Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-09, 07:56   #4861
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monczka18 Pokaż wiadomość
Powiem ci że bardzo dobrze na początku trochę uwierały druty między piersiami ale po 3 założeniu jest ok. Ten pomarańcz też mi nie bardzo się podobał ale jak założyłam to całkiem inaczej. Nie podobają mi się kokardki tylko koło ramiączek myślałam o odpruciu ich ale jak na razi jeszcze są. Jak jest taka potrzeba mogę wstawić zdjęcie.
byłabym Ci bardzo wdzięczna za foty
a czy kolor tego stanika, nadaje się pod jasne ubrania?
bo oglądając zdjęcia producenta, nie umiem określić
Trah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:04   #4862
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Moim zdaniem arabelka oyster to jest zdecydowanie wariacja na temat NUDE
ano, tez mi sie tak zdaje, acz pozostaje otwarta kwestia wstazeczki (czy sie nie bedzie odznaczac, wreszcie - czy niebieski nie bedzie przebijal), no i jednak pod dosc przezroczysta bluzke to ja bym z Arabelka nie ryzykowala - w kazdym razie nie do pracy czy do kosciola
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:08   #4863
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ano, tez mi sie tak zdaje, acz pozostaje otwarta kwestia wstazeczki (czy sie nie bedzie odznaczac, wreszcie - czy niebieski nie bedzie przebijal), no i jednak pod dosc przezroczysta bluzke to ja bym z Arabelka nie ryzykowala - w kazdym razie nie do pracy czy do kosciola
Ja też nie, zdecydowanie. Szczególnie pod przezroczystą, gładką bluzkę, bo arabelka zdecydowanie jest stanikiem, który ma wyglądać, a nie się chowac Ale to nie zmienia faktu, że jest nude
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:27   #4864
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
jak pol roku temu zasiegalam jezyka, jaki jest najlepszy strapless - to wlasnie Porcelanke mi wszyscy polecali

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------


nie ma za co
bo wtedy nikt nie wiedział jeszcze o Wonderbra ultimate strapless podobno jest fajny

Cytat:
Napisane przez MsTseTse Pokaż wiadomość
Dziewczynki proszę Was o pomoc!
Szukam biustonosza beżowego (nude) gładkiego, miękkiego ale na fiszbinach, w rozmiarze 65dd, wiecie, gdzie mogę taki znaleźć? (może być w internecie)

Chodzi mi o biustonosz, który będzie pasował latem do obcisłych białych bluzek
nikt nie wspomniał jeszcze o moim ukochanym Harmony Panache jest bardzo wygodny mięciutki, a koronka nie odznacza się pod bluzkami, i w małym rozmiarze nie ma super szerokich fiszbin

Cytat:
Napisane przez margi86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny prosze was o pomoc w doborze biustonosza, moje wymiary to pod biustem 70cm, a w buście 85cm. Waszystko liczone tak jak w 1 poście. Czy mogłybyście wrzucic jakies zdjecia (linki) cyckonoszy w cenie nie przypadającej o zawrót głowy max do 100zł. Aha zapomniałam dodać biustonosz usztywniany
Twój rozmiar to brytyjskie 30D/DD (65D/DD) i polskie 65D/E, tanich staników możesz poszukać na all i ebayu, albo jakiś przecen/okazji w skelpach polecanych w pierwszym poście

Cytat:
Napisane przez leki Pokaż wiadomość
Skoro juz tu jestem to prosze o pomoc-nie moge znalezc fajnej bielizny 70 C typu bardotka, push up z rozpinanymi ramiaczkami, usztywnianej czarnej, gładkiej-bez koronek najlepiej gdyzby były mozliwosci róznego zakładania ramiaczek. Prosze o linki. Bede wdzieczna!!!
a jakie masz wymiary?
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:33   #4865
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
bo wtedy nikt nie wiedział jeszcze o Wonderbra ultimate strapless podobno jest fajny
mozliwe, bo szukalam pol roku temu straplessa, zas na balkonetce peany na czesc modelu Wondrbra przeczytalam pare miesiecy pozniej

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
nikt nie wspomniał jeszcze o moim ukochanym Harmony Panache jest bardzo wygodny mięciutki, a koronka nie odznacza się pod bluzkami, i w małym rozmiarze nie ma super szerokich fiszbin
aa, faktycznie! kojarze te wersje kolorystyczna.
moze zapomnialam stad, ze sama mam zle wspomnienia z Harmony (po zalozeniu tego stanika w przymierzalni w Yoshi, zapytalam pania: "ee, czy tak wlasnie wygladaja te slynne kacze dzioby? ")

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
a jakie masz wymiary?
mialam o to samo zapytac juz wczoraj, ale cosik mi sie zle zacytowalo i nie wrocilam juz do tamtej sytuacji^^
tez ciekawam wymiarow
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:34   #4866
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
mozliwe, bo szukalam pol roku temu straplessa, zas na balkonetce peany na czesc modelu Wondrbra przeczytalam pare miesiecy pozniej
Ja straplessa szukałam... z rok temu wiec tym bardziej nie miałam szans na poznanie tych opini

Który to stanik ten wonderbra...?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:42   #4867
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja straplessa szukałam... z rok temu wiec tym bardziej nie miałam szans na poznanie tych opini

Który to stanik ten wonderbra...?
Jest i nowa balkonetka - po wpisaniu w google jeden z pierwszych wyników:
http://balkonetka.pl/katalog/bra/won...mate-strapless
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 08:44   #4868
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
aa, faktycznie! kojarze te wersje kolorystyczna.
moze zapomnialam stad, ze sama mam zle wspomnienia z Harmony (po zalozeniu tego stanika w przymierzalni w Yoshi, zapytalam pania: "ee, czy tak wlasnie wygladaja te slynne kacze dzioby? ")
Bo to zalezy, czy balkonetka (tragiczna, zła, szkodliwa w przypadku większych biustów, jak np. moje 32J) czy fullcup (zasłania wszędzie, ale ma stabilny obwód i kształtuje jednak kulki...)

Balkonik sama posiadam i do teraz sie dziwie, jakbym cudem w sklepie toto lezalo jeszcze niezle. Po ponoszeniu udziabało w mostek, jeden fiszbin przesunął się w dół i kłuł w bok przeciwnej piersi, a druty pod pachami wyjechały na plecy, dając efekt nie trzymających miseczek a bezkształtnych worków.
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:45   #4869
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Jest i nowa balkonetka - po wpisaniu w google jeden z pierwszych wyników:
http://balkonetka.pl/katalog/bra/won...mate-strapless
Tak, juz sobie znalazłam. Wygląda ciut ortopedycznie szczerze mówiąc teraz szukam w sklepach w PL, ale nie widzę.

edit:
Patrzę, patrzę i jeśli dobrze widzę, że obwód 30 tylko do miski F, która pasuje na 89-90 w biuście, to... rozwiązały się moje dylematy nie mieszczę się w rozmiarówkę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2010-03-09 o 08:51
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:52   #4870
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Srebrna Pokaż wiadomość
Bo to zalezy, czy balkonetka (tragiczna, zła, szkodliwa w przypadku większych biustów, jak np. moje 32J) czy fullcup (zasłania wszędzie, ale ma stabilny obwód i kształtuje jednak kulki...)

Balkonik sama posiadam i do teraz sie dziwie, jakbym cudem w sklepie toto lezalo jeszcze niezle. Po ponoszeniu udziabało w mostek, jeden fiszbin przesunął się w dół i kłuł w bok przeciwnej piersi, a druty pod pachami wyjechały na plecy, dając efekt nie trzymających miseczek a bezkształtnych worków.
ha, teraz mnie zazylas! po 1, musze przyznac ze wstydem, ze nie wiedzialam, ze istnieja dwa warianty Harmony (pewnie stad, ze po tamtej traumatycznej przymiarce, staram sie nie myslec o tym staniku^^), po 2 zas - kompletnie nie pamietam, jak wygladal dokladnie mierzony przeze mnie model (w sensie czy fullcup, czy balkonetka).

czyli mowisz, ze dac szanse Harmony?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Tak, juz sobie znalazłam. Wygląda ciut ortopedycznie szczerze mówiąc teraz szukam w sklepach w PL, ale nie widzę.
hmm, to stanik funkcjonalny, wiec wizualnych cudow bym nie oczekiwala, zreszta z kolei wzmiankowana Porcelanka to dwie skorupki na piersi no, a Wonderbra ma te przewage, ze mozna uzyskac dolinke calkiem niezla (bo nie wyobrazam sobie zalozenia mojej Porcelanki do wydekoltowanej bardzo bluzki czy sukienki...).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:59   #4871
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
hmm, to stanik funkcjonalny, wiec wizualnych cudow bym nie oczekiwala, zreszta z kolei wzmiankowana Porcelanka to dwie skorupki na piersi no, a Wonderbra ma te przewage, ze mozna uzyskac dolinke calkiem niezla (bo nie wyobrazam sobie zalozenia mojej Porcelanki do wydekoltowanej bardzo bluzki czy sukienki...).
Ja porcelanki noszę do sukienek bez ramiączek, tego typu jak ta w załącznika (fotka z wieszaka wizażanki freyah3) i sprawdza się idealnie Ale jak obejrzałam fotki tego straplessa wodredbra to trzeba go dobrze dobrać, bo na zdjęciu na stronie asos modelka ma tak przepchnięte piersi pod pachy, że wręcz paskudnie to wygląda... A ja wole nie mieć dolinki niż mieć piersi pod pachami, taka moja mała obsesyjka, bo mam wrażenie, że momentalnie mi się buły zrobią i mi cycki, które i tak nie są najjędrniejsze, opadną jeszcze niżej niz są, od tego spłaszczania
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 09:02   #4872
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ha, teraz mnie zazylas! po 1, musze przyznac ze wstydem, ze nie wiedzialam, ze istnieja dwa warianty Harmony (pewnie stad, ze po tamtej traumatycznej przymiarce, staram sie nie myslec o tym staniku^^), po 2 zas - kompletnie nie pamietam, jak wygladal dokladnie mierzony przeze mnie model (w sensie czy fullcup, czy balkonetka).

czyli mowisz, ze dac szanse Harmony?
Dla mnie Harmony to najwygodniejszy stanik na swiecie - material nie gryzie, brak odstajacych elementow (falbanek), jakichs durnych wykonczeń koronka etc.

Roznica jest miedzy typami taka, ze balkonetka ma na mostku trojkacik z materialu haftowanego tak jak na miskach, do niego doszyte sa miski, dosc to jest razem wątłe i miski nie trzymają pozycji względem siebie (i np. właśnie dziabią w przeciwległą pierś).

Wyglada jak u tej pani tu: http://www.bravissimo.com/products/l...x?colour=mocha - ale tylko jak sie nie ruszasz

Fullcup ma ten trojkacik, ale oprocz tego obie miski sa na dole wykonczone dosc szeroka, stabilizujaca je tasma, tak jak tu: http://www.bravissimo.com/products/l...x?colour=mocha - oczywiscie calosc miski jest wieksza niz w balkonetce, rowniez od gory, ale ten zmontowany w jedno dol daje o niebo wieksza stabilnosc konstrukcji.

Dodatkowo, z nieznanego mi powodu, balkon i FC tego samego rozmiaru znaczaco roznia sie rozmiarem fiszbin - w balkonie sa one szerokie i plaskate, wiec staranne wygarniecie piersi do misek niewiele daje, bo fiszbina samodzielnie idzie na plecy (czyli piers - pod pache); w FC sa znaczaco wezsze, u mnie celuja starannie w srodek pachy i, poniewaz sa dosc sztywne i mocne, nawet wygarnianie tego, co ja mam (a mam sporo ) nie powoduje jej odgiecia i ona nadal BARDZO porzadnie trzyma cialo tam, gdzie ono byc powinno.
__________________

Edytowane przez Srebrna
Czas edycji: 2010-03-09 o 09:13 Powód: literówki
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:13   #4873
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja porcelanki noszę do sukienek bez ramiączek, tego typu jak ta w załącznika (fotka z wieszaka wizażanki freyah3) i sprawdza się idealnie Ale jak obejrzałam fotki tego straplessa wodredbra to trzeba go dobrze dobrać, bo na zdjęciu na stronie asos modelka ma tak przepchnięte piersi pod pachy, że wręcz paskudnie to wygląda... A ja wole nie mieć dolinki niż mieć piersi pod pachami, taka moja mała obsesyjka, bo mam wrażenie, że momentalnie mi się buły zrobią i mi cycki, które i tak nie są najjędrniejsze, opadną jeszcze niżej niz są, od tego spłaszczania
nie moge Ci racji odmowic. wiesz, w moim przypadku - przynajmniej patrzac na dotychczasowa sytuacje - koniecznosc zalozenia straplessa to rzadkosc, poki co, jakos bez ramiaczek nie nosilam niczego, jedynie mam wiazana na szyi sukienke. no, ale oczywiscie, stanik uznalam, ze musze miec no i tak sobie dumam, ze super byloby, gdybym mogla jednak pokazac troche piersi w staniku - bo na ten przyklad, pod wspomniana przeze mnie sukienke, za nic Porcelanki wlozyc bym nie mogla - chyba, ze chcialabym ja prezentowac swiatu

Cytat:
Napisane przez Srebrna Pokaż wiadomość
Dla mnie Harmony to najwygodniejszy stanik na swiecie - material nie gryzie, brak odstajacych elementow (falbanek), jakichs durnych wykonczej koronka etc.
(...)
lol, dzieki za wyklad
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:17   #4874
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dostałam tiffany orchid i tak jak kocham czarny, tak ten orchid kocham na zabój Stanik idealny po prostu, żeby tylko jeszcze był tańszy
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 13:20   #4875
mariquita89
Raczkowanie
 
Avatar mariquita89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

To ja się pochwalę moją zdobyczą. Podczytuję was i różne blogi od pewnego czasu i kupiłam wreszcie pierwszy "uświadomiony" stanik I tak z 75B push up(a jakże) zrobił się miękki 65C. A najbardziej podoba mi się to, że kosztował.... 12,90 na wyprzedaży w marks&spencer Wiem, że m&s to nie najwyższa półka, ale jest prześliczny i super pasuje
__________________
Whatever we find
It is all about to last for a while
mariquita89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 16:53   #4876
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Question Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

poszlam do sklepu (w ktorym profesjonalnie doradzaja) z mysla ze nadal nosze ten 70C i jest ok wiec biore kolejne 70C ale jakos mi za luzno pytam sie ekspedientki czy dobrze a ona do mnie ze za luzno ze mi przyniesie mniejszy obwod to ja liczac ze przyniesie 65C albo 65D czekam sobie, przynosi mi ja zakladam i.... no wlasnie obwod jest super miseczka tez okazuje sie ze to rozmiar 65E

ale jest jedno male ale i nie wiem czy to normalne bo ta pani powiedziala ze tak. a mianowicie pod pacha zrobily mi sie dziwne faldki ktorych wczesniej nie mialam noszac 70C. ona mi powiedziala ze to normalne i ze biustonosz sie jeszcze ulozy i teraz moje pytanie czy rzeczywiscie jest to normalne??
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 16:56   #4877
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez princess_m Pokaż wiadomość
ale jest jedno male ale i nie wiem czy to normalne bo ta pani powiedziala ze tak. a mianowicie pod pacha zrobily mi sie dziwne faldki ktorych wczesniej nie mialam noszac 70C. ona mi powiedziala ze to normalne i ze biustonosz sie jeszcze ulozy i teraz moje pytanie czy rzeczywiscie jest to normalne??
Te fałdki to pewnie bułe podpachowe, któree powinnaś wmasowywać do miseczek Jak będziesz wmasowywać, to powinno się w niedługim czasie poprawić
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 17:55   #4878
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Te fałdki to pewnie bułe podpachowe, któree powinnaś wmasowywać do miseczek Jak będziesz wmasowywać, to powinno się w niedługim czasie poprawić
dzieki czyli jednak pani miala racje, kupie sobie ten 65E i bede masowac
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:12   #4879
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
aa, faktycznie! kojarze te wersje kolorystyczna.
moze zapomnialam stad, ze sama mam zle wspomnienia z Harmony (po zalozeniu tego stanika w przymierzalni w Yoshi, zapytalam pania: "ee, czy tak wlasnie wygladaja te slynne kacze dzioby? ")
może zły rozmiar przymierzałaś?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ha, teraz mnie zazylas! po 1, musze przyznac ze wstydem, ze nie wiedzialam, ze istnieja dwa warianty Harmony (pewnie stad, ze po tamtej traumatycznej przymiarce, staram sie nie myslec o tym staniku^^), po 2 zas - kompletnie nie pamietam, jak wygladal dokladnie mierzony przeze mnie model (w sensie czy fullcup, czy balkonetka).

czyli mowisz, ze dac szanse Harmony?
ja bym dała
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 19:38   #4880
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Trah Pokaż wiadomość
byłabym Ci bardzo wdzięczna za foty
a czy kolor tego stanika, nadaje się pod jasne ubrania?
bo oglądając zdjęcia producenta, nie umiem określić
raczej nie Tease Me jest czarny z pomarańczowym tłem, więc pod jasne odpada

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
czyli mowisz, ze dac szanse Harmony?
warto spróbować, zwłaszcza, że od jesieni Harmony wypada z bazówki Panache, a zastąpi go nowa, ponoć ulepszona wersja Melody

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dostałam tiffany orchid i tak jak kocham czarny, tak ten orchid kocham na zabój Stanik idealny po prostu, żeby tylko jeszcze był tańszy
zazdroszczę piekielnie Byłabyś tak miła i cyknęła fotkę na żywo? Chciałabym się przyjrzeć kolorowi bliżej
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 08:24   #4881
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
zazdroszczę piekielnie Byłabyś tak miła i cyknęła fotkę na żywo? Chciałabym się przyjrzeć kolorowi bliżej
Spróbuję złapać ten kolor przy dziennym świetle, ale nie mogę obiecać, że zdjęcie odda go w 100% bo ten orchid to jest taki fioleto-róż, ani ciepły ani zimny. Na zdjęciach katalogowych wygląda jak taki chłodna lila-róż, a w rzeczywistości to taki zmysłowy różowy fiolet. Ciężko to opisać, może wystarczy, jak powiem, że mąż był średnio nastawiony do tego stanika jak go zobaczył w katalogu, taki mdły różowy, nijaki, a na żywo był zachwycony, bo stanik zdecydowanie "ma charakter"
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 10:30   #4882
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
może zły rozmiar przymierzałaś?
a, nie wiem. pamietam, ze byl w tym samym rozmiarze, co inne modele wowczas przeze mnie przymierzane.

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
ja bym dała
Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
warto spróbować, zwłaszcza, że od jesieni Harmony wypada z bazówki Panache, a zastąpi go nowa, ponoć ulepszona wersja Melody
widze, ze kusicie, dziewczyny
a ja mam jeszcze tyle chciejstw do spelnienia^^
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 12:57   #4883
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

hihi - najśmieszniejsze, że ja go już widziałam na żywo, ale to było dawnooooo Chyba w sierpniu zeszłego roku i teraz nie pamiętam czy był ładny czy nie
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 17:11   #4884
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
no, faktycznie, chyba latwo nie jest...
ale moze z tym Rio poprobuj, ja sobie bardzo chwale ten model.
no i miekka jest tez Arabella Freyowa - z tym, ze nie wiem jak sie spisze przy cienkich, letnich bluzkach^^

jak cos mi wpadnie jeszcze do glowy, to dam znac

EDIT ale glupek ze mnie - jest przeciez Fantasie Gabrielle Bisconti! miekki cielak! (glupek, bo mam ten stanik w domu^^).

jest tez Ballet Celebration Rose, Charnos Sophia nude, Freya Phoebe nude, Lepel Fiore nude, Fantasie Shannon, M&S... wszystko to znalazlam na ebayu - w Twoim rozmiarze
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.pl/NATURAL-ARABELLA-...item2eab83f986
a ta jak wypada na zywo?

obejrzyj te staniki z editu - moze cos znajdziesz, co Ci w oko wpadnie
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Moim zdaniem arabelka oyster to jest zdecydowanie wariacja na temat NUDE
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ano, tez mi sie tak zdaje, acz pozostaje otwarta kwestia wstazeczki (czy sie nie bedzie odznaczac, wreszcie - czy niebieski nie bedzie przebijal), no i jednak pod dosc przezroczysta bluzke to ja bym z Arabelka nie ryzykowala - w kazdym razie nie do pracy czy do kosciola
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja też nie, zdecydowanie. Szczególnie pod przezroczystą, gładką bluzkę, bo arabelka zdecydowanie jest stanikiem, który ma wyglądać, a nie się chowac Ale to nie zmienia faktu, że jest nude
Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
bo wtedy nikt nie wiedział jeszcze o Wonderbra ultimate strapless podobno jest fajny


nikt nie wspomniał jeszcze o moim ukochanym Harmony Panache jest bardzo wygodny mięciutki, a koronka nie odznacza się pod bluzkami, i w małym rozmiarze nie ma super szerokich fiszbin

Dziękuję Wam bardzo dziewczynki za tyle odpowiedzi
Zaraz biorę się za googlowanie i kupowanie
Mam nadzieję, że coś znajdę

póki co kupiłam freyę darcey- jak w załączniku, pod białe bluzki się nie nadaje, ale uważam, że jest urocza
MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 18:06   #4885
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Gdzie ją dorwałaś?
Darcey to moje niespełnione marzenie (jedno z wielu)
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 18:41   #4886
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez greenaurie Pokaż wiadomość
Gdzie ją dorwałaś?
Darcey to moje niespełnione marzenie (jedno z wielu)

Na allegro

Przejrzałam proponowane przez Was cielaki (jeszcze raz dzięki za pomoc)
i zakochałam się w Freya Phoebe!
Co prawda chciałam coś cienkiego i gładkiego, ale chyba takich nie robią no a phoebe jest urocza i myślę, że koronka nie będzie się odznaczała pod koszulkami...
poza tym bardzo podobają mi się fantasie gabrielle, fantasie shannon i harmony panache

Sprawdzę jak się nosi Darcey i spróbuję dorwać Phoebe
(to będzie mój pierwszy 65dd, wcześniej nosiłam 70c )
MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 01:23   #4887
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Witajcie biuściaste kobietki, zajełam się mierzeniem swojego biustu. Popełniałam standardowe błędy, z racji dosyć niejędrnych piersi nosiłąm głównie push up i tradycyjnie 75 b, po mierzeniu - 77 pod biustem i 90 w biuście, wyszło, że powinnam nosić 70D - strasznie duży rozmiar, boję się, że spadnie stanik ze mnie. Jak na razie zmiana obwodu wyszła mi na dobre, a co do miseczki to zauważyłam, że co stanik to co innego niekiedy pasuje 70 c a niekiedy nawet b jest za duże.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 02:45   #4888
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

black-bubu: Zajrzyj do http://stanikomania.blox.pl/2010/01/...iseczka-D.html i popatrz, ze "D" wcale nie jest takie straszne
"D" oznacza "Niecałe 20 cm między obwodem stanika a obwodem piersi" no i tyle masz
Oczywiscie nie kazdy producent i nie kazdy model jednego producenta trzyma identyczna rozmiarowke.
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 06:08   #4889
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Pamiętaj też, żeby wszystko dobrze powygarniać - Jak dobrze założyć stanik
Na pewno tak zakładasz? Bo jeśli tylko "nakładasz" go na piersi, to może dlatego 70d wydaje Ci się za duże.
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 13:05   #4890
monczka18
Raczkowanie
 
Avatar monczka18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 105
GG do monczka18
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Jak obiecałam wstawiem zdjęcia stanika Tease Me Curvy Kate. Zdjęcie robiłam sama sobie
monczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.