Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-16, 23:23   #2821
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez missk Pokaż wiadomość
Witam,rowniez mam pytanie,przez 3 lata bralam tabletki antykon,niedawno w srode mialam rozpoczac nowe opakowanie jednak stwierdzilam ze odstawiam i nie zaczelam juz nowego opakowania,a w czwartek nast wieczoru uprawialam seks,czy moge byc w ciazy????dodam ze nie doszlo do wtrysku i w ta "noc"mialam ostatni dzien miesiaczki.prosze odpiszcie!!!!!
Po odstawieniu tabletek jest się bardziej płodnym. Wzrasta także prawdopodobieństwo ciąży bliźniaczej, a każdy niezabezpieczony stosunek może równać się ciąży.


Nie chcesz dziecka zainwestuj w gumki. Bo płakanie po fakcie na forum przed ciążą nie zabezpiecza.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 05:19   #2822
malisienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 43
pomocy;(

w lutym jak się pieściłam z chłopakiem on miał wytrysk i ja miałam na majtakach nasienie po tych pieszczotach na drugi dzień miałam okres czyli 13.02.
teraz powinnam już dostać a mi się spóźnia i delikatnie mnie brzuch boli i mam rano 36.8 stopni co jest dziwne

czy mogę być w ciąży???
malisienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 06:01   #2823
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: pomocy;(

Cytat:
Napisane przez malisienka Pokaż wiadomość
w lutym jak się pieściłam z chłopakiem on miał wytrysk i ja miałam na majtakach nasienie po tych pieszczotach na drugi dzień miałam okres czyli 13.02.
teraz powinnam już dostać a mi się spóźnia i delikatnie mnie brzuch boli i mam rano 36.8 stopni co jest dziwne

czy mogę być w ciąży???
Nie.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 08:32   #2824
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: pomocy;(

Cytat:
Napisane przez malisienka Pokaż wiadomość
w lutym jak się pieściłam z chłopakiem on miał wytrysk i ja miałam na majtakach nasienie po tych pieszczotach na drugi dzień miałam okres czyli 13.02.
teraz powinnam już dostać a mi się spóźnia i delikatnie mnie brzuch boli i mam rano 36.8 stopni co jest dziwne

czy mogę być w ciąży???
Nie. Mialas juz okres, opoznienie okresu nastepnego moze byc wynikiem stresu.
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 09:05   #2825
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: POMOCY ciąża?!

Wstyd do umrzeć jak to mawia mój szanowny narzeczony.

A nie bedziesz sie wstydzic jak bedziesz w ciazy i spojrzec rodzicom w oczy? To bedzie wstyd!

Do autorki. Malo prawdopodobne ze jestes w ciazy. Brzuch nie rosnie w 1 miesiacu, czesto nieraz do 8 tyg kobieta nie wie ze jest w ciazy, nie panikuj. Zrob test. A spuchlas prawdopodobnie bo jestes wlasnie przed okresem.

PS. ja odstawiłam tabletki anty we wrzesniu 2009 od tamtego czasu kochamy sie bez zabezpieczenia i w ciazy nie jestem jakos (konczymy "na zewnatrz") ale sam fakt... panikujesz!
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka


Edytowane przez mgosiekm
Czas edycji: 2010-03-17 o 09:08
mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 09:54   #2826
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 277
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Pozwalaja
Za to jakis ginekolog tlumaczyl mi kiedys, ze dlugie cykle moga oznaczac brak owulacji.
Czyli ten Twoj ostatni cykl mogl byc tez spowodowany brakiem owulacji, a to sie zdarza i uwazam, ze nie ma sie czym martwic.
dziekuje ci za odpowiedz, oby faktycznie nic powaznego, tak czy inaczej chyba dobry czas, żeby przebadać się na wszelki wypadek.
Shangri-La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 11:39   #2827
konwalijka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 277
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Landrynka666 Pokaż wiadomość
Witam.25 stycznia mialam ostatni okres...Więc kolejny powinien pojawić sie okolo 25.02.... Nie ma go do dzisiaj...15,03 zrobiłam test ,wyszła jedna kreska...Czy powinnam powtórzyć test??Niedługo ide do lekarza ginekologa...Czy kiedy mu o tym powiem zbada mnie i stwierdzi czy jestem w ciązy czy nie??Czy to za szybko???Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Najważniejsze pytanie brzmi - czy odbyłaś stosunek bez zabepieczenia i kiedy?? Lekarz na usg jest w stanie wykryć ok 6 tygodniową ciążę ale poprzez zwykłe badanie ginekologiczne może snuć przypuszczenia o wczesnej ciąży - jeśli będzie miał wątpliwości wyśle Cię na badanie krwi. Zrobiłaś już test w zasadzie dość długo po terminie miesiączki więc powinien być już wiarygodny.

Edytowane przez konwalijka82
Czas edycji: 2010-03-17 o 11:40
konwalijka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 12:48   #2828
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: POMOCY ciąża?!

Cytat:
Napisane przez Mountelly Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja mam podobny problem...
kochałam się z moim chłopakiem 1-go marca.
miałam wtedy dni płodne ale się zabezpieczyliśmy prezerwatywą.
ona nie pękła ani się nie zsunęła.
okres powinnam dostać... 13 marca. i do tej pory nie mam.
dodam ze już kiedyś tak miałam, tylko się nie kochałam w dni płodne i dostałam okresu 2 dni później.
jakie jest prawdopodobieństwo, że nie jestem w ciąży?
a może okres mi się spóźnia z powodu tych nerwów?

proszę o pomoc!

aaa i dodam że od 3 dni boli mi brzuch.

jak zabezpieczaliście się prezerwatywą to nie ma co się bać....... przestań się stresować a miesiączka sie pojawi, weź jakieś witaminy mi to czasem przespieszy opóźnienia @...... poza tym to ja z mężem nie używam zabezpieczeń od pół roku i jakoś jeszcze w ciąży nie jestem..... to czasem nie takie proste.... jesteś jeszcze bardzo mloda i rozumię Twój strach przed ciążą, pewno w Twoim wieku też bym wyła z rozpaczy do księżyca ale teraz wiem że jak się ktoś zabezpiecza to jest bardzo małe prawdopodobieństwo że się w ciążę zachodzi..... praktycznie to są przypadni szczególne odchodzące od normy

nie stresuj się i test ciążowy można kupić w większych marketach typu tesco, w sklepach zielarskich
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 14:46   #2829
Landrynka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 21
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

W lutym z 5 razy odbywałam stosunek bez zabezpieczenia....Zobaczy my co powie lekarz....Hmmmm bo ogółem to żadnych objawów na okres nie mam ;/;/
Landrynka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 15:20   #2830
naiwnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: POMOCY ciąża?!

miesiąckzi nadal nie mam.martwi mnie to.;/
ale pojawiły się twarożkowe upławy. cholera, wizyta u ginekologa dojdzie.
naiwnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 15:33   #2831
mlmFM
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 811
GG do mlmFM Send a message via Skype™ to mlmFM
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Landrynka666 Pokaż wiadomość
W lutym z 5 razy odbywałam stosunek bez zabezpieczenia....Zobaczy my co powie lekarz....Hmmmm bo ogółem to żadnych objawów na okres nie mam ;/;/
mozesz byc w ciazy
kazdy stosunek bez zabezpieczenia może skonczyc się ciaza...
test nie zawsze od razu wykrywa ciążę... juz bardziej wiarygodny jest test z krwi - lepiej przejdź sie do ginekologa - na USG powinien już zobaczyć co tam się dzieje
mlmFM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 15:46   #2832
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Landrynka666 Pokaż wiadomość
W lutym z 5 razy odbywałam stosunek bez zabezpieczenia....Zobaczy my co powie lekarz....Hmmmm bo ogółem to żadnych objawów na okres nie mam ;/;/

Okres Ci się już niedługo miesiąc będzie spóźniał. Były stosunki bez zabezpieczenia. Test mógł jeszcze ciąży nie pokazać. Ginekolog i test z krwi (on się nie myli).

Mam nadzieję, że chcesz mieć dziecko, bo jesteś na najlepszej drodze do jego poczęcia (o ile już się to nie stało).
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 15:51   #2833
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: POMOCY ciąża?!

Cytat:
Napisane przez naiwnie Pokaż wiadomość
miesiąckzi nadal nie mam.martwi mnie to.;/
ale pojawiły się twarożkowe upławy. cholera, wizyta u ginekologa dojdzie.
Twarożkowe upławy i swędzenie świadczą o grzybicy. Idź do apteki doraźnie kup clotrimazolum (taka maść bez recepty, tania), ale ona tylko załagodzi objawy, by się porządnie wyleczyć idź do gina
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 15:54   #2834
naiwnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: pomocy;(

masz podobnie jak ja.w lutym też pieściłam się z chłopakiem. i mialam 14 okres. a teraz mi się spóźnia. strasznie się stresuję, możliwe, że dlatego nie mamy okresu przez ten stres.
naiwnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:19   #2835
19Mania89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

A ja ciągle nie mam okresu Tylko coraz wieksze mdlości brak apetytu ;/ test wyszedł negatywny..a do lekarza sie boje iść
19Mania89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:35   #2836
lemurek7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: centrum.
Wiadomości: 232
Dot.: pomocy;(

.

Edytowane przez lemurek7
Czas edycji: 2010-03-17 o 19:37
lemurek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 18:19   #2837
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez 19Mania89 Pokaż wiadomość
A ja ciągle nie mam okresu Tylko coraz wieksze mdlości brak apetytu ;/ test wyszedł negatywny..a do lekarza sie boje iść

A seksu się nie boisz uprawiać?


Matko... to jest szczyt niedojrzałości: seks uprawiać, ale lekarz gryzie
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 19:36   #2838
lemurek7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: centrum.
Wiadomości: 232
Dot.: pomocy;(

Cytat:
Napisane przez malisienka Pokaż wiadomość
w lutym jak się pieściłam z chłopakiem on miał wytrysk i ja miałam na majtakach nasienie po tych pieszczotach na drugi dzień miałam okres czyli 13.02.
teraz powinnam już dostać a mi się spóźnia i delikatnie mnie brzuch boli i mam rano 36.8 stopni co jest dziwne

czy mogę być w ciąży???
nie jesteś w ciąży!
lemurek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 19:40   #2839
mlmFM
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 811
GG do mlmFM Send a message via Skype™ to mlmFM
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
A seksu się nie boisz uprawiać?


Matko... to jest szczyt niedojrzałości: seks uprawiać, ale lekarz gryzie
popieram.. i radzę do lekarza zasuwać.. im wcześniej się dowiesz tym lepiej dla Ciebie
mlmFM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 19:52   #2840
Mountelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zasięg orange.
Wiadomości: 75
Dot.: POMOCY ciąża?!

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
jak zabezpieczaliście się prezerwatywą to nie ma co się bać....... przestań się stresować a miesiączka sie pojawi, weź jakieś witaminy mi to czasem przespieszy opóźnienia @...... poza tym to ja z mężem nie używam zabezpieczeń od pół roku i jakoś jeszcze w ciąży nie jestem..... to czasem nie takie proste.... jesteś jeszcze bardzo mloda i rozumię Twój strach przed ciążą, pewno w Twoim wieku też bym wyła z rozpaczy do księżyca ale teraz wiem że jak się ktoś zabezpiecza to jest bardzo małe prawdopodobieństwo że się w ciążę zachodzi..... praktycznie to są przypadni szczególne odchodzące od normy

nie stresuj się i test ciążowy można kupić w większych marketach typu tesco, w sklepach zielarskich
kurde, stresuję się i to bardzo... właśnie dzisiaj moja mama się o tym wszystkim dowiedziała... eh... mój chłopak właśnie zamówił testy ciążowe na allegro... mam nadzieje, że będzie dobrze. i mam pytanie... jesteś pewna co do swojego zdania?
__________________
Sex?
a)Male
b)Female
(c)
Yes, please.


17.11.2009 szczęściara.
Mountelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 20:06   #2841
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: POMOCY ciąża?!

Cytat:
Napisane przez Mountelly Pokaż wiadomość
kurde, stresuję się i to bardzo... właśnie dzisiaj moja mama się o tym wszystkim dowiedziała... eh... mój chłopak właśnie zamówił testy ciążowe na allegro... mam nadzieje, że będzie dobrze. i mam pytanie... jesteś pewna co do swojego zdania?
o "tym wszystkim" czyli o czym?
czemu az na allegro? testy sa ogolnodostepne w kazdej aptece przeciez.
posluchaj, skoro prezerwatywa sie nie zsunela, nie pekla, nie masz czym sie martwic.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 20:15   #2842
Mountelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zasięg orange.
Wiadomości: 75
Dot.: POMOCY ciąża?!

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
o "tym wszystkim" czyli o czym?
czemu az na allegro? testy sa ogolnodostepne w kazdej aptece przeciez.
posluchaj, skoro prezerwatywa sie nie zsunela, nie pekla, nie masz czym sie martwic.
no właśnie dzięki. coraz mniej się martwię. chłopak mi powiedział, że `zachował wszelkie środki ostrożności` czyli że nie miał wytrysku...
mam nadzieję, że wszystko będzie ok. a na allegro bo tak nam wygodniej. poczekam do poniedziałku na ten okres... (bo w poniedziałek ma być już przesyłka)... i zacznę brać witaminy... a może znacie inne sposoby przyśpieszenia okresu?
__________________
Sex?
a)Male
b)Female
(c)
Yes, please.


17.11.2009 szczęściara.
Mountelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 20:25   #2843
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: POMOCY ciąża?!

Cytat:
Napisane przez Mountelly Pokaż wiadomość
no właśnie dzięki. coraz mniej się martwię. chłopak mi powiedział, że `zachował wszelkie środki ostrożności` czyli że nie miał wytrysku...
mam nadzieję, że wszystko będzie ok. a na allegro bo tak nam wygodniej. poczekam do poniedziałku na ten okres... (bo w poniedziałek ma być już przesyłka)... i zacznę brać witaminy... a może znacie inne sposoby przyśpieszenia okresu?
ciepla kapiel + aspiryna
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 20:33   #2844
Mountelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zasięg orange.
Wiadomości: 75
Dot.: POMOCY ciąża?!

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
ciepla kapiel + aspiryna
dzięki. jesteś kochana ;*
ciepła kąpiel już dzisiaj była. a jutro czeka na mnie aspiryna.
__________________
Sex?
a)Male
b)Female
(c)
Yes, please.


17.11.2009 szczęściara.
Mountelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 20:34   #2845
malisienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 43
Dot.: pomocy;(


kurcze nie wiem co się dzieję bardzo się boję
malisienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 20:43   #2846
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: POMOCY ciąża?!

Mountelly jestem pewna swojego zdania........ przestan się stresować bo to opóźna Ci @...... poczekaj, w ciąże się tak szybko nie zachodzi tak to byśmy sie rozmażali jak króliki
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 20:49   #2847
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: POMOCY ciąża?!

Cytat:
Napisane przez Mountelly Pokaż wiadomość
dzięki. jesteś kochana ;*
ciepła kąpiel już dzisiaj była. a jutro czeka na mnie aspiryna.
ee tam, nie kochana, tylko sama nieraz mialam takie straszne schizy, ze jaaakims cudem moge byc w ciazy.
a prawda jest taka, ze skoro byliscie zabezpieczeni, z prezerwatywa nic sie nie stalo, ryzyko ciazy jest minimalne, praktycznie zerowe.
a okres moze Ci sie opozniac ze stresu.
spokojnie dziewczyno, naprawde nie martw sie, w poniedzialek zrob test i czekaj spokojnie na okres.
a jesli bedzie sie bardzo duzo spoznial, idz do ginekologa, byc moze da Ci cos na wywolanie miesiaczki.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 21:08   #2848
konwalijka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 277
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez 19Mania89 Pokaż wiadomość
A ja ciągle nie mam okresu Tylko coraz wieksze mdlości brak apetytu ;/ test wyszedł negatywny..a do lekarza sie boje iść
Wiesz wydaje mi się że w tym momencie i tak już nie da się nic zmienić. Jeśli jesteś w ciąży to będziesz mieć małego bobaska i już. Nie masz się czego bać - im dłużej zwlekasz tym bardziej się stresujesz i denerwujesz ale to nic w Twojej sytuacji nie zmieni. Ja chciałabym jak najszybciej wiedzieć. Z drugiej strony jeśli to nie ciąża to może jakaś infekcja albo choroba a tego również nie wolno Ci lekceważyć. Tylko lekarz rozwieje wszelkie twoje wątpliwości. Ja trzymam kciuki za korzystne dla Ciebie rozwiązanie sprawy
konwalijka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 21:13   #2849
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: pomocy;(

nic sie nie dzieje, uspokuj sie.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 21:39   #2850
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Shangri-La Pokaż wiadomość
Troszke mnie przestraszyłaś, poniewaz nie pomijam krwawienia licze cykle od 1 dnia @ do dnia poprzedzajacego nastepną @ (wychodzi 24) czyli chyba prawidłowo. Na szcescie dzisiaj dostałam, chociaz przyznam ze zupełnie inaczej wyglada niz do tej pory a roznica w długości bardzo duża bo teraz trwał 35 dni wiec mysle ze w najblizszym czasie wybiore sie do lekarza. Do tej pory temperature miałam w normie wczoraj zmierzylam i byla podwyzszona ponad 37 ale mysle ze to z powodu @. Czyli tak krótkie cykle nie pozwalaja zajść w ciąże? chyba zaczynam się martwić na przyszłosć...
Cykle nieregularne to nie problem. Gorzej jeśli występują właśnie takie krótkie. Na Twoim miejscy skontaktowałabym sie z ginekologiem-endokrynologiem i zrobiła sobie badania hormonalne (progesteron i prolaktynę na bank). Być może trzeba tylko uzupełnić niedobór jakiegoś hormonu? Jesli zaś jakiś gin bez żadnych badań zaproponuje ci pigułkę antykoncepcyjną na "wyregulowanie" cyklu to go olej od razu i poszukaj innego.
Jeśli mogłabym ci jeszcze coś zasugerować to może zacznij mierzyć temperaturę i obserwować śluz wg wskazań NPRu - i wtedy można by było zobaczyc czy te krótkie cykle są np. bezowulacyjne, ile trwa lutealna u ciebie itd.
Przydatne linki:
http://28dni.pl/pomoc/fazy_cyklu_a_objawy_plodnosci
http://28dni.pl/pomoc/jak_rozpoczac_obserwacje
Metoda Rotzera

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Pozwalaja
Za to jakis ginekolog tlumaczyl mi kiedys, ze dlugie cykle moga oznaczac brak owulacji.
Czyli ten Twoj ostatni cykl mogl byc tez spowodowany brakiem owulacji, a to sie zdarza i uwazam, ze nie ma sie czym martwic.
No nie byłabym tego taka pewna... sama długość cykli nie świadczy o owulacji lub jej braku. Przy długich cyklach znacznie częściej wychodzi piękna lutealna (z tym,że faza przedowulacyjna jest zazwyczaj bardzo długa). No, ale do tego trzeba solidnych obserwacji, a nie informacji o długości cyklu
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.