Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-05, 17:14   #1291
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

gdyby byl chetny do rozmowy to czemu nie, ale jego odpowiedz jest jedna: kocham cie,nie mam nikogo innego... to wszystko... a tak wogole to on praktycznie ze mna nie rozmawia wiec ja juz daje sobie spokoj, robilam co moglam, nie zmusze go do milosci, widocznie nie chce byc ze mna, nie bede go zmuszac... ostatnie trzy tygodnie to bylo uzeranie sie, nie chce tak dluzej
Aha, nie pocieszajcie mnie , bo nie jest mi smutno, przynajmniej nie dzis jak widac tak mialo byc, nie jestem zalamana , jest mi tylko troche smutno,ze znów sie nie udalo.... narazie koniec z facetami

Edytowane przez czarnula24
Czas edycji: 2010-04-05 o 18:11
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 12:01   #1292
fooosy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 209
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

A mój chłopiec wyjechał na święta na wakacje i już nie mogę się doczekać, aż do mnie wróci...
Ale muszę podjąć decyzję, bo on jest amerykaninem i chce żebyśmy za rok się przeprowadzili do Stanów.. A mnie to trochę przeraża, bo to chyba strasznie dużo papierkowej roboty... Nie wspominając, że daleko od domu...;/
fooosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 13:58   #1293
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
dużo się stało, za dużo... przepraszam ale nie mam siły opowiadać
tak jak napisała Amoura, zawsze możesz się tutaj nam wyżalićmoze Ci w pewien sposób ulży...a może juz wszystko ok?

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Spalam... cale 6 godzin. moglam troche dluzej ale po pracy poszlam jeszcze na piwo sie socjalizowac
wyspałaś się już może?

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
gdyby byl chetny do rozmowy to czemu nie, ale jego odpowiedz jest jedna: kocham cie,nie mam nikogo innego... to wszystko... a tak wogole to on praktycznie ze mna nie rozmawia wiec ja juz daje sobie spokoj, robilam co moglam, nie zmusze go do milosci, widocznie nie chce byc ze mna, nie bede go zmuszac... ostatnie trzy tygodnie to bylo uzeranie sie, nie chce tak dluzej
Aha, nie pocieszajcie mnie , bo nie jest mi smutno, przynajmniej nie dzis jak widac tak mialo byc, nie jestem zalamana , jest mi tylko troche smutno,ze znów sie nie udalo.... narazie koniec z facetami
dobrze, wiec nie pocieszamy ale mam nadzieję, ze w końcu spotkamy takich facetów, którzy się będą o nas troszczyć

Cytat:
Napisane przez fooosy Pokaż wiadomość
A mój chłopiec wyjechał na święta na wakacje i już nie mogę się doczekać, aż do mnie wróci...
Ale muszę podjąć decyzję, bo on jest amerykaninem i chce żebyśmy za rok się przeprowadzili do Stanów.. A mnie to trochę przeraża, bo to chyba strasznie dużo papierkowej roboty... Nie wspominając, że daleko od domu...;/
witamy nową
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 14:18   #1294
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
tak jak napisała Amoura, zawsze możesz się tutaj nam wyżalićmoze Ci w pewien sposób ulży...a może juz wszystko ok?



wyspałaś się już może?



dobrze, wiec nie pocieszamy ale mam nadzieję, ze w końcu spotkamy takich facetów, którzy się będą o nas troszczyć



witamy nową
nie do konca sie wyspalam zamiast po pracy do domu to ja jeszcze z takim jednym szwedem pojechalam na policje zglosic kradziez i tak wyszlo ze w domu bylam kolo 20. Znajomi jeszcze u nas byli, potem byl Step Up w TV i znajomy na msnie i siedzialam do 1 w nocy.... a rano siostra mi spac nie daje... wiec jestem takie zombi dziiaj

co u Ciebie slychac w ogole?jak tam po swietach?
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 14:40   #1295
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Oj nie wiem jak to bedzie, nie jestem optymistka i po ostatnich dwóch nieudanych związkach mam dość, nie chce faceta żadnego, nie zaufam po raz kolejny, nie chce ryzykować,ze nastepny mnie zostawi.... Musze odetchnąć i zająć sie sobą i córka. Wykasowałam tz z tel, zlikwidowałam facebooka , wykasowałam go ze skypa, nie chce niczego co mi będzie o nim przypominać a znam siebie i wiem,że napewno nie raz bym jeszcze do niego napisała a nie chce tego,dlatego nie mam juz zadnego kontaktu do niego,tak będzie lepiej.Wczoraj spytał czy mamy jeszcze jakąś szanse, oczywiście napisałam,że tak a dlaczego nie?On odpowiedział,ze nie wie i że idzie spac bo rano wczesnie wstaje, wiec dla mnie wszystko było jasne...
Podziekowałam mu za to,że był w moim życiu i to wszystko :-( mam tylko żal,że nie powiedział mi prawdy,bo brak znajomosci jezyka to dla mnie bzdura,bo jesli sie kogos kocha to chce sie z tym kims być, a ja mu nic nie zrobiłam, nie kłocilismy sie nigdy, nie obrazalismy, nie było żadnej zdrady czy innej przykrosci-z takich powodów ludzie sie rozstaja a nie z takich jak on mi przedstawił i nawet wczoraj ze mna nie porozmawiał tylko poszedł spać. Nie chce dociekac juz dlaczego tak sie stało,może zwyczajnie przetał mnie kochac i nie wiedział jak mi to powiedziec, no nie wiem, nie ważne. Nie chce o tym myslec, wiem,że minie troche czasu i bedzie troszke lepiej,jakos dam rade
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 18:33   #1296
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Oj nie wiem jak to bedzie, nie jestem optymistka i po ostatnich dwóch nieudanych związkach mam dość, nie chce faceta żadnego, nie zaufam po raz kolejny, nie chce ryzykować,ze nastepny mnie zostawi.... Musze odetchnąć i zająć sie sobą i córka. Wykasowałam tz z tel, zlikwidowałam facebooka , wykasowałam go ze skypa, nie chce niczego co mi będzie o nim przypominać a znam siebie i wiem,że napewno nie raz bym jeszcze do niego napisała a nie chce tego,dlatego nie mam juz zadnego kontaktu do niego,tak będzie lepiej.Wczoraj spytał czy mamy jeszcze jakąś szanse, oczywiście napisałam,że tak a dlaczego nie?On odpowiedział,ze nie wie i że idzie spac bo rano wczesnie wstaje, wiec dla mnie wszystko było jasne...
Podziekowałam mu za to,że był w moim życiu i to wszystko :-( mam tylko żal,że nie powiedział mi prawdy,bo brak znajomosci jezyka to dla mnie bzdura,bo jesli sie kogos kocha to chce sie z tym kims być, a ja mu nic nie zrobiłam, nie kłocilismy sie nigdy, nie obrazalismy, nie było żadnej zdrady czy innej przykrosci-z takich powodów ludzie sie rozstaja a nie z takich jak on mi przedstawił i nawet wczoraj ze mna nie porozmawiał tylko poszedł spać. Nie chce dociekac juz dlaczego tak sie stało,może zwyczajnie przetał mnie kochac i nie wiedział jak mi to powiedziec, no nie wiem, nie ważne. Nie chce o tym myslec, wiem,że minie troche czasu i bedzie troszke lepiej,jakos dam rade
Czarnula - naprawde mi przykro Mialam nadzieje, ze potoczy sie to wszystko zupelnie inaczej
Cokolwiek teraz postanowisz, trzymam kciuki za powodzenie planu Ale niemieckiego ucz sie tak czy inaczej, nigdy nie wiadomo czym to zaowocuje a korzysci beda same dobre!

szien - o co kaman kochana? Wszystko dobrze z TZem i z toba? Chcesz pogadac, znasz numer

Ja czekam na jakies wiesci od Tommego i od agencji. Dzis nikt sie nie odezwal Zal by bylo gdyby wszystko o kant sie rozeszlo No ale coz... Nie mam za bardzo wyjscia jak tylko czekac. Przynajmniej ten tydzien, pozniej zadzwonie do tego managera

Jedyna radocha jaka mam od tygodnia to zakupy w polskim sklepie, ktory mi otworzyli w miescie Jasne, ze nie chodze tam codziennie ale dzis bylam drugi raz i moglam sobie wreszcie kupic chlebek zytni slonecznikowy Alez to radosc dla podniebienia...
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 07:56   #1297
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Heloł dziewczyny

Wiele się tu dzieje widzę,wiosna w końcu

Czarnula -będzie ok nie łam się, widocznie to nie był ten

Szien zjaw się tu w końcu ,jak Ci smutno to nie ma nic lepszego niż wywalić to gdzieś z siebie

A co u pozostałych mieszadełek?
Eskadia jak tam Twoje sprawy?
U mnie ok , miałam kilka ciekawych spotkań z kolegą D. i było bardzo pozytywnie.Jesteśmy w kontakcie cały czas i musze przyznać że całe moje życie nikt nie pisał do mnie tak ciekawych smsów zwłaszcza po francusku
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 13:36   #1298
fooosy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 209
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
U mnie ok , miałam kilka ciekawych spotkań z kolegą D. i było bardzo pozytywnie.Jesteśmy w kontakcie cały czas i musze przyznać że całe moje życie nikt nie pisał do mnie tak ciekawych smsów zwłaszcza po francusku
Dokładnie wiem, o czym mówisz Wiosna ewidentnie - wszyscy dookoła mnie zakochani... Ja się znowu zaczęłam uśmiechać do siebie - mimo, że "przywiązana" od półtorej roku...
Jest więc wciąż nadzieja dla wszystkich. No i racja - nie ten, to następny... Jeśli się coś kończy, to to najwidoczeniej nie było "TO"...
fooosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:01   #1299
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
nie do konca sie wyspalam zamiast po pracy do domu to ja jeszcze z takim jednym szwedem pojechalam na policje zglosic kradziez i tak wyszlo ze w domu bylam kolo 20. Znajomi jeszcze u nas byli, potem byl Step Up w TV i znajomy na msnie i siedzialam do 1 w nocy.... a rano siostra mi spac nie daje... wiec jestem takie zombi dziiaj

widzę, ze masz tam wesoło

co u Ciebie slychac w ogole?jak tam po swietach?
Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Eskadia jak tam Twoje sprawy?
U mnie ok , miałam kilka ciekawych spotkań z kolegą D. i było bardzo pozytywnie.Jesteśmy w kontakcie cały czas i musze przyznać że całe moje życie nikt nie pisał do mnie tak ciekawych smsów zwłaszcza po francusku
ciekawa jestem, jak rozwinie się Wasza znajomość
a u mnie nic ciekawego...święta minęły na błogim lenistwie, teraz może nadszedł czas, żeby znowu się z kimś spotkaćjak coś pozytywnego się wydarzy, to na pewno to opiszę

czarnulko
- bardzo mi przykro z powodu rozstania...pami ętaj-czas leczy rany i wkrótce o nim zapomnisz...
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:32   #1300
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

wiem,ze czas leczy rany ale jak narazie sobie nie radze z tą sytuacja, nie placze ale ciagle mysle,jak tylko otworze oczy rano od razu w głowie on!!!
boli strasznie ... dzis napisal smsa, nie odzywał sie od tamtej pory jak mu podziekowałam za wspólny czas , pisał o pracy(jak zwykle) narzekał na całkowity brak czasu i spytal czy nadal ucze sie niemieckiego... nie odpisalam, nie chce znów miec nadzieji ...
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:43   #1301
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Czarnula naprawde mi przykro, w takiej sytuacji nie wiadomo co powiedziec. Trzymaj sie.

Co do Szien (mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz, ale dziewczyny sie martwia), pogadalysmy sobie troche na fb, jej TZ mial problemy zdrowotne ale juz czuje sie lepiej. To miedzy innymi dlatego Szien byla smutna. Mysle, ze jak wroci z Polski to zda Wam relacje.
A tak wogole to sie pochwale i mam cicha nadzieje, ze bedziecie trzymac kciuki- przestalismy sie zabepieczac z TZ i teraz czekam az mnie ''zlapie''.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 09:38   #1302
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Sylwunia jasne,ze bedziemy trzymac kciuki i zazdrościmy oczywicie,że wszystko tak wspaniale sie układa..
Ja kończe pic kawke i zabieram sie za sprzatanie chatki
miłego dzionka wszystkim
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 11:11   #1303
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez fooosy Pokaż wiadomość
Dokładnie wiem, o czym mówisz Wiosna ewidentnie - wszyscy dookoła mnie zakochani... Ja się znowu zaczęłam uśmiechać do siebie - mimo, że "przywiązana" od półtorej roku...
Jest więc wciąż nadzieja dla wszystkich. No i racja - nie ten, to następny... Jeśli się coś kończy, to to najwidoczeniej nie było "TO"...
gorzej ja ta wiosna objawia sie zainteresowaniem wiecej niz jedna osoba czuje sie jak na spacerze na linie... ehhh zeby serce sie sluchalo rozumu Ktos zostanie zraniony niestety i sobie z tym nie radze... Musze sobie to wszystko poukladac...
Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Czarnula naprawde mi przykro, w takiej sytuacji nie wiadomo co powiedziec. Trzymaj sie.

Co do Szien (mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz, ale dziewczyny sie martwia), pogadalysmy sobie troche na fb, jej TZ mial problemy zdrowotne ale juz czuje sie lepiej. To miedzy innymi dlatego Szien byla smutna. Mysle, ze jak wroci z Polski to zda Wam relacje.
A tak wogole to sie pochwale i mam cicha nadzieje, ze bedziecie trzymac kciuki- przestalismy sie zabepieczac z TZ i teraz czekam az mnie ''zlapie''.
No to milych staran zycze

Pogoda sie spieprzyla, tak nastraja raczej melancholijnier. Byla wczoraj po raz pierwszy w zyciu w operze- bardzo mi sie spodobalo i bede chodzic regularnie
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 11:38   #1304
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Czarnula naprawde mi przykro, w takiej sytuacji nie wiadomo co powiedziec. Trzymaj sie.

Co do Szien (mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz, ale dziewczyny sie martwia), pogadalysmy sobie troche na fb, jej TZ mial problemy zdrowotne ale juz czuje sie lepiej. To miedzy innymi dlatego Szien byla smutna. Mysle, ze jak wroci z Polski to zda Wam relacje.
A tak wogole to sie pochwale i mam cicha nadzieje, ze bedziecie trzymac kciuki- przestalismy sie zabepieczac z TZ i teraz czekam az mnie ''zlapie''.

Ciesze sie, ze u szien troszke lepiej Czekamy na wiecej wiadomosci!
Nawet nie wiesz Sylwunia jak ci zazdroszcze - pozytywnie oczywiscie My oficjalnie dopiero od pazdziernika ale i to zleci i my tez bedziemy mordki cieszyc A pozniej razem na mamusiowym sobie nie raz pogadamy, co?
He he

A ja slomiana wdowa od 4 rano jestem. TZ pojechal samochodem do Wloch po nasze rzeczy i wraca w przyszla srode, ech... Tesknie juz za nim, ostatnio tak malo sie widywalismy...
Jedyna pociecha, ze pogode mamy boska i cieplutko sie zrobilo, tak wiosennie

Buziaki sle wam lejdiski moje i pisac tu prosze!
Co z Ruda, Tajka, Sweety, Malaja, Kropka i innymi babeczkami?
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:04   #1305
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Amoura znam swietne rozwiazanie Twoich rozterek
oddaj mi jednego adoratora i bedzie po sprawie
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 12:40   #1306
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Amoura znam swietne rozwiazanie Twoich rozterek
oddaj mi jednego adoratora i bedzie po sprawie

__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 17:38   #1307
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Anessa pazdziernik juz za rogiem, nawet sie nie obejrzysz.
Czarnula widze, ze humor juz lepszy.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 18:53   #1308
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Ciesze sie, ze u szien troszke lepiej Czekamy na wiecej wiadomosci!
Nawet nie wiesz Sylwunia jak ci zazdroszcze - pozytywnie oczywiscie My oficjalnie dopiero od pazdziernika ale i to zleci i my tez bedziemy mordki cieszyc A pozniej razem na mamusiowym sobie nie raz pogadamy, co?
He he

A ja slomiana wdowa od 4 rano jestem. TZ pojechal samochodem do Wloch po nasze rzeczy i wraca w przyszla srode, ech... Tesknie juz za nim, ostatnio tak malo sie widywalismy...
Jedyna pociecha, ze pogode mamy boska i cieplutko sie zrobilo, tak wiosennie

Buziaki sle wam lejdiski moje i pisac tu prosze!
Co z Ruda, Tajka, Sweety, Malaja, Kropka i innymi babeczkami?

dla jednej i dla drugiej bede trzymac kcioki za owocne starania....ach ta wiosna super ze jestescie szczesliwe


Amoura- a ty co tak tych biedakow rozkochujesz w sobie? kobieta dynamit- w robocie po 12 h, a jeszcze czas na imprezy znajdzie a dotego zawroci w glowach chlopakom....ty jestes pewna ze twoja doba trwa tyle co moja?czy z jakiegos innego wymiaru jestes?


u mnie jakos leci...duzo pracy mamy...spie i zyje w jakis kompletnie dziwnych godzinach...czasami juz mi sie myli ktory dzien tygodnia jest ale przynajmniej jest co robic...oby jak najdluzej i jeszcze wiecej...
pomalu planujemy wyjazd do Polandiiiiiii ciesze sie na sama mysl choc nie wiedomo czy cos z tego wyjdzie...wszystko od kasy bedzie zalezec o z tym u nas bardzo srednio ostatnio...tak czy siak jestem pozytywnej mysle...

i jeszcze mala prywata konkurs w atenach na lawke jest "athens bench mark" no i natka z pomoca tzta splodzila jedna lawke
jesli macie chwile czasu(i wam sie spodoba oczywiscie) to zaglosujcie cooooo? tylko trzeba sie niestety zarejestrowac...z gory dzieki
http://www.athensbenchmark.com/en/at...sitting-city-0
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 21:49   #1309
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
dla jednej i dla drugiej bede trzymac kcioki za owocne starania....ach ta wiosna super ze jestescie szczesliwe


Amoura- a ty co tak tych biedakow rozkochujesz w sobie? kobieta dynamit- w robocie po 12 h, a jeszcze czas na imprezy znajdzie a dotego zawroci w glowach chlopakom....ty jestes pewna ze twoja doba trwa tyle co moja?czy z jakiegos innego wymiaru jestes?


u mnie jakos leci...duzo pracy mamy...spie i zyje w jakis kompletnie dziwnych godzinach...czasami juz mi sie myli ktory dzien tygodnia jest ale przynajmniej jest co robic...oby jak najdluzej i jeszcze wiecej...
pomalu planujemy wyjazd do Polandiiiiiii ciesze sie na sama mysl choc nie wiedomo czy cos z tego wyjdzie...wszystko od kasy bedzie zalezec o z tym u nas bardzo srednio ostatnio...tak czy siak jestem pozytywnej mysle...

i jeszcze mala prywata konkurs w atenach na lawke jest "athens bench mark" no i natka z pomoca tzta splodzila jedna lawke
jesli macie chwile czasu(i wam sie spodoba oczywiscie) to zaglosujcie cooooo? tylko trzeba sie niestety zarejestrowac...z gory dzieki
http://www.athensbenchmark.com/en/at...sitting-city-0
Dzieki kochana

A ktora lawka jest twoja?

TZ wlasnie zadzwonil. Jest juz w IT ale spi w hotelu, bo pada na pyszczek Nie dziwota, od 4.30 rano za kierownica
W takim wypadku i ja moge spokojnie isc do wyrka

Dobranoc dziewczyny! Milego weekendu!
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 01:45   #1310
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Dzieki kochana

A ktora lawka jest twoja?

TZ wlasnie zadzwonil. Jest juz w IT ale spi w hotelu, bo pada na pyszczek Nie dziwota, od 4.30 rano za kierownica
W takim wypadku i ja moge spokojnie isc do wyrka

Dobranoc dziewczyny! Milego weekendu!

a link nie dziala?hmmm...powinien dzialac...sprawdzalam i u mnie ok...
a poza tym podziwiam ludzi co sie nauczyli samochodem jezdzic znaczy sei jako kierowca to nie dla mnie...ja nawet na rowerze nie moge...tzn moge dopoki nie slysze za soba samochodu...wtedy katastrofa i panika
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 09:01   #1311
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Czesć dziewczynki, pije poranna kawke , humor juz lepszy, moze dlatego ze Tz pisze co nieco i nie czuje sie juz taka samotna a moze dlatego ze pierwszy szok minal,sama nie wiem Miłego dzionka
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:23   #1312
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Hejka laski...
Wlasnie ogladam na CNN, ze samolot prezydencki sie rozbil i 130 osob nie zyje...
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:55   #1313
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

hej

po apelu anessy postanowilam napisac

po pierwsze masakra!Prezydent nie zyje!

po drugie w poniedzialek lece z powrotem do hiszpanii i wiecie co?Nie chce mi sie :/ serio,lubie polske, lubie ludzi tutejszych, jedzienie, jezyk ehhhh tam wszystko na przekor w dodatku tz mnie wkurza grrrrrr szkoda gadac. Jakis czarny humor dzis mam.
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 11:14   #1314
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Hejka laski...
Wlasnie ogladam na CNN, ze samolot prezydencki sie rozbil i 130 osob nie zyje...

Najważniejsze osoby w państwie nie żyją.
Szef sztabu generalnego, rzecznik praw obywatelskich, Kaczorowski (!!!), Szmajdziński też, szef IPN, szef banku polskiego.

Jestem rozstrzęsiona.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:10   #1315
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Amoura znam swietne rozwiazanie Twoich rozterek
oddaj mi jednego adoratora i bedzie po sprawie
oddalabym jednego w dobre rece... wlasnie mu zlamalam serce. A ze znalismy sie od lat nie bylo to tylko taka przelotna fascynacja z jego strony tylko cos powaznego zle mi z tym bo to jedna z najblizszych mi osob i po prostu nie zasluzyl na to wszystko. Czemu zycie musi byc tak skomplikowane?

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
dla jednej i dla drugiej bede trzymac kcioki za owocne starania....ach ta wiosna super ze jestescie szczesliwe


Amoura- a ty co tak tych biedakow rozkochujesz w sobie? kobieta dynamit- w robocie po 12 h, a jeszcze czas na imprezy znajdzie a dotego zawroci w glowach chlopakom....ty jestes pewna ze twoja doba trwa tyle co moja?czy z jakiegos innego wymiaru jestes?

wiesz... ja tam nie szukam faceta i nie staram sie zadnego w sobie rozkochac... Ale wychodze z zalozenie ze drobny flirt to nic zlego
wbrew pozorom wqcale taka ´aktywna´nie jestem ale o nudnych dniach spedzanych w domu nie ma co pisac



u mnie jakos leci...duzo pracy mamy...spie i zyje w jakis kompletnie dziwnych godzinach...czasami juz mi sie myli ktory dzien tygodnia jest ale przynajmniej jest co robic...oby jak najdluzej i jeszcze wiecej...
pomalu planujemy wyjazd do Polandiiiiiii ciesze sie na sama mysl choc nie wiedomo czy cos z tego wyjdzie...wszystko od kasy bedzie zalezec o z tym u nas bardzo srednio ostatnio...tak czy siak jestem pozytywnej mysle...

i jeszcze mala prywata konkurs w atenach na lawke jest "athens bench mark" no i natka z pomoca tzta splodzila jedna lawke
jesli macie chwile czasu(i wam sie spodoba oczywiscie) to zaglosujcie cooooo? tylko trzeba sie niestety zarejestrowac...z gory dzieki
http://www.athensbenchmark.com/en/at...sitting-city-0
Postaram sie zaglosowac wieczorem bo teraz nie bardzo mam czas.


A tak wogole to jestem w szoku I jeszcze nie do konca do mnie dociera to co sie dzisiaj stalo... to jakis koszmar jest. Tyle osob znaczacych tak duzo dla Polski... Olbrzymia tragedia
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 18:44   #1316
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
u mnie jakos leci...duzo pracy mamy...spie i zyje w jakis kompletnie dziwnych godzinach...czasami juz mi sie myli ktory dzien tygodnia jest ale przynajmniej jest co robic...oby jak najdluzej i jeszcze wiecej...
pomalu planujemy wyjazd do Polandiiiiiii ciesze sie na sama mysl choc nie wiedomo czy cos z tego wyjdzie...wszystko od kasy bedzie zalezec o z tym u nas bardzo srednio ostatnio...tak czy siak jestem pozytywnej mysle...

do Polandii mowisz?? czyzbym o czymś zapomniała??:P

i jeszcze mala prywata konkurs w atenach na lawke jest "athens bench mark" no i natka z pomoca tzta splodzila jedna lawke
jesli macie chwile czasu(i wam sie spodoba oczywiscie) to zaglosujcie cooooo? tylko trzeba sie niestety zarejestrowac...z gory dzieki
http://www.athensbenchmark.com/en/at...sitting-city-0
ja swój już oddałam
of course....wiesz, że dałam deka

tylko czy ja wiem, że to i twego Tz:P no ale nie bede się spierała
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 11:10   #1317
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Witajcie Kochane. Dawno mnie nie bylo..

Szien co sié dzieje? Jak cos to zawsze mozesz pogadac. Numer zmienilam ale zaraz sie odezwe do Ciebie.

Pozatym u Nas piekna pogoda az chce sie zyc

W szoku jestem jesli chodzi o ludzi którzy zineli w katastrofie. Brak mi slów [*]
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 11:50   #1318
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Dziewuszki....

to moze od początku

Czarnula.....

sylwunia.....trzymam kciuki za zasianie nasionka!

czytam Was i czytam mimo, że się totalnie nie odzywam.

na początku, kilka miesięcy temu to był mój swoisty protest- nie jestem z TZ to nie bede sie udzielac. Uważałam, że to by było żałosne. Że takie rozdrapywanie swoich ran...
Ale Was podglądałam mimo wszystko. Postanowiłam byc twarda i skoczyc w wir nauki, pracy i ....oglądania seriali.

i tak oto...
dziś mam zamiar skończyć cześć metodologiczną pracy mgr, zostanie mi jeszcze badawcza ( ale to już komuś zlecę, bo nie znam się na tym totalnie) i będę czekać na obronę. W międzyczasie promotor mi DELIKATNIE zmienił temat...i jak pisałam o postawach skazanych młodocianych wobec autoagresji tak teraz pisze o wpływie lęku na ich postawy. Dla mnie wielka różnica.

poza tym....daje korki z angielskiego jednemu maturzyście, który za 3 tygodnie do matury przystąpi po raz....3.
bosko.
i ...opiekuje sie 2 maluchów polsko-angielskiej rodziny ( chyba kiedyś Wam pisałam o nich). Dzieciaki jak to dzieciaki, dają popalic, moje zadanie polega na pilnowaniu żeby sobie głów nie porozbijały na placu zabaw i rozmawianie z nimi po angielsku, a jak mówią po polsku- poprawianie ich.

I w końcu...S.
od jakiegoś czasu....przełamaliśmy milczenie.
Jest jak na razie (ODPUKAĆ) zupełnie inaczej niż do tej pory. Pojęcia nie mam co to będzie. Wiele się u niego zmieniło: przeprowadził się, zmienił prace ( hihi uczy w szkole teraz..), nagrał z zespołem nową płytę...i jakiś...poważniejszy jest.


no to tak....w telegraficznym skrócie
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 15:02   #1319
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Hej ja tez zyje i na bierzaco podgladam

W swieta byla u mnie mama na tydzien, bylo ok troszke pozwiedzalismy, ale nie za duzo. Dziwnie tak zleksza, bo jak to mama przyjechala, posprzatala i poprzestawiala troszke rzeczy... to chyba normalne

Pogoda w Londynie w miare ladna, sloneczko swieci, wiec czas na dluuugie spacery po okolicznych wsiach, polach i lasach.

W pracy wporzatku, coraz spokojniej jest przez pogode, wiec dla mnie luzik. Mamy miec w najblizszym czasie audit(sprawdzanie wszystjkiego w restauracji od treningow po czystosc), wiec wszyscy panikuja;P (w tym czasami ja hehehe)

Za dwa tygodnie Malaga i miejmy nadzieje spelnienie jednego z ogromnych naszych planow(moich i Tzta), a po powrocie kolejny plan... trzeba zaczac sie starac

Po za tym nic nowego... milosc kwitnie:P

Co do pary prezydenckiej i reszty to jest mi przykro itroszke sie martwie co dalej z nasza Polska, chociaz z drugiej strony na pewn o bardziej mnie to uderzylo jesli bym zyla w Pl.
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 16:57   #1320
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

ja też się melduję...
wczoraj miałam zakręcony dzień...najpierw na zajęciach babka rozdała nam testy(nikt się nie uczył), ale w trakcie testu kolega go przerwał-zapytał, czy może zakomunikować coś niezwiązanego z testami powiedział, ze samolot prezydencki spadł i wszyscy nie żyją...przerwano test i w rezultacie odwołali nam zajęcia na resztę dnia..oczywiście byliśmy wszyscy w szoku...każdy wybiegł z telefonem i dzownił do domu.
ja tego dnia byłam umówiona na kolejną randkę w ciemno(tym razem w centrum handlowym, w którym jest kino)..musiałam najpierw tam dojechać, wsiadłam do złego tramwaju(miał być nr 6 i nie zauważyłam wsiadając 1 przed 6, wsiadłam do nr 16 i gdzieś mnie wywiózł), gdy już tam dojechałam do centrum to zamówiłam sok i się nim oblałam, w sklepie przewróciłam manekina...i czekałam na gościa 4 h, bo jemu zajęć nie odwołali.myślałam,ze kino będzie zamknięte z powodu tragedii, ale działało.w końcu przyjechał, czas spędziliśmy nawet fajnie, byliśmy na filmie W. Allena "co nas kreci, co nas podnieca"...ale tą znajomość chyba potraktuję jako przyjazn...

też jestem w szoku tym, co się stało...
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 08:27:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.