LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:) - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 12:35   #1891
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

może odczulające...bo po tabletkach odczulających chce się spać
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 12:39   #1892
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
może odczulające...bo po tabletkach odczulających chce się spać
chyba tak.Mówiła że zakaz prowadzenia auta i jeśli bym pracowała do L4
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 12:39   #1893
Tadzieusz
Zadomowienie
 
Avatar Tadzieusz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 098
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

blondi to dobrze, że już lepiej...

pamiętam jak ja brałam jakieś psychotropy na moje AZS, żebym się nie drapała.
Tylko pół tabletki a zasypiałam po kilku minutach. Kiedyś moj Paw wziął przez pomyłkę 2 tabletki i odpadł momentalnie. Mialam stracha później, bo nie wiedziałam co wziął. Na szczęście obudził się jakoś i nie trzeba bylo wzywać karetki, ale kiepsko było.
__________________
nic nie rusza Tadzieusza
Tadzieusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 12:43   #1894
Vcelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Vcelka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 796
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Blondi ważne, że przechodzi po tych tabl. jak skończysz brać to senność minie, więc teraz korzystaj z senności i śpij.
__________________
Aniołek -10 t.c.[*] 10.03.09r

Mój kochany synek Igorek - 09.11.2010

Vcelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 12:46   #1895
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Cytat:
Napisane przez Tadzieusz Pokaż wiadomość
blondi to dobrze, że już lepiej...

pamiętam jak ja brałam jakieś psychotropy na moje AZS, żebym się nie drapała.
Tylko pół tabletki a zasypiałam po kilku minutach. Kiedyś moj Paw wziął przez pomyłkę 2 tabletki i odpadł momentalnie. Mialam stracha później, bo nie wiedziałam co wziął. Na szczęście obudził się jakoś i nie trzeba bylo wzywać karetki, ale kiepsko było.
musiały być bardzo silne te tabsy
Cytat:
Napisane przez Vcelka Pokaż wiadomość
Blondi ważne, że przechodzi po tych tabl. jak skończysz brać to senność minie, więc teraz korzystaj z senności i śpij.
przy Olusiu sie nie da spać
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 12:46   #1896
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

ja to nawet po głupim Alertecu czy Zyrtecu byłam śpiąca
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 12:50   #1897
Tadzieusz
Zadomowienie
 
Avatar Tadzieusz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 098
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

no były mocne.... psychotropy jakieś nie pamiętam już nazwy.... miały działać uspokajająco i działały
__________________
nic nie rusza Tadzieusza
Tadzieusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 13:08   #1898
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

ja idę prać wózek jeszcze tu wrócę
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:40   #1899
Weriidiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 343
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Sms od Misi
"Dzieki jakos zyje, byla maly tak paniki i szpital po ostatnich wynikach meza. Do tego koniec miesiaca mam jak to w ksiegowosci udyt z centrali i jeszcze kumpela na urlopie, ale odezwe sie pod koniec tygodnia dziekuje za pamiec i pozdrow wszystkie laseczki. Prosze napisz ZE ZDJECIA BEDA bo napewno sie pytaja ))"
__________________

CUD NARODZIN MOJEGO SYNA

Weriidiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:52   #1900
Motylicaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: KRAKÓW:):) MY city...
Wiadomości: 5 953
GG do Motylicaja
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Cytat:
Napisane przez Weriidiana Pokaż wiadomość
Witam sie kochane

magdak u mnie zadnych nowosci jak zwykle. Syn mi rosnie, maz pracuje, ja siedze w domku i jak to sie mowi nic nie robie, no i jeszcze ta zawszona szkola. Brak slow.Troche jakiejs rozrywki by sie przydalo.

vcelka WIELKIE GRTULACJE KOCHANA

motylku paamietaj ze zawsze wszystkie jetsesmy z Toba jakby nie bylo. A jak to juz ktoras napisala, my nie wierzymy temu BAŁWANOWI nie Tobie. A tak wogole mowisz siostra bllizniaczka WoW ZERO podobienstwa.
dzieki Nio Magda jest inna zopelnie

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
a mdłości miałaś? piersi bolały? i nie to, żebym wścibska była


ja myślę, że siłą rozpędu Mischoko wkrótce do mamusiek dołączy
Napewno Mischako bedzie.....mamusia

A jeszcze chyba Tadzia i Zanka w kolejce do 2 kresek

Cytat:
Napisane przez Vcelka Pokaż wiadomość
Moje pierwsze ubranka dla dzidzi - chwalę się :
slodkieeeeee: love:

ja tez chce dzidzi ehehe

Cytat:
Napisane przez Weriidiana Pokaż wiadomość
Sms od Misi
"Dzieki jakos zyje, byla maly tak paniki i szpital po ostatnich wynikach meza. Do tego koniec miesiaca mam jak to w ksiegowosci udyt z centrali i jeszcze kumpela na urlopie, ale odezwe sie pod koniec tygodnia dziekuje za pamiec i pozdrow wszystkie laseczki. Prosze napisz ZE ZDJECIA BEDA bo napewno sie pytaja ))"

ufff to dobrze sie odezwala.....mam nadzieje ze z Mezem juz oki
a o co chodzi z TYMI zdjeciami


Teraz sie chwale.......

Bylam na ciwczeniach Sama doszla..:jupi :.cale 2 km po gorach dolinach i ruchliwej drodze kolo domku doszlam i nozka nie bolala

Mam teraz super Pania rehabilitantke Pauline extra babeczka...
dzis mi tak noge naciaglea na 100procent w przod i w tyl docik..ze az zrobilam takie oczy.... i bylam zdziwniona ze moja nozka tak potrafi....ranyyyy ale sie cieszze......

a i jzu planuje Wakacje Jade z Kinia do Szczawnicy od 23-27 lipca i przed tym na Oboz konny na 2 tygodnie...chyba
Motylicaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:56   #1901
Vcelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Vcelka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 796
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Cytat:
Napisane przez Weriidiana Pokaż wiadomość
Sms od Misi
"Dzieki jakos zyje, byla maly tak paniki i szpital po ostatnich wynikach meza. Do tego koniec miesiaca mam jak to w ksiegowosci udyt z centrali i jeszcze kumpela na urlopie, ale odezwe sie pod koniec tygodnia dziekuje za pamiec i pozdrow wszystkie laseczki. Prosze napisz ZE ZDJECIA BEDA bo napewno sie pytaja ))"
Mam nadzieję, że z mężem już wszystko dobrze - trzymaj się kochana.
__________________
Aniołek -10 t.c.[*] 10.03.09r

Mój kochany synek Igorek - 09.11.2010

Vcelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 15:12   #1902
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

hej

Vcelko gratuluje jeszcze raz no nareszcie...bo mnie juz draznilo, jak kazdy myslal, ze Wy bez szansto jam ialam ochote wykrzyczec calemu swiatu, ze bocian do Ciebie leci

dziekuje za mile slowa dot. slubu

Ja juz sie strasznie ciesze, ze jestesmy PO bardzo w kosciele mi i Tz sie podobalo, to naprawde jest co innego. Taki prawdziwy maz teraz. Bo przedtem mi sie nie wydawalo, ze jestemy malzenstwem
Pokoik mielismy gratis, fajnie urzadzny i super lazienke i prysznic
Kazdy nam mowi, ze mimo, ze male wesele bylo wystarczajaco gosci i kazdy zadowolony.
My mamy w sumie zapas jedzenia z Tz na tydzien conajmniej teraz. Choc mogloby wiecej, ale ciotki od tz rodziny i te sprawy
Dostalsimy sama kase (moja chrzetsna dopiero przyjezdza na chrzciny). Moja rodzina dala 1/3 calosci :/ wiec sie nie popisala. A tyle samo osob bylo z obu stron. Nawet dasza rodzina Tz dawala wiecej kasiory:/ ale co zrobic...rodzice nam oplacili, my tylko fotografa mamy sobie zaplacic sami.
Profesjonalne fotki do jakichs 2och tyg beda.

__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 15:12   #1903
Weriidiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 343
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Miska pisala jeszcze jednego smska e u niej strasznie pada, a nie odzywal sie bo naprawde brakuje jej na wszytsko czasu.

Moytylku to dobrze ze ta Twoja nozka taka zdolna.

A wlasnie o co chodzi z tymi zdjeciami
__________________

CUD NARODZIN MOJEGO SYNA

Weriidiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 15:25   #1904
Motylicaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: KRAKÓW:):) MY city...
Wiadomości: 5 953
GG do Motylicaja
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
hej

Vcelko gratuluje jeszcze raz no nareszcie...bo mnie juz draznilo, jak kazdy myslal, ze Wy bez szansto jam ialam ochote wykrzyczec calemu swiatu, ze bocian do Ciebie leci

dziekuje za mile slowa dot. slubu

Ja juz sie strasznie ciesze, ze jestesmy PO bardzo w kosciele mi i Tz sie podobalo, to naprawde jest co innego. Taki prawdziwy maz teraz. Bo przedtem mi sie nie wydawalo, ze jestemy malzenstwem
Pokoik mielismy gratis, fajnie urzadzny i super lazienke i prysznic
Kazdy nam mowi, ze mimo, ze male wesele bylo wystarczajaco gosci i kazdy zadowolony.
My mamy w sumie zapas jedzenia z Tz na tydzien conajmniej teraz. Choc mogloby wiecej, ale ciotki od tz rodziny i te sprawy
Dostalsimy sama kase (moja chrzetsna dopiero przyjezdza na chrzciny). Moja rodzina dala 1/3 calosci :/ wiec sie nie popisala. A tyle samo osob bylo z obu stron. Nawet dasza rodzina Tz dawala wiecej kasiory:/ ale co zrobic...rodzice nam oplacili, my tylko fotografa mamy sobie zaplacic sami.
Profesjonalne fotki do jakichs 2och tyg beda.

super domi jak sie udalo.....extra mialas sukiene...pieknaaa: love:

Cytat:
Napisane przez Weriidiana Pokaż wiadomość
Miska pisala jeszcze jednego smska e u niej strasznie pada, a nie odzywal sie bo naprawde brakuje jej na wszytsko czasu.

Moytylku to dobrze ze ta Twoja nozka taka zdolna.

A wlasnie o co chodzi z tymi zdjeciami
ojj takk Oby tak dalej
Motylicaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 15:29   #1905
Tadzieusz
Zadomowienie
 
Avatar Tadzieusz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 098
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Werii

Misia ma podobno nową fryzurę i miała nam wkleic zdjęcia.....

ale poczekamy, tylko żeby było wszystko ok.....

no tak mi coś nie pasowało.... ehhhh.... chyba naprawde mam jakieś zdolności tylko szkoda, że nie w tym kierunku co potrzeba.....


dobra ide do swojej księgowości bo mnie już Paw opiernicza, że miałam zrobić a ja nic innego jak tylko wizaz i wizaz

facet....
__________________
nic nie rusza Tadzieusza
Tadzieusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 18:36   #1906
Jane2008
Zadomowienie
 
Avatar Jane2008
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 192
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

O ludzie!!!
Ależ wieści dzisiaj czytam od Was!!!
Napisałam na KL, bo zajrzałam Laskę Domi ujrzeć
Ła Ła Ła!
Czyli tak, new dzieciaczki Lejdisek pojawią się:
- w sierpniu Zuzi,
- w listopadzie Vcelki,
- w grudniu Ali,
- w styczniu Magdzi,
- to potem: w lutym może, w marcu, a najlepiej w kwietniu bo to super znak zodiaku i extra ludzie (baranek jak ja ) Misia, no a dalej kto??? Aaa - Tadzia może jeszcze równocześnie z Misią, co?
O ludzie!!!

Blondi - a co Ty biedna z Tymi nogami , dobrze, że już lepiej
Vcelko - tak sobie policzyłam, że Ty w lutym gdzieś last @ musiałaś mieć? Ła! To dlatego Ty tak mało pisałaś - a jeszcze pisałaś czasem, że nie masz o czym pisać, oj Ty kłamczuszku

Nie no - ależ mam dziś od Was wrażeń!
Ależ się cieszę

Lecę do Jacusia, który z pewnością jest człowieczkiem z charakterem i temperamentem - hi hi, nie można narzekać, bo z pewnością do mamusi się podał

Cinusia - dzięki za priv. idę do czytać

Edytowane przez Jane2008
Czas edycji: 2010-06-08 o 18:38
Jane2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:21   #1907
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Domi - przeslicznie wygladalas na slubie. Przepiekna suknia, sala i zakochany maz. A pamietam tak mowilas, ze chcialabys zeby juz bylo po....teraz dopiero poczujesz sie prawdziwa zonka))

Vcelka - fajne te kaftaniki. Gdzie kupowalas? Jak wogole zareagowali twoi rodzice na wiesc o ciazy? Jaka byla reakcja meza? Caly czas nie moge uwierzyc, ze tak dlugo trzymalas nas w szachu i nie powiedzialas wczesniej...

Motylka- gratulacje...juz niedlugo bedziesz smigac jak kozica!!!

No to czekamy na wiesci od Miski....

Werdiana - a co to za szkola? jak wogole ci idzie pogodzenie szkoly z zyciem rodzinnym?

Jane - usciskaj Jajcusia...

Blondynka - mam nadzieje, ze ta wysypka szybko ci zejdzie i to nic powaznego w gruncie rzeczy...
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:22   #1908
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

no i dopadły mnie mdłości i w dodatku głowa mnie boli najchetniej to bym poszła spać i obudziła w czwartek na wizytę
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:54   #1909
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Jestem, przeczytałam wszystko i już nie wiem co pisać oddałąm pracę i czekam na obronę22czerwca
Najważniejsze co pamiętam
Vcelko, najlepsza wiadomość jaką przeczytałam strasznie się cieszę i super gatki dla maluszka
Domi, najlepsze życzonka teraz czekamy na mój dziń jeszcze miesiąc
Motylku,m spóźnione życzenia urodzinowe żebyś znalazła 2 połówkę i się wszystko poukładało po Twojej myśli
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 22:12   #1910
Motylicaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: KRAKÓW:):) MY city...
Wiadomości: 5 953
GG do Motylicaja
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Cytat:
Napisane przez magdaka13 Pokaż wiadomość
Domi - przeslicznie wygladalas na slubie. Przepiekna suknia, sala i zakochany maz. A pamietam tak mowilas, ze chcialabys zeby juz bylo po....teraz dopiero poczujesz sie prawdziwa zonka))

Vcelka - fajne te kaftaniki. Gdzie kupowalas? Jak wogole zareagowali twoi rodzice na wiesc o ciazy? Jaka byla reakcja meza? Caly czas nie moge uwierzyc, ze tak dlugo trzymalas nas w szachu i nie powiedzialas wczesniej...

Motylka- gratulacje...juz niedlugo bedziesz smigac jak kozica!!!

No to czekamy na wiesci od Miski....

Werdiana - a co to za szkola? jak wogole ci idzie pogodzenie szkoly z zyciem rodzinnym?

Jane - usciskaj Jajcusia...

Blondynka - mam nadzieje, ze ta wysypka szybko ci zejdzie i to nic powaznego w gruncie rzeczy...
taaa musze bo jade do Szczawnicy w Lipcu

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
Jestem, przeczytałam wszystko i już nie wiem co pisać oddałąm pracę i czekam na obronę22czerwca
Najważniejsze co pamiętam
Vcelko, najlepsza wiadomość jaką przeczytałam strasznie się cieszę i super gatki dla maluszka
Domi, najlepsze życzonka teraz czekamy na mój dziń jeszcze miesiąc
Motylku,m spóźnione życzenia urodzinowe żebyś znalazła 2 połówkę i się wszystko poukładało po Twojej myśli

dziekuje....Bardzoooo:cmo k:


co do Pawla...dzwonilam do szpitala w Lodzi razem z Kinia jak bylam w parku ale numer byl zly.....jutro znow zadzownie na inny


i sie pochwale.....bylam dzis Z Kinia na spacerku Dom--Park---Sklep----i domek....i jestem dumna z siebie....bo to z 3 km:ju pi:

z moja nozka coraz lepiej....
Motylicaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 08:04   #1911
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Hej laseczki ja tylko na chwilke bo jak wspominala Werii na nic nie mam czasu opowiem wszystko pozniej w skrocie maz juz w domu wszystk ok w ciazy nie jestem (Tadziu choc chcialabym bardzo ) w pracy do jutra mam audyt a zdjecia beda obiecuje z nowosci schudlam 7 kilo choc przy moijej posturze nawet tego nie widac wazne ze ja wiem

Domi gratulacje pieknie wygladalas
Blondi ciesze sie ze juz wrocilas dbal o nozki a bedzie ok
Jagódka wspolczuje nie wiem co napisac czytalam dosc pobieznie i sama nie wiem czy to prawda czy nie jest tak to mu wspolczuje iTobie rowniez bo ty taka uczuciowa i na pewno sie przejalas ajak to nieprawda to bym go normalnie zatlukla za takie klamstwa.....
Gusiaczku tez napisalam na priva
Vcelka napisalam na priva Alunia tez Vceleczko bardzo bardzo bardzo sie ciesze naprawde teraz juz tylko ja zostalam ale co tam moze i mnie sie uda nie ? kurcza wlasnei tylko ja jeszcze zostalam ) no to zabieram sie do roboty
Wpadne pozniej albo jutro w ciagu dnia bo na razie kursowalam miedzy szpitalem a praca w domu nawet nie bylam zbyt czesto ale jest ok strachu troche bylo ale jest ok to najwazniejsze Teraz laseczki poczarujcie zeby i mnie fasolka uraczyla swoja obecnoscia Tadzia tu zadanie dla ciebie slonceczko
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 08:56   #1912
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Mischoko, fajnie, że się odezwałaś mam nadzieję, że wkrótce będziesz mieć wiecej czasu, by częściej tu wpadać

a u nas w nad ranem była burza i teraz też pogoda taka nijaka, chyba znów coś przyjdzie burza lub tylko deszcz. Czuję się taka trochę śnięta
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 09:22   #1913
Tadzieusz
Zadomowienie
 
Avatar Tadzieusz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 098
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Misia, :mag ia: czaruję....
i sama nie zostałaś... jeszcze jestem ja

U nas o 1 w nocy wstałam, zdjęłam pranie z balkonu bo się błyskało. A burza się zaczęła gdzieś o 7 rano. Teraz jest po 10 a tu znów idzie...

a ja przez to mieszkanie na wsi zaczęłam się burzy bać, i nie ma znaczenia że w bloku mieszkam. Boję się i tyle.

Dziś papierkowa robota

Misia, postawiłabyś mi karty??? obojętnie na co....


PS jak pierdyknęło teraz to uciekłam z dużego pokoju do małego... mam dziwne wrażenie, że najbliższe godziny spędze w kiblu
__________________
nic nie rusza Tadzieusza
Tadzieusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 09:39   #1914
Vcelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Vcelka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 796
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Cytat:
Napisane przez magdaka13 Pokaż wiadomość

Vcelka - fajne te kaftaniki. Gdzie kupowalas? Jak wogole zareagowali twoi rodzice na wiesc o ciazy? Jaka byla reakcja meza? Caly czas nie moge uwierzyc, ze tak dlugo trzymalas nas w szachu i nie powiedzialas wczesniej...
Głównie w 5-10-15. Rodzice byli przeszczęśliwi - nadal są, mąż to od początku zwariował na "tym" punkcie. Rozpieszcza mnie cały czas, nie karze mi nic robić, rozmawia z brzuszkiem Jest kochany, jemu już się włączył instynkt wicia gniazda, już myśli gdzie co będzie stało, wybiera wszystko - fajnie tak

Misia Ty wiesz, że ja trzymam kciuki za Was cały czas.
Tadzia ja też się boję burzy, szczególnie w nocy lub jak jestem sama w domu.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim dziewczynom za gratulacje
__________________
Aniołek -10 t.c.[*] 10.03.09r

Mój kochany synek Igorek - 09.11.2010

Vcelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 10:12   #1915
Weriidiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 343
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Magdak co do mojej szkoly, to szkola zoczn gdzie masz wiele kierunkow, od ksiegowosci po fotografie i tak jak np ja chodze na ESOL to klasy nauki jezyka na wielu poziomach. Po zdaniu egzaminu z kazdego levelu otrzymujesz certyfikt Univesytetu Cambrig (nie wiem jak to sie pisze) to jest potwierdzenie na jkim poziomie jest Twoj jezyk. Trudno to wytlumaczyc

Vcelka
ciesze sie ze wszyscy tacy szczesliwi, a z pewnoscia maz bgardziej zwariowal na punkcie maluszk niz Ty

Tak wogole Dziendobry
Wlasnie bede piła kawke, trzeba moj maly błagan posprzatac, pozniej z maluchem na playgroup no i jeszcze wieczorkiem szkola Wiec troche przedemna. Buziaki kochane moje.
__________________

CUD NARODZIN MOJEGO SYNA

Weriidiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 11:20   #1916
Motylicaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: KRAKÓW:):) MY city...
Wiadomości: 5 953
GG do Motylicaja
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Cytat:
Napisane przez Mischoko Pokaż wiadomość
Hej laseczki ja tylko na chwilke bo jak wspominala Werii na nic nie mam czasu opowiem wszystko pozniej w skrocie maz juz w domu wszystk ok w ciazy nie jestem (Tadziu choc chcialabym bardzo ) w pracy do jutra mam audyt a zdjecia beda obiecuje z nowosci schudlam 7 kilo choc przy moijej posturze nawet tego nie widac wazne ze ja wiem

Domi gratulacje pieknie wygladalas
Blondi ciesze sie ze juz wrocilas dbal o nozki a bedzie ok
Jagódka wspolczuje nie wiem co napisac czytalam dosc pobieznie i sama nie wiem czy to prawda czy nie jest tak to mu wspolczuje iTobie rowniez bo ty taka uczuciowa i na pewno sie przejalas ajak to nieprawda to bym go normalnie zatlukla za takie klamstwa.....
Gusiaczku tez napisalam na priva
Vcelka napisalam na priva Alunia tez Vceleczko bardzo bardzo bardzo sie ciesze naprawde teraz juz tylko ja zostalam ale co tam moze i mnie sie uda nie ? kurcza wlasnei tylko ja jeszcze zostalam ) no to zabieram sie do roboty
Wpadne pozniej albo jutro w ciagu dnia bo na razie kursowalam miedzy szpitalem a praca w domu nawet nie bylam zbyt czesto ale jest ok strachu troche bylo ale jest ok to najwazniejsze Teraz laseczki poczarujcie zeby i mnie fasolka uraczyla swoja obecnoscia Tadzia tu zadanie dla ciebie slonceczko
Fajnie ze sie odezwals JA ci zyczylam na 2010 rok Dzidzi i Musi byc Ona...ehehe Bo przestane w siebie wierzyc....ehhe

co do P....ehhhh szkoda gadacc


Jak sie miewaja zaciazone Lejdiski???


hejka;*

u nas upaly maskara 30 stopni....

bylam w miescie kupilam sobie extra biustonosz....slicznyyy:l ove:

i zraz pedze na ciwczenia
Motylicaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 11:37   #1917
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Cytat:
Napisane przez Motylicaja Pokaż wiadomość
Fajnie ze sie odezwals JA ci zyczylam na 2010 rok Dzidzi i Musi byc Ona...ehehe Bo przestane w siebie wierzyc....ehhe

co do P....ehhhh szkoda gadacc


Jak sie miewaja zaciazone Lejdiski???

Niezle, niezle-lepiej niz ostatnio, nawet pomimo tego, ze wstawalam dzisiaj 5:30 do pracy. Wlasnie przezuwam (bo co ja moge innego robic)...
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 12:04   #1918
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Ahoj Lejdis
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 13:07   #1919
Tadzieusz
Zadomowienie
 
Avatar Tadzieusz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 098
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Madzia Ty normalnie przeżuwacz jesteś

ja już po papierkach... mój Kochany nie dostarczył mi jednej faktury i nie mogę dalej wpisywać.....

Madziu chciałabym Ci polecić jedną książkę.
"Filary ziemi" Kena Folletta

Świetna, jestem w trakcie jej czytania. I jest boska. Ma ponad 800 stron, więc jest wręcz idealna. Nie jest to książka z rodzaju "Nad Niemnem", gdzie opisy krajobrazu opuszczałam, bo mnie nudzily.
Monumentalna saga historyczna. Jej akcja rozpoczyna się na początku XII wieku w Anglii nękanej wojnami domowymi, konfliktami na tle religijnym, głodem, walkami o sukcesję na angielskim tronie. Fabuła książki, będącej także opowieścią o niezwykłej miłości, rozgrywa się wokół trwającej blisko czterdzieści lat budowy wielkiej katedry Kingsbridge. Walka o władzę, intrygi, seks, mroczne tajemnice, w połączeniu z błyskotliwą mieszanką ludzkich emocji - miłości i nienawiści, lojalności i zdrady, nadziei i desperacji - oraz galerią niezapomnianych postaci, takich jak Aliena, piękna, odważna córka hrabiego Bartholomew, Jack Cherbourg, budowniczy katedry, i ich zaprzysięgły wróg, znienawidzony, podstępny lord William Hamleigh, tworzą porywającą opowieść, która wciągnie każdego czytelnika.

Naprawde polecam.
__________________
nic nie rusza Tadzieusza
Tadzieusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 13:10   #1920
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: LEJDISKI - najwspanialsze babeczki pod słońcem- cz.V oficjalnie rozpoczęta:)

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
Mischoko, fajnie, że się odezwałaś mam nadzieję, że wkrótce będziesz mieć wiecej czasu, by częściej tu wpadać

a u nas w nad ranem była burza i teraz też pogoda taka nijaka, chyba znów coś przyjdzie burza lub tylko deszcz. Czuję się taka trochę śnięta
Ano jakos sie udalo skonczyc dzis audyt wiec wpadam i teraz Buzka Alunia

Cytat:
Napisane przez Tadzieusz Pokaż wiadomość
Misia, :mag ia: czaruję....
i sama nie zostałaś... jeszcze jestem ja

U nas o 1 w nocy wstałam, zdjęłam pranie z balkonu bo się błyskało. A burza się zaczęła gdzieś o 7 rano. Teraz jest po 10 a tu znów idzie...

a ja przez to mieszkanie na wsi zaczęłam się burzy bać, i nie ma znaczenia że w bloku mieszkam. Boję się i tyle.

Dziś papierkowa robota

Misia, postawiłabyś mi karty??? obojętnie na co....


PS jak pierdyknęło teraz to uciekłam z dużego pokoju do małego... mam dziwne wrażenie, że najbliższe godziny spędze w kiblu
postawie ci karty kochana jasne ze tak - moze to mi cos pomoze choc jak sama sobie wroze caly czas wychodzi i mnie i mezowi "wozek" wiec nie wie mczemu to nie dziala a co do staran tak naprawde Tadzieuszku ty sie nie starasz dlatego cie nie liczylam ale ok razniej we dwie nie licze tez jagódki no bo przeciez z nami jest ale nie stara sie
Tadzik na gg albo mischoko@tlen.pl zapodaj pytanie i pokonwersujemy

Cytat:
Napisane przez Vcelka Pokaż wiadomość
Głównie w 5-10-15. Rodzice byli przeszczęśliwi - nadal są, mąż to od początku zwariował na "tym" punkcie. Rozpieszcza mnie cały czas, nie karze mi nic robić, rozmawia z brzuszkiem Jest kochany, jemu już się włączył instynkt wicia gniazda, już myśli gdzie co będzie stało, wybiera wszystko - fajnie tak

Misia Ty wiesz, że ja trzymam kciuki za Was cały czas.
Tadzia ja też się boję burzy, szczególnie w nocy lub jak jestem sama w domu.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim dziewczynom za gratulacje
Wiem Madzius kochana napisalam ci na privie rano ale ok moze jakos i mnie sie uda w koncu tyle ty fajnych laseczek czaruje

Cytat:
Napisane przez Motylicaja Pokaż wiadomość
Fajnie ze sie odezwals JA ci zyczylam na 2010 rok Dzidzi i Musi byc Ona...ehehe Bo przestane w siebie wierzyc....ehhe

co do P....ehhhh szkoda gadacc


Jak sie miewaja zaciazone Lejdiski???


hejka;*

u nas upaly maskara 30 stopni....

bylam w miescie kupilam sobie extra biustonosz....slicznyyy:l ove:

i zraz pedze na ciwczenia
dziekuje i oby sie wrozby spelnily chocby tego 31 grudnia bedzie sie liczylo ))) a pokazesz "cyckownik" ?

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

O matko Tadziuk ale fajny opiszrobilas bede szukac w Pl jak bede i se przywioze a co !

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

GUSIACZKU POTRZEBUJE CIE NA GWALT NO NIE DOSLOWNIE ALE musze pogadac gdzie jestes?
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-09 22:00:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.