Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 20:17   #631
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
a ile jest tych babeczek w opakowaniu? i co z nimi należy zrobić? tzn wiem, że jakoś "podgrzać"/upiec, ale możesz nap coś więcej?
Cytat:
Napisane przez __Daria Pokaż wiadomość
Jakoś nie zwróciłam nigdy na te babeczki uwagi.
Daj znac jak smakują
Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
ja kiedyś jakieś ciastka portugalskie w zamrażarkach widziałam, ale kosztowały z 10zł.
więc babeczki dzisiaj dwie wyjęłam na próbę jest ich w sumie 6 w opakowaniu i trzeba je najpierw rozmrozić a potem upiec w 240 st. 20-30 minut, ale to duża przesada ja w moim małym piekarniku pieklam je jakies 20 minut ale w 180-190 st, sa z ciasta francuskiego z takim gęstym jakby budyniowym sosem, trochę za slodkie jak na mój gust ale jakby np. polac je jeszcze jakimś sosem owocowym albo dać gałkę loda truskawkowego to myslę, że pyszny deser by był ja jeszcze je napewno kupie, na szybko awaryjnie mogą byc
i kosztuja napewno 2,99 sprawdzałam pare razy bo też mi sie wydawało, że kosztowały kiedys okolo 8zł a jest napisane na cenie "teraz jeszcze taniej"

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2010-05-18 o 20:18
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:38   #632
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
zaszłam dziś po pracy do Biedronki- wzięłam taką ulotkę w formie kartki dwustronnej z promocjami -ważna od 20 do 26maja- na pewno kupię ser żółty Światowid 300g za 3,99zł, płyn do naczyń Kraft za 2,99zł


a czy w Waszych Biedronkach też są takie ulotki????

Z tego, co mi wiadomo na tej kartce jest napisane Wyprzedaż, ona dotyczy jednego i nawet na niej podanego sklepu
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 22:52   #633
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

a ja dzisiaj zasmakowałam się maślanką o smaku brzoskwiniowym z dodatkiem kawałków owoców. dużo tańsza niż w innych sklepach a smak o wiele lepszy
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 23:04   #634
Queen Of The Damned
Zadomowienie
 
Avatar Queen Of The Damned
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 888
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez karolka1008 Pokaż wiadomość
dziś specjalnie po orzeszki w panierce wybrałam się do jednej z Biedronek. Dodam, że niemiłosiernie lało, termin oddania pracy rocznej nieuchronnie się zbliża, a przy tych orzeszkach uwielbiam czytać, pisać, uczyć się. Zachodzę a ich nie ma! Co więcej, nie było nawet ceny i żadnego znaku że są dostępne! Bardzo się zdenerwowałam
Ale nie ma tego złego, kupiłam Snakersy bekonowe i humor się poprawił
Ja właśnie od soboty poluję na te orzeszki i nie ma ich w mojej biedronce, w ogóle jakieś pustki, tych z miodem i pikantnych też tylko kilka paczek zostało, za to solonych multum.
Dzisiaj byłam po maślankę straciatella, ale została tylko o smaku pieczonego jabłka.Kupiłam za 2,49 biedronkową maślanę, jest truskawkowa i brzoskwiniowa. Wzięłam brzoskwiniową i smakowała mi. Straciatella w 100ml ma 92kcal, a brzoskwiniowa 76 W sumie nawet nie zaszalałam z zakupami bo pustki i w ofercie tygodnia jedynie ziemniaki młode.
Ostatnio znów wsmakowałam się w chałwę, nie jadłam jej dobre 8 miesięcy
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg

Edytowane przez Queen Of The Damned
Czas edycji: 2010-05-18 o 23:09
Queen Of The Damned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 23:22   #635
maciejka74
Raczkowanie
 
Avatar maciejka74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 117
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Pewnie niejedna z Was czeka na tenisówki czwartkowe....widziałam je dziś,są śliczne ,ładniejsze niż w gazetce,ale rozmiarówka taka,że radziłabym mierzyćtu 40 to bankowo 40 więc osoby z dużym kopytkiem nie maja szans
__________________
Kup sobie psa. To jedyny sposób, abyś mógł nabyć miłość za pieniądze...
maciejka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 00:36   #636
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

U mnie orzeszki leżą stertami i kuszą niemiłosiernie..a tu bakłażany i pomidorki zamiast nich trzeba nabywać aby latem nie straszyć naoprogramowymi kilogramami
Słuchajcie, kupuję w tesco łososia za śmieszne 6zł z kawałkiem, takiego do sałatek, kanapek itd..czy w biedronce znajdę coś takiego w podobnej cenie?? Dodam, że tam jest go 200g.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 06:23   #637
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Jadłyśmy (moja siostra i ja) tą nowość - lody cytrynowo-sernikowe. Są... pyszne, a to coś, czym są posypane (małe, brązowe granulki) to cudo dopełniające wspaniałą całość. Jedne z lepszych lodów, jakie jadłam (a regularnie zajadam Grycana, Cart' Dor i inne nieco droższe, więc porównanie mam), bardzo ciekawy smak (dlatego na pewno nie "podejdą" każdemu), chociaż czuć, że to nie są lody domowe, a kupne (ale niewiele im brakuje, polane jakimś dodatkowym sosem - karmelowym, czekoladowym - mogły by uchodzić za wręcz domowe). Siostra chwaliła, a jest naprawdę wybredna - nie dziwię się, skoro miała kilka okazji zajadać się lodami Häagen-Dazs.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-05-19 o 06:25
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 06:53   #638
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
U mnie orzeszki leżą stertami i kuszą niemiłosiernie..a tu bakłażany i pomidorki zamiast nich trzeba nabywać aby latem nie straszyć naoprogramowymi kilogramami
Słuchajcie, kupuję w tesco łososia za śmieszne 6zł z kawałkiem, takiego do sałatek, kanapek itd..czy w biedronce znajdę coś takiego w podobnej cenie?? Dodam, że tam jest go 200g.
ja też kupuję tego łososia ale niestety w biedronce nie zauważyłam takiego taniego
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 07:14   #639
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez maciejka74 Pokaż wiadomość
Pewnie niejedna z Was czeka na tenisówki czwartkowe....widziałam je dziś,są śliczne ,ładniejsze niż w gazetce,ale rozmiarówka taka,że radziłabym mierzyćtu 40 to bankowo 40 więc osoby z dużym kopytkiem nie maja szans
ja czekam a gdzie je widziałaś na żywo?
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 09:13   #640
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Chciałam dziś kupić lasagne ale były tylko jakies makarony ze szpinakiem i serem plesniowym. A kidyś na pewno widziałam lasagne z mieskiem mielonym. Jest u was?
W mojej jest

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
ja też kupuję tego łososia ale niestety w biedronce nie zauważyłam takiego taniego
Patrzyłam dzisiaj na łososia - 9,99 za 150g. Także chyba faktycznie nie ma
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 09:21   #641
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Chciałam dziś kupić lasagne ale były tylko jakies makarony ze szpinakiem i serem plesniowym. A kidyś na pewno widziałam lasagne z mieskiem mielonym. Jest u was?
W mojej jest.

Ku niezbyt wielkiej radosci mojej figury dzisiaj leży na pólce pełno orzeszków w skorupce Ale się powstrzymalam i nie kupilam.
U kolezanki jadlam te miodowe i takie sobie, nie smakowaly mi za bardzo dzieki temu wiem że sama ich już z pewnoscia nie kupie.
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 10:46   #642
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi co do lasagne. Zawsze jak mi się coś zachce to tego nie ma
tak samo było z brokułem mrozonym
no ale skoro ta lasagna nie jest sezonowa to może ją spotkam w końcu
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:06   #643
Optyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 270
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Będąc dzis w biedronce zauważyłam prześcieradło frote 160x200 z gumką za 19.99zł. Mam materac o grubości 20cm i sie zastanawiam czy bedzie dobre. Czy ta zakładka z gumką bedzie miec powyżej 20cm??? Patrzyłam na opakowaniu ale nie widziałam tej informacji.
Jeśli ktoś kupował prosze o pomoc
__________________
Szkoda dnia i nas, by tym co było żyć....

13.01.2006 [*]
Optyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:48   #644
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez wliczer Pokaż wiadomość
orzeszki są przed chipsami, w takim czerwonym opakowaniu, jest napisane chyba orzeszki ziemne w skorupce paprykowej.
a ser stoi w lodówce, przed jogurtami (przynajmniej u mnie) w takim kartonie. Jest jeszcze z pieprzem, ale ja wolę na słodko, aczkolwiek tego z pieprzem nigdy nie próbowałam. jest taki okrągły spłaszczony z dziurką w środku, coś na kształt pierścionka, w białym plastikowym przezroczystym opakowaniu z białym dnem mam nadzieję że dobrze opisałam ^.^
i to jak dobrze dziękuję bardzo

po raz kolejny zachwycam się ogórkami konserwowymi z Biedronki, uwielbiam je!
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:52   #645
malwowa
Raczkowanie
 
Avatar malwowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka/Piekary Śląskie
Wiadomości: 86
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

pamiętacie w jakiej cenie jest ta maślanka smakowa?
i np. stracciatelle robi Maślanka Mrągowska czy to produkt Biedronkowy?

________

szukam męża.
malwowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 15:04   #646
Anet18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 97
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Ja dzisiaj też byłam na małych zakupach w Biedronce i kupiłam kilka rzeczy które polecacie a mianowicie
-Filet wędzony z pstrąga- wygląda baaaaardzo apetycznie, jak go zjem to napiszę jak wrażenia
-drożdżówki- z budyniem i z serem- nie wiem dlaczego ale zawsze obok nich przechodziłam obojętnie, dzisiaj zakupiłam jutro zjem na śniadanko.

Co do lodów widziałam te serniczkowe.. kurdę już prawie je miałam w koszyku ale 9zł to za dużo jak na osobę która ma w domu do wykarmienia lodożercę- TŻ Kupiłam więc lody Duna 2l za 6 zł, będzie na dłużej

Co do standardowych zakupów to kupiłam:
- Sok Vitanella- marchew, jabłko banan- moj ulubiony sok, lepszy od Kubusiów, Pysiów itp a cena znacznie niższa
-prażynki paprykowe
- zapiekanka z szynką i pieczarkami cudo za 1,99
- chusteczki Dada- 72 sztuki za 4 zł, pięknie pachną lawendą. Szkoda że nie robią też małych opakowań np po 10 sztuk, byłyby super na podróż.

Co do wkładek: Ja nie narzekam. Biorę zawsze te różowe bądź żółte za 2,99. Klej jest mocny, nic się nie rozwarstwia, lepsze niż Bella czy Naturella.

Sosy Aspiro są bardzo dobre. Mój faworyt to słodko- kwaśny.
Za chińskim nie przepadam bo nie jest w ogole chiński. Bardziej słodki niż słodko- kwaśny.
Boloński też zbyt słodki, do mielonego wolę już standardowy Fix Bolognese.
Anet18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 15:06   #647
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

2,95 zł.
Maślanka Mrągowska
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 15:12   #648
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

a ja dzis kupiłam soki/napoje o smaku granata i kaktusa. są rewelacyjne. kosztują 2,49zł i są lepsze niż te z tymabrka ponieważ nie są takie gęste. do drinków to jak znalazł-lepszych nie ma
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 15:57   #649
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez malwowa Pokaż wiadomość
pamiętacie w jakiej cenie jest ta maślanka smakowa?
i np. stracciatelle robi Maślanka Mrągowska czy to produkt Biedronkowy?
straciatella i pieczone jabłko- to maślanka Mrągowska,a biedronkowa jest o smaku truskawkowym i brzoskwiniowym- kosztuje chyba 2,49zł/l
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 15:58   #650
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Własnie zajadam loda Świrusa o smaku "dwie czekolady" . Dobre Są tez jogurtowo - wisniowe ale czekoladowo - bananowych póki co nie ma, a na te czekam najbardziej . Są już może te czekolada - banan u Was?

A i czy lodowe ciacho ma jakas nazwe? Tyle razy kupowalam je w zeszlym roku a za nic w swiecie nie pamietam.

Edytowane przez 201608080935
Czas edycji: 2010-05-19 o 16:07
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 16:06   #651
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
Własnie zajadam loda Świrusa o smaku "dwie czekolady" . Dobre Są tez jogurtowo - wisniowe ale czekoladowo - bananowych póki co nie ma, a na te czekam najbardziej . Są już może te czekolada - banan u Was?
A jest Ale nie kupowałam. Za to nie ma dwóch czekolad ;/ znaczy ciemna jakaś i biała? Czy jak?
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 16:14   #652
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
Własnie zajadam loda Świrusa o smaku "dwie czekolady" . Dobre
u mnie nie ma takich lodów. U ciebie sa od dawna czy teraz wprowadzili?
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 16:18   #653
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
A jest Ale nie kupowałam. Za to nie ma dwóch czekolad ;/ znaczy ciemna jakaś i biała? Czy jak?
Nie, normalnie lod czekoladowy. Nazwa tylko taka, co prawda wizualnie efekt dwoch czekolad moze byc bo jasniejsza przeplata sie z ciemną ale w smaku zadnej roznicy nie czuc, ot zwyczajny lod czekoladowy, bardzo dobry wedlug mnie
Robi je dla Biedronki firma Anita, mają je w swojej ofercie, tak to mniej wiecje wyglada jak na obrazku http://www.anita.pl/produkty_produkt.php?id=64&jezyk=PL ale kolory na obrazku oczywiscie mocno przekolorowane
No i tak jak przeczytalam na pudelku kto robi lody to weszlam z ciekawosci i przegladam strone tej firmy no i znalazlam tam ciacha http://www.anita.pl/produkty_produkt...d=110&jezyk=PL . Zapewne w innych sklepach sa , to konkurencja dla Biedronki ale poki w niej jeszcze nie ma to ktos spragniony tego smaku moze szukac w innych sklepach

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
u mnie nie ma takich lodów. U ciebie sa od dawna czy teraz wprowadzili?
Wiem ze w zeszlym roku chyba byly takie lody juz ale nie pamietam jakie smaki bo nie kupowalam. Tych kilka dni temu jeszcze nie bylo, dzisiaj zobaczylam ze są, takze musialy sie w minionych dniach pojawic.
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 16:36   #654
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jadłyśmy (moja siostra i ja) tą nowość - lody cytrynowo-sernikowe. Są... pyszne, a to coś, czym są posypane (małe, brązowe granulki) to cudo dopełniające wspaniałą całość. Jedne z lepszych lodów, jakie jadłam (a regularnie zajadam Grycana, Cart' Dor i inne nieco droższe, więc porównanie mam), bardzo ciekawy smak (dlatego na pewno nie "podejdą" każdemu), chociaż czuć, że to nie są lody domowe, a kupne (ale niewiele im brakuje, polane jakimś dodatkowym sosem - karmelowym, czekoladowym - mogły by uchodzić za wręcz domowe). Siostra chwaliła, a jest naprawdę wybredna - nie dziwię się, skoro miała kilka okazji zajadać się lodami Häagen-Dazs.
Ale mi smaka narobiłaś
Ostatnio kupiliśmy te drugie o smaku Rochery (cokolwiek to jest ) i są przepyszne, bardzo przypominają mi w smaku jakieś inne lody ale nie mogę skojarzyć jakie w każdym razie są doskonałe, mają bardzo smaczną polewę i też posypkę, no cudo. Podczas zakupów w tym tygodniu na pewno kupię cytrynowe

Poza tym niecierpliwie czekam na gazetkę dzieciową, zrobię zapasik Loveli. Poza tym ciekawią mnie jeszcze te butelki i gadżety Disneya dla maluchów, pewnie też coś wybiorę
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 16:44   #655
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
Nie, normalnie lod czekoladowy. Nazwa tylko taka, co prawda wizualnie efekt dwoch czekolad moze byc bo jasniejsza przeplata sie z ciemną ale w smaku zadnej roznicy nie czuc, ot zwyczajny lod czekoladowy, bardzo dobry wedlug mnie
Dzięki za info

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
Zapewne w innych sklepach sa , to konkurencja dla Biedronki ale poki w niej jeszcze nie ma to ktos spragniony tego smaku moze szukac w innych sklepach
Hmm.. Nigdy ich gdzie indziej nie widziałam
A w ogóle mogliby coś jeszcze wprowadzić z asortymentu tej firmy.. Rożki Malibu Rum np.
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 16:53   #656
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
Hmm.. Nigdy ich gdzie indziej nie widziałam
A w ogóle mogliby coś jeszcze wprowadzić z asortymentu tej firmy.. Rożki Malibu Rum np.
Ja tez ich nigdzie nie widzialam ale skoro są w asortymencie to pewnie w jakis sklepach muszą być
Fajne smaki lodow mają, moglyby się pojawic w Biedronce
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 17:17   #657
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
Ja tez ich nigdzie nie widzialam ale skoro są w asortymencie to pewnie w jakis sklepach muszą być
Fajne smaki lodow mają, moglyby się pojawic w Biedronce
Będę szukać

A na te wszystkie jogurty to ja chyba sobie poczekam do czasu powrotu do domu w wakacje
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:45   #658
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
Własnie zajadam loda Świrusa o smaku "dwie czekolady" . Dobre Są tez jogurtowo - wisniowe ale czekoladowo - bananowych póki co nie ma, a na te czekam najbardziej . Są już może te czekolada - banan u Was?

A i czy lodowe ciacho ma jakas nazwe? Tyle razy kupowalam je w zeszlym roku a za nic w swiecie nie pamietam.

U mnie są w Biedrze te lody Świrusy czekoladowo-bananowe (244kcal), ale mają prawie 2 razy więcej kalorii niż jogurtowo-wiśniowe(130kcal) - więc wzięłam te.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:48   #659
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Dziewczyny na dworze tak zimno, a wy tu się jeszcze o lodach rozpisujecie brrrrrrrrrrrr Ja to bym sie raczej jakiegoś dobrego capuccino napiła albo czekoladki
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 18:49   #660
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. V

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość

A i czy lodowe ciacho ma jakas nazwe? Tyle razy kupowalam je w zeszlym roku a za nic w swiecie nie pamietam.
"Lodowe ciacho" to właśnie taka nazwa
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.