Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 20:40   #2971
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Witam ja mam prawie 22 lata i jestem dziewicą..Dopiero teraz mam chłopaka tak na poważnie.Chciałabym za jakiś czas uprawiać z nim seks,ale boli mnie nawet wsadzenie jednego palca do pochwy Co powinnam zrobić,żeby hmm nie być tam taką wąska..?Czy przed Waszymi pierwszymi razami chłopak wcześniej dotykał Was tam dłonią,wkładał palce,czy można od razu wsadzić członek?
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 20:56   #2972
xpatusx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Witam ja mam prawie 22 lata i jestem dziewicą..Dopiero teraz mam chłopaka tak na poważnie.Chciałabym za jakiś czas uprawiać z nim seks,ale boli mnie nawet wsadzenie jednego palca do pochwy Co powinnam zrobić,żeby hmm nie być tam taką wąska..?Czy przed Waszymi pierwszymi razami chłopak wcześniej dotykał Was tam dłonią,wkładał palce,czy można od razu wsadzić członek?
Może jesteś spięta? hmm? Tak dotykał i wkładał palce, ale to było na zasadzie gry wstępnej. Na początku się za bardzo spinałam bo się stresowałam i faktycznie trochę bolało, ale potem dałam się ponieść fantazji i było okej
xpatusx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 21:39   #2973
linka2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazurrrrrrry ;)
Wiadomości: 937
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

ja tez, za pierwszym razem bolało, potem mniej,
a za drugim razem nie bolało w ogóle.
(chodzi mi o palce)
__________________
__cisza przed burzą.......
linka2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 21:45   #2974
kasiska122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

a czy to, że przy wkładaniu palców nic mnie kompletnie nie bolało, może być też plusem przy pierwszym razie ? mogę odczuwać mniejszy ból przy seksie ?
kasiska122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 05:33   #2975
linka2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazurrrrrrry ;)
Wiadomości: 937
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

nie wiem, ale ja sądzę, że nie.
bo mnie za pierwszym razem (palce) jak już wspomniałam bolało, potem już w ogóle, a przy TYM pierwszym razie bolało mnie holernie :/
__________________
__cisza przed burzą.......
linka2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 05:38   #2976
xpatusx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kasiska122 Pokaż wiadomość
a czy to, że przy wkładaniu palców nic mnie kompletnie nie bolało, może być też plusem przy pierwszym razie ? mogę odczuwać mniejszy ból przy seksie ?
Nikt nie powiedział, że w ogóle będziesz odczuwała jakikolwiek ból podczas seksu. Ja też obawiałam się nie wiadomo jakiego bólu dlatego, (jak już z resztą pisałam wcześniej) bolało mnie trochę przy wkładaniu palców bo się spięłam. Natomiast jak już zaczęliśmy się kochać (całkowicie się rozluźniłam i przestałam obawiać) nie poczułam KOMPLETNIE żadnego bólu. ( pierwsze 'wejście' było na jeźdźca) Krwawienia potem także nie było żadnego.

Baaaardzo wiele dziewcząt obawia się o ból podczas pierwszego stosunku i dużo z nich tutaj pisze, że odczuwały wielki ból. Może spowodowane jest to tym, że one od razu nastawiają się, że będzie je nie wiadomo jak bolało. A przecież wiemy jak działa psychika. Im bardziej się czegoś obawiamy i to sobie wmawiamy tym większe prawdopodobieństwo, że to wystąpi.

Edytowane przez xpatusx
Czas edycji: 2010-05-13 o 05:40
xpatusx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:24   #2977
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Dzięki za odpowiedzi ehh ja dodatkowo martwię się tym,że mimo ukończonych 21 lat nie mam żadnego doświadczenia w łóżku,a mój chłopak nie jest prawiczkiem..nie wiem co mam robić żeby było dobrze.
Mnie nawet badanie ginekologiczne baardzo boli,a co dopiero wsadzenie członka...
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 10:38   #2978
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez xpatusx Pokaż wiadomość
Baaaardzo wiele dziewcząt obawia się o ból podczas pierwszego stosunku i dużo z nich tutaj pisze, że odczuwały wielki ból. Może spowodowane jest to tym, że one od razu nastawiają się, że będzie je nie wiadomo jak bolało. A przecież wiemy jak działa psychika. Im bardziej się czegoś obawiamy i to sobie wmawiamy tym większe prawdopodobieństwo, że to wystąpi.

nie ma co sie nastawiac na bol. Nawet jak zaboli - trudno. Poboli i przestanie. Niektore w ogole nie boli. Tak samo jest z krwawieniem. Wedlug mnie to cale gadanie o bolu i morzu krwi to niepotrzebne straszenie. Ze swojego "doswiadczenia" powiem, ze nie bylo krwi, a bolalo po troche przy kilku poczatkowych stosunkach (bylam z tych "waskich", ktore na poczatku ciagle mialy problemy ). Ale i tak milo to wspominam
Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi ehh ja dodatkowo martwię się tym,że mimo ukończonych 21 lat nie mam żadnego doświadczenia w łóżku,a mój chłopak nie jest prawiczkiem..nie wiem co mam robić żeby było dobrze.
Mnie nawet badanie ginekologiczne baardzo boli,a co dopiero wsadzenie członka...
Ale badanie ginekologiczne ogolnie do nieprzyjemnych nalezy.
Wiele tez zalezy od lekarza. Bylam u kilku ginekologow, zazwyczaj nie bolalo. Bylo dosc obojetne. Dopiero przy moim ostatnim ginekologu kazde badanie boli i wydaje mi sie, ze to dlatego, ze on do tych niedelikatnych nalezy
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:03   #2979
xpatusx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość

Ale badanie ginekologiczne ogolnie do nieprzyjemnych nalezy.
Wiele tez zalezy od lekarza. Bylam u kilku ginekologow, zazwyczaj nie bolalo. Bylo dosc obojetne. Dopiero przy moim ostatnim ginekologu kazde badanie boli i wydaje mi sie, ze to dlatego, ze on do tych niedelikatnych nalezy
Ja strasznie nie lubię chodzić do ginekologa....

Cytat:
Napisane przez LauraS.
Dzięki za odpowiedzi ehh ja dodatkowo martwię się tym,że mimo ukończonych 21 lat nie mam żadnego doświadczenia w łóżku,a mój chłopak nie jest prawiczkiem..nie wiem co mam robić żeby było dobrze.
Mnie nawet badanie ginekologiczne baardzo boli,a co dopiero wsadzenie członka...
Nie masz się czego bać Przecież nawet Twój TŻ nie był nie wiadomo jak dobrym kochankiem podczas swojego pierwszego razu Te obawy będą Cię jedynie blokować i na nic się nie zdadzą.
xpatusx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:31   #2980
kasiska122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

idzie rozpoznać chłopaka czy jest prawiczkiem czy nie ?
kasiska122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:46   #2981
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi ehh ja dodatkowo martwię się tym,że mimo ukończonych 21 lat nie mam żadnego doświadczenia w łóżku,a mój chłopak nie jest prawiczkiem..nie wiem co mam robić żeby było dobrze.
Mnie nawet badanie ginekologiczne baardzo boli,a co dopiero wsadzenie członka...
Nie martw się na zapas. Wszystkiego się nauczysz jak poczujesz czego chcesz On skoro jest doświadczony też na pewno cię poprowadzi Nie martw i ciesz doświadczeniem Kochacie się? Więc na pewno będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez kasiska122 Pokaż wiadomość
idzie rozpoznać chłopaka czy jest prawiczkiem czy nie ?
Eeee... nie. A po co ci to z ciekawości;>
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 18:13   #2982
kasiska122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

poprostu z ciekawości zapytałam mojego TŻ i nie odpowiedział mi, nie wiem czy wstydził się czy nie chciał się przyznać.
kasiska122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:39   #2983
xpatusx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kasiska122 Pokaż wiadomość
poprostu z ciekawości zapytałam mojego TŻ i nie odpowiedział mi, nie wiem czy wstydził się czy nie chciał się przyznać.
Miałam z moim to samo
xpatusx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:02   #2984
Panna S
Zakorzenienie
 
Avatar Panna S
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 346
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Tak nadal z nim jestem... Już prawie 3 lata.
To było 12 września 2oo8 bodajże [ ? ] Bolało trochę ale było wspaniale. Strasznie się bałam ale nie taki diabeł jak go malują. Będę to pamiętać do końca życia
Panna S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:11   #2985
Maniurrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bromberg
Wiadomości: 67
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Jeśli chodzi o nastawienie, które może powoduje ból.Ja myślałam, właśnie odwrotnie co te baby tak płaczą przed, że to tak boli. wychodziłam z założenia, że skoro oralnie jest dobrze to tak samo zacznie się pierwszy raz.
Teraz aż nie mogę uwierzyć w swoją reakcję. Mówiłam takie głupie rzeczy że dziś dokładnie pamiętam, jak mnie to bolało
"Boli jakbyś mi nóż tam wsadzał" i tak właśnie było.
Aż wstyd. Ale męczyliśmy się długo, żeby "pokonać ostateczną granicę". Po miesiącu regularnego seksu dopiero przestało boleć.
__________________
Sztuka to kłamstwo, które pozwala uświadomić sobie prawdę.
Maniurrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:16   #2986
xpatusx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Maniurrra Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o nastawienie, które może powoduje ból.Ja myślałam, właśnie odwrotnie co te baby tak płaczą przed, że to tak boli. wychodziłam z założenia, że skoro oralnie jest dobrze to tak samo zacznie się pierwszy raz.
Teraz aż nie mogę uwierzyć w swoją reakcję. Mówiłam takie głupie rzeczy że dziś dokładnie pamiętam, jak mnie to bolało
"Boli jakbyś mi nóż tam wsadzał" i tak właśnie było.
Aż wstyd. Ale męczyliśmy się długo, żeby "pokonać ostateczną granicę". Po miesiącu regularnego seksu dopiero przestało boleć.
To musi zależeć od indywiduum Ja pamiętam moją reakcję. TŻ wchodził baaardzo delikatnie, a ja w pewnym momencie: "Ty już wszedłeś we mnie czy nie bo jeszcze nic nie poczułam?" Dał mi się poczuć, oj dał ;P
xpatusx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 17:57   #2987
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

eh..dla mnie włożenie palca jest nieprzyjemne..dlatego martwię się jak to będzie z seksem:/
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:06   #2988
xpatusx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
eh..dla mnie włożenie palca jest nieprzyjemne..dlatego martwię się jak to będzie z seksem:/
Nie powinnaś się tak obawiać! To też zależy od pozycji bo ja też nie mogę sobie na wszystkie pozwolić bo w niektórych naprawdę czuję ból.

Głowa do góry! ;*
xpatusx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 20:22   #2989
linka2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazurrrrrrry ;)
Wiadomości: 937
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez xpatusx Pokaż wiadomość
Nie powinnaś się tak obawiać! To też zależy od pozycji bo ja też nie mogę sobie na wszystkie pozwolić bo w niektórych naprawdę czuję ból.

Głowa do góry! ;*
głowa do góry, popatrz na chmury i ciesz się życiem
__________________
__cisza przed burzą.......
linka2007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 23:18   #2990
Seeensi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 267
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

był cudowny.chodź nie taki jak sobie wyobrażałam,to był cudowny.spontaniczny,u mnie w pokoju i zrobiliśmy to dwa razy mieliśmy po 17lat,bez doświadczenia,nic a nic nie bolało
__________________
1. my
2. Kult!

Edytowane przez Seeensi
Czas edycji: 2010-05-22 o 23:20
Seeensi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 07:43   #2991
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

mnie też bolało jak 'nożem' i co gorsza byłam rozluźniona,niczego się nie bałam i wszystko odbywało się powoli,delikatnie.Bolało tak dobry miesiąc przy dość częstym współżyciu,poźniej mniej,mniej ,później przez dłuższy czas nie czułam bólu,ale też nie szczególnej przyjemności,no i teraz przyszedł już czas na przyjemność
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 22:41   #2992
kaamciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Dziewczyny! mam 19 lat i jeszcze nigdy nie uprawiałam seksu. teraz mam chłopaka. znam go od trzech lat, bo chodziliśmy do jednej klasy w LO. praktycznie od zawsze między nami iskrzyło, ale jakoś dopiero teraz się zeszliśmy. on nie nalega ale wiem, że chciałby to robić. nie jest prawiczkiem, był już z kilkoma dziewczynami przede mną. a ja panicznie boję się, że coś zchrzanię jak już do czegoś dojdzie ;/ masakra normalnie. chociaż z drugiej strony jestem pewna co do niego, chciałabym właśnie z nim przeżyć ten pierwszy raz. już same jego pieszczoty powodują, że mam "motylki w brzuchu". nie wiem jak się przełamać ;| doradźcie coś, please ;]
kaamciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 05:54   #2993
anyaclandee
Raczkowanie
 
Avatar anyaclandee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kaamciaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny! mam 19 lat i jeszcze nigdy nie uprawiałam seksu. teraz mam chłopaka. znam go od trzech lat, bo chodziliśmy do jednej klasy w LO. praktycznie od zawsze między nami iskrzyło, ale jakoś dopiero teraz się zeszliśmy. on nie nalega ale wiem, że chciałby to robić. nie jest prawiczkiem, był już z kilkoma dziewczynami przede mną. a ja panicznie boję się, że coś zchrzanię jak już do czegoś dojdzie ;/ masakra normalnie. chociaż z drugiej strony jestem pewna co do niego, chciałabym właśnie z nim przeżyć ten pierwszy raz. już same jego pieszczoty powodują, że mam "motylki w brzuchu". nie wiem jak się przełamać ;| doradźcie coś, please ;]
Chyba nie jesteś jeszcze gotowa, skoro musisz się "przełamywać". Może daj sobie jeszcze trochę czasu, nic na siłę. Samo przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie, zobaczysz Fajna atmosfera, może petting, a potem będzie z górki.
__________________

anyaclandee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 06:31   #2994
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez anyaclandee Pokaż wiadomość
Chyba nie jesteś jeszcze gotowa, skoro musisz się "przełamywać". Może daj sobie jeszcze trochę czasu, nic na siłę. Samo przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie, zobaczysz Fajna atmosfera, może petting, a potem będzie z górki.
Dokładnie :tak:
Nie masz się czym martwić, ja sądze, ze dobrze jak chłopak wie co do czego i jest doświadczony
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:17   #2995
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Dokładnie :tak:
Nie masz się czym martwić, ja sądze, ze dobrze jak chłopak wie co do czego i jest doświadczony

wydaje mi sie ze wlasnie fakt ze chlopak jest doswiadczony stresuje ja jeszcze bardziej.on juz przezyl te kilka (kilkanascie?) stosunkow i ma pewne oczekiwania. Ale prawda jest taka ze nie ma sie czego stresowac on na pewno wie ze to bedzie jej pierwszy raz, a potem bedzie juz z górki
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 09:28   #2996
papewa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ***z bajkowej krainy***
Wiadomości: 125
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Mój 1 raz 8 maja 2007 po 9 msc kęcenia i 3 msc bycia razem. W samochodzie w lesie. Było planowane. To nie był jego 1 raz. Był delikatny, kochany. Bolało ale ta bliskość była cudowna. nie żałuję. Byliśmy razem do końca wakacji 2009r. Trochę za szybko bo przed 17 rokiem życia ale jak już mówiłam nie żałuję bo nigdy chyba nikogo tak nie pokocham...ah ta 1 cudowna miłość!
__________________
180 cm
73 kg->72->71->70->69->68->67->66->65kg

27.10.2009 - [*] w sercu moim na zawsze.
papewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:01   #2997
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze wlasnie fakt ze chlopak jest doswiadczony stresuje ja jeszcze bardziej.on juz przezyl te kilka (kilkanascie?) stosunkow i ma pewne oczekiwania. Ale prawda jest taka ze nie ma sie czego stresowac on na pewno wie ze to bedzie jej pierwszy raz, a potem bedzie juz z górki
moim zdaniem to lepiej, bo jak oboje nie wiedzieliby co do czego to byłoby głupio
a jak facet wie to pokieruje dzieczyna
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:55   #2998
Mala Lady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Pierwszy raz?? 5.03.2010 Trochę się śmialiśmy z moim chłopakiem, że zrobił taki mały prezencik mojej mamie na Dzień Teściowej Trochę czasu minęło, zanim się na to zdecydowaliśmy, bo po około 9 miesiącach spotykania się, ale to głównie z mojego powodu. Całe szczęście, że on był w miarę doświadczony w tym, więc czułam się pewniej. No nie powiem, na początku bolało, i to nieźle. Było kilka podejść, bo za każdym razem odpychałam go i ze łzami w oczach mówiłam, że to się nie uda, że to boli. Ale on mnie uspokoił i jakoś się udało Nadal jesteśmy razem i nie wyobrażam sobie, że mogłabym być z kimś innym
Mala Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:33   #2999
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

a jest taki dzien w kalendarzu jak dzien tesciowej?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 17:11   #3000
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
a jest taki dzien w kalendarzu jak dzien tesciowej?
jest dzień wszystkiego tzn. wszystko ma kiedyś swój dzień
np. wczoraj był dzień piwowara i dzień mleka jednocześnie (wg mojego kalendarza akadamickiego)
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.