Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 19:41   #211
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Raczej nie widać różnicy ,ale z apartu mają większe karabińczyki czyli te zapięcia Ja mam tylko 1 z apartu i ma większy ten haczyk właśnie ,ale nie rzuca się to tak w oczy. ładuję baterie w aparacie. Powinnam dziś dać zdjęcia

Edit
Zdjęcia ciemno wychodzą w tym świetle Zrobię z rana przed pracą a tym czasem napisze jakie mam :
1. Jabłuszko z yes ( czerwone )
2. Serduszko z yes z cyrkoniami
3. Big Ben z yes
4. prezencik srebrny z yes
5. wieża Eifla z yes verona
6. podkówka z cyrkonii z yes verona
7. korona duża z yes verona
8. korona mała z apartu ( wiem , wiem to już dwie ,ale jedną dostałam :P )
9. berełko różowe kamienie jak cyrkonie
10.m berełko czarne jakies tam kamienie :p
11. drzewko
12 Literka "E" z cyrkoniami
13. wilk z Artfox
14. serce z kryształu z Artfox
15. 2 śnieżynki z Artfox ( 2 takie same charmsy do kolekcji zimowej )
16. elf przyjaźni robiony na zamówienie ( tzn poprawki na zamówienie tzn zielone oczy i wersja w nieczernionym srebrze to moje poprawki :p ) z Artfox
17. "Różowa" wstążeczka robiona na zamówienie bo te w avonie są posrebrzane tez zrobiłam ją w Artfox
18. Konik morski duży
19. Delfinek

OMG nie wiedziałam że ich mam już 20

Do tego jest oczywiście bransoletka i kółeczko z brylancikiem do wieszania na łańcuszku


EDIT

A o to obiecane zdjęcia jakość kiepska , bo srebro się odbija
NA bransoletce są moje ulubione 9 tzn te które wyrażają mnie a ostatnie zdjęcie to cała kolekcja

Edytowane przez sorina
Czas edycji: 2010-03-31 o 09:45
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:26   #212
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Pokażę Wam jeszcze jak wygląda to na ręce
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 14:49   #213
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Pokażę Wam jeszcze jak wygląda to na ręce
Bardzo ładne, ale osobiście bym nosiła po 1 góra 2 zawieszki. Taka cała bransoletka z zawieszek kojarzy mi się z grzechotką
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:20   #214
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Ja takich grzechotek nie miałam w dzieciństwie ;-)
Mi się właśnie nie podobają jak jest ich tak mało. Nosiłam na początku 2 i wtedy tak m przeszkadzały bo w dwóch miejscach coś mi dyndało, a teraz jest taka całość. Nie noszę do tego nic innego z biżuterii. No ale każdy lubi coś innego
Teraz mam wszystkie jakie chciałam. Tylko z takich typowo świątecznych będę jeszcze kompletować. Bardzo podobają mi się taki z czerwona emalią

Moja koleżanka ma ta grubsza bransoletkę z dużym zapięciem i one wyglądają bardzo masywnie. U mnie widać najpierw zawieszki a u niej ta bransoletka się w oczy rzuca a zawieszki ciężko dostrzec
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 16:44   #215
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
13. wilk z Artfox
14. serce z kryształu z Artfox
15. 2 śnieżynki z Artfox ( 2 takie same charmsy do kolekcji zimowej )
16. elf przyjaźni robiony na zamówienie ( tzn poprawki na zamówienie tzn zielone oczy i wersja w nieczernionym srebrze to moje poprawki :p ) z Artfox
17. "Różowa" wstążeczka robiona na zamówienie bo te w avonie są posrebrzane tez zrobiłam ją w Artfox
jestes zadowolona z tych zawieszek z artfoxu? są dobrej jakości? nic sie z nimi nie dzieje? tez planuje sobie kilka zamowic... zamawiasz z tej strony http://www.artfox.pl/sklep/
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 16:45   #216
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: bransoletki CHARMS pochwal sie swoim zestawem :)

Cytat:
Napisane przez Viris Pokaż wiadomość
A nie wiecie jaka firma ma w swojej ofercie zawieszkę "aparat fotograficzny"? Bardzo proszę o pomoc.
Ja kiedyś dostałam podobną bransoletkę ale taką strasznie "obładowaną" i w sumie nie noszę. Teraz planuję sobie i siostrze sprawić bazowe łańcuszki i kilka zawieszek, ale bardzo mi zalezy na mini aparaciku foto
są w artfox http://www.artfox.pl/sklep/product_i...oducts_id=1577
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 17:10   #217
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
jestes zadowolona z tych zawieszek z artfoxu? są dobrej jakości? nic sie z nimi nie dzieje? tez planuje sobie kilka zamowic... zamawiasz z tej strony http://www.artfox.pl/sklep/
Moim zdaniem mają tam świetną biżuterię. Takich typowych charmsów jednak u nich nie kupowałam. Dostałam w prezencie wisiorek motylka od nich i nosiłam go stale przez ponad rok ,kąpiąc się w nim itd i nic kompletnie ise z nim nie stało, nawet nie muszę czyścic tego srebra. Zamówiłąm sobie wiec u nich charms wilka którego zrobili mi z wisiorka który jest u nich i charms serce z kryształu kóry robili mi pod zamówienie bo nie mają tak w sprzedaży. Na święta kupiłam u nich 2 śnieżynki wisiorki i przerobiłam u złotnika w moim mieście na charmsy, bo taniej wyszło mi przerobienie niż w Artfox , a jakieś 2 tygodnie temu zamówiłąm wisiorek dwa elfy przyjaźni tylko w normalnym srebrze a nie czernionym jak mają w ofercie , bo można się z nimi dogadac co do różnych zmian. Elfy były złączone i przełamywało się je Jednego mam ja a drugiego koleżanka. Zrobili mi tam tez tą wstążeczkę z różowymi cyrkoniami na której bardzo mi zależało. To robili tylko pod moje zamówienie już jako charms więc trochę zapłaciłam ,ale bardzo mi się podoba i ślicznie to wykonali. Sama polecam srebro od nich ale nie wiem jak te typowe charmsy. Niekóre mi isę podobają inne mniej. Trochę mały wybór jest ale cena bardzo niska

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość

Też miałam właśnie pisać ,że tam jest aparat POjawił się też niedawno w aparcie
http://www.apart.pl/pl/bizuteria,c,kolekcje,Charms,3048
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 21:12   #218
cytrynna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 135
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Fajny ten aparat jakoś mi umknął jak ostatnim razem oglądałam zawieszki w Aparcie, a może go jeszcze nie było.
Ja mam kilka zawieszek, a z ostatnich zakupów mam takie seksowne okularki
http://www.apart.pl/pl/bizuteria,c,kolekcje,Charms,3051
cytrynna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 21:41   #219
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytrynna a pokaż jak wygląda w rzeczywistości na bransoletce? co do tego jeszcze nosisz?

Edytowane przez sorina
Czas edycji: 2010-04-02 o 22:20
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 23:03   #220
zuzza15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Ja sobie kupuje co misiąc kolejną zawieszke
Teraz poluje na taką z cyrkoniami. Jest prześliczna!!
Muszcze czekać tylko na kieszonkowe ((

http://www.allegro.pl/item985351143_...unikatowa.html

A co wy o niej sądzicie?
Czy próba srebra 925 jest wystarczająca?

Bo zakochałam się w niej!!
zuzza15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 23:31   #221
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez zuzza15 Pokaż wiadomość
Ja sobie kupuje co misiąc kolejną zawieszke
Teraz poluje na taką z cyrkoniami. Jest prześliczna!!
Muszcze czekać tylko na kieszonkowe ((

http://www.allegro.pl/item985351143_...unikatowa.html

A co wy o niej sądzicie?
Czy próba srebra 925 jest wystarczająca?

Bo zakochałam się w niej!!
Mam takie dwie tzn z innymi kolarami kamieni ,bo jedna czarną i jedną różową Tylko one są dość długie ja kupiłam sobie je do korony i big bena miały robić jako takie berełka

Próba srebra jest taka jak w każdej innej zawieszce z wyższej półki

Edytowane przez sorina
Czas edycji: 2010-04-03 o 11:02
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 18:30   #222
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Marzy mi się bransoletka Lilou http://www.lilou.pl/web/pl/product/s...-srebro-zestaw, ale jest strasznie droga. Macie może jakiś pomysł gdzie można kupić takie same serduszka, żeby zrobić sobie samemu taką bransoletkę tańszym kosztem?
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 18:55   #223
irma84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 102
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Cytrynna a pokaż jak wygląda w rzeczywistości na bransoletce? co do tego jeszcze nosisz?
ja też chętnie bym zobaczyła
na tej stronce co pokazałaś tą zawieszkę z okularami znalazłam tą
http://www.apart.pl/pl/bizuteria,c,kolekcje,Charms,3049
i sobie pomyślałam , że jest idealna dla młodej mamy

co sądzicie?
irma84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 20:36   #224
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Jeśli chcesz jakiś symboliczny charms to ten wózek napewno się nadaje
Tu masz jeszcze dwa tańsze warianty
http://www.artfox.pl/sklep/product_i...oducts_id=1227
http://www.artfox.pl/sklep/product_i...oducts_id=1282

Ten drugi taki jak stary, dawny wózek Ma swój urok Jeśli ma się dziewczynkę to super

Jest jeszcze dziecięcy bucik
http://www.artfox.pl/sklep/product_i...oducts_id=1232

Ja bym je trochę podkolorowała Np ten bucik Wstążeczkę mogą pomalować emalią niebieską lub różową w zależności od płci dziecka
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 21:00   #225
zuzza15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

To ja znalazłam taki bucik z kamieniami svarovskiego!!

http://www.allegro.pl/item971167892_...o_925_but.html

Może sie komuś spodoba?

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

A ty ten sam wzór, tylko kolor niebieski i jeszcze tańsza!!

http://www.allegro.pl/item985403326_...k_but_hit.html
zuzza15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 21:27   #226
super35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Oto moja bransoletka wykonana z czarnego rzemienia, jest to naszyjnik zapleciony w bransoletkę tak jak orginalna Pandory zrobili ją dla mnie na www.imarc.pl i zapłaciłam tylko 130zł Fakt nie jest orginalna ale była znacznie tańsza i wygląda całkiem dobrze jak na tą cenę noszę ją już ponad 2 miesiące i jak na razie nic się nie dzieje z nią koraliki są ze szkła murano i srebrnym rdzeniem a zawieszki są pozłacane.

Edytowane przez super35
Czas edycji: 2010-04-03 o 21:34
super35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 21:59   #227
malvin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 266
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

ale tandetne te bransoletki
malvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 09:48   #228
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez zuzza15 Pokaż wiadomość
To ja znalazłam taki bucik z kamieniami svarovskiego!!

http://www.allegro.pl/item971167892_...o_925_but.html

Może sie komuś spodoba?

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

A ty ten sam wzór, tylko kolor niebieski i jeszcze tańsza!!

http://www.allegro.pl/item985403326_...k_but_hit.html

Ale to są szpilki, a ja mówiłam o dziecięcych bucikach taki symbol dla młodej mamy

tu jest link do tego sprzedającego na allegro
bucik niebieski- http://www.allegro.pl/item986078133_...zawieszki.html
różowy
http://www.allegro.pl/item981878129_...i.html#gallery
i srebrny
http://www.allegro.pl/item986464757_...zawieszki.html

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kasianiuniakotek Pokaż wiadomość
Marzy mi się bransoletka Lilou http://www.lilou.pl/web/pl/product/s...-srebro-zestaw, ale jest strasznie droga. Macie może jakiś pomysł gdzie można kupić takie same serduszka, żeby zrobić sobie samemu taką bransoletkę tańszym kosztem?
W tym sklepie Artfox robią wszystko na zamówienie. Jak weźmiesz 3 takie same serduszka to będą tańsze.
Za jeden charms wstążkę chcieli ode mnie 70 zł a jak wzięłam dwie takie same to wyszło mi za jedną 50 zł
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 19:38   #229
Aneczka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Kilka lat temu (to były bodajże początki, wydaje mi się że te bransoletki z zawieszkami dopiero wchodziły) kupiłam sobie bransoletkę z 2 zawieszkami w Yes. Zobaczyłam gdzies w gazecie reklamę i bardzo mi się spodobały, kasy było trochę szkoda ale czego się nie robi.
Niestety źle wspominam tą przygode z tego typu bransoletką bo jedną zawieszkę nosiłam 2 razy do reklamacji (za każdym razem odrywała się od zapięcia), za trzecim razem oderwała mi się druga i niestety nie udało mi się jej znaleźć więc dałam sobie spokój i schowałam bransoletkę z jedną zawieszką. Widze, że teraz jest jakiś szał na te bransoletki, wyglądają pięknie ale ja mam jakiś uraz do nich
Aneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 19:49   #230
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Ja noszę praktycznie stale przez pół roku i nic mi się nie zerwało , a noszę do pracy gdzie stale ręką ruszam Ale w mojej pierwszej zawieszce którą dostałam czyli jabłuszko czerwone z yes zaczęła mi ta emalia schodzić. Mój przyjaciel który mi kupił to jabłuszko reklamował w miejscu gdzie je kupił ( 200 km ode mnie) ale napisali mu po 2 tyg że to z winy użytkownika. Napisałam do nich kilka maili nieprzebierając w słowach i nie było problemu z wymianą Jabłuszko jest śliczne

A czy jest taki szał na charmsy? Czy ja wiem Szczerze to nie widziałam nikogo z tymi zawieszkami poza moja koleżanką zgapiarą
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 12:59   #231
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez Aneczka_ Pokaż wiadomość
Niestety źle wspominam tą przygode z tego typu bransoletką bo jedną zawieszkę nosiłam 2 razy do reklamacji (za każdym razem odrywała się od zapięcia), za trzecim razem oderwała mi się druga i niestety nie udało mi się jej znaleźć więc dałam sobie spokój i schowałam bransoletkę z jedną zawieszką.
o kurczę, to jestem zdziwiona, bo ja mam wlasnie bransoletke i 3 zawieszki z yesa i zadnych problemów nie miałam nigdy... zdarzylo mi sie nawet zahaczyc gdzies o sweter czy cos ale nic sie nie stalo.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 23:09   #232
Aneczka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

No niestety sama nie wiem czemu mi się tak zrywały, jakichś cudów z nimi nie wyprawiałam a urywały mi się najczęściej normalnie podczas chodzenia, raz mi się oberwała bo zaczepiłam o coś a pozostałe zerwania były bez jakiejś konkretnej przyczyny. No żal mi było bardzo bo władowałam w to troszkę pieniędzy a w ogóle to bardzo mi się podobały takie bransoletki (zresztą nadal mi się podobaja ale już nie zaryzykuję chyba drugi raz, może dokupię jakieś zawieszki do bransoletki która mi została od tamtych ale na pewno nie z yes'a) i jak sobie kupiłam to wielka radość a tu taki bubel. Nie wiem może na początku jakoś źle to robili, jak pisałam kupowałam charmsy kiedy nie były jeszcze za bardzo popularne i w aparcie itp. ich nie było tylko się własnie w yes pojawiły. Miałam słonika takiego szarego i jabłuszko, słonik się urywał kilkakrotnie, jabłuszko oderwało się raz i już go więcej nie zobaczyłam

W sumie wydaje mi się, że troszkę moda na to jest, może nie szał, źle się wyraziłam ale moje koleżanki wyraźnie się zainteresowały i zaczęły nosić ostatnio takie bransoletki

Ja z kolei zajrzałam na stronę Lilou i to są dopiero bransoletki! chyba podobają mi się bardziej niż charmsy, cudne! Tylko trochę drogie. Ma ktoś może taka bransoletkę i mógłby się wypowiedzieć jak się spisuje? Żebym znowu nie wywaliła kasy w błoto
Aneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 07:53   #233
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez Aneczka_ Pokaż wiadomość
No niestety sama nie wiem czemu mi się tak zrywały, jakichś cudów z nimi nie wyprawiałam a urywały mi się najczęściej normalnie podczas chodzenia, raz mi się oberwała bo zaczepiłam o coś a pozostałe zerwania były bez jakiejś konkretnej przyczyny. No żal mi było bardzo bo władowałam w to troszkę pieniędzy a w ogóle to bardzo mi się podobały takie bransoletki (zresztą nadal mi się podobaja ale już nie zaryzykuję chyba drugi raz, może dokupię jakieś zawieszki do bransoletki która mi została od tamtych ale na pewno nie z yes'a) i jak sobie kupiłam to wielka radość a tu taki bubel. Nie wiem może na początku jakoś źle to robili, jak pisałam kupowałam charmsy kiedy nie były jeszcze za bardzo popularne i w aparcie itp. ich nie było tylko się własnie w yes pojawiły. Miałam słonika takiego szarego i jabłuszko, słonik się urywał kilkakrotnie, jabłuszko oderwało się raz i już go więcej nie zobaczyłam

W sumie wydaje mi się, że troszkę moda na to jest, może nie szał, źle się wyraziłam ale moje koleżanki wyraźnie się zainteresowały i zaczęły nosić ostatnio takie bransoletki

Ja z kolei zajrzałam na stronę Lilou i to są dopiero bransoletki! chyba podobają mi się bardziej niż charmsy, cudne! Tylko trochę drogie. Ma ktoś może taka bransoletkę i mógłby się wypowiedzieć jak się spisuje? Żebym znowu nie wywaliła kasy w błoto

to moze tym razem ja pomoge
Tż zamawial mi ja na rocznice przez neta - dostalismy nie ta
potem juz normalnie skoczylismy do sklepiku i kupilismy bransoletka jest sliczna, moja akurat jest ze srebra i uwielbiam ja tylko sznurek sie troche podniszczyl ale zawsze mozna go wymieniec
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:22   #234
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: bransoletki CHARMS pochwal sie swoim zestawem :)

Cytat:
Napisane przez modomaniaczka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio do swojej kolekcji charmsów dokupiłam w YESie takie kółeczko, dzięki któremu mogę nosić charmsy na szyi jako wisiorki. Ja kupiłam srebrne, ale widziałam je w różnych wersjach, nawet z brylancikiem. Wklejam także dwie najnowsze zawieszki.
To ty nie masz tego kółeczka z brylancikiem? Myślałam że są tylko dwie wersje złota i srebrna.

Jakie masz inne zawieszki ? Możesz zrobić zdjęcie i pokazać jak wyglądają na ręce?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 10:45   #235
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Rany,uwielbiam charmsy itp. ale nawet nie wiedziałam,że jest taki wątek.Mam bransoletkę z charmsami z Yesa(kocham ją i zamierzam jeszcze upgrade'ować) oraz Lilu z serduszkiem z moim imieniem i datą urodzenia po drugiej stronie.Srasznie marzy mi się Pandora ale to niestety raczej nie na moją kieszeń na razie
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 10:59   #236
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Mam bransoletkę z charmsami z Yesa(kocham ją i zamierzam jeszcze upgrade'ować) oraz Lilu z serduszkiem z moim imieniem i datą urodzenia po drugiej stronie.
O! Świetny pomysł! Też zastanawiałam się nad Lilou, ale nie wiedziałam co sobie wygrawerować . Twoja bransoletka z Yes jest bardzo kolorowa - w przeciwieństwie do mojej srebrno-srebrnej. Szkoda, że tych wieży Eiffla nie ma już w sprzedaży .
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 11:03   #237
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
O! Świetny pomysł! Też zastanawiałam się nad Lilou, ale nie wiedziałam co sobie wygrawerować . Twoja bransoletka z Yes jest bardzo kolorowa - w przeciwieństwie do mojej srebrno-srebrnej. Szkoda, że tych wieży Eiffla nie ma już w sprzedaży .
Też nie widziałam,nie mam dzieci ani męża więc pomyślałam że wygraweruje właśnie imię i datę urodzenia.
Wieżę Eiffela i żabkę dostałam pod choinkę i muszę przyznać,że wieża to chyba mój ulubiony charms z całej kolekcji.Nie wiedziałam,że już ich nie ma
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 15:59   #238
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: bransoletki CHARMS pochwal sie swoim zestawem :)

Cytat:
Napisane przez modomaniaczka Pokaż wiadomość
Mam takie całe srebrne za 69zł, a to z brylancikiem tylko oglądałam, ale niestety kosztowało coś około 400 :/ Zawieszek kilka mam jeszcze z Agathy Paris, ale ostatnio w ogóle ich nie noszę. Teraz przerzuciłam się właśnie na YESa, bo są o niebo tańsze i równie fajne Wieczorem postaram się sfotografować kolekcję

Ale to srebrne za 69 zł też jest z brylancikiem.

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Rany,uwielbiam charmsy itp. ale nawet nie wiedziałam,że jest taki wątek.Mam bransoletkę z charmsami z Yesa(kocham ją i zamierzam jeszcze upgrade'ować) oraz Lilu z serduszkiem z moim imieniem i datą urodzenia po drugiej stronie.Srasznie marzy mi się Pandora ale to niestety raczej nie na moją kieszeń na razie

To serduszko z imieniem i data urodzin śliczne
A sowa z Yes to jest zielona ? bo na stronie yes widziałam pomarańczowa
Wieża Eiffla jest najładniejsza z Yes właśnie, bo z innych firm mają jakieś zniekształcone ,a z Apartu to już wogóle nie przypomina wieży Eiffla tylko literkę A.
Ja kupiłam z yes verona trochę za krótka jest dołem ale kosztowała bardzo mało więc ją kupiłam
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:00   #239
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: bransoletki CHARMS pochwal sie swoim zestawem :)

[QUOTE=modomaniaczka;18723 462]
Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ale to srebrne za 69 zł też jest z brylancikiem.[COLOR="Silver"]

Niestety, to tylko maleńka cyrkonia Te z brylancikiem były o niebo droższe! Dziś się zmobilizuję i zrobię fotki mojej kolekcji!!!
Kto Ci powiedział że to cyrkonia? Ja dostałam to kółeczko i certyfikat od Yes że tobrylancik
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:44   #240
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Rany,uwielbiam charmsy itp. ale nawet nie wiedziałam,że jest taki wątek.Mam bransoletkę z charmsami z Yesa(kocham ją i zamierzam jeszcze upgrade'ować) oraz Lilu z serduszkiem z moim imieniem i datą urodzenia po drugiej stronie.Srasznie marzy mi się Pandora ale to niestety raczej nie na moją kieszeń na razie
Śliczna Twoja bransoletka Szczególnie spodobały mi się Sowa, Żabka i imbryk
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.