Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-14, 13:02   #1201
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
To ja nie wiedziałam, że LaSenza jest też z Kanady ja mam brytyjską a to jak można poznać która jest skąd ? Moje są wyprodukowane w Tailandii

Ja w mojej Portii CK wymieniłam fiszbiny bo te oryginalne są nie do zniesienia, zrobiły mi takie otarcia i siniaki że 2mies mi nie chciały zejść.
Z tego względu więcej CK nie kupie, chyba że zaczną dawać inne fiszbiny.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

aha i jeżeli biust wychodzi pod pachami to obwód jest za mały, jeżeli miska jest dobra
to chyba wymienie fiszbiny jak znajde jakie w domu od innego stanika a jak nie to sprzedam bo szkoda sie meczyc , juz chyba nie kupie stanika z tej firmy nigdy

kochane napiszcie mi prosze czy wszystkie gossardy są tak samo rozmiarowo ? czy rozne modele róznie ? bardzo mi pasuje ten gossard http://www.brastop.com/SetDetails.aspx?setId=1941 i chetnie kupilabym z innego modelu gossarda np http://www.brastop.com/SetDetails.aspx?setId=1903 tylko czy on tez jest tak zabudowany wysoko ? bo do bluzek na ramiączkach czegos potrzebuje
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2010-05-14 o 17:56
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:13   #1202
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
tak, z dopasowanej nie mogłam pozwolić żeby mój wymarzony stanik sprzedaż się za tanio i w ten sposób mam dwa taniej niż jeden w sklepie normalnie z przesyłką dałam 82zł

pudrowego? to jest jakiś nowy?
czytałam na Lobby, że już podobno się szyje to ma być pudrowy Kropek, cokolwiek to będzie, i ma mieć jakieś sznurowanie między miskami zobaczymy co tam znowu powstanie

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
ekhhmm nie żebym się czepiała, ale za Wikipedią - Katowice - ilość mieszkańców 308 tys, gęstość zaludnienia 1 874,8 os./km²
Lublin - 350 tys, gęstość zaludnienia 2377 os./km²
Więc są to raczej porównywalne dziury
WOW nie wiedziałam że Lublin jest taki duży, Wizaż jednak uczy
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2010-05-14 o 18:14
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:36   #1203
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

dzisiaj mi Pani odpisała że princesski wychodza raczej standardowe, na moje ówczesne 32FF powinnam wziąc taki sam jak nosze...

ale teraz mam jakieś 78/79 pod ciasno i przed okresem miała górkę 105 i mieszczę się na styk miseczkowo w 32FF Isis Masquerade.. i cóż ja mam kupić? 32G...?
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:41   #1204
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
To ja nie wiedziałam, że LaSenza jest też z Kanady ja mam brytyjską a to jak można poznać która jest skąd ? Moje są wyprodukowane w Tailandii

Ja w mojej Portii CK wymieniłam fiszbiny bo te oryginalne są nie do zniesienia, zrobiły mi takie otarcia i siniaki że 2mies mi nie chciały zejść.
Z tego względu więcej CK nie kupie, chyba że zaczną dawać inne fiszbiny.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

aha i jeżeli biust wychodzi pod pachami to obwód jest za mały, jeżeli miska jest dobra
po modelach i krojach. przejdź się do polskiej La senzy i zobacz brytyjską stronę. albo wejdź na lasenza.com i lasenza.co.uk

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
czytałam na Lobby, że już podobno się szyje to ma być pudrowy Kropek, cokolwiek to będzie, i ma mieć jakieś sznurowanie między miskami zobaczymy co tam znowu powstanie


WOW nie wiedziałam że Lublin jest taki duży, Wizaż jednak uczy
oo kropeczki już mi się podoba a pudrowy to pudrowy róż? bo teraz wszystko jest albo nude albo pudrowe niezależnie od koloru..

a tak w ogóle to cały czas wychodzą nowe plunge a gdzie te halfcupy?

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2010-05-15 o 10:43
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 11:54   #1205
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
oo kropeczki już mi się podoba a pudrowy to pudrowy róż? bo teraz wszystko jest albo nude albo pudrowe niezależnie od koloru..

a tak w ogóle to cały czas wychodzą nowe plunge a gdzie te halfcupy?
czytałam że ma być pudrowy róż, mi bardziej niż na halfcupach to na straplessach zależy, w końcu lato niedługo pojawiły się 2 nowe wzory Effuniaków, biały i czarny, chyba mają identyczną koronkę jak Lawendowy
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2010-05-15 o 12:01
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 13:56   #1206
Hebryka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Dziewczyny, czy na wymiary 82/103 będzie pasować Freya Rio 34F?
Hebryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 16:18   #1207
_Balba_
Rozeznanie
 
Avatar _Balba_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WROClove.
Wiadomości: 939
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Witam,
mogłabym Was poprosić o obliczenie prawidłowego rozmiaru biustonosza?
W biuście mam 89 cm, pod 69 cm. Aktualnie noszę roz. 85 B. Biust nie prezentuje się ładnie. Wygląda na mały, a ja wyglądam płasko. Wydaje mi sie, że noszę zły rozmiar więc proszę o zweryfikowanie.
Jestem wysoka i raczej szczupła.
__________________
Uśmiech jest jak prąd, tylko więcej ciepła daje.
It will be a new chapter in my life...
I will be so strong!
/study at the University of Economics/
_Balba_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 16:37   #1208
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
Witam,
mogłabym Was poprosić o obliczenie prawidłowego rozmiaru biustonosza?
W biuście mam 89 cm, pod 69 cm. Aktualnie noszę roz. 85 B. Biust nie prezentuje się ładnie. Wygląda na mały, a ja wyglądam płasko. Wydaje mi sie, że noszę zły rozmiar więc proszę o zweryfikowanie.
Jestem wysoka i raczej szczupła.
Balbo, przy 69 cm pod biustem obwod 85 to atrapa

Twoj rozmiar wedlug kalkulatorow to 60 (28)FF, przy rozciagliwcach 65 (30)E. ja bym jednak proponowala odpuscic sobie co do zasady 60 - tki (chyba, ze trafisz na bardzo rozciagliwy stanik), a celowac wstepnie w 65E badz 65F.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 16:39   #1209
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
Witam,
mogłabym Was poprosić o obliczenie prawidłowego rozmiaru biustonosza?
W biuście mam 89 cm, pod 69 cm. Aktualnie noszę roz. 85 B. Biust nie prezentuje się ładnie. Wygląda na mały, a ja wyglądam płasko. Wydaje mi sie, że noszę zły rozmiar więc proszę o zweryfikowanie.
Jestem wysoka i raczej szczupła.
masz 69cm pod i nosisz 85tki?! wow, jestem naprawdę w szoku, tym obwodem to byś mogła się chyba jeszcze raz przewiązać fajnie, że tu trafiłaś

przy takich wymiarach (jeśli pod było mierzone bardzo ciasno i na wydechu a w biuście luźno) jak podałaś 69/89 śmiało możesz próbować np z brytyjskim rozmiarem 65F(30F) lub 65E (30E) -> http://balkonetka.pl/katalog/size/30f zobacz tutaj, rozm 65F, wiele Pań ma tam podobne wymiary do Twoich
pamiętaj jednak, że to jest tylko przybliżony rozmiar, bo wszystko zależy też od naszego biustu - jego kształtu, kondycji itp
na pierwszej stronie jest chyba gdzieś w poście Stanikowa mapa świata - może masz w pobliżu jakiś stacjonarny sklep gdzie uzyskałabyś profesjonalnej pomocy
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 17:28   #1210
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Dziewczyny powiedzcie gdzie mogę dostać kostiumy kąpielowe w miare normalnej rozmiarówce. Od miesiąca szukam i nie potrafię znaleźć.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 17:48   #1211
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie gdzie mogę dostać kostiumy kąpielowe w miare normalnej rozmiarówce. Od miesiąca szukam i nie potrafię znaleźć.
co do kostiumów kąpielowych to ja na mój biust kupiłam ostatnio w tesco na mój biust (70DD) chyba wystarczy: http://balkonetka.pl/katalog/bra/tes...ikini-w-kropki
w promocji jest i góra i dół po 11,90; na tyle co używam to mi wystarczy, a kostium dobrze trzyma i nawet przyzwoicie wygląda więc na mniejsze biusty polecam wytrzymał nawet test skakania i machani rękami
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 18:51   #1212
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
masz 69cm pod i nosisz 85tki?! wow, jestem naprawdę w szoku, tym obwodem to byś mogła się chyba jeszcze raz przewiązać fajnie, że tu trafiłaś

przy takich wymiarach (jeśli pod było mierzone bardzo ciasno i na wydechu a w biuście luźno) jak podałaś 69/89 śmiało możesz próbować np z brytyjskim rozmiarem 65F(30F) lub 65E (30E) -> http://balkonetka.pl/katalog/size/30f zobacz tutaj, rozm 65F, wiele Pań ma tam podobne wymiary do Twoich
pamiętaj jednak, że to jest tylko przybliżony rozmiar, bo wszystko zależy też od naszego biustu - jego kształtu, kondycji itp
na pierwszej stronie jest chyba gdzieś w poście Stanikowa mapa świata - może masz w pobliżu jakiś stacjonarny sklep gdzie uzyskałabyś profesjonalnej pomocy
To najlepszy sposób Przy moim rozmiarze 76 pod i 94 w biuście kupiłam Fantasie Belle 32E i niestety dalej bułki wychodzą. Trafiłam na sklep Karoline i jak się okazało to sklep w mojej okolicy Pojechałam tam dzisiaj i dziewczyny super fachowce w tej działce Od razu stwierdziły, że ta Belle jest za mała. Pomagały mierzić, uczyły nakładać biustonosz i pokazały mi super modele Ze względów finansowych wybrałam jeden z tańszych modeli za 159 zł. Jak się okazało to jest Samanta. Model przecudny, przezroczysty na fiszbinie, biały i z delikatnymi jaśniutkimi kwiatkami. Jestem strasznie zadowolona A na dodatek ten model ma dodatkowo szeroko umocowane paski do misek, że jakby sam wgarniał bułki do biustonosza Strasznie się cieszę, chociaż numer rozmiaru według metki mógłby zabić 32G (nie wiem czemu na zdjęciu wygląda jakby nie był przeźroczysty)
Dlatego polecam jeśli to możliwe udać się do sklepu, żeby profesjonalnie zbadać jaki rozmiar i fason nam pasuje Mierzyłam kilka i chociaż był to niby ten sam rozmiar z różnych modeli to bardzo różnie się układał i nie zawsze fajnie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-05-15 o 18:52
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 20:59   #1213
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Mariolu, wszystko pieknie, ale za polski stanik 159 zl bym w zyciu nie dala, okropnie drogo^^
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 21:22   #1214
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Mariolu, wszystko pieknie, ale za polski stanik 159 zl bym w zyciu nie dala, okropnie drogo^^
Avocado są droższe
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 21:35   #1215
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Avocado są droższe
ale ja nie powiedzialam, ze sa nadrozsze, jeno, ze drogie

co do Avocado, to mam to szczescie, ze mam u siebie w miescie sklep stacjonarny - i niestety, dobrego zdania o nim nie mam...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 10:16   #1216
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

dziewczyny napaliłam się na cleo dżordża żółtego, ale słyszałam, że fiszbiny w nim są niewygodne. To prawda?
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 10:32   #1217
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Mariolu, wszystko pieknie, ale za polski stanik 159 zl bym w zyciu nie dala, okropnie drogo^^
Polskie nie znaczy gorsze Mam w domu 2 nowe biustonosze: jeden Fantasie, a drugi Panache i wykonanie Samanty jest jakby o 2 półki wyżej niż one. Delikatność materiału, detale. Mierząc wczoraj w sklepie wczoraj różne Fantasie i inne, nie patrzyłam w pewnym momencie na metki i jakie było moje zdziwienie, gdy przy kasie zobaczyłam, że wybrałam właśnie Samantę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 11:45   #1218
_Balba_
Rozeznanie
 
Avatar _Balba_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WROClove.
Wiadomości: 939
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Balbo, przy 69 cm pod biustem obwod 85 to atrapa

Twoj rozmiar wedlug kalkulatorow to 60 (28)FF, przy rozciagliwcach 65 (30)E. ja bym jednak proponowala odpuscic sobie co do zasady 60 - tki (chyba, ze trafisz na bardzo rozciagliwy stanik), a celowac wstepnie w 65E badz 65F.
Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
masz 69cm pod i nosisz 85tki?! wow, jestem naprawdę w szoku, tym obwodem to byś mogła się chyba jeszcze raz przewiązać fajnie, że tu trafiłaś

przy takich wymiarach (jeśli pod było mierzone bardzo ciasno i na wydechu a w biuście luźno) jak podałaś 69/89 śmiało możesz próbować np z brytyjskim rozmiarem 65F(30F) lub 65E (30E) -> http://balkonetka.pl/katalog/size/30f zobacz tutaj, rozm 65F, wiele Pań ma tam podobne wymiary do Twoich
pamiętaj jednak, że to jest tylko przybliżony rozmiar, bo wszystko zależy też od naszego biustu - jego kształtu, kondycji itp
na pierwszej stronie jest chyba gdzieś w poście Stanikowa mapa świata - może masz w pobliżu jakiś stacjonarny sklep gdzie uzyskałabyś profesjonalnej pomocy
Dziękuję Kochane! Normalnie, w życiu nie pomyślałabym, że mam rozmiar 65E Spróbuje poszukać stanika o tym obwodzie i miseczce. Podałyście w rozmiarówce brytyjskiej, a w Polskiej ile by to było? Bo myślę, że jak w moim mieście powiem ten rozmiar to ekspedientki nie za bardzo będą wiedziały o co chodzi.
__________________
Uśmiech jest jak prąd, tylko więcej ciepła daje.
It will be a new chapter in my life...
I will be so strong!
/study at the University of Economics/
_Balba_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 11:53   #1219
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Mi z polskich ostał się jedynie effuniak Resztę wynalazków typu kostar, gorsenia, gorteks i inne wydałam.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 12:07   #1220
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochane! Normalnie, w życiu nie pomyślałabym, że mam rozmiar 65E Spróbuje poszukać stanika o tym obwodzie i miseczce. Podałyście w rozmiarówce brytyjskiej, a w Polskiej ile by to było? Bo myślę, że jak w moim mieście powiem ten rozmiar to ekspedientki nie za bardzo będą wiedziały o co chodzi.
65E to właśnie polska rozmiarówka w brytyjskiej to 30E o ile się nie mylę. I tak niestety w sklepach takich najzwyklejszych może być problem ze znalezieniem, spójrz sobie na pierwszy post- tam jest "stanikowa mapa świata" czy jakoś tak, znajdziesz sklepy, w których o taką rozmiarówkę nie będzie trudno
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 12:16   #1221
_Balba_
Rozeznanie
 
Avatar _Balba_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WROClove.
Wiadomości: 939
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;19341603]65E to właśnie polska rozmiarówka w brytyjskiej to 30E o ile się nie mylę. I tak niestety w sklepach takich najzwyklejszych może być problem ze znalezieniem, spójrz sobie na pierwszy post- tam jest "stanikowa mapa świata" czy jakoś tak, znajdziesz sklepy, w których o taką rozmiarówkę nie będzie trudno[/QUOTE]

Rozumiem, dziękuję bardzo! Przymierzę/ zakupię i pochwalę się spostrzeżeniami.
__________________
Uśmiech jest jak prąd, tylko więcej ciepła daje.
It will be a new chapter in my life...
I will be so strong!
/study at the University of Economics/
_Balba_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 13:21   #1222
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

_Balba_ 65e w BRYTYJSKIEJ(inaczej zapisane to 30e), w polskiej 65f!!!

Polskie 65e będzie za małe, bo jest na 86cm w biuście, czyli aż 3cm mniej.
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."

Edytowane przez greenaurie
Czas edycji: 2010-05-16 o 13:27
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 13:51   #1223
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;19341603]65E to właśnie polska rozmiarówka w brytyjskiej to 30E o ile się nie mylę. I tak niestety w sklepach takich najzwyklejszych może być problem ze znalezieniem, spójrz sobie na pierwszy post- tam jest "stanikowa mapa świata" czy jakoś tak, znajdziesz sklepy, w których o taką rozmiarówkę nie będzie trudno[/QUOTE]
oj, nie, chodzilo mi o brytyjska rozmiarowke. fakt, przyznaje, ze moglo w blad wprowadzic podwojne oznaczenie obwodu przy misce, ale chcialam wskazac przelicenie obwodu "na polski", zeby sie nam Balba nie wystraszyla, ze ja zamiarowuje w obwod o dlugosci 30 cm odziac

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
Rozumiem, dziękuję bardzo! Przymierzę/ zakupię i pochwalę się spostrzeżeniami.
Balbo, ale wez, prosze, pod uwage, takze brytyjskie 30F, 30E moze sie okazac za male...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 13:59   #1224
cannabis
Raczkowanie
 
Avatar cannabis
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: from the inside ;)
Wiadomości: 243
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Dziewczyny ponawiam prośbę bo ta z 39 strony została pominięta :P
Moje wymiary:
- luźno w biuście mam około 93cm
-na wydechu w biuście około 94cm
-ciasno pod biustem mam około 72 cm tak normalnie jakieś 74cm

w jednym z kalkulatorów wyszło że moje wymiary to:
72/94,
UK 30FF(65FF),
PL 65H
a w innym że 70 DD ??

Jeśli ktoś ma podobne to proszę o radę, noszę na razie rozmiar 65E bo nigdzie nie udało dostać mi się większej miseczki a jest fatalny, za mały... Już nie mogę tego znieść.
Nie wiem gdzie kupować stanik i czym się sugerować jeśli chodzi o te rozciągliwości itp. Czytałam dużo waszego wątku ale te wszystkie nazwy nic a nic mi nie mówią. Nie znam się po prostu na tym.
Może któraś jest z Rzeszowa i wie gdzie można w sklepie znaleźć dobre biustonosze? Albo poradźcie z jakich sklepów internetowych korzystać.
Proszę
__________________
Magiczna dieta MŻ działa

Edytowane przez cannabis
Czas edycji: 2010-05-16 o 14:01
cannabis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 14:04   #1225
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Jeśli dotychczasowy 65e nie był za ciasny (wtedy, kiedy miał dobre miski), to bierz 65ff.
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 14:08   #1226
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez cannabis Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponawiam prośbę bo ta z 39 strony została pominięta :P
ja bym sprobowala tez i 32 (70)E. niestety, nie orientuje sie w repertuarze rzeszowskich sklepow, ale ze sklepow internetowych moge Ci polecic chocby dopasowana, bellami, Bradee, MagicBra...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 14:27   #1227
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Siarko, a który z poznańskich sklepów najbardziej polecasz?
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 15:38   #1228
Kurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 62
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Mam pytanie, może ktoś będzie mógł mi odpowiedzieć...
Zastanawiam się nad kupnem stanika od Ewy Michalak. W brytyjskiej rozmiarówce od Panache mam 30FF, czy wiecie może, jak sie przelicza takie rozmiary na te z Effuniaków?
Kurt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 15:41   #1229
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kurt Pokaż wiadomość
Mam pytanie, może ktoś będzie mógł mi odpowiedzieć...
Zastanawiam się nad kupnem stanika od Ewy Michalak. W brytyjskiej rozmiarówce od Panache mam 30FF, czy wiecie może, jak sie przelicza takie rozmiary na te z Effuniaków?
Z Panache noszę 30F więc ciutkę tylko mniej niż Ty - z effuniaka mam 70dd jest takie na styk, podejrzewam że 70e byłoby lepsze. Wg mnie powinnaś celować w 70e lub 70f.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 15:42   #1230
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Annieee, sama sprawdzilam jeno dwa: Yoshi i Avocado, plus sklep z kapeluszami (i bielizna) w podworzu na Sw. Marcinie (nieopodal "Kociaka"), ale w tym ostatnim sa - a przynajmniej byly rok temu - jedynie Gossardy.
z Avocado nie mam dobrych wspomnien - wybor byl zaden, zas ceny niestety bardzo wysokie. zdecydowanie bardziej wole Yoshi - tam zrobilam pierwsze zakupy po uswiadomieniu i do dzis przyprowadzam swiezynki ekspedientki sa bardzo mile, przynosza wszystkie staniki, jakie maja w danym rozmiarze - niestety, w niektorych rozmiarach - tych chyba najbardziej popularnych - bardzo trudno o duzy wybor (ponoc Yposhi zamawia po jednym rozmiarze z calej rozmiarowki, tak ze takiego 30F czy 72E szybko nie ma, zas zalegaja bardzo duze badz bardzo male rozmiary).

znam jeszcze outlet w Luboniu (ode mnie z Gorczyna to psre miut drogi samochodem; mozna tam tez bezproblemowo dojechac autobusem miejskim) w "6 zmysle" sa Freye, Fantasie, Fauve, Chantelle. - jeno bardzo przebrana rozmiarowka - choc "ze srodka" tez jest pare modeli.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.