Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-14, 10:56   #4381
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
U mnie też dni rektorskie 17-18 (Warszawa- Koźmiński)
A UW?ktoś wie?
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 10:58   #4382
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
O rany, połozyłam się spac, a wy natrzaskałyscie 20 stron
Powiem wprost - na Kaczyńskiego nie głosowałam i gdyby startował, to bym tego nie zrobiła. Przed wyborami nie widziałam go jako prezydenta, i długo, długo on mi nie pasował na tym stanowisku. Ale jako człowieka go szanowałam. W katastrofie zginął przede wszystkim człowiek. Człowiek, mąż, ojciec a dopiero później prezydent. I mimo, że nie był moim wybrańcem (jak tu któraś z was napisała - że myśmy go wybrali-nie, ja go nie wybrałam), to jednak jego śmierć mnie dotknęła.
Dokładnie.
Śmieszą mnie teraz te osoby, które krzyczą, że każdy kto się z Niego śmiał czy po prostu nie zgadzał powinien się wstydzić. Ja się nie wstydzę tego, że uważałam Lecha Kaczyńskiego za złego i mało reprezentacyjnego prezydenta. Teraz najlepiej byłoby, żeby np. Szymon Majewski, Miecugow i Sianecki w Szkle Kontaktowym już nigdy nie robili sobie żartów z polityków bo przecież każdy kiedyś odejdzie, wcześniej czy później a potem będzie nagonka na ludzi, którzy się śmiali z gaf jakie popełnili politycy. Odniosłam się do tego bo widziałam wywiad z jakaś starszą Panią, która krzyczała, że jak teraz ludzie, którzy obrażali PIS i prezydenta mogą na siebie spojrzeć. Tak samo wczoraj w specjalnym wydaniu Szkiełka zadzwonił Pan z pretensjami, że TVN24 zawsze obrażało Kaczyńskiego itd.

Ja nie płaczę dlatego, że tam zginęli politycy, ale dlatego, że byli ludźmi przed którymi było jeszcze kawał życia i odeszli niespodziewanie, ale nie jestem hipokrytką i nie będę teraz twierdziła, że jednak Kaczyński był wybitną osobą, zasłużoną, która musi spocząć na Wawelu bo przecież odszedł jak bohater.
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 10:58   #4383
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Gdyby lecieli 2 lub 3 samolotami i bezpiecznie wylądowali ich by znowu z błotem zmieszali,że się wożą wygodnie,jak w kraju kryzys.Teraz niech ktoś powie po co to oszczędzanie było,opłacało się?
Tyle ludzi zginęło,tyle dzieci beż ojców i matek zostało, straszne.

ech masz rację, byłoby gadania
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 10:59   #4384
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
A UW?ktoś wie?
17 i 18 kwietnia odbędą się uroczystości żałobne w intencji Ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem oraz pogrzeb Pary Prezydenckiej. Na Uniwersytecie Warszawskim będą to dni rektorskie – wolne od zajęć akademickich. W związku z powyższym wszystkie obiekty uniwersyteckie będą w tych dniach zamknięte.
Ze strony UW
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 10:59   #4385
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

a tak w ogóle duzo sie czyta o zbiorce pieniedzy dla rodzin ofiar. i tu nasuwa mi sie pytanie. czy tak wysoko postawione osoby nie byly ubez[ieczone na wysokie kwoty??
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:00   #4386
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
Wczoraj dowiedziałam się, że senator Zając, który zginął w tej katastrofie, został wybrany całkiem niedawno w wyborach uzupełniających, które przeprowadzono po śmierci senatora Mazurkiewicza jakieś dwa lata temu
A jego syn pracuje na moim wydziale na uniwersytecie...
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:03   #4387
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez n a d i a Pokaż wiadomość
W tym centralnie sterowanym rechocie było bardzo wiele pogardy dla zwykłych Polaków, których do tego rechotu pobudzano.
Ano. To nie byl smiech ludzi szczesliwych, ktorzy chca sie dzielic z innymi swoim szczesciem. Smiech ktory nie przynosil radosci, a zwykly niesmak.

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
Co do pochówku na Wawelu - są plusy i minusy. Plus - spocznie wokół (w dużej mierze ) wielkich Polaków, więcej osób będzie mogło oddać mu czesć (nie oszukujmy się, jesli są wycieczki do Warszawy, to nikt nie zagląda na Powązki, ale jesli wycieczka jedzie do Krakowa - Wawel to punkt obowiązkowy). Minusy - 1.Żona prezydenta słynęła ze swojej skromności - na prawdę uważacie, że chciałaby spocząć wokół królów? 2. Prezydent jakiś czas temu odmówił przyjęcia honorowego obywatelstwa Krakowa - wg was to równoznaczne z chęcią spoczęcia tam? 3. Uważam, że córka będzie chciała odwiedzać rodziców - odległość nie będzie sprzyjała.
Ktorz broni wycieczkom w Warszawie jezdzic na Powazki?
Bylam i polecam. Naprawde warto.

Tak uwazam, ze Maria chcialaby spoczac na Wawelu. Nie widze w tym nic nieskromnego.
Prezydent odmowil przyjecia obywatelstwa dopiero po tym, jak wybuchly z tego powodu awantury. Stwierdzil, ze nie bedzie sie o to wyklocac.
Krakow jest bardzo dobrze skomunikowany z Warszawa. Nie pytaj mnie skad to wiem.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 11:04   #4388
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
a tak w ogóle duzo sie czyta o zbiorce pieniedzy dla rodzin ofiar. i tu nasuwa mi sie pytanie. czy tak wysoko postawione osoby nie byly ubez[ieczone na wysokie kwoty??
Samolot nie był ubezpieczony, ale rodziny mogą się domagać pieniędzy. Poza tym pamiętaj, że nie wszyscy tam byli wysoko postawieni. 8 osób z załogi (8 czy 7?) + 2 towarzyszące, całkiem zwykli ludzie.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:06   #4389
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
dajze spokoj albo napisz PW do Zlosia zamiast zalewac nas swoim rozgoryczeniem
Dokładnie to zrobiłam
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:06   #4390
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Nikt nie chce go "wynosić na ołtarze"nie przesadzaj,poza tym jego decyzję zawsze bardziej dzieliły niż łączyły,a to dla tego że był dość radykalny w swoich poglądach,a jedności w naszym społeczeństwie niema i nie było,była jedność na pokaz no bo inaczej nie wypadało w obliczu tragedii.Teraz wszystko wraca do normalnego stanu,czyli skakania sobie do gardeł.
Nie skaczę nikomu do gardeł, nie obrażam ludzi którzy mają odmienne zdanie nie mówiąc już o rodzinie p. Kaczyńskich która podjęła taka decyzję. Nie biegam też z transparentami skandując hasła. Mam tylko takie a nie inne zdanie ale jak najbardziej szanuje ten wybor i pozostaje temu przytaknąć.
Często bywam w Krakowie to z chęcia odwiedze to miejsce, aby oddać czesc zmarłemu Prezydentowi. I pozostałym zasłużonym dla Polski.
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:08   #4391
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
a tak w ogóle duzo sie czyta o zbiorce pieniedzy dla rodzin ofiar. i tu nasuwa mi sie pytanie. czy tak wysoko postawione osoby nie byly ubez[ieczone na wysokie kwoty??

Z pewnością były ubezpieczone, ale na wypłat ę ubezpieczenia trzeba czekać, a niektóre żony tych polityków zwyczajnie ie parcowały, zajmowały się domem, więc wydaje mi się, że takim rodzinom pieniążki są potrzebne....

A gdzie są te zbiórki organizowane? jest jakiś nr konta ?
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 11:09   #4392
LadyBird90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 74
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
a widzieliscie te amatorskie filmy na youtube? to straszne wszystko
No straszne, a straszniejsze jest to, że osoba, która pierwotnie umieściła ten filmik (Ukrainiec) , nagle usunęła i film i swoje konto na yt.
LadyBird90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:10   #4393
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
Zależy od uczelni.
UWr ustanowił dni rektorskie na 17 - 18 kwietnia.
Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
U mnie też dni rektorskie 17-18 (Warszawa- Koźmiński)
Uniwersytet Rzeszowski oraz Politechnika Rzeszowska również maja dni rektorskie
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:11   #4394
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez LadyBird90 Pokaż wiadomość
No straszne, a straszniejsze jest to, że osoba, która pierwotnie umieściła ten filmik (Ukrainiec) , nagle usunęła i film i swoje konto na yt.
Hm.. dziwne
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:13   #4395
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
Z pewnością były ubezpieczone, ale na wypłat ę ubezpieczenia trzeba czekać, a niektóre żony tych polityków zwyczajnie ie parcowały, zajmowały się domem, więc wydaje mi się, że takim rodzinom pieniążki są potrzebne....

A gdzie są te zbiórki organizowane? jest jakiś nr konta ?
http://www.tvn24.pl/-1,1652108,0,1,p...wiadomosc.html

artykuł o tym, że lot samolotem nie był ubezpieczony, ale prawnicy twierdzą, że rodziny spokojnie bedą mogły otrzymac odszkodowania od skarbu państwa
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:13   #4396
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez morelk@ Pokaż wiadomość
Nie skaczę nikomu do gardeł, nie obrażam ludzi którzy mają odmienne zdanie nie mówiąc już o rodzinie p. Kaczyńskich która podjęła taka decyzję. Nie biegam też z transparentami skandując hasła. Mam tylko takie a nie inne zdanie ale jak najbardziej szanuje ten wybor i pozostaje temu przytaknąć.
Często bywam w Krakowie to z chęcia odwiedze to miejsce, aby oddać czesc zmarłemu Prezydentowi. I pozostałym zasłużonym dla Polski.
Zdziwiłam się ,że mnie zacytawałaś,nie pisałam tego do ciebie,nie wiem o co chodzi...
Pisałam o osobach,którzy jednego dnia stawiają znicze i a na następny zrobią manifę,bo niby na Wawelu nie można Kaczyńskiego pochować.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:14   #4397
CaramelMacchiato
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 126
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Dorotka... Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Śmieszą mnie teraz te osoby, które krzyczą, że każdy kto się z Niego śmiał czy po prostu nie zgadzał powinien się wstydzić. Ja się nie wstydzę tego, że uważałam Lecha Kaczyńskiego za złego i mało reprezentacyjnego prezydenta. Teraz najlepiej byłoby, żeby np. Szymon Majewski, Miecugow i Sianecki w Szkle Kontaktowym już nigdy nie robili sobie żartów z polityków bo przecież każdy kiedyś odejdzie, wcześniej czy później a potem będzie nagonka na ludzi, którzy się śmiali z gaf jakie popełnili politycy. Odniosłam się do tego bo widziałam wywiad z jakaś starszą Panią, która krzyczała, że jak teraz ludzie, którzy obrażali PIS i prezydenta mogą na siebie spojrzeć. Tak samo wczoraj w specjalnym wydaniu Szkiełka zadzwonił Pan z pretensjami, że TVN24 zawsze obrażało Kaczyńskiego itd.

Ja nie płaczę dlatego, że tam zginęli politycy, ale dlatego, że byli ludźmi przed którymi było jeszcze kawał życia i odeszli niespodziewanie, ale nie jestem hipokrytką i nie będę teraz twierdziła, że jednak Kaczyński był wybitną osobą, zasłużoną, która musi spocząć na Wawelu bo przecież odszedł jak bohater.
Dla mnie Kaczyński nie był dobrym politykiem, nie głosowałabym na niego (nie miałam wtedy jeszcze 18 lat) i nie zagłosowałabym w następnych wyborach. Dla mnie liczy się ON jako CZŁOWIEK, bardzo dobry i ludzki. Wiele razy czytałam o nim, jak ocalił jakiegoś psiaka błąkającego się na ulicy, widziałam jak bardzo kocha swoją żonę...
Bardzo współczuję ich córce Marcie, nie wiem jak ona się pozbiera. Sama, jako jedynaczka chyba nie przeżyłabym takiej tragedii.
__________________
'Dream like you'll live forever. Live like you'll die today'
James Dean


CaramelMacchiato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:14   #4398
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

A propos pochówku na Wawelu:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:16   #4399
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
http://www.tvn24.pl/-1,1652108,0,1,p...wiadomosc.html

artykuł o tym, że lot samolotem nie był ubezpieczony, ale prawnicy twierdzą, że rodziny spokojnie bedą mogły otrzymac odszkodowania od skarbu państwa
dziękuje Ci za ten link.
jestem w szoku, samolot rządowy i do tego nie ubezpieczony
Bardzo dziwne.....
jestem w szoku
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 11:17   #4400
LadyBird90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 74
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
Hm.. dziwne
ja wczoraj dwa razy podałam link do tego filmu, wchodzę dziś poczytać pod nim komentarze i... nic nie ma...
a ciekawe rzeczy ludzie pisali.
LadyBird90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:17   #4401
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Nie czytalam wszystkich wypowiedzi, bo trzeba byloby siedziec dzien i noc, zeby za Wami nadazyc

Wypowiem swoje zdanie. Osobiscie zdziwila mnie dezcyzja o pochowaniu prezydenta na Wawelu. Ale bardziej zszokowaly mnie wszystkie glosy przeciw, i te manifestacje! O co Wam ludzie chodzi???

Wawel to Miejsce Pamięci Narodowej - jak każde inne tego typu nadaje się na ten cel , przecież nikomu nic od tego nie ubędzie. Nie rozumiem czemu wzbudza to aż takie emocje - sama lista gości chyba zmienia rangę tego pogrzebu. Polacy uparcie się ośmieszają...

Sa glosy, ze Krolowie tam leza, ze gdzie Kaczynskiemu do Królów. Ale nasi Królowie też bywali różni , po drugie jakoś nie sądzę aby mogło im ubyć zasług - bo przez pochowanie prezydenta
Kaczyńskiego, nie zmienią się czyny i zasługi Piłsudskiego. Nie przewrócą się też w grobach, jak ktoś pisał,
bo hm .. leża w nich. Jak dla mnie cała ta zadyma to brak wyczucia...

Nie jestem przekonana że jest to SŁUSZNA decyzja , to po prostu decyzja którą wypadałoby uszanować, a nie rozpatrywać w kategorii słuszna / nie słuszna.
To tylko miejsce złożenia ciała, a że pogrzeb będzie taki jakiego chyba Polska nie widziała to miejsce też powinno być reprezentacyjne. Przecież nie zaprosimy przywódców niemal całego świata
na cmentarz na Nowej Hucie.
To że same głowy państwa się stawiają to nie jest konieczność dyplomatyczna. A w ogóle to mam wrażenie że Poczet Królów
Polskich niektórzy pomylili z Żywotami Świętych - w kontekście godności......

Podsumowujac: ciesze sie, ze prezydent bedzie spoczywal 6 km od mojego domu, bo czesto bedac na spacerze z dzieckiem - wejdziemy na Wawel, i zapalimy znicz.

Jestem zszokowana postawa Polaków. Najpierw wielka z=żałoba, trzy dni pozniej kłotnie, wasnie i manifestacje...
Dokładnie... Widać tak naprawdę, że u niektórych osób ta cała żałoba to o kant d*** za przeproszeniem... Znów jakieś dywagacje czy zasługuje czy nie... a po co to? Czy to coś zmieni? Może jeszcze miejcie pretensje do Lecha , że będzie pochowany na Wawelu, choć on o tym nie decydował? Bo z niektórych wypowiedzi wnioskuję, że to ON jest winny temu gdzie zostanie pochowany... Ech, ludzie, ogarnijcie się... zamiast snuć bezsensowne rozważania czy jest godzien czy nie-pójdzcie na mszę i pomódlcie sie za rodziny tych ofiar, za matkę Jarosława i Lecha, która jest ciężko chora... zastanówcie się nad swoim życiem. Bo wydaje mi się, że te wszystkie rzekome zmiany w ludziach, które dokonały się po tej tragedii-miną tak szybko jak się pojawiły... Ludzie wrócą do swoich środowisk, znów nienawiść, przepychanki słowne, znów po trupach do celu... nic się nie zmieni.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle

Edytowane przez magica
Czas edycji: 2010-04-14 o 11:19
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:30   #4402
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

32 trumny z ofiarami katastrofy są w drodze do kraju - podaje TVN.

Na TVN24 transmisja uroczystego posiedzenia Parlamentu Europejskiego w Brukseli,upamiętniające ofiary katastrofy pod Smoleńskiem; trwa odczytanie nazwisk 96 osób,które tragicznie zginęły.
__________________


Edytowane przez masmeli
Czas edycji: 2010-04-14 o 11:32
masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:33   #4403
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
32 trumny z ofiarami katastrofy są w drodze do kraju - podaje TVN.

Na TVN24 transmisja uroczystego posiedzenia Parlamentu Europejskiego w Brukseli,upamiętniające ofiary katastrofy pod Smoleńskiem; trwa odczytanie nazwisk 96 osób,które tragicznie zginęły.
Na tvp Info też jest ta transmisja.
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:33   #4404
malenstwo5
Wtajemniczenie
 
Avatar malenstwo5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 597
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Nie udzielałam się wcześniej, jedynie podczytywałam.
Znalazłam ten filmik nakręcony zaraz po katastrofie.
Wklejam linka.

http://www.youtube.com/watch?v=-DbLg...layer_embedded
__________________
<3

malenstwo5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:38   #4405
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez malenstwo5 Pokaż wiadomość
Nie udzielałam się wcześniej, jedynie podczytywałam.
Znalazłam ten filmik nakręcony zaraz po katastrofie.
Wklejam linka.

http://www.youtube.com/watch?v=-DbLgBifsTU&feature=player _emMbedded
Mamy już ten film wyżej
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:39   #4406
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Nie dają mi spokoju te strzały, które słychać w tle na tym filmiku...
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:45   #4407
malenstwo5
Wtajemniczenie
 
Avatar malenstwo5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 597
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Sandrunia Niepoń Pokaż wiadomość
Mamy już ten film wyżej
Nie zauważyłam, ale poszukam.
__________________
<3

malenstwo5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:47   #4408
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Czy widziałyście wywiad robiony 3 dni po katastrofie z żoną p. Szmajdzińskiego? Czuję jakiś zgrzyt, gdy to oglądam...
http://www.onet.tv/moj-maz-byl-wzoro...8,1,klip.html#
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:52   #4409
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Czy widziałyście wywiad robiony 3 dni po katastrofie z żoną p. Szmajdzińskiego? Czuję jakiś zgrzyt, gdy to oglądam...
http://www.onet.tv/moj-maz-byl-wzoro...8,1,klip.html#
Myślę, że Pani Szmajdzińska była na bardzo silnych lekach. Każdy przeżywa to inaczej, dobrze, że nie płakała podczas wywiadu. Możliwe też, że to do niej nie dotarło. Smutne. Pana Szmajdzińskiego jest mi wybitnie szkoda, zawsze wydawał mi sie strasznie dobrym człowiekiem.
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:54   #4410
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Czy widziałyście wywiad robiony 3 dni po katastrofie z żoną p. Szmajdzińskiego? Czuję jakiś zgrzyt, gdy to oglądam...
http://www.onet.tv/moj-maz-byl-wzoro...8,1,klip.html#
Też się nad tym zastanawiam.Dziwne zachowanie po śmierci męża...Może była na jakiś środkach?Nie mam pojęcia,ale zastanawiałam się nad tym
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.