Oszpecenie języka do konca życia?????? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-21, 17:03   #91
mar-ika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

dzieki Bejbe

dzisiaj wlasnie gadalam z kumpela z ktora razem chcemy isc przekluc.. no i nasi rodzice nic nie widza, a jakby wiedzieli to by naz z domow wyrzucili..ale to mniejszy problem, gorzej z tym, ze kumpela idzie niedlugo do bierzmowania... no i bedzie musiala isc do komuni - wiec mam na prawde wazne pytanie:
bo slyszalam cos o przezroczystych kulkach.. i czy wiecie moze czy mozna taka zalozyc odrazu jako 1??? bo w sumie od tego zalezy czy przeklujemy czy nie...


pozdrawiam serdecznie
mar-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 17:25   #92
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Cytat:
Napisane przez mar-ika
dzieki Bejbe

dzisiaj wlasnie gadalam z kumpela z ktora razem chcemy isc przekluc.. no i nasi rodzice nic nie widza, a jakby wiedzieli to by naz z domow wyrzucili..ale to mniejszy problem, gorzej z tym, ze kumpela idzie niedlugo do bierzmowania... no i bedzie musiala isc do komuni - wiec mam na prawde wazne pytanie:
bo slyszalam cos o przezroczystych kulkach.. i czy wiecie moze czy mozna taka zalozyc odrazu jako 1??? bo w sumie od tego zalezy czy przeklujemy czy nie...


pozdrawiam serdecznie
pewnie chodzi ci o kulke z bioplastu, taką przezroczystą, z tego co wiem to taką kulke można założyc od razu, bo nie uczula w przeciwieństwie do stali chirurgicznej, która zawiera nikiel, więc możecie sobie zrobić cały kolczyk, włącznie ze sztangą z bioplastu, lub sztange z tytanu i kulki z bioplastu decyzja należy do was, żeby mieć pewność spytajcie się jeszcze w salonie piercingu, jak pójdziecie przekłuwać język
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 17:34   #93
mar-ika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

aaale sie ciesze wielkie dzieki za odpowiedz!
kumpela mi mowila wczesniej, ze jak bedzie mozna przezroczysta odrazu to robi.. wiec jesli wszystko pojdzie gladko w salonie to niedlugo bede miala kolczyyyyk!
oczywiscie wszystko opisze za kilka dni jak wroce..
mar-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 18:09   #94
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Cytat:
Napisane przez mar-ika
aaale sie ciesze wielkie dzieki za odpowiedz!
kumpela mi mowila wczesniej, ze jak bedzie mozna przezroczysta odrazu to robi.. wiec jesli wszystko pojdzie gladko w salonie to niedlugo bede miala kolczyyyyk!
oczywiscie wszystko opisze za kilka dni jak wroce..
ależ prosze bardzo bede czekac na relacje
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 09:42   #95
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Mar-ika ja rowniez mieszkam w poznaniu i polecam salon tatuazu na glogowskiej mniej wiecej vis a vis mcdonalda. NIe polecam u kosmetyczki bo prawda jest taka jak juz ktoras z dziewczyn pisala,ze maja papierek na to ale i tak nie potrafia, wiec nie ryzykowalabym..znam nie jeden przypadek nieumiejetnego przeklucia i problemy z tym zwiazane. Buziaki i powodzenia
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 22:03   #96
martuska18
Raczkowanie
 
Avatar martuska18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 165
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Dziewczyny to prawda, że nie można pić alkoholu po przekłuciu? Ja już na drugi dzień pojechałam na impreze i piłam, pozatym wtedy własnie zjadłam kiełubaske z ognicha No i jadłam te jogurty... Nie przemywałam niczym...
Kurcze... Chyba mialam farta, bo jestem zdrowa jak rybka
Pozdrawiam
martuska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 22:08   #97
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 137
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

No nie można kilka dni bo sie źle goi.Ale jak wypiłas to juz po sprawie.Czekaj i miej nadzieje, że będzie dobrze
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 17:49   #98
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Cytat:
Napisane przez martuska18
Dziewczyny to prawda, że nie można pić alkoholu po przekłuciu? Ja już na drugi dzień pojechałam na impreze i piłam, pozatym wtedy własnie zjadłam kiełubaske z ognicha No i jadłam te jogurty... Nie przemywałam niczym...
Kurcze... Chyba mialam farta, bo jestem zdrowa jak rybka
Pozdrawiam
heh, no nie mozna pić ani palić, jeść jogurtów itd. no ale z tego co wiem duzo osób nie przestrzega tych zasad i nic im nie jest

a byłas już w tym salonie sie pytac
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 14:36   #99
mar-ika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

wczoraj wrocilam z tej calej wycieczki, wlasnie wstalam (musialam nieco odespac) no wiec bylo tak:
pierwszego dnia(pol godz wolnego czasu)obczailysmy salon, niestety byl juz zamkniety.. drugiego dnia dostalismy godzine, no wiec z kumpela raz dwa idziemy, no i wchodzimy a w drzwiach lysy, mega obtatuowany koles z pomalowanymi(!) paznokciami.. no i takie przestraszone troche pytamy o szczegoly. no i niestety nie dalo sie przezroczystych kulek (mowil, ze dopiero po zagojeniu) no i powiedzial jeszcze ze jakbysmy chcialy ukryc to przed kims to nie ma szans bo bedziemy mega seplenic. pozatym kumpela idzie do bierzmowania lada moment no i z taka bycza kulka i moze jeszcze spuchnietym jezykiem by nie przeszlo..
wiec niestety zrezygnowalysmy, jak pozniej stwierdzilysmy slusznie, bo godzina by nie wystarczyla, a jakbysmy sie spoznily to bysmy sie nawet wytlumaczyc nie mogly i gnoj na maxa, tym bardziej ze klasowa wycieczka no i zachowanie ladnie by spadlo...

jednak nie odpuscimy i przy nastepnej okazji mam nadzieje wypali..
aa..jeszcze na pamiatke, zamiast jezyka przebilam sobie ucho u gory - taki fajny kolczyk z kulka.. wiec spoko..
mar-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 14:59   #100
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Cytat:
Napisane przez mar-ika
wczoraj wrocilam z tej calej wycieczki, wlasnie wstalam (musialam nieco odespac) no wiec bylo tak:
pierwszego dnia(pol godz wolnego czasu)obczailysmy salon, niestety byl juz zamkniety.. drugiego dnia dostalismy godzine, no wiec z kumpela raz dwa idziemy, no i wchodzimy a w drzwiach lysy, mega obtatuowany koles z pomalowanymi(!) paznokciami.. no i takie przestraszone troche pytamy o szczegoly. no i niestety nie dalo sie przezroczystych kulek (mowil, ze dopiero po zagojeniu) no i powiedzial jeszcze ze jakbysmy chcialy ukryc to przed kims to nie ma szans bo bedziemy mega seplenic. pozatym kumpela idzie do bierzmowania lada moment no i z taka bycza kulka i moze jeszcze spuchnietym jezykiem by nie przeszlo..
wiec niestety zrezygnowalysmy, jak pozniej stwierdzilysmy slusznie, bo godzina by nie wystarczyla, a jakbysmy sie spoznily to bysmy sie nawet wytlumaczyc nie mogly i gnoj na maxa, tym bardziej ze klasowa wycieczka no i zachowanie ladnie by spadlo...

jednak nie odpuscimy i przy nastepnej okazji mam nadzieje wypali..
aa..jeszcze na pamiatke, zamiast jezyka przebilam sobie ucho u gory - taki fajny kolczyk z kulka.. wiec spoko..
heh, to fajnie ze zrobiłaś sobie kolczyk w uchu, ale szkoda ze nie zrobiłyscie sobie w języku, no ale ten koleś w salonie miał racje, a to zachowanie napewno by wam spadło, możecie pokombinować na wakacje jak gdzieś wyjedziecie powodzenia
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 15:53   #101
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Cytat:
Napisane przez martuska18
Około rok temu zrobiłam sobie kolczyk w języku. Nie nacieszyłam sie nim jednak długo... W nocy połknełam kulke, a reszta kolszyka wypadła mi. Gdy rano wstałam, nie mogłam już wsadzic kolczyka. Od tamtej pory mineło juz prawie pół roku, a ja mam widoczną ranke. Nie boli mnie, ale to tak jakos nieestetycznie wygląda. Zniknie mi to kiedys? Czy bede musiała z tym chodzic do konca życia? hmmm...?
to powinno sie pokazywac dziewczynom które chca przekłuć język
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 16:36   #102
Bu$ia
Raczkowanie
 
Avatar Bu$ia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia:)
Wiadomości: 55
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

kolczyk w języQ mi sie bardzo podoba jest sliczny i chlopakom sie podoba tylko nie zrobie go sobie z kilku powodow- mam 14 lat i mysle ze musze z tym troche poczekac (mam juz w pempku ) pozatym mama mi nie pozwala-ale z Nią jakos bym sobie poradzila pozatym podobno: sepleni się, szkliwo się rysuje, kolczyk w języku można mieć tylko rok, można połknć kulke i inne takie (mity) powiedzcie czy to mity czy to na serio? i jakie wady ma kolczyk w jezyku? (pytanko jest do posiadaczek kolczyka
Bu$ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 16:45   #103
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 137
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

To w większości są mity.Ja mam już 5 rok a z zebami nic sie nie dzieje.No ok raz mi sie ukruszył bo przygryzłam kulke.Ale dentysta załatwił sprawe
Jak połkiesz kolczyk to i tak go wydalisz więc nie ma problemu.A poza tym połknięcie jest mało prawdopodobne jesli dobrze przykręcisz kulke
Nie sepleni się, różnicy w odczuwaniu smaku też nie ma.
A na facetów to za bardzo nie działa.Raczej tylko widok kolczyka bo korzyści przy całowaniu albo innych czynnościach sa znikome
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 18:07   #104
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Cytat:
Napisane przez kate1991
to powinno sie pokazywac dziewczynom które chca przekłuć język
dlaczego nie każdemu musi przydarzyć się takie coś
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 18:12   #105
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Cytat:
Napisane przez Bu$ia
kolczyk w języQ mi sie bardzo podoba jest sliczny i chlopakom sie podoba tylko nie zrobie go sobie z kilku powodow- mam 14 lat i mysle ze musze z tym troche poczekac (mam juz w pempku ) pozatym mama mi nie pozwala-ale z Nią jakos bym sobie poradzila pozatym podobno: sepleni się, szkliwo się rysuje, kolczyk w języku można mieć tylko rok, można połknć kulke i inne takie (mity) powiedzcie czy to mity czy to na serio? i jakie wady ma kolczyk w jezyku? (pytanko jest do posiadaczek kolczyka
potwierdzam to co napisała kuki9
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 18:15   #106
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Cytat:
kolczyk w języQ mi sie bardzo podoba jest sliczny i chlopakom sie podoba tylko nie zrobie go sobie z kilku powodow- mam 14 lat i mysle ze musze z tym troche poczekac (mam juz w pempku ) pozatym mama mi nie pozwala-ale z Nią jakos bym sobie poradzila pozatym podobno: sepleni się, szkliwo się rysuje, kolczyk w języku można mieć tylko rok, można połknć kulke i inne takie (mity) powiedzcie czy to mity czy to na serio? i jakie wady ma kolczyk w jezyku? (pytanko jest do posiadaczek kolczyka
Ja mam 15 lat i kolczyka od ponad roku. jak mialam 14 to nie bylo tak, że chce ale nie chce. Kulke juz raz połknełam i ja pozniej - uwaga obrzydliwe :P - wyrzygałam, bo innej nie miałam w domu a nie chciało mi sie isc do sklepu. Ze szkliwem jest ok, nie sepleniłam. jak już kiedyś pisałam moja mama dopiero się spapowala jak za szeroko ryjek otworzyłam podczas kłótni - mysle , że do dzisiaj by nie wiedziała gdyby wtedy tej awamnturki nie było. Po co miałam jej mówić? przecież to moja sprawa - moje ciało. ja to "nosze" nie ona, i ja ponosze konsekwencje , a nie ona. Kolczyk w pepku tez mam i nie wiem jak to ma sie odniesc do kolczyka w języku?
Jeżeli masz wątpliwości to go poprostu NIE RÓB. bo z Twojego posta wynika, że niby chcesz , ale nie chcesz, więc odpuść sobie przynajmniej bedziesz miała mniej zmartwień na głowie :P
Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 18:15   #107
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Cytat:
kolczyk w języQ mi sie bardzo podoba jest sliczny i chlopakom sie podoba tylko nie zrobie go sobie z kilku powodow- mam 14 lat i mysle ze musze z tym troche poczekac (mam juz w pempku ) pozatym mama mi nie pozwala-ale z Nią jakos bym sobie poradzila pozatym podobno: sepleni się, szkliwo się rysuje, kolczyk w języku można mieć tylko rok, można połknć kulke i inne takie (mity) powiedzcie czy to mity czy to na serio? i jakie wady ma kolczyk w jezyku? (pytanko jest do posiadaczek kolczyka
Ja mam 15 lat i kolczyka od ponad roku. jak mialam 14 to nie bylo tak, że chce ale nie chce. Kulke juz raz połknełam i ja pozniej - uwaga obrzydliwe :P - wyrzygałam, bo innej nie miałam w domu a nie chciało mi sie isc do sklepu. Ze szkliwem jest ok, nie sepleniłam. jak już kiedyś pisałam moja mama dopiero się spapowala jak za szeroko ryjek otworzyłam podczas kłótni - mysle , że do dzisiaj by nie wiedziała gdyby wtedy tej awamnturki nie było. Po co miałam jej mówić? przecież to moja sprawa - moje ciało. ja to "nosze" nie ona, i ja ponosze konsekwencje , a nie ona. Kolczyk w pepku tez mam i nie wiem jak to ma sie odniesc do kolczyka w języku?
Jeżeli masz wątpliwości to go poprostu NIE RÓB. bo z Twojego posta wynika, że niby chcesz , ale nie chcesz, więc odpuść sobie przynajmniej bedziesz miała mniej zmartwień na głowie :P
Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 21:58   #108
martuska18
Raczkowanie
 
Avatar martuska18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 165
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

bejbe990- Lepiej nie wiedziec poprostu z tego wynika. Mniej zmartwień, a gożej i tka nie bedzie

Candiiia- Wyżygałaś Moja kumpela nosiła bez kulki przez ponad tydzien i o dziwo jej nie wypadł... Nie wiem jakim cudem

Pozdro
martuska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 22:10   #109
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Cytat:
Napisane przez Candiiia
Ja mam 15 lat i kolczyka od ponad roku. jak mialam 14 to nie bylo tak, że chce ale nie chce. Kulke juz raz połknełam i ja pozniej - uwaga obrzydliwe :P - wyrzygałam, bo innej nie miałam w domu a nie chciało mi sie isc do sklepu. Ze szkliwem jest ok, nie sepleniłam. jak już kiedyś pisałam moja mama dopiero się spapowala jak za szeroko ryjek otworzyłam podczas kłótni - mysle , że do dzisiaj by nie wiedziała gdyby wtedy tej awamnturki nie było. Po co miałam jej mówić? przecież to moja sprawa - moje ciało. ja to "nosze" nie ona, i ja ponosze konsekwencje , a nie ona. Kolczyk w pepku tez mam i nie wiem jak to ma sie odniesc do kolczyka w języku?
Jeżeli masz wątpliwości to go poprostu NIE RÓB. bo z Twojego posta wynika, że niby chcesz , ale nie chcesz, więc odpuść sobie przynajmniej bedziesz miała mniej zmartwień na głowie :P
o joj... mi sie naszczęście nigdy nie zdarzyło żebym połknęła kulke i mam nadzieje ze nigdy mi sie to nie przytrafi , kilka razy mi sie juz odkręciła, ale to czuć że sie odkręci ja mam kolczyk półtorej roku już i nic mi nie jest jak narazie ząbki mam zdrowe i wszystko jest okey także nie trzeba od razu bać się tego wszystkiego, bo są też dobre strony
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 22:13   #110
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Cytat:
Napisane przez martuska18
bejbe990- Lepiej nie wiedziec poprostu z tego wynika. Mniej zmartwień, a gożej i tka nie bedzie

Candiiia- Wyżygałaś Moja kumpela nosiła bez kulki przez ponad tydzien i o dziwo jej nie wypadł... Nie wiem jakim cudem

Pozdro
tydzień?! szok
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 22:27   #111
martuska18
Raczkowanie
 
Avatar martuska18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 165
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

bejbe990- Wszystko jest możliwe. Jak tak chodze po postach to dowiaduje sie takich zeczy o ktorych nie mialam pojecia zupełnie hehe Czasem śmieszne, czasem pouczające...
Wiecie trafiłam na ta stronke przypadniem, nie myślałam, że az tak mi sie spodoba
Buziaki i Dobranoc
martuska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 22:36   #112
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Cytat:
Napisane przez martuska18
bejbe990- Wszystko jest możliwe. Jak tak chodze po postach to dowiaduje sie takich zeczy o ktorych nie mialam pojecia zupełnie hehe Czasem śmieszne, czasem pouczające...
Wiecie trafiłam na ta stronke przypadniem, nie myślałam, że az tak mi sie spodoba
Buziaki i Dobranoc
hehe, ja tez sie tu różnych rzeczy dowiaduje, i tez trafiłam przypadkiem ale źeś mnie zaskoczyła z tym tygodniem, w mojej szkole była taka dziewczyna której najpierw odkręciła sie kulka i połknęła a potem przez przypadek połknęła całą reszte
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 09:28   #113
martuska18
Raczkowanie
 
Avatar martuska18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 165
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

bejbe990- hehe też słyszałam o takim przypadkq. Nie wiem jakim cudem mogło to sie stac Ale widocznie jest to mozliwe...
Ostatnio przeprowadziłam małą ankiete, w trakcie rozmowy z kolegami pytałam sie co sadzą o kolczyku w języku, większość mówiła, że im sie to zupelnie nie podoba... Że to jakis dzieciecy kaprys, jedna zrobi, zrobią wszystkie... Popieracie to?
martuska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 10:28   #114
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

akurat jak jadłam bułke to mi sie kulka odkreciła i jakoś tak wyszlo. dziwie sie ze aż tydzien chodziła tylko z jedną kulką , że jej nie wypadło... nono, podziwiam.
Cytat:
Że to jakis dzieciecy kaprys, jedna zrobi, zrobią wszystkie...
eee u mnie to sie wogóle nie sprawdza. w całej szkole kolczyka w ozorze mają moze ... z 6 - 7 osób. na ok 500 .Ten cytacik bym odnioslą raczej do kolczyka w pepku. bardzo mało osób u mnie ... NIE ma. U mnie kolesie odnoszą sie do tego neutralnie, zadko który powie , że mu sie podoba, tak jak zadko który powie, że mu si enie podoba
Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 14:56   #115
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Cytat:
Napisane przez martuska18
bejbe990- hehe też słyszałam o takim przypadkq. Nie wiem jakim cudem mogło to sie stac Ale widocznie jest to mozliwe...
Ostatnio przeprowadziłam małą ankiete, w trakcie rozmowy z kolegami pytałam sie co sadzą o kolczyku w języku, większość mówiła, że im sie to zupelnie nie podoba... Że to jakis dzieciecy kaprys, jedna zrobi, zrobią wszystkie... Popieracie to?
u mnie było tak jakis czas temu ze jedna dziewczyna zrobiła to chciały miec wszystkie, no ale w sumie to w szkole kolczyk w języku ma niewiele osób (chodzi mi także o chłopaków ) i nikt tego nie traktuje jako kaprys itd., każdy ma inne zdanie na ten temat, o!
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 14:59   #116
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Cytat:
Napisane przez Candiiia
akurat jak jadłam bułke to mi sie kulka odkreciła i jakoś tak wyszlo. dziwie sie ze aż tydzien chodziła tylko z jedną kulką , że jej nie wypadło... nono, podziwiam.
eee u mnie to sie wogóle nie sprawdza. w całej szkole kolczyka w ozorze mają moze ... z 6 - 7 osób. na ok 500 .Ten cytacik bym odnioslą raczej do kolczyka w pepku. bardzo mało osób u mnie ... NIE ma. U mnie kolesie odnoszą sie do tego neutralnie, zadko który powie , że mu sie podoba, tak jak zadko który powie, że mu si enie podoba
mi tez sie kiedys podczas obiadu odkręciła a z tym kolczykiem w pępku to u mnie jest podobnie
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 15:22   #117
martuska18
Raczkowanie
 
Avatar martuska18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 165
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Macie racje. Kolczyk w pepku jest bardziej rozpowszechniony. W moim otoczeniu żadko która dziewczyna nie ma... A co do chłopaków z kolczykami w języku to znam tylko takich dwoch...
Ja osobiście nie chciałabym aby mój ziom miał kolczyk
Pozdro
martuska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:14   #118
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

ja tez kiedys wyjęłam kolczyk z jezyka na 40 minut i już nie mogłam go włożyć...została minimalna dziurka a dalej sama przebiłam:/ to był chyba największy ból w moim zyciu...a żeby mi sie sam odkręcał to nie
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 18:07   #119
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Cytat:
Napisane przez martuska18
Macie racje. Kolczyk w pepku jest bardziej rozpowszechniony. W moim otoczeniu żadko która dziewczyna nie ma... A co do chłopaków z kolczykami w języku to znam tylko takich dwoch...
Ja osobiście nie chciałabym aby mój ziom miał kolczyk
Pozdro
tak to juz jest z tym kolczykiem w pępku najgorsze jest to jak dziewczyna nie powinna pokazywac brzucha a robi sobie kolczyk w pępku
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 18:12   #120
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 137
Dot.: Oszpecenie języka do konca życia??????

Cytat:
Napisane przez bejbe990
tak to juz jest z tym kolczykiem w pępku najgorsze jest to jak dziewczyna nie powinna pokazywac brzucha a robi sobie kolczyk w pępku
A to trzeba mieć idealny brzuch, żeby miec kolczyk w pepku?
Ja wcale nie mam idealnego brzucha i nie chadzam po ulicy w krótkich koszulkach a kolczyk tam mam.To jakies wykroczenie?
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.