Wątek o sklepie River island - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-04-22, 18:55   #121
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wątek o sklepie River island

Dla ścisłości: Jak dowiedziałam się w "informacji" Galerii Bałtyckiej, otwarcie River Island w Gdańsku pod koniec maja, czyli już za miesiąc
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 07:40   #122
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: Wątek o sklepie River island

DOPIERO

dziewczyny , orientujecie się czy ceny w pozostałych RI w polsce (wawka, poznan?) są zbliżone lub takie same jak te na ich angielskiej stronie?? (oczywiscie po przeliczeniu GBP/PLN )

http://xml.riverisland.com/flash/content.php

bo taka zadowolona byłam jak patrzyłam na te ceny, przystepne dośćcos jak mango, tylko teraz sie martwie czy się nie okaże że jednak za szybko sie cieszyłam ;]
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 08:04   #123
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wątek o sklepie River island

Cytat:
Napisane przez BreakIt Pokaż wiadomość
DOPIERO

dziewczyny , orientujecie się czy ceny w pozostałych RI w polsce (wawka, poznan?) są zbliżone lub takie same jak te na ich angielskiej stronie?? (oczywiscie po przeliczeniu GBP/PLN )

http://xml.riverisland.com/flash/content.php

bo taka zadowolona byłam jak patrzyłam na te ceny, przystepne dośćcos jak mango, tylko teraz sie martwie czy się nie okaże że jednak za szybko sie cieszyłam ;]
Wg mnie to zwykle takie przygotowanie sklepu do otwarcia trwa ok. miesiac, szczególnie że w Bałtyckiej RI zrobią z dwóch poprzednich mniejszych sklepów, wiec tymbardziej ten miesiąc jest uzasadniony
Mnie tam cieszy sam fakt, że wogóle otwierają, wszak dotychczas mieliśmy tylko 4 sklepy River Island w Polsce (z czego dwa w Warszawie i po jednym we Wrocławiu i Poznaniu)

A co do cen, to niestety RI charakteryzuje się dość mocnymi przebitkami, często jak się chce kupić sporo rzeczy, to się bardziej opłaca lecieć do Londynu niż tutaj.
Może jak otworzą więcej sklepów, to obniżą nieco ceny, bo np. w takim NewLooku jak widziałam w Warszawie to ceny są normalne (kupiłam za 14,90 kolczyki warte 3 funty), a w RiverIsland to dałam 19,90zł za kolczyki warte 2,99 funta, podobna sytuacja jest z resztą rzeczy, więc naciągają nas sporo
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 14:33   #124
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: Wątek o sklepie River island

ojej no to lipa no ale czasem sobie będzie można sobie na coś pozwolic myśle
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 19:00   #125
Czeska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 57
Dot.: Wątek o sklepie River island

Mam pytanie czy w Polskim RI widziałyście może dziewczyny tą kurteczkę jeansową? Jak tak to w jakiej cenie
Czeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 07:17   #126
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Wątek o sklepie River island

a kiedy można się spodziewać wyprzedaży?
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 03:27   #127
AgataMtv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 22
Dot.: Wątek o sklepie River island

ja studiuję w UK i mam RI pod nosem prawie wszytskie moje ciuchy kupuje wlasnie tam-uwielbiam ten sklep. Prawda - jest drogi, ale ja dlugo zbieram kase na wieksze zakupy w nim i kupuje tylko takie rzeczy , ktore wiem , ze posluza mi na dlugo poza tym RI jest bardzo dobrej jakosci, wiec liczę , że to dobra inwestycja kasy. Widzialam ta jeansowa kurteczke-na stronie tez mi sie spodobala...ale w rzeczywistosci ten jeans jest duzo ciemniejszy i jakos tam stracil swoj "sprany" urok ;P Niestety nie sprowadzam nikomu rzeczy do Polski, bo zawsze latam z ciezkim bagazem i sama mam problem zeby zmiescic swoje zakupy Torby na przyklad wioze na raty ostatnio przewiozlam 2 i teraz pojda w bagazu 2 kolejne (torby z RI sa bardzo ciezkie szczegolnie te ze skory, ale sa tak genialne , ze mam do nich wielka slabosc Teraz poluje na biala marszczona ... taka duuuza z doczepiona portmonetka...ale nie wiem czy ja sobie kupie - zalezy ile jeszcze miejsca "kilogramowo" zostanie mi w walizce a jak bralam ta torbe do reki to ciezkawa niestety :/ Strasznie ubolewam ,ze w PL sa takie ceny :/ zbieralam kase na wakacje...zeby w Polsce zrobic wieksze zakupy ale teraz widze, ze nie zrobie, bo sie nie oplaca...a kupic tu tez nie moge...bo sie z tym nie zabiore bledne kolo :P
AgataMtv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 15:33   #128
paula2911
Raczkowanie
 
Avatar paula2911
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Wątek o sklepie River island

Ja też kocham river ciuszki są po prostu cudowne zawsze odkładam sobie pieniążki żeby wybrać się na większe zakupy a czasem idę i kupię dwie bluzeczki. Zawsze jeżdżę do Poznania może i nie mam najbliżej ale warto A co do cen na stronie to jeśli pomnożycie ją razy 6 złotych to wychodzi cena sklepowa ja tak zawsze robię i jak jadę do sklepu to się przeważnie sprawdza różnica 2, 3 złotych jest czasem.
paula2911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 23:56   #129
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Wątek o sklepie River island

Cytat:
Napisane przez paula2911 Pokaż wiadomość
Ja też kocham river ciuszki są po prostu cudowne zawsze odkładam sobie pieniążki żeby wybrać się na większe zakupy a czasem idę i kupię dwie bluzeczki. Zawsze jeżdżę do Poznania może i nie mam najbliżej ale warto A co do cen na stronie to jeśli pomnożycie ją razy 6 złotych to wychodzi cena sklepowa ja tak zawsze robię i jak jadę do sklepu to się przeważnie sprawdza różnica 2, 3 złotych jest czasem.

Dlaczego razy 6? Razy 5, a na początku roku to było prawie, że razy 4 ech... szkoda, że funt tak skoczył
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 10:12   #130
paula2911
Raczkowanie
 
Avatar paula2911
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Wątek o sklepie River island

Funt jest tańszy ale on muszą sobie też coś narzucić przykładowo wczoraj byłam w River i kupiłam sobie wisiorek który kosztował na stronie 9,90 funtów i licząc za 6 złotych wyszło mi za dużo bo zapłaciłam za niego 50 złotych ale już sweterek który jest na stronie za 29,99 funta kupiłam za 179 złotych i tu przelicznik za 6 złotych się sprawdził. Przy ciuchach jak liczysz za 6 złotych to cena się sprawdza pomimo że funt jest tańszy.
paula2911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:26   #131
streetwork
Raczkowanie
 
Avatar streetwork
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 166
Dot.: Wątek o sklepie River island

Tez mam zamiar wybrac sie do RI do Poznania na zakupy upatrzylam sobie na stronie kilka rzeczy i tez zastanawialam sie ile beda kosztowac w sklepie liczylam ze torebki za taka cene maja skorzane ale jednak nieee szykuje sie na bizuterie i szorty, sandalki, torebke :P ktos ma przeciek kiedy wyprzedaze
__________________
wishin’ and hopin’
streetwork jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 08:23   #132
paula2911
Raczkowanie
 
Avatar paula2911
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Wątek o sklepie River island

Ja byłam w zeszłą środę w RI w Poznaniu i jeszcze nie było przecen ale też nie mogę się doczekać
paula2911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 18:26   #133
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wątek o sklepie River island

RI w Gdańsku otwarty już od kilku dni
Połowa to dział męski. Na damskim połowa to akcesoria, reszta ubrania. Akcesoriów niby sporo (głónie torebek), ale butów poza balerinami to słabo, tylko kilka par szpilek. Biżuterii też niewiele, ale pojawiły się rzeczy reklamowane w czasopismach, więc luz. Co do ubrań to narazie nic specjalnego. Ale generalnie sporo rzeczy jak na sklep, bardzo ciasno bo niestety metraż niewielki, w Poznaniu jeszcze raz taki RI jest Tylko co mieli zrobić, jak większego salonu nie znaleźli, jak zobaczą jak im idzie to może otworzą kolejny
Za to ludzi i wczoraj i dzisiaj peeełno. Spodobały mi się takie pudrowe gumowe baleriny z czarnymi aplikacjami, niestety brak już rozmiaru, czekam na dostawęwe wtorek
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 07:54   #134
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek o sklepie River island

Mam do was takie pytanie. Czy dostępne są jeszcze w Riverze takie gumowe balerinki? Jeżeli tak, to w jakiej cenie?
Bardzo chciałabym takie kupić, ale niestety u nas nie ma RI, jeżeli by były - to wybiorę się po nie do Warszawy.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 09:08   #135
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wątek o sklepie River island

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Mam do was takie pytanie. Czy dostępne są jeszcze w Riverze takie gumowe balerinki? Jeżeli tak, to w jakiej cenie?
Bardzo chciałabym takie kupić, ale niestety u nas nie ma RI, jeżeli by były - to wybiorę się po nie do Warszawy.
Chodzi Ci o takie czarne i pudrowe (z kamieniami)? Były ale u nas (po 69,90zł więc tanio), chciałam kupić dla siebie, niestety nie było mojego rozmiaru, a dzień później już ani jedna para nie została. W sumie się nie dziwię, bo naprawdę ładne
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 10:18   #136
Goffka
Zakorzenienie
 
Avatar Goffka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 9 827
GG do Goffka
Dot.: Wątek o sklepie River island

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o takie czarne i pudrowe (z kamieniami)? Były ale u nas (po 69,90zł więc tanio), chciałam kupić dla siebie, niestety nie było mojego rozmiaru, a dzień później już ani jedna para nie została. W sumie się nie dziwię, bo naprawdę ładne
a kóras ma może zdjecie??
Goffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 11:19   #137
funykiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 459
Dot.: Wątek o sklepie River island

Mam do Was drogie wizazanki pytanie któraś z Was mogłaby dla mnie zakupić pewne balerinki z river island . Mianowicie białe na przedzie z granatowymi peseczkami zakończonymi guzikami w kolorze złotym. Baletki są jakby w stylu marynarskim , na brzegach nie wykończone z materiału. Rozmiar 36 mnie interesuje . Wiem że są aktulanie w sklepach więc chyba nie było by problemu. Jeśli chodzi o pieniążki to zarówno za buciki jak i wysyłkę wpłacę na konto. Proszę o odpowiedz.
funykiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 13:20   #138
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wątek o sklepie River island

Cytat:
Napisane przez funykiki Pokaż wiadomość
Mam do Was drogie wizazanki pytanie któraś z Was mogłaby dla mnie zakupić pewne balerinki z river island . Mianowicie białe na przedzie z granatowymi peseczkami zakończonymi guzikami w kolorze złotym. Baletki są jakby w stylu marynarskim , na brzegach nie wykończone z materiału. Rozmiar 36 mnie interesuje . Wiem że są aktulanie w sklepach więc chyba nie było by problemu. Jeśli chodzi o pieniążki to zarówno za buciki jak i wysyłkę wpłacę na konto. Proszę o odpowiedz.
Ja je dziś widziałam One są takie jakby płócienne, tak? Cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Ale niestety nie pamiętam ceny

Ehinokokus, przyszły dzisiaj u nas te gumowe, ale czarne i białe (jeśli to o te Ci chodzi)

EDIT: Czy mógłby jakiś dobry moderator przenieść ten wątek na normalne forum modowe? Bo nijak się ma on do zamówień zbiorowych, a brakuje takiego obok Zary, New Look czy H&M na zwykłym

Edytowane przez Mirell
Czas edycji: 2010-06-07 o 13:24
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 17:02   #139
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek o sklepie River island

Są na allegro za 149 zł, więc dwa razy drożej.
http://www.allegro.pl/item1066459739..._kamienie.html
Chętnie bym kupiła - te pudrowe właśnie
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedź
Boję się trochę, że jak pojadę za tydzień, to może ich już nie być.

Edytowane przez Ehinokokus
Czas edycji: 2010-06-07 o 17:07
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 17:10   #140
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Wątek o sklepie River island

Czy ma ktoś namiary na osobę która jest z UK i może coś zamówić za odpowiednią prowizją oczywiście?

__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 18:18   #141
streetwork
Raczkowanie
 
Avatar streetwork
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 166
Dot.: Wątek o sklepie River island

Cytat:
Napisane przez funykiki Pokaż wiadomość
Mam do Was drogie wizazanki pytanie któraś z Was mogłaby dla mnie zakupić pewne balerinki z river island . Mianowicie białe na przedzie z granatowymi peseczkami zakończonymi guzikami w kolorze złotym. Baletki są jakby w stylu marynarskim , na brzegach nie wykończone z materiału. Rozmiar 36 mnie interesuje . Wiem że są aktulanie w sklepach więc chyba nie było by problemu. Jeśli chodzi o pieniążki to zarówno za buciki jak i wysyłkę wpłacę na konto. Proszę o odpowiedz.

Tez o nich marze!! Mialam byc w Poznaniu w RI ale chyba jednak sie tam nie pojawie Jesli syt. ulegnie zmianie dam Ci znac i postaram sie Ci je tez kupic!!
__________________
wishin’ and hopin’
streetwork jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:38   #142
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wątek o sklepie River island

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Są na allegro za 149 zł, więc dwa razy drożej.
http://www.allegro.pl/item1066459739..._kamienie.html
Chętnie bym kupiła - te pudrowe właśnie
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedź
Boję się trochę, że jak pojadę za tydzień, to może ich już nie być.
O, to te ! U mnie było dziś peeełno ich czarnych i białych Ale niezła przebitka, w sklepie 69,90
Jeśli któraś z Was by chciała to piszcie, mogę zakupić

Edytowane przez Mirell
Czas edycji: 2010-06-07 o 19:39
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:43   #143
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek o sklepie River island

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
O, to te ! U mnie było dziś peeełno ich czarnych i białych Ale niezła przebitka, w sklepie 69,90
Jeśli któraś z Was by chciała to piszcie, mogę zakupić
Naprawdę, mogłabyś?
ale to w sumie kłopot, bo jeszcze wysyłka...
ale jeżeli byłaby taka możliwość, to bardzo, bardzo byłabym Tobie wdzięczna. Zależy mi na tych cielistych, może jednak też je tam mają?
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 23:02   #144
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wątek o sklepie River island

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Naprawdę, mogłabyś?
ale to w sumie kłopot, bo jeszcze wysyłka...
ale jeżeli byłaby taka możliwość, to bardzo, bardzo byłabym Tobie wdzięczna. Zależy mi na tych cielistych, może jednak też je tam mają?

Niestety cielistych nie było, a sama szukam
Aczkolwiek jeśli jesteś chętna to napisz tu jaki rozmiar i jak dostaną odłożę dla Ciebie
Musiałabyś jedynie dopłacić za wysyłkę, nie ma problemu
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 19:21   #145
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek o sklepie River island

fakt River to drogi sklep oczywiście nie licząc wyprzedaży Jak byłam w UK to takie wyprzedaze były przed sylwestrem, lipcem i jeszcze jakoś tak chyba w marcy czy kwietniu, niestety nie wiem jak w PL może podobnie. Moja najdroższa rzecz którą kupiłam to spodnie za 40funtów wziełam 36 a okazały się że to 40 Oczywiście wiszą na mnie ale sa ładne
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 13:42   #146
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wątek o sklepie River island

Dziewczyny, kiedy rozpoczynają się wyprzedaże w RI (w Polsce oczywiście)?
W dzień jak w Zarze, czy może już wcześniej bądź później?
Pytam bo wypatrzyłam jedną torebkę i by sie jakaś zniżka przydała
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 19:54   #147
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek o sklepie River island

Mirell - a może zadzwonić do nich i podpytać?
Ja dzisiaj dzwoniłam do G.Mokotów i Arkadii w Warszawie i pytałam o te gumowe balerinki (zostały niestety tylko czarne...). chlip.
Być może będą jeszcze wraz z nową dostawą.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 19:59   #148
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek o sklepie River island

Ciekawe jak dawno te balerinki były w RI w UK i czy szybko poszły. Bym Tobie pomogła tylko teraz jestem w Polsce ale już w lipcu wyjezdzam więc mogę pomóc w zakupie jakiejś rzeczy
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 20:10   #149
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek o sklepie River island

Dzięki kucyku ponny ja sama bywam w UK kilka razy w roku, ale chciałam je kupić jeszcze w czerwcu. Za tydzień planuję pojechać do Warszawy na małe zakupy, cicho liczę, że przyjdą wraz z nową dostawą. Na allegro się pojawiają, ale nie chciałabym za takie gumiaki płacić więcej jak 100zł. Z RI podobają mi się także takie szorty z kamejką.
Jakoś mi się wydaje, że w UK jest zawsze mniejszy problem z asortymentem - uzupełniają go na bieżąco.

Mirell również wyraziła chęć pomocy ale niestety tych różowych nigdzie nie ma.

Edytowane przez Ehinokokus
Czas edycji: 2010-06-09 o 20:11
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 20:10   #150
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wątek o sklepie River island

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Mirell - a może zadzwonić do nich i podpytać?
Ja dzisiaj dzwoniłam do G.Mokotów i Arkadii w Warszawie i pytałam o te gumowe balerinki (zostały niestety tylko czarne...). chlip.
Być może będą jeszcze wraz z nową dostawą.


Wątpię by udzielali takich informacji, im przecież zależy by sprzedać jak najdrożej
A dziś kupiłam sobie i kilku wizażankom czarne gumowe baleriny, są świetne!

Niestety cielistych nie ma, tylko białe
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-09 21:32:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.