Effuniaki - staniki Ewy Michalak - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 20:12   #121
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
http://www.ewa-michalak.pl/

Sklep już jest, więc może dyskusja na nowo się ożywi. Muszę przyznać, że kilka modeli wygląda całkiem zachęcająco:
http://www.ewa-michalak.pl/product-p...ge-Chilli.html
http://www.ewa-michalak.pl/product-p...klazanowy.html
http://www.ewa-michalak.pl/product-p...sowy-Mech.html

Wylicza mi 70E (z Freya noszę 28 G - czyli polski obwód 60).

Kupował już ktoś w tym e-sklepie (nie w Szufladzie) i jakie wrażenia z nowych modeli?
ja zamawiałam komplet bakłażanowy, ale oddałam, bo:
1)rozmiarówka miała się nijak do "starych", "ceratkowych" effuniaków
2)jakoś średnio mi się podobał- kupiłąm teraz 2 maskaradki niewiele wyższej cenie i uważam, że są o niebo lepiej wykonane/wykończone
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 20:32   #122
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

No racja, co jak co, ale jakością to się staniki Ewy do maskaradek nie umywają. Do kroju też mam zastrzeżenia (za niskie boczki), poza tym dekolt super, ramiączka super, wygląd super(przynajmniej mój mech). No i nie da się ukryć, że jednym effuniaki biją inne marki na głowę- rozmiarówką. My ze środka tabelki sobie możemy wybrzydzać, ale dziewczyny J+ zwłaszcza, o maskaradkach mogą pomarzyć i effuniaki dla wielu z nich są wybawieniem. Ja w każdym razie kibicuję Ewie, jak na razie jestem zadowolona i pewnie niejeden stanik od niej kupię.
Mój po praniu w każdym razie układa się lepiej niż przed. Profil na początku mi się nie podobał, teraz jest znacznie lepszy.
Kalkulator na stronie Ewy jest wg mnie taki średni- ja kierowałam się głównie własną intuicją, bo jestem mocno nietabelkowa (przy 69/91 większość brytyjczyków pasuje na mnie w 30G-a namierzyłam się sporo na ostatnim spotkaniu lobbowym tydzień temu), effuniaka mam 70E.
N0 i majtki są boskie, bardzo wygodne
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 00:17   #123
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

ja już opisywałam moje przeboje z Effuniakiem w biustonoszowym wątku.

zamówiłam rozmiar jaki mi wyszedł z kalkulatora 70B i okazał się za duży. wymieniłam na 70A i miseczkowo był ok, ale miał za krótkie ramiączka.. nie rozumiem dlaczego, bo jestem niska (158) i mam średnio wysoko osadzony biust. chciałam wymienić na inny egzemplarz. przez miesiąc czekałam na wymianę (okres świąteczny i sylewster), ale się nie doczekałam, więc poprosiłam o wzrot kasy. i tak się zakończyła moja przygoda z effuniakami.. a teraz, jak się dowiedziałam, że się kurczą w praniu, myślę że mogłam zostawić to 70B.

ogólnie z tego co piszą dziewczyny na balkonetce wynika, że nowe effuniaki są dużomiseczkowe (ale się kurczą w praniu.. )
a obwód to loteria, niektóre są bardzo ścisłe, a niektóre luźne. zdarzały się też źle wszyte metki..
więc zamawianie effuniaka to zabawa dla cierpliwych..
simeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 08:56   #124
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

To sobie chyba podaruję. Mam niedaleko sklep z Panache, mogę sobie jakąś "maskaradkę" kupić. Zabawa w odsyłanie, wymienianie nie na moje nerwy.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 09:11   #125
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

zamówiłam więc sie podziele wrażeniami,
i troche rozmiarówka. Z ich kalkulatora wyszło 70B.

głębokość miski +/- cm.

srebrny 70 B-głębokość miseczki 18/19cm,U 13 cm ,
obwód bez rozciągania 58cm.

chili 70 B- głębokość miski 18/19cm,U 13cm, obwód 58cm.

plisowany 70 C -19/20cm miska, U 13cm, obwód 59cm.


no i srebrny

wracają do sklepu.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 10:09   #126
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
zamówiłam więc sie podziele wrażeniami,
i troche rozmiarówka. Z ich kalkulatora wyszło 70B.

głębokość miski +/- cm.

srebrny 70 B-głębokość miseczki 18/19cm,U 13 cm ,
obwód bez rozciągania 58cm.

chili 70 B- głębokość miski 18/19cm,U 13cm, obwód 58cm.

plisowany 70 C -19/20cm miska, U 13cm, obwód 59cm.


no i srebrny

wracają do sklepu.
to już wiem kto mi podkradł chili i jak? czemu wracają co sklepu? bo same wymiary nic mi nie mówią
simeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 07:48   #127
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

w panache mam 65 DD,
te 70 są za ciasne i za małe.
pod mam już 72/73 cm czyli teoretycznie 70 powinna pasować,
chilli maiłan na sobie jakies 5 min, czułam ze ciasny ale nie że wrzyna się w ciało, ciekawe jak po dłużyszm czasie, ale i tak był za mały więc nie nosiłam. poza tym go nie chiałam wole morski ,ale nie było rozmiarówki
srebrny na żywo wygląda bosko

i w ogóle nie widać było różnicy miedzy 70B chilli 70C plisowanym w wielkości misek

teraz chyba sprawdzę 75B i 70 C ale inny model.
sprawdzę co jest na stronie, bo oczywiście chciałam coś z tych tańszych

ale wiem na czym polega efekt efuniaka, one fiszbiny na mostku mają zszyte razem, tak że nawet na milimetr się nie rozchodzą.
najcześciejw stanikach jest tak max 0,5cm przerwy na mostku miedzy fiszbinami i tam wszywają te wszystkie wstążeczki dlatego efuniaki lepiej zbierają biust tworząc efekt pushup.
__________________
żegnaj Herko


Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2010-05-13 o 07:53
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 17:18   #128
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

Czy effuniaki się mocno kurczą po praniu? Bo serduszka jest mi o niecałe pół miski za duży. O effuniakowym efekcie mogę sobie pomarzyć No chyba, że skurczy się o całą miskę Delikatnie piłuje pachy, przejdzie? Ułoży się? Miskę mniejszy prawie na pewno byłby za mały (w szczególności po skurczeniu się), a w tym mam pustkę w górnej części, przy początku ramiączka. Wymieniać na mniejszy, nie wymieniać? Czy zostawić?
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:11   #129
urojona
Raczkowanie
 
Avatar urojona
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Czy effuniaki się mocno kurczą po praniu? Bo serduszka jest mi o niecałe pół miski za duży. O effuniakowym efekcie mogę sobie pomarzyć No chyba, że skurczy się o całą miskę Delikatnie piłuje pachy, przejdzie? Ułoży się? Miskę mniejszy prawie na pewno byłby za mały (w szczególności po skurczeniu się), a w tym mam pustkę w górnej części, przy początku ramiączka. Wymieniać na mniejszy, nie wymieniać? Czy zostawić?
Chilli mi się nie skurczyło, czerwony strój też nie - a wydaje mi się, że bym zauważyła . Ale fakt, stanik po praniu zdecydowanie lepiej się układał i przyjemniej mi się go nosiło.
__________________
urojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:41   #130
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

Chyba jednak padnie na 75b Teraz mam 75C i ta miseczka jednak przyduża, jak się ułożyło wszystko to zrobiło się jeszcze więcej luzu. Jeśli B będzie za małe (na pewno nie za duże), to trudno do zwrotu całkiem i nie będzie effuniaka.
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:06   #131
wezyrka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 141
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

Jakie rozmiary effuniaków mam zamówić? Moje wymiary to:
pod biustem ściśle 65 cm, luźno 70 cm, w biuście 83 cm. Z kalkulatora wychodzi 65C.
Do tej pory zamawiałam Panache zwykle w rozmiarze 60DD, Dalia, Melissa i Milena 60E. Freya z tych, które mierzyłam, to najlepiej wychodziły 60DD, ale za luźne pod biustem, więc nie kupiłam żadnego.
No i myślę, żeby zamówić z effuniaków 65C i 60D, ale nie jestem pewna. Chcę zamówić więcej, a potem te niepasujące zwrócić, nie chcę ciągle zamawiać i wymieniać, bo te przesyłki za drogo wychodzą.

Dlaczego Wam się kurczą efuuniaki? Pierzecie w rękach czy w pralce?
wezyrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 13:00   #132
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

hmm mam podobne wymiary, z tego co widzę w poszczególnych firmach wypadamy mniej więcej tak samo jeśli chodzi o rozmiar, choć mi nie było dane mierzyć zbyt wielu panache'ów czy frei

ja mam chilli i cielaka, oba 65c. cielak w moim odczuciu jest nieco większy, ale niewiele. na początku zamówiłam z chilli jeszcze 65b i miałam spory dylemat, bo chyba wypadałam tak po środku - 65b był bardzo za mały, 65c jest ciutkę za duży, ale z dwojga złego wolałam ten większy (mam przynajmniej motywację do prostowania pleców ).

też zastanawiałam się nad 60d. ale teraz widzę, że to byłoby zbyt duże zaniżenie. jak zapinam się na najciaśniejszą haftkę w tych 65-tkach, to załamują się miski, więc aż strach pomyśleć co by to było przy mniejszym obwodzie.

nie wiem ile możesz funduszy przeznaczyć na te zakupy, ale ja bym zamówiła jednak oba obwody, tak z ciekawości, bo ściśliwość każda z nas ma inną. co do miseczki to na pewno c przy 65, co do reszty to już według własnego uznania.

a skąd jesteś? może masz szansę przymierzyć/kupić je stacjonarnie?

aha, co do kurczenia się - ta pianka tak po prostu ma. przed praniem jest sztywniejsza i inaczej układa się na biuście (kształt troszkę kanciasty), po praniu jest miękka i biust jest w niej okrąglejszy. mój chilli się nieco skurczył, cielak chyba też, ale ja je specjalnie prałam ręcznie w ciepłej wodzie, z nadzieją, że odpowiednio się skurczą. chilli posłuchało, cielak nadal się buntuje

Edytowane przez motyla
Czas edycji: 2010-07-14 o 13:05 Powód: dopisek
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 21:46   #133
wezyrka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 141
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
ja mam chilli i cielaka, oba 65c. cielak w moim odczuciu jest nieco większy, ale niewiele. na początku zamówiłam z chilli jeszcze 65b i miałam spory dylemat, bo chyba wypadałam tak po środku - 65b był bardzo za mały, 65c jest ciutkę za duży, ale z dwojga złego wolałam ten większy (mam przynajmniej motywację do prostowania pleców ).

też zastanawiałam się nad 60d. ale teraz widzę, że to byłoby zbyt duże zaniżenie. jak zapinam się na najciaśniejszą haftkę w tych 65-tkach, to załamują się miski, więc aż strach pomyśleć co by to było przy mniejszym obwodzie.
A mogłabyś mi zmierzyć, jaki jest obwód w cielistym i chilli 65c w spoczynku? Cielisty by mi się przydał, więc szczególnie na tym mi zależy.
Do tej pory wybierałam ściśliwsze 60-tki. Pomierzyłam swoje biustonosze i mają w obwodzie od 52 do 56 cm w spoczynku.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
nie wiem ile możesz funduszy przeznaczyć na te zakupy, ale ja bym zamówiła jednak oba obwody, tak z ciekawości, bo ściśliwość każda z nas ma inną. co do miseczki to na pewno c przy 65, co do reszty to już według własnego uznania.
Zamówię oba obwody, koniecznie chce coś już mieć, bo lato minie, a ja nadal nie założę żadnej z nowych bluzek, bo mi widać w nich biustonosze.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
a skąd jesteś? może masz szansę przymierzyć/kupić je stacjonarnie?
W moim mieście nie ma "uświadomionych" sklepów, ale naszczęście mogłam sobie pozwolić na "wycieczkę" do Katowic i do Zabrza. Panache, Freye i Dalie mierzyłam w Katowicach, Panache w Zabrzu. Effuniaki można mierzyć gdzieś na Górnym Śląsku?

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
aha, co do kurczenia się - ta pianka tak po prostu ma. przed praniem jest sztywniejsza i inaczej układa się na biuście (kształt troszkę kanciasty), po praniu jest miękka i biust jest w niej okrąglejszy. mój chilli się nieco skurczył, cielak chyba też, ale ja je specjalnie prałam ręcznie w ciepłej wodzie, z nadzieją, że odpowiednio się skurczą. chilli posłuchało, cielak nadal się buntuje
Jeszcze mi się żaden stanik nie skurczył, więc trochę się tego boję. A no właśnie wszystkie plunge, jakie mierzyłam z Panache i Mileny strasznie kanciaste były i robiły dzioby pod bluzką, dlatego zwróciłam do sklepu i szukam dalej czegoś do bluzek z dekoltem. A powinnam zostawić, bo "ułożyłyby się" po praniu?

Edytowane przez wezyrka
Czas edycji: 2010-07-14 o 21:54
wezyrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:55   #134
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

Cytat:
Napisane przez wezyrka Pokaż wiadomość
A mogłabyś mi zmierzyć, jaki jest obwód w cielistym i chilli 65c w spoczynku? Cielisty by mi się przydał, więc szczególnie na tym mi zależy.
Do tej pory wybierałam ściśliwsze 60-tki. Pomierzyłam swoje biustonosze i mają w obwodzie od 52 do 56 cm w spoczynku.

Zamówię oba obwody, koniecznie chce coś już mieć, bo lato minie, a ja nadal nie założę żadnej z nowych bluzek, bo mi widać w nich biustonosze.
chilli: w spoczynku 55cm, rozciągnięty 72cm
cielak: w spoczynku 56 cm, rozciągnięty 74cm

nie rozciągałam jakoś na maksa, bo nie mam odpowiedniej siły w łapkach . pod biustem mam 63cm na wydechu i 70 na max wdechu. obwód 60 byłby na mnie na bank za ciasny, jeśli już miałabym go brać, to poprosiłabym od razu sklep o przedłużkę.

Cytat:
Napisane przez wezyrka Pokaż wiadomość
W moim mieście nie ma "uświadomionych" sklepów, ale naszczęście mogłam sobie pozwolić na "wycieczkę" do Katowic i do Zabrza. Panache, Freye i Dalie mierzyłam w Katowicach, Panache w Zabrzu. Effuniaki można mierzyć gdzieś na Górnym Śląsku?
ja wiem tylko o dwóch miejscach, gdzie można pomierzyć Effuniaki: Warszawa i Wrocław, inne miasta jakoś nie obiły mi się o uszy (albo ich teraz nie pamiętam) ;(

Cytat:
Napisane przez wezyrka Pokaż wiadomość
Jeszcze mi się żaden stanik nie skurczył, więc trochę się tego boję. A no właśnie wszystkie plunge, jakie mierzyłam z Panache i Mileny strasznie kanciaste były i robiły dzioby pod bluzką, dlatego zwróciłam do sklepu i szukam dalej czegoś do bluzek z dekoltem. A powinnam zostawić, bo "ułożyłyby się" po praniu?
tylko Effuniaki się kurczą z tego co wiem, inne firmy używają takich materiałów, z którymi po praniu nic się nie dzieje. Mam jedną Milenę - Baroque, i ona niestety robi lekkie dzióbki, taki jej urok. żadne pranie tego nie zmieniło. z Panache nie wiem co mierzyłaś, strzelam, że coś usztywnianego, ja mierzyłam z tej firmy samie miękkusy, ale też nie słyszałam, żeby pranie wpłynęło jakoś na kształt czy rozmiar Panache'ów.
wracając do Effuniaków to dochodzi kwestia samego prania. jeśli pierzesz ręcznie w letniej wodzie, to nic nie powinno się z takim stanikiem dziać, jedynie stanie się mniej sztywny i bardziej dopasowany (jeśli komuś lekko odstawał na samym początku to po praniu przylegał idealnie). wydaje mi się, że im cieplejsza woda, tym większe skurczenie może nastąpić
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:08   #135
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

Cytat:
Napisane przez wezyrka Pokaż wiadomość
Jakie rozmiary effuniaków mam zamówić? Moje wymiary to:
pod biustem ściśle 65 cm, luźno 70 cm, w biuście 83 cm. Z kalkulatora wychodzi 65C.
Do tej pory zamawiałam Panache zwykle w rozmiarze 60DD, Dalia, Melissa i Milena 60E. Freya z tych, które mierzyłam, to najlepiej wychodziły 60DD, ale za luźne pod biustem, więc nie kupiłam żadnego.
No i myślę, żeby zamówić z effuniaków 65C i 60D, ale nie jestem pewna. Chcę zamówić więcej, a potem te niepasujące zwrócić, nie chcę ciągle zamawiać i wymieniać, bo te przesyłki za drogo wychodzą.

Dlaczego Wam się kurczą efuuniaki? Pierzecie w rękach czy w pralce?
Effuniaki są bardzo ścisłe, więc na pewno nie brałabym 60tki na Twoim miejscu, bo po prostu się nie dopniesz. jeśli lubisz się ściskać weź 65c, jeśli nie 70b, a właściwie to lepiej weź sąsiednie miseczki a nie obwody. ile masz w biuście w wyproście i zwisie? widziałaś że na stronie Effuniaka jest kalkulator? http://www.ewa-michalak.pl/Kalkulator-chelp-pol-10.html
simeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 17:12   #136
wezyrka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 141
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
chilli: w spoczynku 55cm, rozciągnięty 72cm
cielak: w spoczynku 56 cm, rozciągnięty 74cm

nie rozciągałam jakoś na maksa, bo nie mam odpowiedniej siły w łapkach . pod biustem mam 63cm na wydechu i 70 na max wdechu. obwód 60 byłby na mnie na bank za ciasny, jeśli już miałabym go brać, to poprosiłabym od razu sklep o przedłużkę.
Bardzo dziękuję za te wymiary.


Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
tylko Effuniaki się kurczą z tego co wiem, inne firmy używają takich materiałów, z którymi po praniu nic się nie dzieje. Mam jedną Milenę - Baroque, i ona niestety robi lekkie dzióbki, taki jej urok. żadne pranie tego nie zmieniło. z Panache nie wiem co mierzyłaś, strzelam, że coś usztywnianego, ja mierzyłam z tej firmy samie miękkusy, ale też nie słyszałam, żeby pranie wpłynęło jakoś na kształt czy rozmiar Panache'ów.
Też mam Milenę Baroque, ale niestety zamówiłam za małe miseczki, a poprosiłam wcześniej o zwężanie, więc nie moglam oddać. W zwężanym Baroque 60D nie ma dziobów. Zamówiłam też Chilli Red i Tiramisu (Milena) w rozmiarach 60E, robiły okropne dzioby, więc oddałam.
Panache miękkie nie robiły dziobów, niedawno kupiłam Arizę 60DD, ładny kształt robi, taki naturalny, tylko luźnawy jest pod biustem i mi się podnosi do góry, jak podnoszę ręce. A usztywniane wszystkie robiły dzioby

simeri te liczby to wlaśnie z efuuniakowego kalkulatora. W biuście to w sumie trudno mi podać jedną konkretną liczbę, bo jest bardzo zmienny w zależności od dnia cyklu. Wczoraj, jak mierzyłam, to było ok.83 (normalnie ok.82/83, a w zwisie 1 cm więcej), ale jak się zbliża okres, to troszkę "puchnie".


Już dostałam paczkę. Zostają ze mną 60D Bakłażanowy i 65C (lub 60D) Chilli- jedyne effuniaki, które mnie nie uwierają w mostek. Obwód w 60D jest nieznacznie ciaśniejszy, tj. tylko o jedną haftkę w porównaniu do 65C. Miseczki niemalże identyczne.

Te nowe (różowo-czarny i Panterka), które mają mieć obniżony mostek, niestety też uwierają. Co ważne fiszbiny w 65C są tak wąskie, jak w innych 65B, ale miseczki są głębsze.

Edytowane przez wezyrka
Czas edycji: 2010-07-21 o 13:58 Powód: połącznie postów
wezyrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:55   #137
wezyrka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 141
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

połączenie postów- proszę o usunięcie

Edytowane przez wezyrka
Czas edycji: 2010-07-21 o 13:57 Powód: połączenie postów- proszę o usunięcie
wezyrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 01:42   #138
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

czy ktos sie wypowie o tych modelach z obniżonymi miskami?
__________________
żegnaj Herko


Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2010-07-25 o 01:43
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 08:55   #139
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

że też dopiero teraz zobaczyłam ten wątek

Effuniakowe plunge to moje ulubione staniki. Najlepiej kształtują mój biust (nie nosze je do dekoltów, tylko jako staniki codzienne) i są dla mnie najwygodniejsze.
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 12:18   #140
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

srebrny jest fajny i wygodny ale bakłażan masakruje mi mostek
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 20:03   #141
kami007
Rozeznanie
 
Avatar kami007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Wiadomości: 514
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
ja wiem tylko o dwóch miejscach, gdzie można pomierzyć Effuniaki: Warszawa i Wrocław, inne miasta jakoś nie obiły mi się o uszy (albo ich teraz nie pamiętam) ;(
a wiesz może gdzie konkretnie we Wrocławiu można Effuniaki zmierzyć bo byłabym bardzo zainteresowana??
kami007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 07:33   #142
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

http://www.ewa-michalak.pl/Sklepy-st...ut-pol-11.html

tu są adresy sklepów.

We Wrocławiu można znaleźć jednego cielistego effuniaka w sklepie OnlyHer, w dodatku z przerzedzoną rozmiarówką, więc wybór kiepski
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 08:36   #143
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

Cytat:
Napisane przez tikida Pokaż wiadomość
że też dopiero teraz zobaczyłam ten wątek

Effuniakowe plunge to moje ulubione staniki. Najlepiej kształtują mój biust (nie nosze je do dekoltów, tylko jako staniki codzienne) i są dla mnie najwygodniejsze.
Czy straplessy mają miejsce na wpięcie ramiączek? Bo sprzedawane są bez ramiączek, tak?
Anex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 21:54   #144
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

Cytat:
Napisane przez Anex Pokaż wiadomość
Czy straplessy mają miejsce na wpięcie ramiączek? Bo sprzedawane są bez ramiączek, tak?
Nie ma miejsca. To są prawdziwe straplessy a nie multiwaye.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 17:39   #145
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

Dziękuję za odpowiedź, chyba skuszę się przed wakacjami na tego straplessa, na zdjęciach ślicznie prezentuje się... <love>
Anex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 16:57   #146
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak


Stałam się zagorzałą fanką wraz z nadejściem PL Perełki
Dziś pani Ewa była w Lublinie, zabrałam do niej moją mamę, która nie wierzyła w moc dobrze dobranych staników i wracając od niej całą drogę trajkotała mi o podjeżdżającym obwodzie i tym, że prawdziwa kobieta powinna o swoją kobiecość dbać i ją pielęgnować

Mamuśka o zacnych wymiarach 70dd wybrała sobie Toffika, ja zainwestowałam w Krokodyla i chyba domówię sobie Toffika - niesamowicie podnosi biust!

Aha - w Body Sklepie odbyła się premiera kilku nowych modeli Mierzyłam nowego granatowego halfa - Motylka Oprócz tego będzie czarny half - zupełnie o kroju chabra Ramiączka nawet ma identyczne - pięknie szerokie. Niestety nie było mojego obwodu 65, dlatego nie zmierzyłam go
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 13:52   #147
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

Przedwczoraj zamówiłam swój pierwszy Effuniak - Szarak - i lotem błyskawicy dzisiaj rano już był u mnie Prześliczny i pasuje idealnie Udało mi się trafić z rozmiarem za pietrwszym razem Mam nadzieję, że będzie się dobrze nosił

Mam ochotę na ten granatowy z szerokimi ramiączkami, ale nie ma mojego rozmiaru
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 14:00   #148
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Przedwczoraj zamówiłam swój pierwszy Effuniak - Szarak - i lotem błyskawicy dzisiaj rano już był u mnie Prześliczny i pasuje idealnie Udało mi się trafić z rozmiarem za pietrwszym razem Mam nadzieję, że będzie się dobrze nosił

Mam ochotę na ten granatowy z szerokimi ramiączkami, ale nie ma mojego rozmiaru
opublikujesz zdjęcia na balkonetce?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 19:18   #149
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
opublikujesz zdjęcia na balkonetce?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 18:47   #150
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Effuniaki - staniki Ewy Michalak

pojawił się już granatowy half - Motyl
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-16 11:37:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.