Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-02, 12:11   #31
nedvedzia
Rozeznanie
 
Avatar nedvedzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 541
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Heeeja
I jak wam idzie?
Bo mi całkiem całkiem nieźle
Jak narazie zjadłam:
1/2 kubka płatków<kukurydzianych wymiesznych z musli>
2 kanapki jasnego chlebka..;(;(<takie malutkie> bo mnie kusiło jak przyniosłm cieplusi chlebek z piekarni;p
I jedną kanapke ciemnego chlebka z ziarnami z plasterkiem serka hohland<wiem wiem en serek se mogłam odpuścić ale nie mogłam>

Noo przeszłam jakieś 3 km <szłam do gazowni;D> A o 16.30 mykam na rowerek;
Wiec z ruchem nie ma co narzekać)
Poozdro
nedvedzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 18:37   #32
Nastka_
Raczkowanie
 
Avatar Nastka_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 90
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

callena najprostsze co robic by czekolada nie kusila to jej nie kupowac.Sama jestem uzalezniona od czekolady;/ ...i slodyczy..(3bit) Dlatego nie kupuje,pieniadze wole wydac na cos innego.Zabronilam mamie piec ciasta i kupowac ciastka.A jak mam ochote na slodkie to kupuje...Pysio z marchewka i truskawka, jest tak slodki , ze nie chce sie wiecej nic.A no i zdrowszy.
__________________
Spełnienie przyjdzie , gdy osiągnę cel
Nastka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 19:09   #33
Emotka
Raczkowanie
 
Avatar Emotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

mnie tez gnębia słodycze;( wszedzie za mna łaza jak papierosy w tej reklamie nicoret. Chyba sobie jakiś chrom kupie czy cos
Emotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 19:14   #34
nedvedzia
Rozeznanie
 
Avatar nedvedzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 541
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Noo laski jak sie trzymacie?
Boo ja do godziny 18 wypadałam wspaniale! Zjadłam oprócz tego co napisalam wcześniej talerz zupki pomidorowej z makaronem ugotowanej na jarzynie noo a potem rowerek!
Przejechałam 15 km było supeer ale jak wróciłam do domku...
Mamusia robiła obiadek...
No to ja zjadłam troszeczke kefiru i OBIAD!;(;(;(

ZGRZESZYŁAM;(;(
ZEPIŁAM CAŁĄ ROBOTE;(;(
Jeezu załamałam sie(
nedvedzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 19:28   #35
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

To ja też się przyłączę, pomimo tego, że dziś 2.05 Ale trzymam się od wczoraj. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie?

Dziś 2 godziny na rowerze + zdrowe, racjonalne jedzenie
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 19:50   #36
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Ja się przyłączam! Muszę zrzucić trochę tłuszczyku, bo mi go przez zimę na brzuchu przybyło. Narazie ogranicze słodycze i inne kaloryczne smakołyki, a prawdziwą walkę rozpocznę po 11 maja, czyli po wszystkich pisemnych maturkach.
eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 22:23   #37
wela11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 58
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

HEJ dolączam sie do zdrowego stylu zycia...bo ze mna coraz gorzej,keidys wytrzmałam 1 dzien na zdrowej diecie i czulams ie rewelacjnie...poprostu jadłam wszystko ale regularnie i w rozsadnch ilosciach ogolnie nie mam problemow z figurą..chociaz chcialabym sobie bardziej miesnie wrzezbic,bo mozna powiedziec ze jestem grubym chudzielcem mala krucha,ale mi jakos tak zwisa...wszystko..hehe nijedrne poprostu :P waze teraz ok 48-49 kg na 161 cm ;] a diete zdrowa chce prowadzic dla siebie,bo chce miec ladniejsza cerke i lepsze samopoczucie...a przez to ze jem czekolady caly czas i duzo tlustych rzeczy,robia mi sie pryszcze,ciezko mi na zoaldku i jestem ospala
mam nadzieje ze pojdzie mi jakos bo od teraz zaczynam
wela11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-02, 22:57   #38
callena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 157
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

był rower, była a6w, były inne ćwiczenia różne, no i było też 1,5 czekolady..... nie bijcie! jutro będzie lepiej, muszę poprostu powolutku zjeść to co w domu zostało, i już nie będę kupowałą więcej... mam nadzieje że moja mam widząc mnie łażącą po ścianach za parę dni się nade mną nie zlituje... może się to uda zwalczyć idę poćwiczyć na dobranoc
callena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 01:10   #39
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Mój dzień mogę zaliczyć do wyjątkowo udanych, z tym że zjadłam (poraz pierwszy w życiu) lasanie z winem na kolacje. Było to jakieś 3 godziny temu więc chyba nie najgorzej. Nie tknełam za to słodyczy choć marzyły mi się czekoladki. Może dzisiaj nie popełnię żadnego jedzeniowego wykroczenia przeciwko zdrowej diecie.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 10:02   #40
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Ash
Zanim zajadalam sie frytami, jadlam piers z kurczaka i warzywka gotowane na parze. Niestety przyjadly mi sie i musialam zrobic odpoczynek. Mysle, ze tego tluszczu we frytkach nie ma tak wiele, wiec lepsze to (nie laczyc z niczym, ewentualnie z jakas surówka) niz jesc schaboszczaka w panierce.
Ash, absolutnie NIE LEPSZE fryty z paczki od schabowego! Ja co prawda mięsa nie jem i rzadko komu polecam, ale weź pod uwagę, że w takich frytkach masz wyłącznie niezdrowe tłuszcze (te utwardzane obwiniane są przy tym o działanie rakotwórcze) i węglowodany. Zero tzw. wartości odżywczych, tzn. nie ma ani białka, ani zdrowych NNKT, a jeśli nie jesz do nich sałatki, to nawet nie ma 'prawdziwych' zdrowych warzyw (o ile wiem, te gotowe frytki są robione z puree niskiej jakości). To już lepiej upiecz po prostu świeże ziemniaki - nie jest to pracochłonne, a o ile zdrowsze. Jasne, że jedząc "byle co" można schudnąć, ale przecież nie o to chodzi...
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 10:06   #41
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez callena
idę poćwiczyć na dobranoc
No i znów to samo. A ile razy sobie na Fitnessie rozmawiałyśmy o tym, że ćwiczenia "na dobranoc" - czyli bez posiłku potreningowego - nie mają sensu... Chyba, że ktoś się chce szybko pozbyć mięśni
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 10:38   #42
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Midi, możesz tak bez końca mówić i mówić, ale nic nie zmienisz, dopóki świat i media będą promowały takie rady
Jedna się odchudza frytkami, druga sałatą, lepper w rządzie, rzucają asfalt na moją ukochaną ścieżkę biegową... świat normalnie wariuje i jak tu się nie "pochlastać"?
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 11:06   #43
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Asfalt to jeszcze pół biedy - u mnie w parku z jednej strony zaczęli układać chodnik Mam nadzieję, że jedną stronę zostawią po staremu...
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 11:41   #44
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

No to w takim razie Tobie należą sie ubolewania!
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 13:04   #45
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Midi
Ash, absolutnie NIE LEPSZE fryty z paczki od schabowego! Ja co prawda mięsa nie jem i rzadko komu polecam, ale weź pod uwagę, że w takich frytkach masz wyłącznie niezdrowe tłuszcze (te utwardzane obwiniane są przy tym o działanie rakotwórcze) i węglowodany. Zero tzw. wartości odżywczych, tzn. nie ma ani białka, ani zdrowych NNKT, a jeśli nie jesz do nich sałatki, to nawet nie ma 'prawdziwych' zdrowych warzyw (o ile wiem, te gotowe frytki są robione z puree niskiej jakości). To już lepiej upiecz po prostu świeże ziemniaki - nie jest to pracochłonne, a o ile zdrowsze. Jasne, że jedząc "byle co" można schudnąć, ale przecież nie o to chodzi...
Wczoraj stwierdzilam, ze tak trzeba bedzie robic. Wczesniej nie zwracalam uwagi na skladniki. Myslalam, ze to po prostu takie ziemniaki, jakbym sobie w domu to pokroila sama.
Kurczak z warzywkami mi sie znudził :/
Może wizazanki zaprawione w boju ze zdrowym odzywianiem podrzucilyby tu jakies fajne przepisy?
Do tej pory jak czytam o przykladowym rozsadnym jadlospisie, to wszedzie na obiad przewija sie kurczak i warzywka, a na sniadania musli, na ktore juz patrzec nie moge.


Cytat:
Jedna się odchudza frytkami, druga sałatą, lepper w rządzie, rzucają asfalt na moją ukochaną ścieżkę biegową... świat normalnie wariuje i jak tu się nie "pochlastać"?
inch, rozumiem, ze z tymi frytkami to przytyk do mnie.
Ja nie chce sie jakos specjalnie odchudzac, w tej kwestii raczej stawiam na cwiczenia. Po prostu chodzilo mi o zbytnie nielaczenie skladnikow.
Czytałam, ze ziemniaki same w sobie nie sa tuczace, tylko wlasnie wtedy jak sie laczy z mięchem, z sosem...
Nie wiedzialam, ze te frytki sa robione z pure i z duzą zawartoscia oleju. Wylookałam do chyba jakos przedwczoraj, ale pomyslalam, ze tego tluszczu jest tyle co kot naplakal, zeby sie nie sklejaly te ziemniaki.
Raczej nie znam sie na dietetyce i nigdy sie za bardzo tym nie interesowalam, bo nie jestem osobą, ktora potrafi sie trzymac jakiejs diety ( z czym mi sie zawsze dietetyka kojarzyla) Jestem tu od jakiegos czasu i cos nie cos dopiero liznelam jakies zasady. Choc glownie i tak czytam posty o cwiczeniach
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 15:04   #46
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez wela11
HEJ dolączam sie do zdrowego stylu zycia...bo ze mna coraz gorzej,keidys wytrzmałam 1 dzien na zdrowej diecie i czulams ie rewelacjnie...poprostu jadłam wszystko ale regularnie i w rozsadnch ilosciach ogolnie nie mam problemow z figurą..chociaz chcialabym sobie bardziej miesnie wrzezbic,bo mozna powiedziec ze jestem grubym chudzielcem mala krucha,ale mi jakos tak zwisa...wszystko..hehe nijedrne poprostu :P waze teraz ok 48-49 kg na 161 cm ;] a diete zdrowa chce prowadzic dla siebie,bo chce miec ladniejsza cerke i lepsze samopoczucie...a przez to ze jem czekolady caly czas i duzo tlustych rzeczy,robia mi sie pryszcze,ciezko mi na zoaldku i jestem ospala
mam nadzieje ze pojdzie mi jakos bo od teraz zaczynam
Mam ten sam problem, zwykle jadłam pół czekolady dziennie, a teraz mam nie tylko problemy z sylwetką, ale z tymi ohydnymi pryszczami...Eh, ale dzisiaj lody zjadłam i wczoraj 4 kostki czekolady. Poza tym więcej grzeszków nie było Ale musze się wziąść do roboty, bo jak tak dalej to nic nie wyjdzie dobrego z diety.
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 16:28   #47
Emotka
Raczkowanie
 
Avatar Emotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

a ja dzisiaj zadnych słodyczy !!! tylko soczku owocowego wypilam dwie szklanki, bo gorąco było.... ale mogłam sobie go oszczedzic! teraz bedzie mnie to gryzło:/ a teraz mam grila i moglo tego soczku nie byc!!!
Emotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 17:13   #48
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

a ja dzisiaj coś przegięłam chyba z kolacją, zjadłam dwie kromki z polędwiczką, obładowane warzywami i rzeżuchą, marchewkę i jeszcze szklankę maślanki truskawkowej z otrębami, ta maślanka mnie wkurzyła
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 18:39   #49
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Ash

inch, rozumiem, ze z tymi frytkami to przytyk do mnie.
Ja nie chce sie jakos specjalnie odchudzac, w tej kwestii raczej stawiam na cwiczenia. Po prostu chodzilo mi o zbytnie nielaczenie skladnikow.
Czytałam, ze ziemniaki same w sobie nie sa tuczace, tylko wlasnie wtedy jak sie laczy z mięchem, z sosem...
Nie wiedzialam, ze te frytki sa robione z pure i z duzą zawartoscia oleju. Wylookałam do chyba jakos przedwczoraj, ale pomyslalam, ze tego tluszczu jest tyle co kot naplakal, zeby sie nie sklejaly te ziemniaki.
Raczej nie znam sie na dietetyce i nigdy sie za bardzo tym nie interesowalam, bo nie jestem osobą, ktora potrafi sie trzymac jakiejs diety ( z czym mi sie zawsze dietetyka kojarzyla) Jestem tu od jakiegos czasu i cos nie cos dopiero liznelam jakies zasady. Choc glownie i tak czytam posty o cwiczeniach
Ash,
Ziemniaki nie są tuczące. To cenne źródło węglowodanów. Chodzi o głęboki olej, na którym smażone są frytki. Nie wolno tez wierzyć wszystkiemu, co się wyczyta, o czym na pewno wiesz
Polecam dobrą lekturę- wątek redakcyjny "artykuły". Jeśli po ich przeczytaniu będziesz miała jakieś pytania, wal śmiało
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 19:24   #50
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

no ale przeciez wegle tez sa be
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 19:25   #51
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

A ja dzisiaj zjadłam całą czekoladę. Ale nawet mi nie smakowała, przez wyrzuty sumienia I grila miałam i 2 szaszłyki zjadłam A brzuszek rośnie Ćwiczyć mi się nie chce ehhhhh.... ale już nie bedę - naprawdę!
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 22:00   #52
callena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 157
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Midi
No i znów to samo. A ile razy sobie na Fitnessie rozmawiałyśmy o tym, że ćwiczenia "na dobranoc" - czyli bez posiłku potreningowego - nie mają sensu... Chyba, że ktoś się chce szybko pozbyć mięśni

jak to? ja nic nie wiem <placze>
callena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 08:14   #53
Nastka_
Raczkowanie
 
Avatar Nastka_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 90
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Moje sniadania , obiadki i kolacje sa w normie , zjadam to co zdrowe i przykazane ale za to wczoraj wypiłam troszke piwa i zjadłam domową pizze :/ choc miałam bardzo ruchliwy dzień , z 10 km zrobiłam na nóżkach, wiec chyba az tak bardzo nie nagrzeszyłam ?
__________________
Spełnienie przyjdzie , gdy osiągnę cel
Nastka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 10:04   #54
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Callena, ja sobie teraz pozrzędzę i ponarzekam, ale to nie na Ciebie, tylko tak ogólnie

Nie wiem, kto uczy WF w szkołach i kto pisze idiotyczne teksty do wszelkiej maści "Claudii", "Chwili dla Ciebie" itd. Nie mogę pojąć, dlaczego ci ludzie nie tłumaczą, na czym polega trening i jakie procesy zachodzą w wyniku ćwiczeń. Po prostu nie mieści mi się w głowie, że nauczyciel WF nie może znaleźć w ciągu roku szkolnego czasu, żeby wytłumaczyć podstawowe rzeczy na temat swojego przedmiotu

W skrócie: chodzi o to, że po wysiłku organizm potrzebuje porcji białka (a po większym wysiłku siłowym porcji węglowodanów i porcji białka). Jeśli nie dostarczysz tego białka, zaczną zachodzić procesy kataboliczne (rozkładowe) i organizm zacznie spalać włókna białkowe z mięśni.

Proponuję przed rozpoczęciem w ciemno wszystkich polecanych tu treningów przeczytać artykuły podwieszone u góry forum. Zajmie to może kilka godzin, ale bez tego nie mają najmniejszego sensu wszystkie Wasze ćwiczenia, zrozumcie - to czysta strata czasu.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 10:56   #55
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Midi, dzięki


Ash-> bez węgli człowiek nie dałby rady żyć
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:10   #56
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Jak na razie dieta w porządku. Rano ciemny chlebek z sałatą i pomidorem, w szkole jabłko i przed chwilą actimel Pozdrawiam
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 20:09   #57
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Ash
no ale przeciez wegle tez sa be
To nie tak, że są be, po prostu są źródłem energii i podczas odchudzania są niewskazane.
Zresztą żeby to zrozumieć to trzeba się naczytać.
Ja tłumaczyć się nie podejmę
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 21:38   #58
nedvedzia
Rozeznanie
 
Avatar nedvedzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 541
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Hejaa
I jak tam Wam minął 4 dzień odchudzanka?
Bo ja niestety ODPADAm(
Dzisiaj zjadłam 6 ciastek i stwierdziłam że to odchudzanie nie ma sensu
Bo zawsze trzymam sie tam z 4 dni((
TRAGEDIA(

Załamałam sie;p
Ale trzymam kciuki za Was*
nedvedzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 00:14   #59
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Nie załamuj się tylko od jutra ciągnij dalej. I nie narzucaj sobie jakiejs diety tak na jakis czas, po prostu zmien sposob odzywiania na zdrowszy. Ciach od czasu do czasu czy inne grzeszki tez się zdarzaja, to normalne.
Ja od jakiegos czasu statam sie zdrowiej odżywiac, ale przestawienie sie, poznanie zasad wymaga czasu. A jak mam strrraszną ochotę na loda, to zjadam, a co tam
Tak w ogole to ja zawsze straszny łakomczuch jestem, a od jakiegos czasu nie ciągnie mnie zbyt do słodyczy. Tylko moj brat tu ostatnio mnie kusi. Jego komp jest teraz w naprawie, wiec przynosi mi tu na biurko a to ciastko,a to pepsi i tak zostawia mi tu na biurku. Gdyby tego tu nie bylo, to bym nie zjadla, a jak juz jest, to złapię jedno ciacho. Oczywiscie krzycze tu na niego, zeby nie kupował tych swinstw, bo bedziemy grubasy, ale on ma to w nosie ;-)
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 10:26   #60
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Zdrowy tryb życia od 1 maja;) Kto ze mną?

Ash ma rację, to tak jak z rzucaniem palenia: jeśli zdarzyła się wpadka, to nie warto od razu przerywać całości. Od dziś znów zrezygnuj ze słodyczy. Może problemem jest to, że za bardzo się głodzisz i rzucasz się na ciacha przy atakach wilczego apetytu Jeśli będziesz jeść 6 niewielkich zdrowych posiłków dziennie (co 2,5-3 godziny), to raczej nie będzie Ci się już chciało wcinać ciastek i problem sam się rozwiąże. No i oczywiście najprostsza metoda - nie trzymać słodyczy w domu.
Ash, szczerze współczuję bratowych pokus ja mam w domu wszystkożernego męża, który czasem też mnie tak załatwia jakimś 'junk-food'...
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.