Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec 2009 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 23:12   #2341
DORIS0208
Rozeznanie
 
Avatar DORIS0208
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Greenford
Wiadomości: 858
Send a message via Skype™ to DORIS0208
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Marika-sliczna sukieneczkaa Igorek jaki zadowolony
kolezanka Marika?chmm..ladne imie

Ewe-



ja tez Cie kocham
DORIS0208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 23:51   #2342
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Anul- a może to dobrze, że tak strachliwa jesteś ja nie jestem i miałam z tego powodu kilka niemiłych akcji
Ja bym tez chciałapoczuć co to znaczy robić karierę, ale lecz jednakże zgodziłam się zostać z Nisławą w domu póki nie zaczerpnie przedszkolnego życia wieku dopiero lat trzech, więc czemy by nie wykorzystać tego czasu

Doris
- no to fakt - fajnie sie leje we własnym gronie, ale niech koś tylko ruszy z zewnątrz my to najfajniej wspominamy z rodzeństwem pamietam jak pisałaś o Bracie, współczuje przeogromnie (mam nadzieję, że nic nie pomieszałam - a raczej nie - zeby nie było Ci jeszcze bardziej przykro)
Ty masz teraz najbliżej z nas wszystkich do mojej Sis (no i Angel), bo chyba dobrze podejrzewam, ze z Londynu gdześtam jesteś?

Ewciu
- o jak dobrze, że jest nas więcej, czuję sie bardziej swojsko a jednak z dobroci serca życzyłabym sobie by byl nas jednak mniej

Mariczko - sukienka przeboska kolor zajefajny! a dla TŻ-ta wystarczy krawat, a krawaty w porównaniu z odzieniem damskim nie są takie drogie
ja tu czekam nie na piękność ale na przystojniaka - taka para to już nie tylko tvn-em zawładnie
a jak potrzebujesz (i nie tylko ty ale każda watkowa lasencja) kartki, zaproszenia itp to zapraszam serdecznie - chętnie pomogę
A swoją droga na tej rehabilitacji to fajne zabawki mają, chyba Igorek je lubi co? - po minie widać że tak!)
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 06:41   #2343
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

dzisiaj mąż zabiera ze sobą Korneliusza - mój komputer bo musi podłączyć takie urządzonko do laptopa i do samochodu i sprawdzić co się zepsuło


DORIS - Fajnie, że mnie rozumiecie
Jeszcze parę miesięcy w domu i po prostu zwariuje. Ja już teraz jestem depresyjna i na wszystkich burcze

Mariczka cyfrowa - Eeee tam, wcale nie jest źle Julka po domu zasuwa na dupce. A jak się weźmie pod pachy do biega wszędzie, prosto stawia stópki. Zmęczona jestem już tym trzymaniem jej bo mi plecy niedługo wysiądą więc zagadałam do lekarki. Przecież parę ćwiczeń jej nie zaszkodzi. Tylko ciekawe ile trzeba będzie czekać.
To Wy też ćwiczycie
Dziękuję
Łatwo powiedzieć. Ja zawsze ubieram się tak na kolorowo. Nie widzę tego, żebym miała się ubrać jak zakonnica
Ja jestem systematyczna i uparta A może ma jakieś linki do sprawdzonych ćwiczeń?
Sukienka ma ładny krój ale ja osobiście nie przepadam za niebieskim bo jest dla mnie taki zimny Ja to tylko czerwienie, zielenie, żółcie... no i brązy ostatecznie
Mariczka, powiedz, że chociaż Ty nie będziesz teraz zaciążać bo niedługo sama zostane

Magduszka - No po tym jak spotkałam 2 ekshibicjonistów, 2 gości goniło mnie po mieście , jeden gościu przyłożył mi nóż stałam się przeczulona
No ale jak urodzisz drugiego malucha to przecież znów będziesz musiała siedzieć w domu dopóki nie pójdzie do przedszkola czyli kolejne 3 lata, tak?


Gosik! - jak tam? Obijasz się? Ja wczoraj Jogowałam Normalnie taka się zrobiłam zesztywniała, nie mogę się porządnie rozciągnąć
Najgorsze jest dla mnie zsynchronizowanie oddechu z assanami
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 08:01   #2344
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

czee jestem dziś sama z maluszkiem, to będę mogła powizażować trochę, bo Iwo ostanio lubi sobie pospać.
__________________
4
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 08:03   #2345
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec


zapisałam się wczoraj na kurs itnernetowy
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 08:07   #2346
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość

zapisałam się wczoraj na kurs itnernetowy
jaki jaki???
__________________
4
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 08:12   #2347
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez iwciag Pokaż wiadomość
jaki jaki???
pakiet ofifce
bede SE robiła go przez internet haha
i później dostane dyplom
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 08:15   #2348
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
pakiet ofifce
bede SE robiła go przez internet haha
i później dostane dyplom
spoko
__________________
4
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 08:17   #2349
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

i założyłam wczoraj konto na FB żeby dostać kupon do HOUSA na -50%
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 08:52   #2350
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
i założyłam wczoraj konto na FB żeby dostać kupon do HOUSA na -50%
a zauważyłam nawet! nie lubię housa..


nic mi się nie chce, tylko leżeć i leżeć..
jestem zmęczona po całym tygodniu pracy
__________________
4
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 08:58   #2351
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Mam nadzieje, ze dzisiaj bedzie conajmniej pogoda jak wczoraj, bo znow zamierzam spedzic wiekszosc dnia na dworze.


Cytat:
Napisane przez magduchahahaha Pokaż wiadomość
Mellluniu - ja - przyznam to szczerze - każdy taki zawód TŻ-ta odczuwam potem nie tylko ze wzgledyu na siebie i swoje sumienie , a Twój TŻ nie robo Ci żadnych żali o to? bo mój czasem nie może się niesttyty powstrzymać
Na szczescie nic nie mowi, widze tylko, ze mu przykro i to pewnie wpływa na czestotliwosc naszych bzykanek. Jak ktorys raz z rzedu odmawiam, to on pozniej tez tego unika

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
O matko, jak czytam o Waszych drugich ciążach to mam dreszcze
Od pewnego czasu czuję jakąś presję otoczenia - nie możesz znaleźć pracy to zrób sobie drugie dziecko
Nikt nie może uszanować tego, że jestem zmęczona siedzeniem 2 lata w domu. Ciąża - kolejne 2 lata w domu. A ja chcę się rozwijać, zacząć pracę, pobyć z ludźmi, dokładać się do budżetu i odpocząć od krzyku i bycia kurą domową Chcę być szczęśliwa!
I dopnę swego! Do końca roku będę pracować
Rozumiem Cię
Ja moze nie jestem az tak nastawiona na robienie teraz kariery, ale tez chcialabym isc do pracy, najlepiej jednoczesnie siedziec z Aleksem
Najlepszym wyjsciem byloby na zmiane, dzien pracowac a dzien byc "kura domową"
no nie dogodzisz mi...


Marika sukieneczka ładna. Pokaz nam pozniej zdjecia z wesela jak masz ją na sobie. Powiem Ci, ze mnostwo lasek juz kreci sie koło Twojego małego przystojniaka
Jakie maja fajne małe kanapy z tyłu...
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 09:15   #2352
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez marika2121 Pokaż wiadomość

Eve - krejzoka z Ciebie, to się nadaje do leczenia ten płacz z byle powodu, Oświęcimku mój . A gdzie będziesz przebywała w PL? na długo? U mnie z pielucha tez sa cyrki, ja się wkurzam, ten mi ucieka . Mi się wydaje że moglabys juz byc w ciazy bo trzeba odczekac rok jak sie nie mylę chyba że rana sie paskudnie goiła. Ja tez ogólnie byłam za tym żeby dzidiz się rodziła w pierwszej połowie ale raczej z racji tego że w lato by sie tak nie męczyło bo byłoby małe i ciągle spalo. A no troche mi szumiało wczoraj ale teraz do soboty ścisla dietka żeby w kiecce wyglądac jak prosiaczek a nie wieprzek przejedzony .



Mariczko
bede w Toruniu i dokladnie 16 dni, a sercem w Lodzi...
Mnie ciecie po cc goilo sie pieknie, szybko i bez najmniejszych problemow, wiec licze na to, ze jest ok.
Slicznie Ci bedzie w sukieneczce paroweczko moja Oj, cgyba synowa Ci sie szykuje
No i jestem takie ryczadelko Mama Kubusia do mnie napisala




Czesc Babole w piekny weekendowy dzien, Mellka jak u Ciebie bedzie pogoda do duszy, to wpadnij do mnie, polazimy z dzieciakami
ide se cos se zrobic


nie, nie kupe


ide se zrobic kawe



__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 09:16   #2353
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

boszzze co za kobita (Mell) od rana o bzykanku!!!!!
__________________
4
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 09:22   #2354
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Czesc Babole w piekny weekendowy dzien, Mellka jak u Ciebie bedzie pogoda do duszy, to wpadnij do mnie, polazimy z dzieciakami

ok dzieki za zaproszenie
jak sie pogoda popsuje to dam Ci znac, ze sie do Ciebie wybieram...tylko, zebys wyszykowała sie w jakies 15 min, bo nie bedziemy za długo na Was czekac

Cytat:
Napisane przez iwciag Pokaż wiadomość
boszzze co za kobita (Mell) od rana o bzykanku!!!!!
a wiedziałam, ze ten temat Cie zainteresuje
czesc
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 09:26   #2355
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Mell a Ty nie bądź taka mądra NO :P

czee
__________________
4
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 10:05   #2356
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

poszły leniuchowac
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 10:11   #2357
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec




Ja dziś do pracy,więc nie mam dla was czasu
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 10:33   #2358
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Dobryyyyyyy

U nas pobudka o 9 więc super chociaz jakoś zbytnio mnie to nie cieszy bo jestem strasznie zła. Tż miał przyjechac wczoraj i dzisiaj miał miec wolne a się tak pozmieniało że nie wiadomo czy wogólne przyjedzie, a ja poplanowałam nam weekend. Mieliśmy pojechac do BARTKA po buciki dla Igorka, do Brennej a tu chyba nic z tego nie wypali, bo jak przyjedzie to dzisiaj wieczorem . Na dworze u nas pochmurane więc pewnie spadnie deszcz i nie wiem czy iśc na spacer czy co, ale chęci brak na cokolwiek.

DORIS - dziękuję , a no Marika to dla mnie jedno z pierwszych imion na mojej liście .

madzia - Nisława - brzmi jak stara diewotka. No krawat to kwestia 30zł mam nadzije że kolor znajdę, a koszule mu kupie chociaż białą bo nawet takiej nie ma . Aaaa no tak pewnie urodzi sie taki bożyszcze tłumów i będzie skradal serca napalonym nastolatkom . No musze przyznac że ten ośrodek jest bardzo fajnie wyposażony, zabawki maja super takie nowoczesne, firmowe, Igor w sali relaksu jest wniebowzięty gorzej na pierwszej części czyli na cwiczeniach tak w zachwyt nie wpada .

aneczka cyfrowa - no tak pisałam że julka zaiwania na dupce tak jak Igora narzeczona , ja tez uważam że cwiczonka jej nie zaszkodzą oby tylko Vojty nie miała . Tak tak my mamy rehabilitacje dwa razy w tygodniu przez to ze krzywo stawia te stopy, sama nie mogę na to patrzec jak je wykrzywia. Aneczko ale przeciez kolorów Ci nikt nie zabrania tylko żeyś tyłeczka i biustu nie wystawiała na widok zboczuchom. Zapytam sie bratowki czy ma jakieś linki ale ona miała ksiązkę z tego co pamietam. No ja raczej przystopuje z dzieckiem teraz poczekam na Ciebie hehe, musze wrócic do jakiejkolwiek pracy i popracowac jakis czas żeby macierzyńskie mi zas przysłuzyło i żeby Igor był starszy czyli chodził do przedszkola, chociaz nie mówie że gdyby się trafilo to bym była zła lub smutna. a sukienki były w takim delikatnym szarym kolorku, beżu i pieknej czerwieni nad ktora sie wachalam ale mam jedną taką wiśniowa a turkusu nie więc kupiłam tą. A mi zaś ten turkusik taki zimny się nie wydaje, bardziej np. taki chaber.

Iwciag - ale ci teściowa wytresowała synka że tak Cki spi pół dnia hehe. Jak w pracy, ruszyl sie juz biznes?

Caro - no certyfikat to ok tyle że tam będziesz miala napisane że jest ukończony droga internetową apracodawcy róznie na to patrzą , tak nam na studiach gadali. A ja lubie housa , tylko przez FB można go dostac?

Mellcia - hehe no jest dużo kandydatek ale on jakoś mało zainteresowany towarzystwem jest, jedynie tlucze wszystkich po glowie, woli sam hmmm.... . Pokaże sie jesli jakieś zdjęcie wyjdzie w miarę , bo zbyt ciekawie w niej nie wyglądam zracji swojej słoninki, ale ja w żadnej nie wyglądam zjawiskowo więc co poradzic. A te kanapy i fitele sa super w Pl jets ich tez od zatrzesienia np. http://allegro.onet.pl/item104600318...a_prezent.html nawet sie rozkłada więc moglaby posłużyc jako pierwsze samodzielne łóżeczko bo ma tylko 6cm hehe, sama miałam kiedyś podobne tyle że większe.

Eve - dokładnie jak parów będę wygladała, bo ona taka przylegająca i odsłoni wszystkie moje fety . Ryczadełko, ryczadełko . A po kawie pewnie Cie zgoni na tron . Yyyy no może ta synowa mą nie zostanie bo mamę ma dziwną.

Ursull - no idź idź do pracy bo juz niedługo pewnie na L4 cio? kiedy idziesz?
__________________
MÓJ KOCHANY SYNUŚ IGOREK
14.05.2009r.
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 10:36   #2359
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Red face Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Mariczko tu nie dają L4 tylko dlatego,że jest się w ciąży. Planuję macierzyński od września.
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 12:08   #2360
superzabula
Zadomowienie
 
Avatar superzabula
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 369
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Czesc babole!
Aleszzz u nas dzis pieknie, czekam na Tz i spadamy na dzialke. Bylam z rana na targu i polazilam po sklepach bo chcialam kupic mlodemu zwykle trampki, ale takich u nas nie ma. Chyba bede musiala zobaczyc w Bydzi.
W tak w ogole to wstalismy dzis o 6:30, maly teraz drzemie, a mamusia sprzata z przerwa na wizaz i ciacho

magducha zazdroszcze Ci imprezek, bym sie z chcecia pobawila i najadla dobroci na jakims weselichu nas czeka w przyszlym roku dopiero tez trzymam kciuki za wiadomo co

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
My mamuski to musimy zakupy robic z dzieckiem, sprzatac z dzieckiem, gotowac....
Cala prawda My musimy umiec zrobic doslownie wszystko z dzieciaczkami, np. moj Tz jak jest z Jaskiem to je jak on spi

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Milena ma problem ze snem i budzi się co chwilę. Uciekam babolki,dobranoc
Jasiek wczoraj tez mial problem ze snem, musielismy co chwile chodzic go przytulac bo sie budzil i plakal

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

marika kiecka wypas, kolor bardzo mi sie podoba bo takie mi pasuja...do mej karnacji i klakow
__________________

Fitness czy bieganie?
Nie ograniczaj się, połącz jedno z drugim
bądź szczęśliwa!!!


superzabula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 12:49   #2361
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

superzabulka -a jakie ciacho masz? ja mam post do wesela czyli tydzień . Mi rehabilitant powiedział że do 3 latek powinno się inwestowac w buciki dobrych firm takie jak Bartek, Memo oraz elephant ale tylko niektore modele. Więc ja zamierzam kupic Bartkowe sandałki bo ładne są o popatrz http://www.bartek.com.pl/produkty_baby.php . Mi tez się mkolor bardzo podoba ale jakoś prędzej nie miałam odwagi sobie takiego zakupic.

Ursull - oooooooooo a to nie wiedziałam że wam nie daja L4? to co Ty niby zaczynałabyś od września macierzyński? ile wam przysługuje? A jak zachorujecie to jak to wygląda w zakładzie pracy?

Nic mi się nie chce, i nadal jestem nabuzowana, zła itd. Jak się mały obudzi to spadamy na pole żeby dzień szybciej minął bo pogoda nawet się wyrobił.
__________________
MÓJ KOCHANY SYNUŚ IGOREK
14.05.2009r.
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 13:01   #2362
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Marika
przyslij mi swoje zdjecie, na ktorym jestes wieeeeeeelka parowa

please


Cze Ursull
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 13:31   #2363
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Dziołchy czemu zapomniałyście

DZISIAJ ŚWIĘTUJEMY PIERWSZE URODZINKI AŻ 3 SOLENIZANTÓW ŚWIĘTUJE A MIANOWICIE: JULECZKA (OD ANECZKI CYFROWEJ ) ORAZ JESZCZE JEDNA JULECZKA I RODZYNECZEK WOJTUŚ : roza:. STO LATEK ROCZNIACZKI .

Eve - oczywiście to był żarta ta prośba prawda?
__________________
MÓJ KOCHANY SYNUŚ IGOREK
14.05.2009r.
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 13:37   #2364
superzabula
Zadomowienie
 
Avatar superzabula
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 369
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Marika
przyslij mi swoje zdjecie, na ktorym jestes wieeeeeeelka parowa

please


marika wiem, ze trza inwestowac w obuwie, ale chcialam kupic mu jedne na zniszczenie na dzialke Ja lubie elafanteny, mamy juz jedne i sa super! Wlasnie czegos podobnego bedziemy szukac na lato, tylko, ze jak ostatnio bylismy w Deichmanie to nie bylo nic ciekawego Musimy jechac do innego bo moze tam bedzie wiekszy wybor. Zajrzymy tez do Bartka bo moze tam cos ciekawego bedzie Udanego spacerku i nie denerwuj sie

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

http://www.elefanten.de/catalogue/ca...&favOid=187060 straszzzne brrr
__________________

Fitness czy bieganie?
Nie ograniczaj się, połącz jedno z drugim
bądź szczęśliwa!!!


superzabula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 18:38   #2365
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Carotka - ja też, ja też chcę!
Podaj namiar

Mellcia - Chcę odpocząć parę chwil. To przez ten mój egozim Nie potrafię się jak większość czas tak całkiem bezgranicznie poświęcić
Ja muszę mieć chwilę dla siebie na ćwiczenie, na masaż, żeby czuć się atrakcyjną. Muszę mieć chwilę na książkę i chwilę na komputer. Nie wiem, ten ciągły płacz i wrzask dokucza mi, chcę odpocząć Chyba nie dorosłam do roli matki

mariczka cyfrowa - Nie wiem co to będą za ćwiczenia. Na skierowaniu lekarka napisała - nieznaczne osłabienie mięśni. A czemu ta Vojta taka zła? Ja nawet nie wiem na czym polegają te ćwiczenia
Na pewno Igorka wyćwiczą i niedługo będzie przebierać kuloskami
Ja radykalnie krótkich spódniczek ani głębokich dekoldów nie noszę bo nie lubię Ale jak wyskoczę w żółtych rajtach albo choćby w czerwonej kiecce do pół łydki to może to nie jednego zachęcić
widziałam na all jedną za 100zł + przesyłka. Za droga Boję się, że mi się nie spodoba i rzucę w kąt Zapytaj, zapytaj
ja też bym się ucieszyła gdyby się trafiło.
W szafie mam wszystkie kolory - zielenie, czerwienie żółcie, brązy, róże, beże. Sporo niebieskich. Tylko czarnego nie lubię i nie noszę Ale choćbym miała 10 czerwonych rzeczy to i tak do czerwonego mnie strasznie ciągnie Dla mnie ogólnie niebieski jako kolor jest zimny i mało radosny
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk

Edytowane przez ania4891
Czas edycji: 2010-05-30 o 08:01
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 18:59   #2366
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

oj padam, mały mnie wykończył!!!

Marika no jeszcze nie do końca, nie wiem czy nie ruszymy dopiero w lipcu, bo moja szefowa z rodziną jedzie na 3 tygodnie na wycieczkę, no i boimy się, że sama mogę nie dać rady jak by się jakieś zamówienie duże trafiło..
Ja kupiłam dla małego buty w bacie za110zeta, ale nie jestem zadowolona tak do końca.
Kupiłam mu też trampy takie do wózka.

oo wyczaiłam dziś na spacerze fajny sklep i po wypłacie lecę na wielki shopping
__________________
4
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 19:09   #2367
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

A my bylismy na spacerku i to bardzo długimmmm, spotkałam koleżznkę i chyba z 2 godziny żeśmy rozmawialy.A pod koniec tego dobrego Tz sie odezwał że nie przyjedzie bo właśnie się dowiedział że jutro musi iśc do pracy , tak smutno mi się zrobiło że aż łezki mi poszły , pogoda ładna, a ja musze spacerowac jak samotna matka. Aaaaaaaaa zla jestem i na nic nie mam ochoty taka wygaszona jestem . Dziecko od pół godzinki śpi, ja juz się wkapałam i paraduje w piżamce, i idę na usta usta.

aneczka cyfrowa - ja chwile dla siebie mam wtedy jak mój łobuziak zaśnie dzisiaj akurat szybko ale czasem to po 21 więc zawiele go nie mam, a i tak marnuje go na neta , ale z kim mam pogadac jak w domu pusto. No kiedyś może się weźmie za chodzenie ten mój leniuszkowaty szkrab a ta rehabilitacja jeszcze długo, długo potrwa i wcale nie ma pewności że mu pomoże. No ja też lubię wszelakie kolorowe ciuszki ale z rajstopkami raczej nie szaleje, wolę klasykę, ale bluzeczki mam kolorami poukładane bo sporo ich . Nio niebieski jest mało wesolym kolorem ale ja turkus uwielbiam i taki morski ale nie mam za dużo rzecy w tych barwach.

superzabulka - Ty tez się wysmiewasz z mojego wyglądu parówy? A to jak jakies na działke to ok, a ten link nie chce mi się wyświetlic . Mój tata tez oglądał w deichmanie dla małego buty ale były tylko takie krótkie a ja za kostke chce takie na 3 rzepki. Teraz to mam jeszcze większego doła .

Iwciag - ale na zakupki dla siebie czy dla malego? , no ja wolę dołozyc i kupic w tym Bartku bo jednak sa najbardziej polecane, mialam dzisiaj jechac ale z braku Tż nie kupiłam. Ojjj to spory poslizg bo w polowie maja mieliście ruszyc, i teraz szefowa tak jakby dokłada do onteresu? oby wasza działalnośc miała spore zainteresowanie. Byliście na rowerach z kosmiczna przyczepką?
Może zaglądne później pa.
__________________
MÓJ KOCHANY SYNUŚ IGOREK
14.05.2009r.

Edytowane przez marika2121
Czas edycji: 2010-05-29 o 19:14
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 19:54   #2368
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Marika póki co czały czas dokłada do interesu tzn inwestuje w biuro.
Ciuchy dla mnie oczywiście..
nie dziś spacery na nóżkach i w wózku, jutro przyczepką,
Ja żałuję, że się skusiłam na te buty..no nic i tak trzeba będzie sandałki kupić.
Kochana głowa do góry
__________________
4

Edytowane przez iwciag
Czas edycji: 2010-05-29 o 19:56
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 21:23   #2369
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez marika2121 Pokaż wiadomość
Dziołchy czemu zapomniałyście

DZISIAJ ŚWIĘTUJEMY PIERWSZE URODZINKI AŻ 3 SOLENIZANTÓW ŚWIĘTUJE A MIANOWICIE: JULECZKA (OD ANECZKI CYFROWEJ ) ORAZ JESZCZE JEDNA JULECZKA I RODZYNECZEK WOJTUŚ : roza:. STO LATEK ROCZNIACZKI .

Eve - oczywiście to był żarta ta prośba prawda?




Przepraszam, ze zyczen nie zlozylam


100 lat, 100 lat niech zyja, zyja nam !!!


Marika

to nie byl zart potrzebuje tego zdjecia
powiesze sobie na suficie i bede sobie wyobrazac
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 21:32   #2370
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez marika2121 Pokaż wiadomość
Dziołchy czemu zapomniałyście

DZISIAJ ŚWIĘTUJEMY PIERWSZE URODZINKI AŻ 3 SOLENIZANTÓW ŚWIĘTUJE A MIANOWICIE: JULECZKA (OD ANECZKI CYFROWEJ ) ORAZ JESZCZE JEDNA JULECZKA I RODZYNECZEK WOJTUŚ : roza:. STO LATEK ROCZNIACZKI .

Eve - oczywiście to był żarta ta prośba prawda?
Mariczka, Julcia pewnie bardzo się ucieszy. Kto by nie chciał mieć urodzin 2 razy w roku
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.