Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 09:09   #2851
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Również i ja.
Ja również
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:09   #2852
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Tak, to jest straszne. Rosja robi wiele, pomaga, wspiera. A my co? Teoria spiskowa! Tusk nie potrafił mówić, strasznie to przeżywał, a my co? Kolejna teoria spiskowa! Komorowski MUSIAŁ zapewnić ciągłość w naszym państwie na tych stanowiskach. Że PiS pogrążony w żałobie tak wielkiej, że nie w głowie im w tym momencie podejmowanie takich decyzji, to chce brać z PO, to naturalne. A my co? Kolejne żale, kolejne pretensje, kolejne wiadro pomyj wylane na zwolenników czy przeciwników. Szkoda, że nie potrafimy chociaż przez tydzień nie rozmawiać i nie szykanować wzajemnie partii, państwa i zdarzeń :/
Ja już uznałam to za cholernie przykrą normę, że cokolwiek się zrobi albo NIE zrobi, to i tak znajdą się niezadowoleni ludzie, którzy będą niezadowoleni, podejrzliwi, dociekliwi... Straszne jest to, że w tak tragicznej sytuacji obok szczerej żałoby i współczucia, wylewa się gdzieś porami ta polska żółć...
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:09   #2853
Petronnelia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...ANIMACJA_.html
Petronnelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:13   #2854
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Matka braci Kaczyńskich o niczym jeszcze nie wie. Nie mam pojecia jak oni izolują ją od wszystkich tych informacji. Z racji jej ciezkiego stanu zdrowia boją sie jej powiedziec.
Jarosław Kaczynski w sobote w poludnie byl zidentyfokowac cialo brata i jeszcze w sobote wieczorem wrocil do mamy do szpitala. Musial, aby mama nie zorientowala sie ze cos jest nie tak. Codziennie 2 razy dziennie ja odwiedza. Nie jestem w stanie sobie wyobrazic jak ciezko musi mu byc. Przy matce zachowywac sie "jak gdyby nigdy nic
"
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:15   #2855
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Petronnelia Pokaż wiadomość
Nie mogę sobie tego wyobrazić, co musieli czuć ludzie w samolocie już w momencie, gdy zahaczyli o antenę, na pewno byli w pełni świadomi, krzyczeli A potem już jak zwolniony film i... cisza Nie umiem wyprzeć tego obrazu ze świadomości Tak strasznie mi przykro...
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:18   #2856
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Tak, to jest straszne. Rosja robi wiele, pomaga, wspiera. A my co? Teoria spiskowa! Tusk nie potrafił mówić, strasznie to przeżywał, a my co? Kolejna teoria spiskowa! Komorowski MUSIAŁ zapewnić ciągłość w naszym państwie na tych stanowiskach. Że PiS pogrążony w żałobie tak wielkiej, że nie w głowie im w tym momencie podejmowanie takich decyzji, to chce brać z PO, to naturalne. A my co? Kolejne żale, kolejne pretensje, kolejne wiadro pomyj wylane na zwolenników czy przeciwników. Szkoda, że nie potrafimy chociaż przez tydzień nie rozmawiać i nie szykanować wzajemnie partii, państwa i zdarzeń :/
O naiwności ludzka! Ty nadal twierdzisz że Rosja jest przychylna Polakom? No prosze cię... Polska i Rosja nigdy nie przestały byc dla siebie wrogami i nie przestaną. To co teraz robi Putin czy Miedwiediew to tylko pod publiczkę. Najlepsi specjalisci, badacze itd. Nie wierzę w ich dobre intencje, nie jestem jeszcze taka naiwna.

No pewnie że komorowski musiał zapewnić ciągłość, to jest jego obowiązek. W tej chwili kraj jest tak osłabiony że aż głowa boli. Nie ma stabilnych przywódców, nie ma głównych zwierzchników sił zbrojnych. Nie zdziwię się jak Rosja pod płaszczykiem chęci pomocy na tyle wkupi sie w nasz kraj że będzie mieć spore wpływy. Niestety, ale w polityce nie ma przypadków.

Edytowane przez Senses Woman
Czas edycji: 2010-04-12 o 09:28
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:23   #2857
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Najbardziej "wymiękam" jak widzę, że ktoś poważny, dorosły facet wybucha nagle płaczem. Bywają różne pogrzeby emitowane w tv ale nigdy nie widziałam, żeby ludzie mediów otwarcie płakali. Nawet spikerka w radiu jak czytała wiadomości o 10 to głos jej się trząsł i łamał a chyba niejedną smutna wiadomość w życiu czytała... Bardzo mnie to wzrusza.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 09:28   #2858
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Najbardziej "wymiękam" jak widzę, że ktoś poważny, dorosły facet wybucha nagle płaczem. Bywają różne pogrzeby emitowane w tv ale nigdy nie widziałam, żeby ludzie mediów otwarcie płakali. Nawet spikerka w radiu jak czytała wiadomości o 10 to głos jej się trząsł i łamał a chyba niejedną smutna wiadomość w życiu czytała... Bardzo mnie to wzrusza.
Kiedy Jan Paweł II umarł też tak to wyglądało.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:29   #2859
kasiorek007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsk-Biała
Wiadomości: 15
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

do mnie to dalej nie dochodzi!!bardzo to przeżywam a co dopiero najbliżsi tragicznie zmarłych, brak słów..;(
kasiorek007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:31   #2860
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
O naiwności ludzka! Ty nadal twierdzisz że Rosja jest przychylna Polakom? No prosze cię... Polska i Rosja nigdy nie przestały byc dla siebie wrogami i nie przestaną. To co teraz robi Putin czy Miedwiediew to tylko pod publiczkę. Najlepsi specjalisci, badacze itd. Nie wierzę w ich dobre intencje, nie jestem jeszcze taka naiwna.
I niestety, przez postawę osób Tobie podobnych, te stosunki między narodami wyglądają tak, jak wyglądają. Naprawdę to chyba cecha większości z nas - dopatrywać się zła wszędzie, bez względu na sytuację i na siłę utrzymywać wrogość. Przykre.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:40   #2861
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
O naiwności ludzka! Ty nadal twierdzisz że Rosja jest przychylna Polakom? No prosze cię... Polska i Rosja nigdy nie przestały byc dla siebie wrogami i nie przestaną. To co teraz robi Putin czy Miedwiediew to tylko pod publiczkę. Najlepsi specjalisci, badacze itd. Nie wierzę w ich dobre intencje, nie jestem jeszcze taka naiwna.

No pewnie że komorowski musiał zapewnić ciągłość, to jest jego obowiązek. W tej chwili kraj jest tak osłabiony że aż głowa boli. Nie ma stabilnych przywódców, nie ma głównych zwierzchników sił zbrojnych. Nie zdziwię się jak Rosja pod płaszczykiem chęci pomocy na tyle wkupi sie w nasz kraj że będzie mieć spore wpływy. Niestety, ale w polityce nie ma przypadków.

Nie umiem jeszcze sama wypowiedzieć się w tym wątku, ale podpisuję się pod wypowiedziami Senses Woman. aczkolwiek nie ma co się na ten temat spierać, to chyba jeszcze nie czas.
chciałam coś jeszcze dopisać, ale chyba nie mogę.

EDIT: piszesz allmode, że to przez takich ludzi jak my stosunki międzynarodowe wyglądają, jak wyglądają. to chyba ciut za mocne stwierdzenie.
__________________
czekamy

Edytowane przez kurakowa
Czas edycji: 2010-04-12 o 09:42
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 09:40   #2862
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 768
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Agnieszka32 Pokaż wiadomość
Ja tam wolę nie budować teorii spiskowych o fałszowaniu przez media rzeczywistości. A to, że wiele osób nie mogło doczekać się końca tej kadencji (w tym ja) na pewno nie jest grzechem ani powodem do jakego kolwiek kajania się w obliczu tej tragedii.
Dzisiaj dziennikarki Grażyna Torbicka i Barbara Stanisławczyk same o tym wspomniały, że dopiero teraz media pokazują prezydenta i jego żonę w normalny sposób i że wcześniejszy ich obraz był karykaturalny. Torbicka stwierdziła, że to jest lekcja właśnie dla nich, dziennikarzy.
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:41   #2863
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
I niestety, przez postawę osób Tobie podobnych, te stosunki między narodami wyglądają tak, jak wyglądają. Naprawdę to chyba cecha większości z nas - dopatrywać się zła wszędzie, bez względu na sytuację i na siłę utrzymywać wrogość. Przykre.
Myślę,że w większości ta postawa wynika z pewnych przesłanek.
Jest parę rzeczy,które skłaniają do zastanowienia.
Nie jestem zwolennikiem żadnych teorii spiskowych,trzeba jednak zauważyć,że zaczynają się już na tym etapie śledztwa rozbieżności między stroną polską a rosyjską.
Póki co jest wiele nieścisłych i informacji, ale wierzę że zostaną wyjaśnione.
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:43   #2864
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
I niestety, przez postawę osób Tobie podobnych, te stosunki między narodami wyglądają tak, jak wyglądają. Naprawdę to chyba większości z nas - dopatrywać się zła wszędzie, bez względu na sytuację i na siłę utrzymywać wrogość. Przykre.
Jaasne, moją winą jest że stosunki z Rosją od dawien dawna są co najmniej beznadziejne.
Przykre to jest to że niektórzy ludzie tak łatwo dają się urabiać...
Zacznij patrzeć realnie, a nie przez pryzmat tego co dyktują ci dzisiejsze media. Pewnie że chciałabym by mówiono: Polak-Rosjanin dwa bratanki. Ale to jest mało realne i to nie jest tylko moje zdanie.

Każdy ma swoje zdanie, swoje teorie na ten temat. Nie zgadzasz się z tym - nie musisz.
Pozdrawiam.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:48   #2865
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
O naiwności ludzka! Ty nadal twierdzisz że Rosja jest przychylna Polakom? No prosze cię... Polska i Rosja nigdy nie przestały byc dla siebie wrogami i nie przestaną. To co teraz robi Putin czy Miedwiediew to tylko pod publiczkę. Najlepsi specjalisci, badacze itd. Nie wierzę w ich dobre intencje, nie jestem jeszcze taka naiwna.

No pewnie że komorowski musiał zapewnić ciągłość, to jest jego obowiązek. W tej chwili kraj jest tak osłabiony że aż głowa boli. Nie ma stabilnych przywódców, nie ma głównych zwierzchników sił zbrojnych. Nie zdziwię się jak Rosja pod płaszczykiem chęci pomocy na tyle wkupi sie w nasz kraj że będzie mieć spore wpływy. Niestety, ale w polityce nie ma przypadków.
Dwa dni po tragedii to naprawdę nie czas i nie miejsce na tego typu domysły, przemyślenia, obserwacje. Czas zweryfikuje, czy działania te były robione "pod publiczkę". Wszelkie dociekania zostawiam specjalistom i jako zwykły, szary człowiek nie czuję się odpowiednią osobą do osądzania tego typu rzeczy. Dziwię się, że robisz to Ty. Więcej tym można zaszkodzić niż zdziałać dobrego.
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:49   #2866
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Nie jestem zwolenniczką teorii spiskowych i szukania już natychmiast sensacji że to wina Rosji, że robią cos pod publiczkę więc to zostawiam.A aktualna, bardzo pozytywna postawa Rosji to według mnie całkiem normalna reakcja.Byc może będzie to wstep, przełom do lepszych relacji ale na razie nie ma co gdybac.Postawa Rosji jest taka jaka byc powinna w obliczu tego co się stało.Wydarzyła się ogromna tragedia w ktorej życie straciło mnostwo ludzi, w tym dodatkowo osob publicznych-politycznych.Stalo sie to na terytorium Rosji i zachowuja sie prawidlowo.Caly swiat nam wspolczuje, jednoczy sie z nami, przesyla kondolencje i wsparcie, i gdzie by sie to nie stalo to postawa danego panstwa wedlug mnie bylaby taka sama jak teraz Rosji.Normalny ludzki gest, wsparcie i pomoc.
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:49   #2867
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Nie wiem, czy za mocne. Mamy jako naród tendencję do rusofobii. Powinny przemawiać nie podejrzenia, a fakty. Zgadzam się z Amani.

Edytowane przez allmode
Czas edycji: 2010-04-12 o 09:51
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:50   #2868
ZuziaFruzia
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 445
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Dokładnie wizerunek, jaki stworzyli dziennikarze odbiega daleko o tego w jaki sposób teraz mówi się o zmarłych. Dopiero teraz wszyscy widza zalety tych ludzi Dlaczego tak się dzieje? Nie wiem. Osobiście nie interesuję się polityką i również dzięki mediom dałam opętać się niechęci do naszego Prezydenta. Nie byłam na wyborach i nie głosowałam na niego, jednak teraz bardzo to przeżywam i jest mi żal każdej z tych osób, które zginęły. Życie ludzie jest tak kruche i dopiero po takiej stracie człowiek docenia co miał
ZuziaFruzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:52   #2869
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
Nie jestem zwolenniczką teorii spiskowych i szukania już natychmiast sensacji że to wina Rosji, że robią cos pod publiczkę więc to zostawiam.A aktualna, bardzo pozytywna postawa Rosji to według mnie całkiem normalna reakcja.Byc może będzie to wstep, przełom do lepszych relacji ale na razie nie ma co gdybac.Postawa Rosji jest taka jaka byc powinna w obliczu tego co się stało.Wydarzyła się ogromna tragedia w ktorej życie straciło mnostwo ludzi, w tym dodatkowo osob publicznych-politycznych.Stalo sie to na terytorium Rosji i zachowuja sie prawidlowo.Caly swiat nam wspolczuje, jednoczy sie z nami, przesyla kondolencje i wsparcie, i gdzie by sie to nie stalo to postawa danego panstwa wedlug mnie bylaby taka sama jak teraz Rosji.Normalny ludzki gest, wsparcie i pomoc.
nic dodać nic ująć

Putin, Miedejew to też ludzie i mają jakieś uczucia, nie można się doszukiwac drugiego dna w tych działaniach..
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 09:55   #2870
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Ok, nie czas i nie miejsce na moje dywagacje i teorie spiskowe. Jak kogos tym uraziłam to przepraszam, choć nie sądzę żeby moje słowa były specjalnie jakies mocne czy bulwersujące. No ale... kończę narazie moje wywody.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:56   #2871
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
I niestety, przez postawę osób Tobie podobnych, te stosunki między narodami wyglądają tak, jak wyglądają. Naprawdę to chyba cecha większości z nas - dopatrywać się zła wszędzie, bez względu na sytuację i na siłę utrzymywać wrogość. Przykre.


Polityka międzynarodowa jest prowadzona na bieżąco, zawierane są nowe sojusze, stosunki pomiędzy państwami zacieśniają się i rozluźniają.

Moim skromnym zdaniem w dyplomacji nie ma miejsca dla mentalnego betonu, który nie jest w stanie zmienić swojego stereotypowego myślenia o którymś z państw.

Taka jest prawda, że dyplomacja polega na działaniach dyplomatycznych a nie na swierdzeniu, że Rosja to nasz wróg od zawsze i na zawsze...

Oczywiście, jak we wszystkim, należy zachowac umiar i ostrożność... Ale tego pracownicy MSZ są uczeni (zazwyczaj), szkoda, że na poziomie społeczeństwa szerzy się nienawiść i jakieś takie jątrzenie.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:58   #2872
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Alem się rozpisała..
ale bardzo sensownie
__________________
Jestem Magda, a mój nick jest stary

“It's the possibility of having a dream come true that makes life interesting.”
(Paulo Coelho)

türkçe öğreniyorum
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:59   #2873
kitsh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 482
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
O naiwności ludzka! Ty nadal twierdzisz że Rosja jest przychylna Polakom? No prosze cię... Polska i Rosja nigdy nie przestały byc dla siebie wrogami i nie przestaną. To co teraz robi Putin czy Miedwiediew to tylko pod publiczkę. Najlepsi specjalisci, badacze itd. Nie wierzę w ich dobre intencje, nie jestem jeszcze taka naiwna.

No pewnie że komorowski musiał zapewnić ciągłość, to jest jego obowiązek. W tej chwili kraj jest tak osłabiony że aż głowa boli. Nie ma stabilnych przywódców, nie ma głównych zwierzchników sił zbrojnych. Nie zdziwię się jak Rosja pod płaszczykiem chęci pomocy na tyle wkupi sie w nasz kraj że będzie mieć spore wpływy. Niestety, ale w polityce nie ma przypadków.
Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Jaasne, moją winą jest że stosunki z Rosją od dawien dawna są co najmniej beznadziejne.
Przykre to jest to że niektórzy ludzie tak łatwo dają się urabiać...
Zacznij patrzeć realnie, a nie przez pryzmat tego co dyktują ci dzisiejsze media. Pewnie że chciałabym by mówiono: Polak-Rosjanin dwa bratanki. Ale to jest mało realne i to nie jest tylko moje zdanie.

Każdy ma swoje zdanie, swoje teorie na ten temat. Nie zgadzasz się z tym - nie musisz.
Pozdrawiam.
O rety dziewczyno! Idealnie nadałabyś się z Janem Pospieszalskim do siania paranoi i dyskursów do niczego nie prowadzących prócz kłotni i przepychanek.
__________________
fashionfashionfashionfashion
kitsh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 10:00   #2874
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez ZuziaFruzia Pokaż wiadomość
Dokładnie wizerunek, jaki stworzyli dziennikarze odbiega daleko o tego w jaki sposób teraz mówi się o zmarłych. Dopiero teraz wszyscy widza zalety tych ludzi Dlaczego tak się dzieje? Nie wiem. Osobiście nie interesuję się polityką i również dzięki mediom dałam opętać się niechęci do naszego Prezydenta. Nie byłam na wyborach i nie głosowałam na niego, jednak teraz bardzo to przeżywam i jest mi żal każdej z tych osób, które zginęły. Życie ludzie jest tak kruche i dopiero po takiej stracie człowiek docenia co miał
Bo właściwie w tv zawsze była pokazywane potyczki słowne, jakieś głupie przepychanki, człowiek sugerował się tylko poglądami, a nie wnikał w życie osobiste tych ludzi..
a tu sie okazuje, ze Szmajdzińskiego córka zdaje w tym roku mature, inna posłanka miała zostac za 2 miesiące babcią.. Jakaś inna znów, zamieniła się na miejsce w pociągu by polecieć samolotem, by nie zostawiać na długie dwa dni swoje małe dziecko... w obliczu tragedii podsyca się jeszcze żal i wspołczucie takimi perełkami, żeby żal był większy ja miałam świadomość, że to byli też ludzie, ktorzy prowadzili normalne życie, tylko, ze mnie to jakoś nie interesowało, bo przeciez po co mam wnikać? Nalezy im sie prywatnosc, zwlaszcza ze to osoby publiczne. A za zycia takich ludzi nie podaje sie elementów biograficznych, bo przeciez moga sobie tego nie zyczyc. Wiec logiczne jest to, ze sie ocenia czlowieka swiata polityki przez pryzmat tego co mowil i jak sie zachowywal
Więc generalnie latało ludziom to, jak ci ludzie zachowywali sie na codzien, wiec sie nie dziwie, ze teraz wspomnienia dotycza nie tylko politycznego swiata, ale takze ich biografii
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is



Edytowane przez Anisia25
Czas edycji: 2010-04-12 o 10:02
Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 10:09   #2875
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

"Spodziewam się, że cały świat przyjedzie do Warszawy - podkreślił Sikorski"

nie wiem ale jakoś niepokojące jest to że mogłoby przyjechać tylu prezydentów innych państw bądź przedstawicieli... czy u nas da się utrzymać bezpieczeństwo tylu ważnych osób naraz?
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 10:15   #2876
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
"Spodziewam się, że cały świat przyjedzie do Warszawy - podkreślił Sikorski"

nie wiem ale jakoś niepokojące jest to że mogłoby przyjechać tylu prezydentów innych państw bądź przedstawicieli... czy u nas da się utrzymać bezpieczeństwo tylu ważnych osób naraz?
Dlaczego nie? Swego czasu przecież bywały takie wydarzenia, chociażby w Krakowie i nie było problemów z utrzymaniem bezpieczeństwa.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 10:26   #2877
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Myślicie, że Obama przyjedzie na pogrzeb?
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się

Edytowane przez ankasz
Czas edycji: 2010-04-12 o 10:31
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 10:26   #2878
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

nie wiem, ja tam już wszystkie chyba możliwości dopuszczam :/ pesymizm się włacza przy takich tragediach.
i napewno trochę strach.

edit:
hmm ja myślę że Obama nie przyjedzie jednak, chociaż....
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 10:30   #2879
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
Myślicie, że Obama przyjedzie?
myślę, że nie... ale kto wie
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 10:31   #2880
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
Myślicie, że Obama przyjedzie?
czy ja wiem? On przeciez nie najwazniejszy na tej ponurej uroczystosci..
nie potrafie skojarzyć, czy nasz Prezydent bral udzial w pochówkach panstwowych ofiar z 11 wrzesnia
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.