Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 20:59   #3991
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ELLA mi sie na rozjasnianych wlosach casting slabo trzyma i juz mam ton jasniejsze mam nadzieje ze bedzie sie ladnie zmywal . ja dwa razy rozjasnialam z czarnego i za drugim doszlam do bialego ale to wymaga cierpliwosci i troski o wlosy bo ja oczywiscie chcialam by byly dlugie i blond

COCO piekny kolor!!!
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 21:03   #3992
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

cos mi sie wydaje ze po wyrobienu marki zaczal oszczedzac na jakosci produktu;/ jutro ide odratowac do fryzjera moje rude klaczki mysle o refleksach jany i sredni blond wstydze sie chodzic po ulicy w tych co mam terac
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 21:08   #3993
91Laura91
Raczkowanie
 
Avatar 91Laura91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ella2204 Pokaż wiadomość
mój wyjściowy to w sumie mieszanka,na górze miałam blond a tak od ucha rudy jasny bo takie wychodzą po rozjaśnianiu (z czarnego) wiec położyłam na to miodowy karmel ale ten blond na górze chwycił na jasny rudy i nałożyłam drugi raz i jest rudy,nawet ładny ale mi brzydko w takim.postaram sie wrzucić zdjęcia ale jutro ok??

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------



Dzieki;-) ciesze się,bo rozjaśniałam z czarnego i je mega zniszczyłam,więc bym chyba dostała szału..
Chcę mieć jakiś ładny brazik ze złotym refleksem troche może;-)

Ja tez schodzilam z czarnego i pofarbowałam włosy mroźnym kasztanem i wyszły czarne -.- na szczescie szybko sie spłukało, ale na końcach i tak mam ciemniejsze.
__________________
[CENTER][I][B][COLOR=Magenta]Laurka
91Laura91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 21:15   #3994
ella2204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań;-)
Wiadomości: 41
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 91Laura91 Pokaż wiadomość
Ja tez schodzilam z czarnego i pofarbowałam włosy mroźnym kasztanem i wyszły czarne -.- na szczescie szybko sie spłukało, ale na końcach i tak mam ciemniejsze.
Nie no jak wyjda czarne to się zabije!
__________________
E.
"Dzięki Tobie mam na dłoniach nieba ślad.."
Idea;-*
12.08.2008-Izabela
ella2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 06:33   #3995
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Coco super kolor ci wyszedlCzyli przykład, że po mroźnej czekoladzie nie wychodzi czarnyJuz raczej sie zdecydowalam na moroźną niz na browniemoze najpierw mroźna czekolada, a moze za jakis czas brownie. Wogole zobacze jak moje wlosybeda sie zachowywac po Castingu bo bede farbowac pierwszy raz nim
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:09   #3996
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Cogata ja tu wyraznie widze mahoniowy refleks. Mrozny kasztan albo mrozna czekolada. Niestety na opakowaniach Castinga kolor czesto jest inny niz wskazują na to numerki. Wpisz sobie w wyszukiwarkę Loreal 5,15 i zobacz inne farby Loreala, zobaczysz ze kolor jesr bardzo podobny z tym co pokazalas na zdjeciu
własnie przejrzałam google i znowu jestem w kropce, bo może jednak nie Casting,a Excell 10, uzywalyscie tej farby?
http://i.pinger.pl/pgr499/f92f9ba600...a54bf7c/a6.jpg

i jeszcze co mi się podoba to kolor M.Żmudy-Trzebiatowskiej:
http://c.wrzuta.pl/wi5011/09030a0600...-trzebiatowska
http://c.wrzuta.pl/wi12218/67b989570...0trzebiatowska
i jak już tak zaczęłam oglądać, to te kolory też mi się podobają:
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,...artament_.html

http://www.zeberka.pl/img/maj/454.jpg

bo obawiam się, że tak czy inaczej wyjdzie mi ciepły odcień, ja chcę głęboki chłodny

i w ogole zastanawiam sie czy nie kupic farby pro:
http://www.allegro.pl/item974533670_...on_zestaw.html
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 13:36   #3997
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
...

i jeszcze co mi się podoba to kolor M.Żmudy-Trzebiatowskiej:
http://c.wrzuta.pl/wi5011/09030a0600...-trzebiatowska
http://c.wrzuta.pl/wi12218/67b989570...0trzebiatowska

...
Ja bym użyła Castinga 415. Mój 515 jest bardzo podobny do tego tylko jaśniejszy, więc 415 będzie taki jak ma Marta.
A co do farb profesjonalnych, to trochę się zraziłam, po tym jak 7.11 Majirel (czyli głęboki popiel) wyszedł mi ciepły.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 13:36   #3998
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cogata teraz to i ja sie zastanawiam nad tym excell 10 bo juz mi sie zmywa ta czekolada z wlosow . Dziewczyny jakie sa roznice miedzy excell 10 a casting poza tym ze to szampon zmywalny a tamto farba trwala ? niszy wlosy bardziej niz casting?
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 13:44   #3999
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madlen_m Pokaż wiadomość
Coco super kolor ci wyszedlCzyli przykład, że po mroźnej czekoladzie nie wychodzi czarnyJuz raczej sie zdecydowalam na moroźną niz na browniemoze najpierw mroźna czekolada, a moze za jakis czas brownie. Wogole zobacze jak moje wlosybeda sie zachowywac po Castingu bo bede farbowac pierwszy raz nim
Dzięki
Mroźna czekolada ma w sobie 1 popiel na pierwszym miejscu i 5 mahoń (to też należy do chłodnych odcieni z czerwieni) na drugim. Brownie ma pewnie 3 i 4, czyli złoto i miedź - ciepłe kolory.

Poza tym dla jasności, oznaczenia fryzjerskie (ta liczba na pierwszym miejscu, która oznacza poziom koloru) są następujące:
- 7 to blond (dla ludu to wygląda jak jasny brąz)
- 6 to ciemny blond (każdy powie że to średni brąz)
- 5 to jasny brąz (dla normalnych śmiertelników to wygląda jak brąz)
- a 4 to brąz (dla laików wygląda jak ciemny brąz).
- za to 3 to ciemny brąz - wychodzi jak czarny z poświatą brązową.
Czyli jak się chce np. jasny brąz to powinno się nakładać coś co ma 7 albo 6 na pierwszym miejscu itd.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-04-16 o 13:45
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 15:02   #4000
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
Cogata teraz to i ja sie zastanawiam nad tym excell 10 bo juz mi sie zmywa ta czekolada z wlosow . Dziewczyny jakie sa roznice miedzy excell 10 a casting poza tym ze to szampon zmywalny a tamto farba trwala ? niszy wlosy bardziej niz casting?
przed castingiem malowałam raz Safirą (kiedyś kiedyś), to jest hmmm no krem trwale koloryzujący i włosy przyjęły tą farbę idealnie, no i jaki kolor i nie były zniszczone, poszarpane, czy szorstkie. były gładkie i takie jak przed malowaniem.

Coco, czyli, że kasztan...hmm właśnie nad nim też się zastanawiałam. powiem tak, już sama nie wiem czego chcę... bo kolor Marty mi się podoba, a z drugiej strony nie chcę ciepłego odcienia.

przed chwilą w szybie w odbiciu, znowu widziałam ten swój potworny kolor bleh

Edytowane przez Cogata
Czas edycji: 2010-04-16 o 15:04
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 18:05   #4001
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
przed castingiem malowałam raz Safirą (kiedyś kiedyś), to jest hmmm no krem trwale koloryzujący i włosy przyjęły tą farbę idealnie, no i jaki kolor i nie były zniszczone, poszarpane, czy szorstkie. były gładkie i takie jak przed malowaniem.

Coco, czyli, że kasztan...hmm właśnie nad nim też się zastanawiałam. powiem tak, już sama nie wiem czego chcę... bo kolor Marty mi się podoba, a z drugiej strony nie chcę ciepłego odcienia.

przed chwilą w szybie w odbiciu, znowu widziałam ten swój potworny kolor bleh
Widzę, że mamy ten sam problem ;]. Sama się zastanawiam nad excell 5,15 a castingiem 5,15 i 4,15 ....
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 20:28   #4002
ella2204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań;-)
Wiadomości: 41
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
Cogata teraz to i ja sie zastanawiam nad tym excell 10 bo juz mi sie zmywa ta czekolada z wlosow . Dziewczyny jakie sa roznice miedzy excell 10 a casting poza tym ze to szampon zmywalny a tamto farba trwala ? niszy wlosy bardziej niz casting?
Ja używałam kiedyś Excella,ale nie zniszczył mi włosów i lepiej się trzymał ale wyszedł ciemniejszy niż miał..Ale w sumie byłam zadowolona i teraz chyba też użyje Excella jednak nie Castinga,wybrałam sobie Złocisty brąz zobaczymy

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez pamiii Pokaż wiadomość
Możesz dodać zdjęcie z tym miodowym Karmelem ? twój wyjściowy kolor był blondem ? Bardzo proszę bo bezskutecznie szukam jakiegoś ładnego rudego
Pamii wiesz robiłam wiele zdjęć tego mojego koloru ale żądne nie oddaje tego koloru co mam,więc postaram sie jeszcze jutro porobic pare i wrzuce.Badż cierpliwa
Dzięki
__________________
E.
"Dzięki Tobie mam na dłoniach nieba ślad.."
Idea;-*
12.08.2008-Izabela
ella2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 06:29   #4003
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Czy którymś Castingiem uzyskam ładny jasny karmel?
Teraz jetem po wizycie u fryzjera i mam na głowie karmel ale taki rudawy, i niestety nie równo zafarbował moje rozjaśniane włosy
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 07:05   #4004
sandrunia777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

kto wie jaki to kolor ? ??prosze o pomoc strasznie mi sie podoba ten kolorek jest sliczny ))
sandrunia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 12:05   #4005
marta200
Raczkowanie
 
Avatar marta200
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 432
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja użyłam juz 2gi raz koloru BURSZTYN i chyba przy nim pozostaje.
u mnie na początku wychodzi bardziej brązowo, ale po ok miesiącu zmywa się do rudawego.
Dziewczyny jak myślicie czy z nowych kolorów odcień "brownie" daje podobny efekt do bursztynu???
nie spotkalam go jeszcze w sklepie asprawdzałam w rossmanie i drogerii natura
marta200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 13:50   #4006
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marta200 Pokaż wiadomość
ja użyłam juz 2gi raz koloru BURSZTYN i chyba przy nim pozostaje.
u mnie na początku wychodzi bardziej brązowo, ale po ok miesiącu zmywa się do rudawego.
Dziewczyny jak myślicie czy z nowych kolorów odcień "brownie" daje podobny efekt do bursztynu???
nie spotkalam go jeszcze w sklepie asprawdzałam w rossmanie i drogerii natura
brownie będzie przede wszystkim ciemniejszy od bursztynu - 2 tony, ale sam odcień bedzie podobny (mają podobne oznaczenia, bursztyn - 645, brownie -454) brownie chyba bedzie bardziej czerwony i mniej rudy niż bursztyn
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 14:04   #4007
marta200
Raczkowanie
 
Avatar marta200
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 432
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

mam nadzieję, ze nie wycofają bursztynu, bo będe musiała się przerzucić na inny odcień np. karmelkowy
marta200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 14:11   #4008
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
brownie będzie przede wszystkim ciemniejszy od bursztynu - 2 tony, ale sam odcień bedzie podobny (mają podobne oznaczenia, bursztyn - 645, brownie -454) brownie chyba bedzie bardziej czerwony i mniej rudy niż bursztyn
Dokładnie tak. Bursztyn to ciemny blond miedziano-mahoniowy (wychodzi pewnie jak jasny brąz) a brownie to brąz mahoniowo-miedziany(wyjdzie ciemny brąz pewnie). Dwa tony to już bardzo widoczna różnica.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 18:34   #4009
SchokoBons
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 39
Smile Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Hej poszukuję koloru coś pod ciemny blond ewentualnie jasny brąz..
Miałam włosy rozjaśniane, farbowałam włosy tylko raz i niestety nie mam dobrych wspomnień.. położyłam farbe loreal exell 10, ciemny blond,. kolor wydawał się ładny, ale moja fryzjerka trzymała ją zbyt długo na włosach (ok 40minut, a na opakowaniu pisalo że max 10 minut) i wyszedł mi brąz który w świetle był rudawy,.. niestety nie wyglądałam dobrze w tym kolorze.. chciałabym teraz coś jaśniejszego, myślałam o ciemnym blondzie/jasnym brązie, który będzie się zmywał raczej na chłodno (żadnych rudości)..
Tylko czy farba mi wyjdzie, jeśli na głowie mam kolor ciemniejszy..?
Doradźcie mi jakiś kolor, bo nie chcę po raz kolejny żałować tego, że zdecydowalam się na farbowanie...
SchokoBons jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 19:36   #4010
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SchokoBons Pokaż wiadomość

Doradźcie mi jakiś kolor, bo nie chcę po raz kolejny żałować tego, że zdecydowalam się na farbowanie...
Chlodne odcienie to te ktore maja numerki 1 2 7 po kropce np. 6.11 . Ja Jest tylko taki problem ze ty masz wlosy ciemne ja bym Ci nie polecala castinga jesli chcesz miec wlosy jasniejsze niz masz teraz bo on przeciez nie rozjasnia .
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 08:19   #4011
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SchokoBons Pokaż wiadomość
Hej poszukuję koloru coś pod ciemny blond ewentualnie jasny brąz..
Miałam włosy rozjaśniane, farbowałam włosy tylko raz i niestety nie mam dobrych wspomnień.. położyłam farbe loreal exell 10, ciemny blond,. kolor wydawał się ładny, ale moja fryzjerka trzymała ją zbyt długo na włosach (ok 40minut, a na opakowaniu pisalo że max 10 minut) i wyszedł mi brąz który w świetle był rudawy,.. niestety nie wyglądałam dobrze w tym kolorze.. chciałabym teraz coś jaśniejszego, myślałam o ciemnym blondzie/jasnym brązie, który będzie się zmywał raczej na chłodno (żadnych rudości)..
Tylko czy farba mi wyjdzie, jeśli na głowie mam kolor ciemniejszy..?
Doradźcie mi jakiś kolor, bo nie chcę po raz kolejny żałować tego, że zdecydowalam się na farbowanie...
Nie wyjdzie.
Farba nie rozjaśnia innej farby. Od tego jest ściąganie koloru rozjaśniaczem. Najlepiej poczekaj aż ci się wymyje albo zrób kilka jaśniejszych o ton (max.dwa tony) pasemek.
Jak dasz poprostu jaśniejszą farbę to będziesz mieć odrost jasny a resztę ciemną.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 12:00   #4012
SchokoBons
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 39
Smile Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Nie wyjdzie.
Farba nie rozjaśnia innej farby. Od tego jest ściąganie koloru rozjaśniaczem. Najlepiej poczekaj aż ci się wymyje albo zrób kilka jaśniejszych o ton (max.dwa tony) pasemek.
Jak dasz poprostu jaśniejszą farbę to będziesz mieć odrost jasny a resztę ciemną.

Właśnie o to chodzi, że farba już mi się trochę zmyła.. nie całkiem, ale to już nie jest ten ciemny kolor, który miałam początkowo.. minęło już 4 miesiące od farbowania..
teraz moje włosy nie są już tak ciemne, ale myślałam żeby wziąć farbę tak o ton jaśniejszą ( właśnie ciemny blond, jasny brąz)..
Jest sens?? A jeśli tak, to jaki kolor mi polecacie?
SchokoBons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 07:57   #4013
dominie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 21
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Stosuję ciemny blond Casting i to jest naprawde ciemny kolor.
U mne czasami łapie jak ciemna gorzka czekolada.
dopiero po kilku tygodniach zaczyna się zmywać. ale to jest raczej ciemny kolor.

zresztą farbowałam juz chyba wiekszością odcieni castinga i - przynajmnije na moich włosach - efekt był zawsze duzo ciemniejszy niz na opakowani/wzorniku.
dominie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 10:58   #4014
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dominie Pokaż wiadomość
Stosuję ciemny blond Casting i to jest naprawde ciemny kolor.
U mne czasami łapie jak ciemna gorzka czekolada.
dopiero po kilku tygodniach zaczyna się zmywać. ale to jest raczej ciemny kolor.

zresztą farbowałam juz chyba wiekszością odcieni castinga i - przynajmnije na moich włosach - efekt był zawsze duzo ciemniejszy niz na opakowani/wzorniku.
a jaki masz kolor wyjsciowy? mam rozumieć, że po nałożeniu na ciemny brąz, ciemnego blondu, wychodzi równiez ciemny braz?
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 13:07   #4015
ella2204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań;-)
Wiadomości: 41
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pamiii Pokaż wiadomość
Możesz dodać zdjęcie z tym miodowym Karmelem ? twój wyjściowy kolor był blondem ? Bardzo proszę bo bezskutecznie szukam jakiegoś ładnego rudego
Pamiii Proszę bardzo,choc kolor jest trochę bardziej rudy ale wiadomo jak to na zdjęciach wychodzi
__________________
E.
"Dzięki Tobie mam na dłoniach nieba ślad.."
Idea;-*
12.08.2008-Izabela

Edytowane przez ella2204
Czas edycji: 2010-04-19 o 13:15
ella2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 13:25   #4016
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

jaki mialas kolor wyjsciowy??
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 21:19   #4017
ella2204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań;-)
Wiadomości: 41
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
jaki mialas kolor wyjsciowy??
Jak już wcześniej pisałam od góry blond reszta rude po odbarwianiuz czarnego..zajrzyj wyżej kolor w rzeczywistości jest jaśniejszy niż na zdjęciu,choć bardzo ładny to mnie nie pasuje
__________________
E.
"Dzięki Tobie mam na dłoniach nieba ślad.."
Idea;-*
12.08.2008-Izabela

Edytowane przez ella2204
Czas edycji: 2010-04-19 o 21:21
ella2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 23:08   #4018
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dominie Pokaż wiadomość
Stosuję ciemny blond Casting i to jest naprawde ciemny kolor.
U mne czasami łapie jak ciemna gorzka czekolada.
dopiero po kilku tygodniach zaczyna się zmywać. ale to jest raczej ciemny kolor.

zresztą farbowałam juz chyba wiekszością odcieni castinga i - przynajmnije na moich włosach - efekt był zawsze duzo ciemniejszy niz na opakowani/wzorniku.
Hmm..
Niezbadane są wyroki... Castinga
Ja umyłam 1 raz po moim farbowaniu 515 Mroźna czekolada i już mam trochę jaśniejsze... Szlag by trafił...
Nie wiem, czy to od gatunku włosa zależy, ale mi się wszystko wymywa błyskawicznie. Dodam, że tak samo dzieje się czy używam szmponu L'Oreal Professionnel do koloru czy Elseve czerwonego, czy jakiegokolwiek szamponu do farbowanych włosów. I nie ważne czy farba profesjonalna czy sklepowa, robiona w domu czy u fryzjera
Poza tym naturalne włosy mam na poziomie mniej więcej 5 więc, powinno nie być jaśniej z farbą 5.15, do jasnej Anielki!
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 23:45   #4019
vauka
Raczkowanie
 
Avatar vauka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 256
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny, rozwiejcie moje wątpliwości proszę

Marzę od jakiegoś czasu o rudych włosach, wiem że dobrze mi w ciemnych czerwieniach ale zanim zamienie się na stałe w marchewę/jakis bursztyn, chciałam spróbować czegoś co się zmywa. Moje oczy zwróciły się właśnie w stronę Castinga.

Teraz mam problem. Mam brązowe włosy, taki no, typowy średnio-ciemny brąz jaki ma większość ludzi w polsce. Pytałam się fryzjera czy pod rude musiałabym je rozjaśniać - odpowiedział że nie, spokojnie mogę mieć nawet ognisto pomarańczowe. Tyle że, jak mniemam, po farbowaniu 'na stałe'.

Ale, ale. Casting to nie jest permanentna farba (i o to chodzi), więc pewnie nie złapie nic a nic? Czy może jeśli użyję najrudszego z palety, to jednak będzie coś widać? Otóż to: złapie - nie złapie?

Wiem, że zmywalna farba nic nie rozjaśni, ale moje włosy sa na poziomie mniej wiecej 5, wiec co prawda pomarnczowe szamponetki ich nie ruszaja, ale juz czerwone jak najbardziej. Sama juz nie wiem. Nawet jeśli miałby mi wyjść kasztan to byłoby ok. Nie chciałabym kasy wyrzucać w błoto na coś czego nie bedzie widać, ale tak się boję że mi permanentny rudy nie bedzie pasował że jestem troche zagubiona
__________________
lalala.
vauka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 06:42   #4020
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Smile Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja w weekend farbowalam mroźną czekolada, kolor wyjsciowey mialam na poziomie jasy braz. Mrozna czekolada nie wyszla taka mrozna jak myslalam, pod sloncem widze kolor rudawyale mi sie za to mrozna czekolada bardzo podoba, nie jest czarna tylko taki fajny brazik. Zobaczymy jak szybko bedzie sie zmywac...Narazie jestem zadowolona na plusJak zrobie dobre zdjęcie to wrzuce
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.