Prośba do Allegrowiczek ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-24, 06:02   #1
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139

Prośba do Allegrowiczek ;)


Witam!
Przekopałam się przez wszystkie wątki o allegro a sporo tego było Jednak mimo wszystko mam do Was ogromną prośbę. Chcę kupić perfumki Chanel Allure męskie na prezent, jednak bardzo boję się żeby nie trafić na podróbkę Z wiadomych względów nie stać mnie na kupno w Sephorze Dlatego mam prośbę do Allegrowiczek może któraś z Was kupowała już takie perfumki albo mogłaby mi kogoś polecić Przeglądnęłam już aukcje i ceny wahają się od 70 do 179 zł za 100ml.Nie wierzę że za 70zł można kupić orginał Hurtownia Minimax od której kupuję kolorowe komsetyki ma właśnie te perfumki od 70zł, więc mam spore wątpliwości co do ich wiarygodności Nigdy nie kupowałam perfumek a to ma być "ważny" prezent więc bardzo proszę o jakieś namiary


Gołąbek
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 06:53   #2
kosmoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 71
GG do kosmoska
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

O! Dobrze że poruszyłaś ten w wątek.
Zastanawia mnie od służszego czasu ta dziwna hurtownie minimx. Wydje mi sie że kolorówkę maja w porządku, ale ich aukcje perfum (sorry ale skrajnie niskie ceny - ile oni chcą na ty zarobić, przecież nie nic???) są mocno podejrzane. Tak samo tandeciarskie buteleczki na zdjęciach kiedyś widziałam u nich jak u innych kombinatorów.
Z czystym sumieniem polecam: Mateusz124 (mogłam pomylić numer), i Gregwu. Zdaje się że ten ostatni może Ci sprowadzić co będziesz chciała, tylko napisz maila.

A Wy co myślicie o "minimax"?
Przy okazji ostrzegam - pojawiły się nowe fantastyczne podróbki Juicy Tubes Lancoma (sprzedawca wciska kit że to towar Amerykański, białe kolory napisów, dziwne kolory nie występujące w ogóle w palecie Lancome, brak zapachu). Zastanawiające...
kosmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 07:39   #3
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

Z MINIMAX-u miałam kilka tuszy do rzęs (min.MF 2000, MORE LASHES MF)-są bez zastrzeżeń, niczym nie odbiegają od tych z perfumerii, więc podejrzewam, że to oryginalne kosmetyki. W ogóle zauważyłam, że kraje, w których produkowane są kosmetyki z Allegro to zazwyczaj: USA, Irlandia!! nawet. Może dlatego takie ceny nie mam pojęcia. Jedno jest pewne, im też na pewno się opłaca, ponieważ zapewne kupują od pośredników w ogromnych ilościach , więc pewnie mają rabaty i kupują to za grosze
Ja jeszcze poleciłabym "Damolę" ( a raczej tusze do rzęs MF )
Ale za perfumy nie ręczę , bo nigdy na Allegro nie kupowałam.
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 07:51   #4
ba-lu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 24
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

Witam.
Kupowalam na Allegro perfumy od sprzedawców, których mi polecono. Wszystko było ok. więc i ja polecam :
Busu , Mateusz 124 , Grycek , Szyll .
Udanych zakupów
ba-lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 08:43   #5
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

NIE POLECAM minimaxa jeśli chodzi o zakupy perfum. Sprzedają tandetne (a może i dobre, ale) podróby niewiadomej prowieniencji. Już o tym pisałam na wizażu - widocznie zyski z kolorówki - która nawiasem mówiąc jest w porządku - przestały wystarczać, i postanowiono poradzic sobie w taki sposób. szczerze mówiąc uważam takie postępowanie za świństwo - bo ten człowiek ma mnóstwo zasłużonych pozytywów i wiiieeeelu ludzi na to się nabierze, i kupi te podróby właśnie od niego. NIE POLECAM.
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 16:02   #6
kosmoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 71
GG do kosmoska
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

Jasna pała - wiedziałam!!!
Intuicja mnie rzadko myli.
kosmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 16:11   #7
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

Dzięki ogromne za odzew
Jakiś czas temu pytałam tu na wizażu właśnie o mój JT.No tak jak myślałam kupiłam podróbkę Ma właśnie białe napisy i w ogóle nie pachnie Pierwszy raz tak się nacięłam. A kupowałam od polecanej osoby miała wtedy nika Paba a teraz chyba CV. Przestrzegam!!!!
Kupiłam od tej hurtowni podkład MF i był oki.Ale perfum na pewno nie kupię od nich
Dzięki za namiarki Na Was zawsze można liczyć
Gołąbek
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-24, 17:24   #8
zabcok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 13
GG do zabcok
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

odnosnie domniemanych podrobek Juicy tubes chcialabym sprostowac tu pare niestety mylnych faktow...
zajmuje sie kosmetykami od lat, sprowadzam z Usa i z cala odpowiedzialnoscia pragne poinformowac, ze biale napisy JT wcale nie swiadcza, ze to falsyfikat..po pierwsze sa to testery i mini produkty i sa tak oznaczone, sama mialam te testery i maja taka sam kolorowke jak ma Juicy Tubes w USA ( prosze sprawdzic strone lancome.com z zakladka na usa a nie international) po drugie wszystkie pachna...
Kosmetyki w Usa roznia sie niekiedy znacznie od tych sprzedawanych w Europie, tamten rynek nastawiony jest na wymagania i trendy amerykanskich klientek...
Pragne dodac ze nie jestem w jakimkolwiek stopniu powiazana z uzytkownikiem "paba" i jego kontami ale uwazam,ze oskarzenia nie trzeba rzucac pochopnie..
Co do perfum faktycznie trzeba uwazac, niska cena prawie zawsze swiadczy ze to napewno nie jest oryginal..
Warto tez zwrocic uwage na podrobki kremow lancome i przede wszystkim shiseido, niestety pomimo interwencji w allegro wiekszosc osob niestety sprzedaje je nadal(
golabek napisał(a):
> Dzięki ogromne za odzew
> Jakiś czas temu pytałam tu na wizażu właśnie o mój JT.No tak jak myślałam kupiłam podróbkę Ma właśnie białe napisy i w ogóle nie pachnie Pierwszy raz tak się nacięłam. A kupowałam od polecanej osoby miała wtedy nika Paba a teraz chyba CV. Przestrzegam!!!!
> Kupiłam od tej hurtowni podkład MF i był oki.Ale perfum na pewno nie kupię od nich
> Dzięki za namiarki Na Was zawsze można liczyć
> Gołąbek
zabcok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 17:58   #9
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

Ja przede wszystkim zaczynam od przeglądnięcia "negatywów" takiego sprzedawcy i od "Gregwu" nie radzę kupować bo sprzedaje PODRÓBY już kiedyś chciałam od niego kupić perfumki ale się zmiesmaczyłam negatywnymi opiniami, polecam Ci: beba75
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 18:14   #10
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

Co do napisów mogę się zgodzić ale niestety wszystkie te błyszczyki mają zapach a mój nie miał żadnego Kolejny kupiłam już w Sephorze i okazało się że różniły się totalnie konsystencją
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 18:20   #11
zabcok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 13
GG do zabcok
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

rozumiem..a jaki mialas odcien? i co masz namysli piszac,ze roznil sie konsystencja?
mam u siebie te zarowno z usa i te z Europy i nie zauwazylam roznic, ale Twoje spostrzezenia sa bardzo istotne...
prosilabym o odpowiedz))z gory dziekuje)Paulina
zabcok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-24, 18:24   #12
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

zabcok

pragnąłbym tylko nadmienić, że Twoje komentarze odnośnie niezbyt pochlebnych opinii na temat pewnych sprzedawców na allegro budzą więcej aniżeli moje zainteresowanie.

ale komentuj dalej proszę, z chęcią zapoznam się z treścią twoich komentarzy.

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 18:28   #13
zabcok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 13
GG do zabcok
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

rozumiem moje komentarze wynikaja stad ze sama czynnie sprzedaje na allegro i staram sie wiedziec sporo o kosmetykach, ktore sprzedaje)
zabcok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 18:33   #14
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

O widze że mój ulubiony sprzedawca się tu odezwał - buźka i pozdrowienia dla Zabcoka
(moge z czystym sercem i sumieniem polecic te panią)

I zgadzam się co do Juicy Tubes - testery mają jasne napisy. Ja już zużyłam ich kopę, a raz kupiłam od paby na allegro - był taki sam jak ten kupiony w sklepie. Aż cięzko mi w to uwierzyć żeby sprzedawał podróby - bardzo dużo osób od niego kupowało, nigdy się zadna podróba nie trafiła.
Co do tego Shiseido i Lancome to faktycznie plaga, sprzedają podróby - i to czasem takie którym nie ujrzy się w zadnym sklepie! Kosmetyki pielegnacyjne czy kolorowe nalezy kupować bardzo ostrożnie - osoby godne zaufania to zabcok, gregwu, busu, beba, velissa. Jesli chodzi o zapachy - też ostroznie - ja kupiłam dwa razy - od Mateusza 124 i Grycka - 100% oryginały, polecam ich.
Kupowałam od Ziorka (minimax) tusze dla siebie, siostry - są bardzo dobre, ale zgadzam się z Elve że te zapachy to podejrzana sprawa, wg mnie to podróba.
Kupowałam też kosmetyki Loreala dla siostry od Magdyderk - bardzo miła osoba.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 18:34   #15
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

Ja też czynnie sprzedaję na allegro, ale z przykrością muszę stwierdzić, że daleki jestem od polecania niektórych odbywających się tam aukcji.
Czy też przez wzgląd na uczciwość sprzedającego, czy też z innych powodów, nie kładłbym swojej wiarygodności na równej szali z panującymi tam zwyczajami omijania prawa na lewo i prawo...

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 18:40   #16
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

ja też polecam Grycka-kupiłam od niego perfumy-nie ma żadnych wątpliwości,że to oryginał.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 18:43   #17
zabcok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 13
GG do zabcok
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

bardzo dziekuje) rowniez goraco Cie pozdrawiam))
Zlosliwcze, to nie chodzi o popieranie nieuczciwosci niektorych sprzedajacych,Bron Boze, sama staram sie zwracac uwage klientek na osoby, ktore niestety naciagaja innych naduzywaja ich zaufania i po prostu wciskaja podrobki..
chodzilo mi o sprostowanie, ze Juicy Tubes ma inna szate jako mini produkt a kolorystka jest taka jaka proponuje sie w Stanach
pozdrowienia..paulina
zabcok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 18:43   #18
kosmoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 71
GG do kosmoska
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

Mała Kasiu!
Zauważ że 8 negatywów Pana Gregwu, nie dotyczy podtóbek tylko kłopotów z przesyłkami i miejscem spotkania. Jest tylko jeden negatyw, który wystawił człowiek, którego historia licytacji to (-3), a nie ****. Obserwuję jego aukcje od roku i mam nadzieję że nie jest oszustem, bo wkrótce zamierzam coś u niego kupić. Dla wyjaśnienia, nie znam tego człowieka i ja osobiście funkcjonuję na aukcjach jako kosmoska . Wydaje mi się że jest ok, bo jego perfumy kręcą się wokół kwot 120-260 i fotki są orygianalne a nie ściągniete ze stron producenta.

Droga Zabock
Jak wobec tego tłumaczyć że jedna z naszych wizażanek ma błyszczyk, który nie pachnie? Sama jestem ciekawa.

Generalnie mogłabym wymienić wielu nieuczciwców ale tegonie zrobię.
Jeśli już komus przydarzy się nieszczęście, lub tak przynajmniej sądzi, prosze odszukać mojego posta pt. "Ostrzegam przed podróbkami perfum". W razie lipy mozna zwrócić sie do sprzedawcy o zwrot pieniążków i unieważnienie transakcji (trzeba towar odesłać) - wg. regulaminu allegro. W razie większych nerwów - pozostaje proces (cywil).

Nie chcę siać paniki ale nic mnie tak nie wkurza jak oszukiwanie kobietek a zwłaszcza Wizażanek
kosmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 19:07   #19
zabcok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 13
GG do zabcok
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

Kosmosko, sama jestem ciekawa) wiem,ze nie wszystkie odcienie maja wyczuwalny zapach np. fizz nie ma go w zasadzie wcale
zreszta zapach dla kazdego "zyje inaczej"..mysle,ze najwazniejsza jest tu opinia Golabka, jaki to byl kolor, jesli inna konsystencja to jak?
to bardzo istotne, byc moze byl to stary, zlezaly tester(
mysle,ze warto bylo probowac reklamowac towar u tego sprzedawcy...
zabcok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-24, 19:08   #20
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

Kolorek to Beach plume -owszem wiem że taki istnieje bo sprawdzałam na stronkach. Ale ten błyszczyk jest zupełnie inny niż ten z Sephory.Po pierwsze nie pachnie nie ma w ogóle zapachu, po drugie nie jest gęsty a wręcz rzadki przez co króciutko wytrzymuje na ustach. Ten drugi jest tak "tłusty i gęsty" że wręcz nie mogę go zmyć z ust, a zapach ma tak intensywny że wręcz duszący.To dwa zupełnie różne błyszczyki
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 19:54   #21
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

Bardzo podziwiam wszystkie wizazanki ze robią zakupy w Allegro - tak się składa że często jestem w Stanach bo mam tam rodzinkę i wiem jak wyglądają testery z USA miedzy innymi z lancoma . Ja nie wiem jak mozna dać się tak nabierać. Jestem ciekawa czy Allegro przyjmuje reklamacje ? I nie rozumiem jak komuś opłaca się sprowadzać kosmetyki z zagranicy nawet testery biorąc pod uwagę 25%akcyzy ? Niech ktos mi wytłumaczy , co?
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 19:54   #22
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

Bardzo podziwiam wszystkie wizazanki ze robią zakupy w Allegro - tak się składa że często jestem w Stanach bo mam tam rodzinkę i wiem jak wyglądają testery z USA miedzy innymi z lancoma . Ja nie wiem jak mozna dać się tak nabierać. Jestem ciekawa czy Allegro przyjmuje reklamacje ? I nie rozumiem jak komuś opłaca się sprowadzać kosmetyki z zagranicy nawet testery biorąc pod uwagę 25%akcyzy ? Niech ktos mi wytłumaczy , co?
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 20:04   #23
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

diorek napisał(a):
> Bardzo podziwiam wszystkie wizazanki ze robią zakupy w Allegro

Ja również...

> Jestem ciekawa czy Allegro przyjmuje reklamacje ?

Of course, not. A to dlaczego, żeby chociaż brali za to kasę

> I nie rozumiem jak komuś opłaca się sprowadzać kosmetyki z zagranicy nawet testery biorąc pod uwagę 25%akcycy ?
> Niech ktos mi wytłumaczy , co?

Nie ma czego tłumaczyć. Dróg jest kilka: najpopularniejsza to quasi opakowania, a zawartość nikogo nie obchodzi, byleby kolor trzymał normę. Druga: przemyt. Trzecia: sprzedaż zdjęć. Czwarta: zamawianie u dystrybutora jako sklep przy głównej ulicy (25% prowizji na dzień dobry).

Ogólnie rzecz biorąc np. w Niemczech czy UK ebay (odpowiednik naszego allegro) należy do przychodów rodziny i służy jako podstawa opodatkowania. Załatwia to wiele spraw. Ale Polak potrafi...

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 20:11   #24
zabcok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 13
GG do zabcok
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

Zlosliwcze, mysle,ze uogolniasz, poza tym czynisz kazdego Polaka przemytnikiem i potencjalnym oszustem, co do reklamacji to zupelnie nie masz racji...ale to moje zdanie)
pzdr.Paulina
zabcok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 20:13   #25
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

złosliwcze ! czy ty aby nie jesteś zbyt bystry kochanie ?
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 20:16   #26
kosmoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 71
GG do kosmoska
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

Znaczyłoby to Diorku - bo nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałam - że to nie sa żadne testery a jakaś turecka lipa? Czyli jednak testery z USA nie maja białych napisów?
Proszę o rozjaśnienie bo się pogubiłam i nie rozróżniam pojęć ani testerków
kosmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 20:18   #27
zabcok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 13
GG do zabcok
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

Diorku, nie kazdy ma rodzine w Stanach a kazdy chce kupic taniej)
Jezlei uwazasz ze testery wygladaja inaczej to wedlug Ciebie jak?
Przy zakupach w Stanach zawsze dostajesz Tzw. gift with purchase czyli podarunki mini produkty do wyprobowania, u nas czegos takiego nie ma, wiekszosc osob sorzedaje to m.in. osoby przyjezdzajace ze Stanow mysle,ze to nie grzech, a dla mnie sa to testerki)
Poza tym uwazam,ze za bardzo napadacie na sprzedajacych na allegro, jezeli ktos nie ma ochoty, niech po prostu tam nie kupuje i po sprawie..
Niekazdy sprzedajacy musi byc zaraz oszustem, ja uwazam sie za uczciwego sprzedawce i czuje sie w obowiazku bronic tych, ktorzy ciezko pracuja na Allegro, bo wbrew wszystkiemu to TEZ PRACA
pzdr.Paulina
zabcok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 20:19   #28
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

Tak, tak, tak.
Ja również polecam Paulinę z całego serca!!!
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 20:22   #29
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

Tu się nie zgodzę - ja mam właśnie odcień Fizz (kupowany w Sephorze) i ma on mocny, słodki zapach.
Wyczuwalny na moich ustach przez inne osoby i mnie samą.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 20:27   #30
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Prośba do Allegrowiczek ;)

I tu się podpisuję obiema rękami.
Już od jakiegoś czasu denerwuje mnie przesadne najeżdżanie na sprzedających z Allegro.
I owszem - jest wielu naciągaczy, który podróbę opisują bezczelnie jako "100% oryginał", ale przecież nie można uogólniać!
I uważam, że gregwu jest bardzo uczciwym człowiekiem i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.