Nasze codzienne jadłospisy, część X. - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 15:15   #4531
Twisted94
Rozeznanie
 
Avatar Twisted94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 583
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez paszka016 Pokaż wiadomość
To może ja wypowiem sie teraz na ten temat : hm... powiem szczerze zrobiło mi sie bardzo przykro ze pewna osoba tak uwaza ze to za duzo .. kiedys jadłam za malo i niewartosciowo i tez dostawalam baty ktore mi bardzo pomogly do przelamania sie do normalnego jedzenia ... byla we mnie totalna blokada zylam wylacznie jedzeniem obliczaniem kcal oczywiscie w moim przypadku zawyzaniem .. jem tak juz od 2 tygodni i nie przytylam wogole ! ... poprostu zaczelam jesc normalnie bo stwierdzilam ze zycie mam jedno i nie bede ograniczac sobie przyjemnosci jak robilam to do tej pory .. Moze i dla niektorych to wyglada jak P ale dla mnie to to nie jest .. uwielbiam platki i moge zjesc nawet ich cala paczke no cuz nie moja wina .. a zreszta po co sie tlumacze ? jem bo mam ochote i tyle .

Przepraszam jak kogos urazilam i za ot'a
brawa!
__________________
Cicho! Bo i tak będzie cudnie.

Świeżynka
Twisted94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 15:19   #4532
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Mój pierwszy raz tutaj od baaaardzo dawna. Nie bijcie

R
9:00 wieśniak z rzodkiewką i pomidorkiem
11:00 garść pistacji, 0,5 l czerwonej herbaty
13:30 mix stałat z pomidorkiem koktajlowym, ogórkiem i grillowanym stekiem z łososia
16:00 jabłko, 0,5 l czerwonej herbaty
21:00 tuńczyk z puszki z oliwkami i papryką
Przecież tu nie ma nawet 800kcal..
Zresztą, nie chcę wtrącać się do Twojej diety czy coś, ale widzę w podpisie, że masz 172 (prawie tyle co ja..) i chcesz ważyć poniżej 55? to niedowaga, nie popieramy tutaj złego odżywiania i głodzenia się dla uzyskania bmi niższego niż norma. Bez urazy, oczywiście..
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 15:21   #4533
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Przecież tu nie ma nawet 800kcal..
Zresztą, nie chcę wtrącać się do Twojej diety czy coś, ale widzę w podpisie, że masz 172 (prawie tyle co ja..) i chcesz ważyć poniżej 55? to niedowaga, nie popieramy tutaj złego odżywiania i głodzenia się dla uzyskania bmi niższego niż norma. Bez urazy, oczywiście..
Z 56 kg też będę zadowolona Dzięki za uwagi, postaram się jeść więcej.

Najgorzej jest zwalczyc uzależnienie od słodyczy i pizzy, bo wpadam ze skrajności w skrajność i dlatego będę Wam wstawiać swoje jadłospisy, żebyście mnie temperowały
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 15:27   #4534
warrior_mortal
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez motylek2701 Pokaż wiadomość
Uuu

I śniadanie
kajzerka z masłem, pół z twarogiem półtłustym i dżemem brzoskwiniowym, pół z plastrem polędwicy drobiowej i pomidorem, kawa z mlekiem i cukrem brakuje mi tutaj jakiegoś owocka, a tak-to ok

II śniadanie
serek danio intenso z orzechami, cappucino malutko jakoś...a może by tak jakaś kanapka/bułka słodka hm?

Obiad
coś jakby potrawka: 50g kaszy kus-kus, ze 100g piersi z kurczaka, 4 łyżki czerwonej fasoli, cebulka, łyżka masła, przyprawy
Deser: pasek milki łaciatej, herbata czarna tutaj ślicznie.

Podwieczorek
kubek mleka 2% z łyżką masła orzechowego (co do poprzednich pytań czy dobre- pyszne!!!), dwa wafle ryżowe ze słonecznikiem tutaj też ok.

Kolacja
bułka ze słonecznikiem 60g, pół z serkiem topionym ze szczypiorkiem, pomidorem i cebulką, pół (jak rano) twaróg i dżem brzoskwiniowy a masełko było? jeśli tak to w porządku.

to by było na tyle
proszę o ocenkę
jw
__________________
Ten człowiek jest wolny, który żyje dla siebie, a nie dla innych.
— Arystoteles
warrior_mortal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 15:29   #4535
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Z 56 kg też będę zadowolona Dzięki za uwagi, postaram się jeść więcej.

Najgorzej jest zwalczyc uzależnienie od słodyczy i pizzy, bo wpadam ze skrajności w skrajność i dlatego będę Wam wstawiać swoje jadłospisy, żebyście mnie temperowały
Wiesz co, dobrze że potrafisz przyznać się do swoich słabości.. Wszystko da się zrobić, bo chcieć to móc.. Twój poprzedni jadłospis jest (śmiesznie) skromny i jakościowo zły, proponuję wziąć kartkę, spisać dobrze oceniane jadłospisy (np. osobno śniadania, osobno obiady) i samemu komponować posiłki.. Co się lubi! łączyć ulubione produkty fajna rzecz, rano tylko otwierasz notesik - i myślisz 'mam ochotę na owsiankę z..' , następnego dnia podobnie jest tylee pomysłow! żeby schudnąć nie trzeba (a raczej nie można) pić 5 litrów herbaty dziennie i jednego serka wiejskiego na dobę, zobacz, że dziewczyny jedzą nawet po 1600kcal (spotkałam się nawet z wersją 1800) i chudną.
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2010-03-02 o 15:31
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 15:34   #4536
kasia220112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 162
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Dzisiejsze U/P
śn;7.00 6 łyżek bran flakes, łyżka otrębów, łyżeczka miodu, łyżka słonecznika, 6 migdałów, łyżka rodzynek,jogurt 200 g naturalny, pół mega banana
2śn;11.00 duża bułka sojowa, masło, 2 plasterki wędliny drobiowej, rzodkiewka, sałata, kiełki, rzeżucha, szczypiorek
przek;12.00 jabłko duże
ob;14.40-15.102,5 chochelki zupy szpinakowej zabielanej z liścmi szpinaku(własnej uprawy letniej, zamrożony), 2 łyżki zacierki, 2 danie; gałka ziemniaków posypanych kiełkami, golonko z indyka gotowane, ok 100 g (ponad) mieszanki warzywnej duszonej na maśle
przek;16.30 łyżka rodzynek, kawałek jabłka
pod;18.00 sałatka owocowa(raczej to) lub kefir
kol;20.30 planuje 2 kromki chleba z masłem, 2 jajka na miękko lub jajecznica lub serek wieski lub biały, warzywka, herbata


Ovenicie???Plisss!!!!
kasia220112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 15:34   #4537
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
Moje R:
Śniadanie - owsianka (mleko 1,5%, 3 łyżki owsianych, starte jabłko) - wiem, to samo, co wczoraj, ale zaspałam i nie miałam czasu wymyślać niczego nowego
II śniadanie - 2 kromki razowca posmarowane serkiem topionym szynkowym ze szczypiorkiem, jabłko
Obiad - omlet z 2 jaj, duużo brokuł (brokułów?), pomarańcza
Podwieczorek - mały schabowy (bez panierki ), pomidor pokrojony z jogurtem nat.
1h aerobiku i 30min stretchingu, jakieś brzuszki
Kolacja - jajko i 2 kromki razowca z masłem

I jak ?
Jeszcze miałabym prośbę o policzenie kalorii tak pi razy oko
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 15:36   #4538
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Wiesz co, dobrze że potrafisz przyznać się do swoich słabości.. Wszystko da się zrobić, bo chcieć to móc.. Twój poprzedni jadłospis jest (śmiesznie) skromny i jakościowo zły, proponuję wziąć kartkę, spisać dobrze oceniane jadłospisy (np. osobno śniadania, osobno obiady) i samemu komponować posiłki.. Co się lubi! łączyć ulubione produkty fajna rzecz, rano tylko otwierasz notesik - i myślisz 'mam ochotę na owsiankę z..' , następnego dnia podobnie jest tylee pomysłow! żeby schudnąć nie trzeba (a raczej nie można) pić 5 litrów herbaty dziennie i jednego serka wiejskiego na dobę, zobacz, że dziewczyny jedzą nawet po 1600kcal (spotkałam się nawet z wersją 1800) i chudną.
To możesz dasz mi radę czego jest za mało w moich posiłkach a czego za dużo? Zwracałam uwagę na to, żeby było białko i warzywa. Może to są przyzwyczajenia z diety SB... Co jeszcze powinnam zawrzeć w moim jadłospisie?
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:13   #4539
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Pewnie, widać, że się chociaż starasz (;
9:00 wieśniak z rzodkiewką i pomidorkiem Tutaj koniecznie jakieś węglowodany, to jest pierwszy posiłek, musi być sycący i dawać energię na cały dzień. Proponuję : wieśniak z rzodkiewką i pomidorem + bułka grahamka z sałatą i szynką (na przykład) albo z czym lubisz, z białym serkiem, lub owsianka (płatki i te inne bajery typu otręby na mleku lub wodzie) lub chleb np. żytni, wieloziarnisty, graham.
11:00 garść pistacji, 0,5 l czerwonej herbaty to nie jest posiłek, możesz jeść pistacje, są bardzo zdrowe. Możesz do tego dodać twaróg/homogenizowany albo po prostu przerzucić ten serek z pierwszego śniadania tutaj.
13:30 mix stałat z pomidorkiem koktajlowym, ogórkiem i grillowanym stekiem z łososia tutaj ładnie, możesz dorzucić ryż brązowy, makaron pełnoziarnisty, kaszę gryczaną /jęczmienną. Grunt by były warzywa, białko i węgle. Obiad to ponad 35% zapotrzebowania dziennego na kcal (:
16:00 jabłko, 0,5 l czerwonej herbaty unikamy owoców po godzinie 16. Możesz je sobie zjeść w pierwszej połowie dnia, o tej porze zjadłabym np. jajecznicę z warzywami staramy się wycofywać węglowodany złożone w późniejszych godzinach, więc na podwieczorek możesz sobie pozwolić na chleb czy grahamkę, ale lepiej niech jest to jednak białko (może być tuńczyk, makrela, ogólnie ryba morska, kurczak czy indyk, jajko, nabiał).
21:00 tuńczyk z puszki z oliwkami i papryką Oliwki także są zdrowe, są źródłem nnkt. Taką kolację możesz sobie zaserwować nawet godzinkę przed snem. Ważne, by tuńczyk był w sosie własnym, nie w oleju! No i te oliwki na noc? trochę ciężki posiłek.. pewnie domyślasz się, że z tłuszczami wieczorem to różnie.. możesz mieć np. problemy z żołądkiem (to jednak zależy od organizmu). kolacja musi być lekka i białkowa, to przede wszystkim!
Tyle ode mnie.. pamiętaj, że w diecie musi być conajmniej 1200kcal, posiłki powinny być zróżnicowane, a dieta przyjemnością
_________________________ _
mircia14;

Śniadanie - zależy ile mleka, dla mnie 250-300kcal
II śniadanie - 250 -270?
Obiad - jakieś 350.
Podwieczorek - ile tego jogurtu? Dla mnie byłoby to jakieś max 250kcal.
1h aerobiku i 30min stretchingu, jakieś brzuszki
Kolacja - jakieś 250.
Ciężko oszacować na oko.. (jak mawia moja mama ;na oko to nie jeden umarł) nie podajesz żadnej wagi, ilości.. kromkę razowca liczę jako 55kcal (tyle ma mój), jogurt koło 100 (kubeczek), a warzywa zaokrąglam, bo sama nie liczę (; w sumie 1100 -1200 kcal? Nadrobiłaś tym masłem i serkiem topionym..
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2010-03-02 o 16:15
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:18   #4540
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Pewnie, widać, że się chociaż starasz (;
9:00 wieśniak z rzodkiewką i pomidorkiem Tutaj koniecznie jakieś węglowodany, to jest pierwszy posiłek, musi być sycący i dawać energię na cały dzień. Proponuję : wieśniak z rzodkiewką i pomidorem + bułka grahamka z sałatą i szynką (na przykład) albo z czym lubisz, z białym serkiem, lub owsianka (płatki i te inne bajery typu otręby na mleku lub wodzie) lub chleb np. żytni, wieloziarnisty, graham.
11:00 garść pistacji, 0,5 l czerwonej herbaty to nie jest posiłek, możesz jeść pistacje, są bardzo zdrowe. Możesz do tego dodać twaróg/homogenizowany albo po prostu przerzucić ten serek z pierwszego śniadania tutaj.
13:30 mix stałat z pomidorkiem koktajlowym, ogórkiem i grillowanym stekiem z łososia tutaj ładnie, możesz dorzucić ryż brązowy, makaron pełnoziarnisty, kaszę gryczaną /jęczmienną. Grunt by były warzywa, białko i węgle. Obiad to ponad 35% zapotrzebowania dziennego na kcal (:
16:00 jabłko, 0,5 l czerwonej herbaty unikamy owoców po godzinie 16. Możesz je sobie zjeść w pierwszej połowie dnia, o tej porze zjadłabym np. jajecznicę z warzywami staramy się wycofywać węglowodany złożone w późniejszych godzinach, więc na podwieczorek możesz sobie pozwolić na chleb czy grahamkę, ale lepiej niech jest to jednak białko (może być tuńczyk, makrela, ogólnie ryba morska, kurczak czy indyk, jajko, nabiał).
21:00 tuńczyk z puszki z oliwkami i papryką Oliwki także są zdrowe, są źródłem nnkt. Taką kolację możesz sobie zaserwować nawet godzinkę przed snem. Ważne, by tuńczyk był w sosie własnym, nie w oleju! No i te oliwki na noc? trochę ciężki posiłek.. pewnie domyślasz się, że z tłuszczami wieczorem to różnie.. możesz mieć np. problemy z żołądkiem (to jednak zależy od organizmu). kolacja musi być lekka i białkowa, to przede wszystkim!
Tyle ode mnie.. pamiętaj, że w diecie musi być conajmniej 1200kcal, posiłki powinny być zróżnicowane, a dieta przyjemnością
Dziękuję Postaram się zastosować. Węgli boję się jak ognia to diecie South Beach, ale jakos się przełamię Niestety pracuję codziennie od 9-17:30 a po pracy biegnę na zajęcia, więc czasem ciężko o ciepły i zdrowy posiłek w trakcie dnia, ale będę się starać
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:20   #4541
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Dziękuję Ci bardzo !
Na przyszłość podam dokładniejsze proporcje

A co do jogurtu.. został zjedzony wcześniej przez mamę i musiałam się zadowolić samymi pomidorami, ale i tak było pysznie
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 16:25   #4542
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez paszka016 Pokaż wiadomość
To może ja wypowiem sie teraz na ten temat : hm... powiem szczerze zrobiło mi sie bardzo przykro ze pewna osoba tak uwaza ze to za duzo .. kiedys jadłam za malo i niewartosciowo i tez dostawalam baty ktore mi bardzo pomogly do przelamania sie do normalnego jedzenia ... byla we mnie totalna blokada zylam wylacznie jedzeniem obliczaniem kcal oczywiscie w moim przypadku zawyzaniem .. jem tak juz od 2 tygodni i nie przytylam wogole ! ... poprostu zaczelam jesc normalnie bo stwierdzilam ze zycie mam jedno i nie bede ograniczac sobie przyjemnosci jak robilam to do tej pory .. Moze i dla niektorych to wyglada jak P ale dla mnie to to nie jest .. uwielbiam platki i moge zjesc nawet ich cala paczke no cuz nie moja wina .. a zreszta po co sie tlumacze ? jem bo mam ochote i tyle .

Przepraszam jak kogos urazilam i za ot'a


nawet wiem od kogoale jestem z Ciebie dumna

Cytat:
Napisane przez Sherrie Pokaż wiadomość
Pyyyyyy pt. "zaczzynam cieszyc sie P" noooo nareszcie

1. kromka chleba ziarnistego przysmazona na masle z szynka (musze jakas kielbaske zakupic), a do tego 2 duze jaja wybełtane z duza iloscia zoltego sera, sos cyganski, ketchup, pomidor i jeszcze jedna kromka chleba z serkiem topionym ziolowym, serem twarogowym, ogorkiem, musztarda, garsc orzeszkow solonych, kawa z mlekiem i cukrem (slodze 2 lyzeczki) ajjj jakie to musiało być pyszne

500ml wody jablkowej Jupik (niedobra) też tak uważam

2. pączek (80g) z duza iloscia lukru z różą, garsc orzechow wloskich, garsc sliwek suszonych, kawa z mlekiem i cukrem ładnie ale zamiast kawy kakao

3. ok 75-80g makaronu, 3 pulpety w sosie pomidorowo-cyganskim usmazone na masle czosnkowym z mieszana warzywna serkiem topionym zwyklym serem zoltym / kawałek placka (biszkopt, masa budyniowa, jablka w galaretce, kokos prazony na masle) mniammmm

4. niestety podjadane w czasie ćwiczeńlabolatoryjnych : paczka drazy kokosowych, degustacja piwa no ładnie

5. jogobella jablkowo-cynamonowa, mix platków, mieszanka studencka, otreby granulowane, troche mleka bo za geste, cukier, pomarancza, jablko pyszniaście

6. kisiel, jablko, pasek milki jogurtowej ejjjj co tutaj tak mało?

bardzo prosze o ocene bo malo mi sie wydaje ;/
Słońce jadło mega pyszne, do śn dorzuciłabym jeszcze jedną kanapeczkę lub owocek no i ta kolacjaaaaa o wiele za mała a reszta jw
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:28   #4543
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez paszka016 Pokaż wiadomość
To może ja wypowiem sie teraz na ten temat : hm... powiem szczerze zrobiło mi sie bardzo przykro ze pewna osoba tak uwaza ze to za duzo .. kiedys jadłam za malo i niewartosciowo i tez dostawalam baty ktore mi bardzo pomogly do przelamania sie do normalnego jedzenia ... byla we mnie totalna blokada zylam wylacznie jedzeniem obliczaniem kcal oczywiscie w moim przypadku zawyzaniem .. jem tak juz od 2 tygodni i nie przytylam wogole ! ... poprostu zaczelam jesc normalnie bo stwierdzilam ze zycie mam jedno i nie bede ograniczac sobie przyjemnosci jak robilam to do tej pory .. Moze i dla niektorych to wyglada jak P ale dla mnie to to nie jest .. uwielbiam platki i moge zjesc nawet ich cala paczke no cuz nie moja wina .. a zreszta po co sie tlumacze ? jem bo mam ochote i tyle .

Przepraszam jak kogos urazilam i za ot'a
No spoko, jeśli na takim jedzonku nie tyjesz to ok każdy ocenia ze swojej perspektywy, ja na pewno bym szybko przytyla stąd też może taka moja uwaga
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:43   #4544
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

U/P

śniadanie: 2 kromki razowca; jedna z masłem czosnkowym, żółtym serem i papryką, druga z Almette ziołowym, szynką drobiową i pomidorem; serek wiejski 200g, herbata z sokiem malinowym

2śniadanie: bułka z ziarnami z masłem, polędwicą wędzoną, szczypiorkiem i papryką; banan; jabłko; kitkat senses

obiad: 2 kotlety, podsmażane ziemniaczki, warzywa- kalafior, brokuły i marchewka; 2 szklanki soku pomarańczowego

deser: 2 czekoladki malaga, garść nerkowców, gruszka

podwieczorek: drożdżówka z budyniem, kakao (na mleku 2%)

kolacja: 2 kromki razowca; jedna z masłem i camembertem, druga z masłem czosnkowym, polędwicą wędzoną, papryką, ogórkiem i szczypiorkiem; jajko ugotowane na miękko +majonez; herbata z sokiem malinowo-żurawinowym

po: jabłko; garść migdałów
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:53   #4545
Sherrie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez twinsy21 Pokaż wiadomość
ślicznie!
wlasnie sek w tym ze nie lubie jesc tuz przed snem... zle wtedy spie boli mnie brzuch i rano nie mam apetytu... ;/

Cytat:
Napisane przez motylek2701 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Twoje jadłospisy są najlepsze (za raz po twinsach21) jadlospis w tym wątku za równo jakościowo i ilościowo- oczywiście co do P. Widać luz, jesz na co masz ochotę tak jak na P powinno być! Gratuluję i oby tak dalej
jeeej nawet nie wiesz jak mnie motywuja Twoje slowa! dlugo sie przelamywalam ale widze ze warto

Cytat:
Napisane przez paszka016 Pokaż wiadomość
To może ja wypowiem sie teraz na ten temat : hm... powiem szczerze zrobiło mi sie bardzo przykro ze pewna osoba tak uwaza ze to za duzo .. kiedys jadłam za malo i niewartosciowo i tez dostawalam baty ktore mi bardzo pomogly do przelamania sie do normalnego jedzenia ... byla we mnie totalna blokada zylam wylacznie jedzeniem obliczaniem kcal oczywiscie w moim przypadku zawyzaniem .. jem tak juz od 2 tygodni i nie przytylam wogole ! ... poprostu zaczelam jesc normalnie bo stwierdzilam ze zycie mam jedno i nie bede ograniczac sobie przyjemnosci jak robilam to do tej pory .. Moze i dla niektorych to wyglada jak P ale dla mnie to to nie jest .. uwielbiam platki i moge zjesc nawet ich cala paczke no cuz nie moja wina .. a zreszta po co sie tlumacze ? jem bo mam ochote i tyle .

Przepraszam jak kogos urazilam i za ot'a
madrze... sluchaj swojego organizmu, a nie innych. jezeli nie tyjesz to ciesz sie jedzeniem!

Cytat:
Napisane przez kasia220112 Pokaż wiadomość
Dzisiejsze U/P
śn;7.00 6 łyżek bran flakes, łyżka otrębów, łyżeczka miodu, łyżka słonecznika, 6 migdałów, łyżka rodzynek,jogurt 200 g naturalny, pół mega banana migdalow wiecej toż to bialko
2śn;11.00 duża bułka sojowa, masło, 2 plasterki wędliny drobiowej, rzodkiewka, sałata, kiełki, rzeżucha, szczypiorek malo wedliny
przek;12.00 jabłko duże
ob;14.40-15.102,5 chochelki zupy szpinakowej zabielanej z liścmi szpinaku(własnej uprawy letniej, zamrożony), 2 łyżki zacierki, 2 danie; gałka ziemniaków posypanych kiełkami, golonko z indyka gotowane, ok 100 g (ponad) mieszanki warzywnej duszonej na maśle wiecej ziemniaczkow przeciez sa pyszne a jeszcze jak sa polanemaseeelkiem
przek;16.30 łyżka rodzynek, kawałek jabłka
pod;18.00 sałatka owocowa(raczej to) lub kefir daj jeszcze jakas kromke z dzemem i maslem, orzechy
kol;20.30 planuje 2 kromki chleba z masłem, 2 jajka na miękko lub jajecznica lub serek wieski lub biały, warzywka, herbata chleb, jajka, wiejski, warzywka, herbata i moze cos na slodko?


Ovenicie???Plisss!!!!
Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość

Słońce jadło mega pyszne, do śn dorzuciłabym jeszcze jedną kanapeczkę lub owocek no i ta kolacjaaaaa o wiele za mała a reszta jw
5 posilek to byla kolacja, 6 to po

wiedzialam ze malo
Sherrie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 16:56   #4546
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje dzisiejsze R

Śn I - owsianka -(szklanka mleka 3,2% rozcieńczona na pół z wodą, 5 łyżek płatków owsianych, 1 łyżka otrąb, 5 suszonych moreli, 5 suszonych śliwek, garść rodzynek), 2 kromki razowca z twarogiem, rzodkiewkami i szczypiorkiem, pomarańcza, szklanka zielonej herbaty
ŚnII - kromka razowca z twarogiem, rzodkiewkami i szczypiorkiem, serek homo naturalny, jabłko
O- ryż z kurczakiem i warzywami (zakupiony na uczelni)
P- makrela wędzona 200g
K- serek wiejski 150 g

poproszę o ocenę, i gdyby ktoś pomógł mi obliczyć ilość kalorii w moim jadłospisie.
Nigdy nie liczyłam kalorii, a jestem ciekawa ile mniej więcej spożywam...
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:10   #4547
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Utrzymanie
  1. kawalek szarlotki,szklanka melka 0,5%, kanapka razowca z szynką,sałatą,pomidorem,c ebulą
  2. grahamka z indykiem pieczonym,rzeżuchą,majone zem,papryką
  3. kanapka razowca z pastą warzywną,ogórkiem
  4. szpinak smażony na maśle z czosnkiem,pieczarkami i cebulą- wszystko w cieście nalesnikowym (tak jakby 2 naleśniki z powyższym farszem)

wzdęło mnie i czuję się obżarta

ocenicie????
Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:12   #4548
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje U

I. Pół dorsza wędzonego, serek homo, jabłko
II. Szklanka maślanki jabłkowej, dwie kromki razowca z serem wiejskim
III. Mało jogurt naturalny
IV. Trzy kromki razowca, dwie z serkiem wiejskim, jedna z żółtym) mały kawałek pieczonej ryby, pół dorsza wędzonego (ten dorsz ogólnie był dość niewielki) - posiłek rozciągniety w czasie bo głodna byłam to dobierałam, już nic nie będzie dzis bo chce się wcześnie położyć spać - postaram sie od jutra jeść więcej w ciagu dnia żeby nie czuć sie głodnym po uczelni

Może ktoś ocenić?

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Pokaż wiadomość
Utrzymanie

wzdęło mnie i czuję się obżarta

ocenicie????
No faktycznie bardzo dużo zjadłaś żeby czuć się obżarta
To oczywiście ironia

Edytowane przez LilyHoney
Czas edycji: 2010-03-02 o 17:14
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:21   #4549
paszka016
Raczkowanie
 
Avatar paszka016
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Wiadomości: 399
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Dziekuje dziewczynki

LilyHoney : okej nic sie takiego nie stalo

Kikus ;*** dzieki twoim bacikom jem teraz normalnie ty moj wzorze ;*

Moje Pyszne U :

Sn: jajecznica z 3 jajek na szyneczce i cebulce , grahamka 100g z masełkiem : jedna połowka z serkiem zoltym , sczypiorkiem , pomidorkiem , druga z serkiem topionym smietaknowym i ogorkiem kiszonym , pomaranczka , herbatka malinowa

2sn: jogurt pitny truskawkowy 330g , bułka z śmietaną , jabłuszko

O: 2 duże grube naleśniki ( kocham ;d ) jeden z twarozkiem ( ser biały , smietana 12% , szczypiorek ) , drugi posmarowany duzym monte

P: kakao na szklance mleka 1,5% , paczka paluszkow z sezamem 70g , jogurt naturalny 150g z garscia mieszanki studenckiej

K: dwie kromki razwoca z maselkiem : jedna z szyneczka i ketchupem , druga z serem zoltym i pomidorkiem , serek wiejski 200g

2 jabluszka , pomaranczka

i jak?
__________________
"żyjemy nie tak jak chcemy,ale tak jak potrafimy"

21.06.2009 - Ten jedyny <3

38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-51-52
paszka016 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 17:23   #4550
szazer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 73
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

R

przed sniadaniem: duze,soczyte(puszne) jabłuszko

sniadanie: jog nat 135 g z 2 garsciami musli(platki owsiane,pszenne itd,rodzynki,susz jablka), posiekane 4 migdaly, 4 orzechy wloskie, 5 malin

2 sniadanie: srednia grahamka 1/2 - z salata, poledwicą, papryką i migdalami, 1/2 - szynka i pomidor; duze jablko

obiad: miseczka kremu ze szpinaku + salatka orientalna z grilowana wolowina,salata,marchewka ,kielkami,pomarancza i ananasem
- SaladStory

kolacja: serek wiejski z pomidorem, listkami swiezej bazyli, jednodniowy sok marchewkowy

ocenicie?
szazer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:32   #4551
kakaukowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 252
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze R

Śn I - owsianka -(szklanka mleka 3,2% rozcieńczona na pół z wodą, 5 łyżek płatków owsianych, 1 łyżka otrąb, 5 suszonych moreli, 5 suszonych śliwek, garść rodzynek), 2 kromki razowca z twarogiem, rzodkiewkami i szczypiorkiem, pomarańcza, szklanka zielonej herbaty 70+285+20+150+100+80+150+ 80+100=1035
ŚnII - kromka razowca z twarogiem, rzodkiewkami i szczypiorkiem, serek homo naturalny, jabłko 70+40+100+70=280
O- ryż z kurczakiem i warzywami (zakupiony na uczelni) nie wiem ile czego, czy kurak smazony czy pieczony, ze skóra, czy bez, ale mysle, ze koło 400 kcal
P- makrela wędzona 200g 400 kcal
K- serek wiejski 150 g 120

poproszę o ocenę, i gdyby ktoś pomógł mi obliczyć ilość kalorii w moim jadłospisie.
Nigdy nie liczyłam kalorii, a jestem ciekawa ile mniej więcej spożywam...
ogólnie jadłospis bardzo mi sie podba, tylko do makreli dodaj warzywka i bedzie cudnie.
kakaukowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:33   #4552
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

a czy moje U ktoś może ocenić???

Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:38   #4553
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

kakaukowa dziękuję baaardzo !!

Obiad to było na oko pół torebki ryżu, tej kury to strasznie mało było, parę kawałków, i odrobina warzyw... średnio, ale tylko to miałam możliwość kupienia dziś na uczelni.
ok.3200 kcl... chyba za dużo jak na R ?
Dodam tylko, że ćwiczę na zmianę aerobowo i siłowo...
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:39   #4554
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Śniadanie:
bułka grahamka:
  • pół z masłem, serkiem almette śmietankowym i pomidorem
  • pół z masłem, wędliną i ogórkiem kiszonym
kawa zbożowa inka z mlekiem
II Śniadanie:
twarożek lekki+ łyżeczka dżemu wiśniowego+ 2 łychy otrębów pszennych granulowanych z żurawiną, kawa z mlekiem
Obiad:
zupa pomidorowa z makaronem i gotowaną marchewką
Podwieczorek:
jabłko
Kolacja:

mała bułeczka sojowa
  • pół z masłem, serkiem almette śmietankowym i pomidorem
  • pół z masłem i cienkim plastrem mortadeli
pół ogórka konserwowego, herbata miętowa ze słodzikiem
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:44   #4555
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

utrzymanie
  • jajecznica z 3 jajek,z oscypkiem,cebulką,ziołami ...grahamka (gorąca) z serem żółtym,papryką, 2 ogórki konserwowe
  • kubek kakao, naleśnik z morelami,jabłko
  • pomidor zalany kefirem,Snickers,2 garście pistacji
  • 2 pałki kurczaka pieczone z czosnkiem i majerankiem, 450g warzyw na patelnię (tych z ziemniaczkami), mizeria
  • 2 lampki czerwonego wina, 2 parówki na ciepło z chrzanem i keczupem, 2 kromki razowca z twarogiem półtłustym
  • miseczka zupy gulaszowej




z góry dzięki za ocenki
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:00   #4556
ar22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 270
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

przepraszam za tego OT od razu ale chcialam sie z Wami podzielic moim odkryciem...dziaj udalam sie na zakupki bo chcialam zakupic Bran Flakes - udalo sie poszlam do simply marketu...i tam zobaczlam eko- jogurty naturalne...zakupilam sobie jeden...firma Magda...iiiiiii jutro pedze po nastepne....sa pyyyyszne!!!!!! maja 300 g i sa mega mega mega kremowe!!!!wszamalam taki na podwieczorek dorzucilam bakalii....no normalnie cuuuudo!!!!!

ale zeby nia bylo ....PASZKA GRATULUJE!!!!!:cmok : PODZWIAM!!!!i tez tak chce......
ar22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:19   #4557
Sherrie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
U/P

śniadanie: 2 kromki razowca; jedna z masłem czosnkowym, żółtym serem i papryką, druga z Almette ziołowym, szynką drobiową i pomidorem; serek wiejski 200g, herbata z sokiem malinowym obawiam sie ze na P troche za malo...

2śniadanie: bułka z ziarnami z masłem, polędwicą wędzoną, szczypiorkiem i papryką; banan; jabłko; kitkat senses jak duzo poledwicy to lux a ja bym jeszcze dodala jakis gesty sok

obiad: 2 kotlety, podsmażane ziemniaczki, warzywa- kalafior, brokuły i marchewka; 2 szklanki soku pomarańczowego fajnie ;]

deser: 2 czekoladki malaga, garść nerkowców, gruszka

podwieczorek: drożdżówka z budyniem, kakao (na mleku 2%) mmmm

kolacja: 2 kromki razowca; jedna z masłem i camembertem, druga z masłem czosnkowym, polędwicą wędzoną, papryką, ogórkiem i szczypiorkiem; jajko ugotowane na miękko +majonez; herbata z sokiem malinowo-żurawinowym fajnie

po: jabłko; garść migdałów ee a gdzie nerkowce?
ladnie ale na P chyba za malo
Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Pokaż wiadomość
Utrzymanie
  1. kawalek szarlotki,szklanka melka 0,5%, kanapka razowca z szynką,sałatą,pomidorem,c ebulą
  2. grahamka z indykiem pieczonym,rzeżuchą,majone zem,papryką
  3. kanapka razowca z pastą warzywną,ogórkiem
  4. szpinak smażony na maśle z czosnkiem,pieczarkami i cebulą- wszystko w cieście nalesnikowym (tak jakby 2 naleśniki z powyższym farszem)
wzdęło mnie po cebuli i czuję się obżarta

ocenicie????
a gdzie obiad?

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Moje U

I. Pół dorsza wędzonego, serek homo, jabłko a buleczka??
II. Szklanka maślanki jabłkowej, dwie kromki razowca z serem wiejskim + warzywaaa
III. Mało jogurt naturalny
IV. Trzy kromki razowca, dwie z serkiem wiejskim, jedna z żółtym) mały kawałek pieczonej ryby, pół dorsza wędzonego (ten dorsz ogólnie był dość niewielki) - posiłek rozciągniety w czasie bo głodna byłam to dobierałam, już nic nie będzie dzis bo chce się wcześnie położyć spać - postaram sie od jutra jeść więcej w ciagu dnia żeby nie czuć sie głodnym po uczelni

Może ktoś ocenić?

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------



No faktycznie bardzo dużo zjadłaś żeby czuć się obżarta
To oczywiście ironia

malo
Cytat:
Napisane przez paszka016 Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczynki

LilyHoney : okej nic sie takiego nie stalo

Kikus ;*** dzieki twoim bacikom jem teraz normalnie ty moj wzorze ;*

Moje Pyszne U :

Sn: jajecznica z 3 jajek na szyneczce i cebulce , grahamka 100g z masełkiem : jedna połowka z serkiem zoltym , sczypiorkiem , pomidorkiem , druga z serkiem topionym smietaknowym i ogorkiem kiszonym , pomaranczka , herbatka malinowa

2sn: jogurt pitny truskawkowy 330g , bułka z śmietaną , jabłuszko

O: 2 duże grube naleśniki ( kocham ;d ) jeden z twarozkiem ( ser biały , smietana 12% , szczypiorek ) , drugi posmarowany duzym monte

P: kakao na szklance mleka 1,5% , paczka paluszkow z sezamem 70g , jogurt naturalny 150g z garscia mieszanki studenckiej

K: dwie kromki razwoca z maselkiem : jedna z szyneczka i ketchupem , druga z serem zoltym i pomidorkiem , serek wiejski 200g

2 jabluszka , pomaranczka

i jak?
no na serio pysznie mmmm

Cytat:
Napisane przez mpati86 Pokaż wiadomość
Śniadanie:
bułka grahamka:

  • pół z masłem, serkiem almette śmietankowym i pomidorem
  • pół z masłem, wędliną i ogórkiem kiszonym
kawa zbożowa inka z mlekiem
II Śniadanie:
twarożek lekki+ łyżeczka dżemu wiśniowego+ 2 łychy otrębów pszennych granulowanych z żurawiną, kawa z mlekiem zostaw te lekkie i daj owoc
Obiad:
zupa pomidorowa z makaronem i gotowaną marchewką a miesko???
Podwieczorek:
jabłko malo
Kolacja:
mała bułeczka sojowa

  • pół z masłem, serkiem almette śmietankowym i pomidorem
  • pół z masłem i cienkim plastrem mortadeli
pół ogórka konserwowego, herbata miętowa ze słodzikiem
przelamywanie jest fajnie jest lepiej

Cytat:
Napisane przez Magdalena0603 Pokaż wiadomość
utrzymanie
  • jajecznica z 3 jajek,z oscypkiem,cebulką,ziołami ...grahamka (gorąca) z serem żółtym,papryką, 2 ogórki konserwowe
  • kubek kakao, naleśnik z morelami,jabłko
  • pomidor zalany kefirem,Snickers,2 garście pistacji
  • 2 pałki kurczaka pieczone z czosnkiem i majerankiem, 450g warzyw na patelnię (tych z ziemniaczkami), mizeria
  • 2 lampki czerwonego wina, 2 parówki na ciepło z chrzanem i keczupem, 2 kromki razowca z twarogiem półtłustym
  • miseczka zupy gulaszowej



z góry dzięki za ocenki
jestem ZA

Cytat:
Napisane przez ar22 Pokaż wiadomość
przepraszam za tego OT od razu ale chcialam sie z Wami podzielic moim odkryciem...dziaj udalam sie na zakupki bo chcialam zakupic Bran Flakes - udalo sie poszlam do simply marketu...i tam zobaczlam eko- jogurty naturalne...zakupilam sobie jeden...firma Magda...iiiiiii jutro pedze po nastepne....sa pyyyyszne!!!!!! maja 300 g i sa mega mega mega kremowe!!!!wszamalam taki na podwieczorek dorzucilam bakalii....no normalnie cuuuudo!!!!!

ale zeby nia bylo ....PASZKA GRATULUJE!!!!!:cmok : PODZWIAM!!!!i tez tak chce......
hehehe moze tez zakupie
Sherrie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:23   #4558
SweetAboutMe
Zakorzenienie
 
Avatar SweetAboutMe
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 3 048
GG do SweetAboutMe
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

U.

Śniadanie: ciemna bułka z ziarnami z masłem, zielonym ogórkiem, kiszonym ogórkiem, pomidorem i jajkiem na twardo
Przekąska: pomarańcza
Obiad: pół woreczka białego ryżu z pomidorowym sosem z warzywami
Podwieczorek: 2 wafle ryżowe (bananowo-kokosowo-orzechowe) posmarowane naturalnym serkiem homogenizowanym (150g) wymieszanym z łyżką słonecznika, 1 wafel 'na sucho'
Kolacja: 130g tuńczyka w sosie własnym z ogórkiem kiszonym i łyżeczką musztardy

Byłabym wdzięczna gdyby ktoś ocenił.
__________________
Studentka Psychologii w Krakowie.
Wegetarianka.


'Komm und hilf mir fliegen.'
SweetAboutMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:28   #4559
Anianiani
Raczkowanie
 
Avatar Anianiani
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

R:

Śniadanie
: Owsianka z pięciu łyżek z serkiem homo naturalnym i cynamonem, kawa z mlekiem.
II śniadanie: grahamka z pasztetem sojowym, sałatą i rzodkiewką, jabłko.
Obiad: Niecałe pół woreczka brązowego ryżu z sosem pieczarkowym, brokuły gotowane na parze, jajko sadzone bez tłuszczu.
Podwieczorek: garść migdałów.
Kolacja: serek wiejski ze szczypiorkiem, cebulką i ogórkiem kiszonym.

Baaaardzo proszę o ocenę
__________________

...a ta pustka, ta pustka, ta pustka?!
to najpewniej głód.
w źrenicy tak pełnej żywej mgły
nie ma nic...
Anianiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:28   #4560
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

dziękuję za ocenę. ale musiałaś mnie pomylić z kimś. ja się nie przełamuje. ja jadłam już ładnie i dużo i ciacha i więcej posiłków i w restauracjach i naprawdę nie było czego już przełamywać. właściwie to mogłam jeść dosyć dosyć, a nie tyłam. a teraz miałam napady od roku czasu wróciły, przytyłam w przeciągu miesiąca 10kg i teraz tak skromnie. pierwszy dzień normalniejszy.
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.