Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-21, 13:20   #3631
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Sylwucha_uu Pokaż wiadomość
Chciałam Was wszystkie ostrzec przed zakupami w VB.
Kupiłam 5 lakierów. Cztery China Glaze i jeden OPI.
W przesyłce niestety nie odnotowałam obecności OPI.
Złożyłam więc reklamację.
No i odpisano:
"Obecny status reklamacji: Nie stwierdzono usterki
Uwagi obsługi: Hi Sylwia,
Magazyn potwierdził, iż lakier OPI - Funny Bunny *GARDEN PARTY COLLECTION* #H22 został zapakowany do Twojego zamówienia, razem z innymi produktami. Przesyłka nie była ubezpieczona, więc nie ponosimy odpowiedzialności za zaistniałą sytuację, sorry..."

No cóż nie chodzi mi już nawet o te około 30zł. Ale o zwykłą przyzwoitość. Czy mam rozumieć, że ktoś ma mnie za jakiegoś pieprzonego naciągacza?!

Pierwszy raz w życiu zdażyło mi się coś takiego przy zakupach przez internet. A i forma odpowiedzi na moją reklamację jest raczej słaba...
No cóż już przynajmniej wiem z kim mam do czynienia.
nieładnie z ich strony. i niegrzeczna ta odpowiedź.
Co do języka, to fakt, w niektórych sytuacjach język w tym tonie jest w porządku (jestem anglistką, może dlatego mnie nie razi). Jednak Polacy jeszcze nie są przyzwyczajeni i pewnie, znając nasze zadufanie w sobie, :nigdy się nie przyzwyczają. I w tej sytuacji taki ton może byc i jest postrzegany jako niegrzeczny.
Ja bym kulturalnie zwróciła uwagę że poczułaś się niemile potraktowana. Zobaczymy co jak wyślesz im skan tej faktury.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Fajna, bardzo "profesjonalna" odpowiedź, tak samo jak posty pracownika VB u nas na forum - dawno nie widziałam tak żenującego, prostackiego i pseudoprofesjonalnego tonu. Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni na Twoją korzyść. Mam nadzieję, że powstanie jakiś inny internetowy sklep z lakierami, który wie na czym polega porządna i profesjonalna obsługa klienta. Sorry...

Ja jestem cały czas zakochana w Tickle my France-y - zresztą nie tylko ja, także wszystkie osoby, którym go pożyczyłam.
ja akurat muszę chyba trochę stanąć w obronie. osobiście nie miałam pecha i "trafiłam" na bardzo miłą i profesjonalną obsługę w tym sklepie, wszystko przyszło bez zarzutu, przepływ informacji w porządku. Naprawdę, któraś z dziewczyn pisała że tam też tylko ludzie pracują i naprawdę nie sądzę, żeby ktoś złośliwie, celowo nie wrzucił tego lakieru. Ale zgadzam się w stu procentach, że powinni byli kulturalniej odpisać.
Tickle muszę kiedys u kogoś podpatrzeć

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość

A swoją drogą, to ja nigdy nie zamówiłabym w sklepie, w którym nie mam jakiejkolwiek gwarancji, że otrzymam to, co zamówiłam i w nienaruszonym stanie.
a w jakim sklepie internetowym masz taką gwarancję? Tam wszędzie ludzie pracują, nie jesteśmy gatunkiem nieomylnym (inna sprawa już wcześniej to co wspomniałam: inaczej się załatwia takie rzeczy). Mam doświadczenia negatywne z wieloma sklepami internetowymi. Najlepszym przykładem jest tu allegro. Zamawiałam ostatnio rower, sklep miał kilkanaście tys pozytywów. Nie dość że przysłali nie ten rozmiar ramy który zamawiałam (mimo, że potwierdzano jeszcze telefonicznie), to jeszcze był tak "skręcony' że przy pierwszej przejażdżce na nim mogłabym się zabić. Że o braku paragonu nie wspomnę... A tylu ludziom wszystkie transakcje z tym sklepem się udały... nie ma reguły.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 13:29   #3632
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
China Glaze są takie perłowo metaliczne
Zależy które. Sugar High i For Audrey które posiadam, są w 100% kremowe
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 13:51   #3633
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a w jakim sklepie internetowym masz taką gwarancję? Tam wszędzie ludzie pracują, nie jesteśmy gatunkiem nieomylnym (inna sprawa już wcześniej to co wspomniałam: inaczej się załatwia takie rzeczy). Mam doświadczenia negatywne z wieloma sklepami internetowymi. Najlepszym przykładem jest tu allegro. Zamawiałam ostatnio rower, sklep miał kilkanaście tys pozytywów. Nie dość że przysłali nie ten rozmiar ramy który zamawiałam (mimo, że potwierdzano jeszcze telefonicznie), to jeszcze był tak "skręcony' że przy pierwszej przejażdżce na nim mogłabym się zabić. Że o braku paragonu nie wspomnę... A tylu ludziom wszystkie transakcje z tym sklepem się udały... nie ma reguły.
oczywiście, w kwestii zakupów internetowych obie strony dają sobie duży margines zaufania i nigdy nie mam 100 % pewności, czy ktoś mi nie wyśle "kilku cegieł zamiast telewizora" - ALE jeśli jakiś sklep na wstępie zaznacza, że jeśli coś nie dojdzie, to nie ich wina, jeśli nie dojdzie w całości, też nie ich (bo oni dobrze zabezpieczają)- jeśli w ogóle odcinają się od jakiejkolwiek odpowiedzialności za przebieg transakcji, a całe ryzyko musi wziąć na siebie klient- to ja takie sklepy omijam z daleka. Bo równie dobrze ktoś może w ogóle mi nie wysłać towaru albo zapakować go byle jak, a na reklamację odpowiedzieć: sorry.
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 13:57   #3634
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Sylwucha_uu Pokaż wiadomość
Chciałam Was wszystkie ostrzec przed zakupami w VB.
Kupiłam 5 lakierów. Cztery China Glaze i jeden OPI.
W przesyłce niestety nie odnotowałam obecności OPI.
Złożyłam więc reklamację.
No i odpisano:
"Obecny status reklamacji: Nie stwierdzono usterki
Uwagi obsługi: Hi Sylwia,
Magazyn potwierdził, iż lakier OPI - Funny Bunny *GARDEN PARTY COLLECTION* #H22 został zapakowany do Twojego zamówienia, razem z innymi produktami. Przesyłka nie była ubezpieczona, więc nie ponosimy odpowiedzialności za zaistniałą sytuację, sorry..."

No cóż nie chodzi mi już nawet o te około 30zł. Ale o zwykłą przyzwoitość. Czy mam rozumieć, że ktoś ma mnie za jakiegoś pieprzonego naciągacza?!

Pierwszy raz w życiu zdażyło mi się coś takiego przy zakupach przez internet. A i forma odpowiedzi na moją reklamację jest raczej słaba...
No cóż już przynajmniej wiem z kim mam do czynienia.
o kurcze, nieciekawa sytuacja. Moze sporoboj do kogos wyzej napisac/zadzwonic? Ja zawsze zamawiam na ebay i raczej zawsze od tej samej osoby, i niestety troszke ta osoba zakrecona jest, ale na moja korzysc bo juz dwa darmowe lakiery mam od nich
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 14:03   #3635
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
oczywiście, w kwestii zakupów internetowych obie strony dają sobie duży margines zaufania i nigdy nie mam 100 % pewności, czy ktoś mi nie wyśle "kilku cegieł zamiast telewizora" - ALE jeśli jakiś sklep na wstępie zaznacza, że jeśli coś nie dojdzie, to nie ich wina, jeśli nie dojdzie w całości, też nie ich (bo oni dobrze zabezpieczają)- jeśli w ogóle odcinają się od jakiejkolwiek odpowiedzialności za przebieg transakcji, a całe ryzyko musi wziąć na siebie klient- to ja takie sklepy omijam z daleka. Bo równie dobrze ktoś może w ogóle mi nie wysłać towaru albo zapakować go byle jak, a na reklamację odpowiedzieć: sorry.
hahah
niby rozumiem. I też gdyby mnie to spotkało to byłabym wściekła... Dlatego już sie uczulam i zwykle jak ze sklepu internetowego coś zamawiam to mówię "sorry" (w ugrzecznionej polskiej wersji 'przepraszam", oczywiście) kurierowi czy listonoszowi i otwieram paczkę przy nich.
A w VB o ile się nie mylę można wziąć paczkę ubezpieczoną? czy sie mylę?
niestety w naszym kraju takie traktowanie klienta jest nagminne, dlatego podejrzewam, że wielu ludzi boi się robienia zakupów przez Internet...
Niedługo może sama będę zajmowała się taką sprzedażą (ale ciii nie chcę zapeszać ) i pomału muszę się zacząć wdrażać w szczegóły handlu internetowego ale na pewno na zapytanie czyjekolwiek nie odpowiedziałabym "niestety, to nie nasza wina, sorry..."
Inna sprawa, mój mąż często śle paczki kurierami i opowiada czasem jak te paczki są traktowane... To jeśli oni już przy kliencie rzucają, dosłownie, paczkami po autku, to zastanawia mnie co robią na rozładowni...(czy jak to się zowie). Prawda jest taka, że mimo, iż mamy się za kulturalny naród to niestety nie umiemy m.in. uszanować czyjejś własności... nie nasze, to co nas to obchodzi. I tyle. eehhh smutne takie refleksje.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 17:12   #3636
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Sylwucha, mam nadzieję że uda Ci się udowodnić że to w VB się pomylili. Trzymam kciuki i nie odpuszczaj W ogóle brak słów na takie traktowanie klienta Oni chyba nie wiedzą, że strzelają sobie w stopę
Ja już na pewno nie będę tam kupować, chyba że mnie sytuacja bardzo zmusi
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 17:40   #3637
dotakam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Zamawiałam w VS 3 lakiery. Dostałam później kilka przypomnień, że mogę wystawić komentarz. No więc wystawiłam - napisałam, że świetny lakier, błyskawiczna wysyłka, niepotrzebnie usuwane są kody producenta z informacją o dacie produkcji. Oczywiście komentarz nie został zatwierdzony przez moderatora.

Też nie macie kodów na lakierach OPI z VS? Jeden powinien być na naklejce na dnie - ta jest uswana, Drugi raz ten sam kod pojawia się na butelce - jest chyba zmywaczem usuwany stamtąd.
__________________
-
Pozdrawiam
dotakam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 17:55   #3638
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Niestety na Poczcie dzieją się różne rzeczy. Mój tata dostał paczkę od swojej firmy z jakimiś drobiazgami promującymi firmę, np. lampka do świecenia taka malutka, długopisy, notesik itd. Wyobraźcie sobie, że ktoś zrobił dziurę w paczuszce i wyjął niektóre rzeczy z tej paczki, np. lampkę. Niektórzy ludzie są nienormalni i najgorsze, że są bezkarni, bo jak znaleźć osobę, która miała do czynienia z paczką?
Niestety, ale Poczta Polska jest bezkarna i pracuje tam mnóstwo złodziei, oczywiście nie wszyscy itp., ale ciężko zaprzeczyć, że ogrmna ilość przesyłek w dziwny sposób ginie albo jest porozrywana
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A jaki jest nick pracownika VB, chętnie poczytam
Niestety nie pamiętam, ale spróbuj poszukać postów o VB - gdzieś się to przewijało w tym wątku, odpowiedzi były pisane w podobnym tonie.
Cytat:
Napisane przez Sylwucha_uu Pokaż wiadomość
Znacie może inny sklep internetowy niż VB, z chęcią powiększyłabym moją kolekcję China.
Cytat:
Napisane przez Sylwucha_uu Pokaż wiadomość
Hmmm...
Sparitual?! Nigdy wcześniej się z nimi nie spotkałam. Ale widzę, że mają boskie kolory. Muszę się bardziej zagłębić w ten temat
A jak z nakładaniem i trwałością?
Eurofashion - tylko u nich kupuję Chinę; SPA miałam malowane paznokcie u manikiurzystki i byłam bardzo zadowolona, mają świetne kolory. Color Club też jest niezły, ma bardzo fajne odcienie, zwłaszcza te ostatnie serie.

Ja jeszcze stamtąd nie zamawiałam, bo nie mam problemu z dostępem do OPI czy Chiny, ale po tym co tu parę razy przeczytałam jestem do nich mocno zrażona i nie będę ryzykować.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 18:44   #3639
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dostałam dzisiaj swoje OPI Na wcześniejszy dzień Matki mąż mi zafundował, bo widział jak cierpię z powodu braku swoich czerwieni mam więc już komplet i aż za dużo, bo sporo jednak jak dla mnie kolorami się pokrywają
1/ OPI - Vodka & Caviar
2/ OPI - Keys to My Karma
3/ OPI - 25 Colorful Years
4/ OPI - Red Hot Gift
5/ OPI - Girls Just Want To Play
4/ OPI - Drip Dry - krople wysuszające

Keys To my karma i Red Hot gift dla mnie są identyczne, więc Keys mogę odstąpić, gdyby ktoś chciał i kropelki też
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-05-21 o 18:46
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 18:55   #3640
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Sylwucha_uu Pokaż wiadomość
Chciałam Was wszystkie ostrzec przed zakupami w VB.
Kupiłam 5 lakierów. Cztery China Glaze i jeden OPI.
W przesyłce niestety nie odnotowałam obecności OPI.
Złożyłam więc reklamację.
No i odpisano:
"Obecny status reklamacji: Nie stwierdzono usterki
Uwagi obsługi: Hi Sylwia,
Magazyn potwierdził, iż lakier OPI - Funny Bunny *GARDEN PARTY COLLECTION* #H22 został zapakowany do Twojego zamówienia, razem z innymi produktami. Przesyłka nie była ubezpieczona, więc nie ponosimy odpowiedzialności za zaistniałą sytuację, sorry..."

No cóż nie chodzi mi już nawet o te około 30zł. Ale o zwykłą przyzwoitość. Czy mam rozumieć, że ktoś ma mnie za jakiegoś pieprzonego naciągacza?!

Pierwszy raz w życiu zdażyło mi się coś takiego przy zakupach przez internet. A i forma odpowiedzi na moją reklamację jest raczej słaba...
No cóż już przynajmniej wiem z kim mam do czynienia.
mój potłuczony O.P.I przysłali ale tylko dlatego że zapłaciłam to ubezpieczenie (swoja drogą wysokie i nieadekwatne do wartosci paczki)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Fajna, bardzo "profesjonalna" odpowiedź, tak samo jak posty pracownika VB u nas na forum - dawno nie widziałam tak żenującego, prostackiego i pseudoprofesjonalnego tonu. Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni na Twoją korzyść. Mam nadzieję, że powstanie jakiś inny internetowy sklep z lakierami, który wie na czym polega porządna i profesjonalna obsługa klienta. Sorry...

Ja jestem cały czas zakochana w Tickle my France-y - zresztą nie tylko ja, także wszystkie osoby, którym go pożyczyłam.
dokładnie tak. Ten sklep jest na mojej czarnej liście i każdemu go odradzam.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 19:04   #3641
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj swoje OPI Na wcześniejszy dzień Matki mąż mi zafundował, bo widział jak cierpię z powodu braku swoich czerwieni mam więc już komplet i aż za dużo, bo sporo jednak jak dla mnie kolorami się pokrywają
1/ OPI - Vodka & Caviar
2/ OPI - Keys to My Karma
3/ OPI - 25 Colorful Years
4/ OPI - Red Hot Gift
5/ OPI - Girls Just Want To Play
4/ OPI - Drip Dry - krople wysuszające

Keys To my karma i Red Hot gift dla mnie są identyczne, więc Keys mogę odstąpić, gdyby ktoś chciał i kropelki też

Swietne nabytki
Ja sobie zrobiłam prezent na imieniny i tez zakupilam 6 nowych kolorów. Czekam na nie z niecierpliwością.
Gdzie kupowałaś?
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 19:29   #3642
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Swietne nabytki
Ja sobie zrobiłam prezent na imieniny i tez zakupilam 6 nowych kolorów. Czekam na nie z niecierpliwością.
Gdzie kupowałaś?
Na znienawidzonym przez wielu VB ja narazie mam 4 zamówienia i zawsze wszystko super Tym razem w gratisie dostałam fajny pilnik
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 19:33   #3643
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Na znienawidzonym przez wielu VB ja narazie mam 4 zamówienia i zawsze wszystko super Tym razem w gratisie dostałam fajny pilnik
Hahaha.....no ja tam zamowilam drugi raz. Pierwszy bez zarzutu, jak bedzie teraz to sie okaże. Na razie wszystko super
W sumie bede juz miala 11 OPI kow, a Ty ?
Rodzinka " czerwoności" godna pozazdroszczenia

EDIT: Która czerwień najbardziej Ci się podoba?
__________________

wróciłam


Edytowane przez geonia
Czas edycji: 2010-05-21 o 19:34
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 19:39   #3644
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Na znienawidzonym przez wielu VB ja narazie mam 4 zamówienia i zawsze wszystko super Tym razem w gratisie dostałam fajny pilnik

ja zamawiałam dla siebie i mamy i siostry w sumie to było na pewno 10 zamówien i zawsze beż zarzutu, może nie do końca idealnie zapakowane bo powinni owijać wszystkie lakiery osobno ale nigdy nic złego sie nie działo.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 19:46   #3645
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Hahaha.....no ja tam zamowilam drugi raz. Pierwszy bez zarzutu, jak bedzie teraz to sie okaże. Na razie wszystko super
W sumie bede juz miala 11 OPI kow, a Ty ?
Rodzinka " czerwoności" godna pozazdroszczenia

EDIT: Która czerwień najbardziej Ci się podoba?
Teraz mam 10 na stanie Najbardziej chyba mi przypadł do gustu Red Hot Gift i Vodaka no i wrócił do łask Malaga Wine Na nogach super wygląda
A z jaśniejszych czerwoności Girls Just want to play


Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja zamawiałam dla siebie i mamy i siostry w sumie to było na pewno 10 zamówien i zawsze beż zarzutu, może nie do końca idealnie zapakowane bo powinni owijać wszystkie lakiery osobno ale nigdy nic złego sie nie działo.
Tfu, tfu też odpukac nic się złego mi nie przydarzyło Zawsze błyskawicznie w ciągu max. 2 dni
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 20:02   #3646
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Teraz mam 10 na stanie
Masz moze spis ?, albo zbiorowa fotke?
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 20:26   #3647
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Swietne nabytki
Ja sobie zrobiłam prezent na imieniny i tez zakupilam 6 nowych kolorów. Czekam na nie z niecierpliwością.
Gdzie kupowałaś?
Ja się właśnie zastanawiam czym by sobie umilić imieniny - OPI, Essie czy może jakimś cieniem z Make Up Store? chyba czeka mnie wycieczka na Barską w przyszłym tygodniu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 21:23   #3648
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Masz moze spis ?, albo zbiorowa fotke?
A mam 11, a nie 10
No to lista:
1/ OPI - Vodka & Caviar
2/ OPI - Keys to My Karma (do oddania)
3/ OPI - 25 Colorful Years
4/ OPI - Red Hot Gift
5/ OPI - Girls Just Want To Play

6/ OPI - Miami Beet
7/ OPI - Can You Dig It?
8/ OPI - Baguette Me Not (do oddania - coś mi nie leży)
9/ OPI - Tickley My Francey
10/ OPI - Parlez-vous OPI?
11/ OPI - Over The Taupe
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 22:01   #3649
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja tez mam 11 , oprócz tego kilkanaście z innych marek i chyba z 30 must have hahahah

1. Eiffel for This Color ,
2. Miami Beet ,
3. 20 Candles on My Cake ,
4. Mrs. O'Leary's BBQ ,
5. Big Apple Red ,
6. DS Mystery
7. DS Extravagance
8. DS Reflection
9. Cancun Fiesta
10. Merry Midnight
11. Rosy Mistletoe-sies
Postaram się zrobić fotkę
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 22:32   #3650
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziewczyny zróbcie proszę porównanie tych licznych lakierów na paznokciach, bo ja nie wytrzymam. A z pewnością pomoże to w zamówieniach.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 23:35   #3651
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Ja tez mam 11 , oprócz tego kilkanaście z innych marek i chyba z 30 must have hahahah

1. Eiffel for This Color ,
2. Miami Beet ,
3. 20 Candles on My Cake ,
4. Mrs. O'Leary's BBQ ,
5. Big Apple Red ,
6. DS Mystery
7. DS Extravagance
8. DS Reflection
9. Cancun Fiesta
10. Merry Midnight
11. Rosy Mistletoe-sies
Postaram się zrobić fotkę
Uff, ja na szczęście nie mam żadnych innych lakierów + 1 odżywka, 1 podkład i 2 utwardzacze
Musze obejrzeć te Twoje lakiery , co też za cudeńka masz Ja też postaram się zrobić zdjęcia, chociaż nie wiem czy uda się uchwycić odcienie czerwieni

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny zróbcie proszę porównanie tych licznych lakierów na paznokciach, bo ja nie wytrzymam. A z pewnością pomoże to w zamówieniach.
Jesteś pewna, że chcesz ? Żeby nie było poźniej, że musisz coś do swojej listy przez nas dopisać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 23:56   #3652
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny zróbcie proszę porównanie tych licznych lakierów na paznokciach, bo ja nie wytrzymam. A z pewnością pomoże to w zamówieniach.
haha, z pewnością pomoże wyskoczyć z kilku stówek

To ja się dorzucam z moimi ślicznotami (jeszcze bez fotek ale jak tylko znajdę dłuższą chwilę..)
1. Shootout at The OK Coral
2. Miami Beet
3. Privacy please
4. Otherwise Engaged
5. The Thrill Of Brazil
7. Malaga Wine
8. I'm Indi-a Mood For Love
9. Overexposed in South Beach
10. It's All Greek To me

Już wkrótce mam nadzieję moja kolekcyjka wzbogazi się o kolejne kilka kolorków.. ehhh to OPI....
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 07:59   #3653
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
haha, z pewnością pomoże wyskoczyć z kilku stówek

To ja się dorzucam z moimi ślicznotami (jeszcze bez fotek ale jak tylko znajdę dłuższą chwilę..)
1. Shootout at The OK Coral
2. Miami Beet
3. Privacy please
4. Otherwise Engaged
5. The Thrill Of Brazil
7. Malaga Wine
8. I'm Indi-a Mood For Love
9. Overexposed in South Beach
10. It's All Greek To me
Już wkrótce mam nadzieję moja kolekcyjka wzbogazi się o kolejne kilka kolorków.. ehhh to OPI....
Widzę, że wszystkie mamy Miami Beet
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 08:25   #3654
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziewczyny zrobiłam zdjęcia mojej skromnej kolekcji OPIków

Od lewej:
1. Tickle My France-y
2. Barefoot In Barcelona
3. Over The Taupe (przypadek sprawił że mam 2 jeden chyba pójdzie do wymiany)
4. You Don't Know Jaques
5. Dim Sum Plum
6. My Chihuahua Bites (raczej do wymiany)
7. DS Reflection

Mam nadzieje, że porównanie pierwszych 4 przyda się komuś
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 08:36   #3655
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam zdjęcia mojej skromnej kolekcji OPIków

Od lewej:
1. Tickle My France-y
2. Barefoot In Barcelona
3. Over The Taupe (przypadek sprawił że mam 2 jeden chyba pójdzie do wymiany)
4. You Don't Know Jaques
5. Dim Sum Plum
6. My Chihuahua Bites (raczej do wymiany)
7. DS Reflection

Mam nadzieje, że porównanie pierwszych 4 przyda się komuś
a na co chciałabyś OTT wymienić? W ogóle kolekcja super i masz bardzo "moje" kolory

Piękne macie zbiory OPI-ków dziewczyny
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 09:13   #3656
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Rany,ja bym chciała Cziłałę co byś chciała w zamian?
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 09:36   #3657
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Uff, ja na szczęście nie mam żadnych innych lakierów + 1 odżywka, 1 podkład i 2 utwardzacze
Musze obejrzeć te Twoje lakiery , co też za cudeńka masz Ja też postaram się zrobić zdjęcia, chociaż nie wiem czy uda się uchwycić odcienie czerwieni

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------



Jesteś pewna, że chcesz ? Żeby nie było poźniej, że musisz coś do swojej listy przez nas dopisać
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
haha, z pewnością pomoże wyskoczyć z kilku stówek

To ja się dorzucam z moimi ślicznotami (jeszcze bez fotek ale jak tylko znajdę dłuższą chwilę..)
1. Shootout at The OK Coral
2. Miami Beet
3. Privacy please
4. Otherwise Engaged
5. The Thrill Of Brazil
7. Malaga Wine
8. I'm Indi-a Mood For Love
9. Overexposed in South Beach
10. It's All Greek To me

Już wkrótce mam nadzieję moja kolekcyjka wzbogazi się o kolejne kilka kolorków.. ehhh to OPI....

Chyba jednak nie jestem taka pewna, bo nie mam już miejsc na mojej liście.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 09:47   #3658
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Widzę, że wszystkie mamy Miami Beet
to chyba taki must have ja bardzo lubię
Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam zdjęcia mojej skromnej kolekcji OPIków

Od lewej:
1. Tickle My France-y
2. Barefoot In Barcelona
3. Over The Taupe (przypadek sprawił że mam 2 jeden chyba pójdzie do wymiany)
4. You Don't Know Jaques
5. Dim Sum Plum
6. My Chihuahua Bites (raczej do wymiany)
7. DS Reflection

Mam nadzieje, że porównanie pierwszych 4 przyda się komuś
fajna kolekcja, takie w większości stonowane kolory! ale bardzo ładne porównanie!!!
lemko - moja wishlista niestety jest z gumy....
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 10:00   #3659
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Może póki co napiszę co bym chaiala za My Chihuahua Bites.
Burn generalnie zależy mi także na czerwonym lakierze tylko w innym odcieniu.
Z czerwieni na liscie must have mam Thanks So Muchness i ChG Thunderbird.
Ale to nie są moje jedyne typy, mogę przyjąć także inne odcienie. Jakos się na pewno dogadamy


Co do OTT to napiszę wieczorem co i jak bo może siostra go odkupi

Dziękuję za pochwały dla mojej kolekcji. Wlaśnie kupiłam kolejne dwa lakiery
Nie wiem kiedy je zużyję
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 10:14   #3660
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dominicana, wszystkie mogłabym Ci zabrać, zwłaszcza te z drugiego zdjęcia (ew. mogę zostawić Ci You Don't Know J., bo tego mam ). Świetna kolekcja.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.