Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 17:23   #1141
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
podałabyś tą stronę? Chętnie sobie poczytam

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ight=peroxygel
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:35   #1142
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość

Teraz mam 24 lata, inny metabolizm i ważę 49kg. Dla niektórych wciąż za mało, dla mnie w sam raz. I dojście do tych 49 kg trwało dobre 3-4 lata. Nie przytyję więcej, bo nie jestem w stanie, po prostu, tak wyglądam i tyle ważę. Nie mam i nie miałam żadnych problemów z miesiączką itp.

To samo chciałam napisać! Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty w końcu udało mi się przekroczyć to cholerne 45 kg. Teraz mam ochotę wskoczyć na 50, ale waga nadal uparcie pokazuje 49.
Kiedyś byłam baaaardzo szczupła. Nigdy się nie odchudzałam (bo niby z czego? Jestem drobnej kości i nic z tym nie zrobię. Teraz, jak przybralam na wadze mam w końcu fajną figurę Zaokrągliła mi się pupa i biodra i generalnie wyglądam dobrze. Choć cały czas staram się przytyć.




Do szcuzplaków, czy też wam się odkłada 'sadełko' tylko na brzuchu? bo u mnie to ostatnio wygląda komicznie. Brzuszek jak ta lala
Ćwiczę a6w polecone przez Liiii i mam nadzieję, że uda mi się tego pozbyć. Mogłoby pójść w ręce lub nogi a nie utknęło na brzuchu i dalej ani rusz
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:59   #1143
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
To samo chciałam napisać! Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty w końcu udało mi się przekroczyć to cholerne 45 kg. Teraz mam ochotę wskoczyć na 50, ale waga nadal uparcie pokazuje 49.
Kiedyś byłam baaaardzo szczupła. Nigdy się nie odchudzałam (bo niby z czego? Jestem drobnej kości i nic z tym nie zrobię. Teraz, jak przybralam na wadze mam w końcu fajną figurę Zaokrągliła mi się pupa i biodra i generalnie wyglądam dobrze. Choć cały czas staram się przytyć.

Do szcuzplaków, czy też wam się odkłada 'sadełko' tylko na brzuchu? bo u mnie to ostatnio wygląda komicznie. Brzuszek jak ta lala
Ćwiczę a6w polecone przez Liiii i mam nadzieję, że uda mi się tego pozbyć. Mogłoby pójść w ręce lub nogi a nie utknęło na brzuchu i dalej ani rusz
Mi raz wskoczyło na 54, szybko spadło, a pamiątki w postaci rozstępów pozostały. Ale to 49 to takie w sam raz dla mnie, jestem zadowolona.
Tak, tyję brzuch -pupa-góra uda. W ogóle dół mam mocniejszy, górę szczuplutką i bezbiustną

A na brzuch a6w nie będzie dobra To nie jest ćwiczenie na zrzucenie tłuszczyku. Przynajmniej z tego co wyczytałam na wizażu
Moim zdaniem nie ma innej rady jak ćwiczenie brzucha co dwa dni np. takie:
http://www.youtube.com/watch?v=sWjTn...eature=related
I jakieś 2x w tygodniu np. po 10 min skakanki lub 20-30 biegania.

Ale jeśli a6w pomaga to tylko pogratulować Ja bym nie dała rady tak codziennie brzucha
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:39   #1144
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ehhhhhhhh ale ja mam zaległości :<



...macie jakieś patenty na więcej czasu?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:46   #1145
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Przesadzasz... ja okres mam baaardzo zadko, a jak juz jest to róznie bywa- ok. trzydniowy albo dwutygodniowy, przy czym jest raczej skąpy. I dodam, ze wagę mam w normie (albo ponad normę ) i wszystko ze mną ok.
Przepraszam, że wnikam, jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj.
Ile masz lat? Kiedy dostałaś pierwszą miesiączkę?
Oczywiście, że w okresie 2 lat wszystko się dopiero stabilizuje, ale dwutygodniowa miesiączka nie wydaje mi się czymś normalnym, nawet w tym czasie.
Nie chcę straszyć, bo nie o to chodzi. Chciałabym po prostu, żebyś zwróciła na tę kwestię baczniejszą uwagę. Ja miałam również miesiączki rzadko i skąpe, nie zwracałam na to uwagi, a potem okazało się, że to nie jest normalne.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:53   #1146
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja ważę 49 kg, mierzę 166 cm i miesiączkuję nieregularnie, wyniki wszystkie mam jak najbardziej w porządku. Jem normalnie. Po prostu taka jestem i nic tego nie zmieni. Moja siostra jest ode mnie kilka centymetrów niższa i po ciąży waży 52 kg, druga siostra też jest ode mnie nieco niższa, waży 46 kg, ma 24 lata, je więcej niż jej chłopak i jest zdrowa jak koń
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:14   #1147
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Pavlinecko też wyczytałam później, że a6w na tłuszczyk średnio, ale skoro już zaczęłam to będę robić
później przymierzam się do abs
jak się tylko ociepli to wskakuję na rower! już nie moge się doczekać



illegale niestety, takiego pantentu to chyba nawet wizazanki nie wymyślą
a szkoda :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 19:22   #1148
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Ehhhhhhhh ale ja mam zaległości :<



...macie jakieś patenty na więcej czasu?
też bym chciała poznać
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:27   #1149
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

polecam kursy zarządzania czasem nie mam jakiś konkretnie wybranych, ale wujek google pomoże
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:50   #1150
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Najlepszy patent na zyskanie wolnego czasu - porzucić wizaż! :P Ale tego chyba żadna z nas nie jest w stanie zrobić .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:52   #1151
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Najlepszy patent na zyskanie wolnego czasu - porzucić wizaż! :P Ale tego chyba żadna z nas nie jest w stanie zrobić .
Zgadzam się w całej rozciągłości
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 19:56   #1152
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 20:39   #1153
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ja mam patent na "zyskanie czasu"
za czasow podstawowki i jeszcze na poczatku LO trenowalam, dosc sporo i intensywnie - tj. codziennie 2,5-3 godziny, weekendy najczesciej wolne, chyba ze przygotowywalysmy sie na zawody, do tego same wyjazdy na zawody itp. - nigdy nie zastanawialam sie, jak wszystko godze, bo szkola do tego, bylam "kujonem" itp... dosc powazna kontuzja wytracila mnie z rytmu i nie trenowalam wiecej. teoretycznie mialam zatem 3 godziny wiecej czasu dla siebie na dzien. ha, TEORETYCZNIE - nagle nie moglam dojsc do ladu, zdazyc ze wszystkim... moj patent to milosc do sportu lub jakies czasochlonne hobby i regularny trening/hobby - czlowiek zrobi wszystko, zeby miec na to czas... ba, napisze nawet wypracowania na poczekaniu, wstanie o 6 rano bez bicia, bo treningu nie bedzie, jesli nie zdazy sie ze szkola...

teraz stara jestem i nie jestem w stanie trenowac tego co kiedys. ale chodze na basen - jeszcze przed praca - w pracy ugadalam sie, ze moge byc troche pozniej w basenowe dni. i prosze - nagle okazuje sie, ze mam czas...

najgorszym zlodziejem czasu jest lenistwo!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 20:57   #1154
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Pavlinecko też wyczytałam później, że a6w na tłuszczyk średnio, ale skoro już zaczęłam to będę robić
później przymierzam się do abs
jak się tylko ociepli to wskakuję na rower! już nie moge się doczekać



illegale niestety, takiego pantentu to chyba nawet wizazanki nie wymyślą
a szkoda :/

Ja w niedzielę zaliczyłam już pierwsze rolki W cholerę zimno było, ale radocha jak ta lala... Za rowerem nie przepadam, ale rolksy zawsze i wszędzie, a jak się szczupleje... jak jeździłam kiedyś dzień w dzień przez dwa miesiące po 2-3h to spadały ze mnie wszystkie spodnie - dosłownie ;] No i przydałoby się wrócić do jazdy konnej..może w wakacje.
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 21:01   #1155
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w całej rozciągłości
no właśnie ale wizaż zabiera mi zdecydowanie za dużo czasu ale jakoś nie umiem z niego zrezygnować
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 22:23   #1156
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Wizaż to złooo i pożeracz czasu
Ale dokładnie słyszałam, że im ktoś ma więcej zadań, hobby, dodatkowych zajęć, pracę tym lepiej potrafi sobie zorganizować czas i jakoś wszystko daje się pogodzić.

Szkoda, że jestem już takim leniem, że nie daję rady wszystkiego ze sobą godzić i musze rezygnować z wielu rzeczy.

Szukam i szukam odpowiedniego filtra i kremu. Myślicie, że jak poproszę o próbki w aptece kilku kremów to je dostanę? Bo szkoda mi wydawać na marne pieniądze jak krem okaże się być złym zapychaczem,
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 22:27   #1157
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja mam dużo dodatkowych zajęć i mi to nie pomaga Choć może rzeczywiście w porównaniu z inymi, którzy po szkole od razu idą do domu, lepiej zarządzam czasem... Nie wiem.
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 06:26   #1158
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Ehhhhhhhh ale ja mam zaległości :<



...macie jakieś patenty na więcej czasu?
Plan dnia Chociaz u mnie nigdy nie wypala i tak.
Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ja ważę 49 kg, mierzę 166 cm i miesiączkuję nieregularnie, wyniki wszystkie mam jak najbardziej w porządku. Jem normalnie. Po prostu taka jestem i nic tego nie zmieni. Moja siostra jest ode mnie kilka centymetrów niższa i po ciąży waży 52 kg, druga siostra też jest ode mnie nieco niższa, waży 46 kg, ma 24 lata, je więcej niż jej chłopak i jest zdrowa jak koń
Jeśli 95 przy Twoim nicku to rocznik, to jesteśmy rówieśniczkami Nieregularne miesiączki w tym wieku to normalka.
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja mam patent na "zyskanie czasu"
za czasow podstawowki i jeszcze na poczatku LO trenowalam, dosc sporo i intensywnie - tj. codziennie 2,5-3 godziny, weekendy najczesciej wolne, chyba ze przygotowywalysmy sie na zawody, do tego same wyjazdy na zawody itp. - nigdy nie zastanawialam sie, jak wszystko godze, bo szkola do tego, bylam "kujonem" itp... dosc powazna kontuzja wytracila mnie z rytmu i nie trenowalam wiecej. teoretycznie mialam zatem 3 godziny wiecej czasu dla siebie na dzien. ha, TEORETYCZNIE - nagle nie moglam dojsc do ladu, zdazyc ze wszystkim... moj patent to milosc do sportu lub jakies czasochlonne hobby i regularny trening/hobby - czlowiek zrobi wszystko, zeby miec na to czas... ba, napisze nawet wypracowania na poczekaniu, wstanie o 6 rano bez bicia, bo treningu nie bedzie, jesli nie zdazy sie ze szkola...

teraz stara jestem i nie jestem w stanie trenowac tego co kiedys. ale chodze na basen - jeszcze przed praca - w pracy ugadalam sie, ze moge byc troche pozniej w basenowe dni. i prosze - nagle okazuje sie, ze mam czas...

najgorszym zlodziejem czasu jest lenistwo!
Święta prawda. Jak człowiek chce, to ze wszystkim da radę. Ja nawet wolę miec więcej do załatwienia, gonienia - wtedy czuję, że żyję
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 07:07   #1159
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Najlepszy patent na zyskanie wolnego czasu - porzucić wizaż! :P Ale tego chyba żadna z nas nie jest w stanie zrobić .
Nieeee,
nie da rady

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
(...)

najgorszym zlodziejem czasu jest lenistwo!
Dokładnie!
Jak miałam sesję to potrafiłam sobie tak zorganizxowac wszystko, że generalnie miałam czazsu bardzo mało,a le starczyło na wszystko. Teraz zrobiło się trochę luźniej i marnuję czas na głupei seriale
a obiecałam sobie, że będę się uczyć systematycznie

Cytat:
Napisane przez Jemi91 Pokaż wiadomość
Ja w niedzielę zaliczyłam już pierwsze rolki W cholerę zimno było, ale radocha jak ta lala... Za rowerem nie przepadam, ale rolksy zawsze i wszędzie, a jak się szczupleje... jak jeździłam kiedyś dzień w dzień przez dwa miesiące po 2-3h to spadały ze mnie wszystkie spodnie - dosłownie ;] No i przydałoby się wrócić do jazdy konnej..może w wakacje.
ojej, ja bym zamarzła i się pewnie zaziębiła tak, że 3 tygodnie spędziła w łóżku :/
na rolkach kiedyś jezdziłam namiętnie, ale teraz się przeprowadziłam i nie za bardzo mam gdzie.Za dużo bezpańskich psów tu w okolicy lata i się boję :/
za to na zawsze po pracy jeżdze z tatą na rlwerze, jedziemy do lasu i tam też trochę pobiegamy
naprawde się inaczej człowiek czuje,
teraz w zimie to się 'zapuściłam'

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość

Szukam i szukam odpowiedniego filtra i kremu. Myślicie, że jak poproszę o próbki w aptece kilku kremów to je dostanę? Bo szkoda mi wydawać na marne pieniądze jak krem okaże się być złym zapychaczem,
Teraz może być peroblem z próbkami - nie ten sezon Ale popytaj.
ja od siebie mogę polecić filtr biodermy akn mat 40. Jestem z niego bardzo zadowolona choć chciałabym jeszcze spróbować emulsji avene, pewnie kupię jak mi się skończy bioderma na próbę.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 12:18   #1160
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

a ja wlasnie potraktowalam twarz sokiem z aloesu - obcielam jeden lisc u mojej roslinki nie wypali mi twarzy taki 100% sok ??
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 12:34   #1161
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A jak wycisnęłaś ten sok? próbowałam kiedyś i nie potrafię ;/ przecierałam wtedy twarz takim rozkrojonym liściem, tylko kilka razy więc efektu nie było jakiegoś widocznego ale popalić tez się nie popaliłam
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 13:29   #1162
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
a ja wlasnie potraktowalam twarz sokiem z aloesu - obcielam jeden lisc u mojej roslinki nie wypali mi twarzy taki 100% sok ??
nie powinien W końcu aloes się przykłada na oparzenia...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 15:10   #1163
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Przepraszam, że wnikam, jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj.
Ile masz lat? Kiedy dostałaś pierwszą miesiączkę?
Oczywiście, że w okresie 2 lat wszystko się dopiero stabilizuje, ale dwutygodniowa miesiączka nie wydaje mi się czymś normalnym, nawet w tym czasie.
Nie chcę straszyć, bo nie o to chodzi. Chciałabym po prostu, żebyś zwróciła na tę kwestię baczniejszą uwagę. Ja miałam również miesiączki rzadko i skąpe, nie zwracałam na to uwagi, a potem okazało się, że to nie jest normalne.
Po pierwsze nie przepraszaj
16, a pierwszą miesiączkę miałam jakieś dwa lata temu.
Jestem w wieku dojrzewania, wiec sądzę, ze to pewnie dlatego
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 16:13   #1164
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

paspartu, gdzieś widziałam, że stosujesz palomę na skalp, stąd moje pytanie, czy na całe włosy też? Bo ja i na skalp i na włosy, ale zastanawiam się, czy ma jakiś sens nakładać palomę na włosy. Widzę, że dużo osób stosuje tylko jako wcierkę no i już nie wiem...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 16:16   #1165
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

aloes nawilża włoski, można dodawać też do masek do włosów albo nawet jako żel do włosów - utrwalacz... było już baaardzo dużo o tym żelu Palomy, wystarczy poszukać
mi się Paloma już kończy i stosuję ją tylko na jakieś małe oparzenia lub podrażnienia...
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 16:22   #1166
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
paspartu, gdzieś widziałam, że stosujesz palomę na skalp, stąd moje pytanie, czy na całe włosy też? Bo ja i na skalp i na włosy, ale zastanawiam się, czy ma jakiś sens nakładać palomę na włosy. Widzę, że dużo osób stosuje tylko jako wcierkę no i już nie wiem...
na skalp mi trochę obciążała, wiec spróbowałam tylko na koncówki... i mam wrazenie, ze paloma dodała objętosci (niestety przy skalpie takiego efektu nie było) i chyba zabezpieczyła koncówki przed rozdwajaniem się
Niestety nie mam mozliwosci juz stosowac palomy
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 17:07   #1167
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja mam jeszcze w zapasie 1 opakowanie, ale juz się martwię co to będzie jak się skończy...będę próbować z innymi żelami aloesowymi, bo aloes chyba dobrze mi służy Zwłaszcza na twarz - paloma to najlepszy "krem" jaki miałam.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 17:45   #1168
Carammel
Raczkowanie
 
Avatar Carammel
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 360
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
paspartu, gdzieś widziałam, że stosujesz palomę na skalp, stąd moje pytanie, czy na całe włosy też? Bo ja i na skalp i na włosy, ale zastanawiam się, czy ma jakiś sens nakładać palomę na włosy. Widzę, że dużo osób stosuje tylko jako wcierkę no i już nie wiem...
palome można używac na całe włosy, ale nie wolno zima bo wtedy jest suche powietrze
Carammel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:21   #1169
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A jak się ma to suche powietrze do Palomy? Nie wiem, może głupia jestem...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:33   #1170
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Tak, to rocznik Nieregularnymi miesiączkami się nie przejmuję bardzo, jednak wybiorę się niedługo do lekarza, bo mam bardzo obfite krwawienia, ok 14 dni, często dłużej (ostatnio miałam krócej, ale to pewnie dlatego, że piję pokrzywę).
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.