Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM! - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-23, 18:15   #1351
Paula_M
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 487
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
Dodam tylko, że śmiało można zaczynać od drugiej fazy (czyli mnóstwo owoców!) Chudnie się co prawda wolniej, ale trwale.
Pierwsza faza jest właśnie by ograniczyć "napady" jedzeniowe lub dla osób które chcą więcej schudnąć
Oooo, no właśnie, zapomniałam o tym Napady jedzeniowe mam już opanowane niemal do perfekcji więc jak stanieją trochę warzywa to chyba zacznę od II fazy

Cytat:
Napisane przez asia95 Pokaż wiadomość
ostatni posiłek o 18???!!! dlaczego tak wcześnie? ;o
Właśnie skończyłam jeść
Ogólnie mój ostatni posiłek jest jeszcze wcześniej, ponieważ jak jem później to gdy idę ćwiczyć mam mega kolke, która nie pozwala mi na cokolwiek innego niż stan bierny, a jeśli nawet nie ćwiczę to idę spać z uczuciem ciężkości na żołądku, co ani nie jest wskazane, ani też przyjemne (chodze spać ok. 22-23) -> wiem, dziwne zwłaszcza, że tyle czasu mija, ale naprawdę jak zjem, to mój żołądek przed snem nie jest lekki
__________________
Życie nie pyta Cię, czy dasz radę.[/SIZE][/FONT]
Paula_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 19:20   #1352
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Kusicie mnie tu i jeszcze w jednym wątku na to SB ... Może dam radę bez owoców? Tylko że jest jeden problem. Skończę maturę, zaczną się wakacje no i wybieram się ze znajomymi na różne wyjazdy, pierwszy bodajże za niecałe dwa tygodnie. No i tu problem, bo zdane matury trzeba oblać . No i zacznę SB i zniweluję efekty pijąc? Bez sensu ... Oczywiście żaden ze mnie alkoholik i też nie będą to jakieś straszne ilości, no ale jednak trochę imprezowania będzie, coś mi się od życia należy .
Więc jak to jest? I cóż mi poradzicie w takim przypadku?
Wiem, że z jedzeniem nie będzie problemu, bo będę mogła przecież zabierać ze sobą czy kupować na miejscu co mi się tylko podoba . A może np. pierwsza faza SB trwająca 7 czy 10 dni to dobre wyjście?

http://www.sfd.pl/Odchudzanie_%C5%81...y-t585708.html

Dobry artykuł o odchudzaniu, polecam .
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2010-05-23 o 19:47
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 19:46   #1353
lady_sparrow
Raczkowanie
 
Avatar lady_sparrow
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 465
Wink Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Oj, jak mnie tu dawno nie było.
Muszę powiedzieć, że też miałam małe załamanie. ;/ Ale obiecuję poprawę- w końcu chcę dobrze wyglądać w lipcu (a tu już za ok. 5 tyg!! ;o).
W sumie z jedzeniem u mnie nie jest aż tak źle, ale coś nie mogę się zabrać za ruszenie tyłka.

A jeśli chodzi o dietę SB to nie wiem czy te 7 lub 10 dni wystarczy- nigdy nie stosowałam tej diety. ;/
lady_sparrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 20:04   #1354
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Kusicie mnie tu i jeszcze w jednym wątku na to SB ... Może dam radę bez owoców? Tylko że jest jeden problem. Skończę maturę, zaczną się wakacje no i wybieram się ze znajomymi na różne wyjazdy, pierwszy bodajże za niecałe dwa tygodnie. No i tu problem, bo zdane matury trzeba oblać . No i zacznę SB i zniweluję efekty pijąc? Bez sensu ... Oczywiście żaden ze mnie alkoholik i też nie będą to jakieś straszne ilości, no ale jednak trochę imprezowania będzie, coś mi się od życia należy .
Więc jak to jest? I cóż mi poradzicie w takim przypadku?
Wiem, że z jedzeniem nie będzie problemu, bo będę mogła przecież zabierać ze sobą czy kupować na miejscu co mi się tylko podoba . A może np. pierwsza faza SB trwająca 7 czy 10 dni to dobre wyjście?

http://www.sfd.pl/Odchudzanie_%C5%81...y-t585708.html

Dobry artykuł o odchudzaniu, polecam .

Z tego co już wyczytałam i przeżyłam, to spokojnie można skrócić 1 fazę. Jeśli chodzi o alkohol - jak ostatnio byłam na SB to, no cóż, mimo że nie wolno, nie żałowałam sobie (taki imprezowy okres ) i obeszło się bez skoków wagi. Jednak pierwsza opcja - skrócenie 1. fazy wydaje się być lepszym rozwiązaniem

A kuszę, bo jak dla mnie jest super! Jem bardzo dużo (czasami mam wrażenie że naprawdę przesadzam) a waga mnie mocno zaskakuje!
A więcej informacji w wątku o SB albo książce "south beach turbo"
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie

Edytowane przez gajkin
Czas edycji: 2010-05-23 o 20:09
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 20:07   #1355
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Ja też planuje do lipca wyglądać ładniej

a co do SB to nie jestem za tą dietą, bo owoce to podstawa. A 2 tygodnie to dużo bez wszystkich witamin (z owoców) potrzebnych organizmowi.. przynajmniej dla mnie no ale jeśli Wam drogie wizażanki to służy to ok
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 20:08   #1356
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
Z tego co już wyczytałam i przeżyłam, to spokojnie można skrócić 1 fazę. Jeśli chodzi o alkohol - jak ostatnio byłam na SB to, no cóż, mimo że nie wolno, nie żałowałam sobie (taki imprezowy okres ) i obeszło się bez skoków wagi. Jednak pierwsza opcja - skrócenie 1. fazy wydaje się być lepszym rozwiązaniem
No to może spróbuję tak zrobić. Ale to po maturze, bo przed mi potrzeba czekolady.
A w ogóle polecasz SB? Jakie były Twoje efekty, ile wytrwałaś na SB i w ogóle opowiadaj wszystko!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 20:21   #1357
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez olcik_07 Pokaż wiadomość
Ja też planuje do lipca wyglądać ładniej

a co do SB to nie jestem za tą dietą, bo owoce to podstawa. A 2 tygodnie to dużo bez wszystkich witamin (z owoców) potrzebnych organizmowi.. przynajmniej dla mnie no ale jeśli Wam drogie wizażanki to służy to ok
Ale witaminy to nie tylko owoce Warzywa również mają ich mnóstwo! I, jak już pisałam, zawsze można zacząć od 2 fazy

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
No to może spróbuję tak zrobić. Ale to po maturze, bo przed mi potrzeba czekolady.
A w ogóle polecasz SB? Jakie były Twoje efekty, ile wytrwałaś na SB i w ogóle opowiadaj wszystko!
Moja przygoda nie jest jakaś długa Nie wiem, może trochę ponad miesiąc temu zaczęłam SB od 1. fazy. Trzymałam się jej tydzień, masa grzechów aż wstyd, ale na wadze 2 kilo mniej (z 54,5 na 52,5) potem niestety dopadło mnie choróbsko i tak sie skończyło dietowanie. Siedzenie w domu kiepsko na mnie wpływa i pochłaniałam wielkie ilości jedzenia (czekolady, ziemniaki, biały chleb, w ogóle wszystko) no i wróciło. Potem mnóstwo stresów = czekolady i w końcu wróciłam do punktu wyjścia. Myślałam sporo nad tym czy warto jeszcze raz organizować sobie pierwszą fazę (nie powinno się w tak krótkim odstępie czasu) no ale jednak zaryzykuję, jak tym razem się nie uda to zostaje druga faza

Obecnie jest 3 dzień, każdy bardzo grzeszny, a mimo to na wadze 0.8 kg mniej
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie

Edytowane przez gajkin
Czas edycji: 2010-05-23 o 20:22
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 20:27   #1358
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
Ale witaminy to nie tylko owoce Warzywa również mają ich mnóstwo! I, jak już pisałam, zawsze można zacząć od 2 fazy



Moja przygoda nie jest jakaś długa Nie wiem, może trochę ponad miesiąc temu zaczęłam SB od 1. fazy. Trzymałam się jej tydzień, masa grzechów aż wstyd, ale na wadze 2 kilo mniej (z 54,5 na 52,5) potem niestety dopadło mnie choróbsko i tak sie skończyło dietowanie. Siedzenie w domu kiepsko na mnie wpływa i pochłaniałam wielkie ilości jedzenia (czekolady, ziemniaki, biały chleb, w ogóle wszystko) no i wróciło. Potem mnóstwo stresów = czekolady i w końcu wróciłam do punktu wyjścia. Myślałam sporo nad tym czy warto jeszcze raz organizować sobie pierwszą fazę (nie powinno się w tak krótkim odstępie czasu) no ale jednak zaryzykuję, jak tym razem się nie uda to zostaje druga faza

Obecnie jest 3 dzień, każdy bardzo grzeszny, a mimo to na wadze 0.8 kg mniej

to niezla ta SB grzeszysz i chudniesz ;p to cos dla mnie;p
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 20:35   #1359
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
to niezla ta SB grzeszysz i chudniesz ;p to cos dla mnie;p
wiadomo głównych zasad się trzymam ale jednak dzisiaj wskoczyło całe opakowanie schoko bons, czy jak to tam się nazywa (już wyrzuciłam opakowanie) + trochę coli; wczoraj 6 delicji (zganiam na stres) a przedwczoraj paczka wafelków (prawda że takich dla diabetyków, ale to mnie nie tłumaczy
I ogólnie jestem zła, bo źle się przez to wszystko czuję (po coca-coli zwłaszcza, strasznie na mnie wpływa, ale ją uwielbiam)
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 20:51   #1360
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
wiadomo głównych zasad się trzymam ale jednak dzisiaj wskoczyło całe opakowanie schoko bons, czy jak to tam się nazywa (już wyrzuciłam opakowanie) + trochę coli; wczoraj 6 delicji (zganiam na stres) a przedwczoraj paczka wafelków (prawda że takich dla diabetyków, ale to mnie nie tłumaczy
I ogólnie jestem zła, bo źle się przez to wszystko czuję (po coca-coli zwłaszcza, strasznie na mnie wpływa, ale ją uwielbiam)

słodycze to zdradliwe ścierwo, ale za to jakie pyszne

ja dzisiaj sama sobie zrobiłam serek czekoladowy i chyba będe robić to częściej bo był dobry i kalorycznie też ok
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 21:06   #1361
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Aaaa no to już mam niezły mętlik! Spróbuję! Tak myślę przynajmniej :P. Narazie muszę się ostro za maturę zabrać, a tuż po niej zacząć i może akurat tym razem się uda .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 21:25   #1362
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
Ale witaminy to nie tylko owoce Warzywa również mają ich mnóstwo! I, jak już pisałam, zawsze można zacząć od 2 fazy
Oczywiście ale ja mówiłam o sobie - ja bez owoców czuje się źle
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 10:02   #1363
iguaa
Zakorzenienie
 
Avatar iguaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 3 778
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

a ja jestem trochę zła, bo dzisiaj weszłam na wagę i zobaczyłam 53.5-54;/ może to dlatego, ze okres mi się zbliża, nie wiem.. trochę się zdziwiłam,bo wydaje mi się, że ostatnio zdrowo się odżywiam, nie jem słodkiego, a tu takie coś :/
nie mogę się doczekać jak już będę po maturze w środę!! zaczną mi się wakacje i będę mogła poświęcać więcej czasu na ruch;D tylko nie mogę się rozleniwić.;p
dzisiaj mam nadzieję, że uda mi się wyciągnąć siostrę na rower..
mam takie pytanie do Was. stosowała może któraś kiedyś lub stosuje masażer? bo moja mama kupiła i też używam na brzuch i uda, ale jestem ciekawa czy po dłuższym stosowaniu są jakieś widoczne efekty poza gładką w dotyku skórą?
__________________


iguaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 12:36   #1364
Kaora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 45
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Wczoraj zjadłam za dużo, nawet słodycze się trafiły, ale jakimś cudem schudłam 0,3kg :O
Teraz jest 55,4 ^^
__________________
woooooaaaaah!

I'm all lost in the supermarket, I can no longer shop happily
I came in here for that special offer, a guaranteed personality


56 -> 54,2 -> 50
Kaora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 19:57   #1365
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

A ja się zawzięłam i poszlam biegac i sama się sobie dziwię, że w koncu to zrobilam, bo od miesiąca się zbieralam i tego nie zrobilam, a przez ten ostatni miesiac nie chodzilam do szkoly, wiec nie musialam rano wstawac, a jakos nie moglam sie ruszyc rano...a dzis w sumie pierwszy dzien do szkoly po tym miesiacu przerwy i jakos sie udalo. Zawsze wstaje przed godz 6 do szkoly, dzis 4.30... o 5 juz na worze bylam. z 1,5 km mam w jedną strone do parku, potem w parku biegalam no i z powrotem jeszcze dosc. jak czuję nogi masakra jakas, mimo, ze skacze na skakance to mam zakwasy, ktore juz ostro czuje i chyba jeszcze mi sie jeszcze odcisk robi na nodze
z dietka dzis dobrze
__________________
Pokaż na co się stać, niech inni patrzą, nic nie mówią, a zazdroszczą....!
Zdobyć świata szczyt to jest najważniejszy cel..

Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 20:40   #1366
iguaa
Zakorzenienie
 
Avatar iguaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 3 778
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

no to super Rozzz najgorzej jest się właśnie zebrać..skąd ja to znam! ale potem jaka satysfakcja;D
ja się cieszę, bo chociaż nie ćwiczyłam dziś jakoś mega długo to zawsze;D
stepper, jakieś brzuszki, ćwiczonka na ręce i nogi i psychicznie od razu czuję się dużo lepiej. )
__________________


iguaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 20:47   #1367
Paula_M
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 487
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Widze że są małe wzloty i upadki, ale ogólnie nie jest źle

Ja przepraszam, ze tak skąpo, ale zrobie coś typu kopiuj/wklej mojej części wypowiedzi z innego wątku (i trochę egoistycznie, bo tylko o mnie, ale to w ramach usprawiedliwienia za skąpą obecność dzisiaj...) -> po prostu już nie mogę dłużej siedzieć.

Mam kiepski dzień... Fakt faktem nie zjadłam słodkiego (od dziś przez miesiac nie jem), ale oprócz tego do dupy...

Na śniadanie: 2kromki chleba mieszanego + 2płaskie łyżki dżemu śliwkowego
Na obiad: (ależ ambitnie -> nie miałam możliwości) budyń z 0,5l mleka + 2łyżeczki cukru (jeszcze się nie odzwyczaiłam od słodzenia budyniu, ale wkrótce dodam to do postanowień) + szklanka płatków owsianych
Kolacja (): 3-4 łyki maślanki jabłkowej...

Do tego niecałe 0,5l płynów... I bez jakichkolwiek ćwiczeń, bo albo mnie porządnie przewiało, albo mam nerwoból. Ledwo się ruszam, cała lewa strona pleców, wokół łopatki szczególnie, okupiona jest bólem, a każdy ruch = okropny ból. Po całym dniu już nie daję rady. Mama posmarowała mnie maścią rozgrzewającą, odkąd wróciłam leżę na łóżku i się wygrzewam pod kocem (z wyjątkiem czasu na wizaż).

W dodatku jutro idę na zastrzyk do ortopedy w kontuzjowaną rękę - reakcja mamy (pielęgniarki) i koleżanki w temacie: "Będzie bolało."
Może coś mi powie, co dodatkowego mogę robić z tym moim bólem.

I takie tam inne...
__________________
Życie nie pyta Cię, czy dasz radę.[/SIZE][/FONT]
Paula_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 21:12   #1368
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez Paula_M Pokaż wiadomość
Widze że są małe wzloty i upadki, ale ogólnie nie jest źle

Ja przepraszam, ze tak skąpo, ale zrobie coś typu kopiuj/wklej mojej części wypowiedzi z innego wątku (i trochę egoistycznie, bo tylko o mnie, ale to w ramach usprawiedliwienia za skąpą obecność dzisiaj...) -> po prostu już nie mogę dłużej siedzieć.

Mam kiepski dzień... Fakt faktem nie zjadłam słodkiego (od dziś przez miesiac nie jem), ale oprócz tego do dupy...

Na śniadanie: 2kromki chleba mieszanego + 2płaskie łyżki dżemu śliwkowego
Na obiad: (ależ ambitnie -> nie miałam możliwości) budyń z 0,5l mleka + 2łyżeczki cukru (jeszcze się nie odzwyczaiłam od słodzenia budyniu, ale wkrótce dodam to do postanowień) + szklanka płatków owsianych
Kolacja (): 3-4 łyki maślanki jabłkowej...

Do tego niecałe 0,5l płynów... I bez jakichkolwiek ćwiczeń, bo albo mnie porządnie przewiało, albo mam nerwoból. Ledwo się ruszam, cała lewa strona pleców, wokół łopatki szczególnie, okupiona jest bólem, a każdy ruch = okropny ból. Po całym dniu już nie daję rady. Mama posmarowała mnie maścią rozgrzewającą, odkąd wróciłam leżę na łóżku i się wygrzewam pod kocem (z wyjątkiem czasu na wizaż).

W dodatku jutro idę na zastrzyk do ortopedy w kontuzjowaną rękę - reakcja mamy (pielęgniarki) i koleżanki w temacie: "Będzie bolało."
Może coś mi powie, co dodatkowego mogę robić z tym moim bólem.

I takie tam inne...
biedna jesteś ale strasznie mało zjadasz no ale ja na Twoim miejscu też bym pewnie nie miała chęci na jedzenie... to gdzie żeś była ze tak Cie przewiało?
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 16:11   #1369
IWONA8800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp/Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

ja dziś
śniadanie: owsianka z mlekiem 2 %
obiad:jogobella truskawkowa + 3 suche bułki ;/
IWONA8800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 17:04   #1370
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez IWONA8800 Pokaż wiadomość
ja dziś
śniadanie: owsianka z mlekiem 2 %
obiad:jogobella truskawkowa + 3 suche bułki ;/


To nie jest obiad :/. Dziewczyno, z takimi jadłospisami to na krzywe zwierciadło!
Przejrzałam trochę Twoich postów i muszę Ci powiedzieć, że strasznie mnie zmartwiło to co przeczytałam.

Cytat:
Napisane przez IWONA8800 Pokaż wiadomość
ja dziś:
śniadanie: bułka ziarnista z łososiem wędzonym i plastrem żółtego sera
obiad:jogobella musli truskawkowa
kolacja:serek wiejski 150g,bułka ziarnista,kefir
Cytat:
Napisane przez IWONA8800 Pokaż wiadomość
u mnie dzis tak niezdrowo wyszło
sniadnie:ziarnista bułka z almette jogurtowym
II sniadanie: drożdżówka z kruszonką
kolacja:bułecza ziarnista z serem żółtym i szynką z indyka,3rzodkiewki,jogobe lla truskawkowa
Cytat:
Napisane przez IWONA8800 Pokaż wiadomość
śniadanie:bułeczka ziarnista z serem żółtym i szynką z indyka+jogobella truskawkowa
obiad:serek waniliowy 125g+ rogal maślany
kolacja:duuuuozo herbety
Cytat:
Napisane przez IWONA8800 Pokaż wiadomość
mój jadłospis z wczoraj:
-śniadanie:grahamka z plastrem sera żółtego i pokrojoną rzodkiewka
-II śniadanie:grahamka z plastrem sera żółtego i szynki drobiowej +rzodkiewka
-obiad:jogurt jogobella jagodowy + banan
-kolacja:3 łyzki musli vitalis wieloowocowe zalane literatką mleka 0,5%

A dzisiaj:
-śniadanie: serek wiejski 200g + bułeczka razowa+2 rzodkiewki
-II śniadanie: 2 łyzki musli vitalis +pokrojony banan + łyzka dżemu domowego
-Obiad(w planach): 4 pierogi ruskie smazone na masle osełka
-Kolacja(w planach): jogurt jogobella owoce lesneę
Ty tak codziennie jesz . Czemu robisz sobie taką krzywdę? Jak Ty w ogóle jesteś w stanie tak funkcjonować? No i czemu jesz tak mało i tak niezbyt wartościowo?
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2010-05-25 o 17:14
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 18:15   #1371
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez Paula_M Pokaż wiadomość
Widze że są małe wzloty i upadki, ale ogólnie nie jest źle

Ja przepraszam, ze tak skąpo, ale zrobie coś typu kopiuj/wklej mojej części wypowiedzi z innego wątku (i trochę egoistycznie, bo tylko o mnie, ale to w ramach usprawiedliwienia za skąpą obecność dzisiaj...) -> po prostu już nie mogę dłużej siedzieć.

Mam kiepski dzień... Fakt faktem nie zjadłam słodkiego (od dziś przez miesiac nie jem), ale oprócz tego do dupy...

Na śniadanie: 2kromki chleba mieszanego + 2płaskie łyżki dżemu śliwkowego
Na obiad: (ależ ambitnie -> nie miałam możliwości) budyń z 0,5l mleka + 2łyżeczki cukru (jeszcze się nie odzwyczaiłam od słodzenia budyniu, ale wkrótce dodam to do postanowień) + szklanka płatków owsianych
Kolacja (): 3-4 łyki maślanki jabłkowej...

Do tego niecałe 0,5l płynów... I bez jakichkolwiek ćwiczeń, bo albo mnie porządnie przewiało, albo mam nerwoból. Ledwo się ruszam, cała lewa strona pleców, wokół łopatki szczególnie, okupiona jest bólem, a każdy ruch = okropny ból. Po całym dniu już nie daję rady. Mama posmarowała mnie maścią rozgrzewającą, odkąd wróciłam leżę na łóżku i się wygrzewam pod kocem (z wyjątkiem czasu na wizaż).

W dodatku jutro idę na zastrzyk do ortopedy w kontuzjowaną rękę - reakcja mamy (pielęgniarki) i koleżanki w temacie: "Będzie bolało."
Może coś mi powie, co dodatkowego mogę robić z tym moim bólem.

I takie tam inne...

to w ogole nie jest redukcja, a co dopiero mowic o racjonalnym odzywianiu. zalecam przeczytanie z duzym zrozumieniem wątków podwieszonych i 10 zasad.

Cytat:
Napisane przez IWONA8800 Pokaż wiadomość
ja dziś
śniadanie: owsianka z mlekiem 2 %
obiad:jogobella truskawkowa + 3 suche bułki ;/

a to jest głodówka, nadająca się na KZ jak juz napisał ktoś wyżej. dziewczyno zastanów się, bo tylko robisz sobie tym krzywde.
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 18:38   #1372
iguaa
Zakorzenienie
 
Avatar iguaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 3 778
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

cieszę się, bo dzisiaj znowu poćwiczyłam.
jutro ostatnia matura i wolne! ale się cieszę
zgadzam się z 69love69.. co do diety Iwony.. taka dieta to żadna dieta, za mało jesz..tylko możesz sobie krzywdę tym zrobić
__________________


iguaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:07   #1373
IWONA8800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp/Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

nie mam czasu aby cokolwiek sobie przygotowac cały dzień jestem na uczelni a pózniej zjem cos co nie wymaga długiego przygotowania,zdaje sobie sprawe ze moja dieta jej naprawde niewłaściwa,ale chciałabym szybko schudnąc(wiem,głupie to,efekt jojo,itd.),ale zeby siedziec z zegarkiem i jeść co 3 godz to nie dla mnie.Nie mam pojecia jak zregenerowac swój jadłospis,a chciałabym bardzo bo wiem ze marnuje zdrowie
IWONA8800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 20:48   #1374
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez IWONA8800 Pokaż wiadomość
nie mam czasu aby cokolwiek sobie przygotowac cały dzień jestem na uczelni a pózniej zjem cos co nie wymaga długiego przygotowania,zdaje sobie sprawe ze moja dieta jej naprawde niewłaściwa,ale chciałabym szybko schudnąc(wiem,głupie to,efekt jojo,itd.),ale zeby siedziec z zegarkiem i jeść co 3 godz to nie dla mnie.Nie mam pojecia jak zregenerowac swój jadłospis,a chciałabym bardzo bo wiem ze marnuje zdrowie

po 1 wyrzuć z jadłlospisu te jogobelle itp. lepiej do jogurtu naturalnego zjedz sobie owoc, albo wymieszaj. z tym, ze owoce to tak do 16.00 najlepiej. no i musisz jeśc obiady, jogurt i bulka to zadne obiad. warzywa i jakies mięsko, ryba, a jesli jestes poza domem, to dzien wczesniej wieczorem przygotuj sobie np salatke z pokrojoną piersią z kurczaka i bedzie dobre na obiad poza domem dobrze jakbys obmyslala co zjesz nastepnego dnia, szykowala to sobie zebys mogla to wziac poczytaj sobie w wolnej chwili watki na dietetyce Nasze jadłospisy albo o produktach nadajacych sie na redukcje, są skarbnicą wiedzy co jesc i jak jesc i mozna sie zainspirowac
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 20:54   #1375
Paula_M
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 487
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
to w ogole nie jest redukcja, a co dopiero mowic o racjonalnym odzywianiu. zalecam przeczytanie z duzym zrozumieniem wątków podwieszonych i 10 zasad.
a kto mówi o redukcji? jestem osobą która stara się jeść zdrowo tylko czasem bywa tak, że jak człowiek czuje się źle a nawet gorzej niż źle to nie jest w stanie zbyt dużo zjeść i wydaje mi się że to spotykana reakcja organizmu, z której nie koniecznie jestem zadowolona, ale nie mam na nią wpływu; a że obiad niezbyt wartościowy to akurat taka wyszła sytuacja, zresztą to wszystko zostało wcześniej napisane

olcik, jadam więcej - tak, jak wypada, ale wczoraj i dziś nie jestem w stanie więcej zjeść - a i tak się zmuszam
gdzie przewiało? jeśli przewiało to raczej 'przypadkiem' w domu, ale to bardziej wskazuje na nerwoból

no i wracam do łóżka się wygrzewać, trzymajcie się
__________________
Życie nie pyta Cię, czy dasz radę.[/SIZE][/FONT]
Paula_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 21:58   #1376
IWONA8800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp/Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
po 1 wyrzuć z jadłlospisu te jogobelle itp. lepiej do jogurtu naturalnego zjedz sobie owoc, albo wymieszaj. z tym, ze owoce to tak do 16.00 najlepiej. no i musisz jeśc obiady, jogurt i bulka to zadne obiad. warzywa i jakies mięsko, ryba, a jesli jestes poza domem, to dzien wczesniej wieczorem przygotuj sobie np salatke z pokrojoną piersią z kurczaka i bedzie dobre na obiad poza domem dobrze jakbys obmyslala co zjesz nastepnego dnia, szykowala to sobie zebys mogla to wziac poczytaj sobie w wolnej chwili watki na dietetyce Nasze jadłospisy albo o produktach nadajacych sie na redukcje, są skarbnicą wiedzy co jesc i jak jesc i mozna sie zainspirowac
obiecuję poprawe
IWONA8800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 21:59   #1377
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

za mną 1,3 kg czyli jest 52.7
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 11:42   #1378
Paula_M
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 487
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
za mną 1,3 kg czyli jest 52.7
Super, ładny spadek, gratuluję
a jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy?
__________________
Życie nie pyta Cię, czy dasz radę.[/SIZE][/FONT]
Paula_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 17:14   #1379
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Dzisiaj z rana 52,3 ale dzisiejszy dzień był mało dietowy - miałam pogrzeb i głupio było mi odmówić obiadu (który w ogóle nie był SB), więc raczej rewelacji jutro rano nie będzie
3 kilo i będę szalenie szczęśliwa

A wam jak idzie?
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 18:57   #1380
Paula_M
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 487
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Myślę, że taki jednorazowy odstępek nie wpłynie znacznie na Twoją wagę
A u mnie trudno powiedzieć, moja waga nie chce współpracować ze mną
A dziś z jedzeniem w miarę, w sumie chyba nie powinnam narzekać, choć teraz czuję się mega najedzona i nie wiem, czy nie będzie mi ciężko na żołądku, gdy położę się spać, ale to się okaże
__________________
Życie nie pyta Cię, czy dasz radę.[/SIZE][/FONT]
Paula_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.