"Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz.VIII" - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 06:53   #1141
prowl
Raczkowanie
 
Avatar prowl
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
GG do prowl
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez liwaczka Pokaż wiadomość
Litości, a co nie rysuje lakieru??? Wszystko to kwestia wykonania. Przecież takie dekoracje przymocowuje się na specjalnych przyssawkach i z założenia nie ma prawa taka dekoracja w jakikolwiek sposób uszkodzić lakieru samochodu. Oczywiście zdarzają się i wyjątki...w zeszłym roku musiałam jechać specjalnie na drugi koniec miasta żeby przyczepić dekorację na mesia bo jak się okazało- właściciel samochodu nie chciał dać go synowi do ubrania ponieważ miesiąc wcześniej na samochodzie prosto z salonu pani z jednej z lubelskich kwiaciarni przyczepiła dekorację taśmą dwustronną!!! Przedyskutujcie kwestię mocowania z Paniami, które wykonują te dekoracje...żadnych taśm, klejów, plastelin, jeśli dekoracja na konstrukcji z drutu-> nie może on dotykać maski samochodu, niech zamontuje więcej i większe przyssawki itd itd

A wczoraj miałam pierwsza przymiarkę mojej sukni i zakochuję się w niej coraz bardziej
Taśmą dwustronną... Nie mogę..........

Ja ponawiam pytanie na temat tej usługi czy jest coś takiego w salonach że szyją na miarę na mnie, po ceremonii oddaję tę suknię i płacę tylko połowę ceny? Bo taką możliwość gdzieś słyszałam, ale nie wiem czy to prawda? I czy wszędzie to praktykują?
__________________
prowl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 08:15   #1142
potterowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Ja mam alergiczną skórę, w tym oczy baaardzo wrażliwe.
U kosmetyczki byłam 2 razy w życiu (oba przed ślubem) i dobrze wspominam.
Nic mi się z twarzą nie działo, była tylko lekko zaczerwieniona (ale nie na tyle, żebym nie mogła po sklepach chodzić), a już następnego dnia nie było widac nic, oprócz wygładzonej skórki.
Dobrze, że temat kosmetyczek przez chwile na tapecie - wypadałoby przed ślubem udać się na jakieś oczyszczanko.
Maria28 ja podobnie za często nie chodzę do kosmetyczek i zbyt duzej wiedzy w temacie nie mam, mam pytanko w którym salonie byłaś na zabiegu i co Ci zaproponowali ?
potterowna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 08:36   #1143
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez liwaczka Pokaż wiadomość
Litości, a co nie rysuje lakieru??? Wszystko to kwestia wykonania. Przecież takie dekoracje przymocowuje się na specjalnych przyssawkach i z założenia nie ma prawa taka dekoracja w jakikolwiek sposób uszkodzić lakieru samochodu. Oczywiście zdarzają się i wyjątki...w zeszłym roku musiałam jechać specjalnie na drugi koniec miasta żeby przyczepić dekorację na mesia bo jak się okazało- właściciel samochodu nie chciał dać go synowi do ubrania ponieważ miesiąc wcześniej na samochodzie prosto z salonu pani z jednej z lubelskich kwiaciarni przyczepiła dekorację taśmą dwustronną!!! Przedyskutujcie kwestię mocowania z Paniami, które wykonują te dekoracje...żadnych taśm, klejów, plastelin, jeśli dekoracja na konstrukcji z drutu-> nie może on dotykać maski samochodu, niech zamontuje więcej i większe przyssawki itd itd

A wczoraj miałam pierwsza przymiarkę mojej sukni i zakochuję się w niej coraz bardziej
To ja zaczęłam pisać o rysowaniu lakieru, bo to u nas lakier był porysowany. Zapewniano nas, że nic sie nie stanie- profesjonalne gumowe przyczepki do kwiatów, pięknie autko wyglądało na ślubie, ale jak oddawalismy auto mojemu przyszłemu teściowi to nie był happy. Tak sie złożyło, że miał malowac auto z innego powodu, więc obyło sie bez krzyku. Ale przestrzegam Was przed: kokardami które mają ostre brzegi- typ szalfy na masce, i przed szpilkami z kulkami na końcu kwiatków- wkładane są one do łodygi kwiatka, żeby było ładniej- takie koraliki to można sobie we włosy wpinać

Cytat:
Napisane przez potterowna Pokaż wiadomość
Dobrze, że temat kosmetyczek przez chwile na tapecie - wypadałoby przed ślubem udać się na jakieś oczyszczanko.
Maria28 ja podobnie za często nie chodzę do kosmetyczek i zbyt duzej wiedzy w temacie nie mam, mam pytanko w którym salonie byłaś na zabiegu i co Ci zaproponowali ?
Ja jestem po oczyszczaniu buzi- byłam wczoraj a dziś widzę ładne efekty, także mogę polecic na priw salon
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:35   #1144
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Ale się wściekłam Napisał facet od moich bucików ślubnych że nie ma 39 ze wystąpił błąd i może mi zaproponować 38 no chyba wezme to 38 ale napiszę do niego że jak będzie zły rozmiar to odsyłam na jego koszt!
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:55   #1145
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez exceptional697 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybraliśmy piosenkę tylko teraz nie wiemy którą wersję która wam się bardziej podoba?
http://www.youtube.com/watch?v=EchTxGYqLS8
czy
http://www.youtube.com/watch?v=OFe1tLzLdqI
druga wersja

Cytat:
Napisane przez prowl Pokaż wiadomość
Ja ponawiam pytanie na temat tej usługi czy jest coś takiego w salonach że szyją na miarę na mnie, po ceremonii oddaję tę suknię i płacę tylko połowę ceny? Bo taką możliwość gdzieś słyszałam, ale nie wiem czy to prawda? I czy wszędzie to praktykują?
Praktyka wypożyczenia sukien jest w salonach firmowych (czyli nie w pracowniach), np. Mona Lisa, LillYes (na ich stronie są napisane warunki wypożyczenia).

Możesz wypożyczyć albo:
- nową suknię - wówczas panie zamawiają na twój ślub suknię od producenta w najbardziej zbliżonych dla Ciebie rozmiarze (nie jest szyta na miarę), a potem ją do Ciebie dopasowują
- suknię z salonu
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:28   #1146
Telka10
Zakorzenienie
 
Avatar Telka10
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3 890
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Dziewczyny znacie jakieś fajne miejsce z ciekawą biżu nadającą się na ślubik?? oczywiście też za cenę która jest do przyjęcia...bo u jubilera to tak średnio się te ceny przedstawiają... mnie interesuje srebrna najlepiej z cyrkoniami wiem że są na all ale wolałabym przymierzyć i na żywo ocenić...
__________________
- Kici kici, taś taś...
- Do lwa, motyla noga, do lwa?!




Szczęśliwi

Telka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:37   #1147
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez Telka10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie jakieś fajne miejsce z ciekawą biżu nadającą się na ślubik?? oczywiście też za cenę która jest do przyjęcia...bo u jubilera to tak średnio się te ceny przedstawiają... mnie interesuje srebrna najlepiej z cyrkoniami wiem że są na all ale wolałabym przymierzyć i na żywo ocenić...
hm....srebra to ty w salonach ślubnych raczej nie znajdziesz ale przecież u jubilera srebrna biżu nie jest taka droba, to nie złoto może wystarczy pójść do niefirmowego sklepu i będzie od razu taniej
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 10:59   #1148
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

hej dziewczyny, pozwólcie że się przyłaczę - mam pytanie na temat dwóch makijażystek, a raczej już jednej już bo parę stron wczesniej widziałam dzieło jednej z tych, które mam na myśli. Czy słyszałyście o E. Wawryniuk? Zastanawiam się nad nia lub nad p. Bertą i nie wiem którą wybrać trochę nie usmiecha mi się wydawać i u tej i u tej kase na próbny więc podpytuję was
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:25   #1149
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, pozwólcie że się przyłaczę - mam pytanie na temat dwóch makijażystek, a raczej już jednej już bo parę stron wczesniej widziałam dzieło jednej z tych, które mam na myśli. Czy słyszałyście o E. Wawryniuk? Zastanawiam się nad nia lub nad p. Bertą i nie wiem którą wybrać trochę nie usmiecha mi się wydawać i u tej i u tej kase na próbny więc podpytuję was
ja jestem umowiona do p.Berty, jutro probny makijaz wiec zobacze jak bedzie
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 14:05   #1150
bernadeta85
Rozeznanie
 
Avatar bernadeta85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 969
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, pozwólcie że się przyłaczę - mam pytanie na temat dwóch makijażystek, a raczej już jednej już bo parę stron wczesniej widziałam dzieło jednej z tych, które mam na myśli. Czy słyszałyście o E. Wawryniuk? Zastanawiam się nad nia lub nad p. Bertą i nie wiem którą wybrać trochę nie usmiecha mi się wydawać i u tej i u tej kase na próbny więc podpytuję was

Hej witaj

Ja w poniedziałek miałam robiony makijaż próbny u mnie w domku przez p. Bertę i z czystym sumieniem mogę polecić... wiem że w dniu ślubu nie będę musiała przejmować się tym jak będę wyglądała na początku zastanawiałam się nad Elizą ale niestety nie miała już wolnego terminu i szukając dalej natrafiłamna p. Bertę
__________________
10.04.2010 r. Zostałam Panią S...

http://s10.suwaczek.com/20100410650113.png
bernadeta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 14:43   #1151
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Dziewczyny dziękuję za odpowiedź. Chyba już podjęłam decyzję
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 15:26   #1152
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez Telka10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie jakieś fajne miejsce z ciekawą biżu nadającą się na ślubik?? oczywiście też za cenę która jest do przyjęcia...bo u jubilera to tak średnio się te ceny przedstawiają... mnie interesuje srebrna najlepiej z cyrkoniami wiem że są na all ale wolałabym przymierzyć i na żywo ocenić...
ja chyba udam sie po biżu do naszej Małgosi
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:53   #1153
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez potterowna Pokaż wiadomość
Maria28 ja podobnie za często nie chodzę do kosmetyczek i zbyt duzej wiedzy w temacie nie mam, mam pytanko w którym salonie byłaś na zabiegu i co Ci zaproponowali ?
Byłam u kosmetyczki polecanej na wizażu, więc podam tu: Marzena Partyka, gabinet Lunar ( w wyszukiwarce mozna znalezc).
Miałam podstawo
we zabiegi, żadne tam mikrodermabrazje, kwasy..
Po prostu oczyszczanie, peeling, maseczki różnego typu (ogrzewające, nawilżające). Oprócz tego miałam zabieg o jakiejś tam nazwie dla skóry wrażliwej i
odżywczy zabieg z użyciem termicznej maski penetrującej.
Zależało mi na tym, aby trafić do kosmetyczki, która mi na mojej alergicznej buzi nie zrobi masakry, a ta pani była polecana kiedyś przez dermatolog, u której się leczę.

Edytowane przez maria28
Czas edycji: 2010-03-04 o 15:54
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:54   #1154
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Byłam u kosmetyczki polecanej na wizażu, więc podam tu: Marzena Partyka, gabinet Lunar ( w wyszykiwarce mozna znalezc).
Miałam podstawo
we zabiegi, żadne tam mikrodermabrazje, kwasy..
Po prostu oczyszczanie, peeling, maseczki różnego typu (ogrzewające, nawilżające). Oprócz tego miałam zabieg o jakiejś tam nazwie dla skóry wrażliwej i
odżywczy zabieg z użyciem termicznej maski penetrującej.
Zależało mi na tym, aby trafić do kosmetyczki, która mi na mojej alergicznej buzi nie zrobi masakry, a ta pani była polecana kiedyś przez dermatolog, u której się leczę.
a jak ceny?
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:57   #1155
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Kurczę, nie pamiętam dokładnie. Pierwszy zabieg chyba 110zł, drugi 80zł.
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 16:35   #1156
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Też byłam ciekawa jakie ceny, ale Maggie uprzedziła moje pytanie Ja też miałam oczyszczanie i chyba w standardzie są do tego maski rozgrzewające przed oczyszczaniem. U mnie po kolei było: para, peeling, siakieś ziółka i na to maska rozgrzewająca gdzie temperaturkę regulowałam sobie sama, potem najgorsze- wyciskanko, a potem kolejna maska i jakbym chciała finish to potem siakieś kremy i na koniec lekarstwo. Ale ja jeszcze przed kremami miałam algi bo one wyciągają jeśli jeszcze coś zostanie na buzi i dezynfekują, ale śmierdzą Zapaszek podobny jest do mułu znad jeziorka, ale po chwili nos przyzwyczaja się. Mnie wyniosło 100zł.
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu

Edytowane przez 8mouse3
Czas edycji: 2010-03-04 o 16:36
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 17:11   #1157
lenaaa1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Witam Was Dziewczynki! Też niebawem będę żoną... póki co ślub cywilny, w planach kościelny Z przyjemnością czytam Wasze posty i ehh nie mogę się doczekać Ale do rzeczy... może podczas poszukiwań lokalu na wesele trafiłyście na coś, co nadawałoby się na obiad/kolację po ślubie dla 25 - 30 osób? oraz może macie pomysł na elegancką kreację na ten dzień? Przewertowałam chyba wszystkie 'cywilne' wątki z Wizażu, pozapisywałam namiary na sukienki, ale hmmm to nie to... szukam dalej... Będę wdzięczna za wszelkie informacje
lenaaa1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 17:17   #1158
abci
Raczkowanie
 
Avatar abci
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 39
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
czy ja też mogę prosić o adres stronki? strasznie jestem ciekawa
Cytat:
Napisane przez 8mouse3 Pokaż wiadomość
Też byłam ciekawa jakie ceny, ale Maggie uprzedziła moje pytanie Ja też miałam oczyszczanie i chyba w standardzie są do tego maski rozgrzewające przed oczyszczaniem. U mnie po kolei było: para, peeling, siakieś ziółka i na to maska rozgrzewająca gdzie temperaturkę regulowałam sobie sama, potem najgorsze- wyciskanko, a potem kolejna maska i jakbym chciała finish to potem siakieś kremy i na koniec lekarstwo. Ale ja jeszcze przed kremami miałam algi bo one wyciągają jeśli jeszcze coś zostanie na buzi i dezynfekują, ale śmierdzą Zapaszek podobny jest do mułu znad jeziorka, ale po chwili nos przyzwyczaja się. Mnie wyniosło 100zł.
a czy ja mogę poprosić o namiary na tą kosmetyczkę o też mniej więcej bym chciała to co ty miałaś
__________________

abci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 17:44   #1159
ana_01
Rozeznanie
 
Avatar ana_01
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 853
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez 8mouse3 Pokaż wiadomość
A pisałam, ale niemożliwością jest wszystko zapamiętać Ja zdecydowałąm się tylko na oczyszczanie i algi potem. Ale wybieram się na mikro ale jak już będę pewna, że nie będzie mrozów. Po mikro nie można chodzić po dworku jak jest już ok -5, tak mi pani powiedziała. No i oczywiście solarium i słońce odpadają, więc po świętach jeszcze będzie ok. Zabieg kosztuje 120zł z oczyszczaniem, a bez 100zł. A ile zabiegów trzeba przejść- to chyba kosmetyczka ustali.
Ja robiłam kilka lat temu mikro..super sprawa, co prawda byłam tylko na jednym zabiegu, bo studencka kieszeń więcej by nie wytrzymała, ale fajnie było..buzia taka milusia Też jakoś w zimie, pamiętam, że jakoś w sesji, ale wtedy nie było takich mrozów jak teraz bywają.

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
super, że znalazlaś materiał
może wpadła Ci w oko (przypadkiem pewnie) jakaś satynka lub tafa ivory??
tak pytam, bo muszę kupić materiał na butki
byłam wczoraj w sklepie z butami tanecznymi i strojami marengo, gdzie mają butki od tego pana z Radomia (którego link kiedyś wstawiałam).
ceny fajne, butki na zamówienie idealnie dopasowane, tylko pasującego do sukni materiału nie miała kobietka (przy bieli wyglądałabym jak brudas, więc zupełnie odpada, a ecru było w innym odcieniu).
i znów wycieczka po sklepach z tkaninami mnie czeka
Tych bieli to od zatrzęsienia, szczególnie w jednym sklepie na Zamojskiej pani ma duży wybór stricte tkanin do sukien ślubnych i wieczorowych. Satynek dużo, myślę, że znajdziesz coś dla siebie.

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
heh kiedyś to ludzie przyczepiali kilka baloników do samochodu i też było dobrze a teraz z tymi wszystkimi dekoracjami to szał jakiś. Zwariować można. I na każdym etapie przygotowań ślubnych wydaje się coraz więcej pieniędzy
Cytat:
Napisane przez 8mouse3 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Wami w 100%. Tak naprawdę z kwiatów to ważny dla mnie jest mój bukiet i butonierka Mojego Męża....a reszta, eh szkoda gadać. Bratowa z bratem wydali ok 250zł za wiązanki, butonierki i dekoracje włosów oraz kokardy auta, a były naprawdę ładne- nie ma to jak osiedlowe florystki...było to w 2008r, więc zapewne wydam deko więcej, ale nie żaden tysiąc czy nawet 500zł
A może ktoś lubi wydawać pieniądze, ma przeznaczone na to, to czemu nie Zresztą kwiaty dodają elegancji wnętrzu i nie tylko. Dla mnie osobiście są ważne i wiązanki i dekoracja samochodu czy sali. Wiem, że to będzie kosztowało, ale jak podejmowana była decyzja o organizacji wesela, to takie koszty też zostały wzięte pod uwagę. No niestety, ale ślub i wesele kosztują, taka kolej rzeczy.

Cytat:
Napisane przez prowl Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy w każdym salonie dostępna jest taka usługa że szyją na mnie sukienkę a później ją zwracam i płacę tylko pół ceny? Chyba już czas się wybrać na tournee po salonach... Skierujcie proszę do jakiegoś niezbyt drogiego, jakbym każdy miała odwiedzić to bym chyba ocip...ała..... Albo chociaż napiszcie jakie marki na pewno są super drogie to będę je omijać
Aha i jeszcze pytanie - myślicie że pół roku przed ślubem to odpowiednia pora żeby prosić starszą? Chyba poproszę koleżankę, chciałabym żeby pomagała mi wybrać tę sukienkę....
Co do tych salonów i oddawania sukni to wiem, że są takie salony, a raczej zakłady krawieckie. Moja koleżanka 2 lata temu właśnie tak zrobiła, szyła suknie u krawcowej, ileś tam za nią dała, a potem oddała ją tej krawcowej i ta jej jakąś część kasy oddała. Ale niestety nie wiem gdzie to było Możesz też pochodzić po salonach i wypożyczyć, na Głębokiej tak można zrobić, część sukienek z Demi też jest do wypożyczenia.
Co do proszenia starszej to jeśli jesteś zdecydowana to jak najbardziej już możesz ją prosić. Lepiej, żeby wiedziała, że będzie pełniła taką funkcje, bo to trzeba sobie i czas i zapewne jakieś fundusze zaplanować. Moim zdaniem, im wcześniej tym lepiej

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
prawda, prawda,
do tego kilkanaście puszek przyczepionych do zderzaka z tyłu <hehehe>
my z dekoracją samochodu nie poszalejemy, bo jak trabanta zaczniemy dekorować, to wyjdzie miód mydło i powidło
mój tż ostatnio kupił fotele do trabanta i bawił się w tapicera. pierwszy raz tak działał i muszę go pochwalić bo ładnie mu to wyszło.
jak lubi, to niech działa i ładne zrobi samochodzik i będzie jazda
tylko jak ja się tam upchnę z suknią??
Czaad Ja zawsze chciałam z takim puszkami jechać, żeby było słychać, że jadę Ale Tż się stawia, może bym po kryjomu podczepiła i by nie zauważył

Cytat:
Napisane przez czekoczeko Pokaż wiadomość


Dziewczyny z 12.06.2010, mamy dziś

STUDNIÓWKĘ !




Hasło "studniówka" super wspominam, ale jak pomyśle, że było 100 dni do matury..to już gorzej Teraz też stówa, ale chyba przyjemniejsza


Cytat:
Napisane przez lenaaa1981 Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczynki! Też niebawem będę żoną... póki co ślub cywilny, w planach kościelny Z przyjemnością czytam Wasze posty i ehh nie mogę się doczekać Ale do rzeczy... może podczas poszukiwań lokalu na wesele trafiłyście na coś, co nadawałoby się na obiad/kolację po ślubie dla 25 - 30 osób? oraz może macie pomysł na elegancką kreację na ten dzień? Przewertowałam chyba wszystkie 'cywilne' wątki z Wizażu, pozapisywałam namiary na sukienki, ale hmmm to nie to... szukam dalej... Będę wdzięczna za wszelkie informacje
Hej, ślub bierzecie w USC w Lublinie? Jeśli tak to fajnie znaleźć lokal na Starym Mieście, tam jest dużo lokali i mają doświadczenie w organizacji takich obiadów/kolacji ślubnych. Z tego co pamiętam to dziewczyny o Magii często wspominały. Na taką liczbę gości jaką planujecie raczej bez problemów znajdziecie coś odpowiedniego. Niestety nigdy nie byłam na takim obiedzie poślubnym z prawdziwego zdarzenia. My po cywilnym byliśmy w Sielsko Anielsko, ale to nawet nie był obiad, tylko stolik wcześniej zarezerwowaliśmy i tak jak normalne wyjście nad obiad do knajpy.
Kreacja to już Twoja indywidualna sprawa, trudno doradzać, zależy co Ci się podoba. Możesz iść w spodniach i garsonce ale również dobrze z białej długiej sukni stricte ślubnej. Pobiegaj po sklepach, niedługo powinny powchodzić kolekcje wiosenne z nowymi sukienkami, a może coś sobie uszyjesz..
__________________
>>> 12. 06. 2010 <<<
ana_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 17:56   #1160
lenaaa1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Tak, ślub w USC w Lublinie Masz rację, zrobimy sobie wycieczkę po starówce i może się coś znajdzie. Ciekawa jeszcze jestem kosztów takiego obiadu...
lenaaa1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:00   #1161
edytka27101982
Rozeznanie
 
Avatar edytka27101982
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 804
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez prowl Pokaż wiadomość

Ja ponawiam pytanie na temat tej usługi czy jest coś takiego w salonach że szyją na miarę na mnie, po ceremonii oddaję tę suknię i płacę tylko połowę ceny? Bo taką możliwość gdzieś słyszałam, ale nie wiem czy to prawda? I czy wszędzie to praktykują?
takie uszycie i oddanie potem do salonu proponowali mi na Wyszyńskiego w kamienicy na przeciwko seminarium, chyba to Amanda.
__________________


edytka27101982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:11   #1162
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez 8mouse3 Pokaż wiadomość
Ja jestem po oczyszczaniu buzi- byłam wczoraj a dziś widzę ładne efekty, także mogę polecic na priw salon
to ja też poproszę na priv o namiary

Cytat:
Napisane przez ana_01 Pokaż wiadomość
A może ktoś lubi wydawać pieniądze, ma przeznaczone na to, to czemu nie Zresztą kwiaty dodają elegancji wnętrzu i nie tylko. Dla mnie osobiście są ważne i wiązanki i dekoracja samochodu czy sali. Wiem, że to będzie kosztowało, ale jak podejmowana była decyzja o organizacji wesela, to takie koszty też zostały wzięte pod uwagę. No niestety, ale ślub i wesele kosztują, taka kolej rzeczy.
ja uwielbiam kwiaty i też uważam że sala gustownie przyozdobiona pięknie się prezentuje. Z drugiej strony za takie usługi dekoratorzy sporo sobie liczą i machina ślubna z roku na rok nakręca się coraz bardziej. Złapali nas w taką sieć i windują ceny jak chcą bo wiedzą, że i tak każdy te kwiaty jednak gdzieś zamówi, chociażby sam bukiet dla PMki i druhny i jakiś bukiet na stół młodych
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:32   #1163
Quillaja
Rozeznanie
 
Avatar Quillaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ...lublin..
Wiadomości: 642
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
sprawdziłam
to RETOR

sprostowanie: tort w Ninie 35zl/kg
w sobote pytałam

Kurczę, w tym nędznym Lbn nie ma żadnych ciekawych mieszkań do kupienia!!
ceny wygrowane, choć podobno nasze miasto jest miejscem, gdzie najwięcej można wytargowac i najbardziej zejść z ceny
ale, żeby mieszkanie w kamienicy z lat 40. kosztowało ponad 5300 zl za metr
a nowego też się sensownie nie kupi, bo jacyś idioci projektują mieszkania z kuchnią bez okna. wyobrażacie sobie??
na nowe można się zapisać i czekać aż się wybuduje
ręce opadają normalnie
bylismy w retorze zakupiliśmy papiery, naklejki i działamy
dzięki wieliie maggie za namiary!

a co do mieszkań - nom, rzeczywiście, jest okropnie, swego czasu szukaliśmy, rozglądalismy się jeżdżąc po niektórych osiedlach (nowych) za mieszkankiem.. no i patrząc na ceny.. to odechciało nam się kupować, a zdecydowaliśmy się na budowę. zobaczymy, czy się uda..
3mam kciuki maggie za Wasze poszukiwania!!!

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
czekoczeko, a jak ceny w zbyszku sie przedstawiają?
ja też chcę torcik piętrusek - koniecznie!!
w zbyszku ceny są powalające.. tak przypadkiem tu kiedyś przechodziłam, zaszłam, spytałam. torty - od 50 do 60 zł, a ciasta 37zł za kg. maj gott
Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość

Ana twoje teksty są świetne zawsze mi sie micha cieszy jak czytam
mi też

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
tu masz same ivory:
http://moda.allegro.pl/listing/searc...f&string=ivory
http://moda.allegro.pl/listing/searc...f&string=ivory


A czy ktośbyłw sklepie firmowym POLMOSU????????????????? Tam podobno można nawet za 16 zł 0,5 kupić
dzięki Bianka za namiary na all poszperam za moimi srebrnymi butkami, bo w sklepach lipa
my kupowaliśmy w grudniu wódeczkę w tym sklepie, coś koło 16 zł za 0,5 l żoładkowej czystej de luxe


Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
znalazłam takie zaproszenia strasznie mi się podobają i do odbioru w Lublinie z pełną personalizacją
się nad nimi zastanawialiśmy w akcie desperacji, jak nam się drukowanie nie wiodło

Cytat:
Napisane przez exceptional697 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybraliśmy piosenkę tylko teraz nie wiemy którą wersję która wam się bardziej podoba?
http://www.youtube.com/watch?v=EchTxGYqLS8
czy
http://www.youtube.com/watch?v=OFe1tLzLdqI
druga, leona cudnie śpiewa... ten nastrój

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
hm....srebra to ty w salonach ślubnych raczej nie znajdziesz ale przecież u jubilera srebrna biżu nie jest taka droba, to nie złoto może wystarczy pójść do niefirmowego sklepu i będzie od razu taniej
a ja mam zamiar po biżu podejść do mojego salonu. mają mi dobrać identyczną biżuterię do sukni. nie wiem, czy to sztuczne, czy srebrne, zobaczę macie namiary na inne miejsca niedrogie?

Cytat:
Napisane przez ana_01 Pokaż wiadomość
J
Hasło "studniówka" super wspominam, ale jak pomyśle, że było 100 dni do matury..to już gorzej Teraz też stówa, ale chyba przyjemniejsza

Hej, ślub bierzecie w USC w Lublinie? Jeśli tak to fajnie znaleźć lokal na Starym Mieście, tam jest dużo lokali i mają doświadczenie w organizacji takich obiadów/kolacji ślubnych. Z tego co pamiętam to dziewczyny o Magii często wspominały. Na taką liczbę gości jaką planujecie raczej bez problemów znajdziecie coś odpowiedniego. Niestety nigdy nie byłam na takim obiedzie poślubnym z prawdziwego zdarzenia. My po cywilnym byliśmy w Sielsko Anielsko, ale to nawet nie był obiad, tylko stolik wcześniej zarezerwowaliśmy i tak jak normalne wyjście nad obiad do knajpy.
studniówka... u nas już minęła zaczęła się jazda

na starówce jest sporo fajnych lokali - lepszych moim zdaniem niż Magia (która zresztą tu kiedyś jakoś niezbyt taktownie potraktowała jedną z wizażanek). może spróbujcie uderzyć do Czarciej Łapy - jest fajny, bardzo elastyczny manager sama z nim współpracuję poza tym wiem, że niedrogo jak na ofertę, mają w Czarnej Owcy (Narutowicza, przy przystanku) na starówce można jeszcze uderzyć do Atrium - jedzonko dobre, choć w środku już nie tak na pewno elegancko mocno. orient express - dobre jedzonko, ale mocno drogo, choć są promocje, może warto spytać najbardziej mi się osobiście podoba w Czarciej a dogadać pewnie by się Wam udało powodzonka
__________________


Quillaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:37   #1164
elwi32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 155
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez prowl Pokaż wiadomość
Taśmą dwustronną... Nie mogę..........

Ja ponawiam pytanie na temat tej usługi czy jest coś takiego w salonach że szyją na miarę na mnie, po ceremonii oddaję tę suknię i płacę tylko połowę ceny? Bo taką możliwość gdzieś słyszałam, ale nie wiem czy to prawda? I czy wszędzie to praktykują?
Tak można szyć suknie na ul. Głębokiej w salonie Regina Diamante , ale tam zwracają 30 % wartości więc nie wiem czy to by Ci odpowiadało , oddaje się ok 2 tyg. po ślubie więc można spokojnie zrobić sesje plenerową
elwi32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:21   #1165
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez czekoczeko Pokaż wiadomość



(ciach, ciach)

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Dziewczyny z 12.06.2010, mamy dziś

STUDNIÓWKĘ !





hurra!!!
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:19   #1166
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez miamore999 Pokaż wiadomość
hurra!!!
teraz juz z gorki
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:39   #1167
potterowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez lenaaa1981 Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczynki! Też niebawem będę żoną... póki co ślub cywilny, w planach kościelny Z przyjemnością czytam Wasze posty i ehh nie mogę się doczekać Ale do rzeczy... może podczas poszukiwań lokalu na wesele trafiłyście na coś, co nadawałoby się na obiad/kolację po ślubie dla 25 - 30 osób? oraz może macie pomysł na elegancką kreację na ten dzień? Przewertowałam chyba wszystkie 'cywilne' wątki z Wizażu, pozapisywałam namiary na sukienki, ale hmmm to nie to... szukam dalej... Będę wdzięczna za wszelkie informacje
Hej
Ja mam podobnie - no może prawie podobnie. Również bierzemy tylko ślub cywilny i miał być tylko obiad poslubny ewent trochę dłuższe spokojne posiedzenie - ale w ciągu tych kilku miesięcy przygotować dużo się zmieniło.
Nie zmieniło się, że bierzemy tylko cywilny i że będzie ok. 30 osób. Ale pomimo tego, że będzie nas niewiele-sami najbliżsi- to i tak trochę poszalejemy. Mamy salę na której możemy spokojnie tańczyć, nawet mamy Dj'a i możemy siedzieć do rana, bo zdecydowaliśmy się, że jak wesela to trochę poszaleć, a towarzystko jest rozrywkowo, więc nawet w 30 osób można się zabawić. I co istotne mam normalna suknię ślubną i wystąpie w takiej w urzędzie, a co
A co do lalaki na Rynku to mamy już za sobą obchód, nie chce sugerować niczego ani uprzedzać faktów, ale nie wszędzie nas elegancko potraktowali (gdzieś wcześniej już opisałam sytaucję). Ale i tak skończyło się dobrze - mamy już umowę z lokalem, tylko jest trochę dalej od rynku
Powodzenia życzę!
potterowna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 21:00   #1168
lenaaa1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Cytat:
Napisane przez potterowna Pokaż wiadomość
Hej
Ja mam podobnie - no może prawie podobnie. Również bierzemy tylko ślub cywilny i miał być tylko obiad poslubny ewent trochę dłuższe spokojne posiedzenie - ale w ciągu tych kilku miesięcy przygotować dużo się zmieniło.
Nie zmieniło się, że bierzemy tylko cywilny i że będzie ok. 30 osób. Ale pomimo tego, że będzie nas niewiele-sami najbliżsi- to i tak trochę poszalejemy. Mamy salę na której możemy spokojnie tańczyć, nawet mamy Dj'a i możemy siedzieć do rana, bo zdecydowaliśmy się, że jak wesela to trochę poszaleć, a towarzystko jest rozrywkowo, więc nawet w 30 osób można się zabawić. I co istotne mam normalna suknię ślubną i wystąpie w takiej w urzędzie, a co
A co do lalaki na Rynku to mamy już za sobą obchód, nie chce sugerować niczego ani uprzedzać faktów, ale nie wszędzie nas elegancko potraktowali (gdzieś wcześniej już opisałam sytaucję). Ale i tak skończyło się dobrze - mamy już umowę z lokalem, tylko jest trochę dalej od rynku
Powodzenia życzę!

A mogłabyś mi napisać coś więcej o Waszym lokalu na priv? byłabym wdzięczna
lenaaa1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 22:28   #1169
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

A ja chcę pracę! Kurde mam możliwość Przedstawiciela Handlowego i to w dobrej firmie ale w Warszawie Nawet bym się dobrze czuła w tej roli pod warunkiem że spoko firma i dobrze schodzący towar.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2010-03-04 o 22:30
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 06:51   #1170
kamab22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 465
Dot.: "Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz-Lubelskie PM 2010 i 2011 cz

Exceptional bardzo ładny ten bukiet A z piosenek to ja bym druga wersje wybrała
Jak tam po aerobiku?

Liwaczko bardzo dziękuje za odpowiedz. Pojawię się na pewno wcześniej
kamab22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.