KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy zapisałabyś się do Klubu Recenzentki?
tak, zapisałbym się do Klubu Recenzentki 1 221 92,71%
nie, nie zapisałabym się do Klubu Recenzentki 96 7,29%
Głosujący: 1317. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-21, 09:49   #481
nina71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Witam wszystkie Wizażanki!!! Jestem tu po raz pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni... Pomysł Klubu mi się podoba i sama chętnie bym spróbowała co nieco na swojej skórce - tym bardziej, że jest ona ,,problemowa" niestety. Pozdrawiam gorąco
nina71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 10:07   #482
alekotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 1
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Znakomity pomysł.
Stosuje bardzo dużą ilość kosmetyków, lubię testować nowe, kieruję się opiniami na KWC, więc zdecydowanie popieram ideę klubu recenzentki. Poza tym każda z nas ma inną cerę, jest w innym wieku więc uwzglednienie tych cech w badaniu jest jak najbardziej na miejscu. To równiez jest moja pierwsza wypowiedz, uff, pierwsze lody przełamane, , pozdrawiam wszystkie wizazanki.
alekotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 10:08   #483
Kleo
Raczkowanie
 
Avatar Kleo
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 38
GG do Kleo
Smile Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Jestem za, choc boje sie troche ujawiniania danych - moze to zaowocowac stosami reklamowek pod drzwiami. Na forum jestem malo aktywna za to KWC jest moja pasja i oceniam wszystko co mam Mysle, ze takich jak ja jest duzo wiecej i to jest swietna propozycja dla nich
__________________
"Być pożądaną znaczy tyle samo, co być piękną."
Kleo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 10:09   #484
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez kicia156
nierozumiem czemu takie osoby jak ja mialyby byc na wstepie odrzucone od tego pomysłu?:/ to troche niesprawiedliwe
Nikt tu nie mówi o odrzucaniu.
Po prostu zadziwiający jest fakt, jak wiele jedno- i kilkupostowych użytkowniczek się nagle objawiło w tym wątku
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 10:10   #485
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

A ja zaznaczyłam "NIE", bo jakos nie lubie robić ze swojej skóry królika doświadczalnego. Wole pochodzić po sklepach i sama wybrać sobie co chce przetestować, a nie testowa wszystko co mi przyslą. Obawiam sie, że w ten sposób mogłabym tylko narobic sobie bajzlu ze skóra. Dodatkowo jak widać, nagle zajątrzyło sie od nowych wizazanek, które sa zainteresowane próbkami. Wizaz ma inny cel niz zbieranie próbek i przykre to troche, że nowe osoby zamiast poznac to miejsce i nas bizej od razu zainteresowały się próbkami.

no nie wiem.. jakis taki niesmak czuję...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 10:20   #486
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Jestem ZA! Jestem ZA!
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 10:28   #487
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
(...) przykre to troche, że nowe osoby zamiast poznac to miejsce i nas bizej od razu zainteresowały się próbkami.

no nie wiem.. jakis taki niesmak czuję...
Mogłabym się pod tym podpisać. Niestety.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 10:36   #488
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
przykre to troche, że nowe osoby zamiast poznac to miejsce i nas bizej od razu zainteresowały się próbkami.
no nie wiem.. jakis taki niesmak czuję...
Próbowałam to zasygnalizować już wcześniej, kilka razy.
Dobrze to ujęłaś.
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 10:56   #489
kurara18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

pomysl pierwsza klasajestem ZA
kurara18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 11:17   #490
angie21
Raczkowanie
 
Avatar angie21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 198
GG do angie21
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

ja takze mysle ze to calkiem niezly pomysl!! i jestem za nawet bardzo chetnie!!!
__________________
http://dragcave.net/user/Fabiolla
Kliknij i pomóż moim smoczkom urosnąć!
angie21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 11:18   #491
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez cattt
Jestem jak najbardzeiej ZA
i ja, i ja!!!
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 11:22   #492
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

weszłam do tego wątku i szczęka mi opadła ja co prawda zagłosowałam na TAK ale było to na początku tego wątku.
Teraz cofnęłam sie kilka stron w tył i wierzyć nie mogę,niektóre osoby zarejesrtowały sie na wizażu tylko dla tych daremnych próbek ! to są ich pierwsze posty. Widać Wizaż ma im służyć tylko jako centrum dostawy darmowych produktów,zgadzam sie z wypowiedzią Shem i innych Wizażanek
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 11:24   #493
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Dodatkowo jak widać, nagle zajątrzyło sie od nowych wizazanek, które sa zainteresowane próbkami. Wizaz ma inny cel niz zbieranie próbek i przykre to troche, że nowe osoby zamiast poznac to miejsce i nas bizej od razu zainteresowały się próbkami.

no nie wiem.. jakis taki niesmak czuję...
ehh... Shem masz racje, jakoś dużo nowych użytkowniczek się nagle pojawiło,nie dyskwalifikuje ich to ale to jakoś tak dziwnie wygląda że z nowym pomysłem (korzystnym dla nas,Wizażanek) pojawiło się aż tyle "nowych twarzy". ale mimo to zaznaczyłam "tak"
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 11:24   #494
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Ludzie same przyczajone osoby

To jest lekka przesada ..
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 11:30   #495
Orifiel
Przyczajenie
 
Avatar Orifiel
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Ja jeszcze do tej pory się w ogóle nie wypowiadałam tylko podpatrywałam co sądzicie na temat kosmetyków. Ten temat mnie zaciekawił, więc nie mogłam się powstrzymać .
mi taki pomysł się bardzo podoba i nawet z chęcią bym z niego skorzystała. Zastanawia mnie jedno- mam niestety, cerę alergiczną i tylko dzieki metodzie prób i błędów wiem na co jestem uczulona (np. na rumianek i aloes). Pewnie chcąc wypróbowac coś musiałabym zrobić sobie testy alergiczne... mam pytanie:czy z taką cerą są jakieś przeciwwskazania?
W moim przypadku pewnie zakres kosmetyków z których mogłabym korzystać będzie bardzo ograniczony,ale mam nadzieję, że, jakby doszło to do skutku, nie pogradzicie doświdczeniami alergiczki
Pozdrawiam
__________________
Aniołem człowieka jest czas.
Orifiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 11:37   #496
Orifiel
Przyczajenie
 
Avatar Orifiel
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

No i zaznaczam, że nie zalogowałam się dla tych kilku darmowych próbek, bo dużo wcześniej tu zagladałam. Pewnie i tak mało bym w razie czego ich dostała ze względu na moją dziwną cerę, ale uważam że właśnie "dzięki" mojej "dziwnej cerze" (czyt. suchej, alergicznej i wrażliwej) mogłabym pomóc w wyborze czegoś podobnym do mnie nieszczęśniczkom.
Pozdrawiam
__________________
Aniołem człowieka jest czas.
Orifiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 11:40   #497
wanilka158
Raczkowanie
 
Avatar wanilka158
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ziemia ;)
Wiadomości: 30
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysl. Wiec jestem jak najbardzej za taką akcja
__________________
Tak naprawde w zyciu liczy sie tylko milosc,mimo porazek ,mimo udręki,mimo wszystko...
wanilka158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 11:43   #498
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Smile Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Chcę tylko dodoać do mojej wcześniejszej wypowiedzi ze wraz z powstaniem klubu stnie przed Adminami problem pogodzenia wizażanek ze stazemi i tych "nowych". Mam wiec inny pomysł. Moze zamiast KR stwórzmy jakiś ruch na rzecz zwiększenia dostępnosci próbek w sklepach kosmetycznych. Wizaż jest poteznym i najlepszym chyba z polskich(z lepszym sie nie spodkałam) portalem dot. zdrowia i urody(najogólniej piszac). Wspólpracujecie z wizażystami, salonami kosmetycznymi itp. i stoi za wami masa użytkowników. Moze wartoby zainteresowac sprawą media wystosować listy do polskich przedstawicieli znanych firm kosmetycznych i sprawic zeby próbki stały sie powszechnie dostępne. Mogłaby powstac jakaś baza drogerii w których nie ma problemu z próbkami moznaby krzyknac zagranicznym firma ze Polki maja dosc lekcewazenia. wybaczcie jeśli pomysl wydaje sie wam absurdalny-mam tendencje do ratowania swiata od urodzenia. Ale wydajer mi sie ze gdyby sie zaangażować mogłybysmy cos zdziałać. Smutno byloby gdyby pomysł zwiażany z normalnym dostępem do probek umarłby śmiercia naturalną. A gdyby próbki nie były tak nieuchwytne KR mógłby funkcjonowac lepiej(bo skoro próbki moze testowac każdy to klubowiczki dostawałyby raczej całe produkty) i nie wywoływać konfliktów na wizażu.
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 12:00   #499
rysia5
Raczkowanie
 
Avatar rysia5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wielkie Drogi
Wiadomości: 73
Send a message via Skype™ to rysia5
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Świetny pomysł z tym klubem, chętnie bym się do niego przyłączyła. mam nadzieje ze to wypali))
rysia5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 12:01   #500
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez Kiya
weszłam do tego wątku i szczęka mi opadła ja co prawda zagłosowałam na TAK ale było to na początku tego wątku.
Teraz cofnęłam sie kilka stron w tył i wierzyć nie mogę,niektóre osoby zarejesrtowały sie na wizażu tylko dla tych daremnych próbek ! to są ich pierwsze posty. Widać Wizaż ma im służyć tylko jako centrum dostawy darmowych produktów,zgadzam sie z wypowiedzią Shem i innych Wizażanek
Podpisuje sie pod tym.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 12:06   #501
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Rowniez jestem za
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 12:08   #502
nicedream
Raczkowanie
 
Avatar nicedream
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 274
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Myślę, że pomysł jest godny uwagi. O sondzie dowiedziałam się dzięki powiadomieniu e mail i nawet nie przyszło mi do głowy, że ktoś połakomił się na próbki i tylko po to się zalogował i zagłosował Trochę racji ma też Shem - takie testowanie teoretycznie może nieść jakieś drobne ryzyko ale jeśli podamy bardzo dokładny opis naszej cery itd. to będziemy otrzymywały próbki kosmetyków przeznaczonych dokładnie dla naszej cery. Poza tym wydaje mi się, że recenzje byłyby bardziej wiarygodne. Bo w tym momencie zdażają się spore rozbieżności na KWC z uwagi, że o np. kremie liftingującym czy ogólnie przeciwzmarszczkowym wypowiadają się osoby młode, które w zasadzie jeszcze nie mają zmarszczek i dają wysoką notę i osoby, które mają już naprawdę dojrzałą cerę i głębokie zmarszczki i na nie ten kosmetyk nie działa. A tak byłyby dokładne opisy - jaka cerę ma recenzentka itd. Myślę, że ułatwiłoby to poszukiwania KWC. I myślę, że nie należy się teraz rozwodzić nad tym na jakiej podstawie byłyby wybierane recenzentki - tu decyzja należy do Szefowej, tylko ocenić sam pomysł, ideę.
__________________
.



nicedream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 12:12   #503
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Bylam na tak ale.... dyskusja rozwija sie dalej i mama coraz wiecej watpliwosci.Juz teraz czesto znajduje sie recenzje na KWC ktore sa pisane na roznej podstawie-nie zawsze wynikajacej z regularnego stosowania lub chociaz starania sie.Probka sama w sobie nie stanie sie miarodajna podstawa do wystawienia recenzji i zapanuje jeszcze wiekszy balagan.
Poza tym poruszona juz kwestia darmowych probek-pewnie wiekszosc zarejestrowanych osob,ktore zajrzaly do Nas niedawno -w duzej mierze zachecila do oddania glosu na tak

Czytajac wczesniejsze posty oraz patrzac na ten pomysl z duza doza obiektywizmu jestem na NIE
Zgadzam się z przedmówcą . Również dopiero po zgłębieniu tematu, przemyśleniu argumentów za i przeciw dostrzegam ewentualne wady tego przedsięwzięcia. Stąd czarno to widzę, zmieniam zdanie i ostatecznie jestem na nie .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 12:19   #504
tremadok
Przyczajenie
 
Avatar tremadok
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
GG do tremadok
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

bardzo dobry pomysł, oszczędność pieniędzy i dodatkowa przyjemność jestem za
jednak problem ten nie daje spać spokojnie
może ta moja ekscytacja za wczesna była
bo z drugiej strony to chyba raczej żadna z nas nie chciałaby sobie paprać, np twarzy coraz to innymi kremami
tak wi ęc zgadzam się z którąś z przedmówczyń,( lub z wieloma) iz próbki niesą miarodajne opakowanie pełnowymiarowe produkty nieco bardziej,
próbkę zapachu, lub ewentualnie szminki, błyszczyka, tuszu do rzęs można napisać powiedzmy po tygodzniu stosowania, ale kremy........ preparaty przeciwezmarszczkowe czy wyszczuplająco antycellulitisowe... no zastanówcie się,...... ciężko troch........
chyba,że dla kogoś najważniejszy jest zapach poostawiony na skórze
__________________
tremadok

Edytowane przez tremadok
Czas edycji: 2006-05-24 o 20:20
tremadok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 12:25   #505
Bassienkaa
Raczkowanie
 
Avatar Bassienkaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 117
GG do Bassienkaa
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Witam jak wiekszosc jestem za
__________________
Do Tych należy jutrzejszy dzień,
Co nowych łakną zdobyczy:
Kto się usuwa w ciszę i cień,
Ten się do żywych nie liczy.

Bassienkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 12:38   #506
anka^^
BAN stały
 
Avatar anka^^
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 595
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Ja również jestem za, pomysł wydaje mi się ciekawy
anka^^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 12:42   #507
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

A je jestem trochę zdziwiona Dlaczego tak się boicie nowych użytkowniczek?
Przecież ten serwis powstał właśnie po to, żeby jak najwięcej kobiet zaczęło w sposób świadomy i mądry korzystać z kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych.
Przecież wiele z Was, (same to przyznałyście) dopiero na wizażu dowiedziałyście się jak poruszać się w tym ogromnym marketingowym bałaganie. Poznałyście swoje potrzeby, patrzycie na składy itp... a nie tylko na cenę i reklamę.

Więc skąd ta niechęć to nowych kobiet? Przecież one niczego Wam nie zabiorą, a niewykluczone, że zamiast biernie uczestniczyć w życiu wizażu, przyłączą się w sposób aktywny. Podzielą się swoimi opiniami, zapytają o radę, albo same pomogą.

Pewnie pojawią się zaraz opinie, że zależy mi tylko na liczbie użytkowników. Absolutnie nie. Już teraz wizaz jest na tyle duży, że sam się utrzymuje. I to mnie cieszy .
Ja naprawdę bym chciała, żeby świadomych, pięknych kobiet było jak najwięcej. I temu ma służyć wizaż i wszystko co jego dotyczy. Swoją drogą, bardzo się cieszę, że ten niewinny pomysł z Klubem Recenzentek przyciąga nowe osoby.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 12:47   #508
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

AgoZ nowe użytkowniczki mogą właśnie łasic się na próbki, a chyba nie o to chodzi. Istnieje też możliwość, że próbki wezmą, ale nie zrecenzują. Być może jakieś ograniczenia? Nie wiem sama, ale znów jakieś ograniczenia nie wpłyną dobrze.
W KWC przydałoby się kilka pozycji i wiecej kometarzy- jest to fakt nie zaprzeczalny.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 12:47   #509
Anitka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 14
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

oczywiście jestem za jak chyba każda z nas, bo kto by nie chciał testować nowych kosmetyków, myślę że to by ułatwiło wybór przy kupowaiu kosmetyków przez nas. Świetny pomysł
Anitka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 12:48   #510
wronia:7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Mysle ze klub rezenzentki to swietny pomysl!!
wronia:7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.