Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-28, 08:22   #3901
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Basia84 Pokaż wiadomość
10 minut przed wyjsciem na impreze przyszly mi zamowione bluzki jednej zdjecie zamieszczam teraz (w tej ide) a nastepna jutro :P
super!!! bardzo mi sie podoba
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 08:30   #3902
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

basia84 - ale fajna ta bluzeczka!!!!!!!
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 08:49   #3903
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

cześć dziewczyny
ania
fajne zakupy
farminka śliczne papućki
idealneciało ja ci z chęcią odstąpie z rozmiar ew. dwa bo został mi ostatni dobry stanik z którego powoli wyrastam czas się przesiąść na e
basia fajna bluzeczka i jak brzuszek ładnie widać
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 09:02   #3904
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Szalejecie dziewczyny klepiecie jak dzikie, a w weekend mnie tu naprawdę mało...
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 09:56   #3905
żabka19
Raczkowanie
 
Avatar żabka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Norwegia - Warszawa
Wiadomości: 497
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

W piatek bylismy na USG i na 90% bedzie chlopiec !! USG bylo fanstatycznym przezyciem ,smialismy sie caly czas i polozna razem z nami ,maly sie poruszal i najfajniejsze ,ze czulam jego kopniaki i widzialam na ekranie. Machal lapka ,ssal palec ,usmiechal sie ,ruszal usteczkami.. I bylam bardzo milo zaskoczona tym jak M. zachowywal sie podczas badania i po nim ,sam stwierdzil ,ze dotarlo do niego ,ze bedzie ojcem. Byl zachwycony tym jak maly sie poruszal ,zdjecia z USG w ramki chce oprawiac Wczesniej M.traktowal nasze dziecko ,troche wirtualnie. Ciesze sie z tej zmiany bardzo Teraz caly czas powtarza "Moj syn" i obmysla mu cala motocyklowa przyszlosc Teraz mamy problem z imieniem bo stawialismy raczej ,ze bedzie dziewczynka. Moze ktos ma jakies pomysly? Mi sie narazie podobaja Dawid ,Szymon ,Hubert.
żabka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:03   #3906
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez żabka19 Pokaż wiadomość
w piatek bylismy na usg i na 90% bedzie chlopiec !! Usg bylo fanstatycznym przezyciem ,smialismy sie caly czas i polozna razem z nami ,maly sie poruszal i najfajniejsze ,ze czulam jego kopniaki i widzialam na ekranie. Machal lapka ,ssal palec ,usmiechal sie ,ruszal usteczkami.. I bylam bardzo milo zaskoczona tym jak m. Zachowywal sie podczas badania i po nim ,sam stwierdzil ,ze dotarlo do niego ,ze bedzie ojcem. Byl zachwycony tym jak maly sie poruszal ,zdjecia z usg w ramki chce oprawiac wczesniej m.traktowal nasze dziecko ,troche wirtualnie. Ciesze sie z tej zmiany bardzo teraz caly czas powtarza "moj syn" i obmysla mu cala motocyklowa przyszlosc teraz mamy problem z imieniem bo stawialismy raczej ,ze bedzie dziewczynka. Moze ktos ma jakies pomysly? Mi sie narazie podobaja dawid ,szymon ,hubert.

gratulacje
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:08   #3907
myszka426
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

hej czytałam na forum o wózkach , i chciałam się zapytać czy wy już myślicie nad tym jaki wózek wybrać . Powiem szczerze że nie podobają mi się takie gdzie można zamontować fotelik samochodowy do stelarza, dzidzia jest wygięta i mam wrażenie że dziecku jest strasznie niewygodnie. Takie małe dziecko powinno być chyba w pozycji leżącej a nie na pół siedząco. Co o tym myślicie?
myszka426 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 10:16   #3908
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez myszka426 Pokaż wiadomość
hej czytałam na forum o wózkach , i chciałam się zapytać czy wy już myślicie nad tym jaki wózek wybrać . Powiem szczerze że nie podobają mi się takie gdzie można zamontować fotelik samochodowy do stelarza, dzidzia jest wygięta i mam wrażenie że dziecku jest strasznie niewygodnie. Takie małe dziecko powinno być chyba w pozycji leżącej a nie na pół siedząco. Co o tym myślicie?
ale przeciez to nie ma nic jedno do drugiego. wozek to wozek przewaznie gondola + spacerówka a jesli mozna do niego doczepic fotelik samochodowy to wg mnie tylko jego dodatkowa zaleta a nie wada. przeciez nikt nie bedzie uzywal samego fotelika samochodowego jako wozka. to jest wygodne jak np dzidzia zasnie w aucie a idzie sie na zakupy czy gdzies bo nie trzeba go przekladac do wozka.

my kupilismy gondole + spacerowke i specjalnie szukalismy modelu do ktorego bedzie mozna zalozyc fotelikRecaro

Edytowane przez aniaa22
Czas edycji: 2010-02-28 o 10:17
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:25   #3909
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

kurcze dziewczyny, a moze znacie jakies dobre sprawdzone wozki-mi zalezy na wielofun.gondola +spacerowka+fotelik
Moim typem byla Bexa B4 ,bo w takich typuje,ale teraz juz sama nie wiem ,chyba po prostu za duzy wybor

pomozcie plisssssssss
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:27   #3910
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

dziewczyny duzo tu rozmawialy o wozkach. my sie skoncentrowalismy na foteliku Recaro i szukalam wozka do ktorego mozna go wpiac. wiec raczej malo sie orientuje w wozkach. my kupilismy wozek Bertini
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:31   #3911
myszka426
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Question Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Szalejecie dziewczyny klepiecie jak dzikie, a w weekend mnie tu naprawdę mało...
Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
ale przeciez to nie ma nic jedno do drugiego. wozek to wozek przewaznie gondola + spacerówka a jesli mozna do niego doczepic fotelik samochodowy to wg mnie tylko jego dodatkowa zaleta a nie wada. przeciez nikt nie bedzie uzywal samego fotelika samochodowego jako wozka. to jest wygodne jak np dzidzia zasnie w aucie a idzie sie na zakupy czy gdzies bo nie trzeba go przekladac do wozka.

my kupilismy gondole + spacerowke i specjalnie szukalismy modelu do ktorego bedzie mozna zalozyc fotelikRecaro
Właściwie to racja , mam jeszcze trochę czasu więc mogę pomyśleć . Chociaż widziałem kilka razy jak matki trzymały takie maluchy w fotelikach samochodowych nie tylko w czasie podrózy i w czasie zakupów, ale prowadzały takie wózki calymi dniami , i o to mi chodziło. Bo faktycznie jak dziecko zaśnie to jest to wygoda, ale trzymanie dziecka w takich wózkach caly czas to lekka przesada. Na allegro widzialam kilka modeli wózków wielofunkcyjnych razem z fotelikami .
myszka426 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 10:37   #3912
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Co do wózków to na allegro jest MNÓSTWO takich wielofunkcyjnych. Ja mam zamiar jechać do jakiegoś dużego sklepu, pooglądać, porobić notatki i szukać na necie. Myslę, że nie ma co kupować wózka bez wcześniejszego obejrzenia na żywo.

Dziewczyny wczoraj sobie obliczyłam termin porodu od momentu pierwszych ruchów i wyszedł mi 1 lipiec a nie 15. Czy taka metoda się sprawdza? Powiem szczerze, że wolałabym 1 lipca.

Idę obierać marchewki na soczek.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:56   #3913
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

a ja zajzalam na watek majowo-czerwcowy i juz maja pierwsze kruszynki 24 lutego w 32 tc urodzily sie zdrowe blizniaki

chyba mamuski wszystkie na spacerkach bo taka cisza ja wypilam kawke na balkonie. ale cudna pogoda a balkon osloniety wiec cieplutko

Edytowane przez aniaa22
Czas edycji: 2010-02-28 o 12:10
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 12:12   #3914
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Co do liczenia terminu porodu wg pierwszych ruchów, to ciężko powiedzieć. Kiedyś tak kobiety sobie liczyły termin porodu, przynajmniej dużo starszych osób mi o tym opowiadało. I w pierwszej ciąży sobie zapisałam co i jak. No i termin wg OM miałam na 16 stycznia, a wg pierwszych ruchów na 19 grudnia, a urodziłam 18 grunia
Teraz też miesiąc różnicy... wg OM 12 sierpień, a wg pierwszych ruchów 10 lipiec
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 12:40   #3915
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
chyba mamuski wszystkie na spacerkach bo taka cisza ja wypilam kawke na balkonie. ale cudna pogoda a balkon osloniety wiec cieplutko
Ja jeszcze w tej nowej piżamce leżę i nie chce mi się ruszyć Wygodna.Mogę spokojnie dokupić drugą No i żeby nie było,że taka leniwa jestem to uczyć się zaczęłam.Ale mi się nie chce okrutnie.Miałam prawie miesiąc ferii i teraz ciężko się przestawić z powrotem Chyba wskoczę w jakieś ubrania i wyjdę do altanki na kawę żeby się rozbudzić skoro tak ładnie
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 12:42   #3916
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Co do liczenia terminu porodu wg pierwszych ruchów, to ciężko powiedzieć. Kiedyś tak kobiety sobie liczyły termin porodu, przynajmniej dużo starszych osób mi o tym opowiadało. I w pierwszej ciąży sobie zapisałam co i jak. No i termin wg OM miałam na 16 stycznia, a wg pierwszych ruchów na 19 grudnia, a urodziłam 18 grunia
Teraz też miesiąc różnicy... wg OM 12 sierpień, a wg pierwszych ruchów 10 lipiec
Moj maz ostanio glaskal po brzuszku i widzielismy nozke dzidzi jak kopnela...ale jeszcze nie czuje tak mocno tych ruchow, jak sie skupie to czuje serce dziecka
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 12:46   #3917
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Co do liczenia terminu porodu wg pierwszych ruchów, to ciężko powiedzieć. Kiedyś tak kobiety sobie liczyły termin porodu, przynajmniej dużo starszych osób mi o tym opowiadało. I w pierwszej ciąży sobie zapisałam co i jak. No i termin wg OM miałam na 16 stycznia, a wg pierwszych ruchów na 19 grudnia, a urodziłam 18 grunia
Teraz też miesiąc różnicy... wg OM 12 sierpień, a wg pierwszych ruchów 10 lipiec
No to faktycznie różnica! Ja o tej metodzie przeczytałam oczywiście tutaj We wtorek jadę do gina i mam nadzieje, że w końcu będę miała USG to może sie dowiem coś więcej.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:13   #3918
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez Basia84 Pokaż wiadomość
10 minut przed wyjsciem na impreze przyszly mi zamowione bluzki jednej zdjecie zamieszczam teraz (w tej ide) a nastepna jutro :P
super bluzeczka... slicznie wygladasz!!!

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
ale przeciez to nie ma nic jedno do drugiego. wozek to wozek przewaznie gondola + spacerówka a jesli mozna do niego doczepic fotelik samochodowy to wg mnie tylko jego dodatkowa zaleta a nie wada. przeciez nikt nie bedzie uzywal samego fotelika samochodowego jako wozka. to jest wygodne jak np dzidzia zasnie w aucie a idzie sie na zakupy czy gdzies bo nie trzeba go przekladac do wozka.

my kupilismy gondole + spacerowke i specjalnie szukalismy modelu do ktorego bedzie mozna zalozyc fotelikRecaro
my tez wczoraj ogladalismy wózki. jestesmy za wielofinkcyjnym - tzn gondola, spacerówka i fotelik. a czy któras z Was kupuje te głęboko-spacerowe?
my bedziemy kupowali na allegro bo taniej - na razie spodobal nam sie Baby Merc Q7

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Ja jeszcze w tej nowej piżamce leżę i nie chce mi się ruszyć Wygodna.Mogę spokojnie dokupić drugą No i żeby nie było,że taka leniwa jestem to uczyć się zaczęłam.Ale mi się nie chce okrutnie.Miałam prawie miesiąc ferii i teraz ciężko się przestawić z powrotem Chyba wskoczę w jakieś ubrania i wyjdę do altanki na kawę żeby się rozbudzić skoro tak ładnie
a jaka jaka bo ja chyba przegapiłam linka mnie cina wszystkie dwuczęściowe piżamy, spodnie w gumce mi przeszkadzaja...
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:17   #3919
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Ola na poprzedniej stronie wklejałam.O proszę:
Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
My dzisiaj też skoczyliśmy na zakupy i mam nową bluzeczkę bez rękawów,żeby zaczarować wiosnę żeby przyszła i koszulkę do karmienia,a póki co może do spania żeby brzuszek miał luźno,a Lenka dostała spodnie-ogrodniczki z 5-10-15 Szukałam zdjęć na internecie,bo nie chce mi się robić,ale znalazłam tylko koszulę:
http://moda.allegro.pl/item939170017...ienetta_l.html
Wkleję jeszcze paputki z tesco,które kiedyś kupiliśmy przy okazji
Też miałam tylko jedną koszulę,a tak to piżamy z gumką i mi niewygodnie było,a teraz jest super
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 13:28   #3920
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Zabka gratuluje!!!!!!
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:30   #3921
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Ola na poprzedniej stronie wklejałam.O proszę:

Też miałam tylko jedną koszulę,a tak to piżamy z gumką i mi niewygodnie było,a teraz jest super
i ja to samo i jak bylismy u rodzicow kupilam dwie koszule i teraz sobie nie wyobrazam spac w czyms innym
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:32   #3922
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Sliczna u nas tez pogoda a ja sie tak zle czuje spac mi sie chce, nie mam sily sie wykapac i glowa mnie strasznie boli i rano czulam sie jakbym kaca miala ostrego a rano budzilam sie co 5 min chyba:/

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

W jakich sklepach kupilyscie tez koszule?
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:36   #3923
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Sliczna u nas tez pogoda a ja sie tak zle czuje spac mi sie chce, nie mam sily sie wykapac i glowa mnie strasznie boli i rano czulam sie jakbym kaca miala ostrego a rano budzilam sie co 5 min chyba:/

ja mam to samo. czuje sie jak bym pila pol nocy i caly czas chce mi sie spac. ale to pewnie dlatego ze Damian troszke "powalczyl" ze swiadkiem wczoraj i chrapal mi w nocy i spac nie moglam


Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
W jakich sklepach kupilyscie tez koszule?
ja kupilam w takim zwyklym malomiasteczkowym z bielizna. jedna taka jak farminka a druga z atlantica (wklejalam kiedys)
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:18   #3924
eleonoremio
Rozeznanie
 
Avatar eleonoremio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Jawor
Wiadomości: 629
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez żabka19 Pokaż wiadomość
W piatek bylismy na USG i na 90% bedzie chlopiec !! USG bylo fanstatycznym przezyciem ,smialismy sie caly czas i polozna razem z nami ,maly sie poruszal i najfajniejsze ,ze czulam jego kopniaki i widzialam na ekranie. Machal lapka ,ssal palec ,usmiechal sie ,ruszal usteczkami.. I bylam bardzo milo zaskoczona tym jak M. zachowywal sie podczas badania i po nim ,sam stwierdzil ,ze dotarlo do niego ,ze bedzie ojcem. Byl zachwycony tym jak maly sie poruszal ,zdjecia z USG w ramki chce oprawiac Wczesniej M.traktowal nasze dziecko ,troche wirtualnie. Ciesze sie z tej zmiany bardzo Teraz caly czas powtarza "Moj syn" i obmysla mu cala motocyklowa przyszlosc Teraz mamy problem z imieniem bo stawialismy raczej ,ze bedzie dziewczynka. Moze ktos ma jakies pomysly? Mi sie narazie podobaja Dawid ,Szymon ,Hubert.
GRATULACJE !!! Fajnie że dzidzia tak dokazywała na usg
i że oczywiscie wszystko ok
Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Co do liczenia terminu porodu wg pierwszych ruchów, to ciężko powiedzieć. Kiedyś tak kobiety sobie liczyły termin porodu, przynajmniej dużo starszych osób mi o tym opowiadało. I w pierwszej ciąży sobie zapisałam co i jak. No i termin wg OM miałam na 16 stycznia, a wg pierwszych ruchów na 19 grudnia, a urodziłam 18 grunia
Teraz też miesiąc różnicy... wg OM 12 sierpień, a wg pierwszych ruchów 10 lipiec
Ja nie liczyłam od pierwszych ruchów w tamtej ciązy bo nawet nie wiedziałam że tak można ale jak teraz zobaczyłam kiedy poczułam to urodziłam własnie w terminie ruchów tydzień po terminie porodu ustalonego
Teraz dalej czekam chociaż na bulgotki ale nic cisza i w ogóle nie czuje macicy tylko jak leże jakas mała mi się wydaje tylko duzo tłuszczu na brzuchu mi się robi warstwa coraz większa:/
__________________
Czekamy
https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqtqywd83r0zcb.png
Już z nami
Sebastian 2007
Sara 2010
Sylwia 2017

Kruszynka[*]29.11.20127 tyg.
Maleństwo[*]18.12.201310tyg.
eleonoremio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:23   #3925
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
A ja mam cudownie prawie czarne placki na plecach po bańkach. Mówie Wam ssało jak cholera. Oby pomogło, bo moje dziecko wyjdzie z brzucha i mi zacznie kaszleć
no to moja droga teraz lezenie i jeszcze raz lezenie, musisz byc solidnie chora skoro banki sa tak ciemne, zdrowka zycze!!

Cytat:
Napisane przez żabka19 Pokaż wiadomość
W piatek bylismy na USG i na 90% bedzie chlopiec !! USG bylo fanstatycznym przezyciem ,smialismy sie caly czas i polozna razem z nami ,maly sie poruszal i najfajniejsze ,ze czulam jego kopniaki i widzialam na ekranie. Machal lapka ,ssal palec ,usmiechal sie ,ruszal usteczkami.. I bylam bardzo milo zaskoczona tym jak M. zachowywal sie podczas badania i po nim ,sam stwierdzil ,ze dotarlo do niego ,ze bedzie ojcem. Byl zachwycony tym jak maly sie poruszal ,zdjecia z USG w ramki chce oprawiac Wczesniej M.traktowal nasze dziecko ,troche wirtualnie. Ciesze sie z tej zmiany bardzo Teraz caly czas powtarza "Moj syn" i obmysla mu cala motocyklowa przyszlosc Teraz mamy problem z imieniem bo stawialismy raczej ,ze bedzie dziewczynka. Moze ktos ma jakies pomysly? Mi sie narazie podobaja Dawid ,Szymon ,Hubert.
zabksa! gratulacje, ciekawe, czy to moje przeczucie sie sprawdzic, co to chlopca, jeszcze musimy troche poczekac... odnosnie imieon bardzo podoba mi sie Szymon, ae u nas odpada, bo jest juz w rodzinie

a u mnie slicznie swiecie sloneczko, zaraz idziemy na spacerek, mielj niedzieli dziewczynki!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:25   #3926
myszka426
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Co do liczenia terminu porodu wg pierwszych ruchów, to ciężko powiedzieć. Kiedyś tak kobiety sobie liczyły termin porodu, przynajmniej dużo starszych osób mi o tym opowiadało. I w pierwszej ciąży sobie zapisałam co i jak. No i termin wg OM miałam na 16 stycznia, a wg pierwszych ruchów na 19 grudnia, a urodziłam 18 grunia
Teraz też miesiąc różnicy... wg OM 12 sierpień, a wg pierwszych ruchów 10 lipiec
Hej a może powiecie mi jak to się liczy , przeczytałam o tym dopiero tu i nie bardzo wiem jak to się robi? Jeszcze nie czuje wyraźnych ruchów , moja dzidzia jest bardzo uparta, na badaniach genetycznych lekarz bardzo długo próbował żeby dzidzia wyprostowała nóżki a ona nic dopiero po 20 minutach je wyprostowała . Mój mąż śmiał się że uparte po mamie
myszka426 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:30   #3927
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj sobie obliczyłam termin porodu od momentu pierwszych ruchów i wyszedł mi 1 lipiec a nie 15. Czy taka metoda się sprawdza? Powiem szczerze, że wolałabym 1 lipca.
Może coś w tym jest, mi licząc od ruchów też wychodzi 2 tygodnie wcześniej, a lekarz określając termin mówił 2 tygodnie w tę lub we wtę. Nie wiem jak ze sprawdzalnością tej metody, ale oprócz tego, że czytałam o niej na wątku, to na wizycie jeszcze zanim poczułam ruchy położna poradziła mi zapisać sobie jeśli poczuje. Więc może coś w tym jest?

itakasia i żabka gratuluję.
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:32   #3928
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Cytat:
Napisane przez myszka426 Pokaż wiadomość
Hej a może powiecie mi jak to się liczy , przeczytałam o tym dopiero tu i nie bardzo wiem jak to się robi? Jeszcze nie czuje wyraźnych ruchów , moja dzidzia jest bardzo uparta, na badaniach genetycznych lekarz bardzo długo próbował żeby dzidzia wyprostowała nóżki a ona nic dopiero po 20 minutach je wyprostowała . Mój mąż śmiał się że uparte po mamie
Dodaje sie 20 tygodni do pierwszych ruchow dzidzi
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:36   #3929
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

farminka super ta koszulka, chyba tez taka poszukam

jakie łóżeczka planujecie kupić? bo ja wcześniej myślałam o turystycznym ale teraz jednak wole drewniane.. już mi się takie jedno podoba na allegro... ale jeszcze troche czasu mamy
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:50   #3930
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 648
Dot.: Wiosna z brzuszkiem, Lato z wózkiem - Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz.II

Ja też na początku myślałam, że turystyczne będzie lepsze. Maluszek będzie mieszkał w moim pokoju, więc muszę oszczędzać miejsce Ale teraz zastanawiam się czy takie drewniane nie starczyłoby na dłużej - takie ze zdejmowanym jednym bokiem na przykład

Może do sierpnia się zdecyduję
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13
roztrzepaniec989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.