Grube uda- mój odwieczny problem. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-28, 21:02   #1291
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Ja proponuje zastąpienie połowy ilości wody herbata zieloną i czerwona -to również bardzo korzystne a zastępuje zwykła mineralną oczywiście nie całkowicie wiem to z dobrego źródła mi tez było ciężko pić 1,5 litra wody dziennie tak więc piłam na początku ok 0,5 teraz juz dochodze do litra no i ze 2 szklanki zielonej herbatki i jedna czerwonej im wiecej tym lepiej-dla odchudzania pieknej skóry i samopoczucia
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 21:13   #1292
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Kurcze ale po co mi tyle tej wody?? Wkońcu nie mam codziennie bardzo intensywnego wysiłku fizycznego (robie tylko a6w) więc nie musze uzupełniać tego co wypociłam. Czy jest jeszcze jakiś inny cel picia dużej ilości wody?? Oświećcie mnie
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 21:30   #1293
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

ogólnie to jest tak, ze trzeba dostarczać organizmowi wody zanim zacznie jej naprawde potrzebować bo wtedy kiedy czujesz pragnienie w twoim ciałku włącza się już alarm dlatego lepiej do takiej sytuacji nie dopuszczać tak w skórcie to woda jest niezbędna nam do zycia- każda część naszego ciała ze skórą włącznie jakoś tam z niej korzysta a jeśli dostarczasz jej w odpiedniej ilośći nie masz deficytu czyli nie dochodzi do braków trzeba też pamietać, ze jesli na bierząco uzupełniasz ilość wody w organiźmie jest ona też proporcjonalnie usuwana ( na początku często biegamy do łazienki ) i nie zatrzymuje sie w organiźmie z "lęku" przed jej brakiem w przyszłości tak to wygląda na moje oko oczywiście nie trzeba pić 3 litrów wody, no chyba, ze ktoś ma taka potrzebę ja sama miałam taki okres, ze piłam ok 2 szklanek dziennie i nie czułam potrzeby na więcej do czasu potem strasznie chciało mi się pić aże piłam za duzo w porównaniu do poprzedniego okresu non stop siusiała no i miałam przesuszoną i szarą skórę mimo kremów tak więc teraz nie dopuszczam do takiej sytuacji tym bardziej, ze jestem na lekkiej dietce alez sie rozpisałam-sorki
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 21:35   #1294
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Gmyrelka- no np. pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu (typu resztki alkoholu, kofeiny), pomaga "wyplukac" cellulit, ogolnie oczyszcza (tu wlicza sie ogromna ilosc rzeczy, ale np. nie mamy wypryskow/lub mamy ich mniej ), pomaga utzrymac skore, wlosy, paznockie (tak, wlosy skladaja sie chyba z 80% wody czy jakos tak) w ladnym i zdrowym stanie, skora jest ujedrniona, nie jest sucha i nie ma zmarszczek, przyspiesza przemiane materii (np. nie mamy zatwardzenia)....lista jest naprawde dluga... ogolnie, woda jest potrzebna aby wszystkie procesy zyciowe zachodzily w odpowiedni sposob. moja mama pije 2 butelki dziennie wody-i na swoj wiek naprawde wyglada swietnie-zero zmarszczek, figura nastolatki. ja tam 1 butelke niecala wypijam + herbatka zielona i owocowa ale sie zamierzam do picia 2 butelek dziennie bo widze jakie sa tego efekty.

ps. ja nie znosze i nie potrafie pic przegotowanej w czajniku wody. jesli ktos bedzie probowal sie przekonac do picia wody wlasnie z czajnika-to sie nie dziwie ze nie mozecie sie przelamac najlepsza woda to naleczowianka, cisowianka, aquarel i aqua minerale- oczywiscie wg mnie
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 21:46   #1295
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Dzieki Vicki wielkie !! No cóż tu dużo mówić - Twoje argumenty tak do mnie trafiają że nie zostaje mi nic innego jak nauczyć się pić duuużo wody
Jaka jest idealna zalecana ilość??
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 21:46   #1296
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Primawerka za 1zł 19 gr przystępna cena i smaczek bardzo miły Też próbowałam kiedyś z przegotowaną ale teraz popijam tylko w domu po ćwiczeniach-wtedy mi wszystko jedno
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 21:48   #1297
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Koteczka Twoje rady są na poprzedniej stronce i dopiero teraz je przeczytałam i również za nie dziękuję
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-28, 21:55   #1298
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

niby 1,5 litra dziennie, albo 8-10 szklanek dziennie to jest podobno idealnie 8 szklanek wbrew pozorom latwo pochlonac mam nadfzieje ze sie przelamiesz, bo naprawde warto!!!!
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 06:38   #1299
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Ja też mam swój sposób na wodę - po prostu zaczęłam ją wszędzie nosić ze sobą - w torebce na wykłady, w plecaku. Sięgam po nią nie tylko jak chce mi się pić, ale np gdy poczuję podstępny głód, a już zjadłam II śniadanie, albo nawet jak mi się nudzi Moje ulubione to Żywiecka, Aqua Minerale i Arctic Do przegotowanej nie mogę kompletnie się przemóc, choc z racji mojego miejsca zamieszkania w kranie mam czyściutką jurajską

Rzeczywiście picie wody jest bardzo korzystne. Dużo dziewczyn narzekających na suchą skórę i kupujących balsamy hiper mega nawilżające nie wie że właśnie podstawąjest takie nawilżanie "od środka".

Herbatki też są ok - ja pijam zieloną, czerwoną, białą i owocowe. Staram sie unikać tylko czarnej, bo... odwadnia!

Vicki, piszesz o sokach z minimalną zawartością cukru i dużą zawartością "soku w soku" Mogłabyś mi polecić jakieś??? Nie mam kompletnei rozeznania a to co stoi u mnie na sklepowych pólkach to właśnie takie pseudosoki
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 07:49   #1300
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Właśnie a propos Jurajskiej: Ja też pochodzę z Jury i zawsze jak przyjeżdżam do mamy to piję wodę z kranu - nie do odróżnienia od butelkowanej.

A Jurajska butekowana to najpyszniejsza woda - ma w sobie taki chłodek, mmm
Niestety nie wszędzie dostępna
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 11:25   #1301
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Czesc dziewczyny czy moge do Was dolaczyc ??
Jestem 1,5 miesiaca po porodzie (cesarka) no i ze wzgledu na swierze szwy do tej pory nie moglam cwiczyc ale teraz juz moge i chcialabym sie wzionsc za siebie ale przezywam lekki kryzys: porobily mi sie rozstepy, mam boczki, odstajacy brzuch - poprostu koszmar, plakac sie chce. Nie przeczytalam jeszcze calego watku (brak czasu) ale w najblizszym czasie napewno to zrobie.
Moje wymiary to :
biodra- 85 cm
brzuch- 81 cm
talia- 76 cm
udo- 51 cm
nad kolanem- 35 cm
wzrost 169 cm
<am nadzieje ze starczy mi sil na walke z tluszczykiem.
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 13:25   #1302
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

ojoj nie bylo mnie tylko chwilke a tutaj niezla dyskusja na temat wody widze powstala ja pije codziennie 3 litry chyba najwiecej ale juz sie przyzwyczailam- do szkoly biore 1,5l, a drugie 1,5l wypijam w domu...do tego jeszcze 3 filizanki herbatki pu-erh- do sniadania, obiadu i kolacji i tym trybem picia lece juz ze 2 miesiace i jestem bardzo zadowolona nie wiem czy cos mi ta woda daje ale po prostu ja lubie i czuje ze robie dobrze ze ja pije ale zabrzmialo...a uwielbiam cisowianke- tania i smaczna

kleine...grunt to brnac do przodu ja za kazdym podsumowaniem ile stracilam w danym tygodniu najpierw zalamywalam sie ze malo a potem sobie mowilam "zawsze to cos" i robilam tabelki kiedy z taka predkoscia osiagne swoj wymarzony cel i jakos tak leci...

no i mi tez okazalo sie ze mam wiecej wrostu niz myslalam- zawsze sadzilam ze mam 168-9 a teraz juz mam cale rowne 170 mamusia mnie mierzyla ostatnio i sasiadki i kolezanki mowia mi ze uroslam jupi to moze w wakacje z racji wakacji tez troszke urosne i moje 172 piekne jednak sie spelni

alle sie rospisalam...ze tez musicie mnie znosic
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 13:34   #1303
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

kleine a ja daze do 36 nad kolanem jak tobie sie udalo stracic ten cm??
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 14:35   #1304
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

ja tez walcze z moimi nogami gdyz przez ostatmi rok sie zaniedbałam...równiez zaczełam pic wode mimo ze wczesniej niegazowana wogole niewchodzial w gre...a teraz pije ja caly czas tylko czesto latam do wc ...a i jak zaczełam cwiczyc to na mojej prawej nodze zauwazylam wybrzuszenie...po srodku uda...czy wiecie co to jest i czy zniknie??i jeszcze jedno...a co myslicie o wodach niegazowanych smakowych??
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 16:54   #1305
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

mysle ze sa drogie i maja szkodliwe substancje slodzace i smakowe brutal ze mnie
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 17:56   #1306
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

olifka: patrz na sklad soku zawsze- pseudosoki maja taka kolejnosc: woda, cukier, zagewszczony sok z <x> soki dobre powinny miec sklad: 100% soku (ostatecznie cukier jak np w grejprutowym). jakie polecam? tymbrak pomaranczowy z miazszem bez cukru, hortex-wiekszosc sokow maja 100%, uwazaj czy nie jest napisane ze napoj (jak np bananowy). wszelkie mieszaniny typu tymbarku zurawinowy(w ktorym jest aronia jagoda jablko czy jakos tak) tak naprawde sa napojami. nektary tez zazwyczaj sa mieszanina wody+cukier+zageszczony sok. no i niestety cena. wiekszosc "porzadnych, prawdziwych" sokow kosztuje okolo 4zl i powyzej za 1litr. ale warto powiedz jakie smaki/owoce lubisz najbardziej to ci polece ktore sa najlepsze-oczywiscie wg. mnie
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 18:06   #1307
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

No właśnie Vicki, zawsze czytam skład, ale producent ogranicza się zazwyczaj do "sok zagęszczony, woda" i nie wiadomo w jakich proporcjach. A to ważne przecież!
Trudno powiedzieć jakie owoce lubię najbardziej... chyba po prostu lubię je wszystkie. Każde wkońcu niesie ze sobą jakąś dawkę witaminek różnorakich Jedyne co - to nie przepadam za jabłkowym, a tym bardziej połączonym z mietą. Uwielbiam natomiast banany - ale spotyka się z nich wyłacznie nektary i napoje. Ale wkońcu banany zbyt soczyste to nie są
Więc Hotex i Tymbark, mówisz?
Najlepsze są soki wyciskane, z tych "jednodniowych". Kupiłam sobie ostatnio marchwiowy - no pychota!! A jaki słodziutki... Szkoda, że tak diabelnie drogie są

Nie tak dawno zastanawiałam się, czemu nie produkują soków warzywnych. Przeciez one są lepsze w diecie i bardziej wskazane. Ale doszłam do wniosku, że musiałyby być naprawdę ohydne
A tu przedwczoraj robię kurs po markecie, a tu na pólce co? Sok warzywny! (Żeby nie skłamać - ale chyba Tymbark to był...)W składzie brokuły, buraki, cebula, seler, pomidory. Czytałam skład, a TŻ coraz bardziej się krzywił zniesmaczony... Pychotka, nie ma co
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 19:12   #1308
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Przepraszam może ktoś ten filmik umiescic jeszcze raz bo nie moge go sciagnac ?? Bardzo bym prosila
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 19:13   #1309
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Są amatorzy soków warzywnych, choćby pomidorowego, ja niestety do nich nie należę, i takich soków jest coraz więcej w sklepach.

Co do owocowych - producenci zaznaczają coraz częściej, że sok jest 100%, mam nadzieję że wkrótce nie będzie z tym problemów.
Mój ulubione to grejfrutowy (uwaga alergicy! Nie popijajcie nim leków na alergię)

i różne "pysie" i kubusie" - byle pozbawione marchwi, której ni znoszę
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 19:21   #1310
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

niom warzywne sa, sa!! tak jest tymbarku, sroziemny, pikanty i lagodny. osobiscie mi nie smakuja, bo za bardzo czuje w nich papryke (ktorej nie cierpie!! :P) a jednodniowe....mnnnniiiaa aaaaamm!!!!!!!!!! uwielbiam marchwiowy!! ale lepsze sa w 0,5 l butelkach z taka pomaranczowa nalepka i buzia usmiechnieta, od marwitu (te sa latwiej dostepne) i te 0,5 l kosztuja 3,20zl a marwit za 250ml kosztuje 2,20-2,70zl. a jablkowy jednodniwy-to pychota!! chyba bys sie przekonala!! a te jablkowe z mieta sa wlasnie napojami!!!

jak chcesz wiedziec czy sok ma wiecej "soku" to szukaj na pierwszym miejscu w skladzie sok "x", dopiero ostatecznie cukier. napoje maja na pierwszym miejscu woda, pozniej cukier/zageszczony sok-i wtedy wiesz ze to jest niezdrowe!!

1. hortex/tymbark sok pomaranczowy ma napisane ze jest 100% soku-to pewniak.
2. a warzywny polecam barszcz czerwony z jablkiem(ktorego nie czuc) jest boooski!! dzieki niemu przekonalam sie do burakow-jest dobry na zimno i cieplo i ma tylko 20kcl na 100ml!! a napojowe soki maja po 52kcl na 100ml.
3.hortex czerwony grejpfrut-ma cukier ale oprocz cukru to sam sok.
4.winogronowy fortuny-the besciak!! kosztuje ok. 5zl za litr ale ma niesamowity, delikatny smak. poprostu wymiata!! i z tego co pamietam, to nie ma cukru-tylko 100% soku!! to najbardziej polecam!!

ale sie rozpisalam!!
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 20:42   #1311
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

dziewczyny zalamujecie mnie, jak czytam wasze wymiary to czuje sie gorsza ((( tez bym chciala miec biodra 89cm....
wzrost 177
biodra 110 cm
udo 57 cm
talia 79 cm
biust 90cm

chcialabym ale to bardzo zrzucic z bioder z 10 cm kurcze nawet sobie tego nie wyobrazam, dla mnie to graniczy z cudem (( przytylam pare dobrych kiliogramow po tabletkach antykoncepcyjnych, ktore caly czas biore. Ciagle cos jem, mam ataki jedzenia, chetnie bym to zwymiotowala, ale z racji ze biore pigulki to nie moge... Nie moge sobie z tym poradzic, poza tym nie ma nikogo kto by mnie w tym wspieral. Czuje sie potwornie, niekobieco, nieseksownie
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 21:21   #1312
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Te soki warzywne z Tymabarku są strasznie słone.. ja ogólnie mam kurcze chyba alergię na sól, wszędzie ją wyczuwam ;D
Ale soki jednodniowe marwitu marchewkowe brzmią kusząco.. smakują tak samo jak z sokowirówki czy tak jak kubusie itp?
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 22:20   #1313
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Do małyaniołek- spokojnie będzie dobrze Ci mówie bywaja gorsze i lepsze chwile a nawet lata Pociesz się ty, ze masz w udzie tylko 1 cm więcej odemnie a ja mam 171 cm wzrostu zanim zaczełam ćwiczyć miałam też 57 w prawdzie biodra mam 96 ale z nimi nigdy problemów nie miałam, za to cierpie na brak biustu Tutaj jest wsparcie- ja Ci je oferuje od zaraz
A tak przy okazji dziewczynki rozchorowałam sie troche gardło mi siada i wogóle jakaś słabowita jestem a nie chcę rezygnować z ćwiczeń bo znów się rozleniwię co robić
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 10:05   #1314
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Kateczka_05 to ta tragiczna pogoda tak dziala mnie tez gardziolko cos podupada na zdrowiu, zimno mi strasznie caly dzien leze w loziu i sie obijam

małyaniołek nie martw sie, jesli naprawde chcesz zrzucic te 10cm z bioder bo zle sie z tym czujesz to wszystko przed toba... powprowadzaj troszke zdrowsze zasady zywieniowe(nie od razu dieta czy cos takiego, ale po prostu lepiej sie odzywiaj), znajdz sobie jakies cwiczenia, moze rowerek z kolezanka?? i wpadaj tutaj do nas chwalic sie efektami zobaczysz jak szybko zrzucisz zbedny "balascik" don't worry be happy!!

a ja nie pijam rzadnych sokow jedynie wode w duuuzych ilosciach...jakos nie ufam tym sokom kurcze, wydaje mi sie ze jak z kartonu to pelno tam E, cukrow i wogle jakiegos swinstwa
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 10:27   #1315
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
No to mam peszka mam angine z zapaleniem zatok i gardla swietnie antybiotyki i pelno innych świnstw-a musze siedziec do wieczora w pracy i jutro tez a w weekend poczatki egzaminow ale co tam ciekawe czy bede miala troszke sily choć na callanetics

Ja soczki pijam ale od czasu do czasu wole czysta wode oczywiście i herbatki zielona i czerwoną a teraz mi sie na to moje gardzlo bardzo przydadza
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 10:31   #1316
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Dziewczyny dziekuje za wsparcie!!!Naprawde nie wiecie ile to dla mnie znaczy!!! Teraz mam sesje, doslownie nigdzie nie mam czasu wyjsc, ale po sesji-12 czerwca, zamierzam zaczac jezdzic na rowerku i chodzic na basenik. Jak tylko pojawia sie pierwsze efekty to sie pochwale Narazie to moge sie pochwalic, w jak zaskakujacym tempie przybieram na wadze..ehhh
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 17:01   #1317
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

malyaniolek: a rozmawialas z ginekologiem o zmianie tabletek na inne? bo jesli sa zle dobrane, to wlasnie powoduja ze jest sie ciagle glodnym efektem czego sie tyje popros by wypisal ci skierowanie na badanie poziomu hormonow, wroc do niego z wynikami i popros o dobranie innych naprawde to jest podstawa zeby nie tyc. mnie ginekolog idealnie dobrala tabletki-krotko bralam bo tylko 6miesiecy, ale dzieki nim mialam ladna cere i nie bylam nadmiernie glodna (czytac nie przytylam ).

co do ud. ja jestem 2cm nizsza od ciebie, a mam 56cm w najszerszym miejscu ud. i bioder napewno nie mam 89cm-mam okolo 96cm, a spadly mi do 99cm (jak narazie nie walczylam z nimi za bardzo ) nie martw sie, naprawde zoabczysz, ze chociazby zmieniajac tabletki na inne, od razu mozesz zgubic to co nabylas i nadal byc zabezpieczona przed niespodziankami
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 21:45   #1318
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Vicki Dziekuje za wsparcie Jesli chodzi o tabletki to najpierw byl Harmonet teraz Yasmin. Po Yasmin jest wydaje mi sie lepiej, bo po Harmonecie bylo tylko gorzej. Bralam takze Diane-35 i Jeannine- niestety tez nie bylo dobrze. Jesli chodzi o badania hormonow to podczas brania tabletek to nie warto ich robic, bo hormony beda w normie. Ogolnie to mam zaburzenia hormonalne, przed braniem tabletek (ponad rok temu) leczylam sie na PCO (zespol policystycznych jajnikow), mialam podwyzszony testosteron, androstendion, kortyzol i prolaktyne. Zdecydowalam sie na antykoncepcje ( tylko ze wzgledu na zapobiegniecie ciazy) i musialam zrezygnowac z leczenia. Mysle ze masz troche racji z ta zmiana tabletek. Tylko ze ja jakos nie wierze ze u mnie sie to uda. Rzekomo Yasmin to tabletki ktore wrecz odchudzaja...ehhh a u mnie co... Mysle ze zmiana tabletek tez niekorzystnie moze wplynac na moja wage... Najgorsze ze trzeba probowac metoda prob i bledow- przy czym trzeba zalozyc, ze tak naprawde ewentualne skutki uboczne najbardziej sie odczuwa (pojawiaja sie) w ciagu pierwszych 2-3 miesiecy. Myslalam, ze Yasmin bedzie dla mnie dobry- poniewaz ma takze skladniki antyandrogenne- a ten hormon wlasnie u mnie byl najwiekszym problemem. Mam nadzieje, ze zmieni sie wkrotce cos na lepsze... Po sesji i praktykach jade do mojego TŻ do Bielska Bialej, prawdopodobnie zostane na cale wakacje. Wierze ze on mi takze pomoze. Jest moim najlepszym przyjacielem, ale czasami boje sie juz kolejny raz poruszac ten temat, nie chce go zanudzac i mu marudzic.
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 10:15   #1319
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Mój ginekolog mówi, że Yasminy to tabletki o najniższej dostępnej na rynku dawce hormonów. Mówi że przepisał je wielu kobietom które miały różne dolegliwości po innych tabletkach typu: znaczny wzrost wagi, wahania nastrojów, depresja czy ogromny spadek libido i u 90% kobiet zniknęły te objawy po zastosowaniu Yasmine. Kurcze a też tak ciągle zmieniać tabletki nie jest zdrowo ;/ Może warto pomyśleć o innej metodzie antykoncepcji??
One chyba wszystkie są do d...
Moja koleżanka bierze Yasmin i tak jak na wszystkich innych teraz też przytyła w momencie ... 5 kg :|
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 12:55   #1320
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

sluchajcie dziewczyny problem mam malutki strasznie schudlam i rodzice sie martwia i dzisiaj mama mnie zaciagnela do lekarki zeby skontrolowac mnie- lekarka powiedziala ze mam niedowage (48kg i 170cm) ze musze przytyc do 54kg i ze ona daje mi tydzien na zwiekszenie kalorii do 2000 albo bierze mnie na oddzial pod kroplowke...ja zrobilam wielkie oczy bo mnie troche przestraszyla i powiedzialam ze bede wiecej jadla a mama juz sie umowila na kolejna wizyte...

potem juz taka podlamana poszlam do laryngologa bo mama powiedziala ze i to zbadamy od razu a tutaj laryngolog mi powiedziala ze mam guzki jakies glosowe i ze musze bardzo uwazac jakies zabiegi mam miec od 20 czerwca i ze jak nie bede dbala o gardlo to to sie moze przerodzic w raka

to najgorszy dzien dziecka w moim zyciu jestem zalamana i najchetniej zakopalabym sie pod koldra...
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 07:35:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.