W kółko i w kółko, bez żadnych efektów... - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-03, 15:53   #3811
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

oj to cudownie, że tak idealnie Wam się układa u mnie mój facet czasem nocuje, ale wtedy to maksymalnie się nie wysypiamy. Zazwyczaj do pracy śmigamy następnego dnia, a i w nocy spać jakoś nam się nie chce.... sasasa właśnie dlatego lecę teraz odsypiać, bo wróciłam z pracy i ledwo żyję
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 18:24   #3812
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez topcia06 Pokaż wiadomość
Ale mam też dobre informacje: ja i mój TŻ zamieszkaliśmy razem! tak, tak - wszyscy wołają, że za wcześnie, że coś tam, że bla bla bla.... Z tym, że nam się układa jeszcze lepiej. O ile to w ogóle możliwe! Jest cudownie. Codziennie coraz bardziej wierzę w to, że jesteśmy dla siebie stworzeni.
Jesli Wam się tak dobrze układa to świetnie a z tym zamieszkaniem to przecież nie ma dokładnego terminu kiedy można, a kiedy nie. To zależy od Was samych, a skoro zamieszkanie zblizyło Was jeszcze bardziej do siebie to tylko gratulowac a z kregoslupem na pewno bedzie dobrze i obedzie sie bez operacji

A jak reakcja mamy na to, ze razem mieszkacie?

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Po drugie gratuluję cudownego związku z TŻ'tem! Łaaał, wspólne mieszkanie? Przyznam szczerze, że na chwilę obecną nie mogłabym mieszkać ze swoim facetem. Ale to głównie dlatego, że razem pracujemy na codzień i chyba mielibyśmy już siebie aż za dużo. To chyba ja stanowię tą bardziej zdystansowaną stronę, bo nie lubię przebywać z kimś non stop. Nie jestem jeszcze na to chyba gotowa. Ciekawa jestem czy kiedykolwiek będę gotowa, bo póki co moja zakręcona osobowość przeraża nawet mnie
Jak nie jesteś gotowa na to, to faktycznie nie ma sie co spieszyć tym bardziej, ze juz razem duzo czasu w pracy spedzacie. Gotowa bedziesz na pewno tylko musisz sie jeszcze troche wyszalec i pokorzystać z życia
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 21:16   #3813
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Jak nie jesteś gotowa na to, to faktycznie nie ma sie co spieszyć tym bardziej, ze juz razem duzo czasu w pracy spedzacie. Gotowa bedziesz na pewno tylko musisz sie jeszcze troche wyszalec i pokorzystać z życia
powiem wam, że spędziłam z moim TŻ'tem cały tydzień poprzedni praktycznie, wróciłam dziś do domu, (po nocy z nim, dniu w pracy) poszłam spać, teraz wstałam iii... już tęsknię i czekam kiedy się z nim zobaczę Czy ja się zakochuję?
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 21:18   #3814
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
powiem wam, że spędziłam z moim TŻ'tem cały tydzień poprzedni praktycznie, wróciłam dziś do domu, (po nocy z nim, dniu w pracy) poszłam spać, teraz wstałam iii... już tęsknię i czekam kiedy się z nim zobaczę Czy ja się zakochuję?
Taaaaaaaaak, chyba tak
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 21:27   #3815
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Taaaaaaaaak, chyba tak
ach, to w sumie fajnie
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 21:31   #3816
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
ach, to w sumie fajnie
Ciesz się, ciesz. Tez bym tak chciała ze wzajemnością
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 21:38   #3817
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Ciesz się, ciesz. Tez bym tak chciała ze wzajemnością
ja z początku miałam zakochanie bez wzajemności. Bez mojej wzajemności. A teraz? Teraz myślę, że doganiam powoli jego uczucia życzę Ci też cudownego uczucia! Fajna sprawa
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 21:45   #3818
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
ja z początku miałam zakochanie bez wzajemności. Bez mojej wzajemności. A teraz? Teraz myślę, że doganiam powoli jego uczucia życzę Ci też cudownego uczucia! Fajna sprawa
Ważne, ze chłopak nie zrezygnował i doczeka się odwzajemnienia uczucia Fajna sprawa, o tak, ale ogólnie nie narzekam. Poznaje nowych ludzi, bawię się. Ale powoli myślę, że czas się ustatkować
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 21:53   #3819
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Ważne, ze chłopak nie zrezygnował i doczeka się odwzajemnienia uczucia Fajna sprawa, o tak, ale ogólnie nie narzekam. Poznaje nowych ludzi, bawię się. Ale powoli myślę, że czas się ustatkować
nie będziesz się nawet spodziewała tego uczucia, "wpadniesz" w nie całkowicie i o! ja to się dziwnie czuję. Niby "nie nie, żadnych miłostek" a tu proszę! hah
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 22:02   #3820
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
nie będziesz się nawet spodziewała tego uczucia, "wpadniesz" w nie całkowicie i o! ja to się dziwnie czuję. Niby "nie nie, żadnych miłostek" a tu proszę! hah
Bo tak to jest, że jak ktoś mówi "Nie" to go właśnie dopada niespodziewanie!
Jutro musze isc do mojej byłej pracy i mam nadziejże, że K. tam zobaczę i obiecuję, że zagadam do niego
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 22:19   #3821
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Bo tak to jest, że jak ktoś mówi "Nie" to go właśnie dopada niespodziewanie!
Jutro musze isc do mojej byłej pracy i mam nadziejże, że K. tam zobaczę i obiecuję, że zagadam do niego
zagadaj! działaj, nie zwlekaj! a może akurat coś z tego boskiego wyjdzie
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 22:27   #3822
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
zagadaj! działaj, nie zwlekaj! a może akurat coś z tego boskiego wyjdzie
Ten boski niedawno wrzucil na nk zdjecie dziewczyny, jakiegos specjalnego podpisu nie bylo. Nie wiadomo czy jego dziewczyna czy nie, ale ona jego foto u siebie nie dodala, a on po dwoch dniach to foto usunal czyli twierdze, że warto się zakręcić

A ciekawe jak nasza Corny zyję?
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 22:30   #3823
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Ten boski niedawno wrzucil na nk zdjecie dziewczyny, jakiegos specjalnego podpisu nie bylo. Nie wiadomo czy jego dziewczyna czy nie, ale ona jego foto u siebie nie dodala, a on po dwoch dniach to foto usunal czyli twierdze, że warto się zakręcić

A ciekawe jak nasza Corny zyję?
warto zagadać, może akurat się uda!

A właśnie, Corny się lansuje w nowym mieszkaniu, ciekawe jak tam sobie radzi! Oby się odezwała niedługo!
Lecę znowu spać. Buźka kochane, odezwę się jutro
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 22:31   #3824
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
warto zagadać, może akurat się uda!

A właśnie, Corny się lansuje w nowym mieszkaniu, ciekawe jak tam sobie radzi! Oby się odezwała niedługo!
Lecę znowu spać. Buźka kochane, odezwę się jutro
I ciekawe czy windę sobie odpuściła
Dobranoc
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 09:36   #3825
topcia06
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 886
GG do topcia06
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Ir, moja mama najpierw była w szoku, bo nadal nie wierzyła w to, że myślimy o sobie na poważnie. Ale jak już to do niej dotarło, to okazała się bardzo pomocna. Kupiła nam sporo drobiazgów potrzebnych do mieszkania
Navien, opowiedz nam więcej o swoim chłopaku, proszę! Jak się poznaliście i jak to się w ogóle zaczęło. Jestem taka ciekawa!
Corny, wracaj do nas!
W ogóle zaraz idę po skierowanie na rezonans magnetyczny. Ciekawe, czy je dostanę, bo ponoć tatuaż przeszkadza w wykonaniu rezonansu...
__________________
Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?
topcia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 12:21   #3826
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez topcia06 Pokaż wiadomość
Ir, moja mama najpierw była w szoku, bo nadal nie wierzyła w to, że myślimy o sobie na poważnie. Ale jak już to do niej dotarło, to okazała się bardzo pomocna. Kupiła nam sporo drobiazgów potrzebnych do mieszkania
Navien, opowiedz nam więcej o swoim chłopaku, proszę! Jak się poznaliście i jak to się w ogóle zaczęło. Jestem taka ciekawa!
Corny, wracaj do nas!
W ogóle zaraz idę po skierowanie na rezonans magnetyczny. Ciekawe, czy je dostanę, bo ponoć tatuaż przeszkadza w wykonaniu rezonansu...
oj, ale grunt, że jesteś baaardzo szczęśliwi razem! To najważniejsze

O moim chłopaku? Mhm, no jest mój i o haha ma 27 lat, poznaliśmy się w pracy. Jest moim przełożonym. W sumie znaliśmy się wcześniej, bo to kolega mojej przyjaciółki, w listopadzie byliśmy na wspólnej imprezie, później sylwester, ale raczej bez rewelacji, w ogóle nie zwracaliśmy na siebie uwagi. Później dostał przeniesienie i jest kierownikiem u mnie. I jakoś takoś się to rozwinęło, że jesteśmy razem w sumie to on poderwał mnie, ja nie byłam nim zainteresowana, ze względu na mój ostatni nieudany związek i rozczarowanie. Nie miałam ochoty pakować się w nic nowego. Ale wyszło inaczej
Przyznaję, że miałam całą masę wątpliwości. Dużo stresów na uczelni, zero wolnego czasu. Byłam wściekła na siebie, że pozwoliłam mu się tak zbliżyć, ale teraz nie żałuję, bo jestem bardzo szczęśliwa zakochuję się w nim każdego dnia coraz bardziej
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 08:39   #3827
topcia06
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 886
GG do topcia06
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

To cudownie, że jednak poddałaś się temu uczuciu. Dopadło Cię w najmniej oczekiwanym momencie!

Odnośnie dietowania: musicie mi dzisiaj dać rozgrzeszenie. Zaczął się @, umieram... A o 14:00 mam fizjologię, z której piszę dość duże kolokwium Ratuję się czekoladą. Ale tylko dzisiaj!
__________________
Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?
topcia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 08:51   #3828
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Topciu powodzenia i ratuj się tą czekoladą, egzamin ważniejszy
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 15:20   #3829
zuzaa92
BAN stały
 
Avatar zuzaa92
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Wyślij wiadomość przez ICQ do zuzaa92 GG do zuzaa92
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

A ja zapraszam do zapoznania się z moją fanastyczną przygodą z odchudzaniem: http://www.odchudzanie-z-glowa.blog.onet.pl . Zmotywujcie się i chudnijcie razem ze mną - wiele porad, przebieg mojej diety ustalonej przez lekarza, rewelacyjne skutki - chudnij powoli lecz zdrowo i na zawsze. Zabłyśnijcie w wakacje nową sylwetką. Przeżyjcie przygodę z dietą, podczas której nigdy nie będziecie głodne. U mnie znajdziecie także przepisy na niskokaloryczne, lecz obfite obiady - fotografie pomogą Was przekonać, że odchudzanie to nie głodówka ale przyjemność. Serdecznie zapraszam wszystkie forumowiczki!

zuzaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 12:57   #3830
Corny
Rozeznanie
 
Avatar Corny
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podWarszawa
Wiadomości: 818
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

hej Dziewczyny, informuję, że żyję
topciu gratuluję wspólnego mieszkania z TŻ-tem. to naprawdę cudowne, że tak dobrze się Wam układa, musicie być świetną parą!
Navien dla Ciebie też gratulacje za budowanie nowego związku i mam nadzieję, że dalej będzie Wam tak dobrze.
Ir i zagadałaś do K?

co tam u mnie... niestety, nie jest zbyt kolorowo. nie chce mi się trzymać diety i przytyłam z 3kg i 5cm w talii w ciągu ostatniego miesiąca w ogóle mam ostatnio okropny humor, mam jakieś wahania nastrojów, w jednej chwili się śmieję, a potem zaczynam płakać bez powodu i to nawet jak jestem gdzieś ze znajomymi i czuję się przez to jak wariatka. no nie wiem i wszystko mi się wali, mam zagrożenie z matmy i nie mogę się zn niego wyciągnąć, bo nauczycielka daje nam jakieś megatrudne poprawy, które ledwo zalicza 4 osoby na 14 piszących i już nawet nie mam siły się uczyć tego po raz setny
jezu, nie wiem, co mam robić...
__________________
http://onet.pl
Corny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 13:20   #3831
topcia06
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 886
GG do topcia06
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Jejku, nauczyciele są beznadziejni... Zachowują się jakby sami nigdy nie byli uczniami. A wychowawczyni nie może jakoś wpłynąć na tę babę od matematyki? Skoro chodzisz na wszystkie lekcje i widzi, że Ci zależy na podciągnięcie tej oceny, to powinna postawić Ci 2! Nie będę kontynuować tej myśli, bo musiałabym zacząć przeklinać

Dzisiaj robimy parapetówkę! Zaraz zabieram się za robienie jakichś przystawek. I zrobię sałatkę ze świeżych warzyw, żeby nie zapychać się chipsami.

Ir, ja też jestem ciekawa jak Ci poszło z K.
__________________
Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?
topcia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 14:38   #3832
Corny
Rozeznanie
 
Avatar Corny
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podWarszawa
Wiadomości: 818
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez topcia06 Pokaż wiadomość
Jejku, nauczyciele są beznadziejni... Zachowują się jakby sami nigdy nie byli uczniami. A wychowawczyni nie może jakoś wpłynąć na tę babę od matematyki? Skoro chodzisz na wszystkie lekcje i widzi, że Ci zależy na podciągnięcie tej oceny, to powinna postawić Ci 2! Nie będę kontynuować tej myśli, bo musiałabym zacząć przeklinać

Dzisiaj robimy parapetówkę! Zaraz zabieram się za robienie jakichś przystawek. I zrobię sałatkę ze świeżych warzyw, żeby nie zapychać się chipsami.

Ir, ja też jestem ciekawa jak Ci poszło z K.
taa, wychowawczyni już z nią kiedyś rozmawiała, bo za bardzo pędzi z materiałem, to się na nas obraziła i się jeszcze bardziej znęca nad wszystkimi. np. mamy powtórzenie: całą lekcję dyktuje nam zadania, potem zrobimy 2 na 15, bo tylko tyle zdążymy, a na następnej lekcji jest klasówka - niby kiedy mamy to zrobić, jeśli czegoś nie umiemy? kobieta po prostu wychodzi z założenia, że wszyscy i tak biegamy na korepetycje, więc ona nie musi się męczyć, a ja nie mam kasy na korki
__________________
http://onet.pl
Corny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 20:55   #3833
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Corny Pokaż wiadomość
taa, wychowawczyni już z nią kiedyś rozmawiała, bo za bardzo pędzi z materiałem, to się na nas obraziła i się jeszcze bardziej znęca nad wszystkimi. np. mamy powtórzenie: całą lekcję dyktuje nam zadania, potem zrobimy 2 na 15, bo tylko tyle zdążymy, a na następnej lekcji jest klasówka - niby kiedy mamy to zrobić, jeśli czegoś nie umiemy? kobieta po prostu wychodzi z założenia, że wszyscy i tak biegamy na korepetycje, więc ona nie musi się męczyć, a ja nie mam kasy na korki
To tak samo można by zrezygnować całkiem z tej lekcji, bo po co skoro na korepetycjach się nauczą. Nauczyciele przeginają, ale poradzisz sobie na pewno

Cytat:
Napisane przez topcia06 Pokaż wiadomość

Dzisiaj robimy parapetówkę! Zaraz zabieram się za robienie jakichś przystawek. I zrobię sałatkę ze świeżych warzyw, żeby nie zapychać się chipsami.
Bawcie się dobrze

A więc K. nie spotkałam, nie było też jego samochodu na parkingu. Ale on jeszcze w tym roku będzie mój
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 11:38   #3834
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Corny, zabijmy Twoją nauczycielkę, będzie święty spokój

Topciu
, jak się udała impreza? mam nadzieję, że szaleństwo wspaniałe

Ir, ja też czuję, że K będzie wkrótce Twój, zobaczysz!

A ja zaczynam się maksymalnie zakochiwać w moim TŻ'cie rano jak idzie do pracy to nie jestem w stanie go wypuścić z łóżka. Mogłabym leżeć obok niego i się tulić. Kocham jego zapach. Kocham go całować. Być blisko. Tulić się i w ogóle. Ajj, szaleństwo
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 12:35   #3835
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Corny u mnie w liceum praktycznie z kazdego przedmiotu tak było , u ciebie przynajmniej można było poprawiać u mnie nigdy. a jak sie bunotwaliśmy to usłyszeliśmy od wychowawcy , że my mamy się uczyć w domu , a w szkole tylko informują cię ewentualnie wskazuje drogę co masz się nauczyć

a z jakiego działu masz problem ze zrozumieniem ? , może mogłabym ci jakoś pomóc ? coś wytłumaczyć ?
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..


Edytowane przez anniaa
Czas edycji: 2010-05-10 o 12:36
anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 17:43   #3836
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość

A ja zaczynam się maksymalnie zakochiwać w moim TŻ'cie rano jak idzie do pracy to nie jestem w stanie go wypuścić z łóżka. Mogłabym leżeć obok niego i się tulić. Kocham jego zapach. Kocham go całować. Być blisko. Tulić się i w ogóle. Ajj, szaleństwo
Zakochuj się, zakochuj, aż po same uszy

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Corny u mnie w liceum praktycznie z kazdego przedmiotu tak było , u ciebie przynajmniej można było poprawiać u mnie nigdy. a jak sie bunotwaliśmy to usłyszeliśmy od wychowawcy , że my mamy się uczyć w domu , a w szkole tylko informują cię ewentualnie wskazuje drogę co masz się nauczyć
Czyli równie dobrze mogłabyś nie chodzić do szkoły, a tego co masz się uczyć znajdziesz w książce
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 07:55   #3837
topcia06
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 886
GG do topcia06
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Mam urwanie głowy!
W dodatku przytyłam 3 kg! Urósł mi brzuch i ukochany podbródek.. Wszystko przez to, że mój ukochany lubi sobie podjeść, a ja niestety muszę jeść to co on, bo na dwa obiady dziennie nas nie stać... Tyle, że po nim nie widać ile je, a po mnie bardzo. Zaczynam moją kochaną dietę MŻ.
A tymczasem lecę na autobus, po pacjenci czekają (w tym tygodniu pielęgniarstwo środowiskowe). Buziaki
__________________
Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?
topcia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 11:34   #3838
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Pielęgniarstwo środowiskowe no proszę. Ciekawie tam Topciu masz

A ja dziś idę na II etap w sprawie pracy. W nocy mi się śniło, że go wygrałam
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 12:42   #3839
topcia06
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 886
GG do topcia06
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Daj znać jak poszło, kiedy tylko będzie coś wiadomo! Mam nadzieję, że Ci się uda.

Ja dzisiaj mam już za sobą pierwszy sukces - odmówiłam zjedzenia pysznej, świeżutkiej, cieplutkiej bułeczki drożdżowej. Za to zjadłam 1/3 loda... Ale to zawsze o 2/3 mniej niż normalnie No i jem regularnie. Bo ostatnio moje jedzenie wyglądało tak:
śniadanie - dwie kromki chleba
baaaardzo duży obiad około 17:00
jakaś słodka albo słona przekąska około 22:00
Jeszcze chwila i znów bym wróciła do wagi 73kg...
__________________
Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?
topcia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 21:18   #3840
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Jak na razie czekam na info z tej pracy

Jak dziewczyny u Was z wodą, nie zalewa?
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.