hula-hop 3 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-06, 19:30   #4171
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Mam dość. Po 2 miesiącach męki i odmawiania sobie wszystkiego. Po 2 długich miesiącach życia w nadziei, że wcisnę się w ulubione bluzki, które kupiłam pół roku temu wyobrażając sobie siebie w nich jako filigranową osobę...
Przez ostatnie 2 dni jadłam normalnie, aczkolwiek dalej zdrowo. Brzuch urósł do większych rozmiarów, niż sprzed diety. Nie wiem, czy ja mam jakąś tendencję, że mój brzuch zawsze będzie tak wyglądał.. Żeby chociaż był nieco bardziej płaski.. to on nie, on jeszcze rośnie!
Dość, dzisiaj wynoszę hh do piwnicy. Wakacje przepadną, najwyżej od września wezmę się za siebie w postaci kilku ciągnących się głodówek. Innej opcji nie widzę. Pa.
Też mam taki cholerny brzuch. Ze wszystkiego schudne a brzuch i boczki dalej są. Ale nie zamierzam sie poddawać i Tobie też to radze Razem naprawde damy radę

Wklej może swój jadłospis, może jesz coś co wywyołuje wzdęcia. Pomożemy jak bedziemy mogły. Tylko nie wiem czy na tym forum możemy robić taki off top. Może załóżmy jakiś inny wątek?

Jak na początek pół godzinki za mna
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 19:37   #4172
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: hula-hop 3

Nie chce mi się nic robić, jadłam groszek - przestałam. Jadłam fasolkę - przestałam. I brzuch jeszcze bardziej urósł.
Miałam problemy z toaletą, ale od wczoraj wieczór byłam 2 razy... Do wyjazdu mam 2 tygodnie, liczyłam na jakiś fajny brzuszek, a on sterczy jak u starego pijaka!
Nie mogę patrzeć na kobiety z płaskimi brzuchami (kiedyś to była moja motywacja).
Po co to wszystko.. mogłam jeść po 3 pączki dziennie (jak 3 miesiące temu) i wyglądałabym tak samo, tylko miałabym cięższe mięśnie.. Ugh.. .
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler

Edytowane przez morphine88
Czas edycji: 2010-06-06 o 19:38 Powód: literówki o.o
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 19:51   #4173
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Mam dość. Po 2 miesiącach męki i odmawiania sobie wszystkiego. Po 2 długich miesiącach życia w nadziei, że wcisnę się w ulubione bluzki, które kupiłam pół roku temu wyobrażając sobie siebie w nich jako filigranową osobę...
Przez ostatnie 2 dni jadłam normalnie, aczkolwiek dalej zdrowo. Brzuch urósł do większych rozmiarów, niż sprzed diety. Nie wiem, czy ja mam jakąś tendencję, że mój brzuch zawsze będzie tak wyglądał.. Żeby chociaż był nieco bardziej płaski.. to on nie, on jeszcze rośnie!
Dość, dzisiaj wynoszę hh do piwnicy. Wakacje przepadną, najwyżej od września wezmę się za siebie w postaci kilku ciągnących się głodówek. Innej opcji nie widzę. Pa.
Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Nie chce mi się nic robić, jadłam groszek - przestałam. Jadłam fasolkę - przestałam. I brzuch jeszcze bardziej urósł.
Miałam problemy z toaletą, ale od wczoraj wieczór byłam 2 razy... Do wyjazdu mam 2 tygodnie, liczyłam na jakiś fajny brzuszek, a on sterczy jak u starego pijaka!
Nie mogę patrzeć na kobiety z płaskimi brzuchami (kiedyś to była moja motywacja).
Po co to wszystko.. mogłam jeść po 3 pączki dziennie (jak 3 miesiące temu) i wyglądałabym tak samo, tylko miałabym cięższe mięśnie.. Ugh.. .
a wiesz co ja Ci powiem, że już mnie denerwuje te Twoje marudzenie nic nigdy nie przychodzi od tak, kiedyś sama wyglądałam jak pączek, niektórzy mi mówią, że wyglądałam jakbym oponę połknęła - takie miałam boczki, ale wzięłam się za siebie dużo ruchu rower, tenis, trochę mniej i zdrowiej się odżywiłam i nie narzekałam ciągle, wiadomo, że chwile kryzysu przyjdą, ale trzeba je przełamać, a nie od razu wszystko rzucać, skoro nie widzisz sensu w tym co robisz teraz to z tym skończ i tyle, po co się męczyć, ale Twoje ćwiczenia muszą coś dawać skoro schudłaś ileś tam kg...a jak zrobisz sobie głodówkę to jeszcze bardziej przytyjesz i za przeproszeniem gówno będziesz z tego miała, ale rób co chcesz...

ja idę sobie pohulać, bo uważam, że to ma sens!!! zgubiłam na nim 2 cm w tali jeszcze 4 albo nawet 3 i efekt osiągnięty, chociaż jestem już zadowolona ze swojego brzucha, na pewno bardziej niż w zimą. Pod koniec lipca wyjeżdżam na wakacje i liczę, że zgubię jeszcze 2 cm
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:05   #4174
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Mam dość. Po 2 miesiącach męki i odmawiania sobie wszystkiego. Po 2 długich miesiącach życia w nadziei, że wcisnę się w ulubione bluzki, które kupiłam pół roku temu wyobrażając sobie siebie w nich jako filigranową osobę...
Przez ostatnie 2 dni jadłam normalnie, aczkolwiek dalej zdrowo. Brzuch urósł do większych rozmiarów, niż sprzed diety. Nie wiem, czy ja mam jakąś tendencję, że mój brzuch zawsze będzie tak wyglądał.. Żeby chociaż był nieco bardziej płaski.. to on nie, on jeszcze rośnie!
Dość, dzisiaj wynoszę hh do piwnicy. Wakacje przepadną, najwyżej od września wezmę się za siebie w postaci kilku ciągnących się głodówek. Innej opcji nie widzę. Pa.
Nie poddawaj się!!! Ja też zawsze miałam wystający brzuch, kręcąc zrobił się fajniejszy Chociaz nie jest idealny, jeszcze dużo mu do ideału brakuje. Zaczęłam ćwiczyć callanetics, ćwiczyłam już 23 godziny. Brzuch i ogólnie całe ciało miało się zrobić ładniejsze. Ale w brzuchu nie widziałam jakiejś poprawy. Już chciałam to rzucić, ale nadal miałam nadzieję, że mi pomoże. Dziś dopiero zauważyłam, że brzuch zrobił się dużo ładniejszy, bardziej płaski To dało mi motywację do dalszych ćwiczeń. Może i Ty wypróbuj callanetics
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:26   #4175
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: hula-hop 3

Straciłam w 2 miesiące 4 cm.
W ciągu 2 dni przybyło mi 6 cm. Bo zaczęłam jeść normalnie, ale zdrowo. A nie postnie. Czyli tak, jak jadłam do tej pory.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Ania002 Pokaż wiadomość
To dało mi motywację do dalszych ćwiczeń. Może i Ty wypróbuj callanetics
A ile czasu to ćwiczysz?
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:28   #4176
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
A ile czasu to ćwiczysz?
Zaczęłam chyba 4 tygodnie temu, na początku ćwiczyłam codziennie, a w tym tygodniu co drugi dzień. Widoczne efekty powinny być po 10 dniach
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:43   #4177
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Straciłam w 2 miesiące 4 cm.
W ciągu 2 dni przybyło mi 6 cm. Bo zaczęłam jeść normalnie, ale zdrowo. A nie postnie. Czyli tak, jak jadłam do tej pory.
Widocznie jest duża różnica pomiędzy dietą a normalnym jedzeniem - zrobił ci się efekt jojo
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 21:10   #4178
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: hula-hop 3

zadziwiający jest fakt, że nie brzuch mnie boli, a ręce od kręcenia hh
Bo ciągle trzymam w górze je, więc bolą
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 22:02   #4179
kasia 605
Raczkowanie
 
Avatar kasia 605
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 341
GG do kasia 605
Dot.: hula-hop 3

motywacja do kręcenia hh i innych ćwiczeń leci w dół na łeb na szyje!
dość narzekania, zabieramy się za siebie! każda chce wyglądać naj...to oczywiste
u mnie dzisiaj był długi spacer, hh, bańki chińskie, agrafka i podskakiwanie z ciężarkami i słuchawkami na uszach.
do września chce stracić kilka cm w biodrach i na wysokości boczków, z talii już jestem zadowolona,

buziaki
kasia 605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 22:07   #4180
Atasa
Raczkowanie
 
Avatar Atasa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 187
Dot.: hula-hop 3

Hej dziewczyny. Czytam Wasze posty i mam ogromną ochotę na hula hop (pamiętam je z czasów dzieciństwa ) po sesji zaczynam dość intensywne odchudzanie i sporo ćwiczeń sobie planuje wykonywać (teraz mam podwójną sesję więc tylko na stepperze w akademiku sobie chodzę jak znajdę chwilkę) ale do rzeczy!
Jakie hula hop wybrać? Jakie Wy macie?
Na allegro jest ich za dużo i się nie znam...
jakieś z magnesem węglowym http://www.allegro.pl/item1056582966..._weglowym.html

nanocząsteczkami srebra emitującymi aniony http://www.allegro.pl/item1056585890_kolo_hula_ hop_anion_hoop_1_z_masaze m_najtaniej.html

z samymi wypustkami takie albo podobne pojedyncze http://www.allegro.pl/item1056585141...najtaniej.html

albo zwyczajne : http://www.allegro.pl/item1059344344..._koszalin.html

Doradziecie? Będę wdzięczna... bo chyba nie dam rady przekopać się przez cały wątek (albo i trzy )
Atasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 22:16   #4181
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: hula-hop 3

Fantazjaa, po 2 miesiącach pozwoliłam sobie na loda. Czy to dużo? Oprócz tego zjadłam owsiankę, krokieta, małą kiełbaskę, kilka jogurtów (koniecznie ze zbożem), owoców i dosypywałam otrębów. Do tego danie główne - ryż z warzywami. Naprawdę sądzisz, że przesadziłam? W mojej aktualnej diecie wskazana jest przerwa, ale tylko 2-dniowa. Tak więc mam ją za sobą. Jutro zaczynam drugą turę. A Tobie chcę jedynie oznajmić, ze demotywujesz tak samo, jak moja rodzina. Dzięki. Tylko mama okazała się mi pomocna i odwiodła od rezygnacji z hula.

Ania002, a gdzie znajdę te ćwiczenia?
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 22:55   #4182
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez Atasa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Czytam Wasze posty i mam ogromną ochotę na hula hop (pamiętam je z czasów dzieciństwa ) po sesji zaczynam dość intensywne odchudzanie i sporo ćwiczeń sobie planuje wykonywać (teraz mam podwójną sesję więc tylko na stepperze w akademiku sobie chodzę jak znajdę chwilkę) ale do rzeczy!
Jakie hula hop wybrać? Jakie Wy macie?
Na allegro jest ich za dużo i się nie znam...
jakieś z magnesem węglowym http://www.allegro.pl/item1056582966..._weglowym.html

nanocząsteczkami srebra emitującymi aniony http://www.allegro.pl/item1056585890_kolo_hula_ hop_anion_hoop_1_z_masaze m_najtaniej.html

z samymi wypustkami takie albo podobne pojedyncze http://www.allegro.pl/item1056585141...najtaniej.html

albo zwyczajne : http://www.allegro.pl/item1059344344..._koszalin.html

Doradziecie? Będę wdzięczna... bo chyba nie dam rady przekopać się przez cały wątek (albo i trzy )
mam ten sam dylemat Myślałam zeby wziac to zwykle i ewentualnie napełnic czyms, zeby dodatkowo obciazyc. 86 cm powinno byc jak znalazł.
Nie chce inwestowac na poczatek 60 zł wzwyż na anionowe, bo mozliwe ze po tak dlugiej przerwie narobie sobie siniaków i rzuce je w kąt
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 05:29   #4183
kasia 605
Raczkowanie
 
Avatar kasia 605
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 341
GG do kasia 605
Dot.: hula-hop 3

Atasa, Shee'naz porównywanie hh było już nieraz w tym wątku. Warto cofnąć się o kilka, może kilkanaście stron, siąść i poświęcić chwile na przeczytanie.

Shee'naz - jeżeli nie kręciłaś nigdy hh, siniaki i tak się pojawią. to nie jest duży problem, pojawiają się i znikaja
kasia 605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 06:11   #4184
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: hula-hop 3

Właśnie sprawdziłam w grafiku, że od 18 maja nie ubył mi nawet 1cm Focha mam


Cytat:
Napisane przez Fantazjaa Pokaż wiadomość
Widocznie jest duża różnica pomiędzy dietą a normalnym jedzeniem - zrobił ci się efekt jojo
A gdzie pochwała dla mojego brzucha?

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Straciłam w 2 miesiące 4 cm.
W ciągu 2 dni przybyło mi 6 cm. Bo zaczęłam jeść normalnie, ale zdrowo. A nie postnie. Czyli tak, jak jadłam do tej pory.
Morphine, ja myślę podobnie jak Fantazja, nie ma co się użalać tylko trzeba walczyć. Zwłaszcza, że Twój brzuch nie jest jakąś tragedią!
A poza tym cieszyć się życiem i nie myśleć non stop o brzuchu ja też mam kompleksy z 1 częścią ciała ale codziennie walczę mimo że nie widzę najmniejszych efektów.
I przepiszę Ci cytat z mojej książki o ABSach

"Jesteś zestresowany. W organizmie wydziela się hormon, zwany kortyzolem, który neutralizuje testosteron, czyli najważniejszy hormon budujący mięśnie. Kortyzol wysyła też sygnał do ciała, by zaczęło odkładać tłuszcz na brzuchu, co sprawi, że cokolwiek osiągniesz ćwicząć, zostanie zniweczone".

Więc relaks, dużo wiary w siebie, nie myślenie non stop o chudnięciu i ćwiczenia w ciągu dnia
Zapomniałam jeszcze dodać, że coca cola zawiera kofeinę i działa tak samo jak kawa - jeśli nie pijesz jej non stop.
Może ważysz więcej, wyglądasz większa bo zbliża Ci się okres?! Ja właśnie chodzę cała spuchnięta, czuję się jakbym balon nosiła! I wagowo i wymiarowo oczywiście więcej. Ale jak tylko się skończy to wszystko wróci do normy

Cytat:
Napisane przez kasia 605 Pokaż wiadomość
motywacja do kręcenia hh i innych ćwiczeń leci w dół na łeb na szyje!
dość narzekania, zabieramy się za siebie! każda chce wyglądać naj...to oczywiste
u mnie dzisiaj był długi spacer, hh, bańki chińskie, agrafka i podskakiwanie z ciężarkami i słuchawkami na uszach.
do września chce stracić kilka cm w biodrach i na wysokości boczków, z talii już jestem zadowolona,

buziaki
Wróciłaś do bani?

Cytat:
Napisane przez Ania002 Pokaż wiadomość
Zaczęłam chyba 4 tygodnie temu, na początku ćwiczyłam codziennie, a w tym tygodniu co drugi dzień. Widoczne efekty powinny być po 10 dniach
Ja też miałam straszną ochotę, ale znalazłam tylko godzinny program a to dla mnie za długo A Ty skąd bierzesz ćwiczenia? W internecie mało a w księgarniach książek brak




Pozdrawiamy
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk

Edytowane przez ania4891
Czas edycji: 2010-06-11 o 06:37
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 06:48   #4185
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: hula-hop 3

Dziękuję, powiem szczerze, że największe wsparcie czuję w Tobie . Dobra, może nie będzie tak źle. Wyglądałam w tej niebieskiej bluzce lepiej, niż teraz, ale co zrobić... nie sądzę, że zbliża mi się okres, ale zobaczę, może. Dzisiaj pójdę na długi spacerek po obiedzie ;-)). Martwi mnie tylko to, że kręcąc hh uderzam o boczki i talię, a najbardziej spuchła mi teraz ta część brzucha, która jest nad talią, a pod żebrami - nie wiem, czy wiesz, o którym miejscu mówię. Mam jeszcze 2 tygodnie, mam nadzieję, że efektu jojo nie będzie (tak, Fantazjaa, ta obawa, to przez Ciebie ).

Aniu, pięknie razem wyglądacie!
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 06:59   #4186
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Dziękuję, powiem szczerze, że największe wsparcie czuję w Tobie . Dobra, może nie będzie tak źle. Wyglądałam w tej niebieskiej bluzce lepiej, niż teraz, ale co zrobić... nie sądzę, że zbliża mi się okres, ale zobaczę, może. Dzisiaj pójdę na długi spacerek po obiedzie ;-)). Martwi mnie tylko to, że kręcąc hh uderzam o boczki i talię, a najbardziej spuchła mi teraz ta część brzucha, która jest nad talią, a pod żebrami - nie wiem, czy wiesz, o którym miejscu mówię. Mam jeszcze 2 tygodnie, mam nadzieję, że efektu jojo nie będzie (tak, Fantazjaa, ta obawa, to przez Ciebie ).

Aniu, pięknie razem wyglądacie!

No to nie wiem, może masz gorszy tydzień. Organizm też jest zmęczony. Ja początkowo miesiąc nie miałam żadnego spadku, teraz znów od miesiąca zastoja
Ale co tam, dalej ćwiczę bo chociażby dzięki temu kręgosłup mnie nie boli!

Jak spuchłaś to zrób sobie przerwę z hulem, nie wiadomo co tam się dzieje w tym brzuchu Kup twistera w markecie i teraz zamiennie kręć sobie. Jak ugniesz kulosy to podziała też na tyłek i nogi Rób sobie 1 dzień przerwy w tygodniu, żeby odpocząć bo jeśli się nie zregenerujesz to kolejny trening będzie mało efektywny.

Nie będzie jeśli nie rzucisz się na jedzenie w celu nadrobienia zaległości

I nie marudź tylko ćwicz dla przyjemności, frajdy i radochy a w końcu ruszy
I lub siebie! To naprawdę pomaga
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk

Edytowane przez ania4891
Czas edycji: 2010-06-07 o 07:01
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 07:03   #4187
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Straciłam w 2 miesiące 4 cm.
W ciągu 2 dni przybyło mi 6 cm. Bo zaczęłam jeść normalnie, ale zdrowo. A nie postnie. Czyli tak, jak jadłam do tej pory.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------



A ile czasu to ćwiczysz?
Kochana może to porostu przez zaparcia.

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Fantazjaa, po 2 miesiącach pozwoliłam sobie na loda. Czy to dużo? Oprócz tego zjadłam owsiankę, krokieta, małą kiełbaskę, kilka jogurtów (koniecznie ze zbożem), owoców i dosypywałam otrębów. Do tego danie główne - ryż z warzywami. Naprawdę sądzisz, że przesadziłam? W mojej aktualnej diecie wskazana jest przerwa, ale tylko 2-dniowa. Tak więc mam ją za sobą. Jutro zaczynam drugą turę. A Tobie chcę jedynie oznajmić, ze demotywujesz tak samo, jak moja rodzina. Dzięki. Tylko mama okazała się mi pomocna i odwiodła od rezygnacji z hula.

Ania002, a gdzie znajdę te ćwiczenia?
Nie wolno się poddawać. Zrób sobie dzień wolnego, zrelaksuj sie i bierz się dalej do pracy

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Dziękuję, powiem szczerze, że największe wsparcie czuję w Tobie . Dobra, może nie będzie tak źle. Wyglądałam w tej niebieskiej bluzce lepiej, niż teraz, ale co zrobić... nie sądzę, że zbliża mi się okres, ale zobaczę, może. Dzisiaj pójdę na długi spacerek po obiedzie ;-)). Martwi mnie tylko to, że kręcąc hh uderzam o boczki i talię, a najbardziej spuchła mi teraz ta część brzucha, która jest nad talią, a pod żebrami - nie wiem, czy wiesz, o którym miejscu mówię. Mam jeszcze 2 tygodnie, mam nadzieję, że efektu jojo nie będzie (tak, Fantazjaa, ta obawa, to przez Ciebie ).

Aniu, pięknie razem wyglądacie!
Ja Ci powiem, że jak czytam Twoje posty to mam wrażenie, że czytam o sobie Też mam i brzuch i boczki okropne i do tego cholerne zaparcia z którymi walcze jak potrafie! Musimy dać rade
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 07:17   #4188
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: hula-hop 3

Dziewczyny, ja ściągnęłam callanetics z Callan Pinckney. Ten program nie jest długi, same ćwiczenia trwają chyba z 45 minut. Kiedyś ćwiczyłam z Bojarską- tu już było dłużej, rzeczywiście całą godzinę.
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 07:30   #4189
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez Ania002 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja ściągnęłam callanetics z Callan Pinckney. Ten program nie jest długi, same ćwiczenia trwają chyba z 45 minut. Kiedyś ćwiczyłam z Bojarską- tu już było dłużej, rzeczywiście całą godzinę.
No właśnie mam ten z Bojarską
45min to i tak długawo. Ja przy mojej małolacie musiałabym robić to na 3 razy
Dasz linka do strony, z której mogę to ściągnąć?

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Ania - namówiłaś mnie
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 07:31   #4190
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
No właśnie mam ten z Bojarską
45min to i tak długawo. Ja przy mojej małolacie musiałabym robić to na 3 razy
Dasz linka do strony, z której mogę to ściągnąć?

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Ania - namówiłaś mnie
http://darkwarez.pl/forum/viewtopic....ht=callanetics
Proszę bardzo
tylko jakość jest taka sobie, bo to film zgrywany z kasety
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 07:39   #4191
kasia 605
Raczkowanie
 
Avatar kasia 605
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 341
GG do kasia 605
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość


Wróciłaś do bani?



Pozdrawiamy
Aniu odkurzyłam wczoraj bańki, nałożyłam oliwkę antycel ziaji i masowałam ok 15 min, ale tylko boczki i pupę. Na nogach mam kilka pajączków więc nie chcę ryzykować. A jak jest u Ciebie z bańkami? widziałam że ćwiczysz również z agrafką i twisterem. co możesz polecić na wew część ud?
na twisterze po minucie mam kolkę próbowałam wolno przyzwyczaić brzuch do takich skrętów...ale to nic nie daje.
nie jadłam przed twisterem ok 2h i też nic....
nie wiem czemu kolka nie daje mi spokoju
kasia 605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 07:44   #4192
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez Ania002 Pokaż wiadomość
http://darkwarez.pl/forum/viewtopic....ht=callanetics
Proszę bardzo
tylko jakość jest taka sobie, bo to film zgrywany z kasety
Trzeba się zarejestrować najpierw?
Tylko nie wiem czy przy braku regularności będą efekty 3 razy w tygodniu wracam z kursu o 23 i wtedy nie katuję się ćwiczeniami
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 07:45   #4193
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: hula-hop 3

Ja też kiedyś jak zaczynałam ćwiczyć na twisterze miałam kolkę, ale później przestała mi dokuczać
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 07:49   #4194
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: hula-hop 3

Cytat:
Napisane przez kasia 605 Pokaż wiadomość
Aniu odkurzyłam wczoraj bańki, nałożyłam oliwkę antycel ziaji i masowałam ok 15 min, ale tylko boczki i pupę. Na nogach mam kilka pajączków więc nie chcę ryzykować. A jak jest u Ciebie z bańkami?
widziałam że ćwiczysz również z agrafką i twisterem. co możesz polecić na wew część ud?
na twisterze po minucie mam kolkę próbowałam wolno przyzwyczaić brzuch do takich skrętów...ale to nic nie daje.
nie jadłam przed twisterem ok 2h i też nic....
nie wiem czemu kolka nie daje mi spokoju
Ja sobie ostatnio bimbam i masuję tylko raz w tygodniu
Na razie nic nie mogę polecić Agrafką ćwiczę regularnie 3 tygodnie i nie widzę zmian Dołączyłam 30minutowe spacery 3 razy w tygodniu, więc może teraz coś ruszy
A twisterem trzeba po prostu ćwiczyć. Mnie dopiero po 2-3 tygodniach kolka odpuściła. I jest mi łatwiej ćwicząc przy lekko ugiętych kolanach.
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 10:10   #4195
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: hula-hop 3

30 minut
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:37   #4196
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: hula-hop 3

OK, chyba zrobię sobie tą przerwę z hh, chociaż nie ukrywam, że nie jestem jakimś nałogowcem, bo kręcę systematycznie od tygodnia dopiero . Ale dobra, dam sobie dzisiaj spokój.. Hmm, wypadałoby się do marketu wybrać . Czego to się nie robi...
dodaja, masz chyba rację, to zaparcia . Od kilku dni biorę syrop, który ma wyeliminować ten problem i, nie ukrywam, jest lepiej. Nie będę mówić dalej, bo nie chcę zapeszać . Zacznę też abs, które zbuduje mi mięśnie pod tłuszczem, ale przynajmniej będzie mi ten tłuszcz jakoś trzymać (tak twierdzi Emila3000 ).

Ja naprawdę zdrowo się odżywiam, jestem teraz na diecie ONZ, a jak mam przerwę to nie jem (tak jak większość) podwójnej porcji schabowego z ziemniakami, mizerii ze śmietaną, przeróżnych czekolad i ciast, by zaspokoić swój apetyt. Przedwczoraj jedynie pozwoliłam sobie na loda
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 16:13   #4197
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: hula-hop 3

Hej!

Ja wracam dziś do gry - siniak na prawym biodrze nadal wygląda nieciekawie, ale nie boli

I co to jest dieta ONZ?
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 16:57   #4198
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: hula-hop 3

Ach, to takie Odchudzanie na Zawołanie . Wypróbowałam drugą część tej diety, ale różni się ona od tej większą ilością posiłków. Jest faktycznie skuteczna, dlatego postanowiłam wypróbować pierwszą część. ;-))
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 10:18   #4199
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: hula-hop 3

Dziś kręciłam 40 minut słuchając nowego albumu Mariki
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 14:38   #4200
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: hula-hop 3

Zakupiłam twister za całe 35 złotych, bo miał być jakiś wspaniały. A okazał się kompletną porażką! Echh, zła jestem jak nic. W dodatku od razu mam na nim kolkę.
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler

Edytowane przez morphine88
Czas edycji: 2010-06-08 o 14:38 Powód: literówki o.o
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.