po myciu włósów szamponem jako odżywki myjącej i ją spłukuje. Mam długie włosy i przed użyciem właściwej maski lub odżywki muszę je roszczesa a po tym balsamie jest łatwiej, zdecydowanie nie polecam do suchych włosów, ułatwia rozczesywanie, troche zmiększa, ale do użycia solo się nie nadaje- przynajmniej dla mnie. Nic szczególnego nie robi, i do samego mycia bez szamponu też nie polecam bo mimo, że wydaje się lekki ma składzie silicony.
__________________
włosomaniaczka
kosmetykomaniaczka
joasia1428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:58   #2279
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

i jak oceniasz działanie tego mleczka prostujacego Mariona?
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:20   #2280
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 492
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów :-)

Cytat:
Napisane przez joasia1428 Pokaż wiadomość
używam go po myciu włósów szamponem jako odżywki myjącej i ją spłukuje. Mam długie włosy i przed użyciem właściwej maski lub odżywki muszę je roszczesa a po tym balsamie jest łatwiej, zdecydowanie nie polecam do suchych włosów, ułatwia rozczesywanie, troche zmiększa, ale do użycia solo się nie nadaje- przynajmniej dla mnie. Nic szczególnego nie robi, i do samego mycia bez szamponu też nie polecam bo mimo, że wydaje się lekki ma składzie silicony.
Dziękuję, bo właśnie kupiłam go niedawno i leży na półce nieużywany, raz tylko użyłam i żadnych efektów nie było
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.