Psychologia awatarka - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-09, 20:13   #991
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Psychologia awatarka

Ja jestem ogromana miłosniczka kotków i pewnie daltego mam taki avatorek a nie inny ale mysle ze mam tez inne cechy koteczków
Podobnie jak wiele wizazystek mysle ze avatorki oddaja w jakiejsc czesci je same
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:21   #992
Czekoladaa
Rozeznanie
 
Avatar Czekoladaa
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 788
GG do Czekoladaa
Dot.: Psychologia awatarka

To ja prosze o analizę mojego )
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąc jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką. "
Czekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:22   #993
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

Na początek od razu się usprawiedliwie. Ja się za bardzo na tym nie znam, więc nie przejmujcie się moimi analizami

Gizmiatko - ciekawy avatar Jesteś optymistką, ale chyba nie "żyjesz chwilą". Masz skłonności do zadumy, lubisz refleksje nad sobą, ludźmi, światem. Nie jesteś do końca pewna siebie, czasem brak CI odwagi. Jednak kiedy trzeba potrafisz być stanowcza. Masz poczucie humoru, ale jest ono specyficzne, nie każdy może je rozumieć. Czasem lubisz marzyć, jednak nie jesteś osobą, która ciągle buja w obłokach.

Silva - jesteś osobą nowoczesną, chyba nie przywiązujesz się do tradysji. Lubisz wyzwania, zmiany, nie boisz się ich. Jesteś marzycielką, lubisz fantazjować. Masz ciekawą osobowość, jesteś obdarzona poczuciem humoru. Czasem lubisz szokować, chcesz być widoczna, ale w głębi duszy chyba nie jesteś taką "prowokatorką", raczej jest w Tobie dużo spokoju, czułości.

miss_seepy - na pewno jesteś romantyczką marzycielką, dużo w Tobie dziewczęcości, subtelności. Miłość jest dla Ciebie bardzo ważną wartością, cenisz ją sobie ponad wszystko. Czasem jesteś nieśmiała, jednak ta nieśmiałość Cię nie zżera, wg mnie może to być taka sympatyczna nieśmiałość, połączona z tą subtelnością, o której wspominałam. Chyba jesteś osobą zamknięta w sobie, nie do końca ufasz ludziom, chociaż się starasz.

Anul3k - tylko nie mów, że to sfałszowana analiza Umówmy się, że piszę tylko to, co kojarzy mi się z avatarkiem
Jesteś osobą subtelną, delikatną, niezwykle wrażliwą. Lubisz dobrą zabawę w dobrym towarzystwie. Masz duże poczucie humoru, starasz się pozytywnie myśleć. Chyba jesteś z tych bardziej niesmiałych osób, brak CI takiej pewności siebie, choć chyba chciałabyś mieć jej więcej. Jesteś pozytywnie nastawiona do ludzi, do świata, a przynajmniej starasz się tak nastawiać

Witch - narazie Twój avatar mówi mi, że masz maturę, więc pogadamy jak go już zmienisz

Natee - kurcze, jakoś mało mi ten avatar mówi. Wstawiłaś zdjęcie kobiety, którą cenisz albo podoba IC sie jej uroda. Moze nie do końca jesteś pewna siebie, a szkoda. Jesteś osobą ceniącą walory estetyczne i nie chodzi mi tu tylko o urodę,a w ogóle o ogólnopojętą estetykę. Jesteś optymistką, starasz się myśleć pozytywnie o wszystkim, co Cię otacza. Cenisz sobie miłość, przyjaźń, jesteś stała w uczuciach. Nie zawsze jesteś konsekwentna i chyba nie lubisz ryzykować...

kleine - jesteś ambitna, lubisz postawić na swoim. Z natury jesteś tez chyba przekorna (ten wyraz twarzy tak mi przynajmneij mówi ). I chyba tak, jesteś pewna siebie. W dodatku uparta i konsekwentna jak już powiedziałam. Lubisz dobrą zabawę, jesteś osobą towarzyską. Idziesz z duchem czasu, lubisz nowoczensość. Masz poczucie humoru, jesteś optymistką, może trochę i realistką.

Linka - jesteś marzycielką, często bujasz w obłokach. Jesteś osobą niezwykle wrażliwą, delikatną i subtelną. Chyba nie jesteś konsekwentna, uparta raczej też nie. Masz skłonności do pesymizmu, nie zawsze wierzysz w siebie. U ludzi cenisz sobie szczerość i oddanie. Miłość odgrywa ważną rolę w Twoim życiu. Lubisz poezję (?)

emememsik - jesteś bardzo delikatną, opeikuńczą dziewczyną. Jesteś wyzulona na cudzą krzywdę, starasz się być osobą pomocną. Jesteś życzliwa i pozytywnie nastawiona do świata. Jednak optymistką chyba nie jesteś, bardziej pesymistką. Cenisz sobie prawdziwą miłość i przyjaźń, lubisz być pewna osób, z którymi się spotykasz, którym się zwierzasz. Chyba nie do końca jesteś ufna, łatwo można Cię też zranić.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:27   #994
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez paula007

Anul3k - tylko nie mów, że to sfałszowana analiza Umówmy się, że piszę tylko to, co kojarzy mi się z avatarkiem
Jesteś osobą subtelną, delikatną, niezwykle wrażliwą. Lubisz dobrą zabawę w dobrym towarzystwie. Masz duże poczucie humoru, starasz się pozytywnie myśleć. Chyba jesteś z tych bardziej niesmiałych osób, brak CI takiej pewności siebie, choć chyba chciałabyś mieć jej więcej. Jesteś pozytywnie nastawiona do ludzi, do świata, a przynajmniej starasz się tak nastawiać
O rany, Paula Ale trafiłaś, dziewczyno! Wielkie dzięki Rzeczywiście analiza zgadza się w 100%
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:30   #995
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez Czekoladaa
To ja prosze o analizę mojego )
Co mi się pierwsze skojarzyło: optymistka i marzycielka zarazem Lubisz pobujać sobie w obłokach, ale nie do przesady Jesteś pozytywnie nastawiona do świata. Nie boisz się go, nie boisz się też ludzi. Jesteś ufna, choć twoje zaufanie łatwo można stracić. Lubisz czuć, że żyjesz. Długo nie potrafisz usiedzieć w miejscu (no chyba, ż ena Wizażu ) Jesteś raczej pewna siebie. W głębi duszy jesteś wrażliwa i delikatna.

Cytat:
Napisane przez eVoLa!rAd
a co mówi Wam mój avatarek??
Lubisz być zauważalna. Chcesz się wyrożniać, nie jesteś nieśmiała. Masz w sobie dużo wrażliwości, delikatności. Masz wyczucie artystyczne, nie wiem czemu, ale tak mi się coś wydaje. W ogóle to chyba jesteś wzrokowcem. Chyba nie jesteś optymistką, realistką...raczej też nie, najbardziej pasuje mi tu pesymistka, patrząca na swiat z dystansem.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:32   #996
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez Anul3k
O rany, Paula Ale trafiłaś, dziewczyno! Wielkie dzięki Rzeczywiście analiza zgadza się w 100%
Ciesze się. Przynajmniej jednej osobie będzie się zgadzać
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:35   #997
Verena
Rozeznanie
 
Avatar Verena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 615
Dot.: Psychologia awatarka

a mój? czy ktoś coś powie ciekawego o moim?
__________________
BYKOM STOP! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie.
[/SIZE]
Verena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 20:39   #998
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

Verena - w avatarze dzieło sztuki, więc zapewne interesujesz się tą dziedziną Jesteś wrażliwa, subtelna, łatwo Cię zranić. Masz w sobie "instynkt opiekuńczy", kochasz zwirzątka, dzieci itp. Na swiat spoglądasz dystansem, chyba jednak jesteś realistką, mimo wszystko. Czasem może dopada CIę pesymizm, ale kogo w dzisiejszym świecie nie dopada... Jesteś osobą opanowaną, spokojną, wyważoną. Zawsze wiesz, jak się zachować. Nie znosisz braku kultury, braku taktu. Umiesz znaleźć się w każdej sytuacji. Jesteś perfekcjonistką, nie znosisz bylejakości i leserstwa.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:40   #999
Czekoladaa
Rozeznanie
 
Avatar Czekoladaa
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 788
GG do Czekoladaa
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez paula007
Co mi się pierwsze skojarzyło: optymistka i marzycielka zarazem Lubisz pobujać sobie w obłokach, ale nie do przesady Jesteś pozytywnie nastawiona do świata. Nie boisz się go, nie boisz się też ludzi. Jesteś ufna, choć twoje zaufanie łatwo można stracić. Lubisz czuć, że żyjesz. Długo nie potrafisz usiedzieć w miejscu (no chyba, ż ena Wizażu ) Jesteś raczej pewna siebie. W głębi duszy jesteś wrażliwa i delikatna.


.
jesteś genialna
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąc jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką. "
Czekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:45   #1000
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Psychologia awatarka

A co powiecie o moim?
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:45   #1001
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez Czekoladaa
jesteś genialna
eeee tam
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 20:51   #1002
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez nebraska
A co powiecie o moim?
Hmm...Moja bondowska intuicja podopowiada mi, że jesteś indywidualistką. Nie lubisz iść pod prąd, wręcz przeciwnie. Może jest w tym też trochę przekory... Twoja głowa zawsze jest gdzieś w chmurach, nie lubisz suchych faktów i szarej rzeczywistości, wolisz życ w jakgdyby w swym swoim własnym lepszym świecie, ale to nie znaczy, że zatracasz kontakt z rzeczywistością. Masz wrażliwą naturę, jednak mimo to nie jesteś osobą, którą trudno złamać. Starasz się być silna, czasem CI się to udaje, czaem nie...
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:54   #1003
Verena
Rozeznanie
 
Avatar Verena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 615
Dot.: Psychologia awatarka

paula - nieźle, naprawdę nieźle... dzięki, ogromna większość się chyba zgadza
__________________
BYKOM STOP! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie.
[/SIZE]
Verena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:56   #1004
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez Verena
paula - nieźle, naprawdę nieźle... dzięki, ogromna większość się chyba zgadza
Cieszę się bardzo
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:00   #1005
sylwusiaczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 118
Dot.: Psychologia awatarka

a co ciekawego mówi mój?
__________________
nieszczęśliwiezakochana

http://pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

sylwusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:25   #1006
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Psychologia awatarka

Gizmiatko - ciekawy avatar Jesteś optymistką, ale chyba nie "żyjesz chwilą". Masz skłonności do zadumy, lubisz refleksje nad sobą, ludźmi, światem. Nie jesteś do końca pewna siebie, czasem brak CI odwagi. Jednak kiedy trzeba potrafisz być stanowcza. Masz poczucie humoru, ale jest ono specyficzne, nie każdy może je rozumieć. Czasem lubisz marzyć, jednak nie jesteś osobą, która ciągle buja w obłokach.
norlamnie sozk jestem pod wrazeniem 98%to prawda wow jeszcze raz heht
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:28   #1007
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez sylwusiaczek
a co ciekawego mówi mój?
Bożesz ty mój, nie mam pojęcia Hmm...co mi przychodzi do głowy to to, że pewnie lubisz cukierki
A tak na serio to avatar ten może oznaczać, że w głębi duzy jest jeszcze w Tobie coś z dziecka. Jesteś wrażliwa, otwarta na świat. Masz w sobie coś z indywidualistki. Lubisz się wyróżniać, ale nie w takim sensie, że błyszczeć i prowokować, tylko wręcz przeciwnie, być "inną" niż wszyscy, pozytywnie inną, nie lubisz podążać za innymi, masz swój styl, swoje zdanie. Jesteś uparta, ale konsekwentna chyba nie. Masz poczucie humoru, jesteś realistką.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:30   #1008
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko
jestem pod wrazeniem 98%to prawda wow jeszcze raz heht
Jakaś Ty skrupulatna w tych procentach Tego mi Twój avatar nie powiedział
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:38   #1009
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Psychologia awatarka

Paula007 co Ci mowi Twoja bondowska intuicja o moim avatarku ?
Pozdrawiam
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 21:45   #1010
eVoLa!rAd
Raczkowanie
 
Avatar eVoLa!rAd
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wieś pod Wawą :D
Wiadomości: 175
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez paula007
Lubisz być zauważalna. Chcesz się wyrożniać, nie jesteś nieśmiała. Masz w sobie dużo wrażliwości, delikatności. Masz wyczucie artystyczne, nie wiem czemu, ale tak mi się coś wydaje. W ogóle to chyba jesteś wzrokowcem. Chyba nie jesteś optymistką, realistką...raczej też nie, najbardziej pasuje mi tu pesymistka, patrząca na swiat z dystansem.
wow chyba jednak avatarki duzo o nas mówią (oby czasem nie za dużo ), paula007 strzał w 10 thx
__________________
Miłość ogarnia całe życie kobiety, jest jej więzieniem i jej niebem...
A. von Chamisso

Miłość pozwala widzieć to, czego inni nie widzą...

M. Quoist


eVoLa!rAd || dAr!aLoVe



eVoLa!rAd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:49   #1011
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Psychologia awatarka

Camarilla - jutro zrobię Ci tą analizę, ok? Bo idę już spać, jestem strasznie śpiąca. DObranoc wszystkim
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 07:18   #1012
sylwusiaczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 118
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez paula007
Bożesz ty mój, nie mam pojęcia Hmm...co mi przychodzi do głowy to to, że pewnie lubisz cukierki
A tak na serio to avatar ten może oznaczać, że w głębi duzy jest jeszcze w Tobie coś z dziecka. Jesteś wrażliwa, otwarta na świat. Masz w sobie coś z indywidualistki. Lubisz się wyróżniać, ale nie w takim sensie, że błyszczeć i prowokować, tylko wręcz przeciwnie, być "inną" niż wszyscy, pozytywnie inną, nie lubisz podążać za innymi, masz swój styl, swoje zdanie. Jesteś uparta, ale konsekwentna chyba nie. Masz poczucie humoru, jesteś realistką.
wow... większość się zgadza... najbardziej to że jest jeszcze we mnie coś z dziecka dzięki...
__________________
nieszczęśliwiezakochana

http://pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

sylwusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 08:16   #1013
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Psychologia awatarka

Zastanawiające ile można się doszukac w avatarze.
A w moim też się idzie czegoś doszukać?
Poza tym analizy Pauli sa bardzo interesujące.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 12:43   #1014
AGA1119
Raczkowanie
 
Avatar AGA1119
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Chocianów
Wiadomości: 43
GG do AGA1119
Dot.: Psychologia awatarka

No to i Ja proszę o analize mojego avatarka
__________________
...::: Tu SiĘ MiEśCi MaSa TrEśCi :::...
----->>> Agaciunia86@interia.pl<<<-----
AGA1119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 12:47   #1015
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Psychologia awatarka

ja też poproszę
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 12:58   #1016
**LINKA**
Raczkowanie
 
Avatar **LINKA**
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 471
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez paula007
Linka - jesteś marzycielką, często bujasz w obłokach. Jesteś osobą niezwykle wrażliwą, delikatną i subtelną. Chyba nie jesteś konsekwentna, uparta raczej też nie. Masz skłonności do pesymizmu, nie zawsze wierzysz w siebie. U ludzi cenisz sobie szczerość i oddanie. Miłość odgrywa ważną rolę w Twoim życiu. Lubisz poezję (?)
Wiele jest w tym prawdy oprócz tego, że nie jestem uparta - bo jestem a poezji niestety nie lubię, chyba że to się kiedyś zmieni hehhe
**LINKA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 13:43   #1017
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez paula007
emememsik - jesteś bardzo delikatną, opiekuńczą dziewczyną. Jesteś wyzulona na cudzą krzywdę, starasz się być osobą pomocną. Jesteś życzliwa i pozytywnie nastawiona do świata. Jednak optymistką chyba nie jesteś, bardziej pesymistką. Cenisz sobie prawdziwą miłość i przyjaźń, lubisz być pewna osób, z którymi się spotykasz, którym się zwierzasz. Chyba nie do końca jesteś ufna, łatwo można Cię też zranić.
a tak naprawdę, to najwięcej prawdy jest w tym, że kocham dzieci
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 13:48   #1018
zuzek9
Zakorzenienie
 
Avatar zuzek9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków/Włodawa
Wiadomości: 3 857
GG do zuzek9 Send a message via Skype™ to zuzek9
Dot.: Psychologia awatarka

a co powiecie o moim avatarq?
zuzek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 13:58   #1019
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Psychologia awatarka

Cytat:
Napisane przez paula007
Na początek od razu się usprawiedliwie. Ja się za bardzo na tym nie znam, więc nie przejmujcie się moimi analizami



Silva - jesteś osobą nowoczesną, chyba nie przywiązujesz się do tradysji. Lubisz wyzwania, zmiany, nie boisz się ich. Jesteś marzycielką, lubisz fantazjować. Masz ciekawą osobowość, jesteś obdarzona poczuciem humoru. Czasem lubisz szokować, chcesz być widoczna, ale w głębi duszy chyba nie jesteś taką "prowokatorką", raczej jest w Tobie dużo spokoju, czułości.
No Paula - powiadam Ci ,że jesteś w tym dobra
Prowokatorka -> dzięki
Mój spokój zalezy od danej sytuacji, żeby mnie wyprowadzić z równowagi naprawdę trzeba mnie wkurzyć i jeszcze zalezy czym
Dzięki Paula
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 14:18   #1020
Ona_17
Zadomowienie
 
Avatar Ona_17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 450
Dot.: Psychologia awatarka

Ja tez chce, tez chce!

Wiec co Paulinko mi powiesz ciekawego?

W ogole qrna stesknilam sie za Toba
Buzka
__________________
Pozdrawiam

Corpus Delicta
Ona_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.