Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec 2009 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-17, 16:03   #1561
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

CZE nie mam czasu na nic, jeszcze mnie jakaś choroba bierze:/
już jesteśmy po małej uroczystości roczkowek , trochę wcześniej ale tak wyszło..

no i koniec.
poczytam może was, jak mały da mi chwilę luzu, o ostatnio taki mamin cycuś, tylko od mammmm woła
__________________
4
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:17   #1562
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Maugoszatka jak Hela? Mam nadzieję,że lepiej. Bidulka mała Gratuluję chodzenia,Milucha jeszcze nawet nie próbuje

boszenka a co u Blanki? Opowiedz więcej o tym szpitalu i warunkach.

Angel ale ci zazdroszczę tego klubu M. U nas takich wypsów nie ma Wracasz na full time czy part time do pracy? Torcik ekstra,a Jaś jak zwykle ?Kłada pokazuj

Małgosia, a jak z pracą Tz ?

Pakusia a więc teść nie taki straszny jak go malują

Iwciag mi się bardziej podoba ta kiecka z atmosphere czarno-niebieska 350 zł za gina a z czego ty niby masz chudnąć?

Gossik barwa za odstawienie cyca Aleks ma śliczne oczy i wogóle przystojniak z niego. Tort super. A jak tam sprawa mieszkania? Już doczytałam. Co do smoka to generalnie Milucha tylko do snu ciumka,ale w tej Grecji non stop chciała,pewnie przez te zęby.Na plaży jej dawaliśmy żeby piasku nie jadła. Teraz planujemy całkiem ją oduczyć.

Aljaka fajnie,że jesteś Dziękuję, tak jakoś zaciążyłam sobie Twój blog mam już w ulubionych od wczoraj tylko czsu na czytanie brak,ale na pewno tam zajrzę Film z tortem super,ale Piotrusiowi smakował,a Ala to niezła laska będzie Pomysł z laką fajny,muszę wypróbować.

Ania 4891 a na nocnik to nie za wcześnie? My planujemy dopiero po półtora roczku. Dużo Julcia już potrafi. Milenka też nie chodzi i ja sie tym nie martwię,do 18mc ma czas . Wysoką masz córkę,moja ma jakieś 78cm. A Milucha śliczna jest,a w realu jeszcze piękniejsza,tylko nie wiem po kim A kto cię od anorektyczek wyzwał? Jak dla mnie to ty grubas jesteś

Malutka widzę,że Dawidek to taki przytulak jak Milenka. Co nagadałaś teściowej? Kurcze ale porąbana ta służba zdrowia i co tacie nic nie było? Chociaż tyle dobrze,ale strachu to się pewnie najadłaś.
Jak Dawidka katarek? Byliście u lekarza?

antidote czołem
poiglotku,ale sobie fajnego nicka wymyśliłaś. Swoją drogą to na naszym wątku raczej wszystkie mamuśki ciebie lubią .

Bercia ja używam fairy non bio i czasem persil non bio,ale piorę w tym rzeczy małej i nasze. Fajne prezenty Antos zgarnął. U nas też sie nie pali i goscie muszą na dwór wychodzić.

Marika ty to robot jesteś, skąd bierzesz tyle siły,energii i zapału na to wszystko co robisz? Jesteś moim hero Co kupiliście Jagódce?

Mell dla chodzącego Aleksa

Katrin Marcelek taki śliczniusi,że na pewno babiarz będzie i się od bab nie odgoni i mam wrażenie,że mały geniusz ci rośnie. Fajną masz fryzurkę O kurcze to nieciekawie z tą powodzią.

Superzabula Milucha też próbuje krzykiem na nas wymuszać Ja też jestem niepoprawną optymistką i niezawsze mi to pomaga,bo optymizm z naiwnościę idą w parze

Eve i jak się mieszka? U nas też dzieciaki non stop na bosaka. Milucha w domu też na boso śmiga i w Grecji także.

manolita cześć Milenka ma już 10 zębów i kolejne w drodze. Co tam u was?

rumiankowa wpadaj co jakiś czas i pisz co u was

Caro to Michaś też wysoki,a waga to chyba do tego wzrostu ok?

Cinka to spora impra wam się szykuje. Super fotki,trzecia mi się najbardziej podoba

Cinka i Anulka więc w skrócie przez ostatnie miesiące było:
-kilka kłótni
-kilka melodramatycznych odejść z wątku
-kilka wielkich powrotów
-dwie nowe mamusie (Angel i Glamourous)
-jedna ciąża (moja)
-jeden ban (poiglot)
-sporo plotek i obgadywania
-przeprowadzka Eve
-nowe mieszkanie dla Gossik
-niektóre maluchy już chodzą
-a niektóre mamy schudły


Blondi nie martwisz się strajkmi na lotniskach w Grecji i wulkanem?

Seona dzięki,ale sprawę nóg już wyjasniłam,laska ze mnie żadna,a nogi ma brzydkie,tylko fotka tak jaoś wyszła Ten czepek to taka chusta przeciwsloneczna,kupiłam w sklepie inter. w UK razem z romperkiem w komplecie.



No i nadrobiłam,a co się przy tym umęczyłam

A teraz pytania do was:

Która już próbuje odzwyczajać malucha od butelki i przechodzi na kubek?

Czy wasze maluchy jeszcze ciumkają smoczka? Jak oduczyć?

Gdzie jesteście? Czasem mam wrażenie,że jak ja się pojawiam to wszystkie znikacie
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:24   #1563
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Ursull mam z czego chudnąć niestety:/
Iwo pije z butli, kubków ŻADNYCH nie znosi
a smoczek wkładam mu w nocy jak marudzi, w dzień staram się nie.
gdzie te Twoje foty??

już wiem gdzie i już oglądam
__________________
4

Edytowane przez iwciag
Czas edycji: 2010-05-17 o 17:25
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:27   #1564
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec



nie chce mi sie pisać ino czytam
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:39   #1565
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Ania 4891 a na nocnik to nie za wcześnie? My planujemy dopiero po półtora roczku. Dużo Julcia już potrafi. Milenka też nie chodzi i ja sie tym nie martwię,do 18mc ma czas . Wysoką masz córkę,moja ma jakieś 78cm. A Milucha śliczna jest,a w realu jeszcze piękniejsza,tylko nie wiem po kim A kto cię od anorektyczek wyzwał? Jak dla mnie to ty grubas jesteś
A dlaczemu za wcześniej? Ja robiłam do nocnika przed rokiem! Moim zdaniem teraz dzieci później siadają bo matki są wygodne i wolą pieluchę założyć.
Nie dręczę jej cały dzień tym nocnikiem, ale parę razy w ciągu dnia. Niech się przyzwyczaja. W końcu załapie. Każdy robi jak uważa

Moja też jest ładna ale fotogeniczna w ogóle Czasem takie pikne minki robi, cykam zdjęcie i dupa Na zdjęciach jak inne dziecko wygląda

Ale Ty wstrętna jesteś Ale ja nie mam nadwagi, to tylko niedowzrost



Resztę poczytam później
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:41   #1566
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec



Iwciag a kiedy zamierzasz przerzucić go na kubek? Czytałam,że około roku dziecko powinno być odzwyczajane od butli.

Caro no chociaz na pytania mi odpowiedz,bo inaczej przestanę klikać
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:42   #1567
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

chciaam kolejny raz dodać że dzieci potrafią kontrolować zwieracze około 18 miesiąca
siuśki ciutkę później

ale oczywiście warto zaznajamiać dziecko z nocnikiem wcześniej ale wszelakie udane próby to najczęściej dzieło przypadku
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 17:45   #1568
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
A dlaczemu za wcześniej? Ja robiłam do nocnika przed rokiem! Moim zdaniem teraz dzieci później siadają bo matki są wygodne i wolą pieluchę założyć.
Nie dręczę jej cały dzień tym nocnikiem, ale parę razy w ciągu dnia. Niech się przyzwyczaja. W końcu załapie. Każdy robi jak uważa

Moja też jest ładna ale fotogeniczna w ogóle Czasem takie pikne minki robi, cykam zdjęcie i dupa Na zdjęciach jak inne dziecko wygląda

Ale Ty wstrętna jesteś Ale ja nie mam nadwagi, to tylko niedowzrost



Resztę poczytam później
Czytałam (bo ja to wogóle dużo czytam ),że najlepszy wiek,aby zacząć nocnikowanie to ółtora roczku,bo wtedy dziecko już rozumie o co kaman i potrafi poinformować,że chce siusiu lub kupkę. Zaraz wyszukam to wkleję to info.

To ty taki kurduplowaty kurdupel z anoreksją jesteś? Ja też,tylko moja anoreksja to w drugą stronę,ja sie nie zapadam,ja się wydymam
A ta kiecka to za duża się wydawała,bo zlała się jej czerwień z tymi mako-tulipanami i takie złudzenie optyczne powstało

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
chciaam kolejny raz dodać że dzieci potrafią kontrolować zwieracze około 18 miesiąca
siuśki ciutkę później

ale oczywiście warto zaznajamiać dziecko z nocnikiem wcześniej ale wszelakie udane próby to najczęściej dzieło przypadku
własnie o tym czytałam
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:47   #1569
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

ursull ale to zła miara, on nam uciekał skakał i jak to coś piknęło to cholera wie w jakiej był pozycji
Ja stawiam ze w realu ma coś koło 83 no max 85
niedługo a bilans to się dowiem
A waży wg mnie dobrze do wzrostu bo wcale gruby nie jest-normalnie wygląda...a Pani doktor ma jakieś urojenia chyba

Mój powoli przechodzi na kubek-ale mleko je z butli i nie planuje mu tego zabierać jeszcze minimum przez rok

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Ursulku wtedy uaktywniają się jakieś połączenia nerwowe odpowiedzialne za kontrole siusiu i kupki
Ja tam swojego nie stresuje nocnikiem, niech sobie leje do pampersa ile chce
Daria siusiała właśnie do ok 2 r.ż, kupkę wołała wcześniej
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:48   #1570
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

o tu jest fajny artykuł o nocnikowaniu http://dzidziusiowo.pl/rodzina/mamy-...as-zaczac.html


Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
ursull ale to zła miara, on nam uciekał skakał i jak to coś piknęło to cholera wie w jakiej był pozycji
Ja stawiam ze w realu ma coś koło 83 no max 85
niedługo a bilans to się dowiem
A waży wg mnie dobrze do wzrostu bo wcale gruby nie jest-normalnie wygląda...a Pani doktor ma jakieś urojenia chyba

Mój powoli przechodzi na kubek-ale mleko je z butli i nie planuje mu tego zabierać jeszcze minimum przez rok
no zdecydowanie ta doktórka urojona jest
Czemu minimum przez rok?A max przez ile?
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:51   #1571
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

A Jula na roczek dostała rower, piaskownicę i .... byka na biegunach Jest cudny



Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Która już próbuje odzwyczajać malucha od butelki i przechodzi na kubek?
Czy wasze maluchy jeszcze ciumkają smoczka? Jak oduczyć?
Ja już kupiłam 3 niekapki i żaden nie pasuje. Boje się wyrzucić pieniędzy na kolejny, więc na razie jest butelka
A smoczek jest obecny tylko do zasypiania. Normalnie Julka od razu wypluwa. Ma tak od początku. Na razie nie staram się go eliminować.

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
chciaam kolejny raz dodać że dzieci potrafią kontrolować zwieracze około 18 miesiąca siuśki ciutkę później ale oczywiście warto zaznajamiać dziecko z nocnikiem wcześniej ale wszelakie udane próby to najczęściej dzieło przypadku
No i o to mi chodzi, żeby potem nie było zdziwienia jak zobaczy nocnik
I potwierdzam, że każdy sik jest dziełem przypadku i Julkowa nie czuję ani krzty dumy
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 17:52   #1572
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
o tu jest fajny artykuł o nocnikowaniu http://dzidziusiowo.pl/rodzina/mamy-...as-zaczac.html




no zdecydowanie ta doktórka urojona jest
Czemu minimum przez rok?A max przez ile?
no tak palnęłam
Myśle że do 2 r.ż wyeliminuje butle
Tak jak z Darią było
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:52   #1573
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

he he
Moja Ala ma 4lata a rano zapodaje kaszkę z butelki ... bo jak Piotrek pije to ona też chce ... i już ...
Piotrek używa: butelki, kubka ze słomką a i normalnie się napije
Nocnik ... od ok 18-20m-ca sobie stał w pokoju ... i czasem Ala siadała ... raz jej się udało i załapała o co kaman ... miała 2lata i tydzień .. i to był dzień ostatniej, dziennej pieluszki
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:54   #1574
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
To ty taki kurduplowaty kurdupel z anoreksją jesteś? Ja też,tylko moja anoreksja to w drugą stronę,ja sie nie zapadam,ja się wydymam
A ta kiecka to za duża się wydawała,bo zlała się jej czerwień z tymi mako-tulipanami i takie złudzenie optyczne powstało
Nie dość, że anorektyczka to jeszcze z Oświęcimia
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:55   #1575
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Ania pokaż byka
Milenka to na nocnik nawet nie spojrzy,stoi u niej w pokoju,a ona go szerokim łukiem omija
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:57   #1576
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Oj tam, mnie sadzano przed rokiem i jakoś z tego powodu nie jestem skrzywiona psychicznie

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Ania pokaż byka
Milenka to na nocnik nawet nie spojrzy,stoi u niej w pokoju,a ona go szerokim łukiem omija
A Julcia lubi sobie posiedzieć właśnie, parę minut sobie siedzi i się bawi
Oj, nie mam zdjęć, nie robiłam jeszcze Jutro zdrobię to wstawię, specjalnie for you
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:58   #1577
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Oj tam, mnie sadzano przed rokiem i jakoś z tego powodu nie jestem skrzywiona psychicznie
a skąd wiesz,że nie jesteś ?
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 18:01   #1578
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
a skąd wiesz,że nie jesteś ?
Przynajmniej sie zdaję sobię z tego sprawy
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 18:10   #1579
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Ja na razie nie planuje eliminować butli..
Ostatnie 3dni mały nie chce bym mu podawała jedzenie, chce jeść sam. Wyrywa mi dosłownie łyżeczkę z ręki i robi w koło siebie tym kupe syfu:/

A dobrze, że wróciłaś Ursulkobo potrzebuję jakiś slogan do naszej strony internetowej i żadna baba z wyjątkiem Seony nie chciała mi pomóc, może Ty coś wymyślisz
__________________
4
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 18:13   #1580
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Przynajmniej sie zdaję sobię z tego sprawy
Czasem dobrze żyć w nieswiadomości

Cytat:
Napisane przez iwciag Pokaż wiadomość
Ja na razie nie planuje eliminować butli..
Ostatnie 3dni mały nie chce bym mu podawała jedzenie, chce jeść sam. Wyrywa mi dosłownie łyżeczkę z ręki i robi w koło siebie tym kupe syfu:/

A dobrze, że wróciłaś Ursulkobo potrzebuję jakiś slogan do naszej strony internetowej i żadna baba z wyjątkiem Seony nie chciała mi pomóc, może Ty coś wymyślisz
a czego ma dotyczyć i dlaczego ty masz go wymyślić?
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 18:18   #1581
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Ursull dlatego mam wymyślić, bo to moja praca
tak więc potrzebny slogan do strony dla biura tłumaczeń , nasza oferta skierowana jest głównie dla biznesu
__________________
4
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 18:20   #1582
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez iwciag Pokaż wiadomość
Ursull dlatego mam wymyślić, bo to moja praca
tak więc potrzebny slogan do strony dla biura tłumaczeń , nasza oferta skierowana jest głównie dla biznesu
ło matko,ale zadanie. A te co Seonka wymysliła to nie mogą być? Fajne są.
A nazwę firmy możesz podać?
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 18:29   #1583
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Ursull nazwa biura-B..podaję na chwilę, zaraz skasuję
__________________
4

Edytowane przez iwciag
Czas edycji: 2010-05-17 o 18:34
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 18:35   #1584
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

iwciag

ok

swoja drogą dziwna nazwa . Sprawdzilam strony internetowe biur tłumaczeń i tam w większości żadnych sloganów nie ma Jak juz to coś w stylu " profesjonalizm,rzetelnośc ,dyskrecja" itp.
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 18:38   #1585
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Czasem dobrze żyć w nieswiadomości
Nie dość, że z Oświęcimia to jeszcze ułomna

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Łeeee, nie załapałam się na nazwę
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 18:41   #1586
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Iwciag weszłam na waszą stronę i moim zdaniem przede wszystkim należy się nia zająć,aby bardziej profesjonalnie wyglądała ,bo narazie to takie nico jest. Slogan z profesjonalizmem i pasją jest ok i myslę,że coś w tym stylu trzeba wykombinować.
oto kilka stron biur,które wyglądają fajnie i profesjonalnie:
http://www.eurocongress.pl/Obsluga_k...FQI9lAodwDnWIQ

http://www.intertext.com.pl/

http://www.translatoris.pl/


co do sloganów to może coś takiego: "nasz profesjonalizm, niezawdność i rzeteloność drogą do twojego sukcesu" ?


to ja na inną stronę weszłam,ta wasza nawet dobrze wygląda,tylko gdzie cennik?
__________________
  

Edytowane przez ursull
Czas edycji: 2010-05-17 o 18:48
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 19:08   #1587
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Ursull nasza stronka, to wersja robocza jeszcze! 21maja mamy mieć stronkę już na gotowo zrobioną.
Mnie się nie podobają stronki gdzie są jacyś ludzie, no i strony dla biznesu najlepiej gdy są w jasnych kolorach, najlepiej białe
__________________
4

Edytowane przez iwciag
Czas edycji: 2010-05-17 o 19:14
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 19:15   #1588
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez iwciag Pokaż wiadomość
Ursull nasza stronka, to wersja robocza jeszcze! 21maja mamy mieć stronkę już na gotowo zrobioną.
Mnie się nie podobają stronki gdzie są jacyś ludzie, no i strony dla biznesu najlepiej gdy są w jasnych kolorach, najlepiej białe
jakbyś ty na fotce topless była to klientów na pewno by wam przybyło
białe strony są smutne i mdłe,ale ja się nie znam.
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 19:17   #1589
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

o topless, to z wakacji z Tunezji
dziś robiła mi córka szefowej zdjęcia, bo dostała aparat na komunie i szefowa wymyśliła, że damy na stronę
no może i smutne, ale ponoć profesjonalne..ale ja też się nie znam.
__________________
4
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 19:28   #1590
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez iwciag Pokaż wiadomość
o topless, to z wakacji z Tunezji
dziś robiła mi córka szefowej zdjęcia, bo dostała aparat na komunie i szefowa wymyśliła, że damy na stronę
no może i smutne, ale ponoć profesjonalne..ale ja też się nie znam.
masz takie fotki? Pokaż Te z Tunezji ofkors

A moje dziecię przed chwilą na pytanie "gdzie jest tata?" wskazała palcem i pwiedziała "tu" ,za drugim i trzecim razem już tylko palcem pokazywała,bez mówienia. Na pytanie "gdzie jest mama" też wskazała na TŻ
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.