STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!! - Strona 308 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 15:18   #9211
pio77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 58
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

wybiera sie ktos za tydzien na testy do BOSG?
pio77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:50   #9212
IRMA 10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: WMOSG
Wiadomości: 24
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

A co ja mam powiedzieć na to że ominął mnie teraz 2 etap ? Byłam zła za to niedopatrzenie ale w końcu mi przeszło. W końcu kiedyś ten czas nastanie , tylko kiedy

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Dexa a ty z jakiego jesteś oddziału bo nie śledziłam od początku?

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Widzę że sobie dzisiaj z nikim nie pogadam

Edytowane przez IRMA 10
Czas edycji: 2010-03-01 o 15:35
IRMA 10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 16:01   #9213
marlens85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Hej!

Czy posiada ktoś wzór podania o przyjecie do służby do SG, z dobrym uzasadnieniem, i jeśli ktoś chce się nim podzielić to proszę wysłać na antym7@o2.pl Z góry wielki thanks
marlens85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 16:45   #9214
Dexa
Raczkowanie
 
Avatar Dexa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 79
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

IRMA 10 jak się tak długo czeka to już człowiek i zapomni o czymś, bywa;/ współczuję Ci, tyle czekania i nerwów i dalej czekanie...

ja z NOSG
__________________
Podkład mineralny
Dexa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 17:21   #9215
Narzecz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 76
GG do Narzecz
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Cytat:
Napisane przez marlens85 Pokaż wiadomość
Hej!

Czy posiada ktoś wzór podania o przyjecie do służby do SG, z dobrym uzasadnieniem, i jeśli ktoś chce się nim podzielić to proszę wysłać na antym7@o2.pl Z góry wielki thanks

przykładowe podanie na http://www.rekrutsg.pun.pl/viewtopic.php?id=9

Zapraszam
Narzecz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:56   #9216
Olcia2009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: PoOSG
Wiadomości: 204
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Cytat:
Napisane przez lengol Pokaż wiadomość
Gdybym był filatelistą, to umotywowałbym związek z SG mniej wiecej w ten sposób, że zbieranie, szukanie, przeglądanie, katalogowanie znaczków wykształciło u mnie wiele przydatnych w pracy w SG cech t.j.: cierpliwość (ta raczej wskazana na etapie rekrutacji ), dokładność, sumienność. Poza tym dzięki znaczkom poznałem kulturę, historię oraz tradycje wielu krajów świata. Wymieniając się znaczkami z obywatelami innych państw poznałem w stopniu podstawowym kilka jezyków obcych. Na koniec nadmienię, że w pogoni za nowościami na rynku kolekcjonerskim dorobiłem się całkiem niezłej kondycji fizycznej.

Można?
Z takim umotywowaniem, to nawet jakbyś nielegalnie przemycał ludzi przez "zieloną" i tak przekonałbyś SG, że się nadajesz do służby

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Nt. II etapu: Dziewczyna nie zdała, więc napisała prośbę o ponowne dopuszczenie do egzaminów. Więc po trzech miesiącach dostała wiadomość, że ma jechać ponownie. Uznała, że nie jest dostatecznie przygotowana fizycznie, aby podejść do sprawnościówki, więc poszła po zwolnienie lekarskie. Odpowiedź Oddziału krótka i rzeczowa: odstąpienie od dalszej rekrutacji

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Historyjka nr 2: Dokumenty złożone w początkiem listopada, rozmowa w połowie grudnia, połowa stycznia testy psychologiczne, tydzień później rozmowa, Ankieta Bezpieczeństwa w ten sam dzień i wyznaczenie terminu wariografu w połowie lutego-czy to szybka rekrutacja?
Olcia2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:33   #9217
Narzecz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 76
GG do Narzecz
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Historyjka nr 2 brzmi dość optymistycznie
Narzecz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 19:50   #9218
marlens85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Narzecz dzięki
marlens85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 20:02   #9219
Julka1703
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Witam Mam pytanie jak wygląda sytuacja odnośnie wysyłania listów na szkółkę w Koszalinie? na jaki adres sie wysyła i czy nie ma problemu z jego odebraniem?chodzi mi o osoby które tam przebywają. Jeżeli ktos wie coś na ten temat to będę wdzięczna za informacje
Julka1703 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 06:12   #9220
radiator
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 20
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

frosti75
Czyli Ty też niestety do Wawy? a już myslałem że tylko mnie targają do stolycy. Mówiło się początkowo że ktoś ważny z Wawy przyjedzie do nas...ehhh
jak już pisałem jestem cywilem w straży i znam już trochę 'porządek' tam panujący dzisiaj tak mówią a jutro coś całkiem innego....żal..

Jak długo czekacie na wynik z wario? kilka dni????
Myślę że na waria już nie oblewają.
radiator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 06:49   #9221
kasia09092
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 196
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Irma ja jestem z WMOSG i juz ponad rok temu zlozylam papiery. Ciagle czekam na 2 etap. Juz powoli trace nadzieje. No trudno. Za grosz organizacji.
kasia09092 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 07:14   #9222
EdaF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 373
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Radiator ja i kilka innych osób o których mi wiadomo tj. Dexa, Smart ... czekamy na oficjalne wyniki wario 3 miesiąc w nadbużańskim.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

A po kilku dniach to może przyjść ale ta bardziej negatywna odpowiedź
Kasia u Ciebie dalej nic ? Biedniutka
__________________
Kiedy coś uparcie gaśnie - zaufaj iskierce nadziei
EdaF jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:37   #9223
kasia09092
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 196
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Edaf no u mnie dalej cisza. Teraz juz tak sobie mysle, jak Irma napisala, ze sie do niej nie dodzwonili bo nr.tel. zmienila- ja tez zmienilam i dwa razy juz go potwierdzalam. Ale sa rozgarnieci...Brak slow. Jak patrze na to wszystko to sie zastanawiam, czy moj wybor w ogole byl sluszny. Burdel i cyrk na kolkach. Takie jest moje wrazenie.
kasia09092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 08:48   #9224
radiator
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 20
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Dzisiaj dzowniłem do kadr okazuje sięże z wario nie ma wyniku negatyw czy pozytyw tylko przychodzi do oddziału do którego się składało papiery protokół i tyle. Na tej podstawie komendant oddziału opiniuje tak czy nie. myślę że przejdę wario najbardziej to jakoś nie chce mi się jechać na II etap do kętrzyna czy koszalina bo spod Chełma to jednak daleko nawet nie wiem jakim transport wybrać?

ps EdaF
naprawdę aż tak długo?
radiator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:49   #9225
kowal178
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

pamieta ktos w ktorym pokoju w bieszczadzkim jest rozmowa kwalifikacyjna lol bo zapomnialem
kowal178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 09:57   #9226
EdaF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 373
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

No poważnie Radiator i najgorsze jest to że żadne z nas na piśmie nie dostało info o zakończeniu I etapu. Ja składałam ankietę w październiku i już będzie 5 miesiąc jak też nic nie wiadomo a więc ręce opadają
__________________
Kiedy coś uparcie gaśnie - zaufaj iskierce nadziei
EdaF jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 10:39   #9227
IRMA 10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: WMOSG
Wiadomości: 24
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Hej Kasia ! Jeszcze wracaj do tematu tych nieaktualnych telefonów. W moim przypadku zadzwonili na stacjonarny(nieaktualny od ponad pół roku) nikt nie odebrał więc już nie dzwonili na komórkę. Bez sensu , przecież ludzie nie siedzą całymi dniami w domu i czekają , anóż może zadzwonią? Najśmieszniejsze jest to że dzwoniłam dzień wcześniej i mjr. od spraw naboru jeszcze nic nie wiedział. Nst. dnia koleżanka do mnie dzwoni i pyta się czy do mnie dzwonili? A ja że nie i dawaj dzwonić do nich. Pytam się mjr. Kuziemskiego czy dzwonili a on (słyszę w słuchawce pyta kogoś a ktoś mówi że tak ale nikt nie poniósł słuchawki) że mieli limit i że do 12 godziny po południu tego dnia musieli podać komendzie głównej osoby które w lutym mają podejść do 2 etapu. Zwróciłam uwagę iż podawałam kilkakrotnie że nie mam tego numeru ale cóż. Mjr. zapisał ponownie mój numer komórkowy i stwierdził że nic mnie w tej materii nie ominie i kazał się przygotowywać. Tak dokładnie było.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia09092 Pokaż wiadomość
Edaf no u mnie dalej cisza. Teraz juz tak sobie mysle, jak Irma napisala, ze sie do niej nie dodzwonili bo nr.tel. zmienila- ja tez zmienilam i dwa razy juz go potwierdzalam. Ale sa rozgarnieci...Brak slow. Jak patrze na to wszystko to sie zastanawiam, czy moj wybor w ogole byl sluszny. Burdel i cyrk na kolkach. Takie jest moje wrazenie.
A Kasia jeszcze jedno .Kiedy miałaś psycho... i wario? U mnie już minął rok jeśli chodzi o psycho a wariograf miałam w maju. Byłaś na próbnym fizycznym bo ja tak , dnia 20 października o 8 rano. Przeszłam wf , nawet z niezłym wynikiem.
IRMA 10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 11:53   #9228
dziadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: granica zewnętrzna
Wiadomości: 210
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Cytat:
Napisane przez kowal178 Pokaż wiadomość
pamieta ktos w ktorym pokoju w bieszczadzkim jest rozmowa kwalifikacyjna lol bo zapomnialem
Zapytaj na biurze przepustek z pewnością Cię pokierują

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia09092 Pokaż wiadomość
Edaf no u mnie dalej cisza. Teraz juz tak sobie mysle, jak Irma napisala, ze sie do niej nie dodzwonili bo nr.tel. zmienila- ja tez zmienilam i dwa razy juz go potwierdzalam. Ale sa rozgarnieci...Brak slow. Jak patrze na to wszystko to sie zastanawiam, czy moj wybor w ogole byl sluszny. Burdel i cyrk na kolkach. Takie jest moje wrazenie.
Myślę, że tu nie chodzi o to jak są rozgarnięci tylko jak traktują ludzi. Muszę Wam powiedzieć, że niestety jaśniepaństwo z oddziału tak samo jak rekrutów traktują też ludzi z granicy, nie wszyscy oczywiście ale szczególnie ci, którzy słupa granicznego w życiu nie widzieli na oczy i mają nadzieję, że nigdy nie zobaczą( prawdziwi funkcjonariusze SG a nie ta hołota z granicy)
__________________
Lepiej to już było.
dziadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 12:00   #9229
Dzieciol
Moderator
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: MOSG
Wiadomości: 386
GG do Dzieciol
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

http://www.nszzfsg.org/dokumenty/pro...2-25-pismo.pdf

Dziadzia masz może dostęp do wspomnianego powyżej projektu zarządzenia? Myślę, że jego treść może być kluczowa dla nas
__________________
Ponad 20 miesięcy i 7000km przejechane, by dostać się do SG... To jeszcze nie koniec ...

Dzieciol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 12:05   #9230
dziadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: granica zewnętrzna
Wiadomości: 210
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Cytat:
Napisane przez Dzieciol Pokaż wiadomość
http://www.nszzfsg.org/dokumenty/pro...2-25-pismo.pdf

Dziadzia masz może dostęp do wspomnianego powyżej projektu zarządzenia? Myślę, że jego treść może być kluczowa dla nas
Sorki ale to chyba jakaś świeżynka, dziś w nocy przeglądałem wszystkie nowości, ale na to nie trafiłem Może przeoczyłem, spróbuję jutro znaleźć, Można jeszcze poszukać w projektach na stronie Sejm.gov.pl
__________________
Lepiej to już było.

Edytowane przez dziadzia
Czas edycji: 2010-03-02 o 14:35
dziadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 12:30   #9231
kasia09092
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 196
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Irma mi psycho mija jakos za 2 tyg. a wario koniec kwietnia takze pewnie wszystko bedzie do powtorki.
Ja tez mialam probny w-f pod koniec pazdziernika, wiec pewnie sie widzialysmy. Wychodzilam palic. Chyba tylko ja, wiec moze sie domyslisz
kasia09092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 12:35   #9232
amilka25
Raczkowanie
 
Avatar amilka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 317
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

ja myślę, że skoro będzie szkolenie na podlaskiego oddziału to razem pojadą też inne, przecież nie będą puszczali tylko jednej grupy na kurs, bez sensu by było
amilka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 12:42   #9233
bociekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 87
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

a ja mam pytanie do wytrwałych, którzy są po badaniach-mianowicie czy do tych wszystkich lekarzy idzie się z książeczką NFZ? Pytam bo nie we wszystkich województwach takowe książeczki "obowiązują".
bociekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 12:59   #9234
lengol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 32
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Ja badania robiłem w Gdańsku i ksišżeczka zdrowia była niepotrzebna mimo, że przy "normalnej" wizycie u lekarza obowišzuje.
lengol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 14:23   #9235
dziadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: granica zewnętrzna
Wiadomości: 210
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Cytat:
Napisane przez bociekk Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie do wytrwałych, którzy są po badaniach-mianowicie czy do tych wszystkich lekarzy idzie się z książeczką NFZ? Pytam bo nie we wszystkich województwach takowe książeczki "obowiązują".
Masz skierowanie z SG i to wystarczy jeśli robisz badania we wskazanych placówkach służby zdrowia, nie zapomnij tylko mieć przy sobie dowodu osobistego

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Julka1703 Pokaż wiadomość
Witam Mam pytanie jak wygląda sytuacja odnośnie wysyłania listów na szkółkę w Koszalinie? na jaki adres sie wysyła i czy nie ma problemu z jego odebraniem?chodzi mi o osoby które tam przebywają. Jeżeli ktos wie coś na ten temat to będę wdzięczna za informacje
Najlepiej zapytać osoby, które właśnie są na tej szkółce, problemów z odebraniem nie powinno być, bo w dopisku do adresu powinna być nazwa odpowiedniego pododdziału szkoleniowego i wtedy przesyłka trafia n.p. do służby dyżurnej tego pododdziału a tam to już wszyscy powinni się znać
__________________
Lepiej to już było.
dziadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 14:40   #9236
fikka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 18
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Hej!!! Widze że jak narazie cisza co do termonu II etapu
Mam do was pytanko. Czy ktoś z was był juz na rozmowie po złożeniu ankiety osobowej? Podobno maja jeszcze jakieś pytania, ale nie wiem o co może w tym chodzić? Czy od tej rozmowy zalezy wynik końcowy, Bo nie wiem co mam myslec? Prosze jesli ktos coś wie na ten temat to piszcie pozdrawiam i życze samych dobrych wieści
fikka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 14:49   #9237
zamer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 60
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Mam dwie złe wiadomości dla rekrutów z PoOSG. Pierwsza zła wiadomość dot. wszystkich ubiegających się o przyjęcia. Będąc w jednostce w Białymstoku kilka dni temu, już o godz. 13 (kadry czynne do 14) nie wpuszczano osób z dokumentami z powodu nadmiaru owych osób. Dzisiaj w biurze przepustek koczowało około 30 osób - co więcej nie chcieli mnie przepuścić proponując mi wpisanie się na jakąś listę. Ogrom ludzi starających się o przyjęcie jest przerażający. Druga zła wiadomość to plotka dot. wcieleń. W weekend dowiedziałem się od pewnej osoby, że nabór ogłoszony przez PoOSG to tylko nabór (przyjmowanie dokumentów, psycho, wario, II etap), ale bez przyjęć. Napomknięto mi też, że nabór może być we wrześniu(!). Dzisiaj natomiast inna osoba przewidywała przyjęcia na maj, także nie wygląda to zbyt kolorowo. O ile są robieżność co do terminu wcieleń, to nikt nie potwierdza terminu marcowego.
zamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 14:56   #9238
Dexa
Raczkowanie
 
Avatar Dexa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 79
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Radiator,EdaF-> jakby się udało przejść wario to fakt szmat drogi jechać na II etap na egzaminy, jak coś dawajcie znać, może uda się zrobić kłębek, nas rekrutów do wysyłki

Wiecie co, długą drogę w czasoprzestrzeni nam wyznaczyli do tych marzeń o służbie.

Poza tym jak to jest, jak dostaniemy wyniki o wario to od razu dostaniemy termin II etapu czy jak? Wiecie coś może kiedy będzie dla NOSG?
__________________
Podkład mineralny
Dexa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 15:21   #9239
frosti75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: NOSG
Wiadomości: 79
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

radiator
Niestety kazdy od nas jedzie do wawy, czasami bywalo jak byla wieksza liczba osob ( kiedys ) to sciagali z wawy sprzęt, ale to juz oni sie NOSG z KGSG dogaduja na wlasnych warunkach. Po co oni maja miec koszty skoro to nam zalezy. Co do wario to nie jest tak ze ludzie nie odpadaja, oczywiscie ze odpadaja podobnie jak na psycho... polecam poczytac na necie na temat wario... wiem, że jak sie zagłębisz znajdziesz mase sprzecznych rad.... pamietaj wario to nie wykrywacz klamstw tylko urzadzenie mierzace parametry fizjologiczne organizmu, tzn oddech tentno, przewodzenie skory ( wigotnosc ) itd. w momencie zadawania pytan! na tym tez mozna sie wyłożyć. Poza tym jak dojdziesz do II etapu to sie ciesz chlopie i jedz do Ketrzyna czy nawet do Szczecina jakby byla taka potrzeba to przeciez daje Ci szanse na nowe mozliwosci, zmiane trybu pracy, rozwoj, i wiele innych i nie ma co marudzic ze to daleko ... a jak bedziesz musial jechac na 8 miesiecy na szkółke tam? i jezdzic miedzy domem a szkółka?

Fifka85
Jesli chodzi o rozmowe odnosnie ABO to wzywaja na rozmwe tylko wtedy jak sa jakies rozbieznosci w zwiazku z tym co tam wpisalas, to jest spotkanie odnosnie wyjasnienia nieścislości, wiekszosci osob nie wzywaja, jesli weryfikacja przebiega bez kolizyjnie. Odsylam poczytac o ABO do ustawy co ich interesuje pod jakim kątem sa sprawdzenia, kto spełnia wymogi i daje rękojmie zachowania tajemnicy sluzbowej itd.

EdaF
No to troszke poczekalas w trakcie procedury...ale wydaje sie ze sprawy przyspiesza niebawem... choc nie wiem czy psycho jednak nie bedziesz musiala poprawiac...dzwon do kadr... mecz material!

Pozdro dla wszystkich z NOSG...

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Dexa
To jest tak i raczej z wypowiedzi osob to wynika jasno ze jak pozytywnie przeszlo sie teap I czyli po pozytywnie zaopiniowanym wario i dopuszczeniu po ABO to wysylaja pismo opozytywnym ukonczeniu I etapu. Tu trzeba czekac na ustalenia dalsze kadr. Domyslam sie ze zbieraja grupe osob umawiaja sie z Ketrzynem kiedy wysla do nich swoj materiał i wysylaja na II etap. Podejrzewam ze dla nas w tej materii moze cos wydarzyc w maju ale to mouje odczucia niczym nie poparte. Co do przyjec to z mojej wiedzy beda nie wczesniej niz w drugiej polowie roku. tyle w tym temacie
frosti75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 15:25   #9240
Dexa
Raczkowanie
 
Avatar Dexa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 79
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

dzięki Frosti za konkretny opis
__________________
Podkład mineralny
Dexa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.