Jak zostać stewardessą? - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-17, 11:24   #1321
Catherine_1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Oczywiście, że za Prycka trzymamy kciuki!

Pytanie dla przyszłych pracowników Emirates - czy robicie RTG kręgosłupa?
Catherine_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 11:37   #1322
1982anula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Catherine_1987 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że za Prycka trzymamy kciuki!

Pytanie dla przyszłych pracowników Emirates - czy robicie RTG kręgosłupa?
ja zrobilam na wszelki wypadek, ale chyba to nie jest konieczne, wazny jest opis przeswietlenia pluc i serca.
czy wszyscy robicie przeswietlenie szczeki - bitewings i panoramiczne??
caly czas obawiam sie, ze cos mi umknie. jak wam idzie robienie szczepionek i badan??
1982anula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:30   #1323
dominica85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Ehh no i nie dostalam sie do Wizza Aira- wiem ze to nic takiego w porownaniu do Waszych Emirates, ale mimo tego iz szlam tam na lajcie to wylecialam po 2 etapie. najpierw 70 osob- zostalo 15. Oczywiscie nie mam pojecia dlaczego skonczylo sie ze z 15 osob wylecialo 11. Niby mowia zeby rok odczekac zanim sie pojdzie na rekrutacje, ale myslicie ze to dobry pomysl? Stanie sie cos jak pojde powiedzmy we wrzesniu albo w pazdzierniku??? przeciez chyba nie poznaja mnie...hmm mowi sie trudno zyje sie dalej, bede dalej probowac. Tylko chyba lepiej byloby odpasc od razu na 1 etapie niz na tym drugim....chociaz sama juz nie wiem
dominica85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 18:38   #1324
kubiaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: Jak zostać stewardessą?

wyluzuj Dominica... próbowac możesz zawsze a (przepraszam za to co napiszę) Wizzair nie jest spełnieniem marzeń, tylko low costem ze słabo atrakcyjnymi warunkami pracy i kierunkami ...; wiec spokojnie i obserwuj inne rekrutacje a kiedyś zobaczysz, ze sama sobie przyznasz, że dobrze się stało ... .... .... ... ... ... ... to nie linia....to low cost
kubiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 18:52   #1325
martysp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Ja mam pytanie głównie do osób które brały udział w rekrutacji do LOT-u i EuroLOT-u jak i również do wszystkich którzy będą mogli udzielić odp na moje pytanie! Jak wygląda etap- zadania w grupie? Czego można się spodziewać? Czy to jest jedno zadanie dla całej grupy czy każdy dostaje dodatkowo jakieś zadanie tylko dla siebie? I ile mniej więcej to trwa?

Może Roballo Ty będziesz mógł odpowiedzieć na moje pytanie, bo wiem że ostatnio dostałeś się do LOT-u czego Ci bardzo gratuluję
martysp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 19:11   #1326
dominica85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Jak zostać stewardessą?

ja to wiem ze to low cost, ale przeciez od czegos trzeba zaczac. Narazie nie moge sie przeniesc do Warszawy czy gdzies do innego panstwa dlatego tam probowalam... no ale nie udalo sie. Widocznie tak juz mialo byc.
dominica85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 20:09   #1327
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez dominica85 Pokaż wiadomość
Ehh no i nie dostalam sie do Wizza Aira- wiem ze to nic takiego w porownaniu do Waszych Emirates, ale mimo tego iz szlam tam na lajcie to wylecialam po 2 etapie. najpierw 70 osob- zostalo 15. Oczywiscie nie mam pojecia dlaczego skonczylo sie ze z 15 osob wylecialo 11. Niby mowia zeby rok odczekac zanim sie pojdzie na rekrutacje, ale myslicie ze to dobry pomysl? Stanie sie cos jak pojde powiedzmy we wrzesniu albo w pazdzierniku??? przeciez chyba nie poznaja mnie...hmm mowi sie trudno zyje sie dalej, bede dalej probowac. Tylko chyba lepiej byloby odpasc od razu na 1 etapie niz na tym drugim....chociaz sama juz nie wiem
Dominica85, skąd Ci się wzięło 70 osób? Ja sama naliczyłam max. 40 - 3 rzędy po 10 krzeseł i kilka osób stojących z tyłu sali…

Mnie osobiście cała ta rekrutacja wydała się bardzo nieprofesjonalna. Wysłali jakieś dwie znudzone panienki, które nie były nawet w stanie rozpocząć spotkania na czas. Drugi raz na pewno się już do nich nie wybiorę, niepotrzebnie straciłam pół dnia.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 08:54   #1328
prycek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez 1982anula Pokaż wiadomość
Prycek, wielkie dzieki za pomoc odnosnie Twojego wczesniejszego zapytania o rocznik - jestem '82 (1982 anula - nick nie jest przeklamany )
Ze wzgledu na brak czasu, jestem malo aktywna na wizazu, ale staram sie sprawdzac co sie dzieje, jesli chodzi o rekrutacje - na kazdym forum mozna przeczytac jeden wniosek, ze tak naprawde nie ma regul kogo wybieraja, wierze, ze nastepnym razem Ci sie uda, zycze Ci powodzenia!!!
nie ma sprawy
też mam nadzieję, że następnym razem mi się uda...bo jak nie to będę musiał zostać już tym pilotem :P
prycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 12:29   #1329
dominica85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Madie, cos mi sie pofyrtalo.. nie mialo byc 70 tylko 50 bo tyle jakas dziewczyna naliczyla. Hmm, nie bylo az tak zle, bylam na gorszych rekrutacjach- uwierz! ale fakt faktem, strasznie opoznialy wszystko. Suma sumarum dostaly sie 4 dziewczyny i malo tego.. teraz nie zaczynaja pracy tylko musza czekac az sie ludzie zbiora na szkolenie czy cos.TRoche kpina jakas. Na moje oko oni nie potrzebowali wiecej ludzi, skoro zostalo nas 12- a odpadlo 8.Te ktore sie dostaly.. byc moze beda musialy sie szkolic w Wawie albo we Wrocku.Jakies to troche smieszne, dziwna ta rekrutacja pod tym wzgledem. Ja pewnie sie wybiore na nastepna, bo do innych lini nie usmiecha mi sie poniewaz chcialabym latac z Pyrzowic. Wiem ze to tylko low cost, ale chyba wolalabym odpasc po 1 etapie niz pozniej.. no ale coz. Madie powiedz mi- czy cos sie stanie jak sobie pojde na wczesniejsza rekrutacje? Bo one mowia ze ZA ROK powinno sie. Dla mnie to jakies chore- jak czlowiek szuka pracy, nie dostal sie raz drugi trzeci... to idzie dalej i nie patrzy sie czy ROK czy DWA czy 3 miesiace- skoro chce sie dostac; a nie ze ONI nakazuja czekac ROK....hmm co Ty o tym myslisz?
dominica85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 12:35   #1330
Agilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 39
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Czytam i czytam i nie mogłam się powstrzymać, byłam też w Katowicach na tej "rekrutacji". Było dziwnie ale tak widocznie mają, generalnie nie należy się poddawać. Jak ktoś chce to robić niech próbuje. Warunki finansowe wcale nie są złe, ale pewnie wyjdzie w praniu jak jest naprawdę. Panie były znudzone? Czy ja wiem odgrywały swoją rolę i to wszystko, na rozmowie ostatecznej było w porządku. Także nie poddawajcie się myślę że warto przeżyć ta przygodę i przekonać się samemu. Trzymam kciuki.
Agilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 12:47   #1331
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez dominica85 Pokaż wiadomość
Madie powiedz mi- czy cos sie stanie jak sobie pojde na wczesniejsza rekrutacje? Bo one mowia ze ZA ROK powinno sie. Dla mnie to jakies chore- jak czlowiek szuka pracy, nie dostal sie raz drugi trzeci... to idzie dalej i nie patrzy sie czy ROK czy DWA czy 3 miesiace- skoro chce sie dostac; a nie ze ONI nakazuja czekac ROK....hmm co Ty o tym myslisz?
Wydaje mi się, że te panie mają dość dobrą pamięć do twarzy, ale w końcu - co się może stać? Jak Cię rozpoznają, to najwyżej powiedzą, że zapraszają za rok.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 12:54   #1332
dominica85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Jak zostać stewardessą?

wydaje mi sie ze to nie byla TYPOWA rekrutacja do tych nowych samolotow, ktore rzekomo maja sie pojawic po wakacjach, bo z tego co mi wiadomo wzieliby wiecej osob niz tylko 4. Z tego co wiem dziewczyny ktore sie dostaly to sa na liscie rezerwowych, czyli nie maja zadnego przedstawionego terminu szkolenia itp tak jak bylo ZAWSZE po rekrutacjach, tylko maja czekac... az sie do nich wizzair odezwie. Czyli w zasadzie nic nie wiedza dokladnie a tym samym sa w zawieszeniu. To tez jakos tak zastanawia. Zawsze jak robili rekrutacje to zaraz po niej bylo szkolenie, terminy byly znane,wszyscy wszystko wiedzieli a tutaj wielka niewiadoma...

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Moze i maja dobra pamiec do twarzy, ale osoby rekrutujace rowniez sie zmieniaja. Z drugiej strony czemu niby ma sluzyc ta roczna przerwa?? bo ja tego nie rozumiem.Jak ktos chce pracowac, nie dostal sie a ma checie to sobie moze wg mnie aplikowac do usr... i nikt mu nie bedzie mowil czy ma to robic czy nie ma Patrzac sie na to inaczej, przeciez moze byc jakas osoba b.do mnie podobna...hmm? tak tez sie zdarza
dominica85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:16   #1333
Agilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 39
Dot.: Jak zostać stewardessą?

No zgadzam się to że nic nie wiadomo jest trochę dziwne ale może nie będzie trzeba czekać aż tak długo, muszą się liczyć z tym że nie będziemy czekać wiecznie wiec może się okazać ze przeprowadzali tą rekrutację na darmo, więc ja jestem dobrej myśli. A i zostało nas 5 a nie 4
Agilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 14:56   #1334
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez dominica85 Pokaż wiadomość
Moze i maja dobra pamiec do twarzy, ale osoby rekrutujace rowniez sie zmieniaja.
No nie wiem… podobno ta z grzywką jest kierowniczką bazy i jest na każdej rekrutacji…
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata

Edytowane przez Madelie
Czas edycji: 2010-07-15 o 21:12
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 15:20   #1335
dominica85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Jak zostać stewardessą?

nastepna rekrutacja po wakacjach zapewne albo jakos w pazdzierniku/listopadzie bedzie to do tego czasuu zdazy jej sie zapomniec...
dominica85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:34   #1336
Farawla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Nie wiem, czy dotarła do Was informacja od Qatar'u- wybaczcie nie chce mi sie przegladac calego forum:

"We are pleased toinform you that we will be conducting an Open Day Cabin Crew Recruitment Campaign in Warsaw, Poland as detailed below:
Date: 22nd May 2010 (Saturday)

Time: 0900 am sharp

Venue:SOFITEL WARSAW VICTORIA,
Krolewska 11 00-065,
Warsaw, Poland.

You are most welcome to participate in this Open Day. However, be informed that our Open Days are frequently scheduled throughout the world and we do encourage you to attend a campaign held closest to your location that does not incur excessive travel and expense.

Please note that all expenses incurred by you to attend any recruitment campaign will not be the responsibility of Qatar Airways.

Our Open Day is an interactive information session only where you will have the opportunity to meet with our Recruitment team and learn more about our Cabin Crew lifestyle, package and living in Doha, Qatar. Your application will be reviewed and only those short-listed will be invited for further recruitment processes on:

  • 23rd May 2010 (Sunday)- Preliminary Selection
  • 24th May 2010 (Monday) & 25th May 2010 (Tuesday)- Final Interviews (Time and venue will be advised for both sessions)

    Please bring with you the following:
  • An updated resume.
  • One recent passport-sized photograph (smiling) on a plain (avoid white) background.
  • One recent full-length postcard-sized photograph (business attire) on a plain (avoid white) background (Photo Format:Stand facing the camera, with one foot slightly forward, hands relaxed by the sides and a warm open smile) .
    This information is made available to you as a result of you applying online to attend the Warsaw, Poland recruitment campaign.

Thank you and Warm Regards,

Cabin Crew Recruitment Team
Human Resources Department"


Życzę wszystkim powodzenia! Ja się nie wybieram, bo znalazłam sobie inną ciekawą opcję dobrze płatną na Bliskim Wschodzie w moim zawodzie (aplikacja na stefkę to była tak przypadkiem ). Do konca tygodnia powinnam mieć już wizę wyrobioną . Gratuluje tym, którzy dostali golden call z Emirates i cóż, do zobaczenia w Dubaju!

Farawla

Edytowane przez Farawla
Czas edycji: 2010-05-18 o 21:35
Farawla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 15:12   #1337
Agilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 39
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Czy ktoś z was orientuje się jakie są badania ? Czy zdarza się że ktoś ich nie przeszedł?
Agilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:10   #1338
prycek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Farawla Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy dotarła do Was informacja od Qatar'u- wybaczcie nie chce mi sie przegladac calego forum:

"We are pleased toinform you that we will be conducting an Open Day Cabin Crew Recruitment Campaign in Warsaw, Poland as detailed below:
Date: 22nd May 2010 (Saturday)

Time: 0900 am sharp

Venue:SOFITEL WARSAW VICTORIA,
Krolewska 11 00-065,
Warsaw, Poland.

You are most welcome to participate in this Open Day. However, be informed that our Open Days are frequently scheduled throughout the world and we do encourage you to attend a campaign held closest to your location that does not incur excessive travel and expense.

Please note that all expenses incurred by you to attend any recruitment campaign will not be the responsibility of Qatar Airways.

Our Open Day is an interactive information session only where you will have the opportunity to meet with our Recruitment team and learn more about our Cabin Crew lifestyle, package and living in Doha, Qatar. Your application will be reviewed and only those short-listed will be invited for further recruitment processes on:

  • 23rd May 2010 (Sunday)- Preliminary Selection
  • 24th May 2010 (Monday) & 25th May 2010 (Tuesday)- Final Interviews (Time and venue will be advised for both sessions)

    Please bring with you the following:
  • An updated resume.
  • One recent passport-sized photograph (smiling) on a plain (avoid white) background.
  • One recent full-length postcard-sized photograph (business attire) on a plain (avoid white) background (Photo Format:Stand facing the camera, with one foot slightly forward, hands relaxed by the sides and a warm open smile) .
    This information is made available to you as a result of you applying online to attend the Warsaw, Poland recruitment campaign.

Thank you and Warm Regards,

Cabin Crew Recruitment Team
Human Resources Department"


Życzę wszystkim powodzenia! Ja się nie wybieram, bo znalazłam sobie inną ciekawą opcję dobrze płatną na Bliskim Wschodzie w moim zawodzie (aplikacja na stefkę to była tak przypadkiem ). Do konca tygodnia powinnam mieć już wizę wyrobioną . Gratuluje tym, którzy dostali golden call z Emirates i cóż, do zobaczenia w Dubaju!

Farawla
orientuje się ktoś czy można się wybrać na taki OD Qataru nie otrzymawszy żadnego zaproszenia od nich ???

Edytowane przez prycek
Czas edycji: 2010-05-19 o 18:21
prycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:28   #1339
LukasFly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Prycek
Jasne ze mozna sie wybrac...to jest open day..na kazdy open day mozna isc bez zadnego zaproszenia...zaproszenie jest porzrebne tylko w przypadku asessment day....ale w polsce zazwyczaj odbywaja sie tylko open day..takze mozesz smailo isc tak jak na emirates.
Powodzenia!!!!
LukasFly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 19:25   #1340
matt19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Czesc, słuchajcie pare tyg temu wyslalem aplikacje do air italy polska, dzisiaj dzwonili zeby przyjsc na jutro badz w piatek na spotkanie rekrutacyjne.
czy ktoś też się wybiera?
Nie wiem czy jednak warto mam okolo 200 km do wawy
Wiem ze to dziwne ze wyslalem a teraz marudze ale takie mam realia obecnie.
matt19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:32   #1341
kubiaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: Jak zostać stewardessą?

próbuj może :=)

Edytowane przez kubiaka
Czas edycji: 2010-05-19 o 19:47
kubiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:39   #1342
matt19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jak zostać stewardessą?

hmm a co to znaczy?
matt19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:44   #1343
kubiaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: Jak zostać stewardessą?

nie spróbujesz = nie będziesz wiedział :=)

Edytowane przez kubiaka
Czas edycji: 2010-05-19 o 19:48
kubiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:48   #1344
matt19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Rozumiem, ciekawe poczekam az ktos jutro pojdzie
matt19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 19:54   #1345
kubiaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: Jak zostać stewardessą?

ciekawe; nikt tu nie pisał jak tam wygląda rekrutacja - może ktoś zna metodologię wyboru ?
kubiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:01   #1346
matt19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jak zostać stewardessą?

No wlasnie tez nie slyszalem a Wy??
matt19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:43   #1347
prycek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez LukasFly Pokaż wiadomość
Prycek
Jasne ze mozna sie wybrac...to jest open day..na kazdy open day mozna isc bez zadnego zaproszenia...zaproszenie jest porzrebne tylko w przypadku asessment day....ale w polsce zazwyczaj odbywaja sie tylko open day..takze mozesz smailo isc tak jak na emirates.
Powodzenia!!!!
dzięki Lukas!
może się wybiorę, chociaż czytałem na forach, że maja gorsze warunki od EK i bardziej kontrolują i ograniczają swój CC...:/
ehh....dostałem właśnie oficjalnego maila od EK o odrzuceniu mojej aplikacji...
prycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 21:14   #1348
dominica85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Jak zostać stewardessą?

hmm a jak to interpretowac? Air italy lata tez z Pyrzowic?
na stronie jest napisane..:

Air Italy Polska wykonuje loty ze swojej bazy operacyjnej - Lotniska Chopina w Warszawie oraz lotnisk regionalnych w Katowicach, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

Coz to oznacza lotnisko regionalne? wylatuje tez z tych katowiec czy nie, bo kazdy mowi co innego. Na necie wyczytalam gdzies ze lata, gdzie in0dziej mowia ze nie...wiec juz sama nie wiem
dominica85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 01:28   #1349
kubiaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: Jak zostać stewardessą?

lata z Katowic, ale nie ma tam "bazy", czyli załogi są z Warszawy i dolatują tam rejsem lub dojeżdżają
kubiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 06:11   #1350
treschic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Hej! Ja juz przeszlam rekrutacje do air italy i sie dostalam. Malo tego... Przeszlam rowniez rekrutacje do Ryanaira, ale chyba.... nie ma co porownywac ;-))))) tak wiec zycze wszystkim powodzenia i do zobaczenia na kursie w air italy!
treschic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-27 14:43:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.