Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 20:14   #1621
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Odkleiłam połowę siteczka ale szczerze mówiąc słabo mi leci proszek, nie wiem czy aż tak dużo zużywam podkładu w porównaniu do Was czy po prostu jak jest dużo podkładu to leci słabiej, a jak się juz trochę zużyje to leci mocniej. Ale może lepiej jak słabo leci i lekko uderzyć pudełeczkiem w miseczkę, niż lekko przechylić pudełeczko i wysypać przez przypadek za dużo podkładu
ja wolę jak leci za słabo niż za mocno na pokrycie całej twarzy muszę 4-5 razy potrząsnąć pudełeczkiem i wysypać- nie wiem czy to dużo czy mało. Próbka pixie starczyła mi na ok 4 razy.

Nie lubię jak mi wylatuje za dużo.. mam wrażenie, że wtedy dużo się marnuje.. mam tak z Kiss of sun bo umieściłam je w bigu po edm, który jest trochę zepsuty i ta ruchoma obrotowa pokrywka zakrywająca sitko lata jak szalona dookoła więc proszek leci kiedy i gdzie chce;-)

dziś nałożyłam Tinkerbell 2 i jednak jest dobry dla mojej nieopalonej buzi.. niepotrzebnie więc wziełam jeszcze poziom 1, zamiast tego mogłam kupić nr 3....
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:20   #1622
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
ja wolę jak leci za słabo niż za mocno na pokrycie całej twarzy muszę 4-5 razy potrząsnąć pudełeczkiem i wysypać- nie wiem czy to dużo czy mało. Próbka pixie starczyła mi na ok 4 razy.

Nie lubię jak mi wylatuje za dużo.. mam wrażenie, że wtedy dużo się marnuje.. mam tak z Kiss of sun bo umieściłam je w bigu po edm, który jest trochę zepsuty i ta ruchoma obrotowa pokrywka zakrywająca sitko lata jak szalona dookoła więc proszek leci kiedy i gdzie chce;-)

dziś nałożyłam Tinkerbell 2 i jednak jest dobry dla mojej nieopalonej buzi.. niepotrzebnie więc wziełam jeszcze poziom 1, zamiast tego mogłam kupić nr 3....
Tak, tylko ta pozostała naklejka nie podoba mi się, ale jednak chyba racja, postaram się jej nie odklejać
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:22   #1623
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja mam odklejona 1/4 naklejki. odkleilam polowe i ucielam ale sypalo sie za mocno to 1/4 zakleilam jeszcze taka "cena" z rolki ktora obklejam wszystkie prochy w zastepczych pudlach
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:52   #1624
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Odkleiłam połowę siteczka ale szczerze mówiąc słabo mi leci proszek, nie wiem czy aż tak dużo zużywam podkładu w porównaniu do Was czy po prostu jak jest dużo podkładu to leci słabiej, a jak się juz trochę zużyje to leci mocniej. Ale może lepiej jak słabo leci i lekko uderzyć pudełeczkiem w miseczkę, niż lekko przechylić pudełeczko i wysypać przez przypadek za dużo podkładu
ja lekko uderzam pudełeczkiem o miseczke (u mnie to takie duze opakowanie apteczne )
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:55   #1625
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

losek78 nie wiem jak wygląda w realu Beige neutral, ale kilka stron temu wrzuciłam fotkę porównującą (z gamy Buff) Fairly light neutral (który jak mniemam jest jaśniejszy od Beige n) z kolorkami Pixie.
Takie typowe neutrale bez różowych odcieni, to Ayperi, Breena, nieco oliwkowy Tinkerbell i ziemista Calista - to wszystko z formuły Cover de Luxe. Natural finish warto zobaczyć Aubrey, ew. Ellette. Celuj w poziom 3, albo lepiej 4
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 22:41   #1626
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
no to sie zmartwilam , to moze najlepiej zamówie wszystko z pixie ,
z EDM mam beige neutral matte - czy z pixie celowac tez w beż neutralny? - zalezy mi aby nie miaŁ rózowych tonów
cere mam przetŁuszczjącą i z tendencja do przesuszania i naczynka wiec zupelnie nie wiem jaką formuŁe brac
mysle ze elette , faylinn ...ew blossom poziom 3 lub moze nawet 4..
ja uzywam tych odcieni poziom 1 lub 2 z naciskiem na 2 a z edm pasowal mi light neutral a to ta sama tonacja tylko odcień jaśniejszy
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-06-01 o 22:43
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 06:22   #1627
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Wreszcie przyszedł długo wyczekiwany przez mnie listonosz i przyniósł mi podkłady i pędzelek .

Pudełeczka rzeczywiście śliczne
słodkie ale nie przesłodzone

Wcześniej czytałam, że ktoś miał problem, że jak odkleił całe siteczko to zbyt dużo proszku się przez nie wydobywało, dlatego, zanim odkleje moje podkłady, chciałam zapytać się czy zostawiacie trochę naklejki, czy odrywacie calość?
Jak puderek do mnie przyszedł to od razu ostrzegałam, żeby nie zrywać całej folii zabezpieczającej bo dziurki sa ogromne
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 09:12   #1628
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

kawa , papeteria - dzieki
zaraz ide zobaczyc to porównanie kawy
i tak bez próbek sie nie obejdzie
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 09:36   #1629
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cześć
właśnie dostałam swoje próbki z Pixie, zamówiłam zgodnie z radą P. Sylwii oliwkowe odcienie Ayperi 2-3, Tinkerbell 2-3 . Z EDMu używam Sweet Almond i Neutral z kat. olive.
Tylko tak teraz myślę, że mogłam wziąć jeszcze odcień 4 bo te 2 wyglądają w woreczkach dość jasno jak dla mnie
Postaram się dziś wieczorem wrzucić swatche porównujące te odcienie z EDM muszę się Wam dziewczyny jakoś trochę odwdzięczyć za rady w tym wątku

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-06-02 o 09:36 Powód: ort.
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 11:08   #1630
monika9725
Rozeznanie
 
Avatar monika9725
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 748
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Cześć
właśnie dostałam swoje próbki z Pixie, zamówiłam zgodnie z radą P. Sylwii oliwkowe odcienie Ayperi 2-3, Tinkerbell 2-3 . Z EDMu używam Sweet Almond i Neutral z kat. olive.
Tylko tak teraz myślę, że mogłam wziąć jeszcze odcień 4 bo te 2 wyglądają w woreczkach dość jasno jak dla mnie
Postaram się dziś wieczorem wrzucić swatche porównujące te odcienie z EDM muszę się Wam dziewczyny jakoś trochę odwdzięczyć za rady w tym wątku
bardzo jestem ciekawa odcienia Ayperi, wiec z niecierplowością czekam na fotki
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
monika9725 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 11:23   #1631
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Cześć
właśnie dostałam swoje próbki z Pixie, zamówiłam zgodnie z radą P. Sylwii oliwkowe odcienie Ayperi 2-3, Tinkerbell 2-3 . Z EDMu używam Sweet Almond i Neutral z kat. olive.
Tylko tak teraz myślę, że mogłam wziąć jeszcze odcień 4 bo te 2 wyglądają w woreczkach dość jasno jak dla mnie
Postaram się dziś wieczorem wrzucić swatche porównujące te odcienie z EDM muszę się Wam dziewczyny jakoś trochę odwdzięczyć za rady w tym wątku
no to mysle ze mogą być dla Ciebie za jasne...
dla mnie jest dobra 2 teraz ( a z EDM w zimie mi pasowalo Olive Fair ) a sweet almond byl duzo za ciemny, nie mowiac o neutralu

ale z drugiej strony jak Ci generalnie sam podklad i formula podejdzie i kolor przede wszystkim to mozesz potem w ciemno celowac w jasnosc 3-4

różnica między 2 a 3 w przypadku Ayperi Tinkerbell moim zdaniem jest mała
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 11:47   #1632
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a ja właśnie mam dylemat nad tinkerbel. Miałam próbkę 1 i 3. No i 1 troszkę za jasne, a 3 za ciemne. Mam zamiar zaryzykować i kupić w ciemno 2 poziom tego odcienia.

kasiura - mówisz, że różnica mała? hmm sama nie wiem czy ryzykować czy próbkę zamawiać, co w stosunku do refila się nie opłaca
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 11:53   #1633
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
a ja właśnie mam dylemat nad tinkerbel. Miałam próbkę 1 i 3. No i 1 troszkę za jasne, a 3 za ciemne. Mam zamiar zaryzykować i kupić w ciemno 2 poziom tego odcienia.

kasiura - mówisz, że różnica mała? hmm sama nie wiem czy ryzykować czy próbkę zamawiać, co w stosunku do refila się nie opłaca
mała, aczkolwiek jak już miałam wybierać no to zdecydowałam się na 2, ale spokojnie w 3 też się dobrze czułam
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 12:34   #1634
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
no to mysle ze mogą być dla Ciebie za jasne...
dla mnie jest dobra 2 teraz ( a z EDM w zimie mi pasowalo Olive Fair ) a sweet almond byl duzo za ciemny, nie mowiac o neutralu

ale z drugiej strony jak Ci generalnie sam podklad i formula podejdzie i kolor przede wszystkim to mozesz potem w ciemno celowac w jasnosc 3-4

różnica między 2 a 3 w przypadku Ayperi Tinkerbell moim zdaniem jest mała
Dziś po powrocie z pracy będę testować, cykać foty i potem dam znać co mi wyszło z tych testów właśnie zaczynam żałować, że dodatkowo nie wzięłam 4

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-06-02 o 12:35 Powód: ort.
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 12:43   #1635
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dzieki Natii_kk przetestowalam dzis zolty Pixie. No i jestem zachwycona. To najlepszy korektor, jaki do tej pory mialam. Co prawda, delikatnie zwalkowal mi sie w zmarszczce podocznej, zanim nalozylam podklad, ale rozklepalam go palcem, potem delikatnie nalozylam podklad na mokro i twarz nagle zrobila sie wypoczeta, jak po dluugim urlopie. Dopoki nie zmylam makijazu- efekt trwal.
Ma ktos na zbyciu wiecej?
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 13:16   #1636
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez monika9725 Pokaż wiadomość
bardzo jestem ciekawa odcienia Ayperi, wiec z niecierplowością czekam na fotki
Czekam na fotki, bo mi wyslą probki i pedzel dzisiaj wiec dostane pewnie w piatek

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Dzieki Natii_kk przetestowalam dzis zolty Pixie. No i jestem zachwycona. To najlepszy korektor, jaki do tej pory mialam. Co prawda, delikatnie zwalkowal mi sie w zmarszczce podocznej, zanim nalozylam podklad, ale rozklepalam go palcem, potem delikatnie nalozylam podklad na mokro i twarz nagle zrobila sie wypoczeta, jak po dluugim urlopie. Dopoki nie zmylam makijazu- efekt trwal.
Ma ktos na zbyciu wiecej?
Najpierw nakladasz korektor a potem podklad?
Nie sciera Ci sie on? A jesli nakladsz na sucho to podklad nie przykleja sie tak nieestetycznie do niego?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 13:56   #1637
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

dziewczyny, skąd macie te korektory? na all nie widzę ich, a na stronie nic nie ma. Czy jest on poza aukcjami czy o co biega?
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 14:05   #1638
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Dzieki Natii_kk przetestowalam dzis zolty Pixie. No i jestem zachwycona. To najlepszy korektor, jaki do tej pory mialam. Co prawda, delikatnie zwalkowal mi sie w zmarszczce podocznej, zanim nalozylam podklad, ale rozklepalam go palcem, potem delikatnie nalozylam podklad na mokro i twarz nagle zrobila sie wypoczeta, jak po dluugim urlopie. Dopoki nie zmylam makijazu- efekt trwal.
Ma ktos na zbyciu wiecej?
Cieszę się, że Tobie podpasował, bo ja go niestety nie potrafiłam ujarzmić
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 14:11   #1639
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość

Najpierw nakladasz korektor a potem podklad?
Nie sciera Ci sie on? A jesli nakladsz na sucho to podklad nie przykleja sie tak nieestetycznie do niego?
Korektor jest bardzo gesty, malutka ilosc jest potrzebna, by zamaskowac okolice podoczne.
Zawsze korektory nakladam pierwsze, a potem podklad.
Pixie probowalam tylko raz, jutro bedzie kolejna proba z podkladem na sucho, wtedy zdam relacje.
Zaaplikowany podklad na mokro dobrze wspolgra z korektorem pod okami.

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
dziewczyny, skąd macie te korektory? na all nie widzę ich, a na stronie nic nie ma. Czy jest on poza aukcjami czy o co biega?
Ahtaga-korektory byly w ofercie jakis miesiac temu-zolty, zielony i rozowy. Kupilam zielony na wypryski i byl to udany zakup, bardzo go lubie i uzywam. Do zoltego podchodzilam, jak do jeza, a gdy go zaczelam chciec, to wyszedl byl. Ale wroci. Pani Sylwia obiecala a my jej wierzymy.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 16:18   #1640
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

dziewczyny a kładziecie na żółty korektor pod oczy jeszcze podkład?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 17:08   #1641
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a kładziecie na żółty korektor pod oczy jeszcze podkład?
ja pod oczy nie kłade podkładu , tylko korektor solo
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 17:37   #1642
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

hejchciałam sobie kupic próbki podkładu pixie ale kompletnie nie wiem jaki kolor wybrac za duzo do wyboru slyszalam ze mozna wysłac zdjecie twarzy to kogos z Pixie aby doradzil kolor to jest mozliwie?
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 18:07   #1643
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

gogela przeczytaj kilka ostatnich stron
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 18:33   #1644
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
ja pod oczy nie kłade podkładu , tylko korektor solo
no ja tez tak robię ale pytam
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:04   #1645
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mam pytanie do dziewczyn, które są na bieżąco z różami- czy pixie ma aktualnie w ofercie róż nadajacy się dla chłodnych typów urody? Marzy mi się uzyskanie efektu takich mroźnych policzków Do tej pory używałam wyłącznie EDM, ale aktualnie nie mają w ofercie żadnego chłodziocha. Jesli któras z Was potrafiłaby okreslic, czy pixie ma cos takiego w swym asortymencie byłabym bardzo wdzięczna
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:09   #1646
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a kładziecie na żółty korektor pod oczy jeszcze podkład?
Ja klade, ale tylko jedna cieniutka warstwe, tzn raz tak zrobilam, bo mam korektor od wczoraj.

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które są na bieżąco z różami- czy pixie ma aktualnie w ofercie róż nadajacy się dla chłodnych typów urody? Marzy mi się uzyskanie efektu takich mroźnych policzków Do tej pory używałam wyłącznie EDM, ale aktualnie nie mają w ofercie żadnego chłodziocha. Jesli któras z Was potrafiłaby okreslic, czy pixie ma cos takiego w swym asortymencie byłabym bardzo wdzięczna
A znasz w ogole oferte Pixie?
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:11   #1647
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które są na bieżąco z różami- czy pixie ma aktualnie w ofercie róż nadajacy się dla chłodnych typów urody? Marzy mi się uzyskanie efektu takich mroźnych policzków Do tej pory używałam wyłącznie EDM, ale aktualnie nie mają w ofercie żadnego chłodziocha. Jesli któras z Was potrafiłaby okreslic, czy pixie ma cos takiego w swym asortymencie byłabym bardzo wdzięczna
za nim zaczniesz sie zastanawiac, to spradz oferte pixie...
nigdy nie bylo róży i narazie nie ma...
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:32   #1648
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

próbowałam znalezc cokolwiek na stronie pixie, ale w ogole nie moglam znalezc oferty. no nic, przepraszam za zamieszanie
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:35   #1649
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
próbowałam znalezc cokolwiek na stronie pixie, ale w ogole nie moglam znalezc oferty. no nic, przepraszam za zamieszanie
mila, bo rzeczywiście tam nic nie ma...

jest na allegro:
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1025823
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:59   #1650
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ok, dzięki, po prostu nie moglam się w tym połapać
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.