Przyjaciel. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 11:42   #1
ancyk27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Unhappy

Przyjaciel.


Hej,
Mam problem i to spory.. zakochalam się w moim przyjacielu...znamy sie ok.3lata... on ma dziewczynę, ale często mam wrażenie że on jej nie kocha, że nie chce z nią być... widze kątem oka jak na mnie spogląda, lubi mnie dotykać tzn. łaskotać, pstrykać z palców, łapać mnie za rękę.. teraz oni mają kryzys w związku czuję jak on się do mnie zbliża, ja nie wiem co mam robić. bardzo chce być z nim. każda chwila spedzona z nim jest czymś cudownym, wspaniałym. jak mu pokazać ze mi na nim zależy, bez mowienia wprost co czuje... bardzo was prosze! pomozcie mi...
ancyk27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 12:34   #2
Hefrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 400
Dot.: Przyjaciel.

Cytat:
Napisane przez ancyk27 Pokaż wiadomość
Hej,
Mam problem i to spory.. zakochalam się w moim przyjacielu...znamy sie ok.3lata... on ma dziewczynę, ale często mam wrażenie że on jej nie kocha, że nie chce z nią być... widze kątem oka jak na mnie spogląda, lubi mnie dotykać tzn. łaskotać, pstrykać z palców, łapać mnie za rękę.. teraz oni mają kryzys w związku czuję jak on się do mnie zbliża, ja nie wiem co mam robić. bardzo chce być z nim. każda chwila spedzona z nim jest czymś cudownym, wspaniałym. jak mu pokazać ze mi na nim zależy, bez mowienia wprost co czuje... bardzo was prosze! pomozcie mi...
To, że mają kryzys w związku nie oznacza że chce ją rzucić. A te zaczepki w twoją stronę mogą być zwykłym, przyjacielskim gestem. Skoro tyle lat się znacie, może delikatnie go podpytaj co i jak się układa w jego związku, bo może się okazać że sama wyolbrzymiasz te sytuację i dlatego wydaje ci się , że on chce z nią zerwać, a rzeczywistość może cię bardzo rozczarować...
Hefrena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 12:38   #3
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Przyjaciel.

Cytat:
Napisane przez Hefrena Pokaż wiadomość
To, że mają kryzys w związku nie oznacza że chce ją rzucić. A te zaczepki w twoją stronę mogą być zwykłym, przyjacielskim gestem. Skoro tyle lat się znacie, może delikatnie go podpytaj co i jak się układa w jego związku, bo może się okazać że sama wyolbrzymiasz te sytuację i dlatego wydaje ci się , że on chce z nią zerwać, a rzeczywistość może cię bardzo rozczarować...

Nie buduje się szczęścia na czyimś nieszczęściu.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 12:41   #4
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Przyjaciel.

A dlaczego nie chcesz powiedziec mu prost, co czujesz? Duma Ci nie pozwala? Biorąc pod uwagę to, że zachowujesz się, jakbyś nie miała honoru (z radością czekasz na kryzys w jego związku), to nie widzę powodów to nieśmiałości. Jak masz odwagę kręcić się wokół zajętego faceta, to miej tyle odwagi, aby zadziałać i ponieść potem tego konsekwencje.

Druga sprawa - nie przyszło ci do głowy, że sobie to wszystko uroiłaś w głowie? Każdy może miec kryzys, ale jeśli w trakcie związku chłopakj cię dotyka, łaskocze, łapie za rękę, itp., to jest zwykły gnój (mowię o jego dziewczynie).
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:50   #5
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Przyjaciel.

Cytat:
Napisane przez ancyk27 Pokaż wiadomość
widze kątem oka jak na mnie spogląda, lubi mnie dotykać tzn. łaskotać, pstrykać z palców, łapać mnie za rękę..
Opcje w zasadzie są 2:

1. On Cię traktuje jak przyjaciółkę i TYLKO przyjaciółkę i dlatego pozwala sobie na takie zachowanie

2. jest świnią wobec swojej dziewczyny i wobec Ciebie też - robi Ci złudne nadzieje i szykuje sobie miękkie lądowanie Twoich ramionach (przynajmniej na czas jego konfliktu z dziewczyną)
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:51   #6
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Przyjaciel.

jestem przekonana ze tylko ci sie zdaje autorko ogarnij sie i tyle
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:01   #7
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Przyjaciel.

Jeżeli jesteś jego prawdziwą przyjaciółką to staraj się być przy nim, w trudnych chwilach. Wydaje mi się, że te gesty świadczą o sympatii, a nie o uczuciu. Skoro się zakochałaś to widocznie dla ciebie już nie jest to tylko przyjaciel ale również ktoś więcej.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 14:02   #8
BigGirlsDontCry2
Rozeznanie
 
Avatar BigGirlsDontCry2
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Święte miasto
Wiadomości: 576
Dot.: Przyjaciel.

Cytat:
Napisane przez nicka01 Pokaż wiadomość
Nie buduje się szczęścia na czyimś nieszczęściu.
BigGirlsDontCry2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:06   #9
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: Przyjaciel.

z doświadczenia( i nie tylko) wiem, że jeśli Ci się ktoś podoba to zawsze się myśli że koleś na Ciebie zwraca uwagę, to się uśmiecha, to spogląda. Taka natura :P zazwyczaj jednak to tylko takie wyobrażenia...
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:09   #10
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Przyjaciel.

Możliwe, że on traktuje to łaskotanie, łapanie za rękę itp. jako przyjacielskie gesty bez żadnych podtekstów seksualnych. Wydaje mi się ,że możesz naditerpretować sytuację i na siłę szukać w nic nie znaczących gestach itp. potwierdzenia Twojej teorii. Na jakiej podstawie uważasz, że nie kocha swojej dziewczyny? Powiedział Ci to, czy tylko wysnuwasz takie wnioski, bo tak Ci wygodniej? Spójrz trzeźwym okiem na sytuację. Gdyby on chciał być z Tobą, to by był z Tobą a nie z nią. Proste.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:13   #11
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Przyjaciel.

Taa, zawsze ten sam scenariusz wątku - chłopak nie kocha swojej dziewczyny i woli być z Autorką, której okazuje mnóstwo czułości i na pewno ją skrycie uwielbia

On jest zajęty. Odpuść sobie.
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 14:15   #12
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Przyjaciel.

Cytat:
Napisane przez tacyta Pokaż wiadomość
Możliwe, że on traktuje to łaskotanie, łapanie za rękę itp. jako przyjacielskie gesty bez żadnych podtekstów seksualnych. Wydaje mi się ,że możesz naditerpretować sytuację i na siłę szukać w nic nie znaczących gestach itp. potwierdzenia Twojej teorii. Na jakiej podstawie uważasz, że nie kocha swojej dziewczyny? Powiedział Ci to, czy tylko wysnuwasz takie wnioski, bo tak Ci wygodniej? Spójrz trzeźwym okiem na sytuację. Gdyby on chciał być z Tobą, to by był z Tobą a nie z nią. Proste.

chyba, że maja po 15 lat i robią podchody naobkoło

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
Taa, zawsze ten sam scenariusz wątku - chłopak nie kocha swojej dziewczyny i woli być z Autorką, której okazuje mnóstwo czułości i na pewno ją skrycie uwielbia

On jest zajęty. Odpuść sobie.

No ba, nie bez powodu ją łaskocze
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 16:26   #13
loottie
Raczkowanie
 
Avatar loottie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 343
Dot.: Przyjaciel.

haha, uwielbiam stwierdzenia typu: "mam wrażenie że on jej nie kocha", "sądzę żę mają kryzys" a co Ty koleżanko możesz wiedzieć o ich związku? Nie bedzie im ze sobą dobrze to się rozstana a na razie możesz lizać lizaka przez papierek.
loottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 16:57   #14
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Przyjaciel.

Jak dla mnie, to za dużo tu "wrażeń, kąta oka i wydaję się".

Co masz robić? Nic. Póki jest z tamtą dziewczyną to pozostaje Ci wzdychanie do niego po nocach.

Jak chcesz mu wyjawić co czujesz to zrób to bez owijania w bawełnę - co ma być to będzie
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 22:33   #15
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Przyjaciel.

Łaskotanie to nie okazywanie miłości! Poza tym chłopak wciąż jest ze swoją dziewczyną, jeśliby jej nie kochał to zapewne by ją po prostu zostawił.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 23:01   #16
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Przyjaciel.

To mogą być zwykłe przyjacielskie gesty, Ty widzisz w nich coś wiecej, bo się w nim zakochałaś... W ogóle może daj mu lekko do zrozumienia, co do niego czujesz i poczekaj na wiadomość zwrotną...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:35   #17
martina1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 139
Dot.: Przyjaciel.

najlepiej powiedz mu to w prost i juz! wiem nie bedzie latwo ale to wszystko wyjasni. usiadzcie i pogadajcie, powiedz mu ze go kochasz zobaczymy co on na to. wtedy ci powie czy on cos do ciebie czuje czy to tylko lub az przyjazn. bo takie domysly wydaje mi sie itd mecza.
martina1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:41   #18
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Przyjaciel.

Nadinterpretujesz jego gesty i wymyślasz Bóg wie co. Odpuść sobie, nie wtrącaj się w ich sprawy.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:45   #19
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Przyjaciel.

Nawet, jeśli jego związek przechodzi kryzys to nie pomyślałaś, że on jest ze swoją dziewczyną nie bez powodu? Gdyby chciał być z Tobą, to byłby z Tobą - ma inną, więc dla mnie sprawa jest oczywista. Sądzę, że te jego gesty świadczą o sympatii, a Ty nadinterpretujesz je, bo on Ci się podoba. Nie buduje się swojego szczęścia na nieszczęściu kogoś innego, więc pozostaje Ci po prostu odpuścić.

Edit: ale jeśli on rzeczywiście Cię podrywa będąc w związku, to powinnaś się tylko cieszyć, że to nie Ty jesteś jego dziewczyną, bo od takiego chłoptasia najlepiej trzymać się z daleka.

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2010-03-23 o 18:47
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 19:00   #20
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: Przyjaciel.

Cytat:
Napisane przez ancyk27 Pokaż wiadomość
Hej,
Mam problem i to spory.. zakochalam się w moim przyjacielu...znamy sie ok.3lata... on ma dziewczynę, ale często mam wrażenie że on jej nie kocha, że nie chce z nią być... widze kątem oka jak na mnie spogląda, lubi mnie dotykać tzn. łaskotać, pstrykać z palców, łapać mnie za rękę.. teraz oni mają kryzys w związku czuję jak on się do mnie zbliża, ja nie wiem co mam robić. bardzo chce być z nim. każda chwila spedzona z nim jest czymś cudownym, wspaniałym. jak mu pokazać ze mi na nim zależy, bez mowienia wprost co czuje... bardzo was prosze! pomozcie mi...
No właśnie - skąd wiesz czy to tylko nie wrażenie? Co z tego, że mają kiepskie dni? Do niczego Cię to nie upoważnia.

Pomijając fakt, iż skoro to Twój przyjaciel to powinnaś z nim porozmawiać, bo w takiej sytuacji (gdy Ty do niego skrycie wzdychasz i przy byle okazji liczysz na coś więcej) to nie ma szans na dłuższą metę.
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.