Jak zostać stewardessą? - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 22:57   #1291
dominica85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
interview pending.....???

Hej dziewczyny, mam pytanie: zalogowalam sie juz kiedys na stronke wizzaira i dzisiaj dowiedzialam sie ze kolezanka dostala zaproszenie na zwyklego swojego meila.A ze aplikowalysmy we dwie, weszlam na mojego i nie bylo zaproszenia, wiec weszlam rowniez na moja stronke tego wizzaira aby zobaczyc status. No i dzisiaj godzine temu ulegl on zmianie i jest napisane : Your status: Interview pending. Powiedzcie mi prosze co to oznacza? to pending no to niby w oczekiwaniu...hmm ale nic mi to nie mowi.. sprawdzam skrzynke ale jak narazie ani widu ani slychu tego zaproszenia. Slyszalam ze niektore dziewczyny nie dostaja wogole zadnych zaproszen..... nie wiem co mam o tym myslec
dominica85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 04:41   #1292
kubiaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: Jak zostać stewardessą?

zobacz gdzie jest najbliższy OPEN DAY i pędź tam nie czekając na emaila
kubiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:08   #1293
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Właśnie dostałam zaproszenie na tajną rekrutację Wizz Air (na ich stronie nie ma na ten temat informacji).

Spotkanie zaczyna się o 9. Myślicie, że na 17 zdążę do pracy, czy powinnam wziąć dzień wolny?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata

Edytowane przez Madelie
Czas edycji: 2010-07-15 o 21:10
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 10:26   #1294
Eviana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Odnośnie Wizz Air: Rekrutacja trwa cały dzien(9-17) wiec lepiej nie ryzykować. Odnośnie studiow zaocznych, to ja pracujac dla Wizz Air, studiuje i jakos daje rade. Kwestia dobrej organizacji czasu. Niestety nie ma sie wolnego w weekendy. Generalnie w weekendy jest najwiecej latania. Jedyne udogodnienie to to, ze mozna sobie zaznaczyc dwa dni w miesiacu wolnego(mozesz je sobie wybrać). Wtedy te dni dostajesz. Zaznaczasz dwie soboty i zawsze jakas niedziela gratis do tego dojdzie wolna. Jest tez mozliwosc zamiany - ty z kims i ktos z toba na loty. No i wolne na egzaminy po przedstawieniu dokumentu ze w danym terminie bedziesz miec egzamin. Sa osoby ktore dziennie studiuja i lataja. Wszystko mozna, gdy sie chce
Odnosnie Emirates: na przesłanie listy z badaniami czekałam kilka godzin od telefonu Jeszcze nie zaczełam bo chora jestem:/
Eviana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:56   #1295
prycek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Mam prośbę do osób, do których zadzwonili z Emirates...napiszcie proszę w jakim jesteście wieku zastanawiam się czy do mnie nie zadzwonili bo jestem za stary?

Edytowane przez prycek
Czas edycji: 2010-05-12 o 15:58
prycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:17   #1296
basia 7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Jak zostać stewardessą?

ja też mam prośbę do osób które były na FI Emirates. powiedzcie czy trzeba było koniecznie tam na naszym profilu Emirates zaaplikować na Cabin Crew? Ja cały czas miałam zrobioną aplikację jedynie na Open Day i to właśnie tam pojawiło mi się: not succesful (wcześniej miałam tam cały czas: applied). Pomóżcie, proszę
basia 7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 18:11   #1297
LukasFly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Prycek..ja jestem rocznik 82

basia- ja jak juz pisalem wczesniej mialem... zaznaczone 2xopen day(na ktore nie pojechalem) i cabin crew...status zmienial mi sie przy wszystkich 3...
LukasFly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 18:18   #1298
dominica85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Jak zostać stewardessą?

jednak przyszedl mi ten email odnosnie rekrutacji. Teraz mam kilka pytan do Was fachowcow: jak sie przygotowac zeby dobrze wypasc oraz na co zwraca uwage komisja...wiem z3e ciezko jest pewnie stwierdzic ale moze ktos udzieli dobrych rad, albo powie czego nalezy unikac, co mowic a czego nie. pozdrawiam
dominica85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 18:50   #1299
Catherine_1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Wczoraj odebrałam golden call

Prycek - ja jestem rocznik '87

Pozdrowienia!
Catherine_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 18:57   #1300
prycek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez LukasFly Pokaż wiadomość
Prycek..ja jestem rocznik 82
no to ja nic nie rozumiem...ja jestem '81 :/
prycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 21:11   #1301
dominica85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Tak sie zastanawiam.. w co powinna sie ubrac kobieta idaca na taka rekrutacje? Tak jak na egzamin- elegancko? spodnie, spodnica? jakas bluzka elegancka czy moze wystarcza dzinsy , obcasy i jakas fajna bluzka elegancka plus zakiet?niekoniecznie chyba musi byc na czarno bialo czy czarno granatowo;/ wlosy spiete czy moga byc rozpuszczone?? chcialam sie jeszcze spytac czy w 1szej czesci oni zadaja pytania? czy sie tylko mowi o sobie? a jesli tak, to co najlepiej powiedziec... tak aby bylo to trafne zapewne ciezko powiedziec, ale ktos kto to przeszedl moze wie....
dominica85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 21:13   #1302
domi82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Witam wszystkich, po pierwsze gratuluje tym ktorym udalo sie z Emirates sledze sobie ten watek juz jakis czas i dopiero teraz postanowilam zabrac glos
pewnie nie zdecydowalabym sie odezwac, gdyby nie zrobilo mi sie zal Prycka- widze,ze jestes troszke podlamany-tez tak mialam, ale dzis usmiecham sie sama do siebie i odliczam do 6 lipca, kiedy to znow moge sprobowac Opowiem Ci troszke o sobie-tak zeby dac Ci do zrozumienia,ze w rekrutacji na Emirates Cabin crew ludzie po prostu odpadaja, odpadaja bez wielkiego powodu. Mieszkam w manchesterze od 3 lat i od ponad dwoch jestem w zespole zadedykowanym tylko dla Emirates- check in no i boarding- 2 pelne loty kazdego dnia. Nie jestem zatrudniona przez EK,ale EK dostarcza nam wszystkich potzebnym treningow, czyli jednym slowem o Emirates wiem wszystko od samego Emirates hehe ale to zabrzmialo. Wydawac by sie moglo ze jestem idealnym kandydatem... ale i mi zabraklo szczescia. Uczestniczylam w AD w Londynie, bylo nas ponad 70, po pierwszej selekcji zostalo 15. 10 Brytyjczykow,a 5 obcokrajowcow- w tym ja jedyna polka. Test z angielskiego... wydawalo mi sie banalna sprawa- w koncu po stypendium socratesa w angielskiej szkole we francji, po 4-mies pobycie w USA, pracy w Uk przez ponad 3 lata, aa zapomnilam jeszcze wspomniec ze moj chlopak jest brytyjczykiem- nie powinnam miec problemu go zdac. Kto uczestniczyl w AD w wawie tez pisal test i wiecie,ze jest banalny ja tez wiedzialam,ze jest banalny, ale go nie zdalam... zrobilam jeden maly blad, lktory zawazyl na calym tescie...
Dlugo zadawalam sobie pytanie dlaczego, ale potem doszlam do wniosku,ze przy takiej ilosci kandydatow musza kogos zdyskwalifikowac, czasem jest to zupelny przypadek...
Prycku- jestem pewna na milon procent,ze twoj wiek nie gra roli- w przeciagu ostatnich miesiecy odprawilam do Dubaju wiele nowych kandydatow na cabin crew- zdarzaja sie roczniki 80, 81...
Mam wielu znajomych ktorzy lataja dla Emirates i kazdy z nich zna przypadek kogos kto sie dostal za koljenym podejsciem, slyszalam nawet o kims kto sie dostal za piatym razem wiec nie poddawaj swojego marzenia! niech nikt z osob ktore odpadly nie poddaje sie! szesc miesiecy zleci szybko, zawsze jest sens aby sprobowac kolejny raz... Co sie stalo to sie stalo,ale trezba podniesc glowe mimo iz serce boli i zmierzac ku gorze

szczesliwcom zycze powodzenia i wysokich lotow!
a nie-szczesliwcom zycze aby za 6 miesiecy byli szczesliwcami

Pozdrawiam! x
domi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 09:55   #1303
prycek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez domi82 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, po pierwsze gratuluje tym ktorym udalo sie z Emirates sledze sobie ten watek juz jakis czas i dopiero teraz postanowilam zabrac glos
pewnie nie zdecydowalabym sie odezwac, gdyby nie zrobilo mi sie zal Prycka- widze,ze jestes troszke podlamany-tez tak mialam, ale dzis usmiecham sie sama do siebie i odliczam do 6 lipca, kiedy to znow moge sprobowac Opowiem Ci troszke o sobie-tak zeby dac Ci do zrozumienia,ze w rekrutacji na Emirates Cabin crew ludzie po prostu odpadaja, odpadaja bez wielkiego powodu. Mieszkam w manchesterze od 3 lat i od ponad dwoch jestem w zespole zadedykowanym tylko dla Emirates- check in no i boarding- 2 pelne loty kazdego dnia. Nie jestem zatrudniona przez EK,ale EK dostarcza nam wszystkich potzebnym treningow, czyli jednym slowem o Emirates wiem wszystko od samego Emirates hehe ale to zabrzmialo. Wydawac by sie moglo ze jestem idealnym kandydatem... ale i mi zabraklo szczescia. Uczestniczylam w AD w Londynie, bylo nas ponad 70, po pierwszej selekcji zostalo 15. 10 Brytyjczykow,a 5 obcokrajowcow- w tym ja jedyna polka. Test z angielskiego... wydawalo mi sie banalna sprawa- w koncu po stypendium socratesa w angielskiej szkole we francji, po 4-mies pobycie w USA, pracy w Uk przez ponad 3 lata, aa zapomnilam jeszcze wspomniec ze moj chlopak jest brytyjczykiem- nie powinnam miec problemu go zdac. Kto uczestniczyl w AD w wawie tez pisal test i wiecie,ze jest banalny ja tez wiedzialam,ze jest banalny, ale go nie zdalam... zrobilam jeden maly blad, lktory zawazyl na calym tescie...
Dlugo zadawalam sobie pytanie dlaczego, ale potem doszlam do wniosku,ze przy takiej ilosci kandydatow musza kogos zdyskwalifikowac, czasem jest to zupelny przypadek...
Prycku- jestem pewna na milon procent,ze twoj wiek nie gra roli- w przeciagu ostatnich miesiecy odprawilam do Dubaju wiele nowych kandydatow na cabin crew- zdarzaja sie roczniki 80, 81...
Mam wielu znajomych ktorzy lataja dla Emirates i kazdy z nich zna przypadek kogos kto sie dostal za koljenym podejsciem, slyszalam nawet o kims kto sie dostal za piatym razem wiec nie poddawaj swojego marzenia! niech nikt z osob ktore odpadly nie poddaje sie! szesc miesiecy zleci szybko, zawsze jest sens aby sprobowac kolejny raz... Co sie stalo to sie stalo,ale trezba podniesc glowe mimo iz serce boli i zmierzac ku gorze

szczesliwcom zycze powodzenia i wysokich lotow!
a nie-szczesliwcom zycze aby za 6 miesiecy byli szczesliwcami

Pozdrawiam! x
dzięki Domi82 za słowa otuchy bardzo żałuję że się nie dostałem i zazdroszczę szczęśliwcom, ale nie mam zamiaru się poddawać i spróbować za rok lub pół roku jeśli już będę mógł...
chyba nigdy nie dowiemy się na jakiej podstawie linie Emirates odrzucają kandydatów którzy przeszli przez final interview...
może chodziło o wyniki testu osobowości...kto wie...nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem

pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez prycek
Czas edycji: 2010-05-13 o 09:57
prycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:33   #1304
pannamilion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Lukas dziś tutaj trafiłam i czuję że chcę latać tam gdzie Ty opowiedz mi prosze w prywatnej wiadomosci o najlepszych liniach (Emirates) i nakresl etapy. czy platne, co gdzie i jak i kiedy? z gory dziekuje. B

ps gratuluje latajacym wysooooko
pannamilion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 14:44   #1305
LukasFly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez pannamilion Pokaż wiadomość
Lukas dziś tutaj trafiłam i czuję że chcę latać tam gdzie Ty opowiedz mi prosze w prywatnej wiadomosci o najlepszych liniach (Emirates) i nakresl etapy. czy platne, co gdzie i jak i kiedy? z gory dziekuje. B

ps gratuluje latajacym wysooooko
czesc
to nie jest zadna tajemnica...a kilka stron wczesniej cala rekrutacja jest opisana bardzo szczegolowo przez Prycka....poczytaj forum...nie ma sensu zebym pisal drugi raz to co juz zostalo napisane i to bardzo szczegolwo..
jezeli chodzi o daty..musisz sledzic ich strone http://www.emiratesgroupcareers.com/
jezeli chodzi o kase..to nic nie kosztuje
pozdr

Edytowane przez LukasFly
Czas edycji: 2010-05-13 o 14:47
LukasFly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:20   #1306
katarzynaa_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez prycek Pokaż wiadomość
dzięki Domi82 za słowa otuchy bardzo żałuję że się nie dostałem i zazdroszczę szczęśliwcom, ale nie mam zamiaru się poddawać i spróbować za rok lub pół roku jeśli już będę mógł...
chyba nigdy nie dowiemy się na jakiej podstawie linie Emirates odrzucają kandydatów którzy przeszli przez final interview...
może chodziło o wyniki testu osobowości...kto wie...nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem

pozdrawiam serdecznie!
Prycek to ja Ci powiem jeszcze jeden przykład na to, że nie warto się poddawać. Mianowicie na naszej rekrutacji był taki Hiszpan, przylecial specjalnie do Polski, żeby wziąć udział w Open Day .Wydał pieniądze na przelot, hotel itd. zainwestował dużo czasu i energii Nawet nie dostał telefonu . Brał niedawno udział w kolejnej rekrutacji i przeszedł do final interview. Czasem jest to tylko kwestia szczęścia, o które powinieneś zawalczyć jeszcze raz.

Powodzenia!!!!!!!
katarzynaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:48   #1307
Noami22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 81
Dot.: Jak zostać stewardessą?

czy ktoś był dziś na teście z ang w EuroLocie? kiedy mają być wyniki, bo niestety się spóźniłam i nie wiem do kiedy mam czekać
I co myslicie o tym teście, bo dla mnie był tak prosty, że aż trudny

no i gratuluję i straszzzzzznie zazdroszczę szczęśliwcom z Emirates
Noami22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 22:58   #1308
aneczka.s
Raczkowanie
 
Avatar aneczka.s
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Hej wszystkim!

Ja również byłam na tej rekrutacji do Emirates w Wawie, niestety odpadłam na jednym z etapów, mój chłopak doszedł do FI, ale nie dostał się. W czerwcu jest rekrutacja w Berlinie do Emirates, w związku z tym że mamy rzut beretem do Berca, chcielibyśmy pojechać, ale będą to dopiero 2 miesiące od rekrutacji w Wawie, tu moje pytanie: czy ktoś z Was wie, czy faktycznie należy przestrzegać tych 5 miesięcy pomiędzy kolejnymi rekrutacjami??? czy ktoś z Was, był może w takiej sytuacji???

Gratuluję szczęśliwcom!!!
__________________
Live life given now
Tomorrow can wait
Dance all through the night
Sleeping all day


aneczka.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 07:10   #1309
katarzynaa_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez aneczka.s Pokaż wiadomość
Hej wszystkim!

Ja również byłam na tej rekrutacji do Emirates w Wawie, niestety odpadłam na jednym z etapów, mój chłopak doszedł do FI, ale nie dostał się. W czerwcu jest rekrutacja w Berlinie do Emirates, w związku z tym że mamy rzut beretem do Berca, chcielibyśmy pojechać, ale będą to dopiero 2 miesiące od rekrutacji w Wawie, tu moje pytanie: czy ktoś z Was wie, czy faktycznie należy przestrzegać tych 5 miesięcy pomiędzy kolejnymi rekrutacjami??? czy ktoś z Was, był może w takiej sytuacji???

Gratuluję szczęśliwcom!!!
Słyszałam o takiej osobie, która odpadła na jednym z etapów, nie czekała pól roku, kolejnym razem doszła do final interview i odpadła. Nie wiem, czy była to kwestia oceny jej podczas rozmowy czy zasady ,że trzeba czekać pól roku. Myśle ,że to trudno będzie się dowiedzieć, co zaważyło definitywnie, ale Emirates słynie z tego,że przestrzega zasady . Musisz sama podjąć decyzję ....

Pozdrawiam i życzę powodzenia
katarzynaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 09:21   #1310
prycek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez katarzynaa_p Pokaż wiadomość
Prycek to ja Ci powiem jeszcze jeden przykład na to, że nie warto się poddawać. Mianowicie na naszej rekrutacji był taki Hiszpan, przylecial specjalnie do Polski, żeby wziąć udział w Open Day .Wydał pieniądze na przelot, hotel itd. zainwestował dużo czasu i energii Nawet nie dostał telefonu . Brał niedawno udział w kolejnej rekrutacji i przeszedł do final interview. Czasem jest to tylko kwestia szczęścia, o które powinieneś zawalczyć jeszcze raz.

Powodzenia!!!!!!!
oczywiście, że zawalczę jeszcze raz może nawet w tym roku także szykujcie mi tam już miejsce i zdawajcie relacje jak idą wam badania i wszystkie sprawy organizacyjne związane z wyjazdem...
prycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 13:20   #1311
sashinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Wspominaliście o wieku do jakiego ma się szanse na dostanie się do Emirates, a jak to jest z długością kariery, do jakiego wieku najczęściej pracują flight attendant? Chodzi mi właśnie o linie z Zatoki bo domyślam się, że w zależności od regiony świata ten wiek jest inny
Pozdrawiam marzących o lataniu
sashinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:03   #1312
treschic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Hej wszystkim!
Jutro mam rekrutacje do Ryanaira. Czy ktos moze jeszcze powiedziec co powinnam zrobic aby bardzo dobrze mi poszlo? Bede bardzo wdzieczna. Zastanawia mnie tylko jedna sprawa... Zgloszenie wyslalam do Logartu myslalam, ze ta firma bedzie rekrutowac poniewaz dostawalam maile informacyjne wlasnie z tej firmy a tu nagle dostalam maila z przypomnieniem o rekrutacji wraz z informacja ze bedzie rekrutowac firma dalmac. Czy ktos sie wybiera na jutrzejsza rekrutacje do wro?
Pozdrawiam!
treschic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:35   #1313
patyskaaa
Przyczajenie
 
Avatar patyskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 29
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam zaproszenie na tajną rekrutację Wizz Air do bazy w Katowicach (na ich stronie nie ma na ten temat informacji).

Spotkanie zaczyna się o 9. Myślicie, że na 17 zdążę do pracy, czy powinnam wziąć dzień wolny?
W Warszawie zaczynało sie o 10, a skończyło po 17, więc jeśli planujesz przejść wszystkie etapy do końca, to lepiej się zwolnij z pracy bo może być ciężko!

Czy ktoś z was po rekrutacji w Wizzie dostał maila o pozytywanym rezultacie, ale umieszczającymna liście stand-by? Po jakim czasie można spodziewać się odzewu od nich?

Powodzenia wszystkim
patyskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 20:39   #1314
mariusz_a380
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez treschic Pokaż wiadomość
Hej wszystkim!
Jutro mam rekrutacje do Ryanaira. Czy ktos moze jeszcze powiedziec co powinnam zrobic aby bardzo dobrze mi poszlo? Bede bardzo wdzieczna. Zastanawia mnie tylko jedna sprawa... Zgloszenie wyslalam do Logartu myslalam, ze ta firma bedzie rekrutowac poniewaz dostawalam maile informacyjne wlasnie z tej firmy a tu nagle dostalam maila z przypomnieniem o rekrutacji wraz z informacja ze bedzie rekrutowac firma dalmac. Czy ktos sie wybiera na jutrzejsza rekrutacje do wro?
Pozdrawiam!
Ja dostalem sie do Ryana poprzez agencje St James Management w Londynie. Na poczatku była prezentacja firmy etc., potem zostawili nas wszystkich na ok. 15 minut aby kazdy porozmawial ze swoim sasiadem i potem kilka zdan nawzajem o sobie powiedziec na forum. Potem indywidualne interview ok. 10-15min. Myślę, że nie jest trudno się dostać, chociaż byłem zdziwiony, że nie dostawały się ładne (i również stosownie ubrane) angielki i anglicy.

Wiem, że o Ryanie są różne opinie, ale dopoki nie sprobuje to nie bede wiedzial. Ogolnie chce mieszkac w UK, wiec do linii z zatoki sie nie wybieram. Bede pozniej probowal do Thomsona, easyjet, flybe, a docelowo BA Kurs rozpoczynam 15.06 przy Stansted. Nie moge sie doczekac
mariusz_a380 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 18:23   #1315
tonipatrycja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zostać stewardessą?

kiedy będą kolejne dni otwarte np. w wizzair lub ryanair ?
tonipatrycja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 22:43   #1316
nelly88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Hej,

LukasFly, Martita (lub ktos inny jeszcze) podobno robicie badania w Wawie... Powiedzcie prosze w jakiej placówce. Czy mimo wszystko (jesli jest sie ubezpieczonym) trzeba za nie zaplacic? Jesli tak, to ile? Ile dni zajeło/zajmie zrobienie ich?

Pani, z ktora rozmawialam powiedziala ze wyniki moga byc wypisane po polsku, a pozniej mozna je przetlumaczyc. Planujecie tak zrobic?

Otworzył Wam sie bez problemu Pre-employment Medical Examination Form?? Bo ja nie moge otworzyc ani w Operze ani w Explorerze.
nelly88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 23:43   #1317
LukasFly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez nelly88 Pokaż wiadomość
Hej,

LukasFly, Martita (lub ktos inny jeszcze) podobno robicie badania w Wawie... Powiedzcie prosze w jakiej placówce. Czy mimo wszystko (jesli jest sie ubezpieczonym) trzeba za nie zaplacic? Jesli tak, to ile? Ile dni zajeło/zajmie zrobienie ich?

Pani, z ktora rozmawialam powiedziala ze wyniki moga byc wypisane po polsku, a pozniej mozna je przetlumaczyc. Planujecie tak zrobic?

Otworzył Wam sie bez problemu Pre-employment Medical Examination Form?? Bo ja nie moge otworzyc ani w Operze ani w Explorerze.
Nelly
Badania w wwie można zrobić na pewno w wielu miejscach...ja osobiście zrobię to albo w LIMie albo w LUX MEDzie..zaczynam od jutra wiec nie wiem ile to potrwa ile kosztuje itd...
Tak jak napisałas badania zamierzam później przetłumaczyć za pomocą tłumacza przysięgłego...
Co do pre-medcial...nie martw się mi tez się nie udało ...jeżeli chcesz mogę Ci je wysłać na maila..zostaw mi adres w prywatnej wiadomości.
Pozdr!

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Cytat:
Napisane przez tonipatrycja Pokaż wiadomość
kiedy będą kolejne dni otwarte np. w wizzair lub ryanair ?
hej...najlepiej jest śledzić informacje na stronach internetowych linii dla których chcesz pracować...każda linia ma swoja zakładkę lub nawet osobna stronę poświęconą rekrutacji...
powodzenia!!!

Edytowane przez LukasFly
Czas edycji: 2010-05-16 o 23:47
LukasFly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 08:13   #1318
1982anula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jak zostać stewardessą?

LukasFly mam pytanko, jakie zdjecia rentgenowskie zebow robisz?? ja bede dzis robic panoramiczne zdj szczeki, czytalam tez, ze potrzebne jest bitewings - orientujesz sie jaka jest polska nazwa i co taki rengen powinien zawierac??
1982anula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 09:46   #1319
prycek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez 1982anula Pokaż wiadomość
LukasFly mam pytanko, jakie zdjecia rentgenowskie zebow robisz?? ja bede dzis robic panoramiczne zdj szczeki, czytalam tez, ze potrzebne jest bitewings - orientujesz sie jaka jest polska nazwa i co taki rengen powinien zawierac??
może to coś pomoże...

  • Bitewing X-rays show the upper and lower back teeth and how the teeth touch each other in a single view. These X-rays are used to check for decay between the teeth and to show how well the upper and lower teeth line up. They also show bone loss when severe gum disease or a dental infection is present.
  • Periapical X-rays show the entire tooth, from the exposed crown to the end of the root and the bones that support the tooth. These X-rays are used to find dental problems below the gum line or in the jaw, such as impacted teeth, abscesses, cysts, tumors, and bone changes linked to some diseases.
  • Occlusal X-rays show the roof or floor of the mouth and are used to find extra teeth, teeth that have not yet broken through the gums, jaw fractures, a cleft in the roof of the mouth (cleft palate), cysts, abscesses, or growths. Occlusal X-rays may also be used to find a foreign object.
  • Panoramic X-rays show a broad view of the jaws, teeth, sinuses, nasal area, and temporomandibular (jaw) joints. These X-rays do not find cavities. These X-rays do show problems such as impacted teeth, bone abnormalities, cysts, solid growths (tumors), infections, and fractures.
  • Digital X-ray is a new method being used in some dental offices. A small sensor unit sends pictures to a computer to be recorded and saved.
prycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 10:05   #1320
1982anula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez prycek Pokaż wiadomość
może to coś pomoże...

  • Bitewing X-rays show the upper and lower back teeth and how the teeth touch each other in a single view. These X-rays are used to check for decay between the teeth and to show how well the upper and lower teeth line up. They also show bone loss when severe gum disease or a dental infection is present.
  • Periapical X-rays show the entire tooth, from the exposed crown to the end of the root and the bones that support the tooth. These X-rays are used to find dental problems below the gum line or in the jaw, such as impacted teeth, abscesses, cysts, tumors, and bone changes linked to some diseases.
  • Occlusal X-rays show the roof or floor of the mouth and are used to find extra teeth, teeth that have not yet broken through the gums, jaw fractures, a cleft in the roof of the mouth (cleft palate), cysts, abscesses, or growths. Occlusal X-rays may also be used to find a foreign object.
  • Panoramic X-rays show a broad view of the jaws, teeth, sinuses, nasal area, and temporomandibular (jaw) joints. These X-rays do not find cavities. These X-rays do show problems such as impacted teeth, bone abnormalities, cysts, solid growths (tumors), infections, and fractures.
  • Digital X-ray is a new method being used in some dental offices. A small sensor unit sends pictures to a computer to be recorded and saved.
Prycek, wielkie dzieki za pomoc odnosnie Twojego wczesniejszego zapytania o rocznik - jestem '82 (1982 anula - nick nie jest przeklamany )
Ze wzgledu na brak czasu, jestem malo aktywna na wizazu, ale staram sie sprawdzac co sie dzieje, jesli chodzi o rekrutacje - na kazdym forum mozna przeczytac jeden wniosek, ze tak naprawde nie ma regul kogo wybieraja, wierze, ze nastepnym razem Ci sie uda, zycze Ci powodzenia!!!
1982anula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-27 14:43:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.